Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hattrick märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jax
HV kasutaja


liitunud: 27.11.2001




sõnum 11.08.2005 12:53:40 vasta tsitaadiga

Mis siin juhtunud on? Välja surnud.
_________________
"võimas aur"
O: Vene automudeleid mõõdus 1:43
Tel: 56623268
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2005 15:16:13 vasta tsitaadiga

mitte välja surnud vaid mujale kolinud... icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jax
HV kasutaja


liitunud: 27.11.2001




sõnum 11.08.2005 15:22:47 vasta tsitaadiga

kuhu te kolisite siis?
_________________
"võimas aur"
O: Vene automudeleid mõõdus 1:43
Tel: 56623268
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2005 15:36:15 vasta tsitaadiga

kui sa oleks eespoolt veidi lugeda viitsinud siis ehk oleksid ise kah selle ära näinud...nimelt YLBE foorumi HT osakonda..... icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riuno
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 18.10.2005 21:01:31 vasta tsitaadiga

mini ht foorum nüüd gamelair.pri.ee/gp2/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2005 22:12:14 vasta tsitaadiga

YLBE foorumis vahivad kõik HT kalad nüüd, kui neid enda poolele soovid võita, siis pead millegi väga kavalaga välja tulema. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riuno
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 20.10.2005 18:48:36 vasta tsitaadiga

meil saab ka ostudest ja myyksidest teada anda ning ka sõpruskohtumiste teateid anda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 16:19:53 vasta tsitaadiga

YLBE foorumis sai HT osakond kinni pandud. ma ise kah enam ei viitsin seda teemat sirvida. eks ole pelatud kah yksjagu seda mängu, pole seda suurt huvi enam. rahvas kah eriti ei viitsin lobiseda jne. eks siis lobiseb siin jälle icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 16.12.2005 17:17:40 vasta tsitaadiga

ma just üle pika aja hakkasin oma võistkonnaga tegelema. Mõnusalt palju raha oli kogunenud ja ka treeningud olis päris kaugele jõudnud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 17:22:25 vasta tsitaadiga

Meeskonna nimi Current Crusaders icon_smile.gif ega eriti ei viitsi mängida küll. Põhilaks on kaitse aga ma olen aru saanud, et see ei vii kuhugi, enam ei viitsi mingeid muudatusi kh teha.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 17:23:45 vasta tsitaadiga

sel hooajal on muuseas kaitsest palju rohkem kasu kui enne. a keskväli peab kah enamvähem olema muidugi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 17:46:02 vasta tsitaadiga

Ma vahetangi just oma kaitset välja. 3 hiilgavat kaitsjat tahan osta. Üks juba olemas. Teise ostmise jaoks peaks laekuma raha kell viis millalgi siis ostan teise.
Homme väga tähtis mäng. Otsustab mis koha ma esikolmikus saan 8)
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 17:47:55 vasta tsitaadiga

mul oleks kah kaitset juurde vaja hädasti aga pappi pole ja palgafond ka pigistab. hetkel palgad ligi 7m nädalas thumbs_down.gif ostan vist 200M eest vahi, tuleb odavam palk icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 21:23:52 vasta tsitaadiga

Täna sai siis vähegi normaalsem mäng maha pandud. 54* ning:
Poolkaitse: üleloomulik (vana)
Paremkaitse: eeskujulik (vana)
Keskkaitse: eeskujulik (vana)
Vasakkaitse: rahuldav (vana)
Parem ründepool: hea (vana)
Keskrünne: jumalik (vana)
Vasak ründepool: titaanlik (vana)

Liigas kokkuvõttes 4. koht.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 21:57:50 vasta tsitaadiga

khm, vot nüüd on tippklassihuumor... icon_lol.gif
24.12.2005 (Kvalifikatsioon): FC kr6ll - FC vutijahimehed

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 23:18:58 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
khm, vot nüüd on tippklassihuumor... icon_lol.gif
24.12.2005 (Kvalifikatsioon): FC kr6ll - FC vutijahimehed

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif



HÖHÖ!!!... peksa see kr6ll sealt kolmandast alla tagasi icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 13:39:48 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
khm, vot nüüd on tippklassihuumor... icon_lol.gif
24.12.2005 (Kvalifikatsioon): FC kr6ll - FC vutijahimehed

