Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash mängud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zercs
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2004




sõnum 29.06.2005 13:19:25 vasta tsitaadiga

ega ei viitsi küll mängida eriti üle 35-40 leveli.. seal pole enam muud siis kui lihtsalt kogud mehi.. pole nii huvitav..
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.06.2005 00:05:37 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
vabandust, aga kuidas teil läheb the hiding roomi pelamisega? http://www.thehidingroom.com

Ma ei saa eriti aru, mis seal toimub... Kas ma peaks kusagilt selle ukse parooli leidma?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zercs
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2004




sõnum 02.07.2005 11:07:34 vasta tsitaadiga

http://www.big-boys.com/articles/bmxpark.html
väga lahe trikitamise mäng icon_wink.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g2pard
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2004




sõnum 07.07.2005 13:33:41 vasta tsitaadiga

midagi neile sis kellel see crazyfrog hakkab vaikselt üle viskama http://crazyfrog.yourebustingmyballs.com/hatethatfrog/index.asp?q=ringtones
endal rekord 90
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 07.07.2005 13:37:21 vasta tsitaadiga

see juba oli siin icon_wink.gif ja minu oma on suurem kui sinu oma 94 icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2005 14:01:55 vasta tsitaadiga

zercs kirjutas:
http://www.big-boys.com/articles/bmxpark.html
väga lahe trikitamise mäng icon_wink.gif

Päris kõva! Suuremalt võiks ratturit näha ja park tsipa suurem/parem.

48000 rekord icon_razz.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.07.2005 22:02:16 vasta tsitaadiga

http://mindbluff.com/gamebrid.htm - ajudele vms.
http://www.miniclip.com/heliattack3.htm
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maniacaic
Piiratud kasutaja
maniacaic

liitunud: 29.03.2005




sõnum 21.07.2005 16:16:28 vasta tsitaadiga

mis kasetiga teha tuleb.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.07.2005 21:55:09 vasta tsitaadiga

maniacaic kirjutas:
mis kasetiga teha tuleb.

nagu trips-traps trull või midagi sellist... ainult ringide ja ristide asemel on värvid.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2005 16:17:27 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
http://mindbluff.com/gamebrid.htm - ajudele vms.


Krt see on ju võimatu
Ära tegin:
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2005 20:21:48 vasta tsitaadiga

wtf.. esimese korraga tegin ära icon_smile.gif luck i guess

screen on siin:

Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 23.07.2005 21:05:35 vasta tsitaadiga

päris palju proovisin aga välja ta tuli 2 korda icon_biggrin.gif..

ah tra see fail on png formaadis hiljem uppin uuesti
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 23.07.2005 21:57:50 vasta tsitaadiga

huntermagic kirjutas:
päris palju proovisin aga välja ta tuli 2 korda icon_biggrin.gif..

ah tra see fail on png formaadis hiljem uppin uuesti

nu aga PNG on näiteks imageshacki poolt täiesti aksepteeritav formaat.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 24.07.2005 10:29:50 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
huntermagic kirjutas:
päris palju proovisin aga välja ta tuli 2 korda icon_biggrin.gif..

ah tra see fail on png formaadis hiljem uppin uuesti

nu aga PNG on näiteks imageshacki poolt täiesti aksepteeritav formaat.


uppisin ütles, et asjas on erroreid oot ma kohe proovin uuesti icon_biggrin.gif..

aaaa asi oli 3mb icon_biggrin.gif...kohe....



http://img231.imageshack.us/img231/1248/uusbittrasterkujutis1nq.jpg

PS. 1 korra tegin veel ära aga ei viicind screenshotti teha.

EDIT: Tegin just 3 korda järjest ära suht lihtne blokid kõik arvuti teed ära ja siis kui tal uue tegemisega liiga kaua aega läheb arendad oma tee lõpuni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2005 00:27:43 vasta tsitaadiga

http://www.doodie.com/whackboss.swf
nüüd 13 erinevat võimalust kuidas oma bossi peksta icon_smile.gif
p.s-nõrganärvilised ärge mängige icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 27.07.2005 18:59:57 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
http://www.doodie.com/whackboss.swf
nüüd 13 erinevat võimalust kuidas oma bossi peksta icon_smile.gif
p.s-nõrganärvilised ärge mängige icon_razz.gif

mis asi 12 on?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 27.07.2005 19:11:04 vasta tsitaadiga

