Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 27.12.2005 21:25:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Rivatuneris on max 450MHz, Powerstripis on max 400Mhz, asuse enda programmiga on max 450MHz

ma ei mõista miks sa powerstripiga nii vähe saad panna, oma vanal 6600gt-l sain powerstripiga isegi core üle 680MHz-i panna , kui samas rivatuner lubas vaid 650.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 21:52:36 vasta tsitaadiga

Yeääh, 6600GT AGP-le siis täna Zalman peale ostetud, kellad 580/1200 ja skoor juba 8423. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 29.12.2005 00:44:22 vasta tsitaadiga

Selline huvitav asi, et 8 piibuga teeb testid ilusti ära aga ainult ilma
overclockita, nii kui natuke kellasi kõrgemale ajan on 3dmarkis pilt must...
Ei tea milles asi, keegi oskab midagi tarka öelda?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 16:23:34 vasta tsitaadiga

Krt.

3DMark Score 3796 3DMarks

GT1 - Wings of Fury 72.8 fps
GT2 - Battle of Proxycon 28.0 fps
GT3 - Troll's Lair 24.7 fps
GT4 - Mother Nature 27.5 fps

Radeon 9700, 256 bit, 8 pipelines, 128 MB
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 16:25:32 vasta tsitaadiga

time123, sul celeroni junn plokib jubedalt, def. kelladel peaksid 5k kanti saama selle kaardiga.
_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 16:59:53 vasta tsitaadiga

Rutz kirjutas:
time123, sul celeroni junn plokib jubedalt, def. kelladel peaksid 5k kanti saama selle kaardiga.
ära üle kah pinguta.. miski 4k+ on max healjuhul
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 20:09:12 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
Rutz kirjutas:
time123, sul celeroni junn plokib jubedalt, def. kelladel peaksid 5k kanti saama selle kaardiga.
ära üle kah pinguta.. miski 4k+ on max healjuhul
Nuh, mul läks R9500 8 piibuga def kelladel 4,3k, proseks oli P4 2,4.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 20:39:24 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
Rutz kirjutas:
time123, sul celeroni junn plokib jubedalt, def. kelladel peaksid 5k kanti saama selle kaardiga.
ära üle kah pinguta.. miski 4k+ on max healjuhul
Nuh, mul läks R9500 8 piibuga def kelladel 4,3k, proseks oli P4 2,4.
icon_neutral.gif miks ma olin kindel et see on 3dmark 05 teema icon_lol.gif miski 7k headel kelladel kindlasti võimalik
edit: 6h CSS ei tee head icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 30.12.2005 01:43:19 vasta tsitaadiga

venice 2000MHz
x300SE - def

2000p
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 13:45:00 vasta tsitaadiga

Sai siis täna proovitud...

AMD Sempron64 2800+ "Palermo" @2,75GHz 1.7v
DFI LANPARTY UT nF3 250Gb
512MB Adata Vitesta PC4000 Hynix D5 @250MHz 2,5-3-3-5 1T 2.8v
Powercolor ATI Radeon 9800PRO@XT 128MB 412/365 @468/393
7632 punkti

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 15:00:53 vasta tsitaadiga

Panin oma 6600gt kah proovile ja tulemuseks :
8063 3DMarksi. Kõik deafuld ja masin profiilis. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendrik.k
HV kasutaja
Hendrik.k

liitunud: 25.10.2005




sõnum 30.12.2005 17:00:17 vasta tsitaadiga

nii oma läpakaga sain sellise tulemuse 5157 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 17:11:36 vasta tsitaadiga

Hendrik.k kirjutas:
nii oma läpakaga sain sellise tulemuse 5157 thumbs_up.gif


päris hea scoor..aga muidu läpakate 3dmark teema on eraldi icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hendrik.k
HV kasutaja
Hendrik.k

liitunud: 25.10.2005




sõnum 30.12.2005 17:22:25 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Hendrik.k kirjutas:
nii oma läpakaga sain sellise tulemuse 5157 thumbs_up.gif


päris hea scoor..aga muidu läpakate 3dmark teema on eraldi icon_wink.gif

deem ma nii verinoor kasutaja, et pole kuulnudki sellest, aga jah aeg annab aru icon_biggrin.gif
HV foorum suur ja lai icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puff
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2004




sõnum 30.12.2005 17:24:30 vasta tsitaadiga

Rutz kirjutas:
Sai siis täna proovitud...

