Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 15:38:40 vasta tsitaadiga

prose oli 3,8ghz midagi ja m2lu oli 5:4 2x256 PC-2700@3200
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frosty911
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2005




sõnum 16.12.2005 22:19:58 vasta tsitaadiga

no nii, sain siis omale tänu kasutajale K-Pax uue video ja punnide arv tõusis 6xx pealt 7282 punkti. Jalad võttis igatahes nõrgaks............. icon_biggrin.gif
_________________
pole vaja mingeid nõmedusi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 16.12.2005 23:08:37 vasta tsitaadiga

A64 3000+ venice @ 2,43ghz
2x512 pc3200 @ 400 8-3-3-2,5
Sapphire X800GTO 256mb klokitud core 400@634 ja mälu 1180 ,ilma vmodideta
http://img6.imageshack.us/my.php?image=125150cg.jpg
12515
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 10:18:43 vasta tsitaadiga

Eks ta ole jah suur vahe kui lähed ATI 9250 pealt 6600GT le üle thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 14:01:49 vasta tsitaadiga

6600GT @670/1385 icon_confused.gif
11648
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 00:39:16 vasta tsitaadiga

6600GT @520/1000
8509 punkti.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xlammer
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 04:18:32 vasta tsitaadiga

A64 3000+
2x256 PC3200
6600GT @ 579/1160
9132 punkti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 15:51:07 vasta tsitaadiga

12603p x800gto cpu603/ mem606mhz

http://img395.imageshack.us/my.php?image=test8nk.jpg
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 15:53:26 vasta tsitaadiga

gansta kirjutas:
12603p x800gto cpu603/ mem606mhz

http://img395.imageshack.us/my.php?image=test8nk.jpg


kas mälu 1T ? lükka cycle time 6 või 7 peale, peaks juurde andma vist..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 17:42:05 vasta tsitaadiga

lykkasin tras 5 peale vahepeal , se eriti ei andnud juurde, (super pi testis vähemalt)
muidu 1t
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 21:50:37 vasta tsitaadiga

kellasin vahepeal natuke ja skoor paranes kohe
nüüd siis A64 3000+ @ 2200 MHz (9x244) 3500+ Venice core
MOBO DFI Lanparty UT nF4-d
MÄLU 512 Adata 2x256 @ 221 MHz, DRAM/FSB 9:10(@ 2.5-4-4-6 1T)
9221
see ei ole tippskoor, pigem ei taha codega rohkem riskida..24/7 peaks kärama küll icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cdc
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2003




sõnum 20.12.2005 19:33:19 vasta tsitaadiga

minu skoor 03-es:
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4486925
8885p
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
km2000
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.10.2004




sõnum 21.12.2005 00:23:26 vasta tsitaadiga

9135 punkti.

6800NU,512 mälu ja 3000+

täitsa norm ju def. kelladel.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 00:30:11 vasta tsitaadiga

km2000, täitsa normaalne.Mul tuli 6800LE 12/6 ja klokitud(video) 10255p(sry kui räägin sama juttu 10x)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 24.12.2005 15:51:55 vasta tsitaadiga

3000+ s939 "Venice" 2758mhz
Epox 9nda3+
2x256mb PC4800 tccd @ 310mhz 2,5-3-3-8
HIS x700pro 425/432 @ 540/608

3DMark 2003 Score 9757

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4496150
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 16:28:16 vasta tsitaadiga

Esimene pisike katse siis Powercolor 9800pro@xt r360 kaardiga
461/393 kelladel 7476 punni 8)

Def. XT kelladel on skoor tsipa üle 7k.

On vist normaalsed skoorid? icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 24.12.2005 16:33:25 vasta tsitaadiga

Rutz, mem läheb su kaardil päris viisakalt.
Mul oli miskine 256mb variant 16 mälukiviga.

http://www.zone.ee/raasoos2/Benchmarks/2003/7521.PNG
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raxo
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 24.12.2005 17:00:12 vasta tsitaadiga

Tahtsin ka näha, palju punkte arvuti saab... 999 sai thumbs_down.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 01:26:20 vasta tsitaadiga

FS Amilo L series
celeron 2.4 (Northwood)
256mb pc2700
8mb int. graafika

kokku: 66p. icon_neutral.gif

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4499772

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.12.2005 01:30:03 vasta tsitaadiga

OCUser, päris hea icon_smile.gif

viimati sain ise 11600. klokitud pole. conf profiilis

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 01:35:23 vasta tsitaadiga

AMD Sempron64 2800+ "Palermo" @2400MHz 1.4v
DFI LANPARTY UT nF3 250Gb
2x512MB Adata Vitesta PC4000 Hynix D5 @240MHz 2,5-3-3-5 1T 2.7v
Powercolor ATI Radeon 9800PRO@XT 128MB 412/365
6847 Punkti
Igapäevasel kellal siis selline tulemus icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 01:48:21 vasta tsitaadiga

amd athlon xp2500+@2.3GHz
epox rda+ nf2ultra
512mb apacer
club 3d ati radeon 9800xt 256mb 486/810

7305 p. icon_smile.gif

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3767943

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 01:55:36 vasta tsitaadiga

OCUser, http://www.zone.ee/rutz/9800xt%2003.JPG
@ 461/393
7476 Punga
icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 01:58:31 vasta tsitaadiga

fps on täpselt ühte auku kolmel viimasel icon_biggrin.gif esimesega saan lutti, sul prose ja fsb parem icon_confused.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 18:31:42 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
fps on täpselt ühte auku kolmel viimasel icon_biggrin.gif esimesega saan lutti, sul prose ja fsb parem icon_confused.gif

fsb ei loe, sul soc a ja tal s754 ehk siis tal prose kiirem ja gt1-es prose/mälu loevadki
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 22:53:47 vasta tsitaadiga

