Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need for Speed: Most Wanted märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 77, 78, 79  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 16:31:35 vasta tsitaadiga

rait kirjutas:
vinylsid on sita kvaliteediga. teistel kah?


Üldse, või ainult oma auto peal?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.11.2005 16:45:41 vasta tsitaadiga

rait kirjutas:
vinylsid on sita kvaliteediga. teistel kah?


need contest winnerid on jah natuke...

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 19.11.2005 17:10:30 vasta tsitaadiga

niimodi võidetakse blacklist vendi, kõrgel õhus icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix24
HV kasutaja
heix24

liitunud: 15.09.2005




sõnum 19.11.2005 17:12:59 vasta tsitaadiga

mul on üks küsimus.et mul on nagu vanem arvuti ja ma tahaks teada kas full versioon jookseb vanematel arvutitel paremini kui demo?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 17:15:05 vasta tsitaadiga

heix24 kirjutas:
mul on üks küsimus.et mul on nagu vanem arvuti ja ma tahaks teada kas full versioon jookseb vanematel arvutitel paremini kui demo?
kui jutt on sinu profiilis oleva arvuti kohta, siis tagasihoidlikutel settingutel peaks töötama küll
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 19.11.2005 17:21:18 vasta tsitaadiga

winterblows kirjutas:
niimodi võidetakse blacklist vendi, kõrgel õhus icon_biggrin.gif



nii võib ka :

http://www.zone.ee/korndogz28/NFSMW/slides/speed%202005-11-19%2012-53-20-70.html

ja pärast muidugi :

http://www.zone.ee/korndogz28/NFSMW/slides/speed%202005-11-19%2012-54-21-90.html
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 18:29:24 vasta tsitaadiga

nagu juba öeldud kasutage piltide exponeerimisex: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=216848 icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 18:33:24 vasta tsitaadiga

kurat, proovisime täna LANnis kahe arvuti vahel tööle saada, leiab ülesse, võtad join ja siis et mis pela otsiks, no ei leia kuidagi mängu ennast üles. mingi eriti saast värk sellel, umbes taoline, nagu demos onlinega ajusid n*ssida sai icon_evil.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 19.11.2005 18:34:56 vasta tsitaadiga

On kah nüüd seda mängu natuke mängitud ja muljed on sellised:
Blacklistis olen 13 kohal vist, igatahes hakkan selle naise vastu sõitma.Pm. mäng enamvähem sama nagu eelmised osad, natuke tilulilu ja kellasid juurde pandud, mingit erilist hüpet toimunud pole.Ikka ja jälle mis mulle ei meeldi, on see arcade juhitavus, ei ole ei üht ega teist (imo:ainukesed õnnestunud arcaded olid nfs2 ja cmr2).See siis minujaoks kõige suurem miinus, mis meeldib et autod on litsenseeritud ja neid on üsnagi palju.
Aga graafikamootor on minuarust täitsa õnnestunud.Kuigi mul arvuti üsnagi ajalugu nüüdseks juba, jookseb antud mäng täitsa hästi.Muidugi, graafika kah pole põhjas, 800*600, full anti-analising, level detail ja nipetnäpet keskel, autodega seonduv põhjas ja jookseb täitsa reipalt, u 40fps kanti ja mis veelgi huvitavam, palju kirutud pangestumist pole kordagi esinenud.
Konf. arvutil : AmD xp1800+, R9600xt, 512mb ram icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 18:49:17 vasta tsitaadiga

Juss71, CMr2 pold mõeldud arcadeks olema icon_lol.gif . 20% mängust läbi ja black edition challenge tegin kaa ära jooma . aga kas on võimalik see camaro careeri saada
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 18:54:16 vasta tsitaadiga

amddude, mis/milline see black edition challange on?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 19:06:04 vasta tsitaadiga

Graafika on ikka 5+ icon_eek.gif 1280x1024 K6ik p6hjas AA2x/AF 4x jookseb t2iesti m2ngitavalt thumbs_up.gif Konf profiilis.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 19.11.2005 19:08:28 vasta tsitaadiga

Ei peaks siis jooksma w?
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 19.11.2005 19:08:55 vasta tsitaadiga

r3nx kirjutas:
rait kirjutas:
vinylsid on sita kvaliteediga. teistel kah?


Üldse, või ainult oma auto peal?


kõik on halvad

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 19.11.2005 19:40:28 vasta tsitaadiga

seda tõesti et Vinüülid on kandilised ja nurgelised....