AMD Sempron64 2800+ "Palermo" @2,75GHz 1.7v
DFI LANPARTY UT nF3 250Gb
512MB Adata Vitesta PC4000 Hynix D5 @250MHz 2,5-3-3-5 1T 2.8v
Powercolor ATI Radeon 9800PRO@XT 128MB 412/365 @468/393
7632 punkti

Päris hea! thumbs_up.gif Endal jäi selle kaardiga laeks 7519, seda siis sarnastel, tõsi küll pisut väiksematel (460/390), video kelladel, prose oli 2,4GHz.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 21:02:47 vasta tsitaadiga

a64 3200+
1 giga PQI
epox 9HEAI
6600 GT

default - 8052
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 21:06:54 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
a64 3200+
1 giga PQI
epox 9HEAI
6600 GT

default - 8052
wipii hakka paugutama nüüd icon_wink.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 21:36:08 vasta tsitaadiga

pauk-pauk icon_biggrin.gif

btw, tuld antakse homme südaöö aja
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 30.12.2005 21:37:37 vasta tsitaadiga

Winterwind, sulle? icon_eek.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 22:09:05 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Winterwind, sulle? icon_eek.gif
icon_eek.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 22:11:34 vasta tsitaadiga

Nii, uus test tehtud, optimal performance peal, 4000 punkti. Radeon 9700 (256 bit) @ celeron 1,7 GHz
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 31.12.2005 00:16:41 vasta tsitaadiga

Ennem oli siis 8936, nüüd on 10206.

Eelmise testi masina olek:
2x 256 Apacer pc 3200 @ default (AM1 kivid)
a64 3000+ @ default
His Excalibur x800GTO 400/1000 256 mb/bit
DFI lanparty Ultra-d
Maxtor 40 GB

Uue testi masin:
Kingston HyperX pc3200A 2-3-2-6-1 @ default
a64 3000+ @ default
His Excalibur x800GTO 480/1160 256 mb/bit
DFI lanparty Ultra-d
Maxtor 40 GB

_________________
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 02:58:07 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
tomz kirjutas:
a64 3200+
1 giga PQI
epox 9HEAI
6600 GT

default - 8052
wipii hakka paugutama nüüd icon_wink.gif

see õe kast, seda ma igaks juhuks ei näpi icon_biggrin.gif
aga eks uuel aastal vaatan mis minu uus plate ja venice suudavad.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 04:23:02 vasta tsitaadiga

semp 2800+
1300mb ram
6600GT

9500p

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 09:55:05 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
semp 2800+
1300mb ram
6600GT

9500p

kõik klokkimata jah? icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 31.12.2005 12:23:54 vasta tsitaadiga

Gr[e]iF kirjutas:
enne oli siis 8936, nüüd on 10206.

Eelmise testi masina olek:
2x 256 Apacer pc 3200 @ default (AM1 kivid)
a64 3000+ @ default
His Excalibur x800GTO 400/1000 256 mb/bit
DFI lanparty Ultra-d
Maxtor 40 GB

Uue testi masin:
Kingston HyperX pc3200A 2-3-2-6-1 @ default
a64 3000+ @ default
His Excalibur x800GTO 480/1160 256 mb/bit
DFI lanparty Ultra-d
Maxtor 40 GB

imelik,ma sain default x800gto-ga 9800 punni kuskil ehk 400/980 ja prose oli 2430mhz 3000+ venice
ja kloki lakke kohe ,480mhz corele on liiga vähe icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 13:09:51 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
semp 2800+
1300mb ram
6600GT

9500p
GRAAFIKA:Club 3D GeForce 6600GT, 128mb GDDR3, 620/1260, AGP 8x, Voltmod 1.44/1.67
kui viitsid viska oma skoor 600/1200 peal, tahaks lihtsalt võrrelda, mul hetkel kah 4 pulka sees ja klokki võin kah alla lasta, huvipärast opteroni ja semproni clock to clock võrdlus icon_rolleyes.gif ma saan 600/1200 vist mingi 10,6 punkti
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 31.12.2005 13:54:46 vasta tsitaadiga

diisel2.0 kirjutas:
Gr[e]iF kirjutas:
enne oli siis 8936, nüüd on 10206.

