Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Räägime mäludest alates 400MHz märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 57, 58, 59  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2005 22:08:35 vasta tsitaadiga

üks kiire küsimus siia:
ostsin täna 512 pulga, mingi AM kividega. Nii, ja panin siis masinasse (pesa nr.1), kus 2x256 ees. C1 error. Et siis kas 3 pulka (1 erineva suurusega) ei saagi koos panna? Saan aru, et probleemi tekitas see, et 2x256 olid automaatselt dualis (3. ja 4. pesa ja sama suurusega) ja esimeses siis single...
Kuidas ma nad ilusasti kõik single toimima saan?
Loll küsimus küll...
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 22.11.2005 23:54:28 vasta tsitaadiga

Ei kommentaari... palavik.3 pulka A64 peal on alati õnnemäng kui erinevad pulgad.Soc 939 kohta on öeldud ,et 3 pulka pole toetatud- vaid 1 ,2 või 4 pulka.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 23.11.2005 04:02:27 vasta tsitaadiga

testisin siis D43 3,3V peal et teada kaugele 2,5 3 3 9 timingutel läheb... well PId tegi veel 280mhz peal(kuigi hiir kadus ära :X) aga stabiilne piir siiski 275mhz DT-D43siis
teab keegi tuua oma pulkasid võrdluseks 3,3V peal

nagu razor ka eelpool mainis siis jooksevad pulgad 2 2 2 timingul 200mhz


viimati muutis incognito 24.11.2005 23:06:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2005 13:38:32 vasta tsitaadiga

incognito, no hetkel on BT-D43 ja DT-D43 256MB pulgad ... eile sai testitud mõlemaid @2,8V icon_neutral.gif

kas siis DT versioon tahab rohkem volti saada, et paremini klokkux (DT pidavat ju olema parem kui BT), sain ainult 210MHz 2,5-4-4-7 icon_confused.gif

BT pulk laks sama voldi ja timingute peal palju kaugemale, aga 240MHz peal oli täiesti stabiilne (SPI 16M, Prime95 ja Memtest86+) icon_wink.gif

hiljem peab kõrgema voldiga proovima

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.11.2005 13:49:05 vasta tsitaadiga

Need kes mingi 3..v oma mälusid jooksutavad võiks selle asja esimesena mainida alati.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.11.2005 16:03:06 vasta tsitaadiga

DT tundus pinget paremini taluvat, muud vahet nagu ei olegi. 2.8/2.9 peal on nende performance praktiliselt identne.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.11.2005 16:38:09 vasta tsitaadiga

Minu 2T all toiminud D43 olid kõik BT.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.11.2005 22:41:46 vasta tsitaadiga

käisin täna Enteris ja seal oli nii ühepoolseid, kui 2 poolseid D43 mälusid(ühepoolne on BT)... valisin DT-43 tähistusega mälu... jooksis max ~250 2,5-3-3-6 1T... muidugi eriti piinata ei viitsinud... mul BH5 jaoks kõik peeneks timmitud, seega eriti muuta asju ei viitsinud icon_razz.gif
Samas oma 850.- hinda veel asi õigustab... ja foorumist hinge hinna eest ~700 ma küll D43 512MB isendit ei ostaks... garantii ka maksab midagi + võimalus saada parem mälu kui foorumist icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2005 00:41:33 vasta tsitaadiga

Magic, mis mälud need on 850.- eest (512 MB).

EDIT: Enter pakub vist Hynix mälusid, kui ma ei eksi.


viimati muutis wa666ou 25.11.2005 01:21:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 25.11.2005 00:44:53 vasta tsitaadiga

Peebu 640kr Twinmos M-tec 512mb pc3200 toimis 245mhz 2,5-3-3-8 päris hea 2,9v.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puff
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2004




sõnum 25.11.2005 09:50:24 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
käisin täna Enteris ja seal oli nii ühepoolseid, kui 2 poolseid D43 mälusid(ühepoolne on BT)... valisin DT-43 tähistusega mälu... jooksis max ~250 2,5-3-3-6 1T... muidugi eriti piinata ei viitsinud... mul BH5 jaoks kõik peeneks timmitud, seega eriti muuta asju ei viitsinud icon_razz.gif
Samas oma 850.- hinda veel asi õigustab... ja foorumist hinge hinna eest ~700 ma küll D43 512MB isendit ei ostaks... garantii ka maksab midagi + võimalus saada parem mälu kui foorumist icon_smile.gif

