Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HeLiX
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2004




sõnum 29.12.2005 21:56:38 vasta tsitaadiga

lawrey kirjutas:
Noh, kõik farmivad Icy Dragon Sword'e jah icon_biggrin.gif Räägitakse, et peale uut aastat, kui jõulu-patch maha võetakse, neid enam kuskilt saada ei ole. Täna oma W/Me'ga ice imp'e solodes juba kolm tükki leidnud. Kaks müüsin kohe maha, 50k kummagi eest, kolmas on ühele tüübile hoiule pandud kuni too raha kokku saab icon_biggrin.gif
Pagana hea moodus ikka ratsa rikkaks saada beer_yum.gif

Sai väike video ka tehtud -> link


Lvl 11 neid vist ära ei tapa?Või tapab?Muidu oleks vaja mingit lihtsat raha teenimis moodust, max summa mis käes on olnud on 300 kulda.
Keegi mingisseguildi mind ka sokutada saab, mis sest et ma nii väike lvl?
Missiooni tehes sain stalker armori, mille seest sain salvage kitiga minor rune of soul reaping - on see midagi väärt ka?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 29.12.2005 22:54:46 vasta tsitaadiga

minor runed on üldiselt 100-200kanti, sõltuvalt ruuni tüübist ja nõudlusest.

kuna jõulupäts maha tiritakse?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 29.12.2005 23:41:41 vasta tsitaadiga

mul on pks selline küsimus: Mille jaoks on vaja salvage itemeid? Ma olen need alles jätnud, millel on hea identifitseering tulnud, aga peale ei oska nendega midagi hakata icon_confused.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 30.12.2005 00:44:49 vasta tsitaadiga

salvage kitidega tee crafting materialideks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 30.12.2005 16:55:13 vasta tsitaadiga

Keegi oskab ütelda, et kas on eestlastel mõni guild wars foorum?
Andke siis link ka.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 30.12.2005 21:04:39 vasta tsitaadiga

Eriti ei usu, et eestlastel selle mängu kohta eraldi foorumit oleks icon_rolleyes.gif
aga kõik mida guild warsist teada vaja läheb saab sealt: http://www.guildwarsguru.com/forum/

_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 30.12.2005 21:59:03 vasta tsitaadiga

jah, selles foorumis ma käind küll. Vaatan builde ja üldisi uudiseid jne.
Aga mingi paar kuud tagasi leidsin ühe eestlaste gw foorumi, aga aadressi ei mäleta enam icon_confused.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 01.01.2006 13:49:31 vasta tsitaadiga

http://gamerzone.pri.ee/gw <<< mul oli natuke igav aga võiks kogu HV GW pelajad ja ka muud eesti omad sinna kokku koguda kuni midagi suuremat leiab icon_arrow.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 01.01.2006 15:13:41 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif mul oli ka igav ja tegin Samuti gw foorumi, aga noh las siis see so oma jääb.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 01.01.2006 19:18:06 vasta tsitaadiga

regasin ka end sinna ära thumbs_up.gif
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 01.01.2006 19:44:34 vasta tsitaadiga

GW on veel tasuta w ?? kui on siis hakkan ka pelama icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HeLiX
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2004




sõnum 01.01.2006 20:10:46 vasta tsitaadiga

lordscorp kirjutas:
GW on veel tasuta w ?? kui on siis hakkan ka pelama icon_razz.gif


On tasuta ja jääb tasuta! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 01.01.2006 21:42:53 vasta tsitaadiga

kõige alguses peab ikkagi nii 700eek vms maksma cdkey eest, kuumaksu ei ole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixx
HV kasutaja

liitunud: 12.05.2005




sõnum 01.01.2006 21:57:23 vasta tsitaadiga

www.sendit.com £17.99 + £1.75 postage

Üks parimaid pakkumisi vist icon_rolleyes.gif. Endal läheb sealt varsti tellimisele.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 01.01.2006 23:20:25 vasta tsitaadiga

uuri, ehk mõni kaas-hvlane müüb, saab palju odavamalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 02.01.2006 01:43:06 vasta tsitaadiga

ma teatasin GW foorumist ka ühele teisele grupile mängjaile, kellel siiamaani on samamoodi vaid suures foorumis 1 teema gw kohta.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixx
HV kasutaja

