Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
blind
HV vaatleja
blind

liitunud: 27.08.2005




sõnum 29.10.2005 20:56:15 vasta tsitaadiga

Heh.... Mul sai nii kõrini sellest, et ei tahtnud mind sisse lasta( ja need servud mida ma proovisin ei olnud passi peal ) andis nagu lahtri kus oli minu kasutaja nimi( mida ei saanud ää kustutada).... No ma installisin selle C.S maha...Et nagu Tõmban uuema versiooni võis siis ostan( äkki keegi ütleleks palju plekib )

Ja sorry et teid segasin.... icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 29.10.2005 21:02:33 vasta tsitaadiga

600 krooni
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2005 00:05:45 vasta tsitaadiga

Kaugemalt ja lähemalt.

Praegu on arvutis GF2 MX400 ning CSS näeb päris pull välja, riistvaraline wallhack. Paljusid asju pole eemalt vaadates näha aga lähemale minnes tekivad(igasugused kastid, tünnid jms). Samas mängijate modelid on kogu aeg näha. Eriti kaua ei mänginud publicus kuna vägisi kutsus seda bugi ära kasutama.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2005 10:12:04 vasta tsitaadiga

See tundub olevat MX seeria kaartide viga icon_confused.gif Igatahes kunagi leidsin steami foorumitest teema, nii, et proovi, äkki aitab thumbs_up.gif
Link
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 30.10.2005 13:27:13 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Kaugemalt ja lähemalt.

Praegu on arvutis GF2 MX400 ning CSS näeb päris pull välja, riistvaraline wallhack. Paljusid asju pole eemalt vaadates näha aga lähemale minnes tekivad(igasugused kastid, tünnid jms). Samas mängijate modelid on kogu aeg näha. Eriti kaua ei mänginud publicus kuna vägisi kutsus seda bugi ära kasutama.


Hahaha peaks ka endale mx-i muretsema icon_lol.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2005 13:38:52 vasta tsitaadiga

mul oli üks kord ka nn "wallhack" Seinad virvendasid jms jamad. Ühesõnaga nägin mapist läbi. Põhjus oli: üks vigane mälupulk icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2005 13:40:39 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:

Hahaha peaks ka endale mx-i muretsema :lol:


:)

Pilt ujub MX'iga muidu tsipa(hiirt liigutades tekib väike viide, umbes nagu oleks kehv juhtmeta hiir kasutusel) kuigi fps on viisakas. Ning snaipritega zoomida ei saa eriti, kisub fps'i meeletult alla.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.10.2005 14:27:42 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
486 kirjutas:

Hahaha peaks ka endale mx-i muretsema icon_lol.gif


icon_smile.gif

Pilt ujub MX'iga muidu tsipa(hiirt liigutades tekib väike viide, umbes nagu oleks kehv juhtmeta hiir kasutusel) kuigi fps on viisakas. Ning snaipritega zoomida ei saa eriti, kisub fps'i meeletult alla.


mouse filter ei ole peal? minu mx kardiga oli btw korras kunagi..
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2005 14:33:50 vasta tsitaadiga

m_filter on kogu aeg 0 olnud, pealegi oli varem 9800pro'ga kõik ok. Ausalt üteldes sellel väga suurt tähtsust pole kuna ma mx400ga ei plaani CSSi niikuinii mängida. Olen hea fpsi ja ilusa pildiga ära hellitatud :).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 01.11.2005 18:15:53 vasta tsitaadiga

mis programmiga saab css muuvisi vaadata ja editida?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maniacaic
Piiratud kasutaja
maniacaic

liitunud: 29.03.2005




sõnum 01.11.2005 18:24:24 vasta tsitaadiga

Minu Lemmik mäng. thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.11.2005 18:40:24 vasta tsitaadiga

huntermagic kirjutas:
mis programmiga saab css muuvisi vaadata ja editida?