Ja seda orienteeruvalt mis pingel?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.11.2005 10:36:00 vasta tsitaadiga

~2.9-3... üle selle minu meelest juurde ei andnud...muidugi eriti ei katsetanud ka
kuu pärast vast ostan järgmise... siis testin ka toda... seni on minu käest läbi käinud vist 5 D43 kividega isendit... ja vähemalt kõik on teinud 250 ära
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja
-m.a.r.x-

liitunud: 18.06.2004




sõnum 25.11.2005 19:28:44 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Peebu 640kr Twinmos M-tec 512mb pc3200 toimis 245mhz 2,5-3-3-8 päris hea 2,9v.

1T/2T?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.11.2005 21:54:38 vasta tsitaadiga

1T suht kindlalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.11.2005 15:27:11 vasta tsitaadiga

Mingi ebastabiilsus on praegu selles arvutis kus need peebu mälud- pole veel kindel mis imeb.1T oli jah katsetades.Tegin sempron 64 voltmodi ja prose pinge hakkas hullult kõikuma- peab vist default tagasi panema.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2005 15:29:49 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
~2.9-3... ja vähemalt kõik on teinud 250 ära


palju normaalse voldiga (2,6-2,7) läheb?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2005 15:31:09 vasta tsitaadiga

-m.a.r.x- kirjutas:
soodent kirjutas:
Peebu 640kr Twinmos M-tec 512mb pc3200 toimis 245mhz 2,5-3-3-8 päris hea 2,9v.

1T/2T?
minu valitud mtec töötas 2x512mb 3,3v 250 mhz 2-2-2-5 8)
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 26.11.2005 21:10:08 vasta tsitaadiga

seda ka kuskil 3.4-3.5V. algajad ei julge/saa nii palju volti ju anda icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.11.2005 21:22:36 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
seda ka kuskil 3.4-3.5V. algajad ei julge/saa nii palju volti ju anda icon_razz1.gif

Jälle mingi tobe nimetus- algajad ja point on ,et ei taha mitte julge/saa.Saage täiskasvanuks.

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2005 21:25:43 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
seda ka kuskil 3.4-3.5V. algajad ei julge/saa nii palju volti ju anda icon_razz1.gif
mul need supertalent ch5ed 2*256 tegid 260 mhz 3,5v
siis mtechid2 *512 tegid 260 3,4v ga , rohkemas pinget polnud kasu icon_razz.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 26.11.2005 22:20:11 vasta tsitaadiga

Keegi küsis - millega Windowsis vaadata, kas mälud 1T või 2T - http://www.techpowerup.com/systool/
Tollega saab nii Inteli kui AMD süsteemi omanik seda vaadata
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 26.11.2005 23:56:06 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
seda ka kuskil 3.4-3.5V. algajad ei julge/saa nii palju volti ju anda icon_razz1.gif


kui raha on palju siis anna minna thumbs_up.gif icon_razz.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 12:34:01 vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:
razor kirjutas:
seda ka kuskil 3.4-3.5V. algajad ei julge/saa nii palju volti ju anda icon_razz1.gif


kui raha on palju siis anna minna thumbs_up.gif icon_razz.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif kas sa arvad et siis ch5 ja bh5 & UTT ei või jooksutada sellistel pingetel? peaasi et vdimm ei kõiguks ..., aga uutel mobodel seda probleemi pole
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 27.11.2005 15:45:10 vasta tsitaadiga

jutt oli m-tecist imo icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 16:08:21 vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:
jutt oli m-tecist imo icon_rolleyes.gif

Need osad m-tecid ongi relabled ch5 ja bh5 & UTT

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 17:21:14 vasta tsitaadiga

Huvitav kui DR.Peebust tellida siis kui suur võimalus on, et saab ch5/bh5?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 18:46:55 vasta tsitaadiga

Rutz kirjutas:
prophet kirjutas:
jutt oli m-tecist imo icon_rolleyes.gif

Need osad m-tecid ongi relabled ch5 ja bh5 & UTT
aa4t on UTT ch5 (klokkub paremini kui UTT bh5)
BH5 UTT on 1a4t
selle mälu peal on kleps, ja siis viimane tähe kombinatsioon 8)

klokkuvad suht hästi, aga neil on väga nõrk pcb, value stuff ju ikkagi icon_biggrin.gif ja kasulik 24/7 oleks neid jooksutada 3,2v -3,3v ~240-250 mhz 8)
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 18:01:08 vasta tsitaadiga