liitunud: 12.05.2005




sõnum 02.01.2006 01:50:05 vasta tsitaadiga

Halvad kogemused icon_sad.gif . Eelmise accoundi ostsin hv'laselt. Oma kuu aega sain mängida ja siis sulges NC, ve kes iganes Guild Warsi üleval peab, mu accoundi. Viga oli selles, et mees, kellelt ostsin, oli selle ostnud firmalt, mis müüs enda välja mõeldud cd-key'sid. NC staff jõudis sellele järele ja kõik.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 02.01.2006 12:04:31 vasta tsitaadiga

ilmselt sellistelt originaalkarpi jm ei saa. kui ikkagi retail karbi saad siis tasuks tegelikult karbist cdkey lipik välja otsida ja seda accoundi omaga kontrollida. et turvatunnet saada. vms. icon_smile.gif

aga, ma vist kah erinevaid foorumeid otsima et gw foorumit levitada. hetkel seal rahvast, noh, ei ole.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 02.01.2006 16:01:01 vasta tsitaadiga

tõmmasin GW-si kodukalt selle kliendi aga kas see peabki nii vähe ruumi võtma ve ?? või midagi on vist puudu ?? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 02.01.2006 16:45:38 vasta tsitaadiga

tõmmates võtab jah vähe ruumi, pane nüüd tööle see, siis hakkab tõmbama.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 02.01.2006 17:39:43 vasta tsitaadiga

raixx kirjutas:
www.sendit.com £17.99 + £1.75 postage

Üks parimaid pakkumisi vist icon_rolleyes.gif. Endal läheb sealt varsti tellimisele.


kas £ on euro w ??kui ei siis palju see eesti rahas teeb ?? kui euro oleks siis tuleks aint 270 eeku siis telliks kül ära icon_razz.gif
pallju tellimis kulud on ?? ja millal umbes kohale võiks tulla ?? icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2006 17:42:41 vasta tsitaadiga

Se on nael icon_biggrin.gif nael ikka rohkem kui euro..üle 20 kindlalt 23vms.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 02.01.2006 17:45:19 vasta tsitaadiga

ahh ja icon_razz.gif
regasin selle ostulehel ära ja näitas siis postikulu ka.
kokku tuleks siis umbes 500.- hmmm..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 15:14:13 vasta tsitaadiga

nagu ma aru saan, et ei pea kuumaksu maksma, aga kas siis, kui oled maksimum leveli saavutanud siis pole kuskile areneda? Või teeb GW niiöelda lisapakette või -leveleid, ja samas raha kasseerides?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 03.01.2006 15:59:51 vasta tsitaadiga

kui oled lv20 siis on sitaks arendada, nt unlockid pvp charridele asju jne. ka missioone jagub siis veel edasi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawrey
HV kasutaja
lawrey

liitunud: 20.11.2002




sõnum 03.01.2006 16:16:05 vasta tsitaadiga

Kõige rohkem arenemisruumi on just sinus endas icon_smile.gif Õpid uusi skill combosid, mõtled uusi efektiivseid builde välja, teed HoH'i ja GvG'd, õpid kõiki kuut char classi mängima jne. Tegevust igatahes jagub!
_________________
-bash: chpwn: command not found
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 03.01.2006 17:03:09 vasta tsitaadiga

jah, ja lisapakett tuleb ka varsti välja.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 12:37:15 vasta tsitaadiga

h62k kirjutas:
jah, ja lisapakett tuleb ka varsti välja.

palju küsitakse lisapaketi eest?
ok, kui palju üldse eestlasi mängib seda ja kas ükskord on suur või väike gild olemas?
mis foorum pidi teil olema eraldi GW kohta... ma siin vahin ülespoole, kus ta krt oligi.......
ahjaa leidsin icon_biggrin.gif


12.01.2006
kuidagi on raske pääseda gildi uude foorumisse, täitsin ankeedi ja saadeti e-mail kus tahetakse, et saadad oma signatuuriga faksi teel tagasi (kamoon), samuti e-maili kaudu ka, aga kust ma kuradi kohast võtan digiallkirja??? icon_confused.gif tahaks palju küsida mängu kohta enne kui ostan.. aga niikaua kui tobe regamine on siis kaob küll isu ära...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2006 16:01:02 vasta tsitaadiga

