Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash lingid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 11:58:38 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
Caveman kirjutas:
Need, kes siin suure häälega kuulutavad, et kui piisavalt proovida, ütleb see "kristallkuul" vale sümboli, on just teatanud, et nad ei oska 100 piires arve liita-lahutada.
C'mon, unustage korraks mustkunst ja vaadake korra sellele sümbolitabelile otsa. Mis te arvate, et miks iga 9 ühiku järel (9, 18, 27, ...) on sama sümbol? Ja miks "ilmub" kristallkuuli alati see sümbol, mis nende arvude taga on? That's right: iga kahekohalise arvu ja tema ristsumma vahe jagub 9'ga. Natuke aeglasematele - ükskõik millise kahekohalise arvu sa valid ja sellest tema numbrite summa lahutad, on vastus alati kas 9, 18, 27, 36 jne.
Ehk siis, kui arv 10*X+Y, siis sellest ristsummat lahutades on vastus 9*X. ( 10*X+Y-X-Y ).
tundub, et ma su seletusest ikka aru ei saa, sest sümbol ju vahetub iga kord ja arv vahetub kah iga kord :/ 9 erinevat võimalust on siis? Kus ta iga kord õige välja valib?

Muidu number mis ma esimeseks valisin oli 55-10 = 45 :/
alati tuleb vastuseks 9'ga jaguv arv. 45 kuulub sinna sisse. 9 (18, 27, 36, 45, 54, 63, 72 ja 81) taga on alati sama sümbol ja täpselt see sümbol tuleb kerale vajutades ette
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 04.01.2006 12:24:29 vasta tsitaadiga

Sain pihta juba ma alguses arvasin, et sümbolid ei vahetu. Iga kord tuleb kristall kehasse sümbol mis on näiteks 9 taga. Ükskõik mille valid!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 21:17:53 vasta tsitaadiga

Mind me bloody beer.

http://www.minijuegos.com/juegos/html/index.php?id=3337


Pole silma jäänud, et siit läbi oleks käinud icon_smile.gif.



Edit, sheiss, sorry, my bad.


viimati muutis r3nx 04.01.2006 23:01:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 22:16:47 vasta tsitaadiga

r3nx kirjutas:
Mind me bloody beer.

http://www.minijuegos.com/juegos/html/index.php?id=3337


Pole silma jäänud, et siit läbi oleks käinud icon_smile.gif.
flash mängude jaoks on eraldi teema
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 05.01.2006 02:27:38 vasta tsitaadiga

Vabandust sellise posti eest, aga kas keegi aitaks leida sellise flashi, kus poiss on välipeldikus, paberit pole, siis pühib näpuga, pistab näpu seinas olevasse auku, lüüakse nuiaga vastu näppu ja siis paneb näpu suhu??

Ise ei leia kuidagi enam. icon_sad.gif

Edit: tänud thumbs_up.gif


viimati muutis Hõljuk 05.01.2006 14:56:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 10:23:17 vasta tsitaadiga

Hõljuk kirjutas:
Vabandust sellise posti eest, aga kas keegi aitaks leida sellise flashi, kus poiss on välipeldikus, paberit pole, siis pühib näpuga, pistab näpu seinas olevasse auku, lüüakse nuiaga vastu näppu ja siis paneb näpu suhu??

Ise ei leia kuidagi enam. icon_sad.gif
http://www.fun.anfa.pl/swf/data/shit.swf
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2006 01:08:32 vasta tsitaadiga

http://www.aegmaha.ee/?id=2003&f=5 - ceemicu allkirjas oli.
HOIATUS!!! Keerake kõllid nii vaikseks, et muusikat peaaegu ei kuulegi (päris kinni ka pole vast mõtet panna). Ja ärge monitori jõllitage!