.dem failid (ehk mängus lindistatud demod) tuleb panna õigesse kausta ja sis konsooli play demonimi
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 01.11.2005 19:40:19 vasta tsitaadiga

Seda teab iga loll. Ma mõtlen, et kas mõni teine proge kah neid sööb
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 01.11.2005 19:50:32 vasta tsitaadiga

iga loll kasutab guuglit ja saab teada et ega ikka ei söö küll miks muidu kõik muuvid frapsiga tehakse või mõne muu progega mis salvestab eesolevat pilti
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 02.11.2005 11:25:35 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
iga loll kasutab guuglit ja saab teada et ega ikka ei söö küll miks muidu kõik muuvid frapsiga tehakse või mõne muu progega mis salvestab eesolevat pilti


Siis on suht nõme :/
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 02.11.2005 12:06:28 vasta tsitaadiga

siiski jääb võimalus ingame hakata demot mängima ja seda frapsiga loindistada, kuigi buyscreene jms siis ei tule icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 02.11.2005 12:50:59 vasta tsitaadiga

Hmm, tegelikult ju on võimalus mingite käskudega pildifailidena salvestada demo... aga jah, niisama ei saa...
Teine võimalus oleks pidevalt F5 vajutada icon_biggrin.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 02.11.2005 13:56:34 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
iga loll kasutab guuglit ja saab teada et ega ikka ei söö küll miks muidu kõik muuvid frapsiga tehakse või mõne muu progega mis salvestab eesolevat pilti


professionaalsed movied tehakse startmovie 90'ga ja sealt edasi gamma ja britnessi muutmisega.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunter
HV vaatleja
hunter

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2005 19:24:54 vasta tsitaadiga

Tekkis imelik probleem.Nimelt polnud ma ca nädal css puutunud ja täna mõtlesin,et pelan väheke.
Nii connectisin steami ära ja siis viskas sellise sildi a´la sa oled valmis counter strike installimiseks
ja tahab 951mb läbi steami tõmmata?Ometigi on mul mäng peal,tegin veel restardi ikka ei aita.
Pean ma siis tõesti uuesti re-installima? originaalplaat on olemas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2005 19:27:27 vasta tsitaadiga

heheh pane lihtsalt next icon_biggrin.gif ja siis ta 1 sekund mõtleb ja kohe tuleb kiri et play game icon_biggrin.gif
ei tea mis tüng see selline on icon_question.gif doh

_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunter
HV vaatleja
hunter

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2005 19:41:51 vasta tsitaadiga

darknes89 kirjutas:
heheh pane lihtsalt next icon_biggrin.gif ja siis ta 1 sekund mõtleb ja kohe tuleb kiri et play game icon_biggrin.gif
ei tea mis tüng see selline on icon_question.gif doh


Oligi tyng icon_smile.gif
Kõik on ok nüüd.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 04.11.2005 23:18:59 vasta tsitaadiga

hunter kirjutas:
darknes89 kirjutas:
heheh pane lihtsalt next icon_biggrin.gif ja siis ta 1 sekund mõtleb ja kohe tuleb kiri et play game icon_biggrin.gif
ei tea mis tüng see selline on icon_question.gif doh


Oligi tyng icon_smile.gif
Kõik on ok nüüd.

mul ennemgi nii olnud,tüng jah.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 05.11.2005 11:48:34 vasta tsitaadiga

crv kirjutas:
piq kirjutas:
iga loll kasutab guuglit ja saab teada et ega ikka ei söö küll miks muidu kõik muuvid frapsiga tehakse või mõne muu progega mis salvestab eesolevat pilti


professionaalsed movied tehakse startmovie 90'ga ja sealt edasi gamma ja britnessi muutmisega.

