Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ML Arvutid + Enter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ttam
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2002




sõnum 09.09.2005 13:19:58 vasta tsitaadiga

Kas MicroLink läppareid müüakse nüüd ilma ekraanita ??? icon_eek.gif

13 990.-
ei sisalda monitori


http://www.arvutid.ee/prod.asp?cid=MLN330_SCEL&pr_id=m&series=MLN300
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 10.09.2005 12:00:03 vasta tsitaadiga

vägahea
huvitav kas tegu inimliku näpukaga või on ka enteris sellist asja trykkima palgatud mõni jopski kes on elukutselt pagar
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rakett
HV vaatleja
rakett

liitunud: 08.05.2004




sõnum 12.09.2005 17:33:07 vasta tsitaadiga

Sain kah üks päev Enterist pügada. Nimelt tahtsin osta kirjutajat kuid mingi õpilane parseldas mulle tavalise cd.romi mis töötada kah ei soovinud.
Viisin garantiisse ja täna peaks kätte saama. vaatab mis saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2005 17:32:53 vasta tsitaadiga

rakett kirjutas:
Sain kah üks päev Enterist pügada. Nimelt tahtsin osta kirjutajat kuid mingi õpilane parseldas mulle tavalise cd.romi mis töötada kah ei soovinud.
Viisin garantiisse ja täna peaks kätte saama. vaatab mis saab.
See on ehe näide valitsevast haritud tööjõupuudusest. Igaüks töötab sellel alal kus saab, mitte kus oskab icon_confused.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 16.09.2005 21:06:47 vasta tsitaadiga

aga need kes oskavad neil puuduvad paberid kahjuks ja kellel paber see ei oska midagi nii see elu kahjuks on icon_sad.gif aga muidugi on neid kellel paber ja oskavad teha enda eriala
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2005 11:29:57 vasta tsitaadiga

Eile helistasin Enterisse, et HinnaVaatluse andmetel on teil müügil olympus c-770 digikaamera. Öeldi, et on küll jah, üks on veel järel, aga tulge ruttu, sulgeme poe 30min pärast. Sai siis kihutatud kiirelt sikupillist enterisse ja kui sisse astusin poodi, ütlesin, et helistasin just digikaamera asjus. Kaamera oli valmis pandud, vaatasin korra ise oma silmaga üle ja maksin raha. Väga meeldivad ja muhedad müüjad seal. thumbs_up.gif Tegu siis Tatari tänava Enteriga. Soovitan seda poodi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2005 16:14:06 vasta tsitaadiga

lisan siis väljavõtte enteri kodukalt:
5 tähtsat omadust:

* Kaal – igapäevaselt kaasaskantava süle-arvuti kaal võiks soovituslikult jääda alla 3kg.
* Akude tööaeg – on oluline kui veedate aega kohas, kus ei ole võimalik alati vooluvõrgus olla – koolis, reisil vm. Parima akude tööajaga on Intel® CentrinoTM tehnoloogial sülearvutid.
* Võrguühendused – tõeline mobiilne kasutamine eeldab erinevaid võrku ühendamise võimalusi – modem, traadiga ja WiFi võrk.

Loendamisega on meestel raskusi 8)

originaal siin http://www.enter.ee/insert_laptop.htm

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2005 18:37:02 vasta tsitaadiga

wirx, juba on korektuur tehtud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2005 13:30:25 vasta tsitaadiga

[offtopic] on olemas 3 tüüpi inimesi - need kes oskavad loendada ja need kes ei oska icon_smile.gif [/offtopic]
velzatis: ametlikult ikka sakala tänava icon_wink.gif kuigi oleneb kustpoolt vaadata

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 13:32:58 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
[offtopic] on olemas 3 tüüpi inimesi - need kes oskavad loendada ja need kes ei oska icon_smile.gif [/offtopic]
velzatis: ametlikult ikka sakala tänava icon_wink.gif kuigi oleneb kustpoolt vaadata
ok, jah ametlikult on sakala vist jah.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nic
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2003




sõnum 21.10.2005 00:15:10 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
wirx, juba on korektuur tehtud.


mina küll aru ei saa, mida see korektor oma korektuuriga nüüd ära korekteeris et seal midagi korigeeritud tekstis korektsemalt oleks ???
http://www.enter.ee/insert_laptop.htm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2005 08:56:43 vasta tsitaadiga

nic kirjutas:
WerteX kirjutas:
wirx, juba on korektuur tehtud.


