Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 02:22:27 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4411624 - 10529

6800LE 16/6+klokk, 3200+, 1Gb ram
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 13:10:17 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4411624 - 10529

6800LE 16/6+klokk, 3200+, 1Gb ram

thumbs_up.gif tulemus..sul on selle kaardiga vedanud.
kas mängudes vigu ka esineb @ 16/6?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 16:39:48 vasta tsitaadiga

barton 2500, 1g ram ja 6600gt 500/900@540/1050

3dmark03 - 7865
3dmark01 - 13570

kas prose on tõesti nii hulluks piduriks 3dmark01 puhul?

mu eelmine ati 9600pro sai ka 13K kätte.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 16:41:30 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
barton 2500, 1g ram ja 6600gt 500/900@540/1050

3dmark03 - 7865
3dmark01 - 13570

kas prose on tõesti nii hulluks piduriks 3dmark01 puhul?

mu eelmine ati 9600pro sai ka 13K kätte.


barton 3200+ sagedust ei talu?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 20.11.2005 16:41:32 vasta tsitaadiga

Fisher, 2500+ def kelladel?
Kui jah siis tõesti jääb see piduriks.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 16:47:23 vasta tsitaadiga

def kelladel jah. vanas kastis kannatas 3200 peal ka joosta, aga tahtis selleks 1,9V. kordajad on muidu lahti, et ehk peab neid kunagi näppima. samas mõtlesin ka ehk wr4 vahetada tt volcano 12 vastu, aga pole veel otsind infot sellekohta, et kui palju efektiivsem ta whisperrockist on.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2005 16:09:11 vasta tsitaadiga

sai oma profiilis oleva romuga proovitud kellata sellist kaarti nagu GF 6800LE, tulemuseks 10013 punkti
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.11.2005 02:35:19 vasta tsitaadiga

Kehvemapoolse 6600GT'ga 10.000p. "barjäär" ületatud banaanitants
10024
~597Mhz/~1,19Ghz
Mängida kannatab ~550/1,1
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2005 11:56:11 vasta tsitaadiga

597 on suht hea..mis sul jahutab???
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2005 12:00:20 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
597 on suht hea..mis sul jahutab???
ega ta väga hea ikkagi ei ole. Mul kannatas 595/1295 mängida, artifacte ei annud ühtegi. Jahuti oli ka muidu silencer.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.11.2005 12:34:00 vasta tsitaadiga

Jep, silencer.
597=pilt läbune
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2005 21:20:33 vasta tsitaadiga

Sain siis oma Sapphire x800gto kätte. Core r480, memory 2ns. thumbs_down.gif
Default kellad on 400/490. Atitooliga oli puhas 553/575. Raal on kasti sees ja kast kinni.

Winchester 3000+@2650mhz
Hynix d43 2x256mb @265mhz
Sapphire x800gto pci-e 400/490@545/576

3DMark03 Score: 12308

SCREEN
ORB-i ei saanud, kuna terve päev puudus nett ja pole ka Pro omanik, et hilem saaks uploadida oma skoori.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2005 22:11:33 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
Sain siis oma Sapphire x800gto kätte. Core r480, memory 2ns. thumbs_down.gif
Default kellad on 400/490. Atitooliga oli puhas 553/575. Raal on kasti sees ja kast kinni.

Winchester 3000+@2650mhz
Hynix d43 2x256mb @265mhz
Sapphire x800gto pci-e 400/490@545/576

3DMark03 Score: 12308

SCREEN
ORB-i ei saanud, kuna terve päev puudus nett ja pole ka Pro omanik, et hilem saaks uploadida oma skoori.
jõhker, mida sa selle 03ega jamad, 01te ikka icon_razz1.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2005 22:13:19 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
SCREEN
ORB-i ei saanud, kuna terve päev puudus nett ja pole ka Pro omanik, et hilem saaks uploadida oma skoori.

et hiljem uppida i pea pro omanik olema. parem klikk, submit saved result.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2005 22:14:58 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
jõhker, mida sa selle 03ega jamad, 01te ikka icon_razz1.gif
01 ei viitsi panna hetkel. Kaardist on veel võimalik kõvasti rohkem välja võtta. Esialgu võin öelda, et 01 oli nõks üls 28k.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 24.11.2005 22:57:20 vasta tsitaadiga

Sapphire X800GT AGP 256MB 256bit 8piipu
nforce2 platvorm

defaultis 8553
oc 9365
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 05:05:20 vasta tsitaadiga

Nature testi alguses oli fps üle 470... peaaegu 500fps-i.

