Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Usb Keyboard märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
samzik
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2001




sõnum 27.07.2003 21:44:07 Usb Keyboard vasta tsitaadiga

Et, huvitab mis on usb keyboardi eelis tavalise klaveri ees ja mida tuleks jälgida klaveri ostmisel! Ps2 ots ei toimi emmel!


tänu.


viimati muutis samzik 09.01.2006 17:44:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 27.07.2003 23:22:00 Re: Usb Keyboard vasta tsitaadiga

samzik kirjutas:
Et, huvitab mis on usb keyboardi eelis tavalise klaveri ees ja mida tuleks jälgida klaveri ostmisel!


tänu.


käib USB porti icon_wink.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2003 23:33:22 vasta tsitaadiga

ja klaveri ostmisel jälgida et kõik nupud oleks olemas icon_wink.gif muidu saad nagu taneli avatari peal pakist välja võttes icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 27.07.2003 23:45:30 vasta tsitaadiga

vahe on silmaga näha
klaveril pole klahvidel tähti icon_lol.gif




_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2003 23:51:02 vasta tsitaadiga

oh, nüüd sain õieti aru mida küsiti. usb keyboardi eelis, tavalise klaveri(Estonia) ees on see et teda saab arvutiga palju lihtsamalt ühendada icon_lol.gif. ja palju kergem icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elar
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 27.07.2003 23:56:02 vasta tsitaadiga

Klaveri ostmisel tuleks eriti jälgida, et ta uksest (või aknast) ikka sisse ka mahuks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 28.07.2003 00:12:49 vasta tsitaadiga

automaacelt naljafoorumisse, endiselt siruli naerust thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
#hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2003 19:48:20 vasta tsitaadiga

Vaene samzik, irw icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 28.07.2003 20:55:44 vasta tsitaadiga

nii et asi oli mõeldud naljafoorumi alla icon_razz.gif
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 29.07.2003 13:48:51 vasta tsitaadiga

päriselt ise usb keyboardi ei soovitaks... endal usb mouse ja vahel on nii, et laeb ennast windowsisse ja hiir ei tööta ...peab siis hiire juhtme usb pordist korraks välja võtma ja tagasi panema... siis hakkab tööle

aga vahel käib see räigelt pinda

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 31.07.2003 01:20:42 vasta tsitaadiga

mul tavalise klaveriga nii et kui tahad bisosisse minna ei sa vajuta palju tahad Deleti aga ei lähe siis peab kapi otsast vana klaveri alla võtma ja sellega ning kohe hiljem ei tööta enam see ja peab uuema võtma.mingi imelik värk
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 31.07.2003 12:00:28 vasta tsitaadiga

väga hea thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipelgas
HV kasutaja
zipelgas

liitunud: 07.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2003 15:19:25 vasta tsitaadiga

tavalise klaveri eeliseks on see, et shifti saab jalaga vajutada icon_biggrin.gif
_________________
Overkill is just about enough!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 31.07.2003 18:51:46 vasta tsitaadiga

Tavalisel klaveril on erinevusesks see, et tal on 2 pedaali, 1 gaasipedaal ja teine on pidur.
_________________
------------
IMHO
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 31.07.2003 23:11:27 vasta tsitaadiga

Programmeerija pannakse klaveri taha istuma. Vaatab too siis klavri klaviatuuri ja seletab: "Klahvid on küllaltki ebamugavad, peab väga laias ulatuses üles - alla liikuma. Aga see on äge, et shift'i saab jalaga vajutada!"

allikas: Pärnu Postimees 18.06.03

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
samzik
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2001




sõnum 01.08.2003 09:38:51 vasta tsitaadiga

mnjah suur tänu Taikole, mõnus kui kohe sõbralikult nokitakse, a paistab et siin isegi mõni normaalne vend kah ikka liigub ringi, tänu kes ei viicind spammi saata. Aga kas usb keyboardil on näiteks fsb kah suurem või pole tal yldse suurt mõtet, tahaks ikka teada mis tema tugevad kyljed on, lisaks sellele et ta usbs käib. Lisaks kõigele neil tundub olevat hulga funkstioone/lisanuppe, kardan et see mind suurt ei huvitaks a mis on muidu hea keyb mängimiseks ? Millist firmat peaks eelisatama ? tavaline ps keyb kukuba nt ralli mängudes suht kiiresti piuksuma, kui vajutada nt 3 nuppu korraga e. gaasi anda keerata ja kässarit sama moodi madina mängudes kus peab palju asju korraga tegema keyb kaudu, nt. Ja ärge tulge mulle rooli pakkuma kui tahan rooli siis lähen teen autoga prem ringi icon_wink.gif pole seda rooli kuhugi toppida.