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


see on nüüd jah paras nali icon_smile.gif

ma muidugi ei saa aru kuidas ma sellele taxile kaotasin aga noh, HT teeb ikka imelikke trikke viimasel ajal.
suur kiusatus on muidugi sealt III liigast ära minna, majanduslikult on ysna kurnav seal viibida icon_rolleyes.gif

aga kuna seal on siiski huvitav olla siis vabatahtlikult ära ei lähe. Tuleb MOTS jne 8)

päris põnev kohtumine tuleb igastahes thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 19:20:50 vasta tsitaadiga

eix ei julge raudselt kõrgemale tõusta ning läheb kaotama... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 19:48:19 vasta tsitaadiga

kui nüüd aus olla siis ma eriti ei usu et ta mind isegi siis võidaks kui ta sooviks yles tõusta icon_razz.gif

võimalus muidugi on, arvestades mis trikke see HT teeb, aga kui võrrelda meid kahte siis hetkel on minu klubi muidugi võimsam icon_rolleyes.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iiker
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2005




sõnum 21.12.2005 17:08:03 vasta tsitaadiga

hmmh!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 10:34:36 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
kui võrrelda meid kahte siis hetkel on minu klubi muidugi võimsam icon_rolleyes.gif beer_yum.gif


mis võimsam, kari ülemakstud ja laisaks läinud staarihakatisi kellele on kuulsus pähe löönud....minu mehed on madalamas liigas karastunud hundid kes tormavad lahingusse võitude järgi janunev helk silmis ja kes kellegi ees kartma ei löö.... 8) icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 10:48:45 vasta tsitaadiga

IRW
Nii et tuled võitlema? väga hea. olekski igav kui kartma lööd icon_rolleyes.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pupsik
Kreisi kasutaja


liitunud: 08.03.2004




sõnum 23.12.2005 10:51:42 vasta tsitaadiga

Kas maavõistlust Tsiiliga ka mängite ?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 10:52:42 vasta tsitaadiga

mina ei mängi. ma mängin mingi 6 liiga mansaga - heategevuse mõttes, jõuluaeg ju icon_smile.gif beer_yum.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pupsik
Kreisi kasutaja


liitunud: 08.03.2004




sõnum 23.12.2005 11:16:50 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
mina ei mängi. ma mängin mingi 6 liiga mansaga - heategevuse mõttes, jõuluaeg ju icon_smile.gif beer_yum.gif icon_rolleyes.gif


Ära siis teda väga raputa pigem kingi midagi icon_smile.gif)
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 11:20:39 vasta tsitaadiga

sa vaata mu B koondist ja siis räägi raputamisest icon_razz.gif

ma saan tavaliselt mingi 7-0 pähe sõpakad icon_razz.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pupsik
Kreisi kasutaja


liitunud: 08.03.2004




sõnum 23.12.2005 11:25:00 vasta tsitaadiga

mul millegipärast sama lugu viimasel ajal icon_smile.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 11:31:42 vasta tsitaadiga

pole lihtsalt mõtet põhimehi platsile panna, IMO
Lihtsalt panen treenitavad paika ja siis laon jumala lambist teised kohad täis. skille tavaliselt ei vaata, nagunii ysna mõttetud mehed icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 14:09:22 vasta tsitaadiga

tjah...et tegelikult ma ikkagi veel III liigasse ei soovi ronida...tuleval hooajal lähevad mõned treenitavad müüki ja peale seda astun ma hopsti ülesse, hetkel poleks see eriti mõttekas...aga natuke põnevust võis ju ikkagi tekitada... icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 14:52:36 vasta tsitaadiga

eix666, nii et andsid alla enne võitlust thumbs_down.gif

ega jah, kerge see III.7 pole. alla 10m palgata siin eriti tegija pole kui just ei vea ropult nagu mõnel meie liigas icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 15:53:47 vasta tsitaadiga

eix on nõrk, andis kohe alla, böööö thumbs_down.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 18:23:41 vasta tsitaadiga

vara on veel minu jaoks III liigasse ronida....asi polle alla-andmises vaid taktikalistes otsustes... icon_wink.gif
üks hooaeg veel IV's ja siis on õige hetk III'sse ronida... icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pupsik
Kreisi kasutaja


liitunud: 08.03.2004




sõnum 24.12.2005 23:01:33 vasta tsitaadiga

Targad tegijad õelge palun kui ma mängitan oma treenerit kas ta kogemus võib kasvada ?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2005 00:34:08 vasta tsitaadiga

pupsik kirjutas:
Targad tegijad õelge palun kui ma mängitan oma treenerit kas ta kogemus võib kasvada ?


treeneri kogemus ei aita ju mitte kui millelegi, seega milleks see üldse oluline on?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
luukere
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2003




sõnum 25.12.2005 05:06:35 vasta tsitaadiga

pupsik, võib küll
_________________
sinu sõber luukere
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcfine
HV kasutaja
mcfine

liitunud: 01.02.2004




sõnum 02.01.2006 23:52:54 vasta tsitaadiga

Uuel hooajal jääb mu meeskonna palk kuskile 1 700 000 kr kanti nädalas icon_neutral.gif . Eeldatavasti viimane hooaeg V liigas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 02:50:24 vasta tsitaadiga

mcfine kirjutas:
Uuel hooajal jääb mu meeskonna palk kuskile 1 700 000 kr kanti nädalas icon_neutral.gif . Eeldatavasti viimane hooaeg V liigas.