23769p http://service.futuremark.com/compare?2k3=4433519
WindowsXP SP2
Opteron 144@ 3100MHz
DFI Lanparty SLI-DR Expert@345HTT
2x256 Corsair PC3500 BH5282FSB
ASUS 7800GTX@Core640MHz\Memory 1732MHz

SuperPI pilt kah: http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/SuperPI%20with%20Opteron%20and%20BH5.JPG

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paulie
Kreisi kasutaja
Paulie

liitunud: 06.08.2005




sõnum 28.11.2005 14:51:36 vasta tsitaadiga

Sparkle GeForce 6600GT 500\1000 128 MB Ram

~9300.
540\1120 Mhz
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 23:00:45 vasta tsitaadiga

barton 2500@3200
club3d 6600gt 500/900@540/1100
8338 punkti.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 23:14:32 vasta tsitaadiga

AMD64 3000+ @2.7GHz
1Giga rammu
7800GT (default kellad)

14 721 punni


Huvitav kas see on default 7800GT tarvis normaalne punkti summa? Kellama teist ei ole veel hakanud kuna tahaks parema jahutuse peale panna kuigi tempid ei lähe tollel isendil mis käes on eriti kõrgele (käega katused suht jahe kaart 8) )
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2005 23:46:40 vasta tsitaadiga

eks jah, norm skoor selle ühe munaga GTX-i kohta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 00:36:19 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
eks jah, norm skoor selle ühe munaga GTX-i kohta icon_biggrin.gif



mõs asja icon_neutral.gif


Proovisin väikest OC i 430 1100 ja sain 3Dmark03 15 606.

456 (alla selle ei saa panna kuna clocki saab ainult 30 kaupa tõsta) on sutsu kange kuna viskab natuke pilti vigu sisse. Kuigi kaart on suht tuimalt külm. Ehk volte jääb väheks vms jama takistab teda kiiremalt töötada. Kuigi hea seegi et 430 välja võtab. Vaja korralik jahutus muretseda ja edasi proovida icon_neutral.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 00:48:17 vasta tsitaadiga

noh see GT on otseses mõttes mingi kärbitud GTX
4 piipu vähem ja 2ns Infineon...
norm skoor, ära muretse, ega ta rohkem eriti ei skoorigi klokkimata
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 00:56:06 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
noh see GT on otseses mõttes mingi kärbitud GTX
4 piipu vähem ja 2ns Infineon...
norm skoor, ära muretse, ega ta rohkem eriti ei skoorigi klokkimata


tean seda et kärbitud aga su väljendamis viis on nn "veider" icon_lol.gif


Kuigi need lisa piibud tegelt peaks lahti saama või ei ? Sama core mis GTX il kasutusel icon_rolleyes.gif aga katsetama hakata eriti ei julge icon_neutral.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 05:16:31 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Kuigi need lisa piibud tegelt peaks lahti saama või ei ? Sama core mis GTX il kasutusel icon_rolleyes.gif aga katsetama hakata eriti ei julge icon_neutral.gif
iseasi kas neil coredel on neel lisa piibud niisama välja lülitatud või on need lihtsalt GTX cored mille tootmises on vigu tekkind ja seetõttu osa pipeline disabletud ja kaup GT nime all müüki lükatud, imo 300 miljonit transistoreid on ikka päris suur arv ühele kiibile toota
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 06:37:02 vasta tsitaadiga

alariv kirjutas:
KrikU kirjutas:
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4411624 - 10529

6800LE 16/6+klokk, 3200+, 1Gb ram

thumbs_up.gif tulemus..sul on selle kaardiga vedanud.
kas mängudes vigu ka esineb @ 16/6?