mina küll aru ei saa, mida see korektor oma korektuuriga nüüd ära korekteeris et seal midagi korigeeritud tekstis korektsemalt oleks ???
http://www.enter.ee/insert_laptop.htm

Tundub, et keegi muudab õigeks ja siis jälle valeks. See oli ära muudetud, aga jälle on vale!
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaTu
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2005




sõnum 01.11.2005 15:29:38 :D vasta tsitaadiga

mis sa Tanel seletad seal? icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
KaTzukas
minigirl991@hot.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 13.11.2005 22:02:42 vasta tsitaadiga

http://store.agearnotebooks.com/compalcl56.html

Link inimestele kes plaanivad osta Microlink laptopi seeriast N770 ja vajavad rohkem infot.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.11.2005 22:54:19 vasta tsitaadiga

Kah leidsin "mõned veidrused", et:
- Ma ei saa internetis komplekteerida arvutit ilma Windowsita icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
- Ei saa vahetada viirusetõrjet mõne targema või taibukama vastu kui see Kaspersky on 8)

- Ning kino (huumor) - pakutavatel komplektidel on vaikimisi Win Home, aga samas jookseb usin reklaamlause, et "Soovitame kasutada XP Professionaali" icon_biggrin.gif Ehk siis võiks ju kohe XP Pro panna vaikimisi komplekti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 15.11.2005 19:31:01 vasta tsitaadiga

seoses enteriga ebameeldiv kogemus, vaatan kodukat ja olen 6nnelik et razer 560.- eeki hellan ja tulrb v2lja et kodukas uuendamata ja nüüd 790.- thumbs_down.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 16.11.2005 15:16:35 vasta tsitaadiga

only kirjutas:
seoses enteriga ebameeldiv kogemus, vaatan kodukat ja olen 6nnelik et razer 560.- eeki hellan ja tulrb v2lja et kodukas uuendamata ja nüüd 790.- thumbs_down.gif icon_evil.gif

Kus sa sellist hinda näed nagu 560.- ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 16.11.2005 16:13:01 vasta tsitaadiga

seal oli, ma enam linki ei viitsi otsida..
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2005 20:05:33 vasta tsitaadiga

570.- on tegelikult. http://www.enter.ee/insert_lisa.htm
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 16.11.2005 20:47:47 vasta tsitaadiga

okei sry eksisin et 560.- panin..aga tgtl on see kampaania l2bi, nad pole kodukad uuendanud, poes 6eldi 790.-
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 18.11.2005 15:24:26 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Kah leidsin "mõned veidrused", et:
- Ma ei saa internetis komplekteerida arvutit ilma Windowsita icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
- Ei saa vahetada viirusetõrjet mõne targema või taibukama vastu kui see Kaspersky on 8)

- Ning kino (huumor) - pakutavatel komplektidel on vaikimisi Win Home, aga samas jookseb usin reklaamlause, et "Soovitame kasutada XP Professionaali" icon_biggrin.gif Ehk siis võiks ju kohe XP Pro panna vaikimisi komplekti thumbs_up.gif


nimelt mis on siis sinuarust parem kui kaspersky ? norton ? paraku kui vahetada eisaa on tobe natuke aga kas ära jätta annab ? kui nii siis pole ju erilist vahet
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 18.11.2005 19:21:29 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Kah leidsin "mõned veidrused", et:
- Ma ei saa internetis komplekteerida arvutit ilma Windowsita icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
- Ei saa vahetada viirusetõrjet mõne targema või taibukama vastu kui see Kaspersky on 8)

- Ning kino (huumor) - pakutavatel komplektidel on vaikimisi Win Home, aga samas jookseb usin reklaamlause, et "Soovitame kasutada XP Professionaali" icon_biggrin.gif Ehk siis võiks ju kohe XP Pro panna vaikimisi komplekti thumbs_up.gif


nimelt mis on siis sinuarust parem kui kaspersky ? norton ? paraku kui vahetada eisaa on tobe natuke aga kas ära jätta annab ? kui nii siis pole ju erilist vahet

Tegelikult pannakse KAV tasuta kaasa. Puudub absoluutselt igasugune kohustus seda installeerida. Igatahes on minu meelest hea, et kasutajal on võimalik mingisugune antiviirus kohea peale arvuti lahtipakkimist tööle panna(enne internetti ühendamist. Eriti kui see aastase litsentsi ja kasutajatoega on.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 18.11.2005 19:26:01 vasta tsitaadiga

