|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
12.11.2005 23:59:54
|
|
|
olc, niipalju kui ma aru saan siis nende endi laoseis kuigi see ei loe tglt kuna nendel võib olla 0 aga nad toovad mujalt laost selle näiteks !
nutusem asi on see kui teises laos la seda ei ole siis tuleb oodata ! ma ise ootan ka kaupa kokku pea kuu aega
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
13.11.2005 06:02:30
|
|
|
| olc kirjutas: |
| reimers66 kirjutas: |
tellisin asja 0 lao seisuga omale
|
millise lao seis nende lehel kajastub? hakkasin kõvaketta hinda uurima ja zebras oli way odavam kui peebus ainult laoseis oli kahtlaselt sarnane  |
Zebra tootevalik oli vist mingi 5 või 6 erineva hulgilao baasil. Mõni toode võib seejuures olla mitmes laos korraga, mõni vaid ühes (näidatakse vaikimisi vaid kõige odavama lao hinda). Seda ladude detailset olukorda näed alles siis, kui oled sisse loginud.
See, et seal rohkem kui pooled laoseisud nullid on, ei tähenda et neid asju tellida ei võiks. Mulle tundub isegi nii, et kui keegi ei telli, siis mõne vähemkäibivama asja laoseis ei saagi iialgi nullist erinema. Et nagu hulgiladu hakkab alles siis liigutama kui tellimus tuleb? Igatahes olen sealt tellinud küll igasuguseid nullseisuga tooteid ja 1...4 nädalaga on need kohale toodud. Tihtipeale jääb laoseis ka pärast seda edasi nulliks, ilmselt tellitigi Euroopa kesklaost siis vaid see üks eksemplar! Aga näiteks igasuguste haruldaste ja kallite serverikastide puhul ei saakski ju teisiti teha, kes see Eestis riskiks neid lattu seisma osta...
Mõningate kõvaketastega on aga ilmselt mingid tarneprobleemid üldiselt... Aga kui natuke oodata, siis peaks ikka kätte saama.
Minu kui kõrvalseisja nägemus on siis selline, mis ei pruugi aga üldse korrektne olla.
Tore oleks kui keegi Zebra inimene seda nende süsteemi siin vahetult selgitaks...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
13.11.2005 18:11:31
|
|
|
8, zebra inimene juba seletas siin teemas tglt kust ja kuidas kaup tuleb jne jne jne ! et ladu on 0 näiteks nendel aga teises laos on näiteks mitu !
et nad käivad erinevatest ladudest maaletoojatelt kaupa toomas
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
13.11.2005 18:33:06
|
|
|
| reimers66 kirjutas: |
8, zebra inimene juba seletas siin teemas tglt kust ja kuidas kaup tuleb jne jne jne ! et ladu on 0 näiteks nendel aga teises laos on näiteks mitu !
et nad käivad erinevatest ladudest maaletoojatelt kaupa toomas |
zebral endal ladu polegi. Kauba toob kuller otse maaletooja laost kleindile ja zebra ise saadab ainult arve.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
14.11.2005 17:48:42
|
|
|
| Heins kirjutas: |
| reimers66 kirjutas: |
8, zebra inimene juba seletas siin teemas tglt kust ja kuidas kaup tuleb jne jne jne ! et ladu on 0 näiteks nendel aga teises laos on näiteks mitu !
et nad käivad erinevatest ladudest maaletoojatelt kaupa toomas |
zebral endal ladu polegi. Kauba toob kuller otse maaletooja laost kleindile ja zebra ise saadab ainult arve. |
Täpselt nii ongi. Tallinnas toimetab kauba kätte nii Bizpak-i kui ka Falck-i kullerid. Eesti piires ELS ja ka Bizpak
Kui asi on maaletooja laos olemas siis saab kätte ühe kuni kahe tööpäeva jooksul. Maaletoojad keda aksutame: GNT Eesti, GNT Soome, TC Baltic leedus(endine Techdata), Asbis, Kulbert, A-kaabel ja tõenäoliselt lähitulevikus ka üks suur leedu ladu. Ladusid näete tõepoolest siis kui olete meie lehel registreerunud ja sisse loginud. Muidu näitab vikimisi sellist ladu kus laoseis ei ole 0 ja kui on kõikdes ladudes siis kõige odavamat.
