Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Matrix: Path of Neo märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
darvidaz
HV vaatleja
darvidaz

liitunud: 03.03.2004




sõnum 16.11.2005 00:33:00 vasta tsitaadiga

Võtke seda lihtsalt sedamoodi, et mängutegijad mõtlesid ka sellepeale, et PC omajad kellel soov on selle mänguga tutvuda, saaksid ka seda mängu pelada. Kuna ikkagi mäng oli mõeldud algselt konsoolidele. Ma isiklikult mängin ise ka PC versiooni puhta sellepärast, et olen Matrixi fänn, graafika mind üleüldse ei koti ka. Nii et ei taha kobiseda ega midagi sellist aga tõsiselt võiks väike Respect olla et nad selle Copy Paste tegid konsoolilt arvutile.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 16.11.2005 01:12:08 vasta tsitaadiga

darvidaz kirjutas:
Võtke seda lihtsalt sedamoodi, et mängutegijad mõtlesid ka sellepeale, et PC omajad kellel soov on selle mänguga tutvuda, saaksid ka seda mängu pelada. Kuna ikkagi mäng oli mõeldud algselt konsoolidele. Ma isiklikult mängin ise ka PC versiooni puhta sellepärast, et olen Matrixi fänn, graafika mind üleüldse ei koti ka. Nii et ei taha kobiseda ega midagi sellist aga tõsiselt võiks väike Respect olla et nad selle Copy Paste tegid konsoolilt arvutile.

1. PC versioonidele 1:1 copyd on haledad.
2. Pigem on nad möeldud veel viimast raha Matrixi fannidelt välja imemiseks, mitte PC userite rõõmuks.
3. Õige Matrixi fan? Kas siis alati nimi loeb? Mängu graafika ei ole vananenud vms, see on lihtsalt kole, arutelu ei ole vist mõtet pikemaks teha ega? icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darvidaz
HV vaatleja
darvidaz

liitunud: 03.03.2004




sõnum 16.11.2005 08:20:19 vasta tsitaadiga

Jah oleks veel palju vastu öelda aga hoian nüüd edaspidi suu kinni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HV veteran
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 17.11.2005 01:00:05 vasta tsitaadiga

to lighT: 3. Õige Matrixi fan? Kas siis alati nimi loeb? Mängu graafika ei ole vananenud vms, see on lihtsalt kole,

Õige Matrixi fänni puhul nimi loeb.. Mind ka see graafika jätab jääkülmaks.. Kui sulle ei meeldi, tee uninstall. Kui sa seda juba teind oled, siis miks vaja veel tagantjärgi vigiseda.. Matrixi patrioodile EI OLE see mäng lihtsalt üks mäng miljonist.

_________________
thezone.myminicity.komm
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stereo2121
HV kasutaja
Stereo2121

liitunud: 02.03.2003




sõnum 17.11.2005 22:38:46 vasta tsitaadiga

Ühte mu sõpra huvitas selline asi, et kas see mäng GeForce 4 MX440-ga ka käima läheb? Ise ma mänge ei mängi ning ei osanud midagi talle vastata. Uurisin natuke neid miinimum nõudeid ja seal oli kirjas, et GeForce FX5200 icon_rolleyes.gif
Et siis mis te arvate või kas keegi on äkki proovinud?

_________________
Tahad GoPro HERO3 kaamerat? Küsi pakkumist!
Aitan USA'st kaupa tellida (Eestisse tuua)
M: http://stereo2121.com/myyk
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 20.11.2005 15:23:19 vasta tsitaadiga

Suht haige, peaks mainima klõpsid lihtsalt nuppe suvalises järjekorras
nagu mingi "närvihaige" vanaema... Aga jah, üks suur nalja tegemine järjekordselt

esmamulje oli selline
icon_cry.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darvidaz
HV vaatleja
darvidaz

liitunud: 03.03.2004




sõnum 23.11.2005 23:42:21 vasta tsitaadiga

Jah ega minupoolt ka Palju Õnne Avatar- ile totaalse käkiga hakkama saanud thumbs_up.gif , ootasin midagi enamat, sry meelemuutuse pärast.

