Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls 4: Oblivion. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 07.12.2005 16:14:33 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
486 kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Kui sul on korralik masin siis võid märksa paremat graafikat oodata.


Mida see xbox360 nagu ps2 omal ajal, et oota pc versiooni siis sellega parem graafika jne. Xbox360 üks eelis minu silmis ongi et ühendada selle oma moluga ja ongi "high end pc" kuue tonni eest. icon_confused.gif


mnjah, kuid ära unusta, et high-end on ta veel 5 kuud. hiljemalt aprilliks on väljas uue põlve kaardid, mis ilmselt maksavad küll 2 Xboksi aga paugutavad igasuguse konsoolinduse sõelapõhjaks nagu alati. 2007 kevadeks on ikskast keskmisest nõrgema arvuti tasemel, kui sedagi .


jah loodetavasti mingi edasi areng peab ju olema icon_razz1.gif aga ära unusta ka seda et arvuti ei koosne vaid videokaardist. mingi ~10k video, ~5k prose ja palju muud kaasaegset teevat kokku ühe sellise astronoomilise summa mida minusugune lihtne eestlane elu sees ei suudaks maksta. ja ei kavatse kah

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 16:43:20 vasta tsitaadiga

no OT: ise kulutan kasti peale iga aasta 8000.-, vanad jupid müüki ja uued asemele ja saabki sellise summa kokku. Imho on see palju mõttekam, kui osta 5 tonni eest konsool ja siis 30k eest teler, millel oleks mõtet ka antud riistapuuga mängida, vastasel korral oleks tegu suht-koht originaalse xboxi tasemega graafikas. ning originaaltarkvarast pole üldse mõtet rääkida, eestimaal sellist asja samahästi kui ei eksisteeri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.12.2005 16:51:11 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Scart kirjutas:
2007 kevadeks on ikskast keskmisest nõrgema arvuti tasemel, kui sedagi .

ei usu, hea kui selleks ajaks ostakakse normaalseid ja kõike võimalusi kasutavaid mängegi teha icon_rolleyes.gif
Mänge võibolla ei ole kuid see eest saab vanematel mängudel reso ja AA lükata märksa kõrgemale kui XB360 peal eales saab.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 11.12.2005 19:09:38 vasta tsitaadiga

Huvitav kas minu pill mängib selle ära. Olen selle mängu suur huviline.

AMD Sempron 2800+ 64bit 1,61GHz @ 1.9GHz 3300+
ASRock K8 Upgrade NF3
256+512MB PC-3200 AM1 kiip
Club 3D ATI Radeon 9550 256MB 128bit 250MHz ja 200MHz

Videode järgi vaadates on küll jõhker icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.12.2005 19:14:36 vasta tsitaadiga

Võibolla käima läheb kuid graafika on nagu q3a's, kui sedagi
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 19:43:37 vasta tsitaadiga

Osta uus video siis kannatab isegi võibolla mängida.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 19:44:04 vasta tsitaadiga

Märtsini veel palju aega...icon_razz.gif
Nii palju kui neid trailereid näinud olen on väga hea...
Lihtsalt vapustav.
Isegi low graafika on sellel hea ilmselt..icon_smile.gif


viimati muutis Flab 11.12.2005 19:52:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 11.12.2005 19:47:44 vasta tsitaadiga

Pole mõtet nüüd igalühel küsida kas tal jookseb või mitte. Tehke omad järeldused miininum nõuete järgi ja kui neid ei ole, siis möelge loogiliselt, et kas med või low, sest kõik põhjas saavad vähesed mängida.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 19:49:57 vasta tsitaadiga

jah, ärge postitage mõttetuid postitusi siia (k.a. minu praegune post). pole vaja kõvaks ajada eks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 11.12.2005 22:27:21 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt küsisin. Sorry siis kui mõttetu postituse tegin.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 16:27:37 vasta tsitaadiga