12 nes on nagi, milles jakk ripub;)
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smcr
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2005




sõnum 29.07.2005 13:12:49 vasta tsitaadiga

kaugele olete d-fence 2's jõudnud?mängu lõpuks sain nii kaugele! http://pilt.ee/photo/511490/11274633/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2005 19:59:06 vasta tsitaadiga

vabandan kui olnud
http://www.ebaumsworld.com/games/hamgame.html
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luury
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 04.10.2005 20:05:25 vasta tsitaadiga

Nende rekord 1251(?nii vähe?) Ma sain 1282.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Domeen
HV vaatleja
Domeen

liitunud: 20.10.2003




sõnum 05.10.2005 07:17:19 vasta tsitaadiga

Pärast 2000 ei viitsind enam..
_________________
Press Ctrl-Alt-Delete to login. Press Start to logout. To connect, click Work Offline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-sander-
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2005




sõnum 27.10.2005 10:22:45 vasta tsitaadiga

kas keegi teab sellist mängu nagu "kimi burning" (ilma ") aga seda ple enam kuskilt saada icon_sad.gif
et siis selline kysimus et kas kellelgi on see mäng salvestatud kõvakale icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 28.10.2005 20:00:27 vasta tsitaadiga

http://aegmaha.com/?id=1472
Sellest mängust paremat ei ole icon_smile.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Domeen
HV vaatleja
Domeen

liitunud: 20.10.2003




sõnum 04.11.2005 20:09:17 vasta tsitaadiga

http://www.ianai.net/jokes/bubble.swf
_________________
Press Ctrl-Alt-Delete to login. Press Start to logout. To connect, click Work Offline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiil147
HV kasutaja
kiil147

liitunud: 06.03.2003




sõnum 05.11.2005 23:04:10 vasta tsitaadiga

Domeen kirjutas:
http://www.ianai.net/jokes/bubble.swf

päris hea aja viite
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 09.11.2005 19:30:26 vasta tsitaadiga

kiil147 kirjutas:
Domeen kirjutas:
http://www.ianai.net/jokes/bubble.swf

päris hea aja viite


kui kõik pallid ära saad siis on mäng läbi icon_sad.gif
ml läks just nii hästi ja siis duubeldati punktid ja game over....

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2005 19:24:06 vasta tsitaadiga

siin ka mõned minu tehtud flashi mängud - http://www.hot.ee/murka390/
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2005 21:25:40 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:
siin ka mõned minu tehtud flashi mängud - http://www.hot.ee/murka390/


Ee, mida ma tegema peaks seal lehel, et mängida saaks?

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 12.11.2005 00:51:58 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/murka390/kalam2ng/index.swf
http://www.hot.ee/murka390/seltskonnam2ng/index.swf
http://www.hot.ee/murka390/v2rvim2ng/index.swf
http://www.hot.ee/murka390/memoriin/index.swf

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 01:22:59 vasta tsitaadiga

Mäletan, et oli mingi mäng, kus pidid peeglite, nurkade jms valgust suunama ühes täpist teise ja seda oli ~20levelit. Keegi oskab seda linki veel kuskilt leida/anda? icon_smile.gif
_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 12:12:03 vasta tsitaadiga

Hehe.. mul oli veel üks screenshot 18. leveli lahendusest postkastis, sealt sain URLi: icon_razz.gif
http://laser.narr.as/laser.swf (tasemeid on tegelikult 25, ei mäletagi, kaugele ma jõudsin seal..)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 12:18:53 vasta tsitaadiga

Suured tänud, ise ei osanud otsidagi icon_smile.gif
_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 22:24:20 vasta tsitaadiga

RMasta kirjutas:
Hehe.. mul oli veel üks screenshot 18. leveli lahendusest postkastis, sealt sain URLi: icon_razz.gif
http://laser.narr.as/laser.swf (tasemeid on tegelikult 25, ei mäletagi, kaugele ma jõudsin seal..)


Väga kõva mäng, 11 nõuab päris tõsist mõtlemist, pole seni sealt edasi saanud...
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 22:33:47 vasta tsitaadiga

keegi võiks need koodid hästi pisikeselt siia kirjutada. jõudsin 8. levelisse aga kood ununes
edit:
Eisbär, tänud


viimati muutis Riivo 12.11.2005 23:05:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 23:03:36 vasta tsitaadiga


bios
cpu
usb
rdram
w2k
macos
irq
pcm
svga
os/2
tcp/ip
ascii
input
io
cdrw
dma
csma


Pilte kui selliseid ei ole leidnud.

