|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
21.12.2005 01:47:18
[NDS] Nintendo DS arutelu |
|
|
Sai siis Nintendo DS Mario Kart bundle endale tellitud Hong Kongist (Eestis kuskil ei leidnud ) tegu on pealt punase USA versioonga 8)
Kokku läks maksma mingi veidi üle 3kilo + veel 220 > 110 muundur mille sai Eestist 100eeguga.
Esmamulje on väga positiivne nii konsooli kui mängu kohapealt , kuigi on minu käte jaoks tiba liiga väike.
WiFi puudumise tõttu pole multiplayerit ainult proovida saanud, pilte viskan ehk homme.
On HVs veel DSi omanike peale minu?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
21.12.2005 16:51:24
|
|
|
| ma olen saanud sõbra pool proovida WarioWare:Touch-i puudutada ja päris pull pela oli. Graafika DSil hea pole aga mängitavus on hea tänu sellele touchscreenile...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
21.12.2005 21:39:48
|
|
|
*tõstab käe*
Mina olen, käisin just Soomes ja napsasin hõbedase DSi + Nintendogsi (Lab & Friends) 149 euro eest ( miski 2300 eek vist). Muid mänge hangib ka ajapikku
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry111
HV veteran
liitunud: 10.01.2004
|
21.12.2005 21:44:10
|
|
|
Ülevaade ei teeks paha
EDIT: Kõigile kes DSi omavad
viimati muutis henry111 21.12.2005 21:50:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
21.12.2005 22:25:11
|
|
|
Kas ülevaatesoov oli suunatud mulle või teema algatajale? Ning millest ülevaadet vaja on? DSist? Nintendogsist? Mario Kartist?
Lisatud:
Minu ülevaade DSist:
DS on siis erinev kõigist teistest "pihumängudest" selle poolest, et ta omab kahte ekraani, neist üks on puutetundlik ja seda kasutatakse usinalt mängudes juhtimiseks/kaardi näitamiseks. Minu jaoks on tegu äärmiselt mugava ja vaheldustpakkuva juhtimissüsteemiga. Võimeline on ta N64 tasemel 3D-graafikaks, kuid hetkel paistavad mängutegijad eelistavat 2D-graafikat.
Nintendogs on mäng, mis väga kenasti näitab, milleks aparaat üldse võimeline on. Ära kasutatakse mikrofoni, puutekraani ja teiste DSidega lähivõrgus suhtlemist. Tegemist ei olegi otseselt mänguga, sest mingit eesmärki a la maailma päästmine või esimeseks tulemine sul lihtsalt seal ei ole. Tuleb lihtsalt üles kasvatada kutsikas ja temaga tegeleda. Nagu tamagotchi, ainult tunduvalt arenenum.
Kui on küsimusi, lase aga tulla.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry111
HV veteran
liitunud: 10.01.2004
|
21.12.2005 22:28:11
|
|
|
Tehke eraldi teema ülevaadete alla ja seal saab arutada / komenteerida seda
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
21.12.2005 23:17:08
|
|
|
Ma ei oska sellist ülevaate moodi asja kirjutada, selleks ma selle siia paningi
Pealegi on tegu ainult mängu masinaga, seega ehk siin veits parem koht??
Nüüd siis sai veits kauem mängitud ja käed väsisid ära natuke. Võibolla ma hoidsin veits ebamugavalt
Aga kuradi lõbus riistapuu ikka muidu, tõsiselt soovitan
Ja USAst peaks varsti ka Animal Crossing Wild World saabuma (loodetavasti enne 24., siis nagu post sureb uue aastani umbes )
PS! Nintendo ei ole ainult lastele!!!!!!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
21.12.2005 23:27:26
|
|
|
Kas mitte Animal Crossingu üks põhilisi müüginippe ei olegi mitte WiFi? Ja kui sul seda ei ole, siis jääb pool mängust nagu nautimata.
