Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung D600 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004




sõnum 26.11.2005 15:20:48 vasta tsitaadiga

Tuttav ostis ka selle isendi ja sain ise ka seda proovitud, ütleme disain on hea, aga minu jaoks on liugurklapiga telefonid ebamugavad! Väga sümpatiseerib Samsungi tagune, mis on nüüd mingist kummi taolisest asjast tehtud, enam see ei kulu nii kiiresti! Aku peab vähe, aga mida sa loodad, sellise funktsioonidega telefonilt!

Kas siis D600 sööb microSD mälukaarte?
Kommentaarid: 371 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 26.11.2005 15:23:50 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Tuttav ostis ka selle isendi ja sain ise ka seda proovitud, ütleme disain on hea, aga minu jaoks on liugurklapiga telefonid ebamugavad! Väga sümpatiseerib Samsungi tagune, mis on nüüd mingist kummi taolisest asjast tehtud, enam see ei kulu nii kiiresti! Aku peab vähe, aga mida sa loodad, sellise funktsioonidega telefonilt!

Kas siis D600 sööb microSD mälukaarte?

TransFlash'e sööb

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 27.11.2005 01:37:14 vasta tsitaadiga

Transflash == MicroSD
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 27.11.2005 11:56:37 vasta tsitaadiga

sain ka eile seda asja natike rohkem näppida. suur pettumus! jättis sellise väga odava mulje icon_razz1.gif mitte mingil juhul ei vahetaks oma D500 selle vastu välja.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 27.11.2005 21:10:48 vasta tsitaadiga

kuidas ja kas sinna saab panna ka tavalisi kõrvalklappe. on mingit otsikumuutjat müügis??

ja kuidas on akuga mp3e kuulates. ja muidu
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2005 20:52:22 vasta tsitaadiga

telefon on igati kobe mulle meeldib icon_smile.gif oman teist juba paar nädalat...

pros:

elegantne
mõistlik kaamera (1600x1200, manual zoom ja bright + posu filtreid ja eriefekte)
suur mälu/laiendatav ka veel
hea lisavarustus (kaasas: datakaabel, laadija, tv out kaabel, handsfree)
lihtne soft - võiks paindlikum olla siiski
terav ekraan (silm puhkab icon_smile.gif)
saab filmi vaadata (pole proovinug aga mp4 support on)

cons:

loll veidike (mõningad detailid ei meeldi - pole vana head KASUTA DETAILI funktsiooni sõnumitel)
mp3 playeri tööajal midagi muud teha ei saa (ekraanil jookseb mingi visualisation ja moos - wow...)
hands free ei ole kõige parem (see nupp on nii lähedal kõrvale ja ulatub välja ja on ees ning pole eriti kena)

pean veel soft juurde vaatama, pidi olema igast kraami, mis võimaldab flashi'i (kaamera) kasutada taskulambina jne... raske leida siiski... ei tea kas nad on ristiühilduvad d500-ga??

ps: kas keegi teab öelda, miks on nii ,et kui võtan 240x320 pildi siis jäävad sellele valged ääred mobiilis; praegused taustakad on formaadis 270x370 ja siis on ilus icon_smile.gif
Tegin endale terve posu ja mõtlesin võiks neid samahästi juba jagada ka...

kuidas värk käib:

1) võta pilt (mida suurem resolutsioon seda parem)
2) ava see ms office picture manageriga (vist on kõigil olemas)
3) võta lahti PICTURE menüü, ning sealt alt RESIZE



4) RESIZE'i clickides tekib paremale ekraani keskele võimalus sul kirjutada uus pildi resolutsioon; seal täida ainult parem lahter (eeldusel et sul on pikliku ekraaniga mobiil - kas või natukenegi) ja pane sinna mõõduka varuga oma mobiili ekraani kõrgus (minu puhul oli see 360 (320 + 40 -mõõdukas varu))... ja siis OK!



5) Nüüd peaks pilt olema sobiva kõrgusega (320) ja ei jää muud üle kui pildi laius(450 antud näitel) parajaks lõigata. Selleks võta taaskord PICTURE menüüst üks tööriist - CROP. Ka see lubab sul paremal pool ekraani keskel täita välju, neid on 4, ülemised kaks tähistavad laiust. Sinna kirjutate mitu pikslirida kummastgi servast maha võtta. Minu ekraani laius oli 270 (240+30 - möödukas varu taaskord) , seega kirjutasin sinna vasakult 90 ja paremalt 90 (450-2x90= 270) ja siis OK... valmis ta ongi... ei ole muud kui salvestada ja pista mobiili!