Jah, samades settingutes nagu test, jooksevad mul ka mängud ja kogu arvuti on selliselt kasutusel igapäevaselt thumbs_up.gif
Vead on küll olemas kohati ja osades mängudes, kuid need ei sega mul mängimast kuna on vaevu märgatavad. Näiteks üks FEAR-i video http://www.gameland.ee/~kriku/fear4.avi kus on alguses vasakul seinal näha artifactid mida üks vigane pixel pipeline quad põhjustab.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.11.2005 07:43:57 vasta tsitaadiga

ma endal nägin esimest korda mängus vigu NFS'i uue osaga... kuid vist mingitel tingimustel sai sellest lahti...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 11:54:31 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
ma endal nägin esimest korda mängus vigu NFS'i uue osaga... kuid vist mingitel tingimustel sai sellest lahti...
loading skriinil on m6ned surnud täpid kus Mia räägib? icon_question.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.11.2005 12:37:24 vasta tsitaadiga

mängus sees teatud kohtades... mujal näinud pole... hetkel BF2 võrgupelamisest sillas, seega NFS'i mängida ei viitsi...
kõik 3DMargid on aga huvitaval kombel puhtad icon_confused.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 12:43:44 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
mängus sees teatud kohtades... mujal näinud pole... hetkel BF2 võrgupelamisest sillas, seega NFS'i mängida ei viitsi...
kõik 3DMargid on aga huvitaval kombel puhtad icon_confused.gif
nu aga miks nad ei peaks olema, mul vana 6200 olid natute kohati ruudluine,sellega igalpool OK, aga siiski mi pixel esineb mis surnud icon_rolleyes.gif aga noh mängimist see absoluutselt ei sega, neid ei ole nähagi tavaliselt mul kusagil
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 29.11.2005 16:46:55 vasta tsitaadiga

sai testitud 3dmark03 9173
prose 2.9ghz pentium4
video 585 / 1.15 Mhz
jahutab zalman icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 00:07:11 vasta tsitaadiga

Nii, sai pandud siis Sapphire x800gto-le Spire WR4 peale. Tempid langesid märgatavalt, kannatas isegi väikse pliiatsivmodi teha corele.

-Winchester 3000+@2655mhz
-Hynix D43 @265mhz 2x256mb
-Sapphire x800gto 12pipes 618/570 <- neil kelladel pilt 100% puhas, isegi atitool ei leidnud artifacte

3DMark03 Score: 13005

ORB
SCREEN
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 09:46:18 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
Nii, sai pandud siis Sapphire x800gto-le Spire WR4 peale. Tempid langesid märgatavalt, kannatas isegi väikse pliiatsivmodi teha corele.

-Winchester 3000+@2655mhz
-Hynix D43 @265mhz 2x256mb
-Sapphire x800gto 12pipes 618/570 <- neil kelladel pilt 100% puhas, isegi atitool ei leidnud artifacte

3DMark03 Score: 13005

ORB
SCREEN


Sitt prose ja sitem mälu vaheta ära icon_lol.gif muidu norm tulemus.

edit: updateks siis hwboti kah
[hwbot]PlatoonSgtElias - 23,769 - WinXP - AMD64 Opteron 144 @ 3100 (9x345), Corsair BH5 2x256Mb 2:2:2:2/282FSB 3.7V, ASUS 7800GTX 640\1732 [/hwbot]

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 09:48:32 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
velzatis kirjutas:
Nii, sai pandud siis Sapphire x800gto-le Spire WR4 peale. Tempid langesid märgatavalt, kannatas isegi väikse pliiatsivmodi teha corele.

-Winchester 3000+@2655mhz
-Hynix D43 @265mhz 2x256mb
-Sapphire x800gto 12pipes 618/570 <- neil kelladel pilt 100% puhas, isegi atitool ei leidnud artifacte

3DMark03 Score: 13005

ORB
SCREEN


Sitt prose ja sitem mälu vaheta ära icon_lol.gif muidu norm tulemus.

paku mille taga asi seisab? icon_rolleyes.gif ja arvatavasti ei hakka ma benchimise pärast uut proset küll ostma. Mäluga olen nagunii rahul. Andke keegi korralik opteron @3ghz ja head mälud laenuks, teeks heameelega mõne testi.


EDIT: Kas hwbot ikka töötab veel?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.11.2005 09:49:36 vasta tsitaadiga

nii kriitiline pole ka vaja olla icon_wink.gif Prose väga hea Winchesteri kohta... mälu võiks parem olla, aga ega sinu BH5 ka just @282 super pole...oleks 512MB isend, siis oleks muidugi ülikõva tulemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 10:02:40 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
nii kriitiline pole ka vaja olla icon_wink.gif Prose väga hea Winchesteri kohta... mälu võiks parem olla, aga ega sinu BH5 ka just @282 super pole...oleks 512MB isend, siis oleks muidugi ülikõva tulemus thumbs_up.gif
ega jah, jaheda ja 1,75 voldiga saab 2760mhz peal stabiilselt käima kah. Toas ei hakkagi pingutama sellise voldiga.