Kui laoseis on 0, siis ei ole kauba tarnimine meist sõltuv. Võtab aega nii kaua kuni asi maaletooja lattu jõuab + meie 1-2 päevane tarne.
To olc: Üldjuhul on kõikide eesti netipoodide tarnekanalid samad. Peamiselt siis GNT ja TD Baltic, sest nemad pakuvad XML tuge. Meil on lisaks siis ka eelpool mainitud laod.
To Leet66: Kas oled hetkel hiirega rahul? Probleem seisnes siis selles et tootehaldur oli tootenime valesti vaadanud (Labtech-i asemel Logitech) ja sama mudelinimega olid mõlemal brändil tooted olemas. Lisaks siis veel vale pilt ja nii saigi väike segadus tekkida. Nüüd peaks asi korras olema.
To antx: Vabandan zebra eest. Ei tea küll kes niimodi omavoliliselt ilma kliendi nõusolekuta toote ära vahetas, aga samas kas selle apsaka pärast peab kohe nii karmide sõnadega pommitama ja oma emotsioone välja elama?
Kui tekib veel küsimusi siis võib julgelt küsida. Samas kirjutage siia ka kindlasti probleemid mis seoses meie hanketeenusega tekkinud on, siis saame ennast parandada . Kuidas me muidu ikka teame et midagi on valesti kui keegi kriitikat ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
16.11.2005 03:10:39
|
|
|
| arva kirjutas: |
| Maaletoojad keda aksutame: GNT Eesti, GNT Soome, TC Baltic leedus(endine Techdata), Asbis, Kulbert, A-kaabel ja tõenäoliselt lähitulevikus ka üks suur leedu ladu. |
Oletan, et see lisanduv suur Leedu hulgiladu on ACC (ACME Computer Components) mis esindab rohkem kui 70 tuntud tasemel riistvaratootjat?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
16.11.2005 17:01:16
|
|
|
| 8 kirjutas: |
| arva kirjutas: |
| Maaletoojad keda aksutame: GNT Eesti, GNT Soome, TC Baltic leedus(endine Techdata), Asbis, Kulbert, A-kaabel ja tõenäoliselt lähitulevikus ka üks suur leedu ladu. |
Oletan, et see lisanduv suur Leedu hulgiladu on ACC (ACME Computer Components) mis esindab rohkem kui 70 tuntud tasemel riistvaratootjat?  |
Tegu tõesti ACME-ga
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
16.11.2005 17:53:37
|
|
|
| arva kirjutas: |
| 8 kirjutas: |
| arva kirjutas: |
| Maaletoojad keda aksutame: GNT Eesti, GNT Soome, TC Baltic leedus(endine Techdata), Asbis, Kulbert, A-kaabel ja tõenäoliselt lähitulevikus ka üks suur leedu ladu. |
Oletan, et see lisanduv suur Leedu hulgiladu on ACC (ACME Computer Components) mis esindab rohkem kui 70 tuntud tasemel riistvaratootjat?  |
Tegu tõesti ACME-ga |
See on küll hea uudis!
Kui teoks saab, siis on zebra.ee kindlalt parima ja suurima valikuga arvutikaupade ostukoht Eestis Olengi just märganud, et see ACME ladu on veel põhiline, mille pakutavast seni puudust on tundunud. Kui ma ei eksi (mulle tundub nii), siis ATF on vist seni pakkunud tellitavaid tooteid sama lao baasil, kuid neil pole jälle teisi võimalusi jne. Sealt Leedu ACME'st sai vist muuhulgas ka täielikku kõikehõlmavat ASUS toodete valikut.
Kui siinse teema lugejaid huvitavad ACME lao vahendatavad kaubamärgid, siis vaadake seda pilti:
http://www.acc.acme.lt/en/resources/partners_logo.jpg
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erigeron
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2005
|
16.11.2005 19:19:35
|
|
|
Ma kavatsen ka zebrast üht-teist tellida. Siiamaani tundub normaalne koht olema kuna hinnad on head ja valik suur.