Ise tahan veel hankida Mario & Luigi: Partners in Time ja Resident Evil: DS (kui see kunagi välja tuleb). Muud pudi-padi, nagu paar RPGd ehk kah.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
21.12.2005 23:53:23
|
|
|
WiFi saab ju panna, ma ainult ei tea kas ma ostan selle Nintendo WiFi dongle või ruuteri, ma nagu ei tahaks, et naaber mu kaabli otsas hakkaks leechima
Ja omaette saab seda ka lõbusalt toksida, vähemalt nii ma olen kuulnud aga eks see paistab kui mäng käes.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
27.12.2005 03:44:04
|
|
|
kuna olen suur Nintendo fänn siis ostsin endale ka DS-i... hetkel peksan metroid prime huntersi demo... kuna pole ka wifit siis teen hetkel ainult rekordeid... lähitulevikus on plaan soetada mario 64...
mida masina kohta öelda... väga mugav, eriti hea paugu paneb touch screen... viimane teeb mängu just eriti huvitavaks ja VÄGA mugavaks, heli on hea, ainult, et võiks veidike kõvem olla... aga klappidega on asi hoopis teine mis minikõlarites... ekraanidega on selline jama, et kui ds-i veidike liigutada (paremale, vasakule jne.) siis pilt veidike muutub... umbes sama moodi nagu lcd monitoriga, seetõttu on mängu kõrvalt vaadates üsna ebamugav jälgida, aga sellepärast DS-i ostamata jätta oleks idiootsus... ja pole sel graafikal häda midagi, võrreldes gba-ga on asi ikka kõvasti parem, liikumine on äärmiselt sujuv ja efektid teevad silmad ette... ps. on võimalus wifi korral suhelda väikses chatruumis ka teiste mängijatega, joonistada ja kirjutada... ma ei eelistaks mitte mingil juhul PSP-d tema parema graafika ja videovaatamis võimaluse tõttu... ma pole küll PSP-d veel kätte võtnud aga seda ütlen küll, et kui DS-i pihku haarad oled otsemaid armunud...
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
28.12.2005 14:25:21
|
|
|
Sain eile Animal Crossingu kätte ja asi on ikka mega armas
Ei jaksa kohe ära oodata millal koju saab seda tegema, kui sul on DS siis tasub importida see, mul läks maksma mingi alla 700eegu koos postiga
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
28.12.2005 22:51:59
|
|
|
täna ostsin mario 64... väga pull asi... eriti need mini mängud... viimased on ikka väga lõbusad ja sellega juba psp üle ei trumpa
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
29.12.2005 10:03:59
|
|
|
Mario64 on kuskil Eesti piires ka müügil vä? Ja palju plekkis?
Ma õnneks pole enne Nintendot fännand ja siis ma saan teha neid vanu mänge nagu Mario64 ja on mulle täitsa uus
Ja Final Fantasy III DS paistab ka VÄGA vinge tulevat
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
29.12.2005 12:34:56
|
|
|
| tsitaat: |
| Mario64 on kuskil Eesti piires ka müügil vä? Ja palju plekkis? |
ainus koht kus ma üldse ds mänge leidsin oli tartu kaubamaja mediapoint.... vähene nintendo kraami müük eestis on ülimalt häbiväärne ... plekkis muidu 599 eeku
| tsitaat: |
Ma õnneks pole enne Nintendot fännand ja siis ma saan teha neid vanu mänge nagu Mario64 ja on mulle täitsa uus  |
eks marioga sai ju üles kasvatud
ps. sa võiksid täpsemalt rääkida animal crossingust
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
29.12.2005 13:07:00
|
|
|
Mida ma oskan AC kohta ikka rääkida?
See on kipa, et kõike saab stylusega teha, venitad seda mööda ekraani ja siis tegelane jalutab/jookseb järgi,
ok tegelt vahest harva see häirib ka näiteks kui sul on õng käes ja sa tahad liikuda aga vajutad vee peale,
siis ta loobib õnge mitte ei jookse aga see suht väike nurin.
