|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
22.11.2005 20:51:17
|
|
|
| Keegi oskab öelda kas nii saaks, et kui ma saan sõbra käest selle 10 päeva proovimis aja ja teen kasutaja. Kui mul on kasutaja olemas siis ei pea enam ostma mängu vaid võin osta kohe gamecardi?
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeXoRy
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2005
|
22.11.2005 21:19:57
|
|
|
Loe eestpoolt ! Seal kõik kirjas
_________________ nüüd Vennike siis mobiilne ... Läppar on jõlecool ! |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andru201
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2002
|
22.11.2005 23:34:59
|
|
|
| oleks siis selline palve, et kas kellelgi oleks võimalik mulle mingit trial keyd kusagilt saada kuna päris tõsine soov on järgi uurida selle mängu kohta veits. Praegu on saadud pelatud seda Star Wars Galaxiet juba ligi poolteist aastat kuid see oma nii nimetatud Combat upgaredega nii üle visand et paha kohe juba.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
26.11.2005 17:01:52
|
|
|
| Keegi oskab öelda kas nii saaks, et kui mul on olemas 10 kaart siis saaksin nii panna, et ei pea kohe hakkama mängima? Oli nii, et regades tahtis, et ma hakkaksin kohe mängima ja võtab automaatselt raha mult.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.11.2005 12:32:38
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
| kui mul on olemas 10 kaart siis saaksin nii panna, et ei pea kohe hakkama mängima? Oli nii, et regades tahtis, et ma hakkaksin kohe mängima ja võtab automaatselt raha mult. |
Kui oled konto teinud 10 day trial keyga, siis sellest hetkest peale hakkavad su 10 päeva lugema. Registreerides küsitakse sinult maksmiseks vajalike andmeid, kuid mingit raha ei võeta. 10day passiga saab mängida 10 päeva, siis pead ostma täisversiooni mängust (retail wow - ca 690 eek).
World of Warcraft FREE TRIAL SIGNUP
http://dnet.3dgamers.com/promotions/worldofwarcraft/trial/wow_nonreg.aspx
Ise proovinud pole, kuna mängin wowi kuumaksuga. Kui keegi ära testib, võiks anda teada, kas tõesti saab (seal lingil) ennast 10 day trialile regada ilma kutseta vms..
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clone^
HV kasutaja
liitunud: 15.04.2003
|
27.11.2005 15:05:47
|
|
|
| Timberg, kas see trial pole mitte US-le?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.11.2005 15:36:11
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Ise proovinud pole, kuna mängin wowi kuumaksuga. Kui keegi ära testib, võiks anda teada, kas tõesti saab (seal lingil) ennast 10 day trialile regada ilma kutseta vms.. |
Ei oska kahjuks kommenteerida. Arvan, et kui tegu on US trialiga, siis see on piisav, saamaks tunda seda, kuidas õigetes serverites mäng on (mitte piraat) ja küll soovijad saavad endale plaadid ka (kas siis teevad EU>US kuidagi) või muul viisil.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeXoRy
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2005
|
27.11.2005 19:16:10
|
|
|
Jah seal 3D gamers ja mingis veel antakse USA elanikele 10 päevaseid trialeid.
_________________ nüüd Vennike siis mobiilne ... Läppar on jõlecool ! |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.11.2005 21:25:51
|
|
|
| Kuidas tuvastatakse, et oled usa elanik? Postal code? Neid saab google.com'st
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
28.11.2005 01:38:06
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
mul maagiga played 62 days ja ta ple ainuke 60  |
südame teeb soojaks selline asi.. ehe. sa juhuslikult kedagi ei tunne, kellel 365 days played? tahaks lille kinkida ohvrile. |
Kui ma Everquesti mängisin siis ühte tundsin, kel üle aasta /played oli. Tõsi, selles mängus auction house moodi asja polnud, iga tegelane pidi bazaaril kohapeal passima et asju müüa, ning rahvas jättis oma tegelased sinna sageli ööseks seisma.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
28.11.2005 20:21:29
|
|
|
| NIi praegu saan siis 10 päeva tasuta mängida ja väga meeldib. Keegi mingit hea lehte saaks öelda kus oleks questida ja muu pahna abi õpetused jne?:
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raines
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
28.11.2005 20:28:50
|
|
|
| no tänan eks hakkan siis mängima. Saan tasuta ajaga ainult lvl 20-ks teha eks? Kui 10 päeva läbi muretsen kindlasti ka fulli.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
29.11.2005 19:07:00
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
| no tänan eks hakkan siis mängima. Saan tasuta ajaga ainult lvl 20-ks teha eks? Kui 10 päeva läbi muretsen kindlasti ka fulli. |
