|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jax
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001
|
11.08.2005 12:53:40
|
|
|
Mis siin juhtunud on? Välja surnud.
_________________ "võimas aur"
O: Vene automudeleid mõõdus 1:43
Tel: 56623268 |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
11.08.2005 15:16:13
|
|
|
mitte välja surnud vaid mujale kolinud...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jax
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001
|
11.08.2005 15:22:47
|
|
|
kuhu te kolisite siis?
_________________ "võimas aur"
O: Vene automudeleid mõõdus 1:43
Tel: 56623268 |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
11.08.2005 15:36:15
|
|
|
kui sa oleks eespoolt veidi lugeda viitsinud siis ehk oleksid ise kah selle ära näinud...nimelt YLBE foorumi HT osakonda.....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riuno
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2004
|
18.10.2005 21:01:31
|
|
|
| mini ht foorum nüüd gamelair.pri.ee/gp2/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
18.10.2005 22:12:14
|
|
|
YLBE foorumis vahivad kõik HT kalad nüüd, kui neid enda poolele soovid võita, siis pead millegi väga kavalaga välja tulema.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riuno
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2004
|
20.10.2005 18:48:36
|
|
|
| meil saab ka ostudest ja myyksidest teada anda ning ka sõpruskohtumiste teateid anda
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
16.12.2005 16:19:53
|
|
|
YLBE foorumis sai HT osakond kinni pandud. ma ise kah enam ei viitsin seda teemat sirvida. eks ole pelatud kah yksjagu seda mängu, pole seda suurt huvi enam. rahvas kah eriti ei viitsin lobiseda jne. eks siis lobiseb siin jälle
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
16.12.2005 17:17:40
|
|
|
| ma just üle pika aja hakkasin oma võistkonnaga tegelema. Mõnusalt palju raha oli kogunenud ja ka treeningud olis päris kaugele jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
16.12.2005 17:22:25
|
|
|
Meeskonna nimi Current Crusaders ega eriti ei viitsi mängida küll. Põhilaks on kaitse aga ma olen aru saanud, et see ei vii kuhugi, enam ei viitsi mingeid muudatusi kh teha.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
16.12.2005 17:23:45
|
|
|
sel hooajal on muuseas kaitsest palju rohkem kasu kui enne. a keskväli peab kah enamvähem olema muidugi
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
16.12.2005 17:46:02
|
|
|
Ma vahetangi just oma kaitset välja. 3 hiilgavat kaitsjat tahan osta. Üks juba olemas. Teise ostmise jaoks peaks laekuma raha kell viis millalgi siis ostan teise.
Homme väga tähtis mäng. Otsustab mis koha ma esikolmikus saan 8)
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
16.12.2005 17:47:55
|
|
|
mul oleks kah kaitset juurde vaja hädasti aga pappi pole ja palgafond ka pigistab. hetkel palgad ligi 7m nädalas ostan vist 200M eest vahi, tuleb odavam palk
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
17.12.2005 21:23:52
|
|
|
Täna sai siis vähegi normaalsem mäng maha pandud. 54* ning:
Poolkaitse: üleloomulik (vana)
Paremkaitse: eeskujulik (vana)
Keskkaitse: eeskujulik (vana)
Vasakkaitse: rahuldav (vana)
Parem ründepool: hea (vana)
Keskrünne: jumalik (vana)
Vasak ründepool: titaanlik (vana)
Liigas kokkuvõttes 4. koht.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
17.12.2005 21:57:50
|
|
|
khm, vot nüüd on tippklassihuumor...
24.12.2005 (Kvalifikatsioon): FC kr6ll - FC vutijahimehed
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
17.12.2005 23:18:58
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
khm, vot nüüd on tippklassihuumor...
24.12.2005 (Kvalifikatsioon): FC kr6ll - FC vutijahimehed
 |
HÖHÖ!!!... peksa see kr6ll sealt kolmandast alla tagasi
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
18.12.2005 13:39:48
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
khm, vot nüüd on tippklassihuumor...