Kõik loomad keda ma näinud olen on kõik omamoodi kiiksuga, kahjuks ma
pole veel kirju saanud aga jutt on küll igati tore.
Ma seal olen põhiliselt kalapüügiga tegelenud, kuna ma alles alustasin ja see võtab veits aega enne kui palju teha on.
Muidu mäng toimub reaalajas ja seal on lumi maas ja ma pole eriti talvesõbralik inimene
aga cheatima ja kuupäeva muutma ka ei hakka
Ja maja laenu maksin eile ära ja lasin suuremaks upgradeda, täna siis näeb mis tehti ja pood ka läks laiendamisse,
mis tähendab, et täna on see kinni
Jutt sai väga kohmakas ja sisutu aga ma ei oska eriti midai pajatada kui konkreetsemalt ei küsita.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
29.12.2005 13:15:02
|
|
|
| mis põhimõte mängul üldse on?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
29.12.2005 13:34:09
|
|
|
Seal nagu mingist otsest goali vist polegi aga saad asju koguda (kalu, putukaid, merekarpe, fosiile, mööblit, riideid jne),
siis loomadega suhelda, taimi kasvatada ja ma ei tea mis veel.
Võiks öelda, et see on nagu väga lihtsustatud ja nunnutatud elu simulaator
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
29.12.2005 20:59:41
|
|
|
kahju, et pole foormit, mis oleks spetsiaalselt suunatud konsoolidele ja vanadele mängudele... olen
mõelnud isegi selle peale, et võiks midagi sellist üles panna... oleks hea ds vms. üle arutada
ma ise tahaksin väga Lost in Blue-d
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
29.12.2005 21:31:29
|
|
|
| Lost in Blue'd pakutakse ebayl koos postiga ~27naelaga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
29.12.2005 22:40:27
|
|
|
| piimaPAKK kirjutas: |
Mario64 on kuskil Eesti piires ka müügil vä? Ja palju plekkis?
|
Täna avastasin Tallinnas Ülemiste Euronicsis kah mõned DSi mängud: Mario 64DS, Mr Driller, WarioWare Touched ja Need for Speed Underground 2 ja Project Rub. Hinnad kõigil 695 eek, kui ma õigesti mäletan.
Endal on varsti (loodetavasti) Ebay vahendusel saabumas Mario & Luigi: Partners in Time, siis saan sellest ülevaate anda.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
29.12.2005 23:12:50
|
|
|
| Godhand kirjutas: |
| piimaPAKK kirjutas: |
Mario64 on kuskil Eesti piires ka müügil vä? Ja palju plekkis?
|
Täna avastasin Tallinnas Ülemiste Euronicsis kah mõned DSi mängud: Mario 64DS, Mr Driller, WarioWare Touched ja Need for Speed Underground 2 ja Project Rub. Hinnad kõigil 695 eek, kui ma õigesti mäletan.
Endal on varsti (loodetavasti) Ebay vahendusel saabumas Mario & Luigi: Partners in Time, siis saan sellest ülevaate anda. |
noo on kirved... tartus on
Mr Driller
WarioWare Touched
Harry Potter
599 eek
ja Need for Speed Underground 2 on 499
viimase kavatsen lähipäevil ka ära osta
euronics ongi vist ainus koht kus ds kraami müüakse
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
30.12.2005 11:14:26
|
|
|
| Harry potter pidi lahe olema et joonistad spelle stylusega
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
30.12.2005 15:02:48
|
|
|
| põhimõtteliselt on igas ds mängus mingi osa stylusega, mario 64s nt. pead koopat keerutama ja siis kusagile viskama
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
30.12.2005 15:07:58
|
|
|
| Mario Kartis ma ei ole siiani stylust kasutand näiteks, ega seal vist rohkem ei saagi kui menüüdes ja siis kaart suureks/väikseks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
30.12.2005 15:46:14
|
|
|
| piimaPAKK kirjutas: |
| Mario Kartis ma ei ole siiani stylust kasutand näiteks, ega seal vist rohkem ei saagi kui menüüdes ja siis kaart suureks/väikseks. |
seda küll jah... aga suuremjagu mänge püütakse siduda stylusega... nad peavad kuidagi oma imejubina tööle panema...