_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 13.11.2005 02:04:55 vasta tsitaadiga

Level 17 icon_smile.gif ja brauser jooksis kokku icon_biggrin.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2005 18:31:23 vasta tsitaadiga

http://www.funny-pictures.com/ecards/games/?cardurl=gayhunter.html&title=Gay%20hunter

7050 p ja 11 level enda max tulemus

EDIT: 22700 p ja 20. level 8)

EDIT 2: 39700p ja 27 level 8) 8)


viimati muutis Ihv 14.12.2005 23:02:45, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kremlin
HV vaatleja
kremlin

liitunud: 13.09.2003




sõnum 14.11.2005 17:01:13 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
Level 17 icon_smile.gif ja brauser jooksis kokku icon_biggrin.gif


peale 16 levelit jooksin ise kokku beer_yum.gif

_________________
Naljakas video ärge vaadake;)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2005 11:37:17 vasta tsitaadiga

http://laser.narr.as/laser.swf


1 bios
2 cpu
3 usb
4 rdram
5 w2k
6 macos
7 irq
8 pcm
9 svga
0 os/2
1 tcp/ip
2 ascii
3 input
4 io
5 cdrw
6 dma
7 csma
8 ccd


üks kood juurde icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2005 21:49:54 vasta tsitaadiga

Siin koodid kuni lvl 22 icon_smile.gif


bios
cpu
usb
rdram
w2k
macos
irq
pcm
svga
os/2
tcp/ip
ascii
input
io
cdrw
dma
csma
ccd
sdsl
ps/2
rambus
acpi

_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2005 00:26:13 vasta tsitaadiga

Eisbär kirjutas:
Siin koodid kuni lvl 22 icon_smile.gif


bios
cpu
usb
rdram
w2k
macos
irq
pcm
svga
os/2
tcp/ip
ascii
input
io
cdrw
dma
csma
ccd
sdsl
ps/2
rambus
acpi



23 ikka.

kui keegi selle 23. ära lahendab, siis sooviks seda lahendust näha ka... minu pea ei võta.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 19.11.2005 22:36:14 vasta tsitaadiga

Proovige kätt: http://www.aegmaha.com/?id=1629
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 20.11.2005 14:20:23 vasta tsitaadiga

Linnavurle kirjutas:
Proovige kätt: http://www.aegmaha.com/?id=1629

Selge näide, kuidas lihtsus lööb, igatahes päris sõltuvust tekitav mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2005 19:50:10 vasta tsitaadiga

http://www.mofunzone.com/online_games/stickman_sam_part_2.shtml
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 25.11.2005 20:50:47 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
http://www.mofunzone.com/online_games/stickman_sam_part_2.shtml


Päris c00l tegin esimese laksuga läbi!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 11.02.2006 02:52:51 vasta tsitaadiga

Aidake pingviinil kõrgemale jõuda: http://www.donpixel.com/play/es/060201201034/
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 02:59:58 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Aidake pingviinil kõrgemale jõuda: http://www.donpixel.com/play/es/060201201034/


uus mäng minu lemmikseeriast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2006 11:44:32 vasta tsitaadiga

Yeti teema on jah thumbs_up.gif
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 16.02.2006 00:39:49 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:
Eisbär kirjutas:
Siin koodid kuni lvl 22 icon_smile.gif


bios
cpu
usb
rdram
w2k
macos
irq
pcm
svga
os/2
tcp/ip
ascii
input
io
cdrw
dma
csma
ccd
sdsl
ps/2
rambus
acpi



23 ikka.

kui keegi selle 23. ära lahendab, siis sooviks seda lahendust näha ka... minu pea ei võta.


Haaahahahaaaaaaaaaaa

pilt asjast http://www.hot.ee/clm/comp/level23.jpg

ärge küsige kaua aega läks.. pea tund vist.
krt tõsine beer_yum.gif isu tekib sellist mõtlemise peale.

ja level 23 koodiks on IDE icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 22.02.2006 21:04:06 vasta tsitaadiga

http://www.aegmaha.com/?id=2341&PHPSESSID=979b1a94f7e06236649db84de385d39f
Enda rekord 700 punkti.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash mängud mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.