Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 12.11.2005 19:07:56 vasta tsitaadiga

jah, väga tore oli. hea, et on veel sportlikke inimesi, kes pole oma elu arvutile pühendanud thumbs_up.gif . kõik mängisid hästi ja oma võimete kohaselt. icon_wink.gif

aga jah, mina olen uue mängu poolt. pange aga aeg kirja ja kui saan, siis ikka tulen.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taic
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003




sõnum 12.11.2005 19:35:10 vasta tsitaadiga

hea mäng oli kordame kui võimalik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 12.11.2005 20:09:37 vasta tsitaadiga

taic kirjutas:
hea mäng oli kordame kui võimalik thumbs_up.gif

järgmine kord lühikeste pükstega icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2005 01:37:13 vasta tsitaadiga

Oleks ka käpp kui veel on vabu kohti, hüppeliiges küll veica valus veel aga pole hullu(korvpall raisk) icon_cry.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taic
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003




sõnum 13.11.2005 03:16:14 vasta tsitaadiga

m0nx kirjutas:
taic kirjutas:
hea mäng oli kordame kui võimalik thumbs_up.gif

järgmine kord lühikeste pükstega icon_biggrin.gif?

nojah seekord läks nihu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.11.2005 13:09:58 vasta tsitaadiga

eestlane kirjutas:
jah, väga tore oli. hea, et on veel sportlikke inimesi, kes pole oma elu arvutile pühendanud thumbs_up.gif

või siis vastupidi, et on veel sportlikke inimesi, kes on oma elu arvutile pühendanud? icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 14.11.2005 13:08:02 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et audenteses püsib laupäev/pühapäev vaba, niiet teeme siia oletatava nimekirja jälle...
Ma oletan, et me saame pühapäeval aja väiksesse saali kella 2'st 4'ni... Kaks tundi maksavad 500 krooni, niiet 12inimesega minnes tuleb hinnaks 41.- nägu.
(need kes esimene kord ei käinud, need vaadake teisele lehele, seal on kena pilt kah saalist)

Messige mulle või postitage kes oleks tulejad.

1. m0nx
2. hessu
3. ..::iguana::..
4. londiste
5. taic
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.


viimati muutis m0nx 15.11.2005 09:04:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2005 14:04:09 vasta tsitaadiga

tulija. icon_smile.gif

edit: hakkasin mõtlema, kuidas keeleliselt õige oleks, tundub, et tulija hoopis icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taic
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003




sõnum 14.11.2005 15:50:28 vasta tsitaadiga

käpp
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 14.11.2005 21:53:25 vasta tsitaadiga

sorry, sel nädalal jääb ära ... võistlused. icon_confused.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2005 21:57:22 vasta tsitaadiga

ja mina ei saa kahjuks üldse osaleda vähemalt paar nädalat, siiani selg valutab ja plaaster peal icon_neutral.gif
Aga see eest sai kõvasti mürgeldatud 2 tundi icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 15.11.2005 09:03:43 vasta tsitaadiga

kahju kuulda icon_sad.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2005 13:06:58 vasta tsitaadiga

Ma vaatan. et see nädal on huviliste puudus icon_cry.gif , peab vist järgmine nädal uuesti proovima icon_lol.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2005 00:33:09 vasta tsitaadiga

Ise oleksin pühapäeval mängija küll.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 21.11.2005 15:33:55 vasta tsitaadiga

aga jääb ära see pühapäev icon_sad.gif
faaar too vähe rahvast on koos icon_sad.gif


//UUENDUS//

lood on nii, et ma panin kinni aja pühapäevale.... sinnasamma audentesesse.... kella kahest neljani....
seekord on kindel plaan 12 inimest kokku saada.... kui HV'st ei mängi välja siis võtan sõbrad appi icon_razz.gif

NB! see aeg on kindel, niiet siin ei ole mingit oletamist icon_razz.gif
uus nimekiri:

1. m0nx
2. hessu
3. ..::iguana::..
4. londiste
5. taic
6. flippo
7. elukas
8. sõber1
9. sõber2
10.
11.
12.

nimed hakkavad korduma.... see on ainult hea icon_smile.gif


viimati muutis m0nx 26.11.2005 16:44:04, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2005 18:45:36 vasta tsitaadiga

Krt. ei saa sõidan ära maale.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2005 18:48:05 vasta tsitaadiga

mina ka! icon_biggrin.gif

edit: mängima siis mitte maale icon_wink.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taic
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003




sõnum 21.11.2005 20:07:09 vasta tsitaadiga

mina ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippo
Bännitud
frippo

liitunud: 01.06.2005




sõnum 22.11.2005 17:46:14 vasta tsitaadiga

liitun!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 4 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 25.11.2005 18:32:37 vasta tsitaadiga

noniih.... mingi 3 kutti veel saaks oleks super lihtsalt...

