|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
14.12.2005 15:27:48
|
|
|
Väga hea uudis. Ootan huviga. Ainult paremaks läheb
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
14.12.2005 20:07:38
|
|
|
| the M134 Damage decreasemine kül nüüd hea uudis pole...pigem võiks tõsta selle sapside kopteri kuulipildua damaget.xz
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FPSrulez
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
14.12.2005 21:00:29
|
|
|
| Loodetavasti patchimise puhul ei tule siis teadet, et You have too little space on your harddrive to patch ...
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
14.12.2005 23:50:54
|
|
|
| tundub et see uus patch on väljas sest battlefield soovitab mul updateda , andke teada kui eksin.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soe1
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2005
|
15.12.2005 08:24:18
|
|
|
| Mul on ametlik mangu versioon,ma sain promot private first classiks,aga miks seda mangu ajal ei naita ?Teised vennad sibavad ringi paelad peal aga mul ei ole. Teiseks>alati kui mangima hakkan viskab ekraanile EA kirja et koik peavad installima 1.12 update aga mul see peal,kas ta niisama lihtsalt topibki seda igale ka peale update installi voi on mul vigane patch?Thanks!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
15.12.2005 10:51:50
|
|
|
| Need kopterid ajavad ikka närvi küll vahepeal, kuigi DC's oli veelgi hullem. Aga see on imelik et kopterite vastu üks parimaid relvi on transpordi kuulipilduja. Eks näib mis siis uus patch teeb
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
15.12.2005 11:00:27
|
|
|
kui said triibu peale siis mine mängu menüüs esimese akna peale ja seal peaksid nägema oma ranki!
Esimese patchiga lisandus ja see väikene teadustusaken keset ekraani kui mängu sisse oled loginud. Kuid viimasel ajal pole ma tähelepanu pööranud mis seal kirjas on. Samas kui sa saad public servudesse on patch peal. Muidu sa sinna lihtsalt ei saaks.
_________________ Origin = J6mpsikas |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
15.12.2005 14:16:59
|
|
|
| Ei ole jah sul see patch vigane.See mingi uudiste aken jah kuigi tundub, et neil rohkem uudiseid hetkel ei ole kui see patch.Endal ka see sisselogides ees.Aga kus sa tead, et sul seda ametimärki pea kohal ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
15.12.2005 16:52:49
|
|
|
| Paela ei ole peal ja seda on siis näha kui sa sitsid tankis ,kopteris ,bagis või mis iganes.Eemaltvaates on näha.Seda et menüü esimeses aknas on auaste näha seda tean,kuid aitäh vastamast sellegipoolest.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
17.12.2005 01:16:09
|
|
|
| kas seda linuxil välja ei vea? (ärge naerge)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
17.12.2005 02:08:49
|
|
|
cedega + kirbusitt kiri + olematu performance = veab ikka
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
17.12.2005 06:05:08
|
|
|
| Mängu ajal oma auastet kõrvalt ei näe jah vist,ainult kui mängijate tabelit vaadata,siis näitab auastet ja ametit mida hetkel pead.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
17.12.2005 07:03:03
|
|
|
Aga inimesed,kumb meeldib teile rohkem:
Call Of Duty 2 või Battlefield 2?
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
17.12.2005 16:39:31
|
|
|
| BF 2 ,need medal of honor stiilis mängud on hakanud tüütama.Kas keegi oskab öelda midagi BF2 trackeri kohta.+Tegin regamise ära aga vastust ei ole sealt saanud 3 päeva möödas juba.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
17.12.2005 18:47:19
|
|
|
| Erik_Est kirjutas: |
| BF 2 ,need medal of honor stiilis mängud on hakanud tüütama.Kas keegi oskab öelda midagi BF2 trackeri kohta.+Tegin regamise ära aga vastust ei ole sealt saanud 3 päeva möödas juba. |
Mis trackerist räägid sellest või http://www.bf2tracker.com/. Ma regasin ära ja hakkasin kohe kasutama, mida sa ootad seal 2 päeva juba?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
18.12.2005 12:35:46
|
|
|
| sama jah,ma ei tea mis ila see on.Ta peaks sulle mingi logimise värgi saatma mailile onju? Aga mulle ei ole saatnud
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
18.12.2005 23:49:06
|
|
|
| hotmailile lasid saata?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
19.12.2005 08:11:14
|
|
|
| Ei lasnud hotmailile,ikka tavalisele.Eile lasi uuesti regada aga maili ikka ei tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
19.12.2005 14:42:18
|
|
|
sama jama eelmine acc läinud kuna ta saadab mingi gamespay jama mulle mailile midap ole üldse tegelikult vaja :S
nüüd uus acc ja aint 1 reward :S
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
19.12.2005 16:20:55
|
|
|
Kas keegi oskab öelda miks BF is ei saa LCD ga nativ reso panna? max mida näen on 1024x768 menus.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.12.2005 16:24:40
|
|
|
... õpime otsingut kasutama, vajalik näpunäide oli kenasti teemasisese otsinguga leitav:
| klOun kirjutas: |
Muideks LCD'de kasutajad, kel reso 1280x1024 soovitan shortcut'ile lõppu ühteist juurde panna
..\EA GAMES\Battlefield 2 Demo\BF2.exe" +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1280 +szy 1024 |
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
19.12.2005 16:33:50
|
|
|
Tänud abi eest .