Imo nende teenindus on täielik 0.
Meilidele vastavad iga nädala aja tagant.
Kohale lähed siis vahib mingi tolgus sulle vastu ja ei oska midagi öelda... ühesõnaga masendav icon_confused.gif

btw, räägin tartu enterist

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 19.11.2005 01:08:48 vasta tsitaadiga

Ei saa kurta teeninduse üle, kuigi positiivne kogemus vist tingitud sellest, et firmad eelistavad suuri kliente.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 13:34:42 vasta tsitaadiga

Niisiis. Ostsin siis kunagi Enterist omale Videokaardi. Pärnumaante omast. Enne viadukti või pärast, kus ta nüüd oligi. Ja müüjad olid küll toredad. Seletas mulle kõik ilusti ära ja näitas oma arvutist mis võimalused on. Saigi asi sealt ostetud ja asi tötab siiamaale väga edukalt.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nyke
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2004




sõnum 22.11.2005 00:10:52 vasta tsitaadiga

ttam kirjutas:
Kas MicroLink läppareid müüakse nüüd ilma ekraanita ??? icon_eek.gif

13 990.-
ei sisalda monitori


http://www.arvutid.ee/prod.asp?cid=MLN330_SCEL&pr_id=m&series=MLN300


Seal on ju kirjas: "lauaarvuti korral on baashind ilma monitorita".

icon_evil.gif

_________________
Järgi tõe teid!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ttam
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2002




sõnum 22.11.2005 00:17:00 vasta tsitaadiga

nyke kirjutas:
ttam kirjutas:
Kas MicroLink läppareid müüakse nüüd ilma ekraanita ??? icon_eek.gif

13 990.-
ei sisalda monitori


http://www.arvutid.ee/prod.asp?cid=MLN330_SCEL&pr_id=m&series=MLN300


Seal on ju kirjas: "lauaarvuti korral on baashind ilma monitorita".

icon_evil.gif


nüüd on neil jah seal asja natukene uuendatud... enne oli ikka päris segaselt
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 22.11.2005 18:04:16 vasta tsitaadiga

Nii tore oli eile Lasnamäe Centrumis asuvas Enteris käia.

Jalutad mööda poodi ringi. Vaatad üht ja teist. Mingil hetkel on krapsti vene noorik kõrval ja soovib teada, kas abi vaja.
Abist pole kunagi ära öelnud. Kuna parajasti klaviatuuride kohal seismas, siis sai standardküsimus küsitud.
--Otsin Eesti paigutusega juhtmeta Logitechi klaviatuuri
--Näete see ja järgmine ja veel.
--Aga neil pole ju õ tähte. Kus nad siis eesti paigutusega on?
-- Oi ei ole jah. Kohe otsin.
Vaatas siis kogu riiuli üle. Ühe leidiski, aga sellel oli millegipärast juhe taga. Luges igaks juhuks veel kinniste karpide peal olevaid kirju kah.
--Eesti paigutusega praegu ei ole. Aga sinna klahvide peale võib ju kleepsud kleepida.
--Mis jutt see nüüd on. See pole ju soliidne. Siin väljas klaverid mis maksavad 1000 ... 2300 krooni aga Teie hakkate mingit kleepsujuttu ajama.
--Ega selle kleepsuga pole nii kena küll.

Ja läksimegi lahku.
Tore, et tullakse juurde, pakutakse, proovitakse kliendile meelejärgi olla.
Teadmisi selle kohta, mida müüakse, jääb muidugi puudu.
Võib-olla ka väike keelebarjäär. Ei saanudki aru, kas müüja ei saanud algsest soovist aru või tal polnud ettekujutust, mis on eesti klaviatuur.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
winter
HV veteran
winter

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2005 18:06:40 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
Nii tore oli eile Lasnamäe Centrumis asuvas Enteris käia.

Jalutad mööda poodi ringi. Vaatad üht ja teist. Mingil hetkel on krapsti vene noorik kõrval ja soovib teada, kas abi vaja.
Abist pole kunagi ära öelnud. Kuna parajasti klaviatuuride kohal seismas, siis sai standardküsimus küsitud.
--Otsin Eesti paigutusega juhtmeta Logitechi klaviatuuri
--Näete see ja järgmine ja veel.
--Aga neil pole ju õ tähte. Kus nad siis eesti paigutusega on?
-- Oi ei ole jah. Kohe otsin.
Vaatas siis kogu riiuli üle. Ühe leidiski, aga sellel oli millegipärast juhe taga. Luges igaks juhuks veel kinniste karpide peal olevaid kirju kah.
--Eesti paigutusega praegu ei ole. Aga sinna klahvide peale võib ju kleepsud kleepida.
--Mis jutt see nüüd on. See pole ju soliidne. Siin väljas klaverid mis maksavad 1000 ... 2300 krooni aga Teie hakkate mingit kleepsujuttu ajama.
--Ega selle kleepsuga pole nii kena küll.