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
30.12.2005 17:28:12
|
|
|
Ega jah. Paljud firmad ei kasuta styluse võimalusi ära. Sellepärast jääb mul see junna ka ostmata. näiteks Spiderman2 ja Star Wars Episode 3 mängudes on lihtsalt nii et Stylusega saad vajutada mingi löögi/nipi peale ja siis teeb seda. Suht pointless if you ask me . Ootan suure põnevusega Nintendo Revolutionit sest sellel tuleb sama hind mis DSilgi ja võimu rohkem ning 3D stylus põmst mis on REVOLUTION järgmises generatsioonis. Nagu keegi ütles kuskil (Myamoto vist) et Next-Gen gaming is not just higher poly count but it is about more addictive gameplay, mis Revolutionil ka tuleb.
Tehke mis teete aga läks mul nac OT
Kogu point oli selles, et mina seda ei osta sest ei kasutata laiu võimalusi ära.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
30.12.2005 17:35:31
|
|
|
Spiderman ja Star Wars on muidugi need mängud, kust oodata platformile spetsiifilisi lahendusi...
Need on rohkem "teeme julga valmis ja laksame logo peale ja siis portime igale võimalikule platformile ja teenime mega papi".
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
30.12.2005 17:45:01
|
|
|
| mina kui Star Warsi fänn tean et on olnud ka VÄGA kvaliteetseid star warsi mänge näiteks: KotOR, Jedi Knight seeria, Battlefront, Republic commando ja mõned veel
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
30.12.2005 19:19:20
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Ega jah. Paljud firmad ei kasuta styluse võimalusi ära. Sellepärast jääb mul see junna ka ostmata. näiteks Spiderman2 ja Star Wars Episode 3 mängudes on lihtsalt nii et Stylusega saad vajutada mingi löögi/nipi peale ja siis teeb seda. Suht pointless if you ask me . Ootan suure põnevusega Nintendo Revolutionit sest sellel tuleb sama hind mis DSilgi ja võimu rohkem ning 3D stylus põmst mis on REVOLUTION järgmises generatsioonis. Nagu keegi ütles kuskil (Myamoto vist) et Next-Gen gaming is not just higher poly count but it is about more addictive gameplay, mis Revolutionil ka tuleb.
Tehke mis teete aga läks mul nac OT
Kogu point oli selles, et mina seda ei osta sest ei kasutata laiu võimalusi ära.  |
pointless kohe kindlasti mitte... mind isiklikult on videomängud suhteliselt ära tüüdanud... aga ds, mis on uue generatsiooni pihukonsool, muutis suhtumist mängudesse... kohe kindlasti ei viitsiks ma pelada psp-d, kohe kindlasti mitte, aga ds on väga põnev... just touch screeni poolest... eks näis, mis sellest revolutionist saab, 90% nintendo toodetest on olnud suht. mõttetud... kuigi jah, ise olen väga suur austaja... praegu on gamespotis revolutioni kohta oma rubriik juba olemas... 2006 annab kindlasti vastuse... jääme ootama, kas nintendo paneb täieliku paugu ja lööb ps-le ja xbox-ile jalaga tagumikku või matab Miyamoto Super Mario maha... ??? hetkel ei sallita nintendot just sellepärast, et mikrosoft on oma xboxiga ja sony playstationiga mängufriikide ajud ära kiibistanud, klassikat ei oska keegi naguinii hinnata
star warsi kohta niipalju, et üks minu lemmikuid on Dark Forces, üks uuemgeneratsiooni 3d shooterite esiisa
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
30.12.2005 20:42:28
|
|
|
| djdevon kirjutas: |
| sony playstationiga mängufriikide ajud ära kiibistanud, klassikat ei oska keegi naguinii hinnata |