Ja kui on veel toredaid kommentaare teemal klaver siis palun need edaspidi mulle ps ida, hoiab selle postituse rämpsust puhtana, peab tunnistama et ma lausa yllatusin et keegi nii sõna sõnalt asja võtab ja sellist spammi saadab aga noh NALJA peab saama icon_razz.gif ok olge tugevad
ma siis yritan siin kodus oma pianole usb juhme sappa torgata ja vaadata kuida asi toimib icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2003 09:44:22 vasta tsitaadiga

Aga see, et laseb 3 klahvi vajutada oli softi probleem IMHO. minu arust sellest sai lahti iga keyboardiga icon_confused.gif. aga klaver(keyboard) osta küll aint välimuse järgi... ja kui vaja usb siis usb.... enda klaveril on mõlemad otsad olemas ja kasutan küll seda ps/2 oma kuna usb otsi läheb muidu vaja icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argesson
HV kasutaja
argesson

liitunud: 11.03.2003




sõnum 01.08.2003 10:03:03 vasta tsitaadiga

PS2 on vist mõistlikum lahendus, kuna erinevalt sellest on USB auke ka muu staffi jaoks tarvis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 01.08.2003 10:33:44 vasta tsitaadiga

argesson kirjutas:
PS2 on vist mõistlikum lahendus, kuna erinevalt sellest on USB auke ka muu staffi jaoks tarvis.


Kas kõik usb klaverid sobivad PS2 -le icon_question.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2003 10:38:10 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:


Kas kõik usb klaverid sobivad PS2 -le icon_question.gif


Peaksid sobima kui ostad/ehitad selle vahejupi mis otsad muudab, converter oli vist nimi?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 01.08.2003 17:17:42 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Aga see, et laseb 3 klahvi vajutada oli softi probleem IMHO. minu arust sellest sai lahti iga keyboardiga icon_confused.gif.


kuidas?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2003 18:24:56 vasta tsitaadiga

Ei tea kuidas, tean aint et on lahti saadud icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 06.08.2003 18:16:42 irv vasta tsitaadiga

samzik kirjutas:
Aga kas usb keyboardil on näiteks fsb kah suurem või pole tal yldse suurt mõtet, tahaks ikka teada mis tema tugevad kyljed on, lisaks sellele et ta usbs käib
thumbs_up.gif


<@[Cobra]> USB keyboardil on FSB 100 aga PS2 keyboardil on 166
<@[Cobra]> PS2 ikka parem!
<@[Cobra]> kiirem

_________________
#hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 06.08.2003 21:21:05 Re: irv vasta tsitaadiga

Taiko kirjutas:

<@[Cobra]> USB keyboardil on FSB 100 aga PS2 keyboardil on 166
<@[Cobra]> PS2 ikka parem!
<@[Cobra]> kiirem


vastus saadus siis IRC hinnavaatlus.ee jutukas
help 24/7 beer_yum.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 06.08.2003 22:47:54 vasta tsitaadiga

Tore, et sain abiks olla 8)
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 06.08.2003 22:54:12 vasta tsitaadiga

tuletab meelde seda müügi/vahetuse foorumi teemat, kus mõni vend tuleb oma firmat niimoodi reklaamima icon_lol.gif
_________________
#hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
samzik
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2001




sõnum 09.01.2006 17:50:59 vasta tsitaadiga

Ostsin usb ja olen igati rahul. Hp "ku 0316" musta ja hõbedasega ning toimib super hästi ja vaikselt. Kasutan juba 6s kuu ja ikka rahul asjaga! Ei mingeid probleeme!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112233
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 09.01.2006 20:55:15 vasta tsitaadiga

Tore,kui rahul aga ,mis Sa vahepealsed 2 aastat tegid:lasid ainlt hiirega ringi? icon_wink.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 10.01.2006 12:55:51 vasta tsitaadiga

ma kuulsin,et yamaha klaverid pidi täis jama olema v õrreldes estoniaga, mida teha? kumb soetada? mõlemal fps hea või ei ole? icon_biggrin.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 10.01.2006 23:16:58 vasta tsitaadiga

yamaha pidi väheke väiksem olema ja meediaklahve on kah rohkem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 16:06:39 vasta tsitaadiga

Mida teemat icon_biggrin.gif eejah, nalja peab ju ka saama!
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddario
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2005




sõnum 27.01.2006 22:19:43 vasta tsitaadiga

Tavalised klaverid on üldiselt suht lärmakad, aga minu compaq must/hõdebane USB oma on päris vaikne.
_________________
daddario@debianx:~$
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 28.01.2006 00:43:40 vasta tsitaadiga

mul on tartus vanaema juures sisseehitatud kõlarite ja helikaardiga klaver thumbs_up.gif puitdekooriga ja puha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 00:48:43 vasta tsitaadiga

Just tulin metsast puid langetamast, et klaverile puid ette sööta (puitküttega) FPS 233 icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 28.01.2006 01:22:18 vasta tsitaadiga

mis timingud?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2006 12:11:49 vasta tsitaadiga

eh ...ma läksin puidu pealt üle bensiinile ...fps paranes tunduvalt....aga see no ja rikaste inimeste mänguasi rohkem 8)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Usb Keyboard
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.