Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 233, 234, 235  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2005 20:18:50 vasta tsitaadiga

novembri arve oli tõesti maksmata - aga helistasin kuu alguses, et kas võib 2 kuud korraga maksta - öeldi, et jah probleemi pole, et uuele arvele liidetakse vana summa nö. aga mitte mingit teadet-hoiatust mulle ei tuld, laks oli lihtsalt asi kinni.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.12.2005 20:39:36 vasta tsitaadiga

Saadi vist aru nii, et kas peab 2 ülekannet tegema või võib ka korraga - võib korraga.
Sõltub täpsest sõnastusest ja kontekstist, kas andis Elioni tegelane puudulikku inffi või said ise valesti aru.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 22.12.2005 22:14:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

novembri arve oli tõesti maksmata


Sel juhul ei tohiks sa Elioni vast nii palju küll sõimata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2005 23:54:18 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

novembri arve oli tõesti maksmata


Sel juhul ei tohiks sa Elioni vast nii palju küll sõimata icon_rolleyes.gif


viisakas firma saadab 1. arve 2. teatise - mina pole kumbagi saanud.

muidu polekski pahaseks saand, aga nad ei avanud ka peale arve tasumist yhendust - see ajas vihale. teiseks oli siiski arve makse tähtaeg 3 päeva pärast.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2005 02:09:35 vasta tsitaadiga

kui mälu ei peta, siis arve ning võla tasumise tähtajad on kaks eri asja.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkdemon
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2005




sõnum 23.12.2005 13:59:32 vasta tsitaadiga

Kui sul Elionis on eelmise kuu arve maksmata, siis ju järgmise kuu arve peal see kirjas. Ja samuti on seal kirjas ka see, et kui teatud kuupäevaks (oli vist 16.) on eelmise kuu arve maksmata, siis lülitatakse teenus välja. Nii et kuigi selle kuu arve tähtaeg oli 23. , siis eelmise kuu oma oleks ikka pidanud 16.ks ära maksma.
Nii et sulle ju teatati uue arve peal, et eelmine arve maskmata, nii et IMHO ära virise.

_________________
Kill of all my demons, and my angels might die, too
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 23.12.2005 23:18:15 vasta tsitaadiga

täna oli imelik kogemus elioniga ...
Yks inimene soovis interneti .. myya aga ütles talle ,et p2 400 mhz 64 rami ja 15 gb kettast ei ole piisav nede interneti jaoks. Et ostke meilt uus arvuti 9000 . - kr ennem interneti pole kahjuks võimalik saada.

Lõhnab kuidagi pähe määrimisega .. Tegu siis valga Elioni esindusega.

On kellelgi veel selliseid kogemusi ?

Muidu minu arust on see arvuti ikka piisavalt võimas interneti jaoks .
Masinas jookseb Win 98 ja sellega peaks ilusti saama enthernet 300 või mis iganes see abi soft oli netis käia.

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 24.12.2005 03:53:02 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
Yks inimene soovis interneti .. myya aga ütles talle ,et p2 400 mhz 64 rami ja 15 gb kettast ei ole piisav nede interneti jaoks. Et ostke meilt uus arvuti 9000 . - kr enne interneti pole kahjuks võimalik saada.
Muidu minu arust on see arvuti ikka piisavalt võimas interneti jaoks .
Masinas jookseb Win 98


Mina käin sageli veelgi lahjema arvutiga Internetis, samuti ka Win98 ja tulemusena 99% saite jookseb täiesti normaalselt. Vaid mõni üksik raskem java, uuem flash või pdf ei suuda avaneda, kuid eluliselt vajalikud on needki väga harvadel juhtudel. Tõsi, kui teine 64 RAM pulk juurde panna, siis on see tsitaadis viidatud masin juba täiesti nobe Internetimasin, millest paremat nagu ei vajagi. Muidugi, see kehtib juhul kui masin on puhtalt installitud, samaaegselt ei jookse raskemaid rakendusi ja spyware't.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 24.12.2005 03:56:55 vasta tsitaadiga

8 kirjutas:

Mina käin sageli veelgi lahjema arvutiga Internetis, samuti ka Win98 ja tulemusena 99% saite jookseb täiesti normaalselt. Vaid mõni üksik raskem java, uuem flash või pdf ei suuda avaneda, kuid eluliselt vajalikud on needki väga harvadel juhtudel. Tõsi, kui teine 64 RAM pulk juurde panna, siis on see tsitaadis viidatud masin juba täiesti nobe Internetimasin, millest paremat nagu ei vajagi. Muidugi, see kehtib juhul kui masin on puhtalt installitud, samaaegselt ei jookse raskemaid rakendusi ja spyware't.

jah usun. Kuid minu point on see ,et elion on hakanud ka lollide pealt raha teenima. Sest interneti yhendust ei soovinud mina vaid yks minu tutteav kes on arvuti alalt võhik

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 24.12.2005 04:00:27 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
8 kirjutas:

Mina käin sageli veelgi lahjema arvutiga Internetis, samuti ka Win98 ja tulemusena 99% saite jookseb täiesti normaalselt. Vaid mõni üksik raskem java, uuem flash või pdf ei suuda avaneda, kuid eluliselt vajalikud on needki väga harvadel juhtudel. Tõsi, kui teine 64 RAM pulk juurde panna, siis on see tsitaadis viidatud masin juba täiesti nobe Internetimasin, millest paremat nagu ei vajagi. Muidugi, see kehtib juhul kui masin on puhtalt installitud, samaaegselt ei jookse raskemaid rakendusi ja spyware't.

jah usun. Kuid minu point on see ,et elion on hakanud ka lollide pealt raha teenima. Sest interneti yhendust ei soovinud mina vaid yks minu tutteav kes on arvuti alalt võhik


Me muidugi ei oska arvata, kas antud juhtumil oli tegemist:
a) Teadliku pealetükkiva müügistrateegiaga;
b) Lihtsalt väheste teadmisega-kogemustega müüjaga.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 24.12.2005 15:32:32 vasta tsitaadiga

Saatsin Valga Elioni maili:

-----Original Message-----
From: andres undrul [mailto:troll001@hot.ee]
Sent: Saturday, December 24, 2005 10:58 AM
To: Esindus Poed Valga, Kuperjanovi 1
Subject: kommentaar

Tere.
Ehk saaksite kommenteerida seda Teie firmat puudutavat teemat:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2456595#2456595

"Yks inimene soovis interneti .. myya aga ütles talle ,et p2 400 mhz 64 rami ja 15 gb kettast ei ole piisav nede interneti jaoks. Et ostke meilt uus arvuti 9000 . - kr enne interneti pole kahjuks võimalik saada.
Lõhnab kuidagi pähe määrimisega .. Tegu siis valga Elioni esindusega."

Kui see tõesti nii oli, siis on tegemist ilmselge kliendi petmisega ja püüdega talle valega kaupa pähe määrida. Ootaks teie kommentaare.

Andres Undrul & TROLL HinnaVaatlusest



Elioni Valga esinduse vastus:

Annika Paavel wrote:

Tere.


Selle arvuti ja internetiga ei olnud asi nii nagu siit kirjast paistab.
Küsisin kliendi käest kas arvutil on võrgukaart interneti püsiühenduse jaoks. Klient ei teadnud ja ütles et on kasutanud arvutit läbi sissehelistamis modemi. Küsisin kas on uus arvuti Klient vastas et 5a vana arvuti. Nagu foorumist selgub pidi klient olema võhik arvuti alal. Mingeid andmeid ei ole ta meile öelnud nagu siin kirjas et (p2 400 mhz 64 rami ja 15 gb kettast ei ole piisav)Vaevalt et ta siis üldse teadis neid. Ma arvan et tegu on lihtsalt vastastikuse arusaamatusega. Mingit pähe määrimist küll ei ole teadlikult olnud.
Vabandan et on tekkinud selline arusaamatus

Häid jõule

Annika Paavel
Annika.paavel@elion.ee
5048460

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 24.12.2005 15:42:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Küsisin kas on uus arvuti Klient vastas et 5a vana arvuti. Nagu foorumist selgub pidi klient olema võhik arvuti alal.



