Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV taustapildid - uued taustad iga päev märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 06.12.2005 18:51:50 HV taustapildid - uued taustad iga päev vasta tsitaadiga

mõtlesin et võiks teha HV teemalisi taustapilte, Taustalehtede aadressiks saaks mu endine/praegune www.tuletikk.com domeen, peale installiksin Coppermine või mingi taolise süsteemi piltide haldamiseks.

Mis arvate ideest. Loomulikult saaks igaüks kel vähegi ideid ja võimalusi HV temaatilise taustapildiga hakkama


hetkel on mul serveril, failideedastuse mahuks 3GB ja teisel serveril 10GB, loodetavasti see jalgu ei jäe, oleneb huvist üldiselt asja vastu

www.tuletikk.com


Kõik kes soovivad täiendada tuletikk.com oma taustapiltidega , palun saatke link PSiga ja ma panen ülesse

tegelikult oleks tore kui minu lehekülge saaks külastada iga uus HV kasutaja, Profiili alt kus on Avatari seaded, seal võiks olla juhtlink minu lehele icon_biggrin.gif
ei tea kas see oleks mõeldav


viimati muutis sirtauri 07.12.2005 18:15:41, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 18:55:47 vasta tsitaadiga

huvi nende kasutamise vastu oleks mul küll, kuid puudub anne neid ise teha
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 06.12.2005 19:00:42 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
huvi nende kasutamise vastu oleks mul küll, kuid puudub anne neid ise teha




annab mulle lootust et hakata sellise asjaga üldse peale, tnx
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 19:00:58 vasta tsitaadiga

Kui aega palju üle siis laske käia. Ega keegi keelata saa ju.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 06.12.2005 19:17:56 vasta tsitaadiga

süsteem võiks pmst mingite thumbnailidega olla, nii suht koobas nagu praegu on. aga muidu idee hea thumbs_up.gif ja ainult HV teemalised taustad nagu igavad. võiks ikka kõike olla.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 06.12.2005 19:26:15 vasta tsitaadiga

mad kirjutas:
süsteem võiks pmst mingite thumbnailidega olla, nii suht koobas nagu praegu on. aga muidu idee hea thumbs_up.gif ja ainult HV teemalised taustad nagu igavad. võiks ikka kõike olla.


seda Coppermine võimaldabki, näiteks võin tuua foto.hinnavaatlus.ee
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 00:33:47 vasta tsitaadiga

ehk kui sobib siis, tegin ise ka väikese pildikese... icon_redface.gif
http://www.zone.ee/ageman/hv.jpg
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 07.12.2005 02:12:43 vasta tsitaadiga

oleks mul vaid sellist annet siis teeks ka... thumbs_up.gif
_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 02:20:36 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
ehk kui sobib siis, tegin ise ka väikese pildikese... icon_redface.gif
http://www.zone.ee/ageman/hv.jpg

panin endale lausa taustaks icon_wink.gif

Muuseas - kenam oleks, kui logiksid HV avalehel sisse (näeb andmebaasi uuendamise kuupäeva) ja HV kirjas kasutaksid tumedamat sinist (color picker abiks icon_wink.gif )

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 07.12.2005 16:58:26 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
ehk kui sobib siis, tegin ise ka väikese pildikese... icon_redface.gif
http://www.zone.ee/ageman/hv.jpg


panin ülesse Lordlesta ok parandasin siis ka serveris


viimati muutis sirtauri 07.12.2005 17:37:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 17:15:18 vasta tsitaadiga

ma siis parandasin väheke seda
http://www.zone.ee/ageman/hv.jpg
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 17:55:10 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
ma siis parandasin väheke seda
http://www.zone.ee/ageman/hv.jpg

sellie tunne, et kuvaril oleks ka PIP funktsioon (Picture-In-Picture) icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 18:24:17 vasta tsitaadiga

hakkab looma icon_biggrin.gif peab ka homme l6unapaiku midagi nikerdama..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 11.12.2005 11:56:26 Re: HV taustapiltide uus kodu |ONLINE| Registreerige| UUED TAUSTAD IGA päev vasta tsitaadiga

tuletikk.com töötab endiselt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 21:40:27 vasta tsitaadiga

Üritasin ka midagi teha , ei tulnud just kõigeparem välja. Photoshop newb <--- icon_redface.gif


_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 21:46:50 vasta tsitaadiga

Nonoh, mu suvel tehtud HV poiss saab ka sooja icon_smile.gif
http://www.zone.ee/kerkokellad/photos/hv2.html


(varsti mingiaeg tahaks teha teisig versioone...)