ojaaa... olid ajad, millal sai kahemillise palgaga läbi aetud...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
L7
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2004




sõnum 03.01.2006 18:53:18 vasta tsitaadiga

Ma kolisin ka siis aste kõrgemale lõpuks thumbs_up.gif Hooaja algus kulgeb tõenäoliselt suure küsimärgi all, kuna nii mõningad uuendused ootavad veel ees. Samuti kukub uute treenitavate soetamine veits halvale ajale ning eks see nõrgendab tiimi üskjagu. Aga noh, eesmärk oleks 6. koht beer_yum.gif

PS! Palgad 2.8 mili icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 20:51:37 vasta tsitaadiga

sai ka siis meeskond loodudu loodan ainult et läheks esimesed mängud hästi
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sol
HV Guru
Sol

liitunud: 29.10.2002




sõnum 04.01.2006 00:19:51 vasta tsitaadiga

Näe siin teema jälle aktiivne thumbs_up.gif Igati tervitatav thumbs_up.gif
_________________
Ei ole allkirja icon_sad.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 00:40:35 vasta tsitaadiga

Sol, missa pelad ka HT -d vä? icon_eek.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 19:35:27 vasta tsitaadiga

Mis värk nende kaitsereitingutega oli? Mul olid täna kuidagi eriti võimsad.
Ka see hooaeg algas suure pauguga, ehk siis müstiline mängujuht sai +3 vigastuse. :/
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 02:14:39 vasta tsitaadiga

olen algaja ja nüüd üritan omale meeskonda kokku osta mis ei kaotaks kogu aeg mingi 8-0
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 12:56:22 vasta tsitaadiga

ostsin omale yhe maagilise inneri icon_rolleyes.gif
hea äär kah tyybil ja rahuldav kaitse ... ja suurepärane stamina + peamäng icon_rolleyes.gif

liigakaaslane ostsi mingi 7 millise palgaga inneri juurde icon_eek.gif

ilgelt raske liiga on ikka küll icon_eek.gif
mul nüüd 1 maagiline, yks mystiline ja 1 ulmeline inner a ma arvan et keskväljareitingute poolest saan hea juhul 3 - da koha kui sedagi icon_eek.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2006 14:24:55 vasta tsitaadiga

andke palun link kus oli HT kohta õpetusi (ka eesti keeles - oli mingi .at aadressiga)
Tahaks keskvälja tugevdada aga vat ei suuda otsustada mis näitajad peaks ostmisel vaatama :S
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2006 14:30:08 vasta tsitaadiga

eks siis kolmas kord veel, et uutel liiga ruttu silme eest kirjuks ei võtaks... icon_razz.gif
eix666 kirjutas:
eix666 kirjutas:
uutele mängijatele mõned õpetavad saidid(ma rohkem selle poolt, et näljasele mehele tuleks anda kala asemel õng 8)):
Taimo hattricki õpetus
Hattrix-files
ja paar inglise-keelset kah:
Hottrick
MFO newbie guide
abc of tactics

kui kõik need saidid hoolega läbi lugeda, on üpris raske puusse panna.... icon_wink.gif


nagu ma ettepoole juba korra-kaks olen kribanud....tegelt võiks need vist isegi esimesse posti tõsta, oleks värsketel alustajatel vähe lihtsam.... icon_rolleyes.gif
ahjaa enne nende saitide läbilugemist tuleks häti reeglid korralikult läbi lugeda....siis mõelda natuke, veelkorra reegleid lugeda...ja kui kõik saidid on läbi töötatud...siis vahelduse mõttes veelkord reegleid lugeda... icon_biggrin.gif

ahjaa, üks on veel:
Guides by CoachOle, päris palju inffi...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pupsik
Kreisi kasutaja


liitunud: 08.03.2004




sõnum 06.01.2006 23:07:51 vasta tsitaadiga

viimasel ajal olen teisel poolajal lutti saanud , esimene poolaeg oki aga siis läheb jamaks
Kas Stamina treenimine võiks kasuks tulla ??
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2006 23:31:57 vasta tsitaadiga

kui innerid on kehva vastupidavusega siis on mõtet. muidu pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2006 23:36:53 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
ostsin omale yhe maagilise inneri icon_rolleyes.gif
hea äär kah tyybil ja rahuldav kaitse ... ja suurepärane stamina + peamäng icon_rolleyes.gif

liigakaaslane ostsi mingi 7 millise palgaga inneri juurde icon_eek.gif

ilgelt raske liiga on ikka küll icon_eek.gif
mul nüüd 1 maagiline, yks mystiline ja 1 ulmeline inner a ma arvan et keskväljareitingute poolest saan hea juhul 3 - da koha kui sedagi icon_eek.gif


Jõudsid ka keskväljaga lõpuks samale tasemele mis mina. thumbs_up.gif Mul siis üks ulmeline ja kaks müstilist.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2006 23:38:22 vasta tsitaadiga

ma pole sul nagu paremat keskvälja näin kui mul on tavaliselt 8)
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hattrick mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.