Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kuidas rates feimiks saada märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dealer14
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 15:14:59 vasta tsitaadiga

Miks mitte teha HV vs toru
Mõlema foorumi kasutajad võtavad ühe pildi,mida hakkavad 7-metega pommitama,kelle team rohkem top 1-hes on on võitja icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 15:17:10 vasta tsitaadiga

Päris hea icon_biggrin.gif
Kasuks tuleks ka see BAT fail mis hosts faili ümber krutib, et enam ratesse ei saa.
Kui kellelgi on see fail või teab asukohta siis paluks seda, hakkaks seda uuesti levitama ja saaks naerda jälle kui rahvas närvis on et reiti ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 17.12.2005 15:34:43 vasta tsitaadiga

Oh poisid, ärge olge kadedad, et andreil hästi läheb. Minu meelest nagu igaühe oma asi, kas istub päevad läbi rates või ei istu, aga selliste scriptide tegemine, mis lehele ei lubaks jms oleks ju teise äri kahjustamine või mis ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 16:26:46 vasta tsitaadiga

artur-, hea laks, ja kui see leviks kui mingi massiline avastamata viirus läbi netti icon_lol.gif , suur pealkiri SLÕhtulehes - Arvuti ei lase rate.ee-sse icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 17.12.2005 19:32:10 vasta tsitaadiga

Dealer14 kirjutas:
Miks mitte teha HV vs toru
Mõlema foorumi kasutajad võtavad ühe pildi,mida hakkavad 7-metega pommitama,kelle team rohkem top 1-hes on on võitja icon_razz.gif


Olen käpp icon_biggrin.gif ISe teen scripte vaikselt icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.12.2005 20:52:16 vasta tsitaadiga

Dealer14 kirjutas:
Miks mitte teha HV vs toru
Mõlema foorumi kasutajad võtavad ühe pildi,mida hakkavad 7-metega pommitama,kelle team rohkem top 1-hes on on võitja icon_razz.gif

ei ole täpselt asjaga kursis, aga kas see ei eelda mitte seda, et olemas on kasutaja rates, vähemalt üks pilt ja hunnik punkte, mille eest seitsmeid laduda? icon_wink.gif
see tähendaks siis ju seda, et sellest nn mängust osavõtjad peavad tegema omale kasutaja portaali, mida nad nii väga vihkavad icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 20:54:58 vasta tsitaadiga

lihtsam oleks vast nii teha, nagu tegi see uurimuse valmistaja. Konto, mingi loll pilt ja siis hakata hindama (scriptiga) ja sõpru lisama (scriptiga) icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 21:02:12 vasta tsitaadiga

Pildiga kontot pole mingi probleem saada, see ei ole küll eriti ilus tegu aga pilt.ee-st ja album.ee-st saab pilte palju vaja icon_wink.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 21:03:25 vasta tsitaadiga

kust seda programmi saaks?tahaks proovida icon_razz1.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 17.12.2005 21:34:49 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Päris hea icon_biggrin.gif
Kasuks tuleks ka see BAT fail mis hosts faili ümber krutib, et enam ratesse ei saa.
Kui kellelgi on see fail või teab asukohta siis paluks seda, hakkaks seda uuesti levitama ja saaks naerda jälle kui rahvas närvis on et reiti ei saa icon_biggrin.gif
http://www.zone.ee/korrado/rate%2010%20saatmine.bat

Vist mõtlesid seda, päris pull asjapulgake. Olen nii mõnegi ratepede oma juukseid kakkuma saanud icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 17.12.2005 21:40:45 vasta tsitaadiga

Rate.ee on MAAS! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gifVõi siis mul ei tööta!
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 21:41:15 vasta tsitaadiga

mul kah ei tööta
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 21:43:07 vasta tsitaadiga

K_ kirjutas:
artur- kirjutas:
Päris hea icon_biggrin.gif
Kasuks tuleks ka see BAT fail mis hosts faili ümber krutib, et enam ratesse ei saa.
Kui kellelgi on see fail või teab asukohta siis paluks seda, hakkaks seda uuesti levitama ja saaks naerda jälle kui rahvas närvis on et reiti ei saa icon_biggrin.gif
http://www.zone.ee/korrado/rate%2010%20saatmine.bat