Ja läksimegi lahku.
Tore, et tullakse juurde, pakutakse, proovitakse kliendile meelejärgi olla.
Teadmisi selle kohta, mida müüakse, jääb muidugi puudu.
Võib-olla ka väike keelebarjäär. Ei saanudki aru, kas müüja ei saanud algsest soovist aru või tal polnud ettekujutust, mis on eesti klaviatuur.


http://www.delfi.ee/news/arvutiuudised/arvomagi/article.php?id=11622071
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 22.11.2005 18:19:34 vasta tsitaadiga

Kui keegi otsib väljakutset:
http://www.arvutid.ee/tuletoole.asp?page=remonditehnik
http://www.arvutid.ee/tuletoole.asp?page=rma
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 22.11.2005 19:15:44 vasta tsitaadiga

remi kirjutas:
Kui keegi otsib väljakutset:
http://www.arvutid.ee/tuletoole.asp?page=remonditehnik
http://www.arvutid.ee/tuletoole.asp?page=rma

väljakutse tõesti
tasust pole sõnagi , tavaliselt ju ikka poetatakse sisse jutt tasust olenevalt tulemustest või siis konkurentsivõimelisest tasust
on ka tegelikult mujalt kuulda olnud et palgaga on kuidagi kitsas seal
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 22.11.2005 20:32:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

väljakutse tõesti
tasust pole sõnagi , tavaliselt ju ikka poetatakse sisse jutt tasust olenevalt tulemustest või siis konkurentsivõimelisest tasust
on ka tegelikult mujalt kuulda olnud et palgaga on kuidagi kitsas seal



See algajale itimehele hea ja sobiv koht ja spetsialisti sellisele kohale ei palgata, algajalt aga küsitakse paljuga ta rahul oleks, vaevalt keegi kellel hädasti tööd vaja, palju pakkuda julgeb icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.11.2005 12:19:55 vasta tsitaadiga

siin on nüanss: kui isik on kõvasti kooltitunud, käinud õppimas, osalenud mitmes projektis ja on ilge tegija, siis pole mõtet antud pakkumist vaadatagi. milleks seda maha laita, kui see pole sellisele inimtüübile mõeldud? Teine asi muidugi see ülbusfaktor "et mina tehnikuks ei kõlba, tahan ikka suur juht ja tegija olla", kuigi selleks kuidagi ei kvalifitseeru.

Antud töö ongi hea alustustöö sellele, kes ei ole kõvasti koolitunud ja ei oma näiteks spetsiifilisi tõestatud teadmisi või eriala, kuigi tegelikud arvutiteadmised on korralikud. Antud keisil ei tule keegi kellelegi midagi magusat pakkuma. peab ennast allpool tõestama, siis saab alles magusama leiva peale minna.

Mina eelistan oma tiimi võtta pigem madalamalt/alt üles töötanud töötaja, kui värske ülikoolist lõpetanud inimese. Ja tavatöökogemus (tehnik, klienditeenindaja vms) on olnud ALATI ainult kasulik, misiganes elemendis. Minu meelest on aasta-paar sellist tööd märksa parem "töölevõtu argument" kui see, inimene on 3 aastat TTÜ pinke nühkinud.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2005 12:47:40 vasta tsitaadiga

seal enteris töötasin mngi aega ise, mitte küll täpselt selle kohapeal kuid müüjana, ja nende suhtumine oma töötajatesse mis seal sai nähtud on alla igasugu arvestust, täpsemalt seletama ei viitsi hakata a taheti saada suht ulmelisi asju samas palka maksti nii et üksi sellega ära ei oleks eland..
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 23.11.2005 14:27:41 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
seal enteris töötasin mngi aega ise, mitte küll täpselt selle kohapeal kuid müüjana, ja nende suhtumine oma töötajatesse mis seal sai nähtud on alla igasugu arvestust, täpsemalt seletama ei viitsi hakata a taheti saada suht ulmelisi asju samas palka maksti nii et üksi sellega ära ei oleks eland..


