|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
16.11.2005 00:46:41
|
|
|
| ok, uus speedtrapi rekord 2026km/h. Screeni ei viitsind teha.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PaRaZiD
HV kasutaja
liitunud: 03.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
16.11.2005 01:01:03
|
|
|
PaRaZiD, pane FSAA peale, hirmus karvane on muidu
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaupsk3
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpeedy
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
16.11.2005 12:52:28
|
|
|
Nemad lendavad küll aga sinu auo oleks nagu tank mis pea aegu ei liigu paigastki sellise kokku põrke järel
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.11.2005 12:55:34
|
|
|
| prigo kirjutas: |
| On midagi rohkem teada fullist? |
Mida sul vaja teada on?US versioon on poes müüa, EU oma tuleb 24'dal ja usutavalt on ka kohe meie eronicsis ja muudes popimates poodides olemas.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
16.11.2005 15:08:24
|
|
|
| H!tman kirjutas: |
Nemad lendavad küll aga sinu auo oleks nagu tank mis pea aegu ei liigu paigastki sellise kokku põrke järel |
emm...viskab ikka auto õhku küll, mitte nagu undergroundis..
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.11.2005 15:23:12
|
|
|
K-Arvutisalongi peaks asi suht kiirelt jõudma... ma hoian teid kursis
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
16.11.2005 15:24:43
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| H!tman kirjutas: |
Nemad lendavad küll aga sinu auo oleks nagu tank mis pea aegu ei liigu paigastki sellise kokku põrke järel |
emm...viskab ikka auto õhku küll, mitte nagu undergroundis.. |
Kiiremas kurvis vastu kõnniteeäärt minnes viskab üle katusegi...
Eriti närvi ajab muidugi vastaste tanklus - olete proovinud vastaseid välja rammida?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
16.11.2005 16:26:01
|
|
|
| Olen. Ja mis siis on sellega?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
16.11.2005 16:28:46
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| H!tman kirjutas: |
Nemad lendavad küll aga sinu auo oleks nagu tank mis pea aegu ei liigu paigastki sellise kokku põrke järel |
emm...viskab ikka auto õhku küll, mitte nagu undergroundis.. |
Kiiremas kurvis vastu kõnniteeäärt minnes viskab üle katusegi...
Eriti närvi ajab muidugi vastaste tanklus - olete proovinud vastaseid välja rammida?  |
suht vintsked sellid on jah need vastased:D ühekorra suutsin sellises kohas kus tee hargnes (tavaline rada ja lõikamisekoht) vastase ta trajektoorilt välja rammida, tema tahtis minna lõikamiskohast aga mina rammisin ta kõrvale...siis jäi tulutult nina vastu seina gaasi andma...huvi pärast vaatasin kas see asi nii jääbki...mõne aja pärast siiski taipas ja pööras ümber
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
16.11.2005 17:08:56
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| H!tman kirjutas: |
Nemad lendavad küll aga sinu auo oleks nagu tank mis pea aegu ei liigu paigastki sellise kokku põrke järel |
emm...viskab ikka auto õhku küll, mitte nagu undergroundis.. |
Kiiremas kurvis vastu kõnniteeäärt minnes viskab üle katusegi...
Eriti närvi ajab muidugi vastaste tanklus - olete proovinud vastaseid välja rammida?  |
suht vintsked sellid on jah need vastased:D ühekorra suutsin sellises kohas kus tee hargnes (tavaline rada ja lõikamisekoht) vastase ta trajektoorilt välja rammida, tema tahtis minna lõikamiskohast aga mina rammisin ta kõrvale...siis jäi tulutult nina vastu seina gaasi andma...huvi pärast vaatasin kas see asi nii jääbki...mõne aja pärast siiski taipas ja pööras ümber  |
Ma üritasin Mustangi tagaratast rammida - no ei liigu midagi
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
16.11.2005 17:56:30
|
|
|
mendid on päris toredad. sõidan mina siis viperiga, üks ment alles, ajab mind taga kuid on maha jäänud. mul kiiruseks ca 250 km/h. äkki näen kuidas see pontiac gto ment mulle kõrvale sõidab, selline jube hoog oli (nagu sees oleks miski 500 km/h) ning tegi äkkpidurduse ja oli minu kõrval.
ma loodan et EA fullist sellised naljad jätab välja. muidu võib ta perse käia, kui tehakse loll AI siis ei ole lahendus neile mingi ülehelikiiruse andmine
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.11.2005 18:00:25
|
|
|
seda AI'd ju ennegi nähtud... vastaste näol jama jah
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
16.11.2005 18:01:24
|
|
|
| Ei jää sealt fullist midagi välja....Fullis võid kohata veel rohkemgi lolluseid.....