PNY Verto 6600GT AGP 540/1100 AGP 4X, P4 2,4 GHz

7656 3dmarks, prose ilmselt pidurdab, aga pole parata. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 00:08:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
prose ilmselt pidurdab, aga pole parata


samuti ka mobo icon_rolleyes.gif (4x agp)

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 27.12.2005 02:10:05 vasta tsitaadiga

Default: 3998 3DMarks

Intel Celeron D 325J 2.53GHz LGA775
ASUS GeForce EN6200GE/TD 128MB PCI-Express
Core: 300MHz Memory: 550Mhz
--------------------------------------------------------------

Overclock: 5804 3DMarks

Intel Celeron D 325J 2.53GHz LGA775 @ 3.78GHz
ASUS GeForce EN6200GE/TD 128MB PCI-Express
Core: 510MHz Memory: 635Mhz
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4502261

Täpsem info profiilis!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 27.12.2005 03:47:17 vasta tsitaadiga

kaart 8 piipu või 4 piipu?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 13:06:50 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
kaart 8 piipu või 4 piipu?


sama küsimus ja kas originaaljahutus? mäludel radikaid?
see peaks olema hea potentsiaaliga kaart icon_wink.gif mina sain enda omast ~7,5k ja Sponge Bob samast kaardist 8+k thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 27.12.2005 13:08:50 vasta tsitaadiga

Sphonge sai isegi üle 9k kätte modideta, see kaart nüüd minu käes icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 13:11:49 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
Sphonge sai isegi üle 9k kätte modideta, see kaart nüüd minu käes icon_razz1.gif


täpsemalt 8,9k icon_wink.gif aga sinu tulemused?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 27.12.2005 13:13:37 vasta tsitaadiga

natukene piinlik, kuid ei ole veel midagi erilist näidata. ütleme, et 8k 03 ja 3.4k 05 on ta mul 24/7
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 27.12.2005 14:03:01 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
kaart 8 piipu või 4 piipu?


4 piipu, jahutuseks Zalman VF700-Cu.
Mäludel hetkel radikaid peal pole kuna Zalmani omad liiga väikesed...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 14:08:56 vasta tsitaadiga

no aga ava veel 4 ja saad ~500p julgelt juurde icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 27.12.2005 14:21:22 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
no aga ava veel 4 ja saad ~500p julgelt juurde icon_wink.gif


Võibolla saad viidet anda teemale kus õpetatakse 8 piibu avamist ja samas soovita mõnda
programmi millega saaks rohkem clockida. Praegu nvidia driverid rohkem ei luba panna,
rivatuner ja asuse enda programm lubavad veel vähem...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 14:33:23 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=178301&highlight=6200 icon_wink.gif
rivaga peaksid lihtsalt "piibud" lahti saama
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 27.12.2005 16:27:28 vasta tsitaadiga

powerstripiga saab klokke nii kõrgele panna kui ise tahad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.12.2005 16:41:36 vasta tsitaadiga

mis programmida ma oma videokaarti klokkida saan? 6800gt
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 16:53:10 vasta tsitaadiga

RivaTuner on kõige parem..Nibitoriga saad volte tõsta(biosi pead flashima)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 27.12.2005 19:16:10 vasta tsitaadiga

zpeedy kirjutas:
RivaTuner on kõige parem..Nibitoriga saad volte tõsta(biosi pead flashima)


Oskad sa öelda kuidas rivatuneris max core clock limiiti saaks maha võtta, mul üle 450MHz ei lähe lihtsalt...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 27.12.2005 19:34:06 vasta tsitaadiga

3000+ s939 "Venice" 2747mhz
Epox 9nda3+
2x256mb PC4800 tccd @ 308mhz 2,5-3-3-8
HIS x700pro 425/432 @ 560/600

3DMark 2003 Score 9858

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4503925

Kust ma võlun selle 400 punkti et winterile pähe teha? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 19:44:30 vasta tsitaadiga

oncleuno, kahjuks ei oska mul endal oli ka selline jama ,et tahtsin juurde keerata aga ei läinud.erinevatel videokaartidel on erinev max core-i limiit...vist.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 27.12.2005 19:58:45 vasta tsitaadiga

No aga ceemic äkki oskad öelda millega saab core clocke kõrgemale ajada?
Rivatuneris on max 450MHz, Powerstripis on max 400Mhz, asuse enda programmiga on max 450MHz
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 20:06:43 vasta tsitaadiga

hmm..ei oska öelda..kas sul muidu rivatuneri selles klokkide menüüs alla More "nupp" on?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 27.12.2005 20:30:10 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
hmm..ei oska öelda..kas sul muidu rivatuneri selles klokkide menüüs alla More "nupp" on?


RivaTuner 2.0 RC 15.8 ja more nuppu pole
http://www.zone.ee/oncleuno/rivatuner.jpg?2
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 20:57:59 vasta tsitaadiga

heh..muuda see standard 2d perf3d-ks!!!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 27.12.2005 21:05:05 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
heh..muuda see standard 2d perf3d-ks!!!


Midagi ei muutu, kellad jäävad ikka samaks, uuendasin screeni ka.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 21:08:38 vasta tsitaadiga

aga kas sul 8 piipu avatud?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 27.12.2005 21:20:38 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
aga kas sul 8 piipu avatud?


Jah, sai ära testitud ja töötavad küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.