Igatahes.

hommikul 12. hakkasin mängima, vahepeal pole kordagi arvuti tagant lahkunud ja siis

Blacklist 12 > Blacklist 7

nüüd peab tankima minema icon_wink.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 19:48:43 vasta tsitaadiga

ceemic, kui sul on black edition siis võta challengid lahti ja seal keri täitsa alla(viimane challenge kohe lahti ja mängus see ava challengid loomulikult icon_wink.gif )
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 20:01:05 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
ceemic, kui sul on black edition siis võta challengid lahti ja seal keri täitsa alla(viimane challenge kohe lahti ja mängus see ava challengid loomulikult icon_wink.gif )

krt see suht raske icon_biggrin.gif see bounty kätte saada pole midagi aga pärast kuuldovnida thumbs_down.gif ja mingi ameerika pann ka veel antakse, mis kohalt ei liigu icon_neutral.gif

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 20:14:26 vasta tsitaadiga

Mis minu kastil viga on ,et hakkab FSAA-ga segast viskama.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 20:29:42 vasta tsitaadiga

keegi teab, kas difficulty, saab ka muuta need for speed most wantedis, läheb kurat nii raskeks juba..icon_razz.gif, aga mul ka jah r9800 pro, 1gb mälu, 3.0 prose, ja ikka probleemid, graafika on 1024*768, ja highi peal enamus, ja jamab vel see et kui muusiak mängib siis see kahsieb kogu aeg, ei mängu korrektselt..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 19.11.2005 20:32:29 vasta tsitaadiga

Kerge pettumus. Lootsin midagi enamat, lootisn just midagi uut graafika poolelt. Soundtrack ja story, just story esitlus, on kül 10 punkti väärt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 20:35:54 vasta tsitaadiga

stock masinad läehevad kahtlaselt külg ees ikka kohalt minema, nagu oleks 500hp v8 ...

pro upgradega lexusega enam 7% edasi ei saagi...
sõidetakse lihtsalt eest ära, kiireuses jään alla
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.11.2005 20:53:54 vasta tsitaadiga

m2ger kirjutas:
amddude kirjutas:
ceemic, kui sul on black edition siis võta challengid lahti ja seal keri täitsa alla(viimane challenge kohe lahti ja mängus see ava challengid loomulikult icon_wink.gif )

krt see suht raske icon_biggrin.gif see bounty kätte saada pole midagi aga pärast kuuldovnida thumbs_down.gif ja mingi ameerika pann ka veel antakse, mis kohalt ei liigu icon_neutral.gif
5nda korraga õnnestus, siis sain veidi pikemalt sõita ja ei tõmmatud karpi

pursuit oli 3m20s pikk icon_biggrin.gif
cost to state oli 80'200
suht lühike katsumus
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 19.11.2005 21:12:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kerge pettumus. Lootsin midagi enamat, lootisn just midagi uut graafika poolelt.

äkki su kaart ei suuda kuvada neid efekte mis mängus on icon_exclaim.gif

PUNTO OWNS. hetkel 7 ja varsti kohe 6 koht selle junniga thumbs_up.gif

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 19.11.2005 21:19:56 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
Kerge pettumus. Lootsin midagi enamat, lootisn just midagi uut graafika poolelt. Soundtrack ja story, just story esitlus, on kül 10 punkti väärt.

ega su masin seda õiget graafikat välja ei näitagi, 5900´l pole ju HDR´i tuge ka ja et ta sul korralikult mängiks peab graafika üsna madal olema, sealt ka su pettumus 8)

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 21:27:40 vasta tsitaadiga

Enivei kokkuvõtteks ütlen, et see on parim NFS, mis peale NFS4 välja tulnud on. Mulle meeldinud nüüd siis Need For Speed High Stakes, Need For Speed Porsche 2000 ja Need For Speed Most Wanted. Meeldis ka vahepealne Need For Speed Hot Pursuit 2 icon_smile.gif beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 21:30:58 vasta tsitaadiga

Jagan platooni arvamust seoses NFS-idega mis rohkem või vähem meeldisid icon_smile.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 22:01:00 vasta tsitaadiga

keegi teab, kas difficulty, saab ka muuta need for speed most wantedis, läheb kurat nii raskeks juba.., aga mul ka jah r9800 pro, 1gb mälu, 3.0 prose, ja ikka probleemid, graafika on 1024*768, ja highi peal enamus, ja jamab vel see et kui muusiak mängib siis see kahsieb kogu aeg, ei mängu korrektselt..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 19.11.2005 22:08:15 vasta tsitaadiga

multizync kirjutas:
keegi teab, kas difficulty, saab ka muuta need for speed most wantedis, läheb kurat nii raskeks juba.., aga mul ka jah r9800 pro, 1gb mälu, 3.0 prose, ja ikka probleemid, graafika on 1024*768, ja highi peal enamus, ja jamab vel see et kui muusiak mängib siis see kahsieb kogu aeg, ei mängu korrektselt..

