Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Uus negatiivne tendets müügi/vahetuse foorumis. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.12.2005 19:39:44 Uus negatiivne tendets müügi/vahetuse foorumis. vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=219902&highlight= Klassikaline näide.Sarnaseid juhtumeid on juba mitu olnud kus müüja solvub 25kr hinnatõstmise peale ja ka vahel müüb väiksema pakkumise tegijale.Minu juhe jookseb igatahes kokku.Kui Osta.ee all pole selline naeruväärt konflikt võimalik siis siin on see juba tavapärane.Kusjuures pole mingis privas solvamist jms olnud eelnevalt.Jälgige müüja erakordselt ülbet texti asjaga seoses.
_________________


viimati muutis soodent 01.12.2005 20:02:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 19:48:05 vasta tsitaadiga

Liitunud: 02.12.2001 ja ikka ei ole aru saanud, et ülbusega ei saavuta midagi. Mõttetu vend ühesõnaga.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.12.2005 20:02:34 vasta tsitaadiga

Maeitea,... kuidagi üliimelikud suhtumised (äri)foorumis tekkinud.

1. Miks arvatakse, et teine osapool ilmtingimata peab selleks veidi soovi avaldanud isikuga äri tegema ja ei tohi (ükskõik kas kõrgema või madalama hinnaga) kedagi teist lihtsalt eelistada. Või üldse loobuda.
Alles siis, kui midagi on juba tõesti lubatud ja ei täideta, tekib moment, kus on õigus teiselt aru pärida, et miks? jne.

2.Nüüd konkreetselt viidatud teemast --- soodent, kas sul endal on, peale sellist vastastikust arvamusavaldust, tahtmist tolle teise osapoolega äri ajada?
Privasid me kontrollida ei saa, seega mina ei tea arvata, mis nii hullu reaktsiooni, mis seal teemas näha on, tekitas. Igal juhul soovitaks sul seal teemas edasisest väitlusest loobuda, midagi ilusat sealt tulemas pole. Mida rahvas asjast arvab, eks see kogune siia teemasse.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.12.2005 20:07:19 vasta tsitaadiga

Tegelikult saatis ta priva ka kus valgeks juudiks mind nimetas ent see oli minu arvates tühiasi.Tundub ,et see priva müügitingimuste(750kr+ saatmine=800kr) avaldamine oli tema arvates sellist reaktsiooni väärt.Ma vanasti oleks talle samaga vastanud mis ta praegu kaela valas ,ent vaatame kas viisakalt saab asi õiglase lahenduse.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 01.12.2005 20:08:48 vasta tsitaadiga

njaa. antud 25.- eeguse tõstmise peale erilist vastuväidet küll ei ole, kuid ostu/müügi teemades on viimasel ajal silma jäänud naeruväärsed 1.- eek pakkumised ja muidu imelikud nt. 100.- 'le järgnenud pakkumine on sageli a'la 111.- olnud
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry111
HV veteran

liitunud: 10.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 20:10:12 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
njaa. antud 25.- eeguse tõstmise peale erilist vastuväidet küll ei ole, kuid ostu/müügi teemades on viimasel ajal silma jäänud naeruväärsed 1.- eek pakkumised ja muidu imelikud nt. 100.- 'le järgnenud pakkumine on sageli a'la 111.- olnud


111 on veel hea , endal kogemused kus pakutakse sentide kaupa , 125.50.- jne. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 20:12:07 vasta tsitaadiga

henry111 kirjutas:
Shelby-SV kirjutas:
njaa. antud 25.- eeguse tõstmise peale erilist vastuväidet küll ei ole, kuid ostu/müügi teemades on viimasel ajal silma jäänud naeruväärsed 1.- eek pakkumised ja muidu imelikud nt. 100.- 'le järgnenud pakkumine on sageli a'la 111.- olnud


111 on veel hea , endal kogemused kus pakutakse sentide kaupa , 125.50.- jne. icon_neutral.gif


mul hakati senti poolitama icon_confused.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.12.2005 20:12:49 vasta tsitaadiga

Terve mõistus ütleb ,et 25kr on rohkem kui -25kr.Kui on mingi kellaajaline timeline olnud siis olen ka väikseid ülepakkumisi teinud.See valge juudi jutt tuli tal ennem kui raskelt solvama hakkas.Ma arvan ,et tal oli s.tt päev täna ja mina sain selle eest karistada ,ent niisama see asi tal ka jääda ei saa.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 01.12.2005 20:15:00 vasta tsitaadiga

