Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 20:33:06 vasta tsitaadiga

MiXeR, näedsa 500p nagu naksti juures icon_smile.gif
thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 20:56:10 vasta tsitaadiga

Rutz kirjutas:
MiXeR, näedsa 500p nagu naksti juures icon_smile.gif
thumbs_up.gif beer_yum.gif


Jep, tänu sulle. thumbs_up.gif

Ise poleks iialgi osand nii timmida. icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 21:09:31 vasta tsitaadiga

3200+@2,4GHz
2*512MB@218MHz@2,5-3-3-7 1T
x800xt@559/569

13817p http://service.futuremark.com/compare?2k3=4553448
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 15.01.2006 21:58:36 vasta tsitaadiga

*AMD64 3200+@2650MHz 1.568v
*PQI 512MB 200MHz @ 220MHz 2.5-3-3-8 1T
*Club-3D 6800GT PCI-E 350/1000 @ 441/1181 (Zalman VF700-Cu)

3DMark03 - 14146


viimati muutis ajuNolk 15.01.2006 22:49:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 22:11:28 vasta tsitaadiga

ajuNolk, teil mixeriga päris tasavägised skoorid thumbs_up.gif
beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 15.01.2006 22:13:39 vasta tsitaadiga

Seda ma panin tähele jah icon_smile.gif
Võrdlesin FPSi ka, tal on esimeses testis ~20FPS rohkem...
Ju sellest, et tal core ja mälu veits kõrgem.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 12:19:24 vasta tsitaadiga

Hehe mul ka Club3D 6800GT käekõrval. Õhtu sõidan skooridest üle icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 13:39:38 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Seda ma panin tähele jah icon_smile.gif
Võrdlesin FPSi ka, tal on esimeses testis ~20FPS rohkem...
Ju sellest, et tal core ja mälu veits kõrgem.

esimeses testis loeb systeemi kiirus..
ehk siis anna prosele/mäludele hagu icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 23:35:31 vasta tsitaadiga

Lambirun.

2800MHz
2,5Gb PC3200 200MHz
2x7800GTX 500\1400

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4556116

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 16.01.2006 23:43:30 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Lambirun.

2800MHz
2,5Gb PC3200 200MHz
2x7800GTX 500\1400

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4556116

Kas ma pean nagu ekstra kasutaja tegema futuremark lehel, et siis seda skoori näha?
Ja siis aasta pärast keegi tahab foorumis vaadata, kuidas keegi skoorib, siis on see link kustutatud.
Tore oleks, kui kirjutaksid skoori kah lõppu!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.01.2006 23:44:27 vasta tsitaadiga

3DMark Score 28688 3DMarks väidab futuremark mulle.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 23:45:34 vasta tsitaadiga

3200+@2,4GHz
x800xt@574/574
2*512MB@218MHz@2,5-3-3-7 1T

14048p http://service.futuremark.com/compare?2k3=4555104

wings on fury vahe platooni omaga polegi väga suur 8)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 23:48:34 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif oot ma nüüd rõdule igatahes icon_biggrin.gif vaatame siis. Vaatasin ja SLI seal pm ei töötanud üldse.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 00:29:00 vasta tsitaadiga

panin prose 2500mhz ja ram 230mhz ja sain +100p thumbs_up.gif
sellepärast ma seda testi ei salligi icon_biggrin.gif

93xx punkti seeda
2520mhz
550/1100
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 09:29:50 vasta tsitaadiga

Katsetus siis. Üks kaart modimata. Nature testisi alguses oli ca 500fps ja kui seda kilpkonna tervel taustal näitas siis kukkus 50fps peale icon_razz1.gif

Opteron144@3065MHz
2x256Mb BH5
2x7800GTX
32,432p http://service.futuremark.com/compare?2k3=4557106

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 13:44:49 vasta tsitaadiga

Täna vist oleks rõdupeal Benchides tulemused ideaalsed õhtuks lubas kuni 28 kraadi miinust icon_idea.gif thumbs_up.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 14:09:17 vasta tsitaadiga

Kus see test siis nüüd on? Pidi ju täna tulema.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 19:53:17 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
Täna vist oleks rõdupeal Benchides tulemused ideaalsed õhtuks lubas kuni 28 kraadi miinust icon_idea.gif thumbs_up.gif icon_razz.gif


ot:
Nädalavahetuse ööseks on ilm.ee's kuni -35. Niiet, magamata ööd?icon_biggrin.gif Deem raisk, kahju, et endal rõdu pole, saaks ka nats kolkida kasti.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 18.01.2006 21:51:20 vasta tsitaadiga

*AMD64 3200+@2650MHz 1.568v
*Asus A8N-E nForce4 Ultra
*PQI 512MB 200MHz @ 220MHz 2.5-3-3-8 1T
*Club-3D 6800GT PCI-E 350/1000 @ 459/1197 (Zalman VF700-Cu) Külm õhk ning def volt.