PS: hoolikal vaatamisel märkate, et CROP tekitab pildi nurkadesse nagu raami, kui vajuad pildi keskele, siis saad seda raami lihtsalt liigutada; proportsioonid seal juures ei muutu.

PPS: AUTO CORRECT teeb mõned pildid palju mõnusamaks ja teravamaks silmale









edu kõigile...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 30.11.2005 21:05:14 vasta tsitaadiga

Aeron, väga viis pildikogu ja nõu thumbs_up.gif icon_wink.gif stamine
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 30.11.2005 21:30:59 vasta tsitaadiga

Njah, minu isendil on aku tõenäoliselt juba surnud, viimased kaks päeva peab korraga ca 3-4 tundi vastu icon_sad.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2005 00:40:28 vasta tsitaadiga

garantii 3a, icon_smile.gif hint hint
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siim9800
HV vaatleja
siim9800

liitunud: 22.03.2004




sõnum 01.12.2005 20:33:12 vasta tsitaadiga

Tere.

Olen siis ka juba mõnda aega mõningatel mobiilidel silma peal hoidnud.

Valikusse siis jäid d600, d500 & k750i.

SE langes välimuse pärast tahaplaanile.

Nii nüüd siis mõned teemakohased küsimused (eriti veel neile, kes mõlemit telefoni kasutanud):

Kas d600 on oma hinda tõesti väärt? Aku, mälukaardi koht, Tv in (kindasti veel, aga need on ainukesed, mis mulle huvi pakuvad) - rohkem eeliseid tal eelkäija ees polegi. On aga jälle mitmeid miinuseid.

Kuidas ekraani kvaliteedi vahe kahel telefonil on?

Kuidas d600 aku vastu peab? Plaan oli üksiti suurem mälukaart sisse osta ja mp3 pleierina kasutama hakata. Kindlasti sobiks selleks telefoniks rohkem w800, aga seda oranži jurakat küll oma taskus näha ei tahaks icon_biggrin.gif .

3 aastat garantiid peaks näitama küll Samsungi kindlust oma telefonide suhtes, samas aga ei jäta liuglapiga telefonid eriti tugevat muljet. On keegi telefoni tugevust kogemata testinud icon_razz1.gif ?

Tänud kõikide asjalike vastuste eest.

Siim
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2005 20:51:56 vasta tsitaadiga

ei ole veel ühestki liugklapiga telefonist kuulnud, mis oleks puru läinud.
Soovitan mõlemad telefonid - D500 ja D600 - oma silmaga üle vaadata. Saad mitmele küsimusele vastuse ning ehk tekib uusigi.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 01.12.2005 21:13:40 vasta tsitaadiga

ütleme nii, et D500 on mugavam kasutada, vähemalt minu jaoks. klappi mugavam liigutada (kummijulla, mida pöidlaga lükkad), klapp liigub konkreetsemalt ja "puhtamalt", D600'l tundus selline väga "plastikune" liikumine (kuigi metallkonstruktsioon. mis on siiski kehvem ja õrnem kui D500'l). samuti on D600'l loll asi see, et kaamerasilm on koguaeg väljas (D500'l klapi taga peidus). kui võrdlesin neid telefone kõrvuti, siis ei saanud displei erinevusest küll aru (kuigi D600 oma peaks tüki parem olema). ja üldse D600 jättis sellise odava mulje, nagu oleks põlvel valmis klopsitud icon_rolleyes.gif minu silmis ainus eelis mälukaart (kaamera kah parem, aga see ei mängi erilist rolli), aga ainuüksi sellepärast küll oma D500't välja ei vaheta. akust ei oska suurt midagi rääkida, arvan ainult, et peab umbes sama kaua kui D500'l...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2005 23:24:31 vasta tsitaadiga

siim, kui tahad uurida siis saada priva...mõlemad tartu inimesed, ei ole probleemi vahest mingi lõuna or sth.. eks siis ise vaatad..
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siim9800
HV vaatleja
siim9800

liitunud: 22.03.2004




sõnum 02.12.2005 00:31:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Soovitan mõlemad telefonid - D500 ja D600 - oma silmaga üle vaadata. Saad mitmele küsimusele vastuse ning ehk tekib uusigi.