Vist mõtlesid seda, päris pull asjapulgake. Olen nii mõnegi ratepede oma juukseid kakkuma saanud icon_razz.gif

Mis see failike tegema peak, endal küll miskit ei toimu icon_razz1.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 21:43:15 vasta tsitaadiga

anonymic kirjutas:
mul kah ei tööta


Töökorras.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 21:44:33 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
K_ kirjutas:
artur- kirjutas:
Päris hea icon_biggrin.gif
Kasuks tuleks ka see BAT fail mis hosts faili ümber krutib, et enam ratesse ei saa.
Kui kellelgi on see fail või teab asukohta siis paluks seda, hakkaks seda uuesti levitama ja saaks naerda jälle kui rahvas närvis on et reiti ei saa icon_biggrin.gif
http://www.zone.ee/korrado/rate%2010%20saatmine.bat

Vist mõtlesid seda, päris pull asjapulgake. Olen nii mõnegi ratepede oma juukseid kakkuma saanud icon_razz.gif

Mis see failike tegema peak, endal küll miskit ei toimu icon_razz1.gif


Proovi kas ratesse saad peale faili käivitamist
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 21:50:30 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Proovi kas ratesse saad peale faili käivitamist

Saan küll icon_confused.gif
icon_lol.gif Vaatan, et alkirjas jagad samat faili thumbs_up.gif icon_lol.gif

[EDIT]Pärast välja logimist enam ei pääse icon_razz1.gif ... Kuidas seda tagasi saaks tõsta icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€


viimati muutis kjaups 17.12.2005 21:52:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 17.12.2005 21:50:31 vasta tsitaadiga

http://intss.masendav.org/raterape/

see ka näkku panemiseks hea icon_lol.gif




http://www.zone.ee/revolutsioonirinne/index.html

_________________


viimati muutis soovija 17.12.2005 21:52:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 21:52:03 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
artur- kirjutas:
Proovi kas ratesse saad peale faili käivitamist

Saan küll icon_confused.gif
icon_lol.gif Vaatan, et alkirjas jagad samat faili thumbs_up.gif icon_lol.gif

[EDIT]Pärast välja logimist enam ei pääse icon_razz1.gif ... Kuidas seda tagasi saaks tõsta icon_lol.gif

[Leidsin üles, kes tahab, võin mingi muu adre ka ära plokkida icon_lol.gif ... Igasugused xxx teemad väiksetele vendadele icon_wink.gif


Otsi üles arvutist host fail, minul asub see näiteks C:\WINDOWS\system32\drivers\etc kaustas ja default sisu on failil selline:

# Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
#      102.54.94.97     rhino.acme.com          # source server
#       38.25.63.10     x.acme.com              # x client host

127.0.0.1       localhost
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 17.12.2005 21:53:01 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/r4te/

SEE TÖÖTAB !!! thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 21:56:42 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
http://intss.masendav.org/raterape/

see ka näkku panemiseks hea icon_lol.gif

Kui ma ei eksi, siis see proge ei tööta enam.. kuna raterape tegija on surnud ja keegi pole selle source saand, et seda uuendada...


viimati muutis woozy 17.12.2005 21:57:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 21:57:00 vasta tsitaadiga

artur-, kuidas ma seal host failis sisu saan muuta. sain küll oma nippidega tööle tagasi, kuid tahaks seda sisu muuta nii, et faili tüüp tagasi ei muutuks. mis proge juppi või extensionit selle jaoks on vaja icon_question.gif
woozy, teed nalja või tõesti mingid karmid ratevennad maksid kätte icon_eek.gif icon_sad.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€


viimati muutis kjaups 17.12.2005 21:57:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 17.12.2005 21:57:03 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
soovija kirjutas:
http://intss.masendav.org/raterape/

see ka näkku panemiseks hea :lo:

Kui ma ei eksi, siis see proge ei tööta enam.. kuna proge tegija on surnud ja keegi pole selle source saand, et seda uuenda...