milleks vaja postitada yhte sama asja mitu korda icon_question.gif

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 19.11.2005 22:13:03 vasta tsitaadiga

enda arvamus NFSidest:

1 - mängisin 3 aastat peale väljatulekut niiet tundus saast
2 - väga bro oli
3 - paar aastat vahelduva eduga tagusin
4 - paar korda mängisin - rõve oli icon_lol.gif
5 - jube paadijuhitavus (muidu oli Väga hea)
6 - nilbe- vääga nilbe, isegi Arcadest kaugel, rohkem nagu fantaaasiaaamäng
7 - PS2 peal sai taotud Natuke (ajaviiteks päris hea)
8 - esimene installitud mäng kui uue arvuti sain--- paar nädalat meeldis , praegu ajab südame pahaks
9 - Väga bro tundub, loodan et ei juhtu seda mis 8ga


igastaahes

LVL4 heat ja 10 minutit mendi tagajamist oli ikka väga (mitte pingestav aga) elektriseeriv icon_lol.gif

http://www.zone.ee/korndogz28/Vingep2ss/speed%202005-11-19%2020-27-38-84.jpg?2
http://www.zone.ee/korndogz28/Vingep2ss/speed%202005-11-19%2020-27-44-92.jpg?2


viimati muutis korndog412 19.11.2005 22:31:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 22:26:53 vasta tsitaadiga

oman ise kahte arvutit: AMD Sempron 2600-64bit HT,256mb,gf FX5200 & AMD Athlon 64 3000+, 256mb,gf FX5600 ja NFSMW ei jookse ühega ega teisega .Panin siis mälu juurde 256mb ja enam ei nõksuta .Nii ,et kellel nõksutab siis mälu ostma. icon_wink.gif puha möla ,et 256mb saaks normilt mängida.

viimati muutis maka1 19.11.2005 23:02:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 22:45:12 vasta tsitaadiga

Mängust 46% tehtud.. aga vaikselt hakkab ära tüütama thumbs_down.gif
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif


viimati muutis Kustav 19.11.2005 22:54:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.11.2005 22:49:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jagan platooni arvamust seoses NFS-idega mis rohkem või vähem meeldisid icon_smile.gif


thumbs_up.gif sama arvamus ka siin pool:)

tsitaat:

LVL4 heat ja 10 minutit mendi tagajamist oli ikka väga (mitte pingestav aga) elektriseeriv icon_lol.gif


Jahonküll...alguses kui 1x on siis tahaks juurde aga siis nad ei taha sappa hakata korralikult...kui juba 4x on siis tahaks vähem aga ära nad minna ei taha:D

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.11.2005 23:41:20 vasta tsitaadiga

rait kirjutas:
tsitaat:

Kerge pettumus. Lootsin midagi enamat, lootisn just midagi uut graafika poolelt.

äkki su kaart ei suuda kuvada neid efekte mis mängus on icon_exclaim.gif

PUNTO OWNS. hetkel 7 ja varsti kohe 6 koht selle junniga thumbs_up.gif

äge junn on jah... päris käbedalt liigub ja täitsa lihtsalt juhitav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 23:44:53 vasta tsitaadiga

no thebull vasta siis mu küsimusele, sest keegi pole vasanmud veel..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2005 23:49:49 vasta tsitaadiga

Tundub, et R9x00 kaartide inimestel esineb tõesti probleeme selle FPSi langusega. Endal R9500 avatud piipudega ja vahel tõesti kiilub FPS väga kinni, tavaliselt restart mängule on aidanud. Äkki uutes driverites parandatakse ära? icon_smile.gif Ise omasin just Kaze ära, oli vist 8. Eriti tropp drag-race oli, kus kogu aeg mingi focking uudistebuss ette keeras, mina matsu panin ja tema võitis. Kui ma siis mõtlesin, et lasen tal ees ära minna ja ise bussile sisse panna, siis buss parkis alles kenasti, kui Kaze sealt möödus ja siis keeras buss ekstra minu jaoks tee peale ette. Vat seda nimetan ma juba nõmeduseks.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kwaakcp
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2004




sõnum 19.11.2005 23:52:14 vasta tsitaadiga

Politseid on nats tüütud thumbs_down.gif Või mis icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sowmiles
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004




sõnum 19.11.2005 23:55:43 vasta tsitaadiga

politseid on nats lollid. mõnikord peab neid ise taga ajama icon_evil.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 00:01:11 vasta tsitaadiga

sowmiles kirjutas:
politseid on nats lollid. mõnikord peab neid ise taga ajama icon_evil.gif

Tõsi see on.. eriti siis kui tagaotsitavus on 1. tasemel.. oota või järgi.. krt see ajab ka närvi kui ment keerab pooltundi varem kannaka äki ma tahan talle otsa sõita.. icon_lol.gif