ICO & Shadow of the Colossus on klassika
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
30.12.2005 22:17:54
|
|
|
| Nintendo lasi endale N64ga ise jalga, kassett oli väga paha valik.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
31.12.2005 02:06:30
|
|
|
| piimaPAKK kirjutas: |
| Nintendo lasi endale N64ga ise jalga, kassett oli väga paha valik. |
noo playstation pidi ju olema tegelikult SNES CD versioon... Nintendo aga keeldus ja Sony-l ei jäänud muud üle kui luua uus konsool nimega Playstation... tulemus: Nintendo püüab kõigest väest stta mille ta kokku keetis põllale vedada
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kedq
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2005
|
02.01.2006 21:05:47
|
|
|
| ostsin endale DS ainult Mario and Luigi ja Metroidi p2rast
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
03.01.2006 00:28:48
|
|
|
Burnouti arvustused on küll suht keskpärased olnud, võiks leida ka paremaid oste DSi jaoks. Aga eks maitse üle kakeldakse ikka
Underground pidavat olema täitsa mängitav.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
03.01.2006 01:00:39
|
|
|
| kõige rohkem tahaks Mario Kart-i aga seda nii lihtsalt meie poodidest juba ei leia
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
03.01.2006 01:47:04
|
|
|
Ega jah, siinne Nintendo kraami maaletooja võiks paar korda poode läbi käia ja vaadata, mida leidub (õigemini, ei leidu) ja siis imestada, miks Sony kraam populaarsem on.
Enda hankimislist näeb välja selline:
Mario & Luigi: Partners in Time (tulemas)
Resident Evil: Deadly Silence
New Super Mario Bros
Super Mario 64 DS (tulemas)
Final Fantasy III ja Crystal Chronicles
Xenosaga Ep 1 ja 2
(lisa mingi lahedam DSi RPG veel siia)
Üritan võimalikult vähe sebida neid mänge, mida mul on mujal võimalik paremal kujul mängida ja hankida DSile originaalsemat kraami ja Nintendo klassikajärgesid
viimati muutis Godhand 05.01.2006 00:24:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
03.01.2006 11:20:14
|
|
|
| Need eesti maaletoojad vist ei ta miskit mängudest. Sellepärast mario karti ja muid häid mänge pole
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
03.01.2006 13:51:20
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Need eesti maaletoojad vist ei ta miskit mängudest. Sellepärast mario karti ja muid häid mänge pole |
üsn häbiväärne on see müük jah... sony ülekaal on märgatavalt suurem... 1 nintendo mäng 100 sony mängu kohta... sümboolselt väljendatud aga nii ta on
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
24.01.2006 18:00:23
|
|
|
Väga muhe Paari nädala pärast saab seda osta!!
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
24.01.2006 19:21:20
|
|
|
vaatasin gamespotis gameplay videosid, see asi tuleb kindlasti hankida !!!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
25.01.2006 19:23:00
|
|
|
Paar kuud juba olen sinise DSi omanik. DSi mängudest on riiulil: "Castlevania: Dawn of Sorrow", "Phoenix Wright: Ace Attorney", "Mr. Driller: Drill Spirits", "Polarium" ja "Sonic Rush". Järgnevalt on kavas hankida "Trauma Center: Under the Knife", "Meteos", "Electroplankton" ja "Advance Wars: Dual Strike". Kindlasti kirjutan väga lähedases tulevikus riist- ja tarkvarast midagi ülevaate sarnast minu profiilis märgitud URLile (siia postitan nt lingi).
