Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 15:27:48 vasta tsitaadiga

Väga hea uudis. Ootan huviga. Ainult paremaks läheb icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 14.12.2005 20:07:38 vasta tsitaadiga

the M134 Damage decreasemine kül nüüd hea uudis pole...pigem võiks tõsta selle sapside kopteri kuulipildua damaget.xz
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FPSrulez
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005




sõnum 14.12.2005 21:00:29 vasta tsitaadiga

Loodetavasti patchimise puhul ei tule siis teadet, et You have too little space on your harddrive to patch ...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 14.12.2005 23:50:54 vasta tsitaadiga

tundub et see uus patch on väljas sest battlefield soovitab mul updateda , andke teada kui eksin.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 15.12.2005 00:38:26 vasta tsitaadiga

nüüd kõik snaipreid killima, äkki õnnestub Robin Williams maha lüüa!

http://www.joystiq.com/entry/1234000183072155/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soe1
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2005




sõnum 15.12.2005 08:24:18 vasta tsitaadiga

Mul on ametlik mangu versioon,ma sain promot private first classiks,aga miks seda mangu ajal ei naita ?Teised vennad sibavad ringi paelad peal aga mul ei ole. Teiseks>alati kui mangima hakkan viskab ekraanile EA kirja et koik peavad installima 1.12 update aga mul see peal,kas ta niisama lihtsalt topibki seda igale ka peale update installi voi on mul vigane patch?Thanks!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 10:51:50 vasta tsitaadiga

Need kopterid ajavad ikka närvi küll vahepeal, kuigi DC's oli veelgi hullem. Aga see on imelik et kopterite vastu üks parimaid relvi on transpordi kuulipilduja. Eks näib mis siis uus patch teeb
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 15.12.2005 11:00:27 vasta tsitaadiga

kui said triibu peale siis mine mängu menüüs esimese akna peale ja seal peaksid nägema oma ranki!

Esimese patchiga lisandus ja see väikene teadustusaken keset ekraani kui mängu sisse oled loginud. Kuid viimasel ajal pole ma tähelepanu pööranud mis seal kirjas on. Samas kui sa saad public servudesse on patch peal. Muidu sa sinna lihtsalt ei saaks.

_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 14:16:59 vasta tsitaadiga

Ei ole jah sul see patch vigane.See mingi uudiste aken jah kuigi tundub, et neil rohkem uudiseid hetkel ei ole kui see patch.Endal ka see sisselogides ees.Aga kus sa tead, et sul seda ametimärki pea kohal ei ole?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 16:52:49 vasta tsitaadiga

Paela ei ole peal ja seda on siis näha kui sa sitsid tankis ,kopteris ,bagis või mis iganes.Eemaltvaates on näha.Seda et menüü esimeses aknas on auaste näha seda tean,kuid aitäh vastamast sellegipoolest.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 17.12.2005 01:16:09 vasta tsitaadiga

kas seda linuxil välja ei vea? (ärge naerge)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 17.12.2005 02:08:49 vasta tsitaadiga

cedega + kirbusitt kiri + olematu performance = veab ikka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 06:05:08 vasta tsitaadiga

Mängu ajal oma auastet kõrvalt ei näe jah vist,ainult kui mängijate tabelit vaadata,siis näitab auastet ja ametit mida hetkel pead.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 07:03:03 vasta tsitaadiga

Aga inimesed,kumb meeldib teile rohkem:
Call Of Duty 2 või Battlefield 2?
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 16:39:31 vasta tsitaadiga

BF 2 ,need medal of honor stiilis mängud on hakanud tüütama.Kas keegi oskab öelda midagi BF2 trackeri kohta.+Tegin regamise ära aga vastust ei ole sealt saanud 3 päeva möödas juba.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 18:47:19 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
BF 2 ,need medal of honor stiilis mängud on hakanud tüütama.Kas keegi oskab öelda midagi BF2 trackeri kohta.+Tegin regamise ära aga vastust ei ole sealt saanud 3 päeva möödas juba.

Mis trackerist räägid sellest või http://www.bf2tracker.com/. Ma regasin ära ja hakkasin kohe kasutama, mida sa ootad seal 2 päeva juba?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 12:35:46 vasta tsitaadiga

sama jah,ma ei tea mis ila see on.Ta peaks sulle mingi logimise värgi saatma mailile onju? Aga mulle ei ole saatnud
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 18.12.2005 23:49:06 vasta tsitaadiga

hotmailile lasid saata?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 08:11:14 vasta tsitaadiga

Ei lasnud hotmailile,ikka tavalisele.Eile lasi uuesti regada aga maili ikka ei tulnud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 19.12.2005 14:42:18 vasta tsitaadiga

sama jama eelmine acc läinud kuna ta saadab mingi gamespay jama mulle mailile midap ole üldse tegelikult vaja :S


nüüd uus acc ja aint 1 reward :S
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 16:20:55 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda miks BF is ei saa LCD ga nativ reso panna? max mida näen on 1024x768 menus. icon_rolleyes.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 16:24:40 vasta tsitaadiga