Mängumootor : 2/10
Graafika : Max Payne 1 graafika oli etem.
Mängitavus : 8/10

Ainuke hea asi mis ma sealt mängust leian on ikkagi Martial arts, kus ikka Neo - ga saad ikka tõsiselt KICK - A** combosi aretada 10/10
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HV veteran
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 27.11.2005 23:43:59 vasta tsitaadiga

Martial arts tõepoolest 10/10.. Tõsiselt hea mäng tegelikult.. Väga vaheldusrikas.. Kui mõtetult üleshaibitud Most Wantedis visaks juba peale mõnda tundi täieliku kopa ette, siis Path of Neo's jätkus põnevust lõpuni.. Mängul oli ebahuvitav algus, aga kui läks Matrixis treeninguks lahti, siis võttis uue ja parema pöörde.. Graafika üle tegelt eriti ei nurise, harjus ära sellega suht kiiresti.. Pluss on ikkagist ju story ja martial arts.. Pole ammu-ammu nii head mängu mänginud.. Hea töö..
_________________
thezone.myminicity.komm
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 03.12.2005 14:59:16 vasta tsitaadiga

Sai siis mäng läbi tehtud, kokkuvõtteks võib öelda, et BS.
Hand-to-hand combat oli thumbs_up.gif , aga relvad ja sihtimine icon_neutral.gif
storylt oleks Samuti enamat oodanud ning eriti mõttetuks kiskus "final fight",
SUURE Smithiga, nagu Serious Sam'i pelaks, aga see selleks

6/10
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koletis20
HV vaatleja
koletis20

liitunud: 08.01.2004




sõnum 08.12.2005 00:25:05 vasta tsitaadiga

ootused olid suured. tahaks öelda, et swat teami meestest peaks küll neo kiiremini jagu saama, filmis paarist löögist piisas, siis tao neid ikka oma jagu. Liiga palju klõpsutamist, mõne koha peal viskab küll üle. Aga story ise on hea, millegi muu pärast hetkel lõpuni mängu ei mängikski.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 11.01.2006 02:07:42 vasta tsitaadiga

et siis lahe:) Keegi ytleks mis teha esimese leveli lõpul katusel kahe agendiga....alla visata?
Uksed ju ei avane miskipärast
Nüüd korras
Walkthrough abiks kuigi seal ei seletatud mis nubinaga uks avaneb icon_rolleyes.gif

_________________
Let them hate us, as long as they fear us


viimati muutis HangOver 12.01.2006 00:45:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 11.01.2006 22:08:16 vasta tsitaadiga

Isegi Enter The Matrix oli oma "vägeva" graafikaga ning effektide pooles pea jagu üle sellest hülge si*ast. Stoori aint läheb ja sound. Muu on ikka nii vi**s. Eriti kino on jälle sihtimine, no ma ei tea, isegi ETM oli parem oma automaatsihiku poolest. Hea, et ma mängu ei ostnud, vaid laenasin, kohe alguses lasksin maha, ei tahtnud fiilingut rikkuda. Kui ETM-is võis veel silma kinni pigistada kohati, selle jubeduse poolest, siis siin on see täiesti võimatu. Kuna film on ikkagi kogu aeg silma ees, ja efektid, mis seal olid, siis see mäng rikkus mul ka juba filmi fiilingut, mõtlesin et ei, see ei ole matrix, ja lasin maha. Veel hullemat graafikat ja mängitavust annab välja mõelda ma ei või tead...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 12.01.2006 01:24:58 vasta tsitaadiga

et siis muidu lubati ka PC-le välja käia dets lõpus 2005.Mitte x-box copy / paste,aga ei ole siiani...
_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HV veteran
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 14.01.2006 00:23:16 vasta tsitaadiga

HangOver kirjutas:
et siis muidu lubati ka PC-le välja käia dets lõpus 2005.Mitte x-box copy / paste,aga ei ole siiani...

oot mis mõttes,. et ei ole siiani.. pc-l ju väljas..