24.12.2005 (Kvalifikatsioon): FC kr6ll - FC vutijahimehed
 |
see on nüüd jah paras nali
ma muidugi ei saa aru kuidas ma sellele taxile kaotasin aga noh, HT teeb ikka imelikke trikke viimasel ajal.
suur kiusatus on muidugi sealt III liigast ära minna, majanduslikult on ysna kurnav seal viibida
aga kuna seal on siiski huvitav olla siis vabatahtlikult ära ei lähe. Tuleb MOTS jne 8)
päris põnev kohtumine tuleb igastahes 8)
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
18.12.2005 19:20:50
|
|
|
eix ei julge raudselt kõrgemale tõusta ning läheb kaotama...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
18.12.2005 19:48:19
|
|
|
kui nüüd aus olla siis ma eriti ei usu et ta mind isegi siis võidaks kui ta sooviks yles tõusta
võimalus muidugi on, arvestades mis trikke see HT teeb, aga kui võrrelda meid kahte siis hetkel on minu klubi muidugi võimsam
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iiker
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2005
|
21.12.2005 17:08:03
|
|
|
| hmmh!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
23.12.2005 10:34:36
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
kui võrrelda meid kahte siis hetkel on minu klubi muidugi võimsam  |
mis võimsam, kari ülemakstud ja laisaks läinud staarihakatisi kellele on kuulsus pähe löönud....minu mehed on madalamas liigas karastunud hundid kes tormavad lahingusse võitude järgi janunev helk silmis ja kes kellegi ees kartma ei löö.... 8)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
23.12.2005 10:48:45
|
|
|
IRW
Nii et tuled võitlema? väga hea. olekski igav kui kartma lööd
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
23.12.2005 10:51:42
|
|
|
| Kas maavõistlust Tsiiliga ka mängite ?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
23.12.2005 10:52:42
|
|
|
mina ei mängi. ma mängin mingi 6 liiga mansaga - heategevuse mõttes, jõuluaeg ju
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
23.12.2005 11:16:50
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
mina ei mängi. ma mängin mingi 6 liiga mansaga - heategevuse mõttes, jõuluaeg ju  |
Ära siis teda väga raputa pigem kingi midagi )
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
23.12.2005 11:20:39
|
|
|
sa vaata mu B koondist ja siis räägi raputamisest
ma saan tavaliselt mingi 7-0 pähe sõpakad
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
23.12.2005 11:25:00
|
|
|
mul millegipärast sama lugu viimasel ajal
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
23.12.2005 11:31:42
|
|
|
pole lihtsalt mõtet põhimehi platsile panna, IMO
Lihtsalt panen treenitavad paika ja siis laon jumala lambist teised kohad täis. skille tavaliselt ei vaata, nagunii ysna mõttetud mehed
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
24.12.2005 14:09:22
|
|
|
tjah...et tegelikult ma ikkagi veel III liigasse ei soovi ronida...tuleval hooajal lähevad mõned treenitavad müüki ja peale seda astun ma hopsti ülesse, hetkel poleks see eriti mõttekas...aga natuke põnevust võis ju ikkagi tekitada...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
24.12.2005 14:52:36
|
|
|
eix666, nii et andsid alla enne võitlust
ega jah, kerge see III.7 pole. alla 10m palgata siin eriti tegija pole kui just ei vea ropult nagu mõnel meie liigas
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
24.12.2005 15:53:47
|
|
|
eix on nõrk, andis kohe alla, böööö
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
24.12.2005 18:23:41
|
|
|
vara on veel minu jaoks III liigasse ronida....asi polle alla-andmises vaid taktikalistes otsustes...