Üks asi mida selle mängu juures peab arvestama on see, et kuna tegu pole mingi koridoris töllamisega siis outdoor kohad tahavad ikkagi kõvasti ressurssi saada isegi siis kui nö.LOD ja efektid on maha keeratud.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 16:38:25 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Üks asi mida selle mängu juures peab arvestama on see, et kuna tegu pole mingi koridoris töllamisega siis outdoor kohad tahavad ikkagi kõvasti ressurssi saada isegi siis kui nö.LOD ja efektid on maha keeratud.

jaaa...
Ma mängin seda õnnelikult medium graafikal nii et vahet pole..icon_smile.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 12.12.2005 17:15:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

jaaa...
Ma mängin seda õnnelikult medium graafikal nii et vahet pole..


Ei tahaks seda väga uskuda. Vaadates ikka sinu videokaarti ei usuks seda. Loomulikult kui ikka kuskil 3-4Gb Mälu ja korralik prose(Opteron 144, FX57) siis poleks see välistatud.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.12.2005 17:28:40 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
korralik prose(Opteron 144, FX57)
ma arvan et 3800+ X2'st on rohkem kasu kui FX57'st icon_wink.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 17:42:05 vasta tsitaadiga

Mitte enne Windows Vistat küll icon_rolleyes.gif või WinXP toetab fully dual core masinaid? Et asi ainult mängus kinni?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.12.2005 17:49:39 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mitte enne Windows Vistat küll icon_rolleyes.gif või WinXP toetab fully dual core masinaid? Et asi ainult mängus kinni?
sa oled vist ajast eriti maha jäänud icon_razz1.gif

Inteli HT, Dualcore või mitu HT/single/dualcore proset, vahet pole. OS näeb neid kui mitut proset(eeldusel et OS'il on üldse mitme prose tugi). XP jaoks on minu teada maksimum 4 (virtuaal)proset. Toetamine ei tähenda muud midagi kui seda et OS peab olema suuteline tööd nende prosede vahele laiali jagama.

Aga üldiselt jah, kõik on programmide taga kinni. Kui programmis ei kasutata threade pole enne ühe Inteli tulevikutehnoloogia välja tulekut vähimatki kasu mitmest prosest masinas. Valdav osa senistest programmidest ei kasuta threade kuna nendega tuleb hakata muretsema igasugu sünkroniseerimisprobleemide pärast.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 21:45:29 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
tsitaat:

jaaa...
Ma mängin seda õnnelikult medium graafikal nii et vahet pole..


Ei tahaks seda väga uskuda. Vaadates ikka sinu videokaarti ei usuks seda. Loomulikult kui ikka kuskil 3-4Gb Mälu ja korralik prose(Opteron 144, FX57) siis poleks see välistatud.

mhmmm...
Kevadeks tuleb opteron kuskilt kasutatult sebida ja kaardiks tuleb siis 7800gt/gtx
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2005 10:54:58 vasta tsitaadiga

OT:Ho Ho ma ei saanud nüüd hästi aru, et kas siis mäng ise ei peagi otseselt toetama mitut coret vaid piisab kui OPsys seda jagada oskab a'la rakendada mõlemad cored ühte threadi lammutama?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.12.2005 11:45:47 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
OT:Ho Ho ma ei saanud nüüd hästi aru, et kas siis mäng ise ei peagi otseselt toetama mitut coret vaid piisab kui OPsys seda jagada oskab a'la rakendada mõlemad cored ühte threadi lammutama?
Mäng (või suvaline muu programm) peab kasutama threade*. OS jagab threadid eri prosede peale laiali. Kui mäng threade ei kasuta (on ainult üks thread) siis ei ole seda kusagile jagada ning asi jookseb ainult ühe tuuma peal.
Threadimise juures on kõige keerulisem see asi et leida programmist osad mida saab üksteisest eraldi arvutada. Näiteks võib selleks olla füüsika, heli, AI ja andmete kettalt laadimine ja võrguga suhtlemine. Kui neist panna eraldi threadi ainult võrguga suhtlemine siis erilist kiirusevõitu ei saa. Kui panna ka heli kolmandasse thredi siis on juba pisut parem kuid mitte oluliselt. Kui iga siin toodud asi eraldi ühte või mitmesse threadi panna siis on juba parem. Kõige olulisem on et oleks mitu threadi mis kõik tegeleksid suhteliselt ressursinõudlike arvutustega. Kui on näiteks kaks threadi kus tehakse põhiline töö siis tulevikus kui nelja ja rohkem tuumaga prosed levima hakkavad siis tekib seal umbes sama probleem mis on praegu: osade tuumade jaoks ei jätku tööd.