//2 varianti jäid ära, niiet meid on 8 kindlalt praegu ja siis on mingid tuttavad ja variandid keda kutsuda.... ega seekord keegi sõpra taha kaasa võtta?
//we need few more players...
//hint: võrkpall on võrratu icon_wink.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukas
Kreisi kasutaja
elukas

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2005 15:25:31 vasta tsitaadiga

ajee:)
_________________
Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.11.2005 12:40:53 vasta tsitaadiga

2:20 to go? icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 27.11.2005 13:13:49 vasta tsitaadiga

cant wait huh? icon_biggrin.gif
samhe here icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2005 19:12:35 vasta tsitaadiga

aeae?
uus katse? või õnnestub miski aeg kuskile nädala keskelepoole saada? icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2005 11:15:27 vasta tsitaadiga

Niih pakkuge aegasid oleks käpp.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 02.12.2005 11:23:26 vasta tsitaadiga

tuleb mingi aeg välja mõelda nädala sees, ning hakata otsima saali (äkki veab, saame audenteses mingi aja, kuigi seinal tundusid kõik ajad kinni...)

igatahes... pakun välja teisipäev või kolmapäev mingi aeg ~18.00'st kuni 23.00'mi...

//edit: see nädalavahetus mina ei saa kampa lüüa, kui keegi peaks orgunnima...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2005 12:04:44 vasta tsitaadiga

Minule sobiks kolmapäev
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.12.2005 12:47:40 vasta tsitaadiga

t-k õhtu oleks väga hea küll.
saali osas ei orienteeru ausalt öeldes isegi tallinnas olevates sobivates kohtades piisavalt :/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taic
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003




sõnum 02.12.2005 14:56:35 vasta tsitaadiga

teisip. õhtu sobiks

kuid see nädalavahetus olen sylvester´i mängul
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 02:34:19 vasta tsitaadiga

taic kirjutas:
teisip. õhtu sobiks

kuid see nädalavahetus olen sylvester´i mängul


Kah oleks teisipäeval käsi thumbs_up.gif

Q
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukas
Kreisi kasutaja
elukas

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 15:28:05 vasta tsitaadiga

oleks arvatavalt osavõtja, kui keegi organiseeriks icon_rolleyes.gif
oleks arvatavalt organiseerija, kui keegi võtaks osa icon_rolleyes.gif
nokk kinni saba lahti

tglt mängida tahaks icon_wink.gif

_________________
Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 13.12.2005 17:09:07 vasta tsitaadiga

mina isiklikult ei viitsi enne uut aastat selle värgiga jamada icon_razz.gif
aga igatahes kui orgunnima hakkad, siis mina olen käpp icon_wink.gif ja hessu ja iguana kah ma kardan....
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2006 17:28:05 vasta tsitaadiga

ku-ku

et siis suur suvi on käes, päike lõõskab taevas ja linnud lõõritavad nigu segased.
tallinnas peaks olema mõningane hulk väliseid võrkpalliplatse, võrgu kah kuskilt äkki leiab, palliga ei tohiks probleeme tekkida.

võtaks ja okupeeriks mõne platsi siis ära mõni õhtu? icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 13.06.2006 07:22:49 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif hea mõte. polegi kaua võrku tagunud icon_wink.gif
_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2006 13:11:27 vasta tsitaadiga

ei tea kas peaks siin sõna võtnud rahvast ps-idega pommitama hakkama? icon_razz.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2006 13:58:53 vasta tsitaadiga

ma oleks liiva peal käpp küll thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 13.06.2006 14:33:04 vasta tsitaadiga

vaatab seda asja ... võin m0nx-ga rääkida. nende kollektiiv on kindlasti huvitatud ja koos oleks juba pool rahvast olemas. ilmad on viimasel ajal küll super.
_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2006 14:34:08 vasta tsitaadiga

keegi võiks võrkpalli näiteks HV suvemöllule võtta thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2006 17:06:07 vasta tsitaadiga

krt, vastupidiselt endistele plaanidele paistab, et suvemöllule ei õnnestu ennast kohale veeretada :/

eestlane, suhtle m0nxiga siis näiteks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HeLiX
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2004




sõnum 13.06.2006 19:33:11 vasta tsitaadiga

Nõmmel on üks( tegelt mitu) suhteliselt heas korras võrkpalliplats, rahumäe surnuaia juures.Seal võiks mõni päev mängida küll.Mina ja taic saaks arvatavasti võrgu ja palli orgunnida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2006 20:27:44 vasta tsitaadiga

on miski ettekujutus ka, kuidas seal mängivate seltskondadega lood on?
ehk siis nädala sees oleks õhtupoole märksa pädevam aeg kindlasti.