Eelmise testi masina olek:
2x 256 Apacer pc 3200 @ default (AM1 kivid)
a64 3000+ @ default
His Excalibur x800GTO 400/1000 256 mb/bit
DFI lanparty Ultra-d
Maxtor 40 GB

Uue testi masin:
Kingston HyperX pc3200A 2-3-2-6-1 @ default
a64 3000+ @ default
His Excalibur x800GTO 480/1160 256 mb/bit
DFI lanparty Ultra-d
Maxtor 40 GB

imelik,ma sain default x800gto-ga 9800 punni kuskil ehk 400/980 ja prose oli 2430mhz 3000+ venice
ja kloki lakke kohe ,480mhz corele on liiga vähe icon_lol.gif


lakke? max on 515/615 ja ebastabiilne! At the moment jooksutan värki 500/600 peal ( core max on 555). Sain veel kätte 520/600 ja volti ega vmode ei soovi lisada.

_________________
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 21:48:06 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4515679

6059

msi nf4 ,3200venice @ def ,2x512 @ 166MHz , gf6200GE 128MB 500/700 4Pipe
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 22:09:57 vasta tsitaadiga

sai siis ka 10k piir ületatud!

http://ceemic.pri.ee/download/2003.JPG

muidugi 2,35ghz A64 ja 6600gt@620/1290 kellade jaox veits väike scoor..mingi kala on igaljuhul..600/1200 sain ainult 9,7k kusjuures kunagi 2,3ghz prosega ja 580/1140 sain 9,8k icon_rolleyes.gif
mälu 2*512@195@3-3-3-7 thumbs_down.gif
aga muidu 6600gt-l modid peal ja silencer6 jahutamas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 01:27:36 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4515679

6059

msi nf4 ,3200venice @ def ,2x512 @ 166MHz , gf6200GE 128MB 500/700 4Pipe
ära ploki nüüd. minu endine ju icon_biggrin.gif anna valu icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 02:19:09 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4515679

6059

msi nf4 ,3200venice @ def ,2x512 @ 166MHz , gf6200GE 128MB 500/700 4Pipe


Sama jama @ 8 pipe

7300 punni
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 16:04:20 vasta tsitaadiga

10189punni siis:
A64@2,35
6600gt@625/1320
icon_lol.gif 2*512ram@195mhz@3-3-3-7 2T thumbs_down.gif

http://ceemic.pri.ee/download/10189.JPG
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 16:11:48 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:

icon_lol.gif 2*512ram@195mhz@3-3-3-7 2T thumbs_down.gif

Sul need PQI´d Hynix D5 kividega?
Need peaks vabalt ju 250-260mhz tegema icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 16:19:26 vasta tsitaadiga

hetkel kahjuks ainult üks pqi d5 ja teine kingston cl3.0 thumbs_down.gif absoluutselt need kaks mälu läbi ei saa..varsti vahetan teise pqi tagasi..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 16:24:37 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
hetkel kahjuks ainult üks pqi d5 ja teine kingston cl3.0 thumbs_down.gif absoluutselt need kaks mälu läbi ei saa..varsti vahetan teise pqi tagasi..

