Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 17:07:26 vasta tsitaadiga

Sempron64 2800+ @ 2,8GHz
2*512MB PC3200 @ 240MHz 1T
GF 6600GT 550/1100

3dMark01: 6567p

õhtul üritan selgeks teha kus kamm on
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 05.12.2005 17:09:06 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Sempron64 2800+ @ 2,8GHz
2*512MB PC3200 @ 240MHz 1T
GF 6600GT 550/1100

3dMark01: 6567p

õhtul üritan selgeks teha kus kamm on


8xFSAA 16xAF ja äkki ka veel kahtlase väärtusega driverid? abiks compare link, kui kuskil on tohutult suur fps langus siis on masin ebastabiilne.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 17:09:15 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Sempron64 2800+ @ 2,8GHz
2*512MB PC3200 @ 240MHz 1T
GF 6600GT 550/1100

3dMark01: 6567p

õhtul üritan selgeks teha kus kamm on
njah, see summa peaks olema umbes 3 korda suurem reaalselt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 17:17:02 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
heikis kirjutas:
Sempron64 2800+ @ 2,8GHz
2*512MB PC3200 @ 240MHz 1T
GF 6600GT 550/1100

3dMark01: 6567p

õhtul üritan selgeks teha kus kamm on
njah, see summa peaks olema umbes 3 korda suurem reaalselt icon_rolleyes.gif


3dmark settingud kõik on defaultis. olen ennegi täpselt samade draiveritega jooksutanud. vahe on ainult selles, et nüüd on 1GB mälu vs 512mb. ja 3dmark03 on veel masendavam icon_biggrin.gif
ja mark01-s on fps nagu 60 peal kinni :S 03 lihtsalt tõksib kohtadxes kus kogu aeg sujuv olnud.
a hetkel suht savi. kohekohe niikuinii 64bit winile üleminek.
PS Doom3 jookseb ideaalselt icon_biggrin.gif


viimati muutis heikis 05.12.2005 17:17:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005




sõnum 05.12.2005 18:04:57 vasta tsitaadiga

Sapphire 9800se 256-bit 4 piipu , 325/620@435/770 ,piipe pole veel avada üritanud.
Barton 2500+@3200+
512mb AM1 pc2700@pc3200

3dmark01se : 14000 ja tsipa peale

Edit: lasin prose 11.5x210 ja mäluga 1:1 kellad samad 14461 3dmark01 punkti thumbs_up.gif
Edit2: screen ka siis : klikk


viimati muutis e-Thug 05.12.2005 18:14:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 18:07:15 vasta tsitaadiga

heikis ma oletan ,et sul on videodriverites VSYNC peal . Sellest ka ainult 60 FPS 01 .
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 20:46:17 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
heikis ma oletan ,et sul on videodriverites VSYNC peal . Sellest ka ainult 60 FPS 01 .


nonäed. selles oligi asi. 8) thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 05.12.2005 23:51:32 vasta tsitaadiga

lasin siis huvi pärast profiilis oleva masinaga 8xSSAA 16xAF peal ning tuli 5900 kopikatega. netti lükata ei saanud kuna hommikul internet jamas.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 23:56:00 vasta tsitaadiga

lPanin w2k peale + dx8.1 + cat4.12. Skoorid muutusid margatavalt.

Screeni ei teinud ja orbi ei uppind, kuna vmodiga proovin homme uuesti. Anyway profiilis oleva raaliga siis tegu, prose 2745mhz, mem 275mhz, video 580/570 lasi 3dmark01 n6ks yle 29k. Niiet, vmodiga on oodata isegi 30 yletamist. 8)
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 02:35:43 vasta tsitaadiga

A64 3000+ Venice @2700 MHz
mälud @192 MHz icon_lol.gif (selline loll divider 300/133)
6600GT @600/1130

20442 punni - http://service.futuremark.com/compare?2k1=8815919
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 06.12.2005 22:53:23 vasta tsitaadiga

Tegin korraliku underclocki.
A64 3000+ s939
DFI NF4 Ultra-D
ATI X850XT PE
3DM2001=2961p
Tehke üle icon_smile.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 15:29:28 vasta tsitaadiga

http://img231.imageshack.us/my.php?image=untitled5iq.jpg

11981 profiilis olevaga kellatult
tulemus tuleb vast veel kõvem kui uue toiteka kätte saan, hetkel läks volt ilma full loadita 4.47

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 11.12.2005 18:52:12 vasta tsitaadiga