Guild Wars free PvP weekend tulemas....
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 14.01.2006 16:24:21 vasta tsitaadiga

Jah, siis sellel pvp weekendil saab siis proovida ka uusi proffesioneid ja vanade profesonite uusi skille jne. Tõotab tulla huvitav icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uim
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 15.01.2006 21:27:59 vasta tsitaadiga

müün oma guildwarsi ära,lisainfo saamiseks saatke PM
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 23:23:12 vasta tsitaadiga

Kas see PvP weekend tähendab, et igaüks saab mängu tasuta proovida?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 23:40:16 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Kas see PvP weekend tähendab, et igaüks saab mängu tasuta proovida?

mina sain küll nii aru jah
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 23:56:21 vasta tsitaadiga

Niipalju kui kodulehelt välja lugesin, siis mängida saab nädalavahetusel 20 - 22 jaanuarini. (January 20th: Midnight Pacific Time; 8:00 a.m. GMT; 5:00 p.m. Seoul Closing Time: January 22nd/23rd: 11:59 p.m. Pacific Time January 22nd; 7:59 a.m. GMT January 23rd; 4:50 p.m. Seoul January 23rd. )

Meie aja järgi siis reede öösel kell 12?
Tõmbasin juba selle kliendi huvi pärast alla ja see oli ainult mingi 30 mb. Viskas login screeni ette - "enter account". Samal ajal üleval paremas nurgas megabaidid jooksevad, mingi laadimine käib. Õigel ajal tuleb siis ainult CD Key kirjutada või kuidas?
Ehk õnnestub ka pilk peale visata, äkki ostab lõpuks veel terve mängu ära...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 17.01.2006 08:05:22 vasta tsitaadiga

client on jah väike, aga kui sa uuele mapile lähed siis hakkab alles tõmbama puudu olevaid faile.
Ma tegin juba paar päeva tagasi selle accoundi ära niiet võide juba praegu ära teha accoundi aga 20ndal saab alles chare sinna peale teha.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 15:00:03 vasta tsitaadiga

Kui kell 8.00 GMT, siis meil järelikult kell 10 hommikul.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 18.01.2006 18:22:43 vasta tsitaadiga

Tegin täna uue eestlaste guildi. Liituda võiksid need kes on normaalselt acitve, mitte et nädalas korra (1 tund) käin läbi gw-st ja kõik.Kui tahad liituda siis IGN: Kuri Hunt või Burning Fira
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 18.01.2006 18:51:13 vasta tsitaadiga

ma võiks liituda kui keegi mulle õpetabkust saaks asju osta jnedasi sest ma ei oska seda mängu väga häsi ja pole eriti mänginud seda!(hetkel polemängupealki)
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romek
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2006




sõnum 19.01.2006 23:55:45 vasta tsitaadiga

Hmm...kellel huvi või häid ideid ,vötke yhendust ingame romek monk,romek smith,romek isthar või romek mablung.köik tegelased ascended va monk ja level 20.pöhiliselt nädalalöppudel -pyhade ajal või 17-24max.Tasuks arutleda eesti guildi tegemist,sest pötradel on neid mitu,(vöibolla on juba olemas,sry,pole kursis/kohanud).Grr olemas juba,nagu ma näen...kas hall on?Kindlasti rohkem kui tund nädalas.pöhiröhk siiski pyhadel-nädalavahetustel ja öhtuti,maksimaalselt sydaööni ehk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 20.01.2006 20:36:09 vasta tsitaadiga

sel nädalavahetusel saavad kõik mängust huvitanud inimesed seda tasuta proovida... thumbs_up.gif
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2006 13:02:53 vasta tsitaadiga