IDF'il räägiti miskist tehnoloogiast mis peaks võimaldama ka mitmel prosel ühe threadi kallal töötada kuid ma kahtlen et see veel niipea ilmavalgust näeb ning üsna kindlalt pole see murdosagi sellest efektiivsusest mida on võimalik saavutada kui oma programmid kohe mitme threadi peale disainida.

*) Võib ka mitut protsessi kasutada kuid see pole vist eriti levinud, vähemalt mitte üldlevinud programmide-mängude seas.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 17:23:03 vasta tsitaadiga

Elder Scrolls IV: Oblivion PC VALMIS!! AGA icon_lol.gif

http://www.gamershell.com/news/27075.html

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metal
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 24.12.2005 17:24:19 vasta tsitaadiga

oi seda ma küll kuulata ei tahtnud, wtf see xbox nii tähtis on?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.12.2005 17:30:55 vasta tsitaadiga

xbox = raha ja omalõbuks ei tee keegi tööd, isegi mitte mänguvalmistajad 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 17:37:35 vasta tsitaadiga

ehk lekib kuskile see siis icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 18:03:43 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
ehk lekib kuskile see siis icon_lol.gif

täpselt sama mõtlesin lugedes seda uudist icon_redface.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 18:27:28 vasta tsitaadiga

Nuh vahet pole.Vähemalt on kindlalt ready mitte nagu stalker kus jutujärgi muudkui anti aga "ainult" viimast lihvi aga sinna see jäigi icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 19:09:16 vasta tsitaadiga

Rumalus tõesti, nüüd peab tänu sellele veel mitu kuud kotte sügama icon_razz.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2006 15:22:07 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

IceUul kirjutas:
Rumalus tõesti, nüüd peab tänu sellele veel mitu kuud kotte sügama icon_razz.gif


juhul, kui muudatused ka PC versioonis kajastuvad, miks mitte

edit: oi kellad, kui see lingil olev tekst ka veel reaalselt mängus on....
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cul
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2001




sõnum 06.01.2006 12:32:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
OT:Ho Ho ma ei saanud nüüd hästi aru, et kas siis mäng ise ei peagi otseselt toetama mitut coret


Sealt samast rage3d foorumist:

yes its multithreaded so it will take advantage of dual core CPUs.

_________________
Kui ma eksin siis ärge kõvasti lööge.
Paar pilti
Natuke juttu
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Känguru
HV kasutaja
Känguru

liitunud: 19.11.2004




sõnum 06.01.2006 18:12:46 vasta tsitaadiga

http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=211498
Official 'Will my computer run oblivion?'

_________________
It's not a bug, its a feature!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2006 19:33:42 vasta tsitaadiga

legal14 kirjutas:
http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=211498
Official 'Will my computer run oblivion?'