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konzy
HV vaatleja


liitunud: 14.04.2003




sõnum 20.11.2005 00:13:51 hmmmm vasta tsitaadiga

millal saab hakata autode tehnilist poolt upgradema, ma juba 12 positsiooni lahti kakun aga tuuning poes tehnilise poolepealt mitte midagi, jummalast tühi pood
_________________
mnjah....
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 00:16:55 Re: hmmmm vasta tsitaadiga

konzy kirjutas:
millal saab hakata autode tehnilist poolt upgradema, ma juba 12 positsiooni lahti kakun aga tuuning poes tehnilise poolepealt mitte midagi, jummalast tühi pood

Kuidas tühi ? Mul oli juba peale esimest rivaali see kindlalt lahti.. äki mingi bug.. ?

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 00:27:22 vasta tsitaadiga

Nii Minu ülevaade/arvamus:

GRAAFIKA: 7/10
+Ilus
+reaalne

-liigne "shiny" efekt

SOUND 10/10

+Ei oska midagi muud tahta

GAMEPLAY : 7/10

+Norm juhitavus
+Huvitavaid autosid
+Mendid

- tuuningu võimaluste vähesus
-ei saa ment olla

OVERALL : 8/10

arvamus: Jamh.Oma moodi pettumus oli tuuningu vähesus.Kas ei saand siis liita NFSU2 ja HOTPURS2.oleks tulnud kõigi aegade parim mäng.Need autod mis MW-is oli ka lisada.Super.Ju nad ei viitsinud vaeva näha, reklaamisid mängu suurelt yles.Said lihtsalt suure kasu.Minu arust oleks Ferrari Enzo päästnud mängu.Ju oli ferrari margi nime kasutus liiga kallis icon_sad.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 00:56:25 vasta tsitaadiga

Mida mõtleb kasutaja flameas tuuningu võimaluste vähesuse all? icon_neutral.gif Ma nägin seal neid vinüüle ja muud sodi küll ja küll. Kui aga mingid hydraylics ninnu-nännu asjad sulle nii väga korda lähevad, siis on jah võib-olla tõesti vähem võimalusi kui NFSU2-s.

PS. Ownisin Kaze ära. Lihtne oli, 2 lühikest sprinti, loosiga ei vedanud aint krt, st autot ei saanud.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 20.11.2005 01:00:00 vasta tsitaadiga

liigne shiny efekt?icon_biggrin.gif
Selle jaoks on Options..nii et veaks seda küll nimetada ei saa
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 01:07:09 vasta tsitaadiga

kuda need uniqe jupid kätte saab, mis loosis annab valida?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 20.11.2005 01:07:21 vasta tsitaadiga

Lasin ka siis täna peale.
Mis kuradi kamm selle kohaltminekuga on icon_lol.gif
Teeks nagu burnouti aga ei teeks ka.
ja kui teise käigu panen siis on sigaaeglane

Lahe icon_neutral.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 01:07:56 vasta tsitaadiga

shopis vajuta nr 1..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 01:07:57 vasta tsitaadiga

väga, väga nõme on see catch up. See ei ole põnevus ega miskit. Terve piixsus raja passib ta rahulikult sinu taga, kui sõidu viimases kruvis sõidab sust mööda ja läheb edasi nagu rakett, no see on võimatu, mängu isu see rikubki ja jälle ei viitsi seda hästi lõpunigi mängida. Olgugi, et ma alles päris alguses. Ja sellest laagist ma ka aru ei saa. Kui korra desktopile minna ja kohe tagasi, kaob see nagu ära. Väga veider igatahes. Politsei tuleb ka siis kui vaja ei ole, ja ei tule siis kui on vaja. Ühesõnaga ei rikutud ühtegi üldreeglit selle mänguga. Miski ei saa olla piisavalt hea.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 01:17:46 vasta tsitaadiga

kas keegi seletax mida see milestone tähendab..ei ole nagu täpselt aru saanud..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 20.11.2005 01:20:18 Re: hmmmm vasta tsitaadiga

konzy kirjutas:
millal saab hakata autode tehnilist poolt upgradema, ma juba 12 positsiooni lahti kakun aga tuuning poes tehnilise poolepealt mitte midagi, jummalast tühi pood


kusjuures mul oli sama jama. restart arvutile ja enam pole midagi viga.

koht 7 ja kohe 6. auto ikka vana hea punto. parem kui miski muu millega sõitnud olen.
( http://www.zone.ee/jaanalind/muss/owner-auto.jpg?2 )

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 01:20:20 vasta tsitaadiga

ka minul pole ühtki perf juppi saada icon_rolleyes.gif body juppe ja vinüüle aga küll..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need for Speed: Most Wanted mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 77, 78, 79  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.