EDIT: [hwbot]velzatis - 13005 - A64 Winchester 3000+@ 2650mhz / Hynix d43 2x256 @265mhz / Sapphire X800GTO 620/570[/hwbot]
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 10:05:24 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
nii kriitiline pole ka vaja olla icon_wink.gif Prose väga hea Winchesteri kohta... mälu võiks parem olla, aga ega sinu BH5 ka just @282 super pole...oleks 512MB isend, siis oleks muidugi ülikõva tulemus thumbs_up.gif


Ega see 2x512Mb parem nüüd pole.. sama saast. Bank Interleave värki mõtled? hunjaa icon_razz.gif
Aga kumba taga ta sul rohkem seisab, noo mai tea... mälu timingud küll nõrgad... aga samas prose loeb 03-s rohkem

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 10:11:54 vasta tsitaadiga

palju minu configa peaks tulema umbes scoor? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 10:13:31 vasta tsitaadiga

Mingi 11000p
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 10:19:24 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
palju minu configa peaks tulema umbes scoor? icon_rolleyes.gif
miks sa ise järgi ei proovi? icon_rolleyes.gif

EDIT: ma arvan, et päris 11k ei tule, prose plokib mingimääral ja mälud ka.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 10:25:20 vasta tsitaadiga

sesmõttes et 6600gt ja 6800gt vahe siis phmts mingi 1000 punni aint?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 10:28:15 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
sesmõttes et 6600gt ja 6800gt vahe siis phmts mingi 1000 punni aint?
kellatud 6600gt ja kellamata 6800gt vahe jah. Kui mõlemad kellatud/kellamata, siis vahe ikka suurem. Defis saab 6600gt umbes 8k punkte 3dmark03.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 10:34:21 vasta tsitaadiga

Ei tea midagi... 2003-s vahe üsna norm. 2005-s mingi 1500p Klokkimist ple mõtet arvutusele võtta... ühel siiski 256Mb teisel 128Mb kah. 6800GT normilt kiirem kui 6600GT... oleneb lihtsalt millise masina peale panna... AGP masinal kaart oma võimsust ei näitagi.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 30.11.2005 17:44:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

AGP masinal kaart oma võimsust ei näitagi.

icon_lol.gif
Sogast ajad? või on mingi vahe kaartidel? (PCI-e ja AGP-l) Imo ei ole ju?
See siinikiirus küll niipalju veel ei mõjuta, et AGP 6800 on tugevalt aeglasem.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 17:47:10 vasta tsitaadiga

Taun, enamusel inimestel AGP siinidega arvutitel Bartonid ja Sempronid... Cellud ja P4 2.8-d. Võrdle siis neid mingi Venice 3200+ või Opteroniga icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 30.11.2005 18:06:07 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, tauniks sõima ennast.
Röögi seal k-saluunis peegli ees taun taun taun, kuigi vajadust pole. Kõik teavad seda juba.

Enamus enamus, sul mingi statistika sealt haarata? Juu mina pole siis enamus.
Miks x850xt pe tehti AGP-le? Et mõnele üksikule vandile kaart müüa?
Normaalne oled? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 30.11.2005 18:10:25 vasta tsitaadiga

3dmark

confis olevaga

03 :8100 punni ja 05: 3800 punni
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 18:20:04 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
PlatoonSgtElias, tauniks sõima ennast.
Röögi seal k-saluunis peegli ees taun taun taun, kuigi vajadust pole. Kõik teavad seda juba.

Enamus enamus, sul mingi statistika sealt haarata? Juu mina pole siis enamus.
Miks x850xt pe tehti AGP-le? Et mõnele üksikule vandile kaart müüa?
Normaalne oled? icon_biggrin.gif


Dohh.. kes siin arvutifirmas töötab? Tavakasutaja ostab AGP-le ikka masina veel ja siis aeglane prose ja aeglane kiirus kuna sitt prose.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 30.11.2005 18:24:31 vasta tsitaadiga

AGP nf3 on vägagi levinud.
Minupärast tööta kasvõi Californias kandoomivabrikus.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 18:24:58 vasta tsitaadiga

rahu, rahu ärge fleimige siin icon_rolleyes.gif
tahate ropendada siis ps abiks icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.