3DMark03 - 14501
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 19.01.2006 01:27:12 vasta tsitaadiga

Arvuti profiilis @ http://www.darkside.pri.ee/programmid/Ordi3500.JPG
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 02:08:36 vasta tsitaadiga

Nii paneks kah skoori kirja,sai pisut kaardi mem. näpitud icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 17:44:19 vasta tsitaadiga

darkside 7800GT ga ei näidata 13k seid scoore icon_razz.gif Ära ennem postita kui 15k on käes
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 17:47:44 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
darkside 7800GT ga ei näidata 13k seid scoore icon_razz.gif Ära enne postita kui 15k on käes

s754 ja lahja prose - sellega ei saagi vist eriti paremat skoori icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 19.01.2006 18:06:04 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
neoman kirjutas:
darkside 7800GT ga ei näidata 13k seid scoore icon_razz.gif Ära enne postita kui 15k on käes

s754 ja lahja prose - sellega ei saagi vist eriti paremat skoori icon_neutral.gif

darksidel ikka 3200+ ja 939
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 19:58:57 vasta tsitaadiga

diisel2.0 kirjutas:
darksidel ikka 3200+ ja 939

ma vaatasin jah toda X800XL-i oma icon_redface.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 20.01.2006 02:43:57 vasta tsitaadiga

Default: 3998 3DMarks

Intel Celeron D 325J 2.53GHz LGA775
ASUS GeForce EN6200GE/TD 128MB PCI-Express
4 Pipes Core: 300MHz Memory: 550Mhz
--------------------------------------------------------------

Overclock: 7007 3DMarks

Intel Celeron D 325J 2.53GHz LGA775 @ 3.78GHz
ASUS GeForce EN6200GE/TD 128MB PCI-Express
8 Pipes Core: 480MHz Memory: 660Mhz

Compare URL: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4564110

Täpsem info profiilis!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2006 13:51:42 vasta tsitaadiga

Suht hiiglaslik vahe ikka defaulti ja OC skoori vahel icon_smile.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2006 13:59:41 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Suht hiiglaslik vahe ikka defaulti ja OC skoori vahel icon_smile.gif

mitte defaulti ja oc vaid üks test on 4 piibuga ja teine 8 piibuga icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2006 14:28:31 vasta tsitaadiga

3dmark 03: 11975

opteron 144 0536 cabye 1,66v 3106 mhz
2x256 mb corsair BH5 @258 mhz 3,3v
DFI nf4 SLI-dr
160gb Hitachi sata
All watercooled (by asetek) + alcohol ~ -0*
6600GT by leadtek @680/1386
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2006 14:33:04 vasta tsitaadiga

p4d@3ghz, 7800gt@488/1172, 2gb@133mhz

16722p
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inzz
HV kasutaja
inzz

liitunud: 14.05.2005




sõnum 20.01.2006 23:44:41 vasta tsitaadiga

Athlon 64 3000+ 'Venice'
512mb ddr400
x800gto (400/980)
Kõik defaulits.

Skoor: 9089

EDIT// väikese oc-ga nüüd.

prose @ 2,34ghz
mälu ddr 430
video (480/1152)

Skoor: 10892

Sellele emaplaadile vist eriti oc ei meeldi icon_sad.gif Või vähemalt mälu kõrgematel kelladel.

Margusser?


viimati muutis inzz 21.01.2006 00:37:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 20.01.2006 23:45:32 vasta tsitaadiga

inzz, .
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2006 19:59:51 vasta tsitaadiga

külm ilm tiba aitas. nüüd peaks veel kusgil 2600mhz prosega tegema ja saaks oma eesmärgi tehtud.

9862
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4568620

pean proovima, kas 600 core toatempil ka ehk töötab, sest enne kui proovisin jooksis 600/1150 99% rami tõttu kokku ja pilt oli suht sodine (radikad ju puuduvad). igatahes 1200 mem oli pilt väga sassis ja jooksis kokku kärmelt ka külmaabiga. kuna aken oli vaid 5cm lahti, siis oli core tempid tiba üle 40C loadis 600core peal. nii et inbox peale ajada, peaks igakell 600core töötama icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 21.01.2006 20:35:22 vasta tsitaadiga

8444

DURON 1400@2150
Sparkle 6600GT AGP8X 500/900 @ 600/1050MHZ

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4568646

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 16:19:39 vasta tsitaadiga

[hwbot] sponge bob - 11999 - opteron 144 @3106 mhz mem 258 2.2.2.5.7.12 3,5v , 6600GT 680/1390 [/hwbot] masendav skoor ikka...
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 23:08:20 vasta tsitaadiga

[hwbot] feliks05 - 4383 - AMD Sempron64 2800+ @2,65Ghz l Epox 8KDA3i l 1024MB 221Mhz 2,5.3.3.5 1T l Radeon 9600xt 561/709 [/hwbot]
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 10:09:51 vasta tsitaadiga