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 22.12.2005 12:03:56 vasta tsitaadiga

pildid lisatud
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 22.12.2005 14:23:46 vasta tsitaadiga

Mul on kusagil üks taustapilt sellest kuidas HV ratet omab;) siin kui kedagi huvitab:)
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 22.12.2005 17:05:55 vasta tsitaadiga

ok panin üles
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2005 17:53:12 vasta tsitaadiga

Death, Sa panid juhuslikult armsakese pildi sinna? icon_razz1.gif Ta ju ka AHV.
Aga pooldan ise ka seda, et seal oleks ka teisi taustapilte, kui ainult HV..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 22.12.2005 17:57:09 vasta tsitaadiga

Rajareits, Armsake oli meil ju esimesel aprillil pushitav nr 2 . ... Arhiivis peaks veel seotud teema alles olema ehk saaga sellest kuidas HV ratet omas;)
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2005 17:59:04 vasta tsitaadiga

Death, asi susiseb endiselt ehk siis need teemad ootavad veel paremat aega icon_wink.gif icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 22.12.2005 19:06:25 vasta tsitaadiga

tegin ka kaks tausta. ehk pannakse üles icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 22.12.2005 19:22:33 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Death, Sa panid juhuslikult armsakese pildi sinna? icon_razz1.gif Ta ju ka AHV.
Aga pooldan ise ka seda, et seal oleks ka teisi taustapilte, kui ainult HV..


eks muudan siis omaniku nime "armsakese" omale ei jõudnudki muuta


tsitaat:
tegin ka kaks tausta. ehk pannakse üles icon_rolleyes.gif


panin ülesse!


viimati muutis sirtauri 22.12.2005 19:43:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 22.12.2005 19:33:51 vasta tsitaadiga

sirtauri, pilt on ikka minu tehtud. Armsake on neiu tausta ülemise nurgas;)....
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 22.12.2005 19:59:48 vasta tsitaadiga

mu 2 teost ka üleval. varsti ehk uued tulemas
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2005 21:18:48 vasta tsitaadiga

Võiks olla isenenesest 2 teemat, HV taustapildid ja AHV'de tehtud muud taustapildid? icon_smile.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 22.12.2005 21:26:20 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Võiks olla isenenesest 2 teemat, HV taustapildid ja AHV'de tehtud muud taustapildid? icon_smile.gif



jah aga ei teagi nii palju nendest failide ümbertõstmise lahendustest selles keskkonnas nagu mul www.tuletikk.com aga muidu võiks küll nii olla , kuid siis läheks mul kindlasti mõnda muud hostijat vaja, sest praegusest jääks väheseks
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2005 21:28:04 vasta tsitaadiga

3GB failiedastusmahtu... kui see on sul oma tarbeks ka jms, siis ehk, aga ainult taustapiltitde jaoks on ta *ma oletan* enamgi kui küll...
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 22.12.2005 21:29:49 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
3GB failiedastusmahtu... kui see on sul oma tarbeks ka jms, siis ehk, aga ainult taustapiltitde jaoks on ta *ma oletan* enamgi kui küll...


enda faile ma seal ei hoia , aga muidu andmemahtu on seal 200mb ja edastusmaht 3gb
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 23.12.2005 04:23:43 vasta tsitaadiga

neid niisama endatehtud taustakaid võib igaüks ju ise jagada. riputab oma kodukale üles.
aga HV keskonnas ikka HV teemalised

hehee http://www.hot.ee/plasticity/beerhv.png
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 23.12.2005 09:49:16 vasta tsitaadiga

punktiir, huvitav ja neutraalne teine... Must taustavärv veel puudu et minu jaoks kasutada kõlbaks icon_wink.gif Niisama endatehtud taustakaid jah jagagu igaüks ise näiteks deviantartis nagu mina icon_wink.gif
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 23.12.2005 12:39:22 vasta tsitaadiga

aga palun saab ka mustana
http://www.hot.ee/plasticity/beerhvblack.png
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 14:04:17 vasta tsitaadiga

võimalusel palun tehke taustad suuremad. näiteks 1600x1200 oleks hea. väiksemaks saab teha, aga suuremaks tehes tekivad kvaliteedikaod
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 24.12.2005 03:37:48 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif vabandust, sai pisut hoogu mindud icon_rolleyes.gif