WindowsXP SP2
Opteron 144@ 3140MHz
DFI Lanparty SLI-DR Expert@348HTT
2x256 Corsair PC3500 BH5 285FSB CAS 2-7-12-2-1-2-2-2-1-2-1
Proovin õhtu Win2k peal 290-300MHz FSB.

http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/SuperPI%20with%20Opteron%20and%20BH5.JPG
beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.11.2005 18:44:20 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
Rutz kirjutas:
prophet kirjutas:
jutt oli m-tecist imo icon_rolleyes.gif

Need osad m-tecid ongi relabled ch5 ja bh5 & UTT
aa4t on UTT ch5 (klokkub paremini kui UTT bh5)

mille järgi klokkub paremini icon_confused.gif
kui mul BH5 UTT teeb 265, siis see kehv...? pole eriti üle 260 tegevaid 512 isendeid siin küll näinud... enamik CH5 isendeid jooksevad hädavaevu sinna 250-260 kanti...

kuid jah... kui rääkida nüüd mitmest tipplabeldajast, siis neil teevad CH5 UTT'd isegi ligi 300 juba... aga hind on räme icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 19:34:00 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
Rutz kirjutas:
prophet kirjutas:
jutt oli m-tecist imo icon_rolleyes.gif

Need osad m-tecid ongi relabled ch5 ja bh5 & UTT
aa4t on UTT ch5 (klokkub paremini kui UTT bh5)

mille järgi klokkub paremini icon_confused.gif
kui mul BH5 UTT teeb 265, siis see kehv...? pole eriti üle 260 tegevaid 512 isendeid siin küll näinud... enamik CH5 isendeid jooksevad hädavaevu sinna 250-260 kanti...

kuid jah... kui rääkida nüüd mitmest tipplabeldajast, siis neil teevad CH5 UTT'd isegi ligi 300 juba... aga hind on räme icon_smile.gif
ch5 klokkub madalamal voldil kaugemale lihtsalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.11.2005 19:47:29 vasta tsitaadiga

kusagil 3.5-3.6V juures pole neil odavamatel isenditel vahet jah, kui palju volti anda...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 29.11.2005 00:28:40 vasta tsitaadiga

soovitage DFI LP UT soc.939 nF4 Ultrale mälusid - odavaid,

öeldi et Hynixid hakkavad tõenäoliselt näkku hüppama icon_mad.gif


EDIT:

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=138&id=153547 , icon_eek.gif - 2-3-2-6 = CH-5? püha jeesus mis hind
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 00:49:31 vasta tsitaadiga

mis see NON-ECC tähendab/näitab? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 29.11.2005 00:52:03 vasta tsitaadiga

et ei ole serverimälud.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.11.2005 07:41:37 vasta tsitaadiga

korndog412 kirjutas:

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=138&id=153547 , icon_eek.gif - 2-3-2-6 = CH-5? püha jeesus mis hind

CH5 tõesti ?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 29.11.2005 08:52:32 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
mis see NON-ECC tähendab/näitab? icon_rolleyes.gif


ECC - Error-Correcting Code; Error Checking and Correcting

ehk Ei ole ECC icon_razz.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 29.11.2005 15:35:09 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
korndog412 kirjutas:

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=138&id=153547 , icon_eek.gif - 2-3-2-6 = CH-5? püha jeesus mis hind

CH5 tõesti ?


seda ma tahangi teada, aga ei teaks muid mälusid mille Timmingud 2-3-2-6-1 oleks
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 20:59:25 vasta tsitaadiga

oskab keegi soovitada 1k eest väga häid 512 mb mälusid?
kõige tähtsam on see, et klokkuksid hästi.
ma ise mõtlen, et Hynix d43 ja siis midagi Corsairilt vms bh5 kividega.
oskab keegi midagi tarka öelda? icon_rolleyes.gif

niisama küsin, huvi pärast
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 29.11.2005 21:02:47 vasta tsitaadiga

alariv, bh-5 kiviga 512 pulka 1k eest võid unes näha.
Vaata osta peebust need http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=138&id=153547
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 21:06:18 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
alariv, bh-5 kiviga 512 pulka 1k eest võid unes näha.
Vaata osta peebust need http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=138&id=153547

kas Hynixid ei ole siis nii head?
aga millised on siis kõige paremad hinna/performance suhtega 512 mälud?
peaksid kannatama klokkimist hästi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 29.11.2005 21:09:38 vasta tsitaadiga