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
16.11.2005 18:09:52
|
|
|
mis teil nende mentide vastu on?
ma pääsesin vabalt 7 mendi "karbist" ka minema....
imo on just seff kui tead, et keegi on sul kannul ja pead lihtsalt eest ära litsuma. ilma mentideta oleks mäng ikka väga igav. blokkivad dziibi mendid annavad ka veits särtsu juurde
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
16.11.2005 18:16:12
|
|
|
vull, keegi ei rääkinud et mendid pahad on. neid on lahe rammida ja pulli teha.
aga kui ment omab võimet sõita sinu tippkiirusest 2 korda kiiremini, teha lollusi nt rammida üksteisele sisse selleks et "karpi" moodustada siis edu sellega. olen ise ka mentide karpidest välja pääsenud.
kahjuks aga auto kohalt minek on alati ühesugune, ehk siis eeldab mäng et alati soovitakse gaas PÕHJA vajutada (no vaata ise mida viper teeb, burnout ja külg ees kohapealt kuidagi minema). äkki sooviks kohapealt normaalselt ka ära sõita.
ja muidugi toonitan veel seda osa, et oma auto ei purune absoluutselt. mage mage ja veelkord mage, äkki siiski fullis laguneb - loodame. praegu on küll sedasi, et ma rammin kõike meelega ( no see on fun tegelt) aga normaalsed streetracerid sul küll sajaga mentidele sisse ei sõida
arkaadipela jah, aga idiootsete vigadega.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.11.2005 18:42:11
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
ja muidugi toonitan veel seda osa, et oma auto ei purune absoluutselt. mage mage ja veelkord mage, äkki siiski fullis laguneb - loodame. praegu on küll sedasi, et ma rammin kõike meelega ( no see on fun tegelt) aga normaalsed streetracerid sul küll sajaga mentidele sisse ei sõida
arkaadipela jah, aga idiootsete vigadega. |
vot siin on see väike mure, et autotootjad pole nõus näitama oma autosid katkistena
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
16.11.2005 19:18:06
|
|
|
| Natuke nad ju siiski on katki. Pigem on mõeldud rohkem mängitavusele, et ei peaks peale igast sõitu kulutama raha parandamisele jms. Nende arust on nii parem mängida..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
16.11.2005 19:21:40
|
|
|
NFS peabki jääma arcadeks kes tahab midagi asjalikku siis gt legends, toca rase driver 2 neid jagub.
_________________ Kogun protsessoreid  |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
16.11.2005 19:35:45
|
|
|
Kui võtta nii nagu GTA:SAs on, et masin pärast väikest möllamist juba ront...