Väga vana asi.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 06.01.2006 19:36:07 vasta tsitaadiga

Arvatavasti seal arvestati stock kelladega ja kui ikka näiteks kas või minu kaardil on vmoddid peal ja kellad kõrged on see kaart GTX-i stockist kõvasti üle ja võib high endist kõrgemale lugeda.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2006 19:55:15 vasta tsitaadiga

irw. mul peaks ka olema lootust mängida. ma loodan
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.01.2006 01:06:13 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Arvatavasti seal arvestati stock kelladega ja kui ikka näiteks kas või minu kaardil on vmoddid peal ja kellad kõrged on see kaart GTX-i stockist kõvasti üle ja võib high endist kõrgemale lugeda.
Võibolla SM2 vs MS3 moodis tõesti jõab GTX'ile järgi
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 10:39:04 vasta tsitaadiga

Mõned Leakinud pildid.


http://www.joystiq.com/2006/01/18/leaked-oblivion-screens-whet-the-appetite/

_________________
"You don't know the Power Of the Dark side"
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.01.2006 10:50:27 vasta tsitaadiga

Mingeid release date pole kuskil mainitud ? Kange isu juba mängida icon_smile.gif
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 11:56:55 vasta tsitaadiga

Asdaf kirjutas:
Mingeid release date pole kuskil mainitud ? Kange isu juba mängida icon_smile.gif

24 märts on preagune nö.lubadus.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guidop
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 19:29:50 vasta tsitaadiga

Oih,tahaks juba mängima hakata...ootan tõsiselt!!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 02:10:38 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

uued skännid
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.01.2006 10:44:36 vasta tsitaadiga

Krt , ila tilgub pärast Game Informeri juttu lugemist icon_wink.gif
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2006 13:00:30 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

zomgzomgzomg, collectors edition...
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 27.01.2006 18:40:17 vasta tsitaadiga

noh,on ka pc peal nüüd. http://www.take2store.com/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2006 18:52:22 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
noh,on ka pc peal nüüd. http://www.take2store.com/


Lugeda ikka oskad, et Pre-Order?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 28.01.2006 19:15:51 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
XPsass kirjutas:
noh,on ka pc peal nüüd. http://www.take2store.com/


Lugeda ikka oskad, et Pre-Order?


Vabandust minu lolluse pärast,mulle nagu tundus et see on Order now icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 28.01.2006 21:10:56 vasta tsitaadiga

see märts tuleb suht kiiresti tegelikult, kui nad just edasi lükkama ei hakka vahepeal
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 28.01.2006 21:23:11 vasta tsitaadiga

capricorn, Edasi lükkamist ei usu nagu. Öeldi ju millalgi, et mäng valmis, aga lastakse Xbox360-le välja ennem kui teistele kuna see oli juba ammu ette mõeldud.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 29.01.2006 08:32:58 vasta tsitaadiga

Kibelen juba,Morrowind juba lahe,aga Oblivion,see tuleb küll vist parema graafikaga kui Doom.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 29.01.2006 11:18:18 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
Kibelen juba,Morrowind juba lahe,aga Oblivion,see tuleb küll vist parema graafikaga kui Doom.


"Vast doom". See ei olnud hea lause selle graafika kohta. Praegu on juba Doomi-st karema graafikaga mänge ja Oblivion on üldse uue aja generatsiooni graafikaga kui nii võib öelda.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 29.01.2006 11:51:37 vasta tsitaadiga

Nii palju, kui ma screene olen näinud ja trailerit ja in-game footage siis graafika on väga bro. Mul ainult kerge kahtlus mis arvutit on vaja et korraliku pildiga saaks mängida, kardan et peaksin enda 5900 ultra välja vahetama.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 12:03:17 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
Nii palju, kui ma screene olen näinud ja trailerit ja in-game footage siis graafika on väga bro. Mul ainult kerge kahtlus mis arvutit on vaja et korraliku pildiga saaks mängida, kardan et peaksin enda 5900 ultra välja vahetama.


teades bethesdat, alla 1900xt ja gtx 512 sa seda normaalselt jooksma ei saa
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 29.01.2006 12:34:16 vasta tsitaadiga

Mida see mäng mediumi peal arvutilt nõuaks? Mui kui Xbox360 kuvariga ühendada siis kas pilt on umbes sama kui sellel "30 tonnisel" telekal?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls 4: Oblivion. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.