... õpime otsingut kasutama, vajalik näpunäide oli kenasti teemasisese otsinguga leitav:
klOun kirjutas:
Muideks LCD'de kasutajad, kel reso 1280x1024 soovitan shortcut'ile lõppu ühteist juurde panna icon_smile.gif
..\EA GAMES\Battlefield 2 Demo\BF2.exe" +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1280 +szy 1024

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 16:33:50 vasta tsitaadiga

Tänud abi eest .
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 03:29:06 vasta tsitaadiga

nii küsimus, täitsa juhuslikult sattusin võtma maast kellegi teise snaiperit ja see oli hoopis teistsugune kui prajasti valida sai mängus ja kui uurima lähemalt hakkasin siis sealt kus relvi saab valida on ka väiksed ikoonid nende teiste relvade kujutistega, siit ka küsimus et kuidas või kes neid relvi saavad?
pilt ka juurde siis..

Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FPSrulez
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005




sõnum 21.12.2005 10:04:52 vasta tsitaadiga

Kui su rank (auaste) suureneb (pead mängima ranked serverites), saad lukust lahti teha ühe neist relvadest. Esimene rank, millega on relva võimalik lahti lukustada, on Lance Corporal. Kui palju punkte sul peab olema, et mingi auaste saada on siin: http://www.totalbf2.com/strategy/ranks

Kuulge, kas see on TotalBF2 viga või on vajalikke punktide hulk mingiks auastmeks muutunud? Varem oli Lance Corporal 1000 punktiga ja Corporal 10 000 punktiga (nüüd vastavalt 500 ja 800 punkti)?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 10:26:10 vasta tsitaadiga

need vajalikud punktisummad lasti juba paarkümmend nädalat tagasi madalamaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 11:47:35 vasta tsitaadiga

Ehk keegi viitsib seletada kuidas on mängida joystickiga?Kas klaviatuur jääb paika näiteks jalaväelane klaviatuurilt ja piloot joystickiga? Oleks huvitatud veel BF2 specialforcest töötava keyga .Poe hind on 349.-
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FPSrulez
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005




sõnum 21.12.2005 13:39:22 vasta tsitaadiga

Options all on need täiesti erinevad asjad: jalaväelane on vist Land ning piloot siis vastavalt kas aircraft või helicopter nii et jäävad paika küll.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 18:26:36 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
Ehk keegi viitsib seletada kuidas on mängida joystickiga?Kas klaviatuur jääb paika näiteks jalaväelane klaviatuurilt ja piloot joystickiga? Oleks huvitatud veel BF2 specialforcest töötava keyga .Poe hind on 349.-


Zebras oli ~318
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 22.12.2005 12:38:08 vasta tsitaadiga

Venturi kirjutas:
Erik_Est kirjutas:
Ehk keegi viitsib seletada kuidas on mängida joystickiga?Kas klaviatuur jääb paika näiteks jalaväelane klaviatuurilt ja piloot joystickiga? Oleks huvitatud veel BF2 specialforcest töötava keyga .Poe hind on 349.-


Zebras oli ~318


peebus on 250.-
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 03:55:34 vasta tsitaadiga

Kuskilt lugesin et kui installida ära BF2SF siis saab special relvad enda accountiga tuua kaasa ka tavalisse BF2 te.Huvitav,mina küll ei näe sellist võimalust!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 23.12.2005 09:42:05 vasta tsitaadiga

kui näiteks keegi teine mängib sinu kontoga aga tal on masinas SF peal ja mängib lahti sinu kontoga relvad siis need on hiljem ka sul kodumasinas kus sul ei pruugi SFi peal olla. See on läbiproovitud teema! icon_lol.gif
_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 23.12.2005 13:40:02 vasta tsitaadiga

Selline probleem , et kui ma bf 2 hakkaninstallima viskab korra setupi ette ja see läheb ise kinni icon_confused.gif


sama jama oli removimisel seega deletesin kõik folderid ära ja ikka ei saa installida icon_sad.gif mida teha?



OSKAB KEEGI AIDATA?


viimati muutis H!tman 24.12.2005 13:50:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 04:16:06 vasta tsitaadiga

Kas siis peab need relvad unlockima SF is?Mul on endal SF olemas eile ostsin icon_smile.gif! Vaatasin täna ka et gulf of omanis sheff jooksis käepidemega SF i automaadiga.Aga seal ei ole mõtet küsida sest seal olakse ametis kas mängu või teamkilliga.Üks asi veel mängisin wakelandi ja olin USMC ,lasin õhku Hiina kahurid ja mulle väänati kaela teamvehicle damage! On see admini porno????
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 24.12.2005 11:04:44 vasta tsitaadiga

oh teid küll, kui sa lased midagi õhku siis võib olla, et paanid c4 kuhugi mujale ka juba või sõitis mõni oma c4 lähedale ja sai viga, näiteks! Ja relvad peab tõesti enne välja teenima ehk vastavalt kogutud punktidele saab need unlockida.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 12:31:27 vasta tsitaadiga