üks hooaeg veel IV's ja siis on õige hetk III'sse ronida...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
24.12.2005 23:01:33
|
|
|
| Targad tegijad õelge palun kui ma mängitan oma treenerit kas ta kogemus võib kasvada ?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
25.12.2005 00:34:08
|
|
|
| pupsik kirjutas: |
| Targad tegijad õelge palun kui ma mängitan oma treenerit kas ta kogemus võib kasvada ? |
treeneri kogemus ei aita ju mitte kui millelegi, seega milleks see üldse oluline on?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luukere
HV vaatleja
liitunud: 27.12.2003
|
25.12.2005 05:06:35
|
|
|
pupsik, võib küll
_________________ sinu sõber luukere |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcfine
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2004
|
02.01.2006 23:52:54
|
|
|
Uuel hooajal jääb mu meeskonna palk kuskile 1 700 000 kr kanti nädalas . Eeldatavasti viimane hooaeg V liigas.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
03.01.2006 02:50:24
|
|
|
| mcfine kirjutas: |
Uuel hooajal jääb mu meeskonna palk kuskile 1 700 000 kr kanti nädalas . Eeldatavasti viimane hooaeg V liigas. |
ojaaa... olid ajad, millal sai kahemillise palgaga läbi aetud...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
L7
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2004
|
03.01.2006 18:53:18
|
|
|
Ma kolisin ka siis aste kõrgemale lõpuks Hooaja algus kulgeb tõenäoliselt suure küsimärgi all, kuna nii mõningad uuendused ootavad veel ees. Samuti kukub uute treenitavate soetamine veits halvale ajale ning eks see nõrgendab tiimi üskjagu. Aga noh, eesmärk oleks 6. koht
PS! Palgad 2.8 mili
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
03.01.2006 20:51:37
|
|
|
| sai ka siis meeskond loodudu loodan ainult et läheks esimesed mängud hästi
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sol
HV Guru

liitunud: 29.10.2002
|
04.01.2006 00:19:51
|
|
|
Näe siin teema jälle aktiivne Igati tervitatav
_________________ Ei ole allkirja  |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
04.01.2006 00:40:35
|
|
|
Sol, missa pelad ka HT -d vä?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
04.01.2006 19:35:27
|
|
|
Mis värk nende kaitsereitingutega oli? Mul olid täna kuidagi eriti võimsad.
Ka see hooaeg algas suure pauguga, ehk siis müstiline mängujuht sai +3 vigastuse. :/
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
05.01.2006 02:14:39
|
|
|
| olen algaja ja nüüd üritan omale meeskonda kokku osta mis ei kaotaks kogu aeg mingi 8-0
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
05.01.2006 12:56:22
|
|
|
ostsin omale yhe maagilise inneri
hea äär kah tyybil ja rahuldav kaitse ... ja suurepärane stamina + peamäng
liigakaaslane ostsi mingi 7 millise palgaga inneri juurde
ilgelt raske liiga on ikka küll
mul nüüd 1 maagiline, yks mystiline ja 1 ulmeline inner a ma arvan et keskväljareitingute poolest saan hea juhul 3 - da koha kui sedagi
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
06.01.2006 14:24:55
|
|
|
andke palun link kus oli HT kohta õpetusi (ka eesti keeles - oli mingi .at aadressiga)
Tahaks keskvälja tugevdada aga vat ei suuda otsustada mis näitajad peaks ostmisel vaatama :S
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
06.01.2006 14:30:08
|
|
|
eks siis kolmas kord veel, et uutel liiga ruttu silme eest kirjuks ei võtaks...
| eix666 kirjutas: |
nagu ma ettepoole juba korra-kaks olen kribanud....tegelt võiks need vist isegi esimesse posti tõsta, oleks värsketel alustajatel vähe lihtsam....
ahjaa enne nende saitide läbilugemist tuleks häti reeglid korralikult läbi lugeda....siis mõelda natuke, veelkorra reegleid lugeda...ja kui kõik saidid on läbi töötatud...siis vahelduse mõttes veelkord reegleid lugeda...
ahjaa, üks on veel:
Guides by CoachOle, päris palju inffi... |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
06.01.2006 23:07:51
|
|
|
viimasel ajal olen teisel poolajal lutti saanud , esimene poolaeg oki aga siis läheb jamaks
Kas Stamina treenimine võiks kasuks tulla ??
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
06.01.2006 23:31:57
|
|
|
kui innerid on kehva vastupidavusega siis on mõtet. muidu pole
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
06.01.2006 23:36:53
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
ostsin omale yhe maagilise inneri
hea äär kah tyybil ja rahuldav kaitse ... ja suurepärane stamina + peamäng
liigakaaslane ostsi mingi 7 millise palgaga inneri juurde
ilgelt raske liiga on ikka küll
mul nüüd 1 maagiline, yks mystiline ja 1 ulmeline inner a ma arvan et keskväljareitingute poolest saan hea juhul 3 - da koha kui sedagi  |
Jõudsid ka keskväljaga lõpuks samale tasemele mis mina. Mul siis üks ulmeline ja kaks müstilist.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
06.01.2006 23:38:22
|
|
|
| ma pole sul nagu paremat keskvälja näin kui mul on tavaliselt 8)
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|