lõpuks tüütaks ikkagi ära see pidev garaais käimine ja eelistaks muretut chillimist.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarknezZ
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
16.11.2005 19:50:09
|
|
|
| küsimus, kuidas perfect starti saada :o
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
16.11.2005 19:54:34
|
|
|
tahhomeetri nõel muutub siniseks teatud pööretel, ühesõnaga, kui nõel sinine siis saad perfect launchi
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
16.11.2005 22:28:24
|
|
|
| Mul on 1 selline tore küsimus, et kas sellel mängul saab nii teha, et üldse dx9 ei kasuta? Mul suht jama mängida isegi 640x480 ja kõik miinimumi peal. Umbes sama variant, nagu sellel black and white 2 oli, et näppisid miskit faili ja siis sai miskeid asju maha ja siis hakkas ilusamini jooksma.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
16.11.2005 22:39:44
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
ja muidugi toonitan veel seda osa, et oma auto ei purune absoluutselt. mage mage ja veelkord mage, äkki siiski fullis laguneb - loodame. praegu on küll sedasi, et ma rammin kõike meelega ( no see on fun tegelt) aga normaalsed streetracerid sul küll sajaga mentidele sisse ei sõida
arkaadipela jah, aga idiootsete vigadega. |
vot siin on see väike mure, et autotootjad pole nõus näitama oma autosid katkistena  |
usu mind, see pole takistuseks, ükski auto firma ei vaata sellise pilguga kuidas auto deformeerub. 100% tõenäosusega on see EA meeste tegemata töö.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PaRaZiD
HV kasutaja
liitunud: 03.06.2002
|
16.11.2005 22:57:01
|
|
|
| OCUser kirjutas: |
| PaRaZiD, pane FSAA peale, hirmus karvane on muidu |
pildide peal paistab jah jube karvane aga noh mängu ajal nagu eriti ei pane tähele sellele
tglt isegi ei märga seda
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
16.11.2005 23:07:15
|
|
|
| PaRaZiD kirjutas: |
| OCUser kirjutas: |
| PaRaZiD, pane FSAA peale, hirmus karvane on muidu |
pildide peal paistab jah jube karvane aga noh mängu ajal nagu eriti ei pane tähele sellele
tglt isegi ei märga seda  |
nojah...mina ei saa üldse ilma AA-ta pelada, silmad rikub ära:D Lihtsalt kuidagi vääga karvane on.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PaRaZiD
HV kasutaja
liitunud: 03.06.2002
|
16.11.2005 23:16:26
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| PaRaZiD kirjutas: |
| OCUser kirjutas: |
| PaRaZiD, pane FSAA peale, hirmus karvane on muidu |
pildide peal paistab jah jube karvane aga noh mängu ajal nagu eriti ei pane tähele sellele
tglt isegi ei märga seda  |
nojah...mina ei saa üldse ilma AA-ta pelada, silmad rikub ära:D Lihtsalt kuidagi vääga karvane on. |
mul näiteks kui AA on peal siis veidike pidurdab vahest ei tea mix aint fps on ka alla 30ne aga kui AA on maas siis on 50-60
http://www.zone.ee/lmz/Image-0078.jpg?2
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
16.11.2005 23:16:27
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
ja muidugi toonitan veel seda osa, et oma auto ei purune absoluutselt. mage mage ja veelkord mage, äkki siiski fullis laguneb - loodame. praegu on küll sedasi, et ma rammin kõike meelega ( no see on fun tegelt) aga normaalsed streetracerid sul küll sajaga mentidele sisse ei sõida
arkaadipela jah, aga idiootsete vigadega. |
vot siin on see väike mure, et autotootjad pole nõus näitama oma autosid katkistena  |
usu mind, see pole takistuseks, ükski auto firma ei vaata sellise pilguga kuidas auto deformeerub. 100% tõenäosusega on see EA meeste tegemata töö. |
Üsna killu moodi see tundub jah, aga tegelikult on asi nii. GT4's pole seepärast siiamaale katkiminevaid autosi, GT5'e aga õnnestus see õnneks kaubelda.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
16.11.2005 23:45:50
|
|
|
| saab ikka, free run peaks täitsa olemas olema.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
17.11.2005 00:04:19
|
|
|
Aga kuida see "free run# peaks toimima? lihtsalt sõidad? või nagu U2-hes et otsid väljakutseid jne..
_________________ Kogun protsessoreid  |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
17.11.2005 00:36:41
|
|
|
Aga tema võib pilti teha.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
17.11.2005 10:20:32
|
|
|
| m2ger kirjutas: |
| Aga kuida see "free run# peaks toimima? lihtsalt sõidad? või nagu U2-hes et otsid väljakutseid jne.. |
Mind kahh see huvitab kuigi mingis saksa videos nagu nägin kus tüüp freely roamis linnas aga samas olid samamoodi mingid värvilised ringid osades kohtades kuhu sai sisse minna
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
17.11.2005 10:29:07
|
|
|
Huvitab ennast kah... näiteks see kas mendid hakkavad free runis taga ajama?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
17.11.2005 10:47:52
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Huvitab ennast kah... näiteks see kas mendid hakkavad free runis taga ajama? |
jah hakkavad kui linna peal niisama ringi sõidad!
sõite saad otsida linna pealt kui ka nii nagu u1 oli!
selline asi on ka veel, et kui sõit läbi saab näiteks sprint v mis iganes muu sõit ja kui mendid on sõidu ajal järel siis sõit saab läbi ja mäng läheb ikka edasi kui free runina pead mendid maha raputama vastasel juhul pead traffi maksma kui nii püütakse ja mentidelt oma auto tagasi ostma ja kui raha ei jätku pead mängu otsast peale tegema v loadi võtma !
viimati muutis H!tman 17.11.2005 11:13:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
17.11.2005 11:09:07
|
|
|
aga kui ma free roamis liikluseeskirju jälgin, siis vist mendid taha ei hakka ajama. või olen 24/7 wanted. viimane variant oleks küll eriti sitt. sest linn ilmselt kubiseb mentidest. noh aga eks fullis näeb mis värk on.
----------------------------
Sõnumit muutis - gemini
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
17.11.2005 12:10:13
|
|
|
mingi värk vist oli, et kui tuunid ja auto värvi jms vahetad, sis mendid ei tunne sind ära. ehk siis meibi ajavad 24/7 taga
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
17.11.2005 12:16:54
|
|
|
jah täisvers on värljas.
vull, ma arvan et siis on mapil mingid sellised rõngad(vahel on) mis näitavad mentide asukohta. lihtsalt tuleb neist mööda hiilida. CHOOOOOOOL! 8)
samas loogiline oleks et 24/7. kui korra saab mingi näiteks mingi golfiga kutt nende käest plehku siis ega nad ei lõpeta ju otsimist. (vähemalt päriselus on vist nii )
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
17.11.2005 12:25:48
|
|
|
| rait kirjutas: |
jah täisvers on värljas.
vull, ma arvan et siis on mapil mingid sellised rõngad(vahel on) mis näitavad mentide asukohta. lihtsalt tuleb neist mööda hiilida. CHOOOOOOOL! 8)
samas loogiline oleks et 24/7. kui korra saab mingi näiteks mingi golfiga kutt nende käest plehku siis ega nad ei lõpeta ju otsimist. (vähemalt päriselus on vist nii ) |
need sinised rõngad näitavad, kus ennast peita saab...Muidu kui mentidest lahti saad siis nad enam ei aja taga.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
17.11.2005 13:33:54
|
|
|
demos on nii et kui mendist lahti saan saab mäng kah läbi...
niiet ma eriti ei tea kas ajavad taga peale seda kui lahti olen saanud või ei aja.
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
17.11.2005 13:58:05
|
|
|
Proovige demopatcher_1.2.zip sellega saab päris mitu uut autod Demo mängu, päris hea asi soovitan
Edit: nüüd töötab!
viimati muutis Hosta 17.11.2005 14:30:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
17.11.2005 14:13:26
|
|
|
| Praegu koolis ja kibelen patchi proovimast. Ei julge kooli arvutisse tõmmata, sest jah. Koju lähen proovin kindlasti ära.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuumaparakas
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
17.11.2005 14:46:29
|
|
|
mängust siis veidike
ühesõnaga tööle ei jõudnud, kuna mäng on tõesti väga kaasahaarav. juhitavus on võrreldes demoga veidike paremaks tehtud, või on asi endal rohkem käpas, täpselt ei tea. algusestory on päris hästi üles ehitatud. sõidud aga võiks olla veits raskemad. siiamaani olen kõik sõidud võitnud esimese korraga ja seda pika puuga.
mis siin ikka tegelt rääkida, tagasi mängima...
_________________ O: Socket A emaplaadi
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=242051&highlight= |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
17.11.2005 14:51:56
|
|
|
keegi võiks mingit modifitseeritud .dll'i või triki anda kuidas siin window mode kasutada (fullis)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
17.11.2005 15:10:03
|
|
|
mul on juba täitsa rasked sõidud ma olen 12 nenda juures black listis esimene naine kelle vastu pean võistlema
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
17.11.2005 15:23:48
|
|
|
Poisid mängivad juba siin fulli kuigi pela pole veel müügilgi?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
17.11.2005 15:34:51
|
|
|
mäng on väljas. 15 kuupäeval oli juba laos olemas ja kasvõi EA e-poest täiesti tellitav(ja ma ei mõtle selle all pre-order'it). igayhe isiklik mure mismoodi ta endale asju soetab.
igasugused 'vanaema' jms jutud kustutakse modede poolt, aktiivsematele 'lastelastele' jagatakse AM eristaatuseid
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|