Pärast räägin kuidas kogemus oli.
_________________ Edasilükkamise tee viib tegemata tegude majja. |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
16.11.2005 23:15:11
|
|
|
ei tea kui mul on asi tellitud kas ma siis selle tellimuse tühistada saaks
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
17.11.2005 20:04:19
|
|
|
Kui tellimus on juba maaletoojale edastatud siis ei saa.
abi@zebra.ee - kirjuta oma mure sinna koos tellimuse numbriga
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
17.11.2005 20:50:38
|
|
|
| arva kirjutas: |
Kui tellimus on juba maaletoojale edastatud siis ei saa.
abi@zebra.ee - kirjuta oma mure sinna koos tellimuse numbriga |
Thanks abi eest saatsin kirja juba ära ja vaatab mis saab
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
18.11.2005 12:27:40
|
|
|
| reimers66 kirjutas: |
| arva kirjutas: |
Kui tellimus on juba maaletoojale edastatud siis ei saa.
abi@zebra.ee - kirjuta oma mure sinna koos tellimuse numbriga |
Thanks abi eest saatsin kirja juba ära ja vaatab mis saab |
Said korda?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
18.11.2005 15:18:21
|
|
|
| arva kirjutas: |
| reimers66 kirjutas: |
| arva kirjutas: |
Kui tellimus on juba maaletoojale edastatud siis ei saa.
abi@zebra.ee - kirjuta oma mure sinna koos tellimuse numbriga |
Thanks abi eest saatsin kirja juba ära ja vaatab mis saab |
Said korda? |
Suured Tänud sain asja korda
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
11.12.2005 16:09:55
|
|
|
tellisin ise ka siis esimest korda, maksan täna ära ka ja siis pärast kirjutan siia kui positiivselt läks.
eriti mugav on minuarust zebras kaupa otsida.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sassukassu
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2004
|
12.12.2005 19:09:50
|
|
|
tellisin üsna mitu asja, rohkem kui kuu aega tagasi. ühte neist ei olnud laos ja nii ka kohe kripskraps öeldi. otsustasin, et ootan seda. vahepeal tilkusid asjad ükshaaval kohale, kuigi oli tellimus komplekstarne ehk siis kõik korraga. pidevalt oli vaja kulleriga kohtumist organiseerida ja see ka juba viskas nalja, et kas korraga ei oleks saanud. kopp. noh kuu aja pärast soovitati teine toode valida. valisin. tuli kahe päevaga kohale.
nüüd aga milles probleem.
üks teine jupp, mida oli tellimise hetkel ja ka hiljem laos hulgi olemas, on ikka tulemata. ja see ei ole mingi imeasi vaid kõige tavalisem protsessor.
kui küsisin nüüd, et kuhu jääb, siis zebra nüüd ütleb, et valige teine toode, sest see aasta vist ei tule. kurat
igaljuhul üsna mage lugu ja eks tuleb vist mujalt see prose otsida
viimati muutis sassukassu 12.12.2005 19:25:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
12.12.2005 19:19:04
|
|
|
| vaata et ei unusta raha tagasi küsida.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
14.12.2005 11:12:57
|
|
|
| sassukassu kirjutas: |
tellisin üsna mitu asja, rohkem kui kuu aega tagasi. ühte neist ei olnud laos ja nii ka kohe kripskraps öeldi. otsustasin, et ootan seda. vahepeal tilkusid asjad ükshaaval kohale, kuigi oli tellimus komplekstarne ehk siis kõik korraga. pidevalt oli vaja kulleriga kohtumist organiseerida ja see ka juba viskas nalja, et kas korraga ei oleks saanud. kopp. noh kuu aja pärast soovitati teine toode valida. valisin. tuli kahe päevaga kohale.
nüüd aga milles probleem.