veel on platse (vähemalt 1-2 aastat tagasi olid)
kivimäe ja lauliku nurga kandis (liiv, üsna asjalik)
ttü juures (miski kahtlane pinnas iirc, lihtsalt muld vms)
nii mõnegi mustamäe kooli juures (enamjaolt kipuvad asfalt või muu ebameeldiv pind olema)

muude linnaosade kui nõmme ja mustamäe kohta pole suhteliselt mitte mingit ettekujutust atm icon_smile.gif
igasugused platside asukohtade vihjed on teretulnud

täna on teisipäev, kui palju HV-lasi näiteks neljapäeva õhtul paar tunnikest palli taguda viitsiksid?
et olla konkreetne, siis pakuks välja ülehomme, neljapäeval 15. juuli kell 19:00 rahumäe surnuaia kõrval platsil.
(arvestada tuleb muidugi sellega, et platsil võib keegi juba ees olla, mille korral on täesti reaalne variant kiirelt mõnele teisele platsile ümber asuda)

kui inimesi vähemalt 6-8 kokku saab, siis läheb kindlasti mänguks icon_smile.gif

edit: loodan, et mu linkspämm selle teemaga seonduvalt pisut andestatakse icon_redface.gif

kaugemasse tulevikku plaanida on veidi kahtlane ettevõtmine, nädalavahetusel on HV kevadläbu ja järgmiseks nädalaks annab ka siis planeerida kui ülehomme midagi ei õnnestu. kõik konstruktiivne kriitika plaanile on otse loomulikult teretulnud.

edit2: teine variant on üritada millalgi pühapäeval avalöök teha, arvestades, et sinnani on etteteatamisaeg pikem ja reeglina ka aeg vabam icon_wink.gif

edit3: kellaaeg muudetud, nüüd 19:00. endalgi vist oleks varemaks jõudmiseks probleeme.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 13.06.2006 21:13:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippo
Bännitud
frippo

liitunud: 01.06.2005




sõnum 13.06.2006 20:39:00 vasta tsitaadiga

oleks kohal, kuid sobiks alles kl. 18:30
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 4 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 13.06.2006 22:11:51 vasta tsitaadiga

sai täna monxi, hessu ja veel paari sõbraga pirita rannas võrku proovitud. thumbs_up.gif
kohe täitsa päris hea oli, kuid päris korralikult läbi võttis.
pmst võiks kuhugi randa ennast sisse pesitseda, siis hea vahepeal ennast märjaks kasta,
paha lugu on muidugi see, et kas õnnestub ka mingi vaba plats leida icon_confused.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2006 22:27:34 vasta tsitaadiga

rannaga on vist vähe raskem see platsi leidmine? pmst sobiks ju see kah.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 23:03:19 vasta tsitaadiga

Mina oleks igaljuhul käpp, kui aeg sobib
Ja rannas on jah see pluss, et saab vees end jahutada icon_wink.gif , kuigi õhtune päike on killer silmadele, võib juhtuda et üks meeskond ei näe pea halligi icon_lol.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taic
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003




sõnum 13.06.2006 23:47:33 vasta tsitaadiga

nonii tulen ka... ja ka helix tuleb ning paar meie sõpra
plats asub vanaka mäe ja piiri tänava vahel lastemänguväljaku kõrval thumbs_up.gif

edit: see neljapäev siis kell seitse nõmmel
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2006 23:55:22 vasta tsitaadiga

1. frippo
2. hessu
3. taic
4. helix
5. iguana
6. eestlane

+ sõbrad jms. paistab, et rahvast on piisavalt

taic, helix: võrk + pall on käepärast olemas?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 14.06.2006 16:14:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HeLiX
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2004




sõnum 14.06.2006 00:09:08 vasta tsitaadiga

Pall on mul endal olemas ja võrgu saame ka tuua.Mäng toimub siis paljajalu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 14.06.2006 11:35:11 vasta tsitaadiga

loomulikult paljajalu! ilmad ju megailusad icon_smile.gif

londiste, miks mind välja jätsid? :?

_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 14:45:07 vasta tsitaadiga

Probleemi võib tekitada neljapäevane ilmaennustus icon_rolleyes.gif

EDIT: tänast ilma vaadates pani ilmateade eile küll vägagi puusse icon_lol.gif võimalik, et saan isegi õhtul tulla icon_wink.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID! mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.