No 1k eest sa ei saa bh-5.
Kõik oleneb kuidas joppab, osta siit HV-st kasutatud D43-ed.
Või proovi neid peebu mälusi. Pidavat CH-5 olema mis suurel voldil läheb normilt.
D43 piisab 2,9-3,1v.
CH-5 aga 3,3-3,6v.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 21:12:11 vasta tsitaadiga

praegu ma neid ostma ei hakka (ütlesin 1.postis, et küsin huvi pärast), küll aga tulevikus..
aga margusser, mis mälud sa ostaksid, kui oleks vaja kõige paremaid hind/performance mälusid?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 29.11.2005 21:16:55 vasta tsitaadiga

Ma ostaks 4x512 PQI klotsi või 2x1gb PQI-d.
Kellamiseks rööviks kuskilt TCCD või BH-5-ed.
Need viimased on küll hirmkallid aga kui kellata tahad siis kogu pappi, varasta vms icon_biggrin.gif

1k eest tahad ühe 512pulka?
Sebiks vast 512 D-43 pulga siis. (kasut. HV-st)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 21:24:12 vasta tsitaadiga

aga mis mälud veel TCCD ja BH-5 kividega on? icon_rolleyes.gif
ja kuidas on M-Tec'idega lood? näha on, et nendega komplekteeritakse siin päris palju komplekte.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.11.2005 22:39:18 vasta tsitaadiga

alariv kirjutas:
aga mis mälud veel TCCD ja BH-5 kividega on? icon_rolleyes.gif
ja kuidas on M-Tec'idega lood? näha on, et nendega komplekteeritakse siin päris palju komplekte.

uus mtec suht jura... samas mul üks BH5 UTT üle kui huvitab... töötab 265(2-2-2-5@3.6V) icon_razz.gif
endal mul varsti 2X512MB BH5 "old"

hetkel arvutis BH5 ja D43... töötavad koos küll 240 peal 1T (2,5-3-3-6...3V)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 23:04:00 vasta tsitaadiga

icon_confused.gif hmm... täna sai proovida sõbra 2x256MB mälusid; üks PQI, teine Pmi, aga PQI kiviga (kivid olid erineva markeeringuga), lootsin ikka mingi 230MHz kätte saada, aga ei midagi

@200MHz 2,5-3-3-7 töötab muidugi vabalt ja ilma vigadeta
aga üle 215MHz-i 2,5-4-4-8 ei läinud dualis ega ka eraldi

vb ei istu AMD sys, sest inteli peal läksid küll 230MHz ja nati üle icon_wink.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 30.11.2005 00:04:42 vasta tsitaadiga

DFI LP nF4 Ultra-D soovitage sellele mälusid, mitte liiga kallis, soovitavalt mitte netipoest noo.. mida odavam seda parem

ise mõtsin kas Hynix (öeldi et ei taha koostööd teha DFIga) või Corsair 2-3-3-6 mälud (öeldi et ka Corsair ei taha koostööd teha...)

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=219275&postdays=0&postorder=asc&start=25
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 21:00:47 vasta tsitaadiga

keegi enda AM1 setingud viitsib visata? 1:1 le jooksevad välja 250 mhz 2,7v ga... aga ma tahan div 133 kasutada, ning siis jookseks nad 190 mhz , aga olen juba 1h twiikinud ikka ei saa jooksma icon_razz.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 30.11.2005 21:04:30 vasta tsitaadiga

nunii, arvestades PQI mälude kvaliteediga olen vast üsna soodsa partii otsa satunud? icon_biggrin.gif
stabiilselt pinget tõstmata (e 2.6v) 2-3-3-5-1T @ 430mhz thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja
-m.a.r.x-

liitunud: 18.06.2004




sõnum 02.12.2005 19:24:10 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
nunii, arvestades PQI mälude kvaliteediga olen vast üsna soodsa partii otsa satunud? icon_biggrin.gif
stabiilselt pinget tõstmata (e 2.6v) 2-3-3-5-1T @ 430mhz thumbs_up.gif

Ei taha hästi uskuda, et 430mhz said, pakun et see on 215mhz ddr-is icon_wink.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Räägime mäludest alates 400MHz mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 57, 58, 59  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.