viimati muutis remi 25.11.2005 02:58:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2005 14:28:27 vasta tsitaadiga

loe uuesti mis kirjutasin.. teine sõna kohe
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 23.11.2005 14:48:21 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
loe uuesti mis kirjutasin.. teine sõna kohe


viimati muutis remi 25.11.2005 02:59:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raibs
HV vaatleja
raibs

liitunud: 23.04.2003




sõnum 24.11.2005 18:19:41 vasta tsitaadiga

remi kirjutas:

Sellist firmat ei eksisteeri.
On AS ML Arvutid.
On Enter IT Market
Sa ise ikka tead, mis firma su tööandaja oli?


chupat pole remipoisile mõtet pakkuda. Väikseke võib segadusse sattuda - mida temalt nüüd siis oodatakse. Aga Chupa Chups läheb kaubaks küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2005 18:22:30 vasta tsitaadiga

raibs, as ml arvutite all tegutsevad enter arvutipoed. enter teenindus vist ka.
enter it marketi all tegelevad siis itmarketid.

chesm6mmi oli siiski itmarketis icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2005 18:38:20 vasta tsitaadiga

situ pähkleid remi ja õpi lugema
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raibs
HV vaatleja
raibs

liitunud: 23.04.2003




sõnum 24.11.2005 20:07:31 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
raibs, as ml arvutite all tegutsevad enter arvutipoed. enter teenindus vist ka.
enter it marketi all tegelevad siis itmarketid

LINK
Kontrolli omi andmeid icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 25.11.2005 02:59:47 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
piix pähkleid remi ja õpi lugema

Mis ma ikka maailmatarkadega vaidlen icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2005 09:40:34 vasta tsitaadiga

raibs kirjutas:
londiste kirjutas:
raibs, as ml arvutite all tegutsevad enter arvutipoed. enter teenindus vist ka.
enter it marketi all tegelevad siis itmarketid

LINK
Kontrolli omi andmeid icon_wink.gif

heh, see leht on kogu aeg piisavalt segadust tekitav olnud icon_smile.gif
aga ega ma vaielda ka ei viitsi, jää oma arvamuse juurde, kui tahad icon_wink.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2005 21:01:37 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
seal enteris töötasin mngi aega ise, mitte küll täpselt selle kohapeal kuid müüjana, ja nende suhtumine oma töötajatesse mis seal sai nähtud on alla igasugu arvestust, täpsemalt seletama ei viitsi hakata a taheti saada suht ulmelisi asju samas palka maksti nii et üksi sellega ära ei oleks eland..

Täpselt samad kogemused.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.11.2005 11:38:50 vasta tsitaadiga

hmm... Tartu Enterile igatahes suur pluss... niipalju kui ma seal käinud olen, siis alati teenindus meeldiv, viisakas ja ollakse hästi abivalmid... kuigi natuke kumab läbi, et hea teenindus on saavutatud just suurema rõhu panekuga suhtlemisoskustele icon_wink.gif

vaatasin, et eelpool räägiti palgast - eks ole raske jah müüja olla... sa pead IT'st midagi teama ja samas olema hea suhtleja... samas on see ikka üks koht, kus rabeleda ja teha omale nime, kui on näha, et on võimalusi palka juurde saada või paremale kohale tööle saada... alati ei saa ainult rahast mõelda - kui sellele vaid mõtled, siis mine ehitajaks (seal tõesti võimalik väga head palka saada, kuid pole haruldus, kus pead vaid 3-6K-ga leppima alguses icon_smile.gif )
Isiklikult muidugi poodi müüjaks ei läheks kunagi... liialt siblimine ja vaeva nägemine...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.11.2005 11:58:23 vasta tsitaadiga