Olen mõlemaid telefone näppinud, kahjuks küll mitte korraga. D600 võrdlesin K750i-ga. D600 jättis isegi parema mulje eriti veel suured ja mugavad nupud icon_smile.gif . Menüü meeldis ka kuidagi rohkem, kuigi SE värvid võisid isegi teravamad olla. Kaamera kvaliteedis küll SE vastast ei ole. Tundsin nagu hoiaksin oma digikaamerat käes, Sony-d ju mõlemad icon_biggrin.gif . Natukene jäi ikka kripeldama, et SE oma näitudes Samsungist ees on.

tsitaat:
klappi mugavam liigutada (kummijulla, mida pöidlaga lükkad), klapp liigub konkreetsemalt ja "puhtamalt", D600'l tundus selline väga "plastikune" liikumine


Seda võibolla märkab kõrvuti või kui telefoni kaua kasutanud oled. See kaamera väljaspool asumine ei ole jah tore asi, kui tanklasse sõiduki rehve täis pumpama minna, siis peab telefoni ka üle puhuma icon_razz1.gif . Ja näpud jäid kah kaamera silma ette. Juu siis lihtsalt 2mp kaamerat ei mahtunud kitsama osa peale paigutada. Asja pluss oleks jälle see, et anab ka ilma klappi laht tegemata pildistada.

Kaamera muidu tore asi, aga jah eks see esmese kuu mänguasi on. Kiirete piltide jaoks on muidugi väga hea 2 mp aga ega see 1,3 mp kah midagi üli kehva pole. Isegi oma vana 0,3 mp Motorolaga sai mõni päris hea pilt valmis tehtud.

Kuidas muidu ekraan kriimudele vastu peab? Mul vana Motorola läks esimesel nädalal, kuna sattus koos garderoobi numbriga ühte tasku.

Huvitab ikka, kuidas asja mp3 pleierina kasutada on? Tal ju päris akutsööv pilt pleierisse minnes, aga selle saab vist ära võtta? Kuidas heli kvaliteet klappidest on, võrreldes korraliku mp3 pleieriga? Järgi mõeldes kaldun vaikselt D500+mp3 pleieri soetamise poole.

Olen nüüd vaadanud, et d500 mujal, peale EMT müügil polegi ja seal kah ainult 1k hinnavahe. Mäletan nagu, et nägin ca 3-4k eest Tele 2-s müügil. Samas sõber tahab kah mingil mõhjusel oma d500 maha müüa.

tsitaat:
siim, kui tahad uurida siis saada priva...mõlemad tartu inimesed, ei ole probleemi vahest mingi lõuna or sth.. eks siis ise vaatad..


Võtan arvesse. Tore oleks vahetada teadmisi ka telefoni omanikuga, mitte ainult poemüüjaga, kes sulle kodulehelt andmeid ette loe.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 02.12.2005 01:43:43 vasta tsitaadiga

korraliku mp3 pleieriga pole võrrelnud, aga IMO D500 pleier igati hea. ja kui muusika downgrade'ida 96kbit/s peale, siis mahub ka neid natuke 96MB peale (kuressaarest pärnusse bussisõidu ajal suutsin mina oma aega piisavalt sisustada icon_smile.gif ). minu jaoks oleks ideaalne telefon D500 ja mälukaardivõimalus, enamat ei oska tahta (Symbian jätab täitsa külmaks).
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2005 13:54:10 vasta tsitaadiga

no mai tea... kui ikka panna d600le mingi sümboole 2gb kaart sisse, siis sa võid minig ca 2k minutit muusikat sinna panna ja mis puutub sellesse värvilisse visualisationisse, siis seda ära võtta ei saa, kuid arvan, et see kaob ise ära - kui lükkad klapi kinni läheb ekraan mustaks - ju ta siis sel hetkel on mingi kokkuhoidlik or sth. peamine jutu mõte on see, et kui ostad mingi mahuka mp3 mängija, siis ilmselt maksad kokkuvõttes rohkem(d500+player) ja kui helikvaliteet kuhugi kinni jääb, siis pigem klappidesse aga neid peaks saama mingeid kvalteetsemaid kuskilt samasungi kodukalt a la ka, kuigi mina ei kurda enda omade üle...

...a samas ma võin idioot ka olla...go figure..