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.01.2006 22:46:57 vasta tsitaadiga

http://www.doodie.com/dman_buttons.swf

mõnel vennal on palju aega mõnes kandis icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 21.01.2006 23:34:21 vasta tsitaadiga

Karm Laks kirjutas:
http://www.doodie.com/dman_buttons.swf

http://www.doodie.com/cat_litter_woman.php

The challenge: Find all 7 ways to love the computer
http://www.ilovemycomputer.net/

Ei soovita töö juures vaadata!
http://www.doodie.com/boss_flash_animation.php
See on parim flash, mida ma ever näinud olen icon_biggrin.gif Kuulake alguse ka natuke aega, mida boss räägib ja siis andke minna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 24.01.2006 16:40:31 vasta tsitaadiga

väga hea icon_lol.gif 8)

edit: isegi linki ei saa f_u_c_k kirjutada, asendage see ise piixu asemel või korjake tühikud vahelt
www.politsei.com/f u c k/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 18:55:21 vasta tsitaadiga

lihtsalt http://www.politsei.com/ on ka naljakas
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 24.01.2006 19:09:07 vasta tsitaadiga

Tint link: http://tinyurl.com/8g8du
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansik092
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2005




sõnum 25.01.2006 23:25:35 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
http://crazyfrog.yourebustingmyballs.com/hatethatfrog/index.asp?q=ringtones

See mäng on siia teemasse varem postitatud. Algne eesmärk on siis konn võimalikult kaugele lasta.
Mina aga kuulutan välja uue eesmärgi: tulistada konn võimalikult lähedale. Olgu öeldud ka minu tulemus: 6 meetrit. Sõber sai 5,5.
Tahaks ka teie tulemusi kuulda!

sain lõpuks 5.3 meetrit thumbs_up.gif www.zone.ee/jansik/konn.JPG
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puuma56
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 04.02.2006 11:20:40 vasta tsitaadiga

http://www.americancomedynetwork.com/FLASH/my_menorah.htm
_________________
this message is environment friendly and posted with recycled electrones
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansik092
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2005




sõnum 07.02.2006 14:32:48 vasta tsitaadiga

http://www.jokefrog.com/flash/dear-penis.shtml hahaa.. thumbs_up.gif

EDIT: old
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 16:57:36 vasta tsitaadiga

jansik092 kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
http://crazyfrog.yourebustingmyballs.com/hatethatfrog/index.asp?q=ringtones

See mäng on siia teemasse varem postitatud. Algne eesmärk on siis konn võimalikult kaugele lasta.
Mina aga kuulutan välja uue eesmärgi: tulistada konn võimalikult lähedale. Olgu öeldud ka minu tulemus: 6 meetrit. Sõber sai 5,5.
Tahaks ka teie tulemusi kuulda!

sain lõpuks 5.3 meetrit thumbs_up.gif www.zone.ee/jansik/konn.JPG

Ma sain 48 meetrit thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 02:15:28 vasta tsitaadiga

Tripp kirjutas:
http://www.multgames.onru.ru/multgames/multopen/597.html

Vene keele oskajatele üks flash multikas icon_smile.gif


Eriti vaimukas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alik
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003




sõnum 12.02.2006 11:55:32 vasta tsitaadiga

ot
dumbuseri küsimus?
Kas on võimalik igausgu flashe ja macromediaga vaadatavat videot arvutisse salvestada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 12.02.2006 12:43:52 vasta tsitaadiga

On olemas mõningaid programme,lisaks on sageli source ja adblocki uurides võimalik link kätte saada.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 15:12:06 vasta tsitaadiga

alik kirjutas:
ot
dumbuseri küsimus?
Kas on võimalik igausgu flashe ja macromediaga vaadatavat videot arvutisse salvestada?
lehe sourcecode't vaadates on lõige lihtsam. otsid üles vajaliku faili (flashid on .swf lõpuga) ja kirjutad selle failinime aadressiribale. kuid kahjks see ei tööta 100% kõikide lehtede puhul
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 04:09:20 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
alik kirjutas:
ot
dumbuseri küsimus?
Kas on võimalik igausgu flashe ja macromediaga vaadatavat videot arvutisse salvestada?
lehe sourcecode't vaadates on lõige lihtsam. otsid üles vajaliku faili (flashid on .swf lõpuga) ja kirjutad selle failinime aadressiribale. kuid kahjks see ei tööta 100% kõikide lehtede puhul