Jesus.. Ohtlik ettevõtmine tuleb meil.. Tapetakse maha ka veel.. icon_biggrin.gif
Nii nummi ää.. icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 21:57:17 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
soovija kirjutas:
http://intss.masendav.org/raterape/

see ka näkku panemiseks hea :lo:

Kui ma ei eksi, siis see proge ei tööta enam.. kuna proge tegija on surnud ja keegi pole selle source saand, et seda uuenda...


Surnud ? icon_eek.gif icon_eek.gif

EDIT: Hosts fail ava notepadiga ja save üle lihtsalt


viimati muutis artur- 17.12.2005 21:58:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 17.12.2005 21:58:35 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
soovija kirjutas:
http://intss.masendav.org/raterape/

see ka näkku panemiseks hea icon_lol.gif

Kui ma ei eksi, siis see proge ei tööta enam.. kuna raterape tegija on surnud ja keegi pole selle source saand, et seda uuendada...


Mul on kuskil alles thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 21:59:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jesus.. Ohtlik ettevõtmine tuleb meil.. Tapetakse maha ka veel..

Ära aja sellist debiili suust välja.. icon_mad.gif selle tegija oli mul hea sõber ja ta ei saand surma selle programmi tõttu icon_exclaim.gif

artur- kirjutas:

Surnud ? icon_eek.gif icon_eek.gif

... http://www.Intss.ee
icon_cry.gif


viimati muutis woozy 17.12.2005 22:01:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 17.12.2005 22:00:23 vasta tsitaadiga

nalja kui palju...sellest feimist olemusest ma täpselt aru ei saa ja ei ole tahtmist uurida ka aga eks ta rate.ee tegelastele üks väärt kraam ole...

igatahes lõbus lugemine ja töö on super thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 17.12.2005 22:00:36 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
tsitaat:

Jesus.. Ohtlik ettevõtmine tuleb meil.. Tapetakse maha ka veel..

Ära aja sellist debiili suust välja.. icon_mad.gif selle tegija oli mul hea sõber ja ta ei saand surma selle programmi tõttu icon_exclaim.gif


Tahad siis või ,otsin üles icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 22:02:44 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
kjaups kirjutas:
artur- kirjutas:
Proovi kas ratesse saad peale faili käivitamist

Saan küll icon_confused.gif
icon_lol.gif Vaatan, et alkirjas jagad samat faili thumbs_up.gif icon_lol.gif

[EDIT]Pärast välja logimist enam ei pääse icon_razz1.gif ... Kuidas seda tagasi saaks tõsta icon_lol.gif

[Leidsin üles, kes tahab, võin mingi muu adre ka ära plokkida icon_lol.gif ... Igasugused xxx teemad väiksetele vendadele icon_wink.gif


Otsi üles arvutist host fail, minul asub see näiteks C:\WINDOWS\system32\drivers\etc kaustas ja default sisu on failil selline:

# Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
#      102.54.94.97     rhino.acme.com          # source server
#       38.25.63.10     x.acme.com              # x client host

127.0.0.1       localhost


mis ma seal tegema pean?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 22:03:06 vasta tsitaadiga

soovija, irw? kogu source on vaja.. mitte mul pole seda programmi vaja.. ega sa ei saa kogu source sellega, et tirid selle sealt alla.. LOE: uuendata, mitte uus teha.

icon_confused.gif anonymic, on tõesti vaja niipalju ühe lause pärast tsiteerida?


viimati muutis woozy 17.12.2005 22:04:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 22:04:11 vasta tsitaadiga

woozy, seda on küll kahju kuulda, eriti kui noorena veel nii juhtub icon_cry.gif

anonymic, seal on host file, muuda see nimi lihtsalt ära ja kõik on korras

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 22:06:51 vasta tsitaadiga

Kõvad ratevastased küll ikka, kohe kui enam ratesse ei saa siis on nutt lahti et mida tegema peab et ratesse saada icon_biggrin.gif