26540
Opte 146 @ 3004Mhz
Sapphire x800gto Fireblade @ 570/550 (modimata)
1x512MB @ 200Mhz 2.5-3-3 etc

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 19:51:13 vasta tsitaadiga

21340 3DMarki - masin profiilis
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 18:38:07 vasta tsitaadiga

tegin ka mingi testi

[hwbot] hentz - 10878 - 2500+ barton klokkimata + r9600pro [/hwbot] icon_neutral.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2005 00:26:11 vasta tsitaadiga

18K http://service.futuremark.com/compare?2k1=8817740
profiilis oleva rondiga, aga pc3200 mälud oled testimise ajal
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 13.12.2005 22:53:43 vasta tsitaadiga

X850XT PE @ 618/660
A64 3000+ @ 2803
BH-5 2x512 @ 255 2-2-2-7

3DM01 31162 p
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8825277
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martini
HV vaatleja


liitunud: 19.02.2004




sõnum 14.12.2005 23:27:46 Skoor vasta tsitaadiga

Duron 1.6@2.0 MIXIB
MSI K7N2 Delta2 Platinum
Club-3D RADEON 9600PRO 128/128 400/600
2x256MB TwinMOS PC3200

Ei tea just antud asjadest palju, kuid 10400 ei ole tõenäoliselt eesrindlik tulemus. Või mis?

_________________
(Minu lugupidamine)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 23:51:35 Re: Skoor vasta tsitaadiga

Martini kirjutas:
Duron 1.6@2.0 MIXIB
MSI K7N2 Delta2 Platinum
Club-3D RADEON 9600PRO 128/128 400/600
2x256MB TwinMOS PC3200

Ei tea just antud asjadest palju, kuid 10400 ei ole tõenäoliselt eesrindlik tulemus. Või mis?

Sain videot kõvasti kellates 10389 punkti icon_razz.gif
Sempron 2800+, 2x256mb am1 apacher mälud dualis, ati 9100 290/250
Päris hea tulemus 9100 kohta. Samasse auku 9600proga thumbs_up.gif Igati hea tulemus minu vanakese kohta.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.12.2005 00:48:51 vasta tsitaadiga

dexter666, hehe, see mingi väga kahtlane 9600pro tulemus, 9100 ikka päris ei skoori 9600 auku ennast, ma muidu ise sain vana bartoni peal midagi 10,6-7k
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 02:33:54 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
dexter666, hehe, see mingi väga kahtlane 9600pro tulemus, 9100 ikka päris ei skoori 9600 auku ennast, ma muidu ise sain vana bartoni peal midagi 10,6-7k

16-17k icon_question.gif Või 10600-10700 icon_question.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 16.12.2005 19:54:31 vasta tsitaadiga

Opteron 148 11X291
291mhz 2,5-3-3-5
DFI NF4 Ultra-D
Club3D X1800XT 512MB 769/1782
40K käes: http://www.zone.ee/evilm/5.12%2001%20oc.JPG?2
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 20:52:17 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
Opteron 148 11X291
291mhz 2,5-3-3-5
DFI NF4 Ultra-D
Club3D X1800XT 512MB 769/1782
40K käes: http://www.zone.ee/evilm/5.12%2001%20oc.JPG?2
täitsa kena arvutikomplekt sul thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 16.12.2005 21:11:28 vasta tsitaadiga

FPS 1000 8)
Normaalne
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 21:26:57 vasta tsitaadiga

Ma m6tlesin ,et 999 on max 01es . Ilmselt siis gametest i all.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 14:01:34 vasta tsitaadiga

bentsimie õhta oli 8)
Shaphire GTO 12 pipe :
32899
6600GT 680/1400 icon_question.gif
28312
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 16:47:17 vasta tsitaadiga

Oh ma olen Järvamaa OC Teamist üle icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 19:14:56 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Oh ma olen Järvamaa OC Teamist üle icon_lol.gif
ülla ülla , ja see pole miski team, lihtsalt proovisin tccd natuke i icon_biggrin.gif isegi hea tccd kohta...3-4-3-5 vms icon_exclaim.gif pask ühesõnaga
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2005 23:53:03 vasta tsitaadiga

