Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Räägime mäludest alates 400MHz märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 57, 58, 59  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 17:20:17 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda, mis progrega saaks winis fsb-d, mälu kiirust,
mälu/fsb suhet, mälu taiminguid ja muud sarnast muuta? ma vaatan,
et ClockGen mu mobole ei sobi?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 10.12.2005 17:21:44 vasta tsitaadiga

http://www.techpowerup.com/systool/
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 17:32:37 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
http://www.techpowerup.com/systool/

tundub päris hea proge olevat, aga kas sa oskad öelda,
kus seal mälu-fsb suhet sättida saaks icon_rolleyes.gif ?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 10.12.2005 17:34:01 vasta tsitaadiga

AMD64 Memory Timings.
All paremal nurgas MEMCLK
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 17:38:18 vasta tsitaadiga

aga kas sealt mälu volte ka kuskilt anda saab?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 17:46:47 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif kergelt testitud mäludele lisandus veel üks 256MB VData PC3200 CL3 pulk ....midagi erilist asjast ei oodanud (ikkagi VData ju icon_wink.gif; kasutatud)

test voltage: 2,8V
aga läks 265MHz (DDR530) w 2,5-4-4-8 <-- päris korralik pulk (eelmine omanik oleks pidanud nati rohkem pappi selle eest küsima icon_smile.gif)

memtest86+ puhas ja SPI: http://www.zone.ee/urmoz/Stuff/vData.JPG?2

not bad, not bad @ all! icon_wink.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.12.2005 18:57:32 vasta tsitaadiga

azza... valus icon_smile.gif nii hea tulemus thumbs_up.gif Hynix'i kivid seal icon_confused.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 10.12.2005 19:57:15 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
icon_smile.gif kergelt testitud mäludele lisandus veel üks 256MB VData PC3200 CL3 pulk ....midagi erilist asjast ei oodanud (ikkagi VData ju icon_wink.gif; kasutatud)

test voltage: 2,8V
aga läks 265MHz (DDR530) w 2,5-4-4-8 <-- päris korralik pulk (eelmine omanik oleks pidanud nati rohkem pappi selle eest küsima icon_smile.gif)

memtest86+ puhas ja SPI: http://www.zone.ee/urmoz/Stuff/vData.JPG?2

not bad, not bad @ all! icon_wink.gif

Aga proovi s&m ka, purustab paljud helesinised unistused. Mul BH-5 nüüd 265 mitte 270 nagu algul tundus.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.12.2005 20:59:13 vasta tsitaadiga

See juba ammu teada ,et enamik mälude sagedusi kasutajatel Superpi 1M stable ja Prime ja S&M on 5 min hangumine.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 22:03:37 vasta tsitaadiga

A64 3000+ @ 2200 MHz (9x244) 3500+ Venice core
DFI Lanparty UT nF4-d
512 Adata 2x256 dual pc3500 @ 221 MHz, DRAM/FSB 9:10(@ 2-4-4-6 1T)

Everest Home Edition V2.20.405
Read 5912
Write 1800
Latency 46.2 ns

mu parim siiani..kas mälud on piduriks?
või ka toide icon_rolleyes.gif ? huvitav, kas Readis saab 6k kätte kuidagi nende mäludega?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puff
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2004




sõnum 10.12.2005 22:46:29 vasta tsitaadiga

Paistab, et optyl on mälukontra ikka teisest klassist või oli mu winchesteri corega 3500+ tõesti nii kehvake, et samadel timingutel ja sagedusel nõudis mälu enne 2,8v, nüüd aga piisab 2,7v. Pilt.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 22:54:26 vasta tsitaadiga

Magic, icon_wink.gif, ei tia, vb ongi hynix kivid, sel juhul relabeled ... kividel samuti vData peal ....kuigi jah, OC sarnaneb minu hynix BT-D43 tulemustele samal voldil

vambola, ex ma homme õhtupoole üritan, hetkel mälu Kjaups`i käes icon_wink.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 23:50:43 vasta tsitaadiga

kas keegi mulle bh5 te ei tahaks rentida 2eks päevaks icon_biggrin.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 00:03:09 vasta tsitaadiga