Kas tõesti ei ole võimalik 5 aastat vana arvutiga internetis käia ?
Kas elion eitab tõesti seda ,et nad pakkusid kilendile uut arvutit kuna vana ei ole suuteline interneti jaoks ? .. ja miks klient endale interneti ei saanud ?

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 24.12.2005 15:56:29 vasta tsitaadiga

Lollide pealt???? Minu arust on tarkus see, kui igale lollile ei anna ühendust. Kujutad sa ette, kui see klient tagasi tuleb ja vingub netti ei ole ja netti ei ole, miks ma ei saa internetti, jne. Sellega võiks kaasneda oluliselt suurem kulutus, kui saadav tulu üldse.
Kui klient oleks suutnud kohapeal rääkida normaalset juttu ja ütelda, et see arvuti on piisav, siis poleks ilmselt mitte mingit probleemi kah olnud. Nüüd tagantjärgi tarkusena oleme eks kõik targad.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 24.12.2005 16:07:20 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
tsitaat:

Küsisin kas on uus arvuti Klient vastas et 5a vana arvuti. Nagu foorumist selgub pidi klient olema võhik arvuti alal.



Kas tõesti ei ole võimalik 5 aastat vana arvutiga internetis käia ?
Kas elion eitab tõesti seda ,et nad pakkusid kilendile uut arvutit kuna vana ei ole suuteline interneti jaoks ? .. ja miks klient endale interneti ei saanud ?

Sinule on selge ja ka minule, et selline arvuti sobib internetiks. Aga kas su tuttav oskas ka seda klienditeenindajale selgeks teha? Kui ta ei osanud konfigi ette näidata? Või öelda, kas võrgukaart on olemas? Ei maksa alati arusaamatustes halba tahet näha.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 24.12.2005 17:14:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Minu arust on tarkus see, kui igale lollile ei anna ühendust. Kujutad sa ette, kui see klient tagasi tuleb ja vingub netti ei ole ja netti ei ole, miks ma ei saa internetti, jne. Sellega võiks kaasneda oluliselt suurem kulutus, kui saadav tulu üldse.


Kui inimene soovib interneti panga ylekanneteks ja maili lugemiseks .. Siis ei ole tal vaja teada arvuti sisu. Kuid elion ei olnud isegi nõus koju vaatama tulla kas arvutil on võrgukaart.


Vidget, Inimene kes arvutist suurt ei tea ei pea kohe loll olema nii ,et mõtle ennem kui kedagi lolliks sõimama hakkad eks icon_wink.gif

END OF STORY

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 24.12.2005 17:25:16 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
Kui inimene soovib interneti panga ylekanneteks ja maili lugemiseks .. Siis ei ole tal vaja teada arvuti sisu. Kuid elion ei olnud isegi nõus koju vaatama tulla kas arvutil on võrgukaart.


Vidget, Inimene kes arvutist suurt ei tea ei pea kohe loll olema nii ,et mõtle enne kui kedagi lolliks sõimama hakkad eks icon_wink.gif

END OF STORY

Tasu eest oleks kindlasti tulnud, aga see ilmselt ei sobi paljudele.
HDD kirjutas:
jah usun. Kuid minu point on see ,et elion on hakanud ka lollide pealt raha teenima. Sest interneti yhendust ei soovinud mina vaid yks minu tutteav kes on arvuti alalt võhik

See on sinu tsitaat ja ma ei pidanud silmas, et antud kasutaja loll on vaid rääkisin üldiselt, aga sa võtsid seda kui solvangut sinu tuttava pihta.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.12.2005 03:32:57 vasta tsitaadiga

Paljudel vanematel masinatel pole tõesti võrgukaarti olemas 8) Kasvõi seetõttu, et kasutati näiteks hoopis modemit sissehelistuseks või siis ei kasutatud interneti-teenust hoopiski, kuna see oli üsnagi kulukas omal ajal thumbs_up.gif

Ning ise lähen just homme panema samamoodi võrgukaarti masinale, millega viimased 3 aastat läbi modemiga maailmaga suheldi ja seda peamiselt ainult E-mailide kaudu. Ning selliseks kirjavahetuseks piisas tavamodemist küll icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2005 09:48:52 vasta tsitaadiga

