Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Pilt googlest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 03:24:06 Pilt googlest vasta tsitaadiga

Ei tea mis asutus seal majas asub ?? icon_smile.gif

Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 19.11.2005 09:18:19 vasta tsitaadiga

ega sealt midagi head oodata pole kui just hoone kogemata pole v2lja kukkund selline icon_lol.gif
kus see muidu asub?

_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 19.11.2005 09:29:52 vasta tsitaadiga

HAHA..
elukoom icon_lol.gif
Ise leidsid w?

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 19.11.2005 09:42:59 vasta tsitaadiga

Ehehh thumbs_up.gif Ma arvan, et seal pesitsevad scinhead id icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddario
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2005




sõnum 19.11.2005 10:52:02 vasta tsitaadiga

sealt tuleks eemale hoida...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 11:16:33 vasta tsitaadiga

daddario kirjutas:
sealt tuleks eemale hoida...


all hail hitler 8)
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 11:23:51 vasta tsitaadiga

v6sa kirjutas:
ega sealt midagi head oodata pole kui just hoone kogemata pole v2lja kukkund selline icon_lol.gif
kus see muidu asub?

Pidavat San Diegos asuma
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 11:54:12 vasta tsitaadiga

kerge "ämber" arhidekti poolt
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2005 12:09:32 vasta tsitaadiga

San Diegos jah

Tulagi Rd ja Eniwetoc Rd nurgal

Tegu siis USA mereväe baasi osaga.

Teise nurga alta ka pilt:
http://www.skypic.com/sand/4-6524.jpg

Vähekene lugemist selle kohta:
http://uplink.space.com/printthread.php?Cat=&Board=phenomena&main=281934&type=thread
http://forum.worldwind.arc.nasa.gov/lofiversion/index.php?t2602.html

Sümboli ajalugu ... olen päris kindel, et enamus ei tea seda: http://en.wikipedia.org/wiki/Swastika
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.11.2005 15:45:05 vasta tsitaadiga

Edgari suvilast peaks ka keegi aerofoto tegema , suurenevad kahtlused selle K kujus
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 26.11.2005 20:54:37 vasta tsitaadiga

Päris ilus maja icon_lol.gif lol
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allar999
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 26.11.2005 23:54:06 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
kerge "ämber" arhidekti poolt

Miks ämber? Mul küll selle maja vastu midagi ei ole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 27.11.2005 06:02:34 vasta tsitaadiga

Allar999 kirjutas:
riivo21 kirjutas:
kerge "ämber" arhidekti poolt

Miks ämber? Mul küll selle maja vastu midagi ei ole.


lihtsalt informatsiooniks

svastikat ei mõelnud välja Hitler vaid seda kasutati juba iidsetest aegadest sümbolina

http://www.crystalinks.com/swastika.html
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 27.11.2005 12:57:34 vasta tsitaadiga

See märk, mis seal lehel kujutatud on, ei ole see sama, mida Hitler kasutas.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 27.11.2005 13:41:28 vasta tsitaadiga

diizel kirjutas:
See märk, mis seal lehel kujutatud on, ei ole see sama, mida Hitler kasutas.

http://en.wikipedia.org/wiki/Swastika#Nazi_Germany
Haakrist ei ole see haakrist, mis oli natsi-sümboliks ? icon_rolleyes.gif
Kaardil muuseas paik - http://maps.google.com/maps?q=san+diego&ll=32.676505,-117.157559&spn=0.004739,0.009917&t=k&hl=en
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 13:43:46 vasta tsitaadiga

Kas natsi haakrist mitte kaldu ei olnud ja see swastika otse vms?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 27.11.2005 13:46:46 vasta tsitaadiga

Stakeknife kirjutas:
Kas natsi haakrist mitte kaldu ei olnud ja see swastika otse vms?

http://en.wikipedia.org/wiki/Swastika
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 13:51:58 vasta tsitaadiga

nno ongi, kui nazi germani alt vaatad siis swastika on diagonaalis, aga see hindude oma on otse, aga tegelt pohhui
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 27.11.2005 16:34:35 vasta tsitaadiga

Symboleid ja seaduseid saab keerata icon_lol.gif Pead lihtsalt osav olema. Samas kui ise ei suuda siis tuleb palgata advokaat icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 27.11.2005 17:29:18 vasta tsitaadiga