Sponge Bob, kui sa nii kaugel poleks, võiks anda kah icon_wink.gif
Tahaks teada, mida need Corsairid hea süsteemi olemasolul suudavad.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 00:40:30 vasta tsitaadiga

oskab äkki keegi öelda, kus on netis mõni väga hea klokkimisõpetus?
Sponge Bob, äkki tead icon_biggrin.gif ?
pmst oleks hea, kui seal oleks kõik võimalikult põhjalikult ära seletatud ja räägitud
ehk ka erinevate mälude käitumisest lisavoltidel.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.12.2005 10:43:04 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Sponge Bob, kui sa nii kaugel poleks, võiks anda kah icon_wink.gif
Tahaks teada, mida need Corsairid hea süsteemi olemasolul suudavad.

laena mulle täna ühte icon_biggrin.gif sul neil garantii ka nii, et julgeb piinata küll... icon_razz.gif
Samas eeldatavasti ma mälude piiri teada ei saa... mälukontra hakkab 2-2-2-5@255 sigatsema memtestis... winnis juba varem... BH5(vanad) töötasid tsipa paremini... ja TCCD oli sellele kõige etem max 288 2,5-3-3-6
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 11:56:09 vasta tsitaadiga

Magic, ei ole linnas täna paraku.
Kuid kunagi võiks testida küll.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 22:01:31 vasta tsitaadiga

kas keegi teab kuda muudmoodi saan mälude command rate muuta(1T/2T) või ainult a64tweaker? iga kord kui restardi teen siis uuesti määrama?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 22:04:11 vasta tsitaadiga

klge mis imekivid need on icon_eek.gif

tegu siis apacher 256mb pc3200 DDR-SDRAM

Mäludel ainult niuke kiri:

Apacher 3ZZ

am3a5608cpts5a0542f


mis imekivid need on icon_eek.gif

READ
WRITE
Latency
Üldine
vahtige timinguid jne icon_razz1.gif volt on 2.7v thumbs_up.gif


prose on sempron 2800+ s754

plate on EP-8npaj FSB on hetkel 300 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 22:39:02 vasta tsitaadiga

icon_confused.gif mis neis siis erilist on? hetkel paistab aint, et Everest näitab mäludele PC4800 ....palju mälutakt on?
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!


viimati muutis UrmoZ 12.12.2005 22:39:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 22:40:06 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
icon_confused.gif mis neis siis erilist on? hetkel paistab, et Everest näitab mäludele PC4800 aint ....palju mälutakt on?


300Mhz

ning vaata taiminguid ja volti 2.7v icon_eek.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 22:40:55 vasta tsitaadiga

viska mingit normaalsemat screeni`i, midagi cpuz`d v sellist .....see Everest võib ka "aiateibaid" näidata icon_wink.gif

E: nii juba läheb thumbs_up.gif

kui stabiilsed? oled ka millegagi testinud?

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!


viimati muutis UrmoZ 12.12.2005 22:44:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 22:42:42 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
viska mingit normaalsemat screeni`i, midagi cpuz`d v sellist .....see Everest võib ka "aiateibaid" näidata icon_wink.gif


MIDAGI SELLIST thumbs_up.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 22:53:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

E: nii juba läheb thumbs_up.gif

kui stabiilsed? oled ka millegagi testinud?


kui stabiilne kiirus, siis esimese laksuga küll pakkuda ei oska kindlalt kivide kohta, aga võiks olla:
1. Hynix D43 (kuigi natuke liiga hea Hynixi kohta)
2. S TCCD (kuigi ei usu, et TCCD´sid nüüd sellise mälu peale on pandud)

hmm...