Tegelt kui mõni ühisüritus teha siis on vaja reiti sisse saada küll
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 17.12.2005 22:07:41 vasta tsitaadiga

Vaata viimast kirja matused!
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 22:09:09 vasta tsitaadiga

mis nimi? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 22:13:26 vasta tsitaadiga

artur-, mul seal aeg-ajalt ikka mõni kiri jookseb ringi icon_wink.gif , kuid kui mul oleks valida, kas rate või hv, siis loomulikult HV.
Seda progret tuleb tõesti sutus muuta, see loobib minu ligatahes käivitamise erroreid ja ei vea ennast üles icon_cry.gif . Keegi targem võiks asja käsile võtta või siis mulle öelda, mis progrega saab muutma hakata ja ma hakkan õppima, sest aprill on veel oi kui kaugel.
Kas basic sobib

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 22:15:45 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Kõvad ratevastased küll ikka, kohe kui enam ratesse ei saa siis on nutt lahti et mida tegema peab et ratesse saada icon_biggrin.gif

Just, "mul jumala suva reidist" annad lingi... siis proovib reiti uuesti saada ja hakkab kisama "kle, kas reit on maas weee?" "miks ma reiti ei saa???"
Ise ma ei pea vajaduseks seda host faili lisamiseks, kuna viibin seal väga minimaalselt...
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 17.12.2005 22:23:44 vasta tsitaadiga

reit on tegelikult suht kasulik koht teinekord - siis, kui nn "taustakontrolli" vaja teha kellelegi icon_wink.gif

kooli arvutiklassis jt kasutatavate arvutite juures on vahetunnis ainult masendavalt roosa icon_neutral.gif

ja boro, thumbs_up.gif - uurimus on lahe 8)

_________________
...


viimati muutis mihhkel 17.12.2005 22:34:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 17.12.2005 22:33:53 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
soovija, irw? kogu source on vaja.. mitte mul pole seda programmi vaja.. ega sa ei saa kogu source sellega, et tirid selle sealt alla.. LOE: uuendata, mitte uus teha.

icon_confused.gif anonymic, on tõesti vaja niipalju ühe lause pärast tsiteerida?


ok icon_biggrin.gif source code jah ,kuskilt lugesin et keegi proovis teha midagi taolist avatud lähtekoodiga ,see oli vist Torufoorum icon_rolleyes.gif `

äkki saan temalt icon_question.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 22:40:04 vasta tsitaadiga

aga miks see raterape ära ei lae?läheb kohe not respondingusse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2005 22:41:24 vasta tsitaadiga

5 punkt icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 01:39:03 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
5 punkt icon_lol.gif

ma ei saanud aru icon_rolleyes.gif icon_question.gif

[EDIT] Siin siis tsipakene sellest Intsu õnnetusest kirjas
Siin raterape v1.0 - kuid ma ei tea, kas see töötab ning esmamuljelt arvan, et see on hoopis lihtsalt hindamiseks

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 12:42:19 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Kõvad ratevastased küll ikka, kohe kui enam ratesse ei saa siis on nutt lahti et mida tegema peab et ratesse saada icon_biggrin.gif

See ju ammuteada, et suur osa HV karmidest düüdidest reitis passivad ja loodavad mõnelt 14 aastaselt "naiselt" icon_biggrin.gif kommi saada stiilis: "nummi oled äää" vms. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 13:06:16 vasta tsitaadiga

Muide iseleviv rateblokkija l2heb selle KarS. paragrahvi alla, mis 6petlikult vestab arvutiviiruste tahtlikust levitamisest.
2rge SEDA küll tehke. St. seda v6ivad teha ainult alla 14 aastased isikud, kellele ei laiene syyteo vastutus. Aga Andrei v6ib vanemad kohtusse ikka anda ja Palju Pappi [tm] n6uda.

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 18.12.2005 13:32:54 vasta tsitaadiga

Oodake, aga progret pole siis kuskil? icon_lol.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kuidas rates feimiks saada mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.