Oh meid jah.Sry aga nii loll ma ei ole et omasid õhku laseks need kahurid olid 15 meetri kaugusel ja ühtegi sõidukit juures ei olnud.Kaasas oli aint 5 pk.millest kasutasin ära 2 s,o 2 kahurit.Nii et ikkagi admini pask.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 24.12.2005 12:56:28 vasta tsitaadiga

Ju siis ei olnud hiina kahurid..Kuskilt lugesin ka, et seal Wake'l on jah natuke valesti või midagi. Olenevalt sellest, kas oled lennuvälja ära cappinud või mitte, on see kas sinu või siis vastase artillery.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 14:42:16 vasta tsitaadiga

Ja relvadega on siis sellised lood et kui ma corporalini sain tavalises BF is siis et ma SF is mida gi saaksin pean SGT i ni välja jõudma ja olemasolevaid SF i relvi ma üle viia BF i ei saa?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allar999
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 26.12.2005 15:47:36 vasta tsitaadiga

Mul üks küsimus, et kui LANis mängida, kas siis saab kusagilt bote ka panna? Kuidagi nõme oleks mõne tuttavaga mängida suure mapi peal, ei leia üles kedagi. Ja veel, et kuidas saaks singelplayeris mängida suuri mape? Et tahaks mänida seda kaarti, mille suurus on 64, mitte 16.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 16:13:19 vasta tsitaadiga

Allar999 kirjutas:
Ja veel, et kuidas saaks singelplayeris mängida suuri mape? Et tahaks mänida seda kaarti, mille suurus on 64, mitte 16.


http://www.shadowreaver.net/~bf2sp64/
ehk on see, mis otsitud.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allar999
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 27.12.2005 01:38:38 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
Allar999 kirjutas:
Ja veel, et kuidas saaks singelplayeris mängida suuri mape? Et tahaks mänida seda kaarti, mille suurus on 64, mitte 16.


http://www.shadowreaver.net/~bf2sp64/
ehk on see, mis otsitud.


See ta on jah, aga ei taha kuidagi tööle hakata, ei installi ära.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 06:18:14 vasta tsitaadiga

Midagi on mäda BF 2 ja SF i punkti arvestuses!Ma sain kaprali alles 839 punktiga.Aga mängisingi vahepeal mingi 39 punni jagu SFi.Eole mängisin SF i ja sain airborni ribboni ja medic SFi märgi aga awardsis neid ei näita ja osa punkte on kah vähem kuigi mängin aint ranked serverites!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 10:12:29 vasta tsitaadiga

Allar999 kirjutas:
pealuu kirjutas:
Allar999 kirjutas:
Ja veel, et kuidas saaks singelplayeris mängida suuri mape? Et tahaks mänida seda kaarti, mille suurus on 64, mitte 16.


http://www.shadowreaver.net/~bf2sp64/
ehk on see, mis otsitud.


See ta on jah, aga ei taha kuidagi tööle hakata, ei installi ära.


ise proovisin selle v1.03 varianti. bf2 + 1.03 patch oli kasutusel. töötas küll. 1.12 patchiga ja SF lisaga pole proovinud.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pupsik
Kreisi kasutaja


liitunud: 08.03.2004




sõnum 27.12.2005 10:27:31 vasta tsitaadiga

Heliprobleem BF2
Softwarega on kõik korras aga kui panen 5.1 taha ja hardware suport siis jutt muutub venivaks ja vahel arusaamatux !
Tegemist mul emaplatega kaasas oleva helikaardiga , mis ei ole integreeritud !
Kas kellelgi on ideid või põhjus teada !
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 15:19:03 vasta tsitaadiga

Ostsin täna BF2, installin ära , tõmban patchi ja kui patchi peale hakkan panema ütleb: You need atleast 3000MB on your hard drive. Mul on nagu 7gb vaba seal icon_rolleyes.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 27.12.2005 15:25:08 vasta tsitaadiga

sul ketas mitmeks jagatud? Kui nii, siis operatsioonisüsteemi kettal peab nõutud mahus vaba ruumi olema, kuigi installitakse hoopis teisele partatsioonile
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 15:27:05 vasta tsitaadiga

On jah , tänud abi eest. Kohe proovin uuesti.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 06:04:33 vasta tsitaadiga

Kui 2-3 tundi on mängitud siis nagu mäng jookseks kinni ja viskab desktopile.Kohe saab muidugi uuesti mängu käivitada aga imelik tundub see ikkagi.Kust on võimalik näha SF is saadud awarde minul näitab aint BF2 omasid Sf i asju ei taha nagu näidata kuigi neid on kah saadud ikka.Tänud!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 14:04:10 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi teisel on ka BF2 server listi pingidega probleem ? Näitab väga valesti. Alla 50 pole ühtegi , hakkab kuskil 90 est pihta alles. Kui serverisse l2hen on ping ikka kuskil 40 või vähem. Milles probleem võib olla? Mingit fixi sellele ei ole?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 14:08:59 vasta tsitaadiga

See on tavaline. See on EA bug. Tegelikult on ping väiksem. Eelista servereid 98 pingiga. Tegelik ping serveris on 60-50
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.