Veel lihtsam on Adblockiga linki võtta (kel pole, soovitan kindlasti tõmmata). Kuid source't uurides saab ka.
Link käes, kasutan mina järgmist tehnikat: link HVsse pasteerida, nupp "eelvaade" ja seejärel "save target as". Aadressiribale pannes hakkab enamasti flash brauseri aknas suurelt mängima ja salvestada ei saa.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 07:54:43 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
riivo21 kirjutas:
alik kirjutas:
ot
dumbuseri küsimus?
Kas on võimalik igausgu flashe ja macromediaga vaadatavat videot arvutisse salvestada?
lehe sourcecode't vaadates on lõige lihtsam. otsid üles vajaliku faili (flashid on .swf lõpuga) ja kirjutad selle failinime aadressiribale. kuid kahjks see ei tööta 100% kõikide lehtede puhul

Veel lihtsam on Adblockiga linki võtta (kel pole, soovitan kindlasti tõmmata). Kuid source't uurides saab ka.
Link käes, kasutan mina järgmist tehnikat: link HVsse pasteerida, nupp "eelvaade" ja seejärel "save target as". Aadressiribale pannes hakkab enamasti flash brauseri aknas suurelt mängima ja salvestada ei saa.
salvestada saab file -> save (page) as...
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 16.02.2006 18:06:47 vasta tsitaadiga

http://www.ultimateshowdown.org/
Aegade kõige kõvem aktsioon icon_razz1.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 18:32:59 vasta tsitaadiga

ot:
Keegi teab, kuidas neid flashe encoudida saaks aviks või mpg-ks???

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 16.02.2006 23:00:32 vasta tsitaadiga

Google?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2006 20:02:24 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
No_Limit kirjutas:
http://www.suonodiroma.com/labirinto.swf

Ma 3 levelist edasi ei jõudnud.
Sellistele asjadele tuleb juurde panna hoiatus!
Jumbu, eriti karmiks oled läinud.. icon_rolleyes.gif
http://www.youtube.com/w/Dad-pranking-his-son-with-my-scary-maze-game?v=zn_-PUEauRg&feature=Views&page=2&t=t&f=b
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 20.02.2006 21:25:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
http://www.youtube.com/w/Dad-pranking-his-son-with-my-scary-maze-game?v=zn_-PUEauRg&feature=Views&page=2&t=t&f=b

endalgi viskas väiksed kümavärinad üle.
vaene laps, huvitav kui vana ta oli, ma oleks temavanuses kah niimoodi ära ehmunud ma ärvan vähemalt.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 22:08:31 vasta tsitaadiga

FuN kirjutas:
tsitaat:
http://www.youtube.com/w/Dad-pranking-his-son-with-my-scary-maze-game?v=zn_-PUEauRg&feature=Views&page=2&t=t&f=b
endalgi viskas väiksed kümavärinad üle.
vaene laps, huvitav kui vana ta oli, ma oleks temavanuses kah niimoodi ära ehmunud ma ärvan vähemalt.
esimene link flashile ei tööta, siis postitan uue
http://www.pietrelcinanet.com/forum/images/foto/labirinto.swf
ehmatate omal vastutusel
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2006 18:29:51 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
ot:
Keegi teab, kuidas neid flashe encoudida saaks aviks või mpg-ks???

Keegi icon_question.gif Olen juba mingit 10-et eri versiooni proovinud ning mingid mõttetud on olnud.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoZy
HV vaatleja
KoZy

liitunud: 02.04.2005




sõnum 06.03.2006 19:44:35 vasta tsitaadiga

Eurooplase ja Itaaliaalase humoorikas võrdlus http://www.zone.ee/cartoon/c2
Lugu vanainimestest. http://www.zone.ee/cartoon/c3
Mehest kes ei jõua WC järjekorras oodata. http://www.zone.ee/cartoon/c5

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 10.03.2006 11:54:13 vasta tsitaadiga

aX kirjutas:
Tripp kirjutas:
http://www.multgames.onru.ru/multgames/multopen/597.html