1600 x 1200 http://www.hot.ee/plasticity/hvbackground4.png
1024 x 768 http://www.hot.ee/plasticity/hvbackground4b.png

1600 x 1200 http://www.hot.ee/plasticity/hvcassette.png
1024 x 768 http://www.hot.ee/plasticity/hvcassetteb.png

1600 x 1200 http://www.hot.ee/plasticity/ennekui.png
1024 x 768 http://www.hot.ee/plasticity/ennekuib.png

erisoovide korral andke teada.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
syxxpacc
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2002




sõnum 25.12.2005 10:32:12 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
icon_rolleyes.gif vabandust, sai pisut hoogu mindud icon_rolleyes.gif

1600 x 1200 http://www.hot.ee/plasticity/hvbackground4.png
1024 x 768 http://www.hot.ee/plasticity/hvbackground4b.png

1600 x 1200 http://www.hot.ee/plasticity/hvcassette.png
1024 x 768 http://www.hot.ee/plasticity/hvcassetteb.png

1600 x 1200 http://www.hot.ee/plasticity/ennekui.png
1024 x 768 http://www.hot.ee/plasticity/ennekuib.png

erisoovide korral andke teada.


endale läks viimane taustaks icon_smile.gif
Edit: ikka esimene läks, sest oli tumedam ja sobis ikka themega paremini kokku icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 25.12.2005 14:22:14 vasta tsitaadiga

uuendatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2006 18:07:29 vasta tsitaadiga

See teema ei vääri surma veel...
Kui omale uue kompu kokku ajan, siis luban, et teen mõne korraliku HV poisi valmis icon_razz.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 11.01.2006 18:14:43 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
See teema ei vääri surma veel...
Kui omale uue kompu kokku ajan, siis luban, et teen mõne korraliku HV poisi valmis icon_razz.gif


tänan
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2006 18:57:13 vasta tsitaadiga

Kui HV suurt logo on vaja, siis saab selle siit icon_wink.gif
http://album.hv.ee/HV/logo/hv_logo.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 11.01.2006 19:58:10 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kui HV suurt logo on vaja, siis saab selle siit icon_wink.gif
http://album.hv.ee/HV/logo/hv_logo.gif



lisasin ülesse.


Kui see teile tüli ei tee siis salvestage pildid .jpg-sse , ma ei pea siis neid eraldi ümber tegema.....lihtsalt kiiremini saan üles pandud
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 19.01.2006 04:49:13 vasta tsitaadiga

no nii tegin jälle ühe wallpaperi. tahaks miskit vastukaja ka oma asjadele
http://www.hot.ee/plasticity/ahvilogo.jpg

kõik tööd tehtud programmiga Inkscape thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 19.01.2006 09:24:03 vasta tsitaadiga

peale kooli panen ülesse
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 10:24:05 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
icon_rolleyes.gif vabandust, sai pisut hoogu mindud icon_rolleyes.gif

1600 x 1200 http://www.hot.ee/plasticity/hvbackground4.png
1024 x 768 http://www.hot.ee/plasticity/hvbackground4b.png

1600 x 1200 http://www.hot.ee/plasticity/hvcassette.png
1024 x 768 http://www.hot.ee/plasticity/hvcassetteb.png

1600 x 1200 http://www.hot.ee/plasticity/ennekui.png
1024 x 768 http://www.hot.ee/plasticity/ennekuib.png

erisoovide korral andke teada.


Väga ilusasti ja korralikult tehtud icon_smile.gif Tõmbasin kõik endale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 19.01.2006 17:44:22 vasta tsitaadiga

tore et et huvi on...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV taustapildid - uued taustad iga päev
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.