Proovi ühe pulgaga siis, 3dmarkis erilist vahet ei ole 512mb vs 1024mb
küll aga 195mhz vs 250mhz näiteks

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 16:27:19 vasta tsitaadiga

njah..see on ka võimalus..aga mul niikui nii mingi haige kamm prose+emmega..3200+ venice peaks ikka 2500 stabiilne olema..2400mhz 2003s on üliraske ära teha..jahutuses pole probleem, ei kujuta ette mis kamm on, emaplaat vast plokib..toide ka tegelt..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jkaspar
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 01.01.2006 16:35:46 vasta tsitaadiga

ma sain oma enda inteli sitaga 3dmarkis 4976 punkti icon_biggrin.gif
Vidio kaart on club 3d ati 9600 xt ja mälu on arvutil 512 icon_smile.gif

_________________
müün arvuti komplekti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 16:36:29 vasta tsitaadiga

jkaspar kirjutas:
ma sain oma enda inteli sitaga 3dmarkis 4976 punkti icon_biggrin.gif
Vidio kaart on club 3d ati 9600 xt ja mälu on arvutil 512 icon_smile.gif

suva see intel..kloki 9600xt ribadex ja punnid tulevad icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 20:58:45 vasta tsitaadiga

Dothan 780 @ 14x200=2800mhz
Asus P4GD1
4 x 256mb Corsair BH5 @ 200mhz / 2-2-2-5-2
ATi X700PRO 425/432 @ 545/550

3DMark Score 10029
link: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4517647

niisama suva run icon_biggrin.gif
millalgi teeb enda X700 wr-id üle, asi vaid viitsimise taga icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 21:01:44 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Dothan 780 @ 14x200=2800mhz
Asus P4GD1
4 x 256mb Corsair BH5 @ 200mhz / 2-2-2-5-2
ATi X700PRO 425/432 @ 545/550

3DMark Score 10029
link: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4517647

niisama suva run icon_biggrin.gif
millalgi teeb enda X700 wr-id üle, asi vaid viitsimise taga icon_razz1.gif


palju see wr siis on kui küsida tohib?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 21:07:59 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
palju see wr siis on kui küsida tohib?


¤ Dothan 740 @ 13x210=2730mhz / 1.44v
¤ Asus P4GD1
¤ 2 x 256mb Corsair BH5 @ 210mhz / 2-2-2-5
¤ ATi X700PRO 425/432 @ 580/560

3DMark Score 10250
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4356422
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-TaNeL-
HV kasutaja
-TaNeL-

liitunud: 23.04.2004




sõnum 02.01.2006 00:52:00 vasta tsitaadiga

Pentium 4 1.7 @ 1.9
768MB PC2100 @ 149 MHz
Club 3d GeForce 6600GT @ 500/900, 4x AGP

3DMark03: 7750 punni
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2006 00:54:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

4x AGP

emaplaat?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-TaNeL-
HV kasutaja
-TaNeL-

liitunud: 23.04.2004




sõnum 02.01.2006 03:13:59 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
tsitaat:

4x AGP

emaplaat?

EP-4BDAE, muide see on profiilis kirjas. icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2006 09:48:10 vasta tsitaadiga

njah...samas ega 4x või 8x agp-l erilist punktivahet ei oleks?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
John Blaze
HV kasutaja
John Blaze

liitunud: 20.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2006 21:08:35 vasta tsitaadiga

mingi suvalised lambirunid icon_lol.gif irw kõik teevad lambirune. praegu ei viitsi stock jahutusega rohkem piinata, varsti panen vee peale siis tuleb midagi karmimat
http://www.zone.ee/jk1234/3dmark03_15231.JPG
http://www.zone.ee/jk1234/3dmark05_7081.JPG
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 00:23:12 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
njah...samas ega 4x või 8x agp-l erilist punktivahet ei oleks?
Punktides nii võib-olla ~100 punkti ma kujutan ette, praktikas aga, st mängudes ei olegi vahet aru saada. Endal sama situatsioon ja ei põe selle pärast. icon_smile.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 00:27:44 vasta tsitaadiga

kamikaaze kirjutas:
http://www.zone.ee/jk1234/3dmark03_15231.JPG
http://www.zone.ee/jk1234/3dmark05_7081.JPG

kenad skoorid icon_razz1.gif
krt see sakib, et mem oc hakkab gpu pinget/klokki tõstes kukkuma..
paari lisamodi kaardile vist vaja
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 07:57:22 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/amd4ever/oc%20screenies/12,8k%20@%202003%20@2400Venice%20def%20x850xt.JPG

12 815
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.