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
21.12.2005 03:29:06
|
|
|
nii küsimus, täitsa juhuslikult sattusin võtma maast kellegi teise snaiperit ja see oli hoopis teistsugune kui prajasti valida sai mängus ja kui uurima lähemalt hakkasin siis sealt kus relvi saab valida on ka väiksed ikoonid nende teiste relvade kujutistega, siit ka küsimus et kuidas või kes neid relvi saavad?
pilt ka juurde siis..
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FPSrulez
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
21.12.2005 10:04:52
|
|
|
Kui su rank (auaste) suureneb (pead mängima ranked serverites), saad lukust lahti teha ühe neist relvadest. Esimene rank, millega on relva võimalik lahti lukustada, on Lance Corporal. Kui palju punkte sul peab olema, et mingi auaste saada on siin: http://www.totalbf2.com/strategy/ranks
Kuulge, kas see on TotalBF2 viga või on vajalikke punktide hulk mingiks auastmeks muutunud? Varem oli Lance Corporal 1000 punktiga ja Corporal 10 000 punktiga (nüüd vastavalt 500 ja 800 punkti)?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
21.12.2005 10:26:10
|
|
|
need vajalikud punktisummad lasti juba paarkümmend nädalat tagasi madalamaks
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
21.12.2005 11:47:35
|
|
|
| Ehk keegi viitsib seletada kuidas on mängida joystickiga?Kas klaviatuur jääb paika näiteks jalaväelane klaviatuurilt ja piloot joystickiga? Oleks huvitatud veel BF2 specialforcest töötava keyga .Poe hind on 349.-
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FPSrulez
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
21.12.2005 13:39:22
|
|
|
| Options all on need täiesti erinevad asjad: jalaväelane on vist Land ning piloot siis vastavalt kas aircraft või helicopter nii et jäävad paika küll.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
21.12.2005 18:26:36
|
|
|
| Erik_Est kirjutas: |
| Ehk keegi viitsib seletada kuidas on mängida joystickiga?Kas klaviatuur jääb paika näiteks jalaväelane klaviatuurilt ja piloot joystickiga? Oleks huvitatud veel BF2 specialforcest töötava keyga .Poe hind on 349.- |
Zebras oli ~318
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
22.12.2005 12:38:08
|
|
|
| Venturi kirjutas: |
| Erik_Est kirjutas: |
| Ehk keegi viitsib seletada kuidas on mängida joystickiga?Kas klaviatuur jääb paika näiteks jalaväelane klaviatuurilt ja piloot joystickiga? Oleks huvitatud veel BF2 specialforcest töötava keyga .Poe hind on 349.- |
Zebras oli ~318 |
peebus on 250.-
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
23.12.2005 03:55:34
|
|
|
| Kuskilt lugesin et kui installida ära BF2SF siis saab special relvad enda accountiga tuua kaasa ka tavalisse BF2 te.Huvitav,mina küll ei näe sellist võimalust!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
23.12.2005 09:42:05
|
|
|
kui näiteks keegi teine mängib sinu kontoga aga tal on masinas SF peal ja mängib lahti sinu kontoga relvad siis need on hiljem ka sul kodumasinas kus sul ei pruugi SFi peal olla. See on läbiproovitud teema!
_________________ Origin = J6mpsikas |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
23.12.2005 13:40:02
|
|
|
Selline probleem , et kui ma bf 2 hakkaninstallima viskab korra setupi ette ja see läheb ise kinni
sama jama oli removimisel seega deletesin kõik folderid ära ja ikka ei saa installida mida teha?
OSKAB KEEGI AIDATA?
viimati muutis H!tman 24.12.2005 13:50:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
24.12.2005 04:16:06
|
|
|
Kas siis peab need relvad unlockima SF is?Mul on endal SF olemas eile ostsin ! Vaatasin täna ka et gulf of omanis sheff jooksis käepidemega SF i automaadiga.Aga seal ei ole mõtet küsida sest seal olakse ametis kas mängu või teamkilliga.Üks asi veel mängisin wakelandi ja olin USMC ,lasin õhku Hiina kahurid ja mulle väänati kaela teamvehicle damage! On see admini porno????