Kui kliendil pole võrgukaarti siis tuleb talle pakkuda võrgukaarti, mitte üle 100 korra kallimat arvutit. Küsimus pole siin mitte kliendi teadmistes, vaid ärieetikas - ja just selliste juhtumitega tõestab elion pidevalt, et teab eetikast samapalju kui keskmine riigikoguja.
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 27.12.2005 10:02:10 vasta tsitaadiga

Mulle tundub praegu kõrvalt vaadates (lugedes) küll võimalik, et klient äkki ei saanud õigesti aru... tõenäoline on ehk versioon, et kui klient polnud kindel, kas ta arvutil on võrgukaart ja mainis, et kompu on 5a vana juba, siis müügimees pakkus, et "tulge esindusest läbi, meil head pakkumised praegu, saate uue/parema arvuti, millega kindlasti netti saab" ja siis kliendile jäi sellest mulje, et ta peab arvuti eest 9k välja käima, et üldse interneti pääseda vms.
Kui inimene (nagu ma aru saan), arvutitest eriti ei jaga, siis ta reeglina:
1) ei oska ise küsida nende kohta õigesti
2) teeb talle antud vastustest valesid järeldusi - tihti ei julgeta mingist hetkest enam edasi küsida, et mitte rumalana näida ja tehakse lihtsalt arusaaja nägu, kuigi kõik jäi segaseks.

No offense, aga tegu vist lihtsalt kommunikatsiooniprobleemidega.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.12.2005 11:04:11 vasta tsitaadiga

Unustasin enne lisada, et paaril korral olen kohanud sellist olukorda, kus masinas on olemas mõni vanematüübiline - näiteks NE2000 Compatible võrgukaart - ja siis ei viitsita seda tööle ajada ning interneti-soovijale müüakse uus võrgukaart icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2005 11:09:11 vasta tsitaadiga

Siin jällegi tuleks vana kaardi tööleajamise arve ilmselt suurem kui uue kaardi hind... Otsi jah draiver, säti irqd paika ja mida kõike veel. Tüüpiline 70kroonine realteki kiviga kaart töötab out-of-the-box.
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2005 11:18:19 vasta tsitaadiga

Ei kurda Elioni kvaliteedi üle. Hetkel kasutan kodulahendus 3 mille otsas jookseb privaatne ftp server. Kui oma ftp serverist midagi alla laadida siis tuleb stabiilselt kiirusega 400-420 kbit/sek.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mooses
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2002




sõnum 28.12.2005 18:27:41 vasta tsitaadiga

Elion käitus adekvaatselt. Teadmatule kasutajale 500-kroonise kuumaksuga uue netiühendusega arvuti müümine annab summaarselt parema tulemuse kui vana arvutiga jändamine. Rõhutan, et Elioni tingimustes on uue arvuti müümine parim lahendus. Siinsed eetika-apostlid võivad endale lubada mitut koduvisiiti, tarkvara reinstalli, riistvara upgrademist, antiviiruste jms lisamist kliendile vastuvõetava hinnaga. Vaatamata eelnimetatud tegevustele on arvuti jätkuvalt 5 aastat vana, Elionile oleks makstud minimaalselt 3000 krooni. See on 1/3 uue arvuti hinnast...
Lp Troll, kui sa ise peaksid oma võhikust tuttavale regulaarset arvutituge pakkuma, kas tõesti välistad uue arvuti pakkumise?

Ei ole seotud Elioniga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003




sõnum 30.12.2005 02:57:39 vasta tsitaadiga

Rajasid oma kuludega liini, nii et mis ma saan muud öelda, kui et väga vinge värk! icon_biggrin.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2005 16:25:43 vasta tsitaadiga

Sai endal Error Control maha võtta ning vaid meili teel oligi vaja suhelda, kokku 2 kirja ning voila. Aega läks 3 päeva ning mis on ka minuarust vägagi kiire, sest nad arvatavasti peavad seal alajaamas ka vist midagi näppima ja seadeid ümber tõstma ning esimene kiri mille saatsin oli pärast südaööd icon_lol.gif
Üks thumbs_up.gif nende kapsaaeda icon_wink.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 233, 234, 235  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.