Ei guestpassiga pole level limiiti, võid teha kuidas jaksad - 5 päevaga ka 60 võimalik
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
29.11.2005 19:55:22
|
|
|
| gloom kirjutas: |
| Smoking kirjutas: |
| no tänan eks hakkan siis mängima. Saan tasuta ajaga ainult lvl 20-ks teha eks? Kui 10 päeva läbi muretsen kindlasti ka fulli. |
Ei guestpassiga pole level limiiti, võid teha kuidas jaksad - 5 päevaga ka 60 võimalik  |
ei no 60 ikka liiga palju 5 päevaga ,aga 10 jõuab ära lol
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
29.11.2005 20:20:43
|
|
|
| scarface kirjutas: |
| gloom kirjutas: |
| Smoking kirjutas: |
| no tänan eks hakkan siis mängima. Saan tasuta ajaga ainult lvl 20-ks teha eks? Kui 10 päeva läbi muretsen kindlasti ka fulli. |
Ei guestpassiga pole level limiiti, võid teha kuidas jaksad - 5 päevaga ka 60 võimalik  |
ei no 60 ikka liiga palju 5 päevaga ,aga 10 jõuab ära lol |
mõne tunniga tegin Lvl 10 human warriori
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.11.2005 20:35:57
|
|
|
| mu war sai vist lvl 28 vms 24h
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeXoRy
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2005
|
29.11.2005 20:49:16
|
|
|
Ons kellelgi seda quest passi või 10-day trialit ära anda?
_________________ nüüd Vennike siis mobiilne ... Läppar on jõlecool ! |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
30.11.2005 00:08:58
|
|
|
hehe se 3D gamersi free trial on aint põhja.ameeriklastele ju
aa ..rääkige mulle sellest proxi värgist lähemalt sest ma selle koha pealt kll loll nüüd.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
30.11.2005 11:16:48
|
|
|
| Keegi okab öelda kust ma saaksin vadata mis realmis ma olin? Plaljud realmid võeti maha ja pean uuesti panema, aga ei mäleta mis mul oli. Proovisin ka teisi, aga seal polnud minu kasutajat.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahheron
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2002
|
30.11.2005 11:18:34
|
|
|
| Realmide listis realmi nime taga mingis tulbas peaks tavaliselt olema sinu char'ide arv, mis seal realmis on.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
30.11.2005 11:20:07
|
|
|
| Ahheron kirjutas: |
| Realmide listis realmi nime taga mingis tulbas peaks tavaliselt olema sinu char'ide arv, mis seal realmis on. |
Tänan, ei olnud kuskil, aga järelikult siis minu oma maas veel.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
30.11.2005 11:32:07
|
|
|
| selle charide arvu unustab minul realmlist päris tihti ära, näitab aint mõnda viimatikülastatud realmi.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.12.2005 00:54:29
|
|
|
On kellelgi infot, kauaks realmid maas on? Miks üldse? Nordrassil TULE KOJU
paistab nüüd korras olevat.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
02.12.2005 17:20:20
|
|
|
Mnjah, paistab krt kõva bisnis olevat .. Hiinas tehakse sandikopikate eest "farmeri" tööd ja valged mehed pistavad raha taskusse ... (kuidagi tuttav, kas pole )
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
02.12.2005 17:21:42
|
|
|
päris haige kraam. ise vaatad oma mõne kullaga ringi, et kuda saaks uued püksid või däggeri .
kuluks kah yks dupe ära või exploit
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.12.2005 17:32:38
|
|
|
natuke fakte ülal olevast lingist.
- Since 1998, the second-party market for MMORPG loot has steadily grown. Last year alone, this newfound industry grossed roughly $500 million, according to Bob Kiblinger of UOTreasures.
- The real money is made by the people with the resources and the right programs. Rich Thurman earned $100,000 by farming 9 billion gold in Ultima Online.
- All you need is the ability to write game macros or the money to purchase them.
- A macro that uses a teleportation exploit in WOW is currently going for $3,000. Then just hire cheap labor to monitor the bots.
- Word has it that 300 farmers are working at computers lined up in airport hangars somewhere in Asia.
- Sack's (tavatööline, kes rügab) typical 12-hour sessions can earn his employers as much as $60,000 per month while he walks away with a measly $150.
lõpust pikem lõik..
"Finally, I get in contact with a man in his 30s who goes by the name Smooth Criminal. He's a partner in one of the largest sellers of MMORPG gold, and he isn't apologetic. His rap sheet: banned from Ultima Online, Asheron's Call, Shadowbane, Star Wars Galaxies, and Ultima Online again. He says once someone even traded him a wedding ring worth $2,000 for WOW gold.
Smooth Criminal's game cartel made $1.5 million from Star Wars Galaxies alone last year, and individually, he's made as much as $700,000 in a single year. "[SWG] built my new house, which I paid for in cash," he says. "So when you ring my doorbell, it plays the Star Wars music." Smooth Criminal is in charge of writing programs, finding exploits, and locating in-game "dupes" (bugs for duplicating gold or items). "I have a real job, but when there's a dupe, I call in sick," he says. It costs him more money to actually go to his "real job." "When I dupe," Smooth Criminal adds, "I farm billions on every game server and spread out my activities." He then uses three accounts to launder the gold: a duper account, a filter account, and a delivery accounteach created using different IPs, credit cards, and computers. This way, it's hard to trace the source, and the gold comes back clean. "
Kokkuvõte: kuni ollakse valmis küberraha eest maksma, saavad keskmisest kodanikust kergelt nutikamad tegelased päris korralikult raha teenida.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.12.2005 04:32:01
|
|
|
| mm.. yeah. nüüd ca 30h gametime. wow on üks.. hirmus, hirmus mäng.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik71284
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
07.12.2005 16:56:57
|
|
|
| tsitaat: |
mm.. yeah. nüüd ca 30h gametime
|
huvitav palju mõnel vennal selle aastaga kogunend on 100 päeva puhast mänguaega?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.12.2005 17:06:06
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| mm.. yeah. nüüd ca 30h gametime. wow on üks.. hirmus, hirmus mäng. |
alles 30 tundi?
lvl60 on keskmiselt 10-16 ööpäeva
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.12.2005 18:22:14
|
|
|
| erik71284 kirjutas: |
| tsitaat: |
mm.. yeah. nüüd ca 30h gametime
|
huvitav palju mõnel vennal selle aastaga kogunend on 100 päeva puhast mänguaega? |
nod
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
07.12.2005 21:54:21
|
|
|
| Üle poole aasta mõtlesin, et pikendaks accounti, kuid leht on maas. Ma ei saa aru kui suur on tõenäosus, et ma suvalisel hektel lähen WoWi lehele ja seal kõik töötab...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeXoRy
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2005
|
07.12.2005 23:09:34
|
|
|
kellelgi pole 10 day trialit jagada mulle ?
_________________ nüüd Vennike siis mobiilne ... Läppar on jõlecool ! |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
08.12.2005 00:47:30
|
|
|
| Vaata vanemaid postitusi, seal link usa trialile.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeXoRy
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2005
|
08.12.2005 22:53:46
|
|
|
Vabandust, et nii loll küsimus aga kuidas ma Proxyt kasutan ? Äkki keegi seletaks? Tänud ette
_________________ nüüd Vennike siis mobiilne ... Läppar on jõlecool ! |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
09.12.2005 16:04:39
|
|
|
huvitav kas sihuke asi ka voimalik et saab vaadata palju ma kokku /played koikide charridega olen manginud kaasa arvatud erinevad serverid?
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.12.2005 20:46:26
|
|
|
| ei ole (minu arust). palju sul neid chare siis on, liida!
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
09.12.2005 20:47:37
|
|
|
3 lvl 60 ja igavene p..se täis mid leveleid ka
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsu
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2005
|
10.12.2005 23:25:55
|
|
|
nu krt, pidi kohe Kalevlased Horde olema
viimane kord kui ma kedagi kuulan "o yea NE rogue ftw yo!1!1!" ei raatsi nagu rerollida kah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LeXoRy
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2005
|
10.12.2005 23:27:54
|
|
|
Kas keegi, kes oskab proxyt kasutada teeks mulle usa triali ? Ja kas seda annab ka EU servudes kasutada? (Loe: Login teha ja mängida).
Suured tänud ette sellele inimesele !
_________________ nüüd Vennike siis mobiilne ... Läppar on jõlecool ! |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.12.2005 00:16:07
|
|
|
| tsitaat: |
nu krt, pidi kohe Kalevlased Horde olema icon_razz.gif
viimane kord kui ma kedagi kuulan "o yea NE rogue ftw yo!1!1!" ei raatsi nagu rerollida kah
|
pean kahjuks nentima ühte tõsiasja - kalevlaste guild vo on tõesti saavutanud al'akiri serveris palju, kuid minu esmamulje on neist vägagi negatiivne. Kõik algast sellest kus asusin vestlust arendama guild chatis - seepeale karjuti mu peale, saadeti mind pikalt et ma spämmin guild chati. Peale seda ei julgend enam suudki lahti teha. TUndub et paljudel on seal suhtelmisega probleeme. nt hetkel olen klannis nimega "Steel Phoenix" kus on ca 250 karakterit, enamus neist high lvlid , 60 ned , ca -10 kah. samuti on seal naisterahvaid. ning kõige positiivsem on see, et guild chatis toimub ladus suhtlemine! visatakse nalja, räägitakse niisama ning kõik on kui üks suur pere. Mängijate vanus varieerub täielikud, mõned on kooliealised (algab vist 16-17, ) paljud aga juba tööl käivad noormehed-naisterahvad. Kalevlastega võrreldes on küll tegu väga suhtlemisaldi ja sõbraliku guildiga. Ning tasemelt on see guild väga hea selles serveris kus ma pesitsen.