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
24.12.2005 11:04:44
|
|
|
| oh teid küll, kui sa lased midagi õhku siis võib olla, et paanid c4 kuhugi mujale ka juba või sõitis mõni oma c4 lähedale ja sai viga, näiteks! Ja relvad peab tõesti enne välja teenima ehk vastavalt kogutud punktidele saab need unlockida.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
24.12.2005 12:31:27
|
|
|
| Oh meid jah.Sry aga nii loll ma ei ole et omasid õhku laseks need kahurid olid 15 meetri kaugusel ja ühtegi sõidukit juures ei olnud.Kaasas oli aint 5 pk.millest kasutasin ära 2 s,o 2 kahurit.Nii et ikkagi admini pask.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
24.12.2005 12:56:28
|
|
|
| Ju siis ei olnud hiina kahurid..Kuskilt lugesin ka, et seal Wake'l on jah natuke valesti või midagi. Olenevalt sellest, kas oled lennuvälja ära cappinud või mitte, on see kas sinu või siis vastase artillery.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
24.12.2005 14:42:16
|
|
|
| Ja relvadega on siis sellised lood et kui ma corporalini sain tavalises BF is siis et ma SF is mida gi saaksin pean SGT i ni välja jõudma ja olemasolevaid SF i relvi ma üle viia BF i ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Allar999
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2005
|
26.12.2005 15:47:36
|
|
|
| Mul üks küsimus, et kui LANis mängida, kas siis saab kusagilt bote ka panna? Kuidagi nõme oleks mõne tuttavaga mängida suure mapi peal, ei leia üles kedagi. Ja veel, et kuidas saaks singelplayeris mängida suuri mape? Et tahaks mänida seda kaarti, mille suurus on 64, mitte 16.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
26.12.2005 16:13:19
|
|
|
| Allar999 kirjutas: |
| Ja veel, et kuidas saaks singelplayeris mängida suuri mape? Et tahaks mänida seda kaarti, mille suurus on 64, mitte 16. |
http://www.shadowreaver.net/~bf2sp64/
ehk on see, mis otsitud.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Allar999
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2005
|
27.12.2005 01:38:38
|
|
|
| pealuu kirjutas: |
| Allar999 kirjutas: |
| Ja veel, et kuidas saaks singelplayeris mängida suuri mape? Et tahaks mänida seda kaarti, mille suurus on 64, mitte 16. |
http://www.shadowreaver.net/~bf2sp64/
ehk on see, mis otsitud. |
See ta on jah, aga ei taha kuidagi tööle hakata, ei installi ära.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
27.12.2005 06:18:14
|
|
|
| Midagi on mäda BF 2 ja SF i punkti arvestuses!Ma sain kaprali alles 839 punktiga.Aga mängisingi vahepeal mingi 39 punni jagu SFi.Eole mängisin SF i ja sain airborni ribboni ja medic SFi märgi aga awardsis neid ei näita ja osa punkte on kah vähem kuigi mängin aint ranked serverites!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
27.12.2005 10:12:29
|
|
|
| Allar999 kirjutas: |
| pealuu kirjutas: |
| Allar999 kirjutas: |
| Ja veel, et kuidas saaks singelplayeris mängida suuri mape? Et tahaks mänida seda kaarti, mille suurus on 64, mitte 16. |
http://www.shadowreaver.net/~bf2sp64/
ehk on see, mis otsitud. |
See ta on jah, aga ei taha kuidagi tööle hakata, ei installi ära. |
ise proovisin selle v1.03 varianti. bf2 + 1.03 patch oli kasutusel. töötas küll. 1.12 patchiga ja SF lisaga pole proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
27.12.2005 10:27:31
|
|
|
Heliprobleem BF2
Softwarega on kõik korras aga kui panen 5.1 taha ja hardware suport siis jutt muutub venivaks ja vahel arusaamatux !
Tegemist mul emaplatega kaasas oleva helikaardiga , mis ei ole integreeritud !
Kas kellelgi on ideid või põhjus teada !
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
27.12.2005 15:19:03
|
|
|
Ostsin täna BF2, installin ära , tõmban patchi ja kui patchi peale hakkan panema ütleb: You need atleast 3000MB on your hard drive. Mul on nagu 7gb vaba seal
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nganasan
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
27.12.2005 15:25:08
|
|
|
| sul ketas mitmeks jagatud? Kui nii, siis operatsioonisüsteemi kettal peab nõutud mahus vaba ruumi olema, kuigi installitakse hoopis teisele partatsioonile
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
27.12.2005 15:27:05
|
|
|
On jah , tänud abi eest. Kohe proovin uuesti.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
29.12.2005 06:04:33
|
|
|
| Kui 2-3 tundi on mängitud siis nagu mäng jookseks kinni ja viskab desktopile.Kohe saab muidugi uuesti mängu käivitada aga imelik tundub see ikkagi.Kust on võimalik näha SF is saadud awarde minul näitab aint BF2 omasid Sf i asju ei taha nagu näidata kuigi neid on kah saadud ikka.Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
29.12.2005 14:04:10
|
|
|
Kas kellelgi teisel on ka BF2 server listi pingidega probleem ? Näitab väga valesti. Alla 50 pole ühtegi , hakkab kuskil 90 est pihta alles. Kui serverisse l2hen on ping ikka kuskil 40 või vähem. Milles probleem võib olla? Mingit fixi sellele ei ole?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
29.12.2005 14:08:59
|
|
|
| See on tavaline. See on EA bug. Tegelikult on ping väiksem. Eelista servereid 98 pingiga. Tegelik ping serveris on 60-50
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|