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2005 13:58:08 vasta tsitaadiga

2gb transflash-kaardi leidmine pole ilmselt eriti lihtne?
512Mb MicroSD maksab ca 700 kanti, see polegi väga palju.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 02.12.2005 14:35:44 vasta tsitaadiga

Transflash kaartide saadavusega on vist üldse probleeme, enda 256MB tellisin juba 6. novembril, kuid pole siiani kätte saanud (laoseis 0) icon_neutral.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2005 14:43:20 vasta tsitaadiga

oleneb, kust tellisid. Sealt, kus mina uurisin, peaks nüüd mingi kuu aja jooksul tulema miskit. Palju su 256mb maksab ka?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 02.12.2005 15:05:47 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
oleneb, kust tellisid. Sealt, kus mina uurisin, peaks nüüd mingi kuu aja jooksul tulema miskit. Palju su 256mb maksab ka?


http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=37530
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2005 15:25:46 vasta tsitaadiga

on jah vähe saadaval ja ma suuremat kui 512 esialgu ei leidnud, aga küll tuleb...(st ei toodeta esialgu)

mis puutub veel D500 VS D600, siis d600 on way suurem ekraan icon_smile.gif ja surround sound ja dataspeed on kordades kiirem...ja blue tooth on uuem...oh ja office'i dokumente saab vaadata...

lemmik mobiilisite:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=900&idPhone1=1103

arvustus: http://www.am.ee/18066

paar pilti ka...




_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 02.12.2005 16:37:18, muudetud 7 korda
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2005 15:28:17 vasta tsitaadiga

zebra viitab GNT-le. Sealt viimasest uurisin minagi, ehk on siis sul veel sel aastal lootust.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2005 11:16:33 vasta tsitaadiga

kas sellele softi ka kuskil leidub? ei tea kas nad on d500ga ristiühilduvad?

ps: klappidel peaksid saama otsad ka ära vahetada (lihtne kaablitöö), kui mingi audiofiil oled icon_smile.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siim9800
HV vaatleja
siim9800

liitunud: 22.03.2004




sõnum 03.12.2005 12:18:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ps: klappidel peaksid saama otsad ka ära vahetada (lihtne kaablitöö), kui mingi audiofiil oled icon_smile.gif


Ei ole väga audiofiil midagi icon_wink.gif , lihtsalt olen ka paljude mp3 pleieritega tundunud, et mängivad liiga vaikselt. Eriti veel lärmakates kohtades on muusika asemel kuulda hoopis mõnede Vasjade lärmamist. 512 mb kaardist jätkuks mulle vast küll. Hind ei ole kah asjal nii soolane. Muret teeb jälle üks asi - aku. Viimastel omatud telefonidel pole ühelgi olnud suurem asi aku ja kui veel d600 kõigi oma omadustega kätte saaksin, siis oi-oi-oii, toast tuleks vist välja ainult pilte tegema icon_biggrin.gif . Sellepärast kardangi, et mp3 pleierit kasutades pean akut iga päev laadima hakkama ja alati ei ole võimalust laadida icon_sad.gif .

Aeron, sa seda telefoni vist juba natukene kasutanud. Räägid äkki kui palju telefoni kasutad ja kui tihti laed.

Siim
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2005 13:18:45 vasta tsitaadiga

no mul on nii, et ca 20 lugu@128kb/Sec on peal ja kuulan neid iga päev kui trenn lähen ja trennist tulen (2x20min)... paar pilti klõpsin ikka ka iga päev (mingi alguse asi vist)... no ja räägin ikka ka, mul on telefoni arve möödunud kuu ca 600 icon_sad.gif(0,7 minut)... et noh, ikka mõõdukalt vähemalt, kui mitte rohkem...ja mingi 4-5p peab ikka vast, pole teda nagu tühjaks lasnud, kul on ta nagu enemasti usb kaabliga raali küljes (laeb ka).... aga kui sa nt loed seda AM arvustust, siis seal VÄGA kiideti telefoni akut ja ega mul põhjust kahelda pole...ei mäleta küll et ta mul oleks piiksuma hakanud senini...

ps: ma kuulan veel kõlaritega ka ja põhjas, mitte hands freega (see vist võtab rohkem or sth)

samas vaata asjale nii, mingi kobedamal mp3 playeril on nt AA 2100mAh 1,5V aku sees, sellel telefonil on 950mAh 3,5V sees... selge on see, et energia kulu on suurem telefonil, nii et playtime'i saad vähem ilmselt.

ok ma olen idioot vist aga mingi selline arvutus tuli pähe:
2100/1,5 = 1400 minutit vist - playeri play time max voolukasutusega
950/3,5 = 271,42 min max voolukasutusega (= video film vist siis nt põhjas heliga)
numbrid tunduvad loogilised aga see on ikka nii ulmelist pandud et jube - kes teab täpselt, on see loogiline?
kui numbrid on looglised, siis tuleks silmas pidada asjaolu, et kuulad enamsati handsfreega (vähem voolu) ja ekraani lülitab ta ka välja ehk siis reaalne energia kulu peaks olema kordades väiksem ja sellest lähtuvalt aeg pöördvõrdeliselt suurem...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung D600 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.