|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.10.2005 12:28:00
Kasutajate kommentaarimine |
|
|
See, mis näidatakse ka ost/müügi foorumis.
Siis oleks kohe näha, mis reiting kaagutajatest endil on.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
28.10.2005 12:36:57
|
|
|
Võib panna küll jah. Ega see halba midagi tee.
Ja kellel näiteks üle 5-e negatiivse on võiks ärifoorumisse mingi stiky teha vms?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
28.10.2005 12:37:40
|
|
|
hea mõte
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoperniK
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2003
|
28.10.2005 12:38:36
|
|
|
mõttel on jumet
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
28.10.2005 12:41:02
|
|
|
Hmm,kas siis need kellel on 5 neg. need ei saa osta, müüa?
Siis ei saa ju inimene ennast parandada ennast.
Kristo
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
28.10.2005 12:41:52
|
|
|
| kristoka, hoiatuseks teistele.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
28.10.2005 12:47:15
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| kristoka, hoiatuseks teistele. |
See oleks isegi päris hea mõte!
Kristo
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.10.2005 13:36:36
|
|
|
| On ja ei ole kah, nende sisu peaks ikka tähtis olema ja kellelt saadud. Neid nüansse aga tarkvara analüüsida ei suuda. Seega vastavat stikyt peaks inimene koostama, et tal rohkem objektiivsust oleks. Samas, keegi meist ei tea kõiki tagamaid ja üksikasju.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
28.10.2005 13:41:10
|
|
|
Siis tuleks sisse viia ka selline süsteem, et kellelegi hinnangut andes pead sa valima kas sa annad selle hinde nüüd äritegemise eest või niisama "targa jutu" eest. Praegu pannakse tihtipeale mõnede kasutajate poolt negatiivseid lihtsalt selle pärast kui julged talle midagi ette heita.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
28.10.2005 13:42:25
|
|
|
| tsitaat: |
valima kas sa annad selle hinde nüüd äritegemise eest või niisama "targa jutu" eest.
|
sellist asja ootaks ammu juba...
Nagu kasutaja irc-l hetkel on. 1kom äri eest teised 10 niisama "läbu" eest.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
28.10.2005 13:46:17
|
|
|
tõsisem pettur vast teeb uue kasutaja lihtsalt.
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
28.10.2005 14:19:12
|
|
|
| bbbb, uusi kasutajaid ei usaldata.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e-Thug
HV Guru

liitunud: 26.02.2005
|
28.10.2005 14:30:51
|
|
|
Täitsa OK idee minu arvates Võiks siis juba eristaatuse ka teha,näiteks
kasutaja: 123342211
staatus: ettevaatust
8)
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
28.10.2005 14:39:24
|
|
|
Juurutama peaks ka kohustuse ärilise hinnangu andmisel märkida juurde tehingus osalenud esemed ning äritegemise viis. Kas asjad saadeti posti teel ja raha pangaülekandega või toimus käest-kätte tehing.
Kui on kaks positiivset ärilist hinnangut: esimeses vahetati paar emaplaadi kruvi ja üks hiirealus käest-kätte tehingul ning teises tehingus saadeti ELS'iga 2500.- emaplaat ja kasutati pangaülekannet, siis kumb hinnang on ikkagi usaldusväärsem?!
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
28.10.2005 14:48:43
|
|
|
| tsitaat: |
bbbb, uusi kasutajaid ei usaldata.
|
kas see tähendab, et uus kasutaja=pettur...
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
28.10.2005 14:49:15
|
|
|
| bbbb kirjutas: |
| tsitaat: |
bbbb, uusi kasutajaid ei usaldata.
|
kas see tähendab, et uus kasutaja=pettur... |
uutelt kasutajatelt küsitakse julmalt ja kõhklemata raha/kaupa ette.
viimati muutis heikis 28.10.2005 14:49:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
28.10.2005 14:49:23
|
|
|
| bbbb, ei. Raha ette, või kaup
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
28.10.2005 15:45:42
|
|
|
OT: kas kasutaja heiti sai oma asjad korda kõigi teistega?
kasutaja irc on igastahes tema järjekordne reinkarnatsioon, vaadake msn ja asukohta
no offence, aga mõtleks enne pikalt, kui temaga äri teeks, kõik tema varasemad profiilid olid väga punased, aga nüüd -
jutu eest pandud 10 positiivset ja kõik väga tore ?
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
28.10.2005 20:01:28
|
|
|
| tsitaat: |
bbbb, ei. Raha ette, või kaup
|
ja uus kasutaja peab usaldama vana kasutajat kes ainult ostjana oleks justkui
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
29.10.2005 20:56:37
|
|
|
| tsitaat: |
Läbu eest sobiks ehk rohkem neutraalne...
Mul kah üks nolk läbu eest neg. pannud. |
heh, mulle pandi avatari eest ( kalgoonimees ) üks ilus neutraalne.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
29.10.2005 22:09:46
|
|
|
| tsitaat: |
Vaidlused -> Parem HV -> Kuvada petturite foorumis rank
|
võiks pealkirja ka muuta
muidu jääks mulje et et HV on petturite foorum ja tahetakse veel et kasujatajate ranki näeks
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
01.11.2005 23:00:02
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
Juurutama peaks ka kohustuse ärilise hinnangu andmisel märkida juurde tehingus osalenud esemed ning äritegemise viis. Kas asjad saadeti posti teel ja raha pangaülekandega või toimus käest-kätte tehing.