magic, sa eriti asjast ei tia siis muidugi lihtne ilustada icon_wink.gif ok eks ma seletan lähemalt siis, ma läksin sinna suht alguses kui see enter tehti ja esimesi poode tehti, esiteks palk oli oli 3000kr kuskil, kui midagi ära tõmmati pidime ise kinni maksma selle vähese palgaeest selle kinni maksma mis oli suht võimatu, kui olin seal mingiaja töötanud küsisin ka et kas ei oleks võimalik näiteks kassast mingit protsenti saada või midagi ja öeldi kindel ei ja samas küsisin et kas palka ka juurde saab kasvõi kui mingi paar aastat töötand ja sellepeale öeldi kindel EI et ei saagi rohkem palka ei hakkagi saama, siis süüdistati kõvasti kui süsteemis midagi valesti vai ei ole müüa kaupa kuigi arvuti näitab jne samas kui ise tellisime laost midagi aaaalaati venitati ja saadeti valesi asju jne jne jne, aitasime ka tervet poodi üles seada ja selleeest ei saanud kõigevähematki tänu... vb andis ehk see jutt natuke selgust ma loodan thumbs_down.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.11.2005 12:29:55 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
magic, sa eriti asjast ei tia siis muidugi lihtne ilustada icon_wink.gif ok eks ma seletan lähemalt siis, ma läksin sinna suht alguses kui see enter tehti ja esimesi poode tehti, esiteks palk oli oli 3000kr kuskil, kui midagi ära tõmmati pidime ise kinni maksma selle vähese palgaeest selle kinni maksma mis oli suht võimatu, kui olin seal mingiaja töötanud küsisin ka et kas ei oleks võimalik näiteks kassast mingit protsenti saada või midagi ja öeldi kindel ei ja samas küsisin et kas palka ka juurde saab kasvõi kui mingi paar aastat töötand ja sellepeale öeldi kindel EI et ei saagi rohkem palka ei hakkagi saama, siis süüdistati kõvasti kui süsteemis midagi valesti vai ei ole müüa kaupa kuigi arvuti näitab jne samas kui ise tellisime laost midagi aaaalaati venitati ja saadeti valesi asju jne jne jne, aitasime ka tervet poodi üles seada ja selleeest ei saanud kõigevähematki tänu... vb andis ehk see jutt natuke selgust ma loodan thumbs_down.gif

Poleks nii hullu asja lootnudki nii nimekalt firmalt... isegi K pole minuteada nii hull... palk seal ikka üsna ok, kuid sealgi mitmeid jamasid....
See 3K puhtalt kätte? aga ikka vähe jah... masendavalt vähe... Talinnas ei tee sellega midagi...
Muide sellest % kassast asja kaotamisest või järgimisest ma ei saa üldse aru - mis müügimees sa oled, kui sulle makstakse seismise eest palka... seega sa tõesti pigem valvad, et keegi ei varasta icon_biggrin.gif
Ja see pännamise omataskust kinnimaksmine on küll jura - tuleb meelde miski väikelinna toidupood icon_smile.gif
Mul oli ka kunagi võimalus saada ühte arvutipoodi müüjaks(mitte Enter), aga mõte kadus kiiresti, sest boonus süsteem oli liialt segane... meenutas NL aegset korda, kus pealekaebamise eest maksti palka... otseselt müügi pealt % puudus

Aga siiski tore, et väikse palga eest on tasemel töötajaid leitud... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 13:46:44 vasta tsitaadiga

Mina töötasin Ülemiste ITM -is, bruto palk oli 3600 + kopikad.
Ka meil oli see, et kui midagi varastatakse, siis hakatakase palka kärpima.
Teine tore asi oli see, et meil ei töötand turvaväravad ja kaamerad olid ka vist rekvisiidid icon_lol.gif
Õigemini, nad töötasid, aga vastavalt tujule..
Sellekohaseid märkuseid sai tehtud vist pooltele kontoris olejatele, ka. tegevdirektorile.
Ei liikund seal miski, lõpuks, kui ma seal ~2 kuud juba olnud olin, siis hakkas asi arenema vaikselt.
Aga jah, suhtumine töötajatesse oli alla igasugust arvestust.
Inventuurid olid üks suurematsorti segadus jne.
Vähemalt selles poes vahetusid töötajad ikka metsiku tempoga.. Pidevalt läks ja tuli keegi.
Ei, tore oli icon_razz.gif
Enam tagasi minna ei taha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 29.11.2005 19:50:41 vasta tsitaadiga

Sai siis enne ostu minemist helistatud enteri kontorisse Sakala 19 ja soov oli osta Razer Diamondpack 1600 hiir mis kodulehekülje järgi peaks maksma 570.- Öeldi, et hetkel siin on meil otsas see ja loeti ette esindused kus on seda saadaval. Sai käidud Nortic Centrumis Tallinna sadama kõrval enter.ee poes ja seal oli Razeri hinnaks 790.-

Kuidas on võimalik, et erinevates esindustes on toodetel erinevad hinnad kui koduleheküljel. icon_evil.gif icon_evil.gif
http://www.enter.ee/insert_lisa.htm
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 29.11.2005 21:26:15 vasta tsitaadiga

chesm6mmi`ist kül aru ei saa icon_confused.gif palk seal ju 3600 + see lisa protsent mis tuleb müügist, mille summa võib 1500 või ka 6000 olla. Nii nad rääkisid igatahes vestlusel.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ML Arvutid + Enter mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.