Sponge Bob, väga nõrk isegi PlatoonSgtElias omas ära..
viva la platvorm beer_yum.gif

tegelt point on selles, et vabandus ei ole piisavalt hea, üle tuleb teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 23:53:43 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Oh ma olen Järvamaa OC Teamist üle icon_lol.gif
ülla ülla , ja see pole miski team, lihtsalt proovisin tccd natuke i icon_biggrin.gif isegi hea tccd kohta...3-4-3-5 vms icon_exclaim.gif pask ühesõnaga


Mis see siis on icon_lol.gif

tsitaat:
Sponge Bob & Järvamaa OC team

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 00:33:10 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Sponge Bob, väga nõrk isegi PlatoonSgtElias omas ära..
viva la platvorm beer_yum.gif

tegelt point on selles, et vabandus ei ole piisavalt hea, üle tuleb teha thumbs_up.gif
läbustame terve teema täis? see 32,8k oli lambirun anyways, krt siia ei saa varsti enam ühtki testi tulemust panna, muidu sõimatakse ja ilgutakse nägu täis icon_lol.gif
ja et neid tccd proovida saada, pidin ma tema nimi lihtsalt mainima pmst... tahtsin 6600GT ga pentsida, ja siis oli vaja panan pmst lihtsalt icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.12.2005 00:41:33 vasta tsitaadiga

Platoon, palju sinu max 01 tulemus on siis et niimoodi hõiskad, eeldan et 40K oled ära teinud? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2005 00:58:23 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
see 32,8k oli lambirun anyways

liba-lambirun.. ainukesed real lambirunid on lamp-i tehtud icon_lol.gif

Sponge Bob kirjutas:
läbustame terve teema täis?

arvad, et see on tervisele kasulik? icon_biggrin.gif

Sponge Bob kirjutas:
krt siia ei saa varsti enam ühtki testi tulemust panna

võiks olla jah, et alla 40k skoore ei tohi postitada icon_lol.gif
siis oleks 1-2 posti aint ja vsjoo...


tegelt mu postituse mõte oli, et ära tee "lambirunne" vaid proovi midagi rohkemat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 01:02:01 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
see 32,8k oli lambirun anyways

liba-lambirun.. ainukesed real lambirunid on lamp-i tehtud icon_lol.gif

Sponge Bob kirjutas:
läbustame terve teema täis?

arvad, et see on tervisele kasulik? icon_biggrin.gif

Sponge Bob kirjutas:
krt siia ei saa varsti enam ühtki testi tulemust panna

võiks olla jah, et alla 40k skoore ei tohi postitada icon_lol.gif
siis oleks 1-2 posti aint ja vsjoo...


tegelt mu postituse mõte oli, et ära tee "lambirunne" vaid proovi midagi rohkemat icon_biggrin.gif
kle ausalt ma ei viitsinud miskit GTOd piinata, see krdi raip ei klokkunud kah eriti ja külm hakkas, ma pmst tahtsin laenuks et ise saaksin pentsida neid tccd proovida, siis viskasime GTO sisse ja teise runniga sain selle tulemus ja siis asjad kokku ja sooja tagasi icon_neutral.gif
edit: siis ma ei tohiks pmst 6600GT tulemusi kah panna enne kui on täiesti maxed out ? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 04:57:32 vasta tsitaadiga

Team Keila Strikes again icon_lol.gif
Ilusa külma puhul v6eti ette taaskordne cloccimis üritus ja saavutati j'llegi tuhande punktine hüpe thumbs_up.gif
[hwbot]Sathanas - 19147 - Barton 2500+ @ 2320MHz / 1024MB @ 210MHz / Epox 8RDA3I / 6800 LE @ 380/776 12pp/6vs [/hwbot] orb descriptionis "Sathanas @ HVF"
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 05:24:32 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:

edit: siis ma ei tohiks pmst 6600GT tulemusi kah panna enne kui on täiesti maxed out ? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

ära pane jah.
keegi on nagunii rohkem saand kunagi või siis "sama videoga teeks kindlalt rohkem"
või siis "peaks kuskilt random video hankima, teeks lõtsilt yle" teema.
peaks jah.

icon_lol.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 09:41:35 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
Platoon, palju sinu max 01 tulemus on siis et niimoodi hõiskad, eeldan et 40K oled ära teinud? icon_neutral.gif


Vabalt teeks. Ei viitsi praegu.. ple aega.. pühad jne. Hetkel 39k kätte saanud. Aga noh see ilma lodita. Need 40-50k mehed kõik kasutavad LOD-i.. ei märgi ka, et kasutavad icon_biggrin.gif lihtsalt ohivad vastu, et kõik nagunii kasutavad siis nahhui ma ei või. Ja miks selline haige lõust taga? icon_lol.gif endal X1800XT ja parem prose kui mul, tee mu skoor üle neeger. icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.12.2005 10:17:43 vasta tsitaadiga