Kui on kaks positiivset ärilist hinnangut: esimeses vahetati paar emaplaadi kruvi ja üks hiirealus käest-kätte tehingul ning teises tehingus saadeti ELS'iga 2500.- emaplaat ja kasutati pangaülekannet, siis kumb hinnang on ikkagi usaldusväärsem?!  |
selline asi peaks ju elementaarne olema!!!
ise olen juba algusest peale võimalikult täpselt kirjeldanud teema sisu.
kahjuks paljud seda ei viitsi teha.ja nii loedki niimõnegi venna kohta et vot tema on tubli poiss
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
06.11.2005 22:34:03
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
Juurutama peaks ka kohustuse ärilise hinnangu andmisel märkida juurde tehingus osalenud esemed ning äritegemise viis. Kas asjad saadeti posti teel ja raha pangaülekandega või toimus käest-kätte tehing.
Kui on kaks positiivset ärilist hinnangut: esimeses vahetati paar emaplaadi kruvi ja üks hiirealus käest-kätte tehingul ning teises tehingus saadeti ELS'iga 2500.- emaplaat ja kasutati pangaülekannet, siis kumb hinnang on ikkagi usaldusväärsem?!  |
| taifunk kirjutas: |
| Siis tuleks sisse viia ka selline süsteem, et kellelegi hinnangut andes pead sa valima kas sa annad selle hinde nüüd äritegemise eest või niisama "targa jutu" eest. Praegu pannakse tihtipeale mõnede kasutajate poolt negatiivseid lihtsalt selle pärast kui julged talle midagi ette heita. |
Mida arvate ikkagi?
Tanel, nevermind, anyone....
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
07.11.2005 15:30:29
|
|
|
| tsitaat: |
Siis tuleks sisse viia ka selline süsteem, et kellelegi hinnangut andes pead sa valima kas sa annad selle hinde nüüd äritegemise eest või niisama "targa jutu" eest.
|
sarnane asi on ammu plaanis olnud, ehk Nevermindil jagub aega ka seda implementeerida.
Ehk siis minu nägemuse järgi kommentaare saaks edaspidi anda vaid kahtepidi:
1. Vaid äriliste tehingute eest (milleks see kommenteerimisesüsteem sai algselt ka loodud muideks), st. müüja saab kommenteerida ühte kasutajat (ostjat) vaid siis, kui müüja on märkinud oma teema müüduks. Kommentaari tuleb müügi-ostuteema pealkiri koos väikese kommenteerimisvõimalusega
2. Muid kommentaare saavad anda adminnid ja supermoderaatorid, st. sellega välditakse reidistumist (a'la sina anna mulle positiivne, ma annan sulle ka)
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
07.11.2005 15:36:55
|
|
|
praegusel kommenteerimissüsteemil pole häda midagi (minu arvamus)
kommentaari tekstist on ju näha, mille eest hinnang on antud
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
07.11.2005 16:09:39
|
|
|
kesktee oleks ehk luua uus värv -näiteks sinine mida saaks siis kirja panna vaid-taneli kirjeldatud viisil.(ostu-myygi toimumisel.)
ja jätta praegune süsteem kehtima.siis oleks ärilised kommentaarid kohe näha.
põhjendan sellega -et vahest on vajalik kommenteerida mõnd arukat ja eriliselt abivalmis kasutajat.
väga harva küll,aga pointi oleks ehk.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
07.11.2005 16:21:16
|
|
|
kui põhisuund on ärilistel kommentaaridel,siis võiks nad lihtsalt nähtavamaks teha .
<<<<<< <<<selliseid kommentaare on jah palju.
aga nad ei annaks enam pointi kasutaja usaldusväärsusele kui
ärilised kommentaarid oleks teisiti märgistatud.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
07.11.2005 16:24:35
|
|
|
90% või rohkemgi kommentaaridest on siiski asjalikud, selle väikese osa mõttetute kommide pärast pole vaja süsteemi hakata muutma IMO
isiku usaldusväärsusest ju saab enamasti siiski mingi ülevaate
| alliance kirjutas: |
-et vahest on vajalik kommenteerida mõnd arukat ja eriliselt abivalmis kasutajat.
väga harva küll,aga pointi oleks ehk. |
see võimalus võiks igal juhul alles jääda
ot: teema pealkiri - kasutajate kommentaarimine?!
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
07.11.2005 16:30:44
|
|
|
tanel -sinu profiili saab tuua kohe heaks näiteks
sulle on pannud just paljud sellise kommentaari...ja mis saabki kellelgi selle vastu olla
et sa oled sellise hea saidi püsti löönud...aga samas võiks olla selgemalt näha need kommentaarid
mis on antud siis äriliste tehingute eest.nbsee on lihtsalt näide
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|