Vene keele oskajatele üks flash multikas icon_smile.gif


Eriti vaimukas thumbs_up.gif

viis pluss thumbs_up.gif
http://www.umor.onru.ru/allbaze/4788.swf veidi suuremalt.


viimati muutis borru 10.03.2006 11:56:11, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 21:57:44 vasta tsitaadiga

http://www.jonnydigital.com/temp/loituma__.swf - lõpp on parim thumbs_up.gif

MP3.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 21:11:55 vasta tsitaadiga

http://www.multgames.onru.ru/multgames/multopen/813.html
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 29.05.2006 23:24:13 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
http://www.jonnydigital.com/temp/loituma__.swf - lõpp on parim thumbs_up.gif

MP3.

http://www.zone.ee/triinu88/Loituma%20-%20Leva's%20Polka%20(bbm%20remix).mp3
remix icon_razz.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 30.05.2006 00:21:58 vasta tsitaadiga

See Leva`s Polka (orginaal) tekitab sõltuvust. Hoiatus juurde! icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 01.06.2006 15:26:23 vasta tsitaadiga

http://swgalaxies.datastart.hu/modules/Videos/files/vader-loituma.swf thumbs_up.gif

P.S.
mitte "Leva's Polka", vaid "Ieva's Polka" (i-ga).

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 17:52:46 vasta tsitaadiga

http://abum.com/file/shadow/animations/17632.swf
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 09.06.2006 19:56:42 vasta tsitaadiga

tarc kirjutas:
http://abum.com/file/shadow/animations/17632.swf



Täiega hea, Selliseid võiks veel olla tehtud palju palju icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2006 11:30:12 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
http://www.jonnydigital.com/temp/loituma__.swf - lõpp on parim thumbs_up.gif

MP3.

http://de.fishki.net/pics9/hentaitsop.swf teine flash
aga muide suht hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 10.06.2006 12:07:28 vasta tsitaadiga

http://konr2104.webd.pl/loituma/
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 10.06.2006 12:14:21 vasta tsitaadiga

Telempe kirjutas:
http://konr2104.webd.pl/loituma/


et osad südame attaki nagu mina ei saaks siis 2. video on ehmatusega...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 21.06.2006 09:54:05 vasta tsitaadiga

http://volny.cz/ropucha_3000/hitlatuma.swf
VEEL ÜKS
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansik092
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2005




sõnum 23.06.2006 12:09:55 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
http://volny.cz/ropucha_3000/hitlatuma.swf
VEEL ÜKS


See on hea thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 11.07.2006 09:41:01 vasta tsitaadiga

http://www.somethingawful.com/index.php?a=3935 thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 13:47:09 vasta tsitaadiga

Aegmahas käis hiljuti üks üsna andekas asi läbi - http://www.aegmaha.com/?id=3235&f=5
Vabandan kui siin juba olnud.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 14:34:38 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Aegmahas käis hiljuti üks üsna andekas asi läbi - http://www.aegmaha.com/?id=3235&f=5
Vabandan kui siin juba olnud.

Tõesti andekas thumbs_up.gif
Miski mäng võiks selline olla,et võitled kriipsujukudega kuskil Wordis ja pead oma dokumenti iga hinna eest kaitsma/ära savema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 12.07.2006 02:08:03 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Aegmahas käis hiljuti üks üsna andekas asi läbi - http://www.aegmaha.com/?id=3235&f=5
Vabandan kui siin juba olnud.

väga huvitav, pole taolist varem näinudki kus arvuti/programm nii agressiivselt vastu hakkab
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 17:14:45 vasta tsitaadiga

Tint, See peaks olema Dead or Alive Extreme 2est icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 04:19:34 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Tint, See peaks olema Dead or Alive Extreme 2est icon_biggrin.gif
_________________
(tegelikult tahtsin kirjutada =>)ttetu post

Yeah 8)
Aga nüüd ütleme Tanelile aitäh HV eest! beer_yum.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2006 00:25:30 vasta tsitaadiga

http://www.microsoft.com/slovenija/malapodjetja/flash/bob.swf
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash lingid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.