Tore näha, et Eestis leidub inimesi, kes on enda jaoks DSi avastanud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
25.01.2006 19:26:18
|
|
|
Edit: ^^^^ FTW! ^^^^
Veel paar lahedat mängu (millest te ehk kuulnud pole, aga võiksite!):
Osu! Tatakae! Ouendan
Tõenäoliselt ainult Jaapanisse jääv rütmimäng kus stylusega muusika rütmis objekte tabama pead. See video (flash) annab hea ettekujutuse mängust. Hästi lahe graafika!
Another Code: Two Memories / Trace Memory
See on juba mõnda aega väljas olnud kõigis kolmes regioonis. Stylusega juhitav seiklusmäng, kus sul tuleb styluse, mikrofoni ja kahe ekraani abil mõistatusi lahendada. Kontseptuaalselt mitte midagi väga erilist (kui puzzled ise välja arvata), aga kes see veel mäletab millal viimati mõni hea seiklusele orienteeritud mäng välja tuli? Mina mitte :( seepärast tundubki üsna huvitav. Ilus soundtrack on ka, nii palju kui kuulnud olen videotes, ja noh... jaapanlaste tehtud, seega on teatud stilistilised erinevused lääne mängudega.
Electroplankton
See on rohkem musikaalne mänguasi kui mäng. 10 erinevat planktonitüüpi, kellest igaühega saab omamoodi helisid teha. Mängu kättesaadavus on veidi keeruline kuna seda ainult USA netipoodidest saab ja enamik ei taha meie shippida. Jaapani keelse saab ka tellida, aga ...
Ja keegi pole Castlevania: Dawn of Sorrow'it mainunud! Sain seda oma tunnikese sõbra DS'il mängida ja kohe mitte üldse ei tahtnud käest anda. Esmakogemuse põhjal vähemalt sama hea kui Gameboy Advance'i Aria of Sorrow, kui mitte parem.
Ja veel Phoenix Wright: Ace Attourney, Advance Wars: Dual Strike, Wario Ware Touched, rääkimata tulekul olevatest JRPG'dest nagu Lost Magic, uus Magical Cacation, Children of Mana ja A.S.H. - Archaic Sealed Heat... ja mul endal pole DS'i siiamaani, kuna ma ootan redesign'i. Oeh :(
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
26.01.2006 11:01:14
|
|
|
Näe, ongi redesign http://www.nintendo.co.jp/n10/news/060126.jpg
Paistab lihtsalt sutsu pisem ning kuuldavasti omab 4 taustavalguse tugevuse astet and that's it.
DODONPACHI nimetatud mängudest esimene on päris naljakas, kuid täishinda ma selle eest siiski välja ei käiks. Ehk isegi lisaks selle oma soovitud mängude listi, kuid hiljem hankimiseks. Hetkel loodan, et EA/2K Games teeks DSile mingisugusegi korraliku korvpallimängu, muidu on aasta pärast rollikatest ja naljakatest jaapani üllitistest tüdimus peal.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.01.2006 12:33:00
|
|
|
neid mängu kirjeldusi lugedes tundub vist, et seal ida poole on inimestel natuke mutrid lahti
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
26.01.2006 12:40:30
|
|
|
| Scart kirjutas: |
neid mängu kirjeldusi lugedes tundub vist, et seal ida poole on inimestel natuke mutrid lahti  |
Mulle tundub, et sul endal pigem on mõni mutter peas lahti, kui sa selliseid asju lambist kuulutama tuled.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.01.2006 12:45:07
|
|
|
| DODONPACHI kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
neid mängu kirjeldusi lugedes tundub vist, et seal ida poole on inimestel natuke mutrid lahti  |
Mulle tundub, et sul endal pigem on mõni mutter peas lahti, kui sa selliseid asju lambist kuulutama tuled. |
no ma ei tea, ma vist elasin kihu teha planktoniga muusikat läbi siis, kui olin 10 aastane või umbes sealmaal
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
26.01.2006 13:53:15
|
|
|
| sina <> teised inimesed
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|