Veel parem oli see, kui 2000.aastal üks lendur avastas Saksamaal sellise metsatüki: http://archives.cnn.com/2000/WORLD/europe/12/04/germany.swastika.reut/
See oli meelega 30-ndatel aastatel niimoodi istutatud! icon_biggrin.gif

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 27.11.2005 17:30:44 vasta tsitaadiga

tomusser kirjutas:
Symboleid ja seaduseid saab keerata icon_lol.gif Pead lihtsalt osav olema. Samas kui ise ei suuda siis tuleb palgata advokaat icon_lol.gif


kindel laks et K mehed järgmsied valimised tulevad ideele kasutada pentagrammi ja neile 666 kohta erakonda icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 17:38:59 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Veel parem oli see, kui 2000.aastal üks lendur avastas Saksamaal sellise metsatüki: http://archives.cnn.com/2000/WORLD/europe/12/04/germany.swastika.reut/
See oli meelega 30-ndatel aastatel niimoodi istutatud! icon_biggrin.gif

mjah icon_rolleyes.gif lehised männimetsas eriti tihti sellise kujuga just ei kasva icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 19:12:15 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Veel parem oli see, kui 2000.aastal üks lendur avastas Saksamaal sellise metsatüki: http://archives.cnn.com/2000/WORLD/europe/12/04/germany.swastika.reut/
See oli meelega 30-ndatel aastatel niimoodi istutatud! icon_biggrin.gif


Eriti tore oleks veel see, kui Eestis keegi samamoodi teeks, K näol...
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 19:53:34 vasta tsitaadiga

r3nx kirjutas:
Troll kirjutas:
Veel parem oli see, kui 2000.aastal üks lendur avastas Saksamaal sellise metsatüki: http://archives.cnn.com/2000/WORLD/europe/12/04/germany.swastika.reut/
See oli meelega 30-ndatel aastatel niimoodi istutatud! icon_biggrin.gif


Eriti tore oleks veel see, kui Eestis keegi samamoodi teeks, K näol...

no kui praegu istutada siis tulemust näha alles paarikümne aasta pärast icon_smile.gif
aga on võimalus hoopis harvendada metsa, et raiuda puud maha K-tähe kujuliselt. noh, teeme ära ve icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 19:56:41 vasta tsitaadiga

Pigem võiks jälle ilm.ee kaamera ette lumme teha mingi K märgi, või siis mõni kõvem vend võiks isegi rohelise sprayga minna vms icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 21:39:29 vasta tsitaadiga

Stakeknife kirjutas:
Pigem võiks jälle ilm.ee kaamera ette lumme teha mingi K märgi, või siis mõni kõvem vend võiks isegi rohelise sprayga minna vms icon_lol.gif

ja edgari partei jälle saaks icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luury
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 27.11.2005 23:26:08 vasta tsitaadiga

Või joonistaks parem suure ninasarviku maha.. Tuleks vägevam.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmg
Kreisi kasutaja
rmg

liitunud: 27.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 23:50:16 vasta tsitaadiga

Aga maja on aus icon_rolleyes.gif
Ja seal all pasitavad nagu lennukid ka angaaris icon_razz.gif

_________________
|V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003




sõnum 28.11.2005 00:27:22 vasta tsitaadiga

mis kohaga on tegu ? http://www.pilt.ee/photo/652585/15457535/ . sry et ei saanud paremasse kohta ülese panna.

vihje: objekt asub Eestis
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.11.2005 00:28:41 vasta tsitaadiga

(kohila?) paberivabriku settebasseinid?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 28.11.2005 00:32:37 vasta tsitaadiga

Mingid veepuhastus-vannid RAID0's icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 28.11.2005 00:38:21 vasta tsitaadiga

Ööklubide DJ-de treeninglaager

turntabled igal pool
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 00:42:10 vasta tsitaadiga

233MMX kirjutas:
mis kohaga on tegu ? http://www.pilt.ee/photo/652585/15457535/ . sry et ei saanud paremasse kohta ülese panna.

vihje: objekt asub Eestis


Mingi reoveepuhastusjaam. Kus? Seda ei tea.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003




sõnum 28.11.2005 00:51:48 vasta tsitaadiga

kasutaja raxz-il on õigus. kuid tuleb leida koht nüüd.