Teemas olevate postide järgi on asi segane. Ei saa aru, kes kellele mida kirjutas. Seepärast on raske hinnangut anda.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 20:17:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mina sain selle eest karistada



Kuidas sa karistada said?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 01.12.2005 20:17:19 vasta tsitaadiga

soodent, tohib küsida mida sa kogu selle siit ostetud kraamiga peale hakkad?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.12.2005 20:22:23 vasta tsitaadiga

Sorry ma saan 1 asja 15-st kus pakun ja tuttavatele ,nende lastele ja sõpradele panen kokku- teen upgrade.See ,et pakun ei tähenda ,et mulle müüakse.Karistada saamise all mõtlesin seda räiget sõimu kodaniku müügiteemas.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 01.12.2005 20:24:23 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
soodent, tohib küsida mida sa kogu selle siit ostetud kraamiga peale hakkad?

soodent on näärivana icon_rolleyes.gif


Mis sel praeguse teemaga pistmist muidu ?
Müüja on igal juhul küll eriti veider vennike.
Ent sõnavabadus on sõnavabadus, kui isegi nõnna paugutakse icon_neutral.gif


viimati muutis Elof 01.12.2005 20:28:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 20:27:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Karistada saamise all mõtlesin seda räiget sõimu kodaniku müügiteemas.



Vaevalt sa nii õrna hingega oled, et kellegi sõim karistuseks oleks icon_rolleyes.gif
ot:

Tegelt on Jumbu näärivana, aga ta ostab mujalt kingid
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.12.2005 20:30:24 vasta tsitaadiga

Äkki jätaks tühja loba naljafoorumi jaoks.Kui teie endiga nii käitutakse saate aru küll.Ma küsisin müüja käest nime ja tel. nr. kuna tegu enesekindla ja "kõva" müüjaga ent vastust pole saanud.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 20:30:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma küsisin müüja käest nime ja tel. nr. kuna tegu enesekindla ja "kõva" mehega ent vastust pole saanud.



Ja mida sa nendega teed?
Miks mul jääb tunne, et sina oled selles konfliktis sama süüdi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 20:31:10 vasta tsitaadiga

See on müüja vaba valik, kellele ja mis hinnaga müüb, niikaua kui pole midagi konkreetsemalt lubanud.
Kui öeldakse ära et sulle ei müü siis lepi sellega.
Hoopis teine asi on lubadusest taganemine.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 20:33:45 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
See on müüja vaba valik, kellele ja mis hinnaga müüb, niikaua kui pole midagi konkreetsemalt lubanud.
Kui öeldakse ära et sulle ei müü siis lepi sellega.
Hoopis teine asi on lubadusest taganemine.

word... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 01.12.2005 20:38:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

3. pasa-eedudele, kes suvalt laiavad ja teisi halvustavad, pakun teenust: pagasnik, gryyne ja vits. teenus on ainult kallis.

Ometi solvamised võiks küll müügiteemadest välja jätta icon_rolleyes.gif
AM peaks küll igati hästi kindlustatud olema - http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Erij%C3%A4rgud
tsitaat:

Äkki jätaks tühja loba naljafoorumi jaoks

Nii teemegi icon_smile.gif
Aga no mida taolisel juhul muud ikka ette võtta ?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.12.2005 20:41:01 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Ma küsisin müüja käest nime ja tel. nr. kuna tegu enesekindla ja "kõva" mehega ent vastust pole saanud.



Ja mida sa nendega teed?
Miks mul jääb tunne, et sina oled selles konfliktis sama süüdi

See on just see mis oli kohe arvata.Milleks sa pakud oma tundmusi välja kui teemas on kõik kirjas.Praegu on asi kodaniku ülbes textis.Kuulge seltskond kui tänaval tuleb mingi tegelane ligi ja nõuab 10kr raha ,kas siis on asi 10kr rahas või solvangus.Tahaksin ikkagi modede adminnide seisukohta saada ja mitte tundmuste tasandil.