[hwbot]Sathanas - 10013 - AMD Athlon XP 2400+ @ 12,5*177=2224MHz, 768MB PC2700 @ 177MHz, Palit GF 6800LE @ 390/854 12pp/6vs[/hwbot]
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 16:25:10 vasta tsitaadiga

[hwbot] feliks05 - 4495 - AMD Sempron64 2800+ @2,67Ghz l Epox 8KDA3i l 1024MB 222Mhz 2,5.3.3.5 1T l Radeon 9600xt 565/739 [/hwbot]
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 19:42:02 vasta tsitaadiga

Score: 19280
Toas, õhuga
opty 146 @2,9GHz 1,47v (290x10)
7800GTX 499/1435 (eesmärk polnud artifactidega)
g.skill 2,5-3-3-8 TCCD 2,8v
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4578351



[hwbot]Zonerman - 19280 - Opteron 146 @2900 (290x10) 1,47v , 2x512MB G.Skill 2,5:3:3:8 TCCD,GF 7800GTX 256MB 499/1435 [/hwbot]
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 19:54:43 vasta tsitaadiga

ilus vaadata kuidas HWbot täieneb... thumbs_up.gif ja keskmised tõusevad
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 20:28:16 vasta tsitaadiga

celeron 1,7 GHz
512 mb ddram pc-2100
geforce 6600 GT

6k punne. masendav. Kellanud pole.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 20:29:51 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
celeron 1,7 GHz
512 mb ddram pc-2100
geforce 6600 GT

6k punne. masendav. Kellanud pole.



cellu on vast jube pidur icon_confused.gif muidu peaks see kaart saama ikka rohkem punne.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 21:02:22 vasta tsitaadiga

[hwbot]ivar111- 17602 - PM750@2,3GHz 2x512@133 2,2,2,5 , 7800GT @ 505/1230 [/hwbot]
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 21:09:04 vasta tsitaadiga

ivar111 kirjutas:
[hwbot]ivar111- 17602 - PM750@2,3GHz 2x512@133 2,2,2,5 , 7800GT @ 505/1230 [/hwbot]


ega sa juhuslikult ei võiks öelda mis sa selle kaardiga tegid et ta nõnda kõrgeid clocke kannatab?
Endal sama kaar ja juba 460 peal viskab pildi tasku icon_lol.gif (ehk siis vead tulevad sisse)
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 21:10:06 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:

Endal sama kaar ja juba 460 peal viskab pildi tasku icon_lol.gif (ehk siis vead tulevad sisse)
muuda avatar ära icon_eek.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 21:12:26 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:

ega sa juhuslikult ei võiks öelda mis sa selle kaardiga tegid et ta nõnda kõrgeid clocke kannatab?
Endal sama kaar ja juba 460 peal viskab pildi tasku icon_lol.gif (ehk siis vead tulevad sisse)

Veel pole midagi teinud aga kindlasti panen vee peale ja väike v-mod.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 21:17:03 vasta tsitaadiga

ivar111 kirjutas:
angel kirjutas:

ega sa juhuslikult ei võiks öelda mis sa selle kaardiga tegid et ta nõnda kõrgeid clocke kannatab?
Endal sama kaar ja juba 460 peal viskab pildi tasku icon_lol.gif (ehk siis vead tulevad sisse)

Veel pole midagi teinud aga kindlasti panen vee peale ja väike v-mod.


seega mul vist vilets Club3D isend siis icon_sad.gif Default jahutus peal ja samuti on temp kahtlaselt madal kaardil ehk siis 31-38C (käega katsudes suht jahe) aga vat kellamist ei kannata.

Aga kui v-modi ära teed siis anna teada. Tahaks näha mida siis see kaart suudab.
Ehk on mingi väike võimalus et mul lihtsalt kaardil jääb voltidest väheks ja seega ei clocku (vähemalt loodan). Selle kaardi pealt on suht jama neid gpu ja mem volti mõõta muidu uuriks järgi ehk ongi mingil kahtlasel põhjusel minu isendil need madalamad vms (aga ei usu).

to velzatis: mis mu avataril viga on icon_razz.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2006 15:04:33 vasta tsitaadiga

P4 Prescott 3,2ghz
Shuttle AB60
256mb pc2700 noname
Club3D R9600XT 500/338 @ 609/409

no mods

3DMark 2003 Score 5350
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4582312

kaardil silencer, mäludel stock radikad 8)


edit: max mis ainult kaarti klokkides sain:

P4 Prescott 3,2ghz
Shuttle AB60
256mb pc2700 noname
Club3D R9600XT 500/338 @ 630/423

no mods

3DMark 2003 Score 5525
link: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4582381

ruulib modimata ja õhkjahutrusega kaardi kohta...
icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2006 15:26:40 vasta tsitaadiga

siga hästi klokkuv kaart icon_eek.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puff
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2004




sõnum 27.01.2006 16:19:33 vasta tsitaadiga

mnja, ei tea küll mis tulemus sul dothaniga tuleks?! icon_razz1.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.