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 12.12.2005 22:58:06 vasta tsitaadiga

miks mitte? võib olla relabeldatud TCCD, ilma pretestita müüdud, kivi hind ju ikkagi sama. kes mäletab siis omal ajal visati ka BH5tesid igatlaadi säästumäludele peale.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2005 01:15:24 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
miks mitte? võib olla relabeldatud TCCD, ilma pretestita müüdud, kivi hind ju ikkagi sama. kes mäletab siis omal ajal visati ka BH5tesid igatlaadi säästumäludele peale.


icon_wink.gif could be ...... hynixi võib vast välistada (sel juhul peaks olema see mingi tolle extreme versioon icon_smile.gif; nii et, not likely)
aga kui possible TCCD, siis on mäluomanikul küll vedanud icon_biggrin.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2005 01:19:10 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
kas keegi teab kuda muudmoodi saan mälude command rate muuta(1T/2T) või ainult a64tweaker? iga kord kui restardi teen siis uuesti määrama?


icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 13.12.2005 06:40:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kas keegi teab kuda muudmoodi saan mälude command rate muuta(1T/2T) või ainult a64tweaker? iga kord kui restardi teen siis uuesti määrama?

DFI plaadil (tõenäoliselt ka sinu MSI mobol) on BIOS's mälu settingutes selline viide - command per clock (CPC)
Kui see on enabled, on mälud 1T thumbs_up.gif...kui disabled, siis 2T thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2005 15:19:01 vasta tsitaadiga

kahjuks ei leidnud biosist seda(pole icon_cry.gif ), vaevalt et bios update mõttekas oleks?..peab siis a64tweakeriga läbi ajama icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2005 23:40:10 vasta tsitaadiga

Teab keegi kas DFI Lanparty UT NF3 250Gb s754 platel on mingit vahet ka mis slottides mälud paiknevad?
_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 00:16:21 vasta tsitaadiga

Ei puutu küll DFI-sse, kuid ma panin oma corsairid 3. ja 4. pessa ning õnnestus isegi 2-2-2-5 @200 MHz dualis 1T käima saada. Kuid ega siini tõsta ei kannata.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 14.12.2005 00:37:29 vasta tsitaadiga

Socket 754 peal paneb emaplaat mälud 2T kui 3 pulka sees.Mis progega saaks win all 1T tagasi.Biosi 1T asetuse emaplaat "bypassib".
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehikene
HV kasutaja
Mehikene

liitunud: 18.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 00:40:57 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda selliste mälude kohta midagi head? M-TEC 1GB DDR400 PC3200 CL2.5
Kui neid 2 tykki ja kuidas and siis dualis on ning palju neid kellata annab? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 14.12.2005 01:06:12 vasta tsitaadiga

Mehikene, tra teame mis kivi seal peal on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 01:37:02 vasta tsitaadiga

ot: oskab siis keegi öelda kas bios update aitax parandada mu MSI K8N Neo4-F et saaxin biosis määrata command rate(1T/2T)??? pr selline "koht" puudub..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 14.12.2005 11:41:37 vasta tsitaadiga

Loomulikult tee bios upgrade.Saad ju vana tagasi võtta kui uus bios ei meeldi.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 20:02:10 vasta tsitaadiga

bios update tehtud icon_razz.gif 1T/2T olemas thumbs_up.gif paar asja tuli veel juurde..üks nimelt: memclockis saab panna nüüd mitte max 200 vaid 250mhz!!! juurde tuli 216,233 ja 250..mis sellest arvata? kas see on hea selle jaox kui tahan et mälu jooxeks kõrgemal kui cpu? töötab see nii?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 14.12.2005 20:09:44 vasta tsitaadiga

kui on venice CPU, siis see toetab mitteametlikult DDR500 (250Mhz DDR), seega sellised valikute juurde tulek on täitsa normaalne.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 21:03:43 vasta tsitaadiga

venice prose jah icon_razz.gif
aga ära kadus 180mhz..krt suht tihti just seda vaja..

tähelepanekud:
varem kasutasin 1T saamisex a64tweakerit, nüüd proovisin siis biosist..2,7V@220mhz@2.5-3-3-6 1T winni bootimisel jooxis kokku icon_cry.gif 2,85V sain winni aga 3dmark 2001 pani pange(video oli defis, prose 2,2ghz)..kui bootisin 2T ja 2,7V ja panin tweakeriga 1T siis kõik ok ja 2001 korras..tore tähelepanek veel: 1T vs 2T andis 3dmark2001 juurde 495punkti!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 14.12.2005 21:47:18 vasta tsitaadiga