Ho Ho kirjutas:
(kohila?) paberivabriku settebasseinid?


ei
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 00:53:56 vasta tsitaadiga

233MMX kirjutas:
kasutaja raxz-il on õigus. kuid tuleb leida koht nüüd.


Tartu?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003




sõnum 28.11.2005 00:58:13 vasta tsitaadiga

ei
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 00:59:49 vasta tsitaadiga

Mingi reovee puhastusjaam tundub olevat. Äärtes on settebasseinid ja keskel need sitasõelujad ( icon_eek.gif ).

Noh AHVid, manage aga oma kodulinna lägapuhastusjaamad silma ette icon_lol.gif

Pärnus see vähemalt pole.

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 01:01:35 vasta tsitaadiga

Siis on ta Paljassaare reoveepuhastusjaam. icon_wink.gif

http://www.maaamet.ee/cache/%7BDAA39DE1-7DDD-414B-BE86-A3EEFDC8F54C%7D.png


viimati muutis raxz 28.11.2005 01:03:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 01:02:12 vasta tsitaadiga

Google Earth või mis ta oligi ja suuremate linnade kohal skännima icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003




sõnum 28.11.2005 01:15:33 vasta tsitaadiga

kasutaja rxz-il oli õigus icon_wink.gif

pange keegi veel mõni pilt ära arvamiseks.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 28.11.2005 11:55:29 vasta tsitaadiga



Ma ise ka ei tea mis need on, aga eestis asuvad icon_rolleyes.gif oskab keegi pakkuda?

igaksjuhuks ütlen veel, et need leitud hoopis sellega: link
EDIT: asukoht kuskil Narva lähedal


viimati muutis kaspar00 28.11.2005 12:19:31, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 28.11.2005 12:17:26 vasta tsitaadiga

kaspar00: Kus kohas need täpsemalt on? Äkki viskad koordinaadid? Tegemist on kindlasti LKA salajaste vanglatega @ IRW.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 12:27:58 vasta tsitaadiga

Tegu peaks olema Narva elektrijaamade jahutusveebasseinidega. Pildi allosas asuv veekogu on Narva veehoidla. Üleval paremas nurgas on jaam ise.
edit: Rahvasuu tunneb seda ka Rohelise Järve nime all.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luury
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 28.11.2005 16:08:29 vasta tsitaadiga

Ja kui roheline järv siis ikka ka Roheline järv. Olen ise seal ääres käinud ja see näeb välja nagu vahemere ääres asuvad veekogud, meri ise. Nii selge ja puhas. Aga katsetuseks ühe otsaga vette pistetud banaanikoorest küll midagi ühe päevaga järgi ei jäänud icon_neutral.gif või kui, siis ainult väike roots..
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 19:40:42 vasta tsitaadiga

Seda ta on, oma silmaga ka nähtud, tohutu suured tegelikult.
Üleval on Soome laht, paremal Narva, kollane joon on riigipiir, Narvale lähema järve ääres on veehoidal (üsna tumedas toonis).

Veel eesti rohelisi järve: http://www.powerplant.ee/fotogalerii.php
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003




sõnum 28.11.2005 23:41:40 vasta tsitaadiga

http://www.pilt.ee/photo/652585/15500850/ pilt tehtud venemaalt. millega on tegu ?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 23:48:12 vasta tsitaadiga

Luzhniki staadion?
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003




sõnum 29.11.2005 22:23:08 vasta tsitaadiga

õige icon_smile.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 29.11.2005 22:24:15 vasta tsitaadiga

meibi liiga lihtne aga:
http://www.zone.ee/shelby1/island1.jpg
ot:
miks see jahutusvee basseinide vesi roheline on ja kas ta on mürgine, st ei kõlba seal ujuda? icon_rolleyes.gif


viimati muutis Shelby-SV 29.11.2005 22:31:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 29.11.2005 22:25:58 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
ot:
miks see jahutusvee basseinide vesi roheline on ja kas ta on mürgine, st ei kõlba seal ujuda? icon_rolleyes.gif


roheline selle et Greenpeace ei roniks tülitama
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Pilt googlest mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.