üks teine jupp, mida oli tellimise hetkel ja ka hiljem laos hulgi olemas, on ikka tulemata. ja see ei ole mingi imeasi vaid kõige tavalisem protsessor.
kui küsisin nüüd, et kuhu jääb, siis zebra nüüd ütleb, et valige teine toode, sest see aasta vist ei tule. kurat
igaljuhul üsna mage lugu ja eks tuleb vist mujalt see prose otsida  |
Vabandame selle eest et komplekstarnena asjad jupphaaval kohale tulid. Tõenäoliselt on see meie apsakas. Samuti vabandame ebameeldivuste pärast protsessori tarne venima jäämisega. Arvatavasti siiski maaletooja laos seda toodet ei ole ja selletõttu ei ole ka seda tarnitud. Mainisid et vahepeal on seda laotootena olnud. Tingitud võib see olla sellest et toode on mõne muu hankija laos olnud. Tellimuse hetkel läheb tellimus hankijale kelle laoseis või hind on kõige parem ja selle hankija juurde jääb ka tellimus üles. Muuta seda enam ei saa sest hankija tellimusi tühistada ei saa üldjhul. Alati kui sellist seisu näete et tarnet lubatakse kauem aga toode on olemas siis tuleks meile teada anda kuna vahel on võimalik midagi ette võtta. Kui aga teatamata jätta siis ega arvuti oma peaga ei mõtle.
Ehk saad täpsustada oma tellimuse numbri ja selle mulle meilile saata (martin@zebra.ee) siis saan uurida juba täpsemalt mis case on.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paaver
HV veteran
liitunud: 07.06.2005
|
17.12.2005 09:41:20
|
|
|
| tellisin kah sealt endale kaupa.Kas see tarneaeg 20 dets t'hendab seda ,et ma saan sellel p'eval asja katte?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alariv
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2005
|
26.12.2005 15:22:21
|
|
|
imo on see tõsiselt hea koht
tellisin sealt suvel endale Logitech Z-5500..
Zebras oli Z-5500 kõige odavam, kõigest 4890 eek..
toodi paari päevaga ilma teenustasuta kohale ukse ette
ja süsteem ise on tasemel
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
04.01.2006 20:16:41
|
|
|
mul ka ainult positiivsed mälestused - oleme nii mõnegi asja tellinud, kõik on kenasti ja kiirelt kohale jõudnud (kannatamatu inimesena olen alati võtnud jupi, mis laos olemas).
Soojalt soovitan!
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erigeron
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2005
|
11.01.2006 16:11:50
|
|
|
Ma tellisin zebrast peaaegu terve komplekti. Muidu oli kõik väga hea ja kiire aga tuli välja et videokaart mille olin ostnud ( https://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iItemID=37594&iShopID=1 ) on praak (viskas pildi pidevalt mustaks) ja tuleb välja vahetada ja viisin selle siis sinna garantiise. Nüüd on möödas juba rohkem kui 3 nädalat (19. detsember viisin) ja olen küll saatnud e-maile ja helistanud aga ei midagi. Milles siis asi et see nõnda venib?
_________________ Edasilükkamise tee viib tegemata tegude majja. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.01.2006 09:20:41
|
|
|
Tellisin omale arvutikasti ja paari päeva pärast seisis juba mul toas.Väga bro
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
01.02.2006 01:19:43
|
|
|
Ei, Zebra on pregu arvesatavaim netikauplus. Peaaegu kõik jupid tellin nendelt. Mujalt olen tellinud ainult siis, kui kuhugi enam pääsu pole olnud (karvutisalong... peale arve tasumist oli vaja 2 korda neile helisada ja meelde tuletada, et tellimus kuhugipoole liikuma hakkaks. )
Zebra kaubavalik on suur ja kaupa otsida on väga mugav. Pikim kauba kättesaamise aeg oli 5 päeva (elan Ida-Virumaal). Selle korraga seoses on ka üks lõbus seik, nimelt mõni päev tagasi, laupäeva hommikul kell 8:30 hakkas uksekell väga ägedalt helisema ja ukse taga tundus kõnekõmna järgi olevat sada venelast, vähemalt. Ega ei kipu ju sellise asja peale ust avama... enne on vaja ikka selgusele jõuda, kes kurat seal lõhub...
Proovisin... Vastuseks sain venekeelse sõnadevalingu, et kaua ta veel ukse taga ootama peab ja veel et "vam possõlka"
Oligi! Zebralt saadetud kast!
Kõik oli kombes, ainult... kuidas sattus 5000 eeki maksev saadetis lärmaka ja varase ärkamisega naabermaja taadi kätte? (võib-olla ta töötab kuskil "eesti postis"... ma ei tea) aga Siiani on kõikide Zebralt tellitud asjade puhul ikka ilusti ette helistatud ja teatatud pakist... ilma lamendita ukse taga... seekord oli asi hoopis omapärane! Ag noh, träni tuli siiski ilusasti koju kätte ja edaspidigi tellin vajaminevad asjad Zebrast.
Ainult et sooviks paki kättesaamist veidi "rahulikumas" vormis ja ettehelistamisega! Kuid see vist ei sõltu Zebra tegelasest.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
20.07.2006 09:17:21
|
|
|
| Eile kuskil kella nelja paiku sai tellimus tehtud Logitech Z-2300 kõlarikomplektile, täna kell 8.50 andsin allkirja nimetatud komplekti kättesaamise kohta... Hind oli küll veidike soolasem kui mujal, kuid teenindus paneb mind seda vahet unustama...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
26.07.2006 17:11:37
|
|
|
| mks kirjutas: |
| Eile kuskil kella nelja paiku sai tellimus tehtud Logitech Z-2300 kõlarikomplektile, täna kell 8.50 andsin allkirja nimetatud komplekti kättesaamise kohta... Hind oli küll veidike soolasem kui mujal, kuid teenindus paneb mind seda vahet unustama... |
zebra oli e-maile kiire vastama kuid kuna oli teatud kõllidele tarneaeg 3-6nädalat siis mõtlesin, et vahetan z-5500 kõllid z-2300 vastu välja. aga kuna K-salongis oli pmst olemas siis sai sealt kiiremini kätte.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
03.08.2006 11:34:12
|
|
|
Oijah. Tellisin eile ära 7600GS, sest tahtsin seda kiirelt. Oli kirjas, et tarneaeg on täna. Kandsin raha ka eile üle. Aga täna helistan, öeldakse, et ei saagi täna, vaid homme. Tore küll.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
03.08.2006 11:35:19
|
|
|
| time123 kirjutas: |
Oijah. Tellisin eile ära 7600GS, sest tahtsin seda kiirelt. Oli kirjas, et tarneaeg on täna. Kandsin raha ka eile üle. Aga täna helistan, öeldakse, et ei saagi täna, vaid homme. Tore küll.  |
see on küll siis väga negatiivne või mis
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
03.08.2006 11:51:14
|
|
|
| Ei, aga võtsin sealt 150.- kallimalt, sest oli vaja seda väga kiirelt. Nüüd siis selgus, et suht mõttetu oli see.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
03.08.2006 11:53:47
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| Ei, aga võtsin sealt 150.- kallimalt, sest oli vaja seda väga kiirelt. Nüüd siis selgus, et suht mõttetu oli see. |
Oleks raske olnud enne tellimuse vormistamist igaks juhuks üle helistada? Eriti kui "kiire" oli...
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
03.08.2006 14:03:45
|
|
|
| time123 kirjutas: |
Oijah. Tellisin eile ära 7600GS, sest tahtsin seda kiirelt. Oli kirjas, et tarneaeg on täna. Kandsin raha ka eile üle. Aga täna helistan, öeldakse, et ei saagi täna, vaid homme. Tore küll.  |
Süsteem näitab et laekumine on peale pandud täna hommikul. Nimelt kontrollib meie raamatupidaja teatud aja tagant pangast laekumisi ning siis paneb tellimusele "raha laekunud" peale. Täna ei oleks seda videokaarti kahjuks kätte saanud ka siis kui laekumine oleks eile peale pandud. Nimelt tuli see kaart GNT Soome laost ja et soome tarnega järgmiseks päevaks kätte saada peame meie esitama tellimuse enne kella 11:00. See tähendab et selleks ajaks peab olema kliendil tehtud tellimus ja ka raha üle kahtud. Teie tellimus oli vormistatud 15:20.
Vabandan Zebra meeskonna poolt ebamugavuste pärast.
Tanq soovitus oli väha hea. Alati kui asjaga on väga kiire siis helistage!!
| tsitaat: |
Üldjuhul, kui kliendi poolt edastatud tellimus sooritatakse enne kella 11-te, jõuab kaup Tallinna piires kliendile samal päeval. Kehtib GNT, TVG, ASB ja KUL ladude korral kui tootel olemas laoseis. Kui tellimus edastatakse peale 11-st, siis tarne järgmisel päeval. Kaup asub füüsiliselt maaletoojate ladudes.
Ladu ELK - Elko Riia ladu
Tellimused, mis on kinnitatud enne 15.30, tarnitakse järgmiseks tööpäevaks.
Ladu GNT GNT Eesti ladu
GNT korraldab Tallinna klientidele kaupade veo 2x päevas. Bussid väljuvad GNT Eesti AS-i laost kell 10.00 ja 14.00. Väljaspool Tallinna asuvatele klientidele toimetatakse kaup kohale Bizpak kullerteenusega järgmiseks päevaks.
Kui tellimus esitatakse enne kella 11.00, saate lähetatud kauba kätte samal tööpäeval.
Ladu GNTF GNT Soome ladu
GNTF puhul tarneaeg 3 tööpäeva, nt. kui tellimus teha esmaspäeval jõuab kaup kliendini neljapäeval.
Ladu TEC TD Baltic ladu
TEC lao puhul kui tellimus kinnitatakse tööpäeviti enne kella 15.30-e, toimub laos olevale kaubale tarne järgmisel tööpäeval.
Ladu ASB - ASBIS-Baltik ladu
Kui tellimus esitatakse enne kella 14.00, saate lähetatud kauba kätte samal tööpäeval.
Ladu TVG- TVG ladu
Tellimused, mis on esitatud enne kella 14.00, saate lähetatud kauba kätte samal tööpäeval.
Ladu ACM - Acme Computers ladu
Acme lao puhul, kui tellimus kinnitatakse tööpäeviti enne kella 14.00-e, toimub
laos olevale kaubale tarne järgmisel tööpäeval.
Ladu KUL- Kulbert ladu
Kulbert lao puhul kui tellimus kinnitatakse tööpäeviti enne kella 13.00, saate kauba kätte samal tööpäeval.
Toodetel, millede laoseis määramata, on orienteeruv tarneaeg 7 tööpäeva - 4 nädalat. Täpsem info müügiosakonnast.
|
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
03.08.2006 14:17:42
|
|
|
Okei. Aga seal tarneaja juures oli homne päev. Kandsin raha hanzanetist ka kohe peale tellimuse vormistamist üle. (15:30)
Võiks siis ka kirjutada, mis laost kaup tuleb.
Aga jah, suva see. Peaasi et homme kauba kätte saab.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
03.08.2006 14:26:43
|
|
|
| time123 kirjutas: |
Okei. Aga seal tarneaja juures oli homne päev. Kandsin raha hanzanetist ka kohe peale tellimuse vormistamist üle. (15:30)
Võiks siis ka kirjutada, mis laost kaup tuleb.
Aga jah, suva see. Peaasi et homme kauba kätte saab. |
Tõenäoliselt oli veel vahetult enne tellimuse sooritamist seda ka GNT eestis ka olemas ja sellest see tarnekuupäev. GNT laoseise sünkroniseerime kuskil 30 minuti tagant. Eks keegi oli gnt sellest tootest tühjaks tõmmanud selle aja jooksul. Igatahes veelkord vabandame ja loodame et järgmisel korral läheb paremini
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
05.08.2006 11:36:31
|
|
|
No mida. Kolmapäeval pidi tulema neljapäevaks. Siis lubati, et tuleb reedeks. Reede lõunal lubati, et tuleb õhtuks. Täna juba laupäev ja keegi pole helistanud ega pakki toonud.
Natuke kahtlaseks hakkab muutuma. Informatsiooni pole. Tänaseks oleks saanud ka palju odavamalt, teisest poest kauba kätte. Kuid mina muidugi tellisin kallimalt, sest kaupa oli kiirelt vaja.
Keegi oskab öelda, mis kulleriteenust nad kasutavad? Millega peaks pakk tulema?
Täna juba 5. august, eile saadeti juba garantiileht ja kirjas ka: Lõpetati 04.08.2006. Kuidas lõpetati, kui kaup püole minuni jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
05.08.2006 11:45:51
|
|
|
Kahtlased vennad jah... võimalik, et kaup on otsas.
Muidu vaatasin nende hindu seal... NII KIRVED. Ja ise veel netipood. Minu loogika järgi peaksid netipoes hinnad odavamad olema kui tavalises poes (ruumi rent, klienditeenidajate tasu puudub ju)
Ainuke positiivne asi, et neil on seal palju mänge
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
05.08.2006 11:48:59
|
|
|
| Kui kaup on otsas, miks siis koguaeg öeldakse, et kohe saate oma toote kätte?? Hinnad on jah kirved, aga ma olin nõus rohkem maksma, et kiirelt kaup kätte saada. Paistab, et lihtsalt raha raiskamine.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
05.08.2006 11:54:33
|
|
|
| nu sugulane ostnud sealt kraami.oodanud ja kõllanud sinna päris palju.et oleneb kas kaup kohal siis no probleemi.aga selle tellimisega jne jne üks suur probla
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
05.08.2006 12:30:17
|
|
|
No ma ei saa aru, millal kaup minuni jõuab. Mis kullerifirmat nad kasutavad?
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sonique
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2006
|
05.08.2006 13:08:12
|
|
|
Olen korduvalt kasutanud. Mina selles pole midagi negatiivset näinud. Tellin ja siis tuleb vastavalt tarneajale kohale.
Eile tellisin endale mälukaardi ja täna kohal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
05.08.2006 13:41:45
|
|
|
| Oijah. See kauplus vist nädalavahetusel välja surnud, telefonidele ka keegi ei vasta. Kas võiks küsida mingit hüvitist viivituse pärast?
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
05.08.2006 15:57:54
|
|
|
| küsi ni iet sul firma töö ootab,kaotasin teie pärast aega rahe .sest aeg on kallis minu jaoks.ja las teevad soodustust;) kui ei siis luba tarbekaitseamet kaela saata;)
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
07.08.2006 09:53:30
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| Oijah. See kauplus vist nädalavahetusel välja surnud, telefonidele ka keegi ei vasta. Kas võiks küsida mingit hüvitist viivituse pärast? |
Meie andmetel käis kuller kaupa toomas, aga kedagi ei olnud seda vastu võtmas. Samuti ei saanud ta teid kätte telefoninumbrilt mis oli tellimusel. Nädalavahetustel tarneid ei toimu ja samuti on ka meie kontor suletud. Täna tuleb kuller uuele katsele. Võid mulle ps-i oma kontakttelefoni anda et kuller saaks ühendust võtta.
| djkiller kirjutas: |
| nu sugulane ostnud sealt kraami.oodanud ja kõllanud sinna päris palju.et oleneb kas kaup kohal siis no probleemi.aga selle tellimisega jne jne üks suur probla |
Kui kaup on tarnijate laos olemas siis saab selle kätte üldjuhul kiiresti. Kui aga tarneaeg on määramata siis on täpset tarnekuupäeva väga raske ette ennustada. Näiteks logitech-i puhul võib see kaks nädalat kuni kaks kuud olla. Kui on otsetarne tehasest siis on tavaliselt 3-4 nädalat. Seega kui näete et kaupa laos ei ole siis tuleks arvestada pikema ootamisega. Meie anname edasi logistikakeskuste info tarneaegade kohta ja ei saa kahjuks midagi ette võtta kui täpselt selleks kuupäevaks kaup tarnitud ei ole.