kesse rumaluke sul gamma ja brightnessi muutmisega muuvit Teeb ??
tundub veider tavaliselt nagu ikka lõigutakse monteeritakse jne. lisatakse miski muusika mis vabsee pildiga kokku ei jookse ja siis kuulutatakse ircus et sigavinge muuvi tegin valmis bla bla bla
enivei olen vist ainult yhte normaalset muuvit näinud (kvaliteedilt) ylejäänud selle saasta frapsiga keeratud ja kvaliteet nagu tavaliselt ikka tollega et hea muuvi tiritud läbi miski karu staka ja sis tagasi topitud ja ongi resoks 160Xxxx ja miskit tarka sealt näha poel võimalik kuna vaatamine tekitab vastikust
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2005 11:57:14 vasta tsitaadiga

noh kuida uued skinnid tunduvad.......see guirella näeb küll päris hea välja minu arust.....selline musklites doh boxing_smiley.gif
aga jah de_nuke saab siis olema esimene HDR map sourceis
2 nädala jooksul tuleb eks siis näeb milline ta on

_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 05.11.2005 11:58:43 vasta tsitaadiga

darknes89 kirjutas:
noh kuida uued skinnid tunduvad.......see guirella näeb küll päris hea välja minu arust.....selline musklites doh boxing_smiley.gif
aga jah de_nuke saab siis olema esimene HDR map sourceis
2 nädala jooksul tuleb eks siis näeb milline ta on
'


Irw ma olen seda oma 3 n2dalat tagasi juba m2nginud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 05.11.2005 12:03:37 vasta tsitaadiga

see võib lol küsimus olla aga kuidas saada bote icon_question.gif või neid tööle
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2005 12:06:37 vasta tsitaadiga

huntermagic kirjutas:
darknes89 kirjutas:
noh kuida uued skinnid tunduvad.......see guirella näeb küll päris hea välja minu arust.....selline musklites doh boxing_smiley.gif
aga jah de_nuke saab siis olema esimene HDR map sourceis
2 nädala jooksul tuleb eks siis näeb milline ta on
'


Irw ma olen seda oma 3 n2dalat tagasi juba m2nginud icon_biggrin.gif


mida sa oled mänginud de_nuke mapi?

_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 05.11.2005 12:10:45 vasta tsitaadiga

darknes89 kirjutas:
huntermagic kirjutas:
darknes89 kirjutas:
noh kuida uued skinnid tunduvad.......see guirella näeb küll päris hea välja minu arust.....selline musklites doh boxing_smiley.gif
aga jah de_nuke saab siis olema esimene HDR map sourceis
2 nädala jooksul tuleb eks siis näeb milline ta on
'


Irw ma olen seda oma 3 n2dalat tagasi juba m2nginud icon_biggrin.gif


mida sa oled mänginud de_nuke mapi?


Jah
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 05.11.2005 12:13:58 vasta tsitaadiga

keegi? oskab midagi botide kohta ütelda siis või ei
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 05.11.2005 12:56:43 vasta tsitaadiga

MoosiVaras, kirjutad konsooli bot_quota ja siis number kui palju botte tahad..
Näiteks:
bot_quota 9
annab sulle 9 botti mis jagatakse tiimidesse ära. Lisaks saad, kui Create Server teed, valida kaardilt "Bots" erinevaid sätteid mida botid teha võivad.
huntermagic, (tahtsin juba kirjutada Unholy icon_lol.gif) ametlikku de_nuke'i ei ole sa kohe mitte mänginud. See, mis on, on ühe teise inimese poolt tehtud ning ametlikuna on see küll kõige viimane mis valitakse. Turtle Rock Studios tegeleb ju ise selle mapi kallal niiet...

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 05.11.2005 14:15:01 vasta tsitaadiga

Parim cs muuvi on the| Gamers day thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 05.11.2005 14:24:09 vasta tsitaadiga

ei saa miski pärast bote tööle ja seda kui creatid serverit mul küll kuskilt panna bote ei saa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2005 14:25:20 vasta tsitaadiga

Keegi on teinud nendel settingutel Video Stress Testi ka , mis peaksid sinu arvutile kõige paremad olema ehk siis need * iga?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 05.11.2005 15:37:37 vasta tsitaadiga

kunagi sai tehtud jah
ja päris mitme erineva kaardiga isegi mõlemaga oli keskmine kuskil 130fps
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 05.11.2005 15:38:57 vasta tsitaadiga

MoosiVaras kirjutas:
ei saa miski pärast bote tööle ja seda kui creatid serverit mul küll kuskilt panna bote ei saa icon_rolleyes.gif


Kas tegu ikka Steami CSS-iga? icon_razz.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 05.11.2005 16:29:35 vasta tsitaadiga

www.eestiomab.com/De_Nukes.zip
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 05.11.2005 16:50:03 vasta tsitaadiga

Unholy, nagu ma ütlesin... see pole official nuke. (märkad seda väikest "s"-i seal lõpus? icon_wink.gif See on lihtsalt ühe kuti poolt tehtud ja tänane steami update näitab ka seda icon_smile.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 05.11.2005 16:57:42 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
MoosiVaras kirjutas:
ei saa miski pärast bote tööle ja seda kui creatid serverit mul küll kuskilt panna bote ei saa icon_rolleyes.gif


Kas tegu ikka Steami CSS-iga? icon_razz.gif

ilma steamita icon_smile.gif nii et ei saa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 05.11.2005 19:01:53 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
crv kirjutas:
piq kirjutas:
iga loll kasutab guuglit ja saab teada et ega ikka ei söö küll miks muidu kõik muuvid frapsiga tehakse või mõne muu progega mis salvestab eesolevat pilti


professionaalsed movied tehakse startmovie 90'ga ja sealt edasi gamma ja britnessi muutmisega.

kesse rumaluke sul gamma ja brightnessi muutmisega muuvit Teeb ??
tundub veider tavaliselt nagu ikka lõigutakse monteeritakse jne. lisatakse miski muusika mis vabsee pildiga kokku ei jookse ja siis kuulutatakse ircus et sigavinge muuvi tegin valmis bla bla bla
enivei olen vist ainult yhte normaalset muuvit näinud (kvaliteedilt) ylejäänud selle saasta frapsiga keeratud ja kvaliteet nagu tavaliselt ikka tollega et hea muuvi tiritud läbi miski karu staka ja sis tagasi topitud ja ongi resoks 160Xxxx ja miskit tarka sealt näha poel võimalik kuna vaatamine tekitab vastikust


no vb siis sa vaadanud ainult neid CS:S moviesid,mina olen näinud väga palju tip moviesid,mis tehakse 90 fps ,gamma ja brightness annab parema välimuse veel + kasutatakse shineing efekte jne,muusika pannakse väga sobiv,mis on pildiga syncitud jne,ise teen ka hetkel moviet,põhirõhk kvaliteedil,muusikal ja sealhulgas ka syncil..
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 05.11.2005 21:34:50 vasta tsitaadiga

MoosiVaras kirjutas:

ilma steamita icon_smile.gif nii et ei saa icon_rolleyes.gif

Ei saa jah. Ja kuna tegu piraatlusega siis selle omajaid ei tohi hoopiski abistada. Ainuke lubatud avitamisvariant on see, et "lähed poodi, ostad mängu ja saad botid ka". icon_smile.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 05.11.2005 22:57:57 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
MoosiVaras kirjutas:

ilma steamita icon_smile.gif nii et ei saa icon_rolleyes.gif

Ei saa jah. Ja kuna tegu piraatlusega siis selle omajaid ei tohi hoopiski abistada. Ainuke lubatud avitamisvariant on see, et "lähed poodi, ostad mängu ja saad botid ka". icon_smile.gif

see on minu demo ver. plaan ongi hl2 osta endale
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gensoft
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2002




sõnum 06.11.2005 02:48:27 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda, kus tsaab kõge soodsamalt osta HL2`e ?
_________________
Photography by Gen http://www.genvagula.com
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 06.11.2005 06:06:49 vasta tsitaadiga

Mingi Prismas oli vist kuus sotti, kui välja tuli.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 10:20:24 vasta tsitaadiga

Tõesti vabandust kui ma kedagi pro-CS-ori muuvimaitset riivan ühe enda kunagise (nov 2004) CS:S public muuviga, mille leiate siit -> http://silc.wizsrealm.pri.ee/movies/FarOutSource.avi
Kriitika läägiva pildiga asja kohta on vältimatu ja oodatud icon_lol.gif peaks jaguma synci, efekte ja muud bs-i icon_razz1.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 06.11.2005 12:03:53 vasta tsitaadiga

90fps muuvi tegemine on täiesti kasutu kui mitte öelda et lauslollus icon_biggrin.gif
tavalised divx muuvid kõik 23-30fps ja ei jää midagi nägemata , heal juhul võiks natuke yle 30 pingutada aga yle 60 on juba täiesti kasutu seda asja teha eriti veel 90fps
tõesti pointless
ja filmile gammat ja brightnessi lisades saavutad sa ainult heledama või tumedama pildi muud midagi
effektide lisamine see veel aga gamma ja brightnessiga võin ma ise oma ´videokaardiga mängida kui mulle tundub et asi liiga hele või liiga tume
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2005 12:05:46 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Tõesti vabandust kui ma kedagi pro-CS-ori muuvimaitset riivan ühe enda kunagise (nov 2004) CS:S public muuviga, mille leiate siit -> http://silc.wizsrealm.pri.ee/movies/FarOutSource.avi
Kriitika läägiva pildiga asja kohta on vältimatu ja oodatud icon_lol.gif peaks jaguma synci, efekte ja muud bs-i icon_razz1.gif



nu ma nägin vaeva tõmbasin selle icon_smile.gif aga noh tuleb välja et fail ei ole terve icon_confused.gif vähemalt ükski player ei suuda seda mängida mul icon_exclaim.gif icon_question.gif

_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 13:50:15 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
90fps muuvi tegemine on täiesti kasutu kui mitte öelda et lauslollus icon_biggrin.gif
tavalised divx muuvid kõik 23-30fps ja ei jää midagi nägemata , heal juhul võiks natuke yle 30 pingutada aga yle 60 on juba täiesti kasutu seda asja teha eriti veel 90fps
tõesti pointless
ja filmile gammat ja brightnessi lisades saavutad sa ainult heledama või tumedama pildi muud midagi
effektide lisamine see veel aga gamma ja brightnessiga võin ma ise oma ´videokaardiga mängida kui mulle tundub et asi liiga hele või liiga tume

Mängust salvestatakse 90fps, tehakse sest toores .avi 90fps-l ja editimise käigus resample`takse see automaatselt 30-ks. Sellega saavutatakse frame`de blendimise teel parem sujuvus ja võimalus Vegas`ses (või mingis muus edit proges) kasutada slow-motionit kuni 1/3 mängu algsest kiirusest icon_wink.gif
darknes89 kirjutas:
siLc kirjutas:
Tõesti vabandust kui ma kedagi pro-CS-ori muuvimaitset riivan ühe enda kunagise (nov 2004) CS:S public muuviga, mille leiate siit -> http://silc.wizsrealm.pri.ee/movies/FarOutSource.avi
Kriitika läägiva pildiga asja kohta on vältimatu ja oodatud icon_lol.gif peaks jaguma synci, efekte ja muud bs-i icon_razz1.gif



nu ma nägin vaeva tõmbasin selle icon_smile.gif aga noh tuleb välja et fail ei ole terve icon_confused.gif vähemalt ükski player ei suuda seda mängida mul icon_exclaim.gif icon_question.gif

Imelik...peaks nagu kõik üleval olema icon_confused.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 14:14:07 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda miks mul CS:S is meestel mingi imelik läikiv kiht on peal ? sama asi on relval ja käel. http://www.zone.ee/neoman/imelik.JPG?2
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 06.11.2005 14:22:05 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Keegi oskab öelda miks mul CS:S is meestel mingi imelik läikiv kiht on peal ? sama asi on relval ja käel. