Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 22.11.2005 20:51:17 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kas nii saaks, et kui ma saan sõbra käest selle 10 päeva proovimis aja ja teen kasutaja. Kui mul on kasutaja olemas siis ei pea enam ostma mängu vaid võin osta kohe gamecardi?
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeXoRy
HV kasutaja
LeXoRy

liitunud: 06.11.2005




sõnum 22.11.2005 21:19:57 vasta tsitaadiga

Loe eestpoolt ! Seal kõik kirjas icon_wink.gif
_________________
nüüd Vennike siis mobiilne ... Läppar on jõlecool !
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andru201
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2002




sõnum 22.11.2005 23:34:59 vasta tsitaadiga

oleks siis selline palve, et kas kellelgi oleks võimalik mulle mingit trial keyd kusagilt saada kuna päris tõsine soov on järgi uurida selle mängu kohta veits. Praegu on saadud pelatud seda Star Wars Galaxiet juba ligi poolteist aastat kuid see oma nii nimetatud Combat upgaredega nii üle visand et paha kohe juba.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 26.11.2005 17:01:52 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kas nii saaks, et kui mul on olemas 10 kaart siis saaksin nii panna, et ei pea kohe hakkama mängima? Oli nii, et regades tahtis, et ma hakkaksin kohe mängima ja võtab automaatselt raha mult.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 12:32:38 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
kui mul on olemas 10 kaart siis saaksin nii panna, et ei pea kohe hakkama mängima? Oli nii, et regades tahtis, et ma hakkaksin kohe mängima ja võtab automaatselt raha mult.

Kui oled konto teinud 10 day trial keyga, siis sellest hetkest peale hakkavad su 10 päeva lugema. Registreerides küsitakse sinult maksmiseks vajalike andmeid, kuid mingit raha ei võeta. 10day passiga saab mängida 10 päeva, siis pead ostma täisversiooni mängust (retail wow - ca 690 eek).

World of Warcraft FREE TRIAL SIGNUP
http://dnet.3dgamers.com/promotions/worldofwarcraft/trial/wow_nonreg.aspx

Ise proovinud pole, kuna mängin wowi kuumaksuga. Kui keegi ära testib, võiks anda teada, kas tõesti saab (seal lingil) ennast 10 day trialile regada ilma kutseta vms..
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clone^
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 27.11.2005 15:05:47 vasta tsitaadiga

Timberg, kas see trial pole mitte US-le?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 15:36:11 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ise proovinud pole, kuna mängin wowi kuumaksuga. Kui keegi ära testib, võiks anda teada, kas tõesti saab (seal lingil) ennast 10 day trialile regada ilma kutseta vms..

Ei oska kahjuks kommenteerida. Arvan, et kui tegu on US trialiga, siis see on piisav, saamaks tunda seda, kuidas õigetes serverites mäng on (mitte piraat) ja küll soovijad saavad endale plaadid ka (kas siis teevad EU>US kuidagi) või muul viisil.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeXoRy
HV kasutaja
LeXoRy

liitunud: 06.11.2005




sõnum 27.11.2005 19:16:10 vasta tsitaadiga

Jah seal 3D gamers ja mingis veel antakse USA elanikele 10 päevaseid trialeid.
_________________
nüüd Vennike siis mobiilne ... Läppar on jõlecool !
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 21:25:51 vasta tsitaadiga

Kuidas tuvastatakse, et oled usa elanik? Postal code? Neid saab google.com'st
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 28.11.2005 01:38:06 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
mul maagiga played 62 days ja ta ple ainuke 60 icon_rolleyes.gif

südame teeb soojaks selline asi.. ehe. sa juhuslikult kedagi ei tunne, kellel 365 days played? tahaks lille kinkida ohvrile.

Kui ma Everquesti mängisin siis ühte tundsin, kel üle aasta /played oli. Tõsi, selles mängus auction house moodi asja polnud, iga tegelane pidi bazaaril kohapeal passima et asju müüa, ning rahvas jättis oma tegelased sinna sageli ööseks seisma.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 28.11.2005 20:21:29 vasta tsitaadiga

NIi praegu saan siis 10 päeva tasuta mängida ja väga meeldib. Keegi mingit hea lehte saaks öelda kus oleks questida ja muu pahna abi õpetused jne?:
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raines
Kreisi kasutaja
Raines

liitunud: 29.06.2005




sõnum 28.11.2005 20:23:35 vasta tsitaadiga

www.thottbot.com www.wow.pri.ee
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 20:27:28 vasta tsitaadiga

+ http://wow.allakhazam.com/

Raines kirjutas:
www.thottbot.com www.wow.pri.ee
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 28.11.2005 20:28:50 vasta tsitaadiga

no tänan eks hakkan siis mängima. Saan tasuta ajaga ainult lvl 20-ks teha eks? Kui 10 päeva läbi muretsen kindlasti ka fulli.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 29.11.2005 19:07:00 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
no tänan eks hakkan siis mängima. Saan tasuta ajaga ainult lvl 20-ks teha eks? Kui 10 päeva läbi muretsen kindlasti ka fulli.
Ei guestpassiga pole level limiiti, võid teha kuidas jaksad - 5 päevaga ka 60 võimalik icon_razz1.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 19:55:22 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Smoking kirjutas:
no tänan eks hakkan siis mängima. Saan tasuta ajaga ainult lvl 20-ks teha eks? Kui 10 päeva läbi muretsen kindlasti ka fulli.
Ei guestpassiga pole level limiiti, võid teha kuidas jaksad - 5 päevaga ka 60 võimalik icon_razz1.gif

ei no 60 ikka liiga palju 5 päevaga ,aga 10 jõuab ära icon_lol.gif lol

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 29.11.2005 20:20:43 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
gloom kirjutas:
Smoking kirjutas:
no tänan eks hakkan siis mängima. Saan tasuta ajaga ainult lvl 20-ks teha eks? Kui 10 päeva läbi muretsen kindlasti ka fulli.
Ei guestpassiga pole level limiiti, võid teha kuidas jaksad - 5 päevaga ka 60 võimalik icon_razz1.gif

ei no 60 ikka liiga palju 5 päevaga ,aga 10 jõuab ära icon_lol.gif lol

mõne tunniga tegin Lvl 10 human warriori icon_lol.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 20:35:57 vasta tsitaadiga

mu war sai vist lvl 28 vms 24h
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeXoRy
HV kasutaja
LeXoRy

liitunud: 06.11.2005




sõnum 29.11.2005 20:49:16 vasta tsitaadiga

Ons kellelgi seda quest passi või 10-day trialit ära anda?
_________________
nüüd Vennike siis mobiilne ... Läppar on jõlecool !
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 21:17:49 vasta tsitaadiga

LeXoRy kirjutas:
Ons kellelgi seda quest passi või 10-day trialit ära anda?

Mõned postid üleval on selline asi, testitud pole, aga kui tööle saad, anna teada..

World of Warcraft FREE TRIAL SIGNUP
http://dnet.3dgamers.com/promotions/worldofwarcraft/trial/wow_nonreg.aspx
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 22:59:47 vasta tsitaadiga

Ja kasuta US proxy't. Kui Gamespy, IGN'i vms kasutaja juba olemas, ei pea uut regama. Lihtsalt Login ja korras icon_wink.gif

Proxy listid:
http://www.atomintersoft.com/products/alive-proxy/proxy-list/us/
http://www.digitalcybersoft.com/ProxyList/fresh-proxy-list.shtml?

Kui sealt sobivat ei leia, siis www.google.com otsing abiks
thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 00:08:58 vasta tsitaadiga

hehe se 3D gamersi free trial on aint põhja.ameeriklastele ju icon_razz1.gif
aa ..rääkige mulle sellest proxi värgist lähemalt sest ma selle koha pealt kll loll nüüd.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 30.11.2005 11:16:48 vasta tsitaadiga

Keegi okab öelda kust ma saaksin vadata mis realmis ma olin? Plaljud realmid võeti maha ja pean uuesti panema, aga ei mäleta mis mul oli. Proovisin ka teisi, aga seal polnud minu kasutajat.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahheron
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 11:18:34 vasta tsitaadiga

Realmide listis realmi nime taga mingis tulbas peaks tavaliselt olema sinu char'ide arv, mis seal realmis on.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 30.11.2005 11:20:07 vasta tsitaadiga

Ahheron kirjutas:
Realmide listis realmi nime taga mingis tulbas peaks tavaliselt olema sinu char'ide arv, mis seal realmis on.


Tänan, ei olnud kuskil, aga järelikult siis minu oma maas veel.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 11:32:07 vasta tsitaadiga

selle charide arvu unustab minul realmlist päris tihti ära, näitab aint mõnda viimatikülastatud realmi.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 00:54:29 vasta tsitaadiga

On kellelgi infot, kauaks realmid maas on? Miks üldse? Nordrassil TULE KOJU

paistab nüüd korras olevat.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2005 15:57:00 vasta tsitaadiga

omg icon_eek.gif
http://www.1up.com/do/feature?cId=3141815
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2005 17:20:20 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
omg icon_eek.gif
http://www.1up.com/do/feature?cId=3141815


Mnjah, paistab krt kõva bisnis olevat .. Hiinas tehakse sandikopikate eest "farmeri" tööd ja valged mehed pistavad raha taskusse ... (kuidagi tuttav, kas pole icon_lol.gif )
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2005 17:21:42 vasta tsitaadiga

päris haige kraam. ise vaatad oma mõne kullaga ringi, et kuda saaks uued püksid või däggeri icon_sad.gif.
kuluks kah yks dupe ära või exploit icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2005 17:32:38 vasta tsitaadiga

natuke fakte ülal olevast lingist.
- Since 1998, the second-party market for MMORPG loot has steadily grown. Last year alone, this newfound industry grossed roughly $500 million, according to Bob Kiblinger of UOTreasures.
- The real money is made by the people with the resources and the right programs. Rich Thurman earned $100,000 by farming 9 billion gold in Ultima Online.
- All you need is the ability to write game macros or the money to purchase them.
- A macro that uses a teleportation exploit in WOW is currently going for $3,000. Then just hire cheap labor to monitor the bots.
- Word has it that 300 farmers are working at computers lined up in airport hangars somewhere in Asia.
- Sack's (tavatööline, kes rügab) typical 12-hour sessions can earn his employers as much as $60,000 per month while he walks away with a measly $150.

lõpust pikem lõik..
"Finally, I get in contact with a man in his 30s who goes by the name Smooth Criminal. He's a partner in one of the largest sellers of MMORPG gold, and he isn't apologetic. His rap sheet: banned from Ultima Online, Asheron's Call, Shadowbane, Star Wars Galaxies, and Ultima Online again. He says once someone even traded him a wedding ring worth $2,000 for WOW gold.

Smooth Criminal's game cartel made $1.5 million from Star Wars Galaxies alone last year, and individually, he's made as much as $700,000 in a single year. "[SWG] built my new house, which I paid for in cash," he says. "So when you ring my doorbell, it plays the Star Wars music." Smooth Criminal is in charge of writing programs, finding exploits, and locating in-game "dupes" (bugs for duplicating gold or items). "I have a real job, but when there's a dupe, I call in sick," he says. It costs him more money to actually go to his "real job." "When I dupe," Smooth Criminal adds, "I farm billions on every game server and spread out my activities." He then uses three accounts to launder the gold: a duper account, a filter account, and a delivery account—each created using different IPs, credit cards, and computers. This way, it's hard to trace the source, and the gold comes back clean. "

Kokkuvõte: kuni ollakse valmis küberraha eest maksma, saavad keskmisest kodanikust kergelt nutikamad tegelased päris korralikult raha teenida.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 12:14:48 vasta tsitaadiga

Full Molten Core esimesest mobist ragna surmani 1H 35min päris äge icon_smile.gif

http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?FN=wow-dungeons-en&T=29113
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 04:32:01 vasta tsitaadiga

mm.. yeah. nüüd ca 30h gametime. wow on üks.. hirmus, hirmus mäng.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004




sõnum 07.12.2005 16:56:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mm.. yeah. nüüd ca 30h gametime

icon_lol.gif huvitav palju mõnel vennal selle aastaga kogunend on 100 päeva puhast mänguaega?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 17:06:06 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
mm.. yeah. nüüd ca 30h gametime. wow on üks.. hirmus, hirmus mäng.


alles 30 tundi? icon_smile.gif

lvl60 on keskmiselt 10-16 ööpäeva icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 18:22:14 vasta tsitaadiga

erik71284 kirjutas:
tsitaat:

mm.. yeah. nüüd ca 30h gametime

icon_lol.gif huvitav palju mõnel vennal selle aastaga kogunend on 100 päeva puhast mänguaega?


nod icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.12.2005 21:54:21 vasta tsitaadiga

Üle poole aasta mõtlesin, et pikendaks accounti, kuid leht on maas. Ma ei saa aru kui suur on tõenäosus, et ma suvalisel hektel lähen WoWi lehele ja seal kõik töötab...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeXoRy
HV kasutaja
LeXoRy

liitunud: 06.11.2005




sõnum 07.12.2005 23:09:34 vasta tsitaadiga

kellelgi pole 10 day trialit jagada mulle ?
_________________
nüüd Vennike siis mobiilne ... Läppar on jõlecool !
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 00:47:30 vasta tsitaadiga

Vaata vanemaid postitusi, seal link usa trialile.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeXoRy
HV kasutaja
LeXoRy

liitunud: 06.11.2005




sõnum 08.12.2005 22:53:46 vasta tsitaadiga

Vabandust, et nii loll küsimus aga kuidas ma Proxyt kasutan ? Äkki keegi seletaks? Tänud ette icon_biggrin.gif
_________________
nüüd Vennike siis mobiilne ... Läppar on jõlecool !
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2005 09:29:13 vasta tsitaadiga

http://www.wimp.com/answer/
ei tea kas teised ka näinud,asi võtab muigama igatahes icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.12.2005 16:04:39 vasta tsitaadiga

huvitav kas sihuke asi ka voimalik et saab vaadata palju ma kokku /played koikide charridega olen manginud kaasa arvatud erinevad serverid?
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2005 20:46:26 vasta tsitaadiga

ei ole (minu arust). palju sul neid chare siis on, liida!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.12.2005 20:47:37 vasta tsitaadiga

3 lvl 60 ja igavene p..se täis mid leveleid ka icon_biggrin.gif
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsu
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2005




sõnum 10.12.2005 23:25:55 vasta tsitaadiga

nu krt, pidi kohe Kalevlased Horde olema icon_razz.gif
viimane kord kui ma kedagi kuulan "o yea NE rogue ftw yo!1!1!" ei raatsi nagu rerollida kah
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeXoRy
HV kasutaja
LeXoRy

liitunud: 06.11.2005




sõnum 10.12.2005 23:27:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi, kes oskab proxyt kasutada teeks mulle usa triali ? Ja kas seda annab ka EU servudes kasutada? (Loe: Login teha ja mängida).

Suured tänud ette sellele inimesele !

_________________
nüüd Vennike siis mobiilne ... Läppar on jõlecool !
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 00:16:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nu krt, pidi kohe Kalevlased Horde olema icon_razz.gif
viimane kord kui ma kedagi kuulan "o yea NE rogue ftw yo!1!1!" ei raatsi nagu rerollida kah


pean kahjuks nentima ühte tõsiasja - kalevlaste guild vo on tõesti saavutanud al'akiri serveris palju, kuid minu esmamulje on neist vägagi negatiivne. Kõik algast sellest kus asusin vestlust arendama guild chatis - seepeale karjuti mu peale, saadeti mind pikalt et ma spämmin guild chati. Peale seda ei julgend enam suudki lahti teha. TUndub et paljudel on seal suhtelmisega probleeme. nt hetkel olen klannis nimega "Steel Phoenix" kus on ca 250 karakterit, enamus neist high lvlid , 60 ned , ca -10 kah. samuti on seal naisterahvaid. ning kõige positiivsem on see, et guild chatis toimub ladus suhtlemine! visatakse nalja, räägitakse niisama ning kõik on kui üks suur pere. Mängijate vanus varieerub täielikud, mõned on kooliealised (algab vist 16-17, ) paljud aga juba tööl käivad noormehed-naisterahvad. Kalevlastega võrreldes on küll tegu väga suhtlemisaldi ja sõbraliku guildiga. Ning tasemelt on see guild väga hea selles serveris kus ma pesitsen.
Nüüd väidate kindlasti, et teil on kalevlastes on ka tore ja lahe seal, aga miks käituti uustulijast kaasmaalasse nagu mõnda kaltsunukku? SP s ei teadnud minust keegi va soovitaja kes ka eestlane. Mind võeti soojalt vastu ning koheldakse soojalt siiani. Aga mida siin ikkagi arvata, eestlase parim toit on teine eestlane.
Kalevlased ahju, muutke suhtumist palun. GUild pole ainult raid ja pvp, guild on perekond, seltsiliste kogum kes naudib koos head mängu. Mitte whainerite kari kes leiab põhjuseid kedagi maha teha thumbs_down.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 00:43:13 vasta tsitaadiga

nõus painkillah'ga. isiklikud kokkupuuted negatiivsed, kui sai al'akiris mängitud ja endise koolivenna jutu üle sai ka päris mõnusalt irvitada. sattus guildi juhiga vaenujalale, kuna ta ei meeldinud guildi juhi tüdrukule vms.. täpselt ei mäleta. aga eks see paras porno ole, ei ole netis veel leidnud kohta, kus võimukandjatest osad ära-pööranud pole.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 01:14:02 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
tsitaat:

nu krt, pidi kohe Kalevlased Horde olema icon_razz.gif
viimane kord kui ma kedagi kuulan "o yea NE rogue ftw yo!1!1!" ei raatsi nagu rerollida kah


pean kahjuks nentima ühte tõsiasja - kalevlaste guild vo on tõesti saavutanud al'akiri serveris palju, kuid minu esmamulje on neist vägagi negatiivne. Kõik algast sellest kus asusin vestlust arendama guild chatis - seepeale karjuti mu peale, saadeti mind pikalt et ma spämmin guild chati. Peale seda ei julgend enam suudki lahti teha. TUndub et paljudel on seal suhtelmisega probleeme. nt hetkel olen klannis nimega "Steel Phoenix" kus on ca 250 karakterit, enamus neist high lvlid , 60 ned , ca -10 kah. samuti on seal naisterahvaid. ning kõige positiivsem on see, et guild chatis toimub ladus suhtlemine! visatakse nalja, räägitakse niisama ning kõik on kui üks suur pere. Mängijate vanus varieerub täielikud, mõned on kooliealised (algab vist 16-17, ) paljud aga juba tööl käivad noormehed-naisterahvad. Kalevlastega võrreldes on küll tegu väga suhtlemisaldi ja sõbraliku guildiga. Ning tasemelt on see guild väga hea selles serveris kus ma pesitsen.
Nüüd väidate kindlasti, et teil on kalevlastes on ka tore ja lahe seal, aga miks käituti uustulijast kaasmaalasse nagu mõnda kaltsunukku? SP s ei teadnud minust keegi va soovitaja kes ka eestlane. Mind võeti soojalt vastu ning koheldakse soojalt siiani. Aga mida siin ikkagi arvata, eestlase parim toit on teine eestlane.
Kalevlased ahju, muutke suhtumist palun. GUild pole ainult raid ja pvp, guild on perekond, seltsiliste kogum kes naudib koos head mängu. Mitte whainerite kari kes leiab põhjuseid kedagi maha teha thumbs_down.gif


vaata mis juttu sa seal ajasid iga teine sõna oli mingi ropp nagu mingi 2 aastane idioot icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 01:53:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vaata mis juttu sa seal ajasid iga teine sõna oli mingi ropp nagu mingi 2 aastane idioot icon_biggrin.gif

misasja? imo olid sina see üks nendest kes mulle turja kargas ja siis /w idiootiks sõimas? Mina vaid nentisin sulle tagasi fakti, et sinu puhul on tegu täiskasvanud lapsega. ma vaid hakkasin ajama random chat teksti guild chatis, kui karati mulle turja, ning kisati et ainult asjalik (pmst siis nagu raid) jutt .
sa peaksid vist suhtumist õppima, vastasel juhul tuleb seda sulle füüsilisel teel õpetada, kuna sina oled tavaliselt see kes pritsib igat pidi tatti nende peale kes sulle meeltmööda pole. ainuke laps oled kahjuks sina, mõtle ise mille poolest.


viimati muutis painkillah 11.12.2005 02:08:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.