| djkiller kirjutas: |
| küsi ni iet sul firma töö ootab,kaotasin teie pärast aega rahe .sest aeg on kallis minu jaoks.ja las teevad soodustust;) kui ei siis luba tarbekaitseamet kaela saata;) |
Antud juhul kui klient ei olnud kohaletoimetamise ajal kodus ja ei vastanud tellimuses olevele telefoninumbrile siis ma arvan et tarbijakaitse meie tegevuses midagi seadusevastast ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003
|
07.08.2006 23:13:58
|
|
|
Mina täna üllatusin Zebrast kaupa ostes. Kella 12 paiku tegin tellimuse 2 UPSi ostuks. Kohe maksin raha UNETTi ära kah. Kuskil poole kolme ajal päeval helistati ja küsiti kas võib koju ära tuua. Kuna olin tööl ja kodus ka kedagi polnud lasin töö juurde tuua, mida transamees/kuller ka tegi kella kolme ajal. Poleks uskunud, et sealt kaup nii ruttu kohale tuleb (netis näitas tarneajaks alles neljapäeva). Need UPSid olid tegelikult laos olemas - kuid siiski kiire töö
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
08.08.2006 18:06:00
|
|
|
| kõik olid kodus lihtsalt n.ö teie kuller ei tulnud sellel kuupäeval kuna asi oli tellitud ja pidi kohal olema.2 nädalat kõllamist n.ö. teie kontorisse ja kui pionda käidi sisi toodi asi kohale;) nii et igati võib kaevata;) ja see ple esimene kord;) või kõik kliendid peavad tln s elama või selel lähistel we?
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
08.08.2006 18:22:17
|
|
|
Nüüd sain siis kauba kätte, öeldi et tuleb esmaspäeva õhtul, aga toodi juba hommikul. Elan tallinna kesklinnas. Keegi ei helistanud mulle reedel, olin terve päev kodus, pealegi telefon näitab, kui keegi on helistanud aga pole vastu võetud.
Niiet, jamajutt kulleri poolt.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
09.08.2006 13:31:31
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
| kõik olid kodus lihtsalt n.ö teie kuller ei tulnud sellel kuupäeval kuna asi oli tellitud ja pidi kohal olema.2 nädalat kõllamist n.ö. teie kontorisse ja kui pionda käidi sisi toodi asi kohale;) nii et igati võib kaevata;) ja see pole esimene kord;) või kõik kliendid peavad tln s elama või selel lähistel we? |
Kui sa räägid hetkel oma sugulase juhtumist siis see on tõesti huvitav kuidas 2 nädala jooksul reageerida ei jõutud. Kui sul aega on siis pane mulle meili (martin@zebra.ee) selle olukorra kirjeldus koos tellimuse numbriga. Uurin kelle tähelepanematuse tõttu see asi niikauaks venima jäi, et tulevikus selliseid asju vältida.
| time123 kirjutas: |
Nüüd sain siis kauba kätte, öeldi et tuleb esmaspäeva õhtul, aga toodi juba hommikul. Elan tallinna kesklinnas. Keegi ei helistanud mulle reedel, olin terve päev kodus, pealegi telefon näitab, kui keegi on helistanud aga pole vastu võetud.
Niiet, jamajutt kulleri poolt. |
Vabandame omaltpoolt ja anname selle info ka kullerfirmale üle, et nad saaksid oma kulleripoistele natuke peapesu teha.
Tegelikult on selline informatsioon väga hea, sest ainult klientide abiga saame me oma teenust kvaliteetsemaks muuta.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
09.08.2006 20:32:49
|
|
|
| oeh mis ma neid tellimuse numbreid uurin.vaevalt talö need alles;)
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
09.08.2006 21:07:19
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
| oeh mis ma neid tellimuse numbreid uurin.vaevalt talö need alles;) |
netist saad ju oma kasutaja alt tellimusi vaadata
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
09.08.2006 21:48:45
|
|
|
| mian ei tellinud sugulane ammu tellis .ega hakka uurima ega puurima;)
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005

|
09.08.2006 22:04:37
|
|
|
djkiller, aga sopa viskamiseks leiad aega küll
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|