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 20:42:25 vasta tsitaadiga

On see sul esimene konflikti teema? Minu meelest mitte. Nii et miks siis just sinuga pidevalt need asjad juhtuvad?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.12.2005 20:46:47 vasta tsitaadiga

Püsid teemas äkki!Ilmselge läbuks keeramise tahe mõnel kodanikul.Kui sul pole asjaga seoses miskit postitada- ära tee seda.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 20:50:37 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=1500&showvote=negatiivne

tsitaat:

.. ei pea kinni foorumi kodukorrast, provotseerib konflikte ja käitub üldse nii, nagu tal oleks siin foorumis miskid eriõigused ...


tsitaat:

... ma arvan, et siin pole mõtet pikalt vaielda, kuna piirang AM30 kuuks ajaks, räägib juba niigi enda eest st. eelnev hinnang pole ainult minu subjektiivne arvamus, vaid sellega on päri ka HV administratsioon


tsitaat:

Argpüks oled sina, kuna ei oska muudmoodi asju ajada kui peksmisega.


tsitaat:

jätab jube agressiivse mulje, kriitikat ei kannata just eriti. paar posti teed mis tema arvamusega lahku lähevad siis tuleb hakkab sulle kommentaare kirjutama.


Küll oled hea mulje jätnud siin
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.12.2005 21:00:15 vasta tsitaadiga

Sa Powers otsi mu 3,5a jooksul leiad veel asju.Mis see praegusesse puutub?Digebeni on mu vana vaenlane ja Summer müüs katkise asja.Need asjad pole seotud ja sa tead seda isegi aga küll tahaks läbustada.Kui sa jätkad siin läbustamist siis pean sinuga sama suhtumise võtma.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 21:04:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui sa jätkad siin läbustamist siis pean sinuga sama suhtumise võtma.



No minugi pärast võta see suhtumine mis sulle sobib.
Mida sa selle teema tegemisega siis saavutada tahtsid. Et sulle pai tehtaks ja teine poole tõrva tünni + sulgedega üle ja linnast välja?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.12.2005 21:09:26 vasta tsitaadiga

Need kes veel ei tea miks Powersi sugused provokatiivset texti panevad võin teha kiirselgituse- tegu on mõne kunagise tülikaaslase mode sõbraga kes nüüd minult midagi ebaviisakat tahab välja võluda ,et siis öelda ,et näe pada ja katel sõimavad teineteist ja pole mina parem sõimavast müüjast.Ühesõnaga jaksu sulle Powers sinu raskes töös.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 21:18:54 vasta tsitaadiga

Jah, tõesti mina ja jõulujumbu tahame sulle auku kaevata, et saaks sust lõpuks ometi lahti.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.12.2005 21:20:34 vasta tsitaadiga

Jah ma ei eksinud sinu suhtes.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 21:24:11 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Jah ma ei eksinud sinu suhtes.



oi jummal, nalja kui palju. Aja asja veel natuke dramaatilisemaks
Klaarige omavahel see pisi "mure" parem ära


E: ok ok, voyager_est


viimati muutis Max Powers 01.12.2005 22:49:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 22:47:33 vasta tsitaadiga

Max Powers, palun icon_exclaim.gif
Eksole? icon_neutral.gif

Edit - st. veits teemasse ka.
Tegelikult on see jube jah, millisel toonil ärifoorumites üksteisega suheldakse.
Mingi elementaarne eetika peaks ikka emapiimaga kaasa tulema.

Küll ärritutakse selle peale, et keegi alla alghinna pakub, küll jumal teab mille peale.
Niipalju võiks ju ikka HV ärifoorumite toimimise põhimõttest aru saada, et see on turg.
Üks ütleb hinna, millega tahab kaupa müüa, teine millega osta.
Kui need hinnad kuskil tingimise käigus kokku saavad, toimub diil.
Kui ei saa, siis pole vaja ka räuskama hakata.

Igalühel on õigus küsida kauba eest hinda, mida ta õigeks peab.
Nagu ka igaühel on õigus pakkuda hinda, mis talle sobib.
Seda nimetatakse üldiselt vabaks turumajanduseks.

Aga samas pole kindlasti mõtet teha eeldatavast hinnast 2 suurusjärgu võrra erinevat pakkumist.

Ning aru tuleks ka saada nendest müüjatest, kes ei müü kaupa hinna poolt parimale pakkujale.
On ka muid nüansse, mille järgi otsustada, kellele müüa. Ja neid peaks pakkujad/ostjad arvestama.
Näiteks asukoht - kui müüdav ese asub Tartus, siis on müüjal ilmselt kokkuvõttes kasulikum see
40 krooniga kaubale ise järgi tulevale tartlasele näost näkku müüa, kui hakata posti/cargoga seda
hinnaga 60 krooni + postikulud kuhugi Tallinasse või Narvasse saatma.

Rohkem mõistmist, kallid kaasvõitlejad!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 23:15:01 vasta tsitaadiga

teema lukku
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Uus negatiivne tendets müügi/vahetuse foorumis.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.