_________________
thezone.myminicity.komm
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 14.01.2006 04:25:40 vasta tsitaadiga

HV veteran kirjutas:
HangOver kirjutas:
et siis muidu lubati ka PC-le välja käia dets lõpus 2005.Mitte x-box copy / paste,aga ei ole siiani...

oot mis mõttes,. et ei ole siiani.. pc-l ju väljas..



See mäng on minu meeles juba tükk aega PC peal välja lastud ja pooditesse müüki tulnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soprano
HV vaatleja
soprano

liitunud: 28.12.2004




sõnum 27.01.2006 01:34:11 vasta tsitaadiga

HV veteran kirjutas:
Martial arts tõepoolest 10/10.. Tõsiselt hea mäng tegelikult.. Väga vaheldusrikas.. Kui mõtetult üleshaibitud Most Wantedis visaks juba peale mõnda tundi täieliku kopa ette, siis Path of Neo's jätkus põnevust lõpuni.. Mängul oli ebahuvitav algus, aga kui läks Matrixis treeninguks lahti, siis võttis uue ja parema pöörde.. Graafika üle tegelt eriti ei nurise, harjus ära sellega suht kiiresti.. Pluss on ikkagist ju story ja martial arts.. Pole ammu-ammu nii head mängu mänginud.. Hea töö..


Nõustun täiesti. Ainult lõpp oli jura, suure Smith'ga. Muidu oli vaheldusrikas ja graafikat tõesti mingist hetkest ei pannud enam tähele, sest martial arts nippe on lausa lust vaadata. Lemmik koht oli suure Smith'i karjaga võidelda nagu oli Reloaded osas. Neid postiga vasta maja lennutada jne thumbs_up.gif
Üks küsimus kes on läbi teinud, kas teil boonusvideod tulid kõik lahti? Mul jäi Making Of.. peale ühe kõik kinni icon_confused.gif Ja galeriis samuti enamus pilte kinni.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CALEB
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2006




sõnum 02.04.2006 02:21:37 vasta tsitaadiga

Sain ka proovida. Ärge ostke, kellel vähegi ilumeelt. Otse konsooli pealt üle toodud. Panin graafika põhja 1600x1200 ja detailid 10/10
aga sitast see saia ei tee. 2001 välja tulnud Red Faction oli ka parem. Juhitavus ka allapoole arvestust - klõbista nagu haige ja tulistamine on üldse nõmedam kui üheski teises mängus. Isegi stoory ei päästa, nagunii on teada, mis tulema peab.
Lihtsalt kahju, et fännidele jälle pettumust valmistatud on. Isiklikult ma ei lepi millegi muuga, kui parimaga. Krt. osta omale ilge papi eest ulme arvuti ja siis veel hiljuti välja tulnud mäng ka ja mis selgub ? Sama häst oleks võinud ühe neist ostmata jätta.
Arvuti siiski tasub end ära normaalsete, tänapäevase graafikaga mängude puhul. -UNINSTALL-
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 02.04.2006 04:40:45 vasta tsitaadiga

Tegemitst ühe sitema mänguga mida lähiajal pelanud, kõik oli paks, mämgitavus, süšee, graafika jne. ja aina sitemaks kõik läkes ,kuni lõpuni välja kui äks sisu ikka eriti pasaks. Täielik pask igatepidi, vähemalt pc jaoks, muude platvormide kohta ei oska öelda ja eriti ei koi kah, matriksi mängus võivad kõik putsi minna ja ma olen jälle purjus icon_evil.gif
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 26.11.2007 18:06:31 vasta tsitaadiga

CALEB kirjutas:
... -UNINSTALL-
ma 1/2 tundi pidasin vastu
yawn.gif
bullshit
eusa_wall.gif

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Matrix: Path of Neo mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.