Nüüd väidate kindlasti, et teil on kalevlastes on ka tore ja lahe seal, aga miks käituti uustulijast kaasmaalasse nagu mõnda kaltsunukku? SP s ei teadnud minust keegi va soovitaja kes ka eestlane. Mind võeti soojalt vastu ning koheldakse soojalt siiani. Aga mida siin ikkagi arvata, eestlase parim toit on teine eestlane.
Kalevlased ahju, muutke suhtumist palun. GUild pole ainult raid ja pvp, guild on perekond, seltsiliste kogum kes naudib koos head mängu. Mitte whainerite kari kes leiab põhjuseid kedagi maha teha
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.12.2005 00:43:13
|
|
|
| nõus painkillah'ga. isiklikud kokkupuuted negatiivsed, kui sai al'akiris mängitud ja endise koolivenna jutu üle sai ka päris mõnusalt irvitada. sattus guildi juhiga vaenujalale, kuna ta ei meeldinud guildi juhi tüdrukule vms.. täpselt ei mäleta. aga eks see paras porno ole, ei ole netis veel leidnud kohta, kus võimukandjatest osad ära-pööranud pole.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.12.2005 01:14:02
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| tsitaat: |
nu krt, pidi kohe Kalevlased Horde olema icon_razz.gif
viimane kord kui ma kedagi kuulan "o yea NE rogue ftw yo!1!1!" ei raatsi nagu rerollida kah
|
pean kahjuks nentima ühte tõsiasja - kalevlaste guild vo on tõesti saavutanud al'akiri serveris palju, kuid minu esmamulje on neist vägagi negatiivne. Kõik algast sellest kus asusin vestlust arendama guild chatis - seepeale karjuti mu peale, saadeti mind pikalt et ma spämmin guild chati. Peale seda ei julgend enam suudki lahti teha. TUndub et paljudel on seal suhtelmisega probleeme. nt hetkel olen klannis nimega "Steel Phoenix" kus on ca 250 karakterit, enamus neist high lvlid , 60 ned , ca -10 kah. samuti on seal naisterahvaid. ning kõige positiivsem on see, et guild chatis toimub ladus suhtlemine! visatakse nalja, räägitakse niisama ning kõik on kui üks suur pere. Mängijate vanus varieerub täielikud, mõned on kooliealised (algab vist 16-17, ) paljud aga juba tööl käivad noormehed-naisterahvad. Kalevlastega võrreldes on küll tegu väga suhtlemisaldi ja sõbraliku guildiga. Ning tasemelt on see guild väga hea selles serveris kus ma pesitsen.
Nüüd väidate kindlasti, et teil on kalevlastes on ka tore ja lahe seal, aga miks käituti uustulijast kaasmaalasse nagu mõnda kaltsunukku? SP s ei teadnud minust keegi va soovitaja kes ka eestlane. Mind võeti soojalt vastu ning koheldakse soojalt siiani. Aga mida siin ikkagi arvata, eestlase parim toit on teine eestlane.
Kalevlased ahju, muutke suhtumist palun. GUild pole ainult raid ja pvp, guild on perekond, seltsiliste kogum kes naudib koos head mängu. Mitte whainerite kari kes leiab põhjuseid kedagi maha teha  |
vaata mis juttu sa seal ajasid iga teine sõna oli mingi ropp nagu mingi 2 aastane idioot
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.12.2005 01:53:52
|
|
|
| tsitaat: |
vaata mis juttu sa seal ajasid iga teine sõna oli mingi ropp nagu mingi 2 aastane idioot icon_biggrin.gif
|
misasja? imo olid sina see üks nendest kes mulle turja kargas ja siis /w idiootiks sõimas? Mina vaid nentisin sulle tagasi fakti, et sinu puhul on tegu täiskasvanud lapsega. ma vaid hakkasin ajama random chat teksti guild chatis, kui karati mulle turja, ning kisati et ainult asjalik (pmst siis nagu raid) jutt .
sa peaksid vist suhtumist õppima, vastasel juhul tuleb seda sulle füüsilisel teel õpetada, kuna sina oled tavaliselt see kes pritsib igat pidi tatti nende peale kes sulle meeltmööda pole. ainuke laps oled kahjuks sina, mõtle ise mille poolest.
viimati muutis painkillah 11.12.2005 02:08:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|