Lõust suht tagasihoidlik sellepärast et sa ei erutuks ja kukuks kohe mölisema aga nähtavasti polnud kasu sellest. icon_smile.gif Sa kohe mitte ei saa, kogu aeg sa irised kõigi kallal, vahet pole kas tal on 6600GT või X1800XT aga nad peavad sinu skoori iga kord üle tegema. Sinu skooride ületegemiseks veel natuke aega on, kannata väheke, pole jahutust, inboxi ei hakka vast peale panema veel videole. icon_wink.gif Ja muide mis asi see LOD veel on. icon_lol.gif Tegelikult ei kasuta LOD-i. icon_confused.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 10:23:59 vasta tsitaadiga

Kõik tipp benchiad kasutavad LODi kuigi seda ei saa kuidagi detectida. Meibi sellest saab, et liiga suur Nature skoor. Aga noh vaielda sa nendega ei saa kuna panevad sulle näkku, et kõik kasutavad.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 20.12.2005 15:59:09 vasta tsitaadiga

Ega Platuun Sinuga pole ka eriti mõtet sellel LODi teemal vaielda.. icon_wink.gif icon_lol.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 16:36:24 vasta tsitaadiga

Marduuhin, kellelgi pole, see on vaid südametunnistuse asi. Ise kasutasin ka seda icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 20.12.2005 17:00:08 vasta tsitaadiga

ATi'le võiks ka mingi selline tweak olla.. Äkki saaks oma 9550se'ga 8000 punni ära. 8) Praegust tuleb Natures koguaeg mingi 16FPS ära ikkagi. icon_biggrin.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 17:02:40 vasta tsitaadiga

Marduuhin, see on atil ka olemas, tõmbad videol 3D settingud täiesti maha ehk siis max performance icon_rolleyes.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cdc
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2003




sõnum 20.12.2005 17:04:58 vasta tsitaadiga

minu skoor: http://service.futuremark.com/compare?2k1=8765995

18073 defaultis icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 17:06:03 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Marduuhin, see on atil ka olemas, tõmbad videol 3D settingud täiesti maha ehk siis max performance icon_rolleyes.gif

Eh see ple kaugeltki niivõimas kui LOD

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 17:08:02 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, kuid annab juurde ikkagi icon_wink.gif
From me, no post from me anymore, lets just leave this for scores and without any offtopic : )

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2005 17:31:47 vasta tsitaadiga

lol, nvidail saab samamoodi high performance peale panna, see pole seal mingi lod.
vat keera lod 3 peale või üle selle ja vaata nature pilti.
hullem junn icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 17:36:34 vasta tsitaadiga

Celeron M 1,3ghz 1mb cache, dothan
256mb pc2700cl2,5
VIA/S3G UniChrome PRO IGP 64mb 64bit

3DMark01 Score: 1490

Tean, eraldi teema olemas, aga lihtsalt näituseks, milleks laptop võimeline on icon_eek.gif 8)


EDIT: LOD Natures
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
varts
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2004




sõnum 21.12.2005 14:51:56 vasta tsitaadiga

Opteron 144 2,9Ghz
2*512Mb A-data pc4500
Club-3D X800GT 8 pipelines, 475/490 @ 600/1280

3D Mark01: 30016

[hwbot] varts - 30016 - Opteron 144 2900Mhz; 1024MB TCCD 268Mhz 3:4:4:6 2.8V; Club-3D X800GT 8pipe 475/490 @ 600/1280 [/hwbot]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 18:12:18 fd vasta tsitaadiga

varts kirjutas:
Opteron 144 2,9Ghz
2*512Mb A-data pc4500
Club-3D X800GT 8 pipelines, 475/490 @ 600/1280

3D Mark01: 30016

[hwbot] varts - 30016 - Opteron 144 2900Mhz; 1024MB TCCD 268Mhz 3:4:4:6 2.8V; Club-3D X800GT 8pipe 475/490 @ 600/1280 [/hwbot]


sama raud põhimõtteliselt :
31609opty 3ghz, 2x512mb adata ddr566@ 275mhz 2,5-4-3-7 icon_lol.gif x800GT@588/588 2,0ns
bh5 tega tuleks päris haige skoor
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.