Minul A64tweaker win all 1T pannes hangus.Biosis on 1T määratud ent win all ikkagi 2T tänu 3 mälupulgale 754 emaplaadil.2 mälupulka 1T biosi all toimib.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 00:45:33 vasta tsitaadiga

aga kahtlane ikkagi ju..kuda saab asi nii erinev olla..2,85V biosist ja panges ning 2,7V winnis ja ok.. icon_confused.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 15.12.2005 04:50:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kui bootisin 2T ja 2,7V ja panin tweakeriga 1T siis kõik ok


Mul pole endal pähe tulnudki, et selle A64 tweagiga midagi sobrama hakata - nii oluliste muudatuste tegemine kui näiteks mälu command rate'i või drive strength vahetamine on ikkagi BIOS'i teema...
A64 tweakeris (samas ka BIOS's of coz 8)) on ka sellised valikud olemas, millega Win ei boodigi...ehh, kuidas sa "setid" siis seal midagi, kui Win sellega hakkama ei saa? icon_rolleyes.gif
Seega imho sinu mälud pole 2.7V 1T näinudki icon_lol.gif - sa arvasid vaid, et nad olid sul 1T peal. Seda enam, et sul polnud ennem BIOS's CR valikuvõimalustki icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 10:13:15 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif miks ei ole olnud..esitex näitab everest 1T või 2T..teiseks tegin erinevaid teste: everesti 3 testi+3dmark..kõik muutusid märksa paremax tweakeri pandud 1T-ga(3dmark 2001 495lisapunkti!!!)! võrdlusena võib tuua selle et nt biosis prose kellamine suurt tulemust ei anna(ei boodi üles nt) aga kui boodid madalama fsb-ga üles ja kasutan clockgeni on jälle ok. ja 2,85V sain 1T biosest ka üles..everest näitas sama ja ka everesti testid tegi paremini..3dmark krässis..tegin eile veel 3dmarki..biosest 230mhz@2.5-3-3-6@2,85V 2T üles ja tweakeriga 1T..jällegi toimis..need pqi-d pole küll super aga no madala mhz peaks ju ikka 1T hakkama saama..pigem mingi biossi/startupi kamm..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 11:11:42 vasta tsitaadiga

selline küsimus siia: plaan soetada siis emmet, mis võimaldaks mäludele ka 3,5V anda. Mis variandid oleksid sobivaimad (hinnaklass vast kuni 2k).
Arvan, et minu Epoxi 9NDA3J ikka täiega plokib neid Corsaire.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 15.12.2005 14:12:15 vasta tsitaadiga

üle 3.2V annab ainult DFI, kuni 2k eest saab vast Ultra-D
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 15.12.2005 15:49:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kui bootisin 2T ja 2,7V ja panin tweakeriga 1T siis kõik ok

tsitaat:
nüüd proovisin siis biosist..2,7V@220mhz@2.5-3-3-6 1T winni bootimisel jooxis kokku

Võibolla tõesti boodi probleem icon_razz1.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 15:52:46 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
üle 3.2V annab ainult DFI, kuni 2k eest saab vast Ultra-D


epox 8npaj annab biosis kuni 3.2v icon_razz1.gif thumbs_up.gif

mingi bios modiga saab vist lahti ÄKKI icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 15.12.2005 16:03:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mingi bios modiga saab vist lahti ÄKKI

no way.

Osta 15.- eegune potekas sinna epoxi peale ja tina külge icon_confused.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 17:50:02 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
tsitaat:

mingi bios modiga saab vist lahti ÄKKI

no way.

Osta 15.- eegune potekas sinna epoxi peale ja tina külge icon_confused.gif


ei oska tinutada,noh,et konded maha peale aga niukseid asju ei jaga veel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 15.12.2005 21:23:11 vasta tsitaadiga

Sain täna 2x512 BH-5 tööle @254 2-2-2-5 3.2 voldiga. Senini arvasin, et selleks kulub vähemalt 3.5v. Olen väga rahul icon_razz.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Räägime mäludest alates 400MHz mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 57, 58, 59  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.