Visuaalne külg on mängul ju uskumatult hea. Miks keegi ei ole siin pilte teinud ja seda tõestanud? Ise sain mitu imeilusat wallpaperit endale desktopile, juba selle pärast tasus proovida. Põhiline aeg on siiani kulunudki ringi jooksmisele ja graafika imetlemisele ja kuna PvP eventiga aega vähe, siis ega ei jõuagi rohkem mängu süveneda.
Selles mõttes ikka väga hea idee neil niimoodi mängu reklaamida. Üks tegelane, kes arvatavasti oli sel hetkel juba kenast graafikast lootusetult pimestatud, andis chatis kõigile teada, et ostab pühapäeval kindlasti mängu ära. Endale aitab Lineage 2'st küll, rohkem pole vaja, aga üldse ei imestaks, kui selle endale kunagi muretsen. Kuigi eks see esialgne vaimustus on kiire kaduma ja paratamatult hakkavad ka negatiivsed omadused välja tulema. Nt. üks asi, mis eriti ei meeldi, on tegelased ja nende liikumine. Liialt puine ja kohmakas, eriti mis puudutab warriore. Armor ei näe ka piisavalt isuäratav välja, et peaks hakkama selle nimel pingutama. Samuti on liiga palju igasuguseid skillidega kaasnevaid valgusefekte ja muud tilulilu, mis muudavad lahingu üheks suureks ilutulestikuks. Muidugi on tegemist hea ja kvaliteetse mänguga, aga maitsed on erinevad ja kokkuvõttes meeldib L2 stiil rohkem. Guild Wars meenutab mängitavuselt liiga palju neid vanu single-player rollikaid - Neverwinter Nights ja Diablo.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 21.01.2006 13:22:47 vasta tsitaadiga

Kumbatchari on mõtekamteha kas pvp v siis tavalise mängu jaoks
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.01.2006 13:26:51 vasta tsitaadiga

PvP is all what u f*cking need. icon_biggrin.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 21.01.2006 16:03:48 vasta tsitaadiga

tee tavaline, aja see 20 ja siis tee sellega pvp icon_wink.gif siis saab parimad itemi ja skillikombinatsioonid.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 22.01.2006 18:51:48 vasta tsitaadiga

Hakkasin täna uuesti mängima olen lvl 3 icon_biggrin.gif alles ja ei oska eriti midagi teha armori saamine jnedasi on icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif


kas keegi võiks õpetada kust saada üht ja teist ja kus mida teha icon_redface.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rb.Andu
HV vaatleja
Rb.Andu

liitunud: 23.01.2006




sõnum 23.01.2006 02:39:17 vasta tsitaadiga

uim kirjutas:
müün oma guildwarsi ära,lisainfo saamiseks saatke PM


Hei ma ei saa veel pm'i saata aga kas sa n2iteks wowi vastu pole n6us vahetama?
V6i kui palju sa kysid key eest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2006 10:43:01 vasta tsitaadiga

Rb.Andu kirjutas:
uim kirjutas:
müün oma guildwarsi ära,lisainfo saamiseks saatke PM


Hei ma ei saa veel pm'i saata aga kas sa n2iteks wowi vastu pole n6us vahetama?
V6i kui palju sa kysid key eest?


ära nüüd seda viga küll tee, et wow'i vastu vahetad
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2006 12:38:25 vasta tsitaadiga

ise mängin kah wow-i hetkel, aga muidu on ka plaanis muretseda GW. miskipärast ma ei saa siiamaani regada GW foorumisse... icon_evil.gif, enne ei osta kui foorumis ühtteist saaks küsida...

viimati muutis FD 23.01.2006 12:44:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rb.Andu
HV vaatleja
Rb.Andu

liitunud: 23.01.2006




sõnum 23.01.2006 12:39:48 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
Rb.Andu kirjutas:
uim kirjutas:
müün oma guildwarsi ära,lisainfo saamiseks saatke PM


Hei ma ei saa veel pm'i saata aga kas sa n2iteks wowi vastu pole n6us vahetama?
V6i kui palju sa kysid key eest?


ära nüüd seda viga küll tee, et wow'i vastu vahetad


Kumb meist vea teeks?
Mul wow'ist kopp ees n2iteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2006 12:47:08 vasta tsitaadiga

Rb.Andu kirjutas:
Kumb meist vea teeks?
Mul wow'ist kopp ees n2iteks.


noh, pane ta kõrvale ja mõne aja pärast tuleb isu tagasi. oleneb kus serveris olid ja tegelased on ka ju vahetatavad...
aga see selleks, siin topicus on ikka GW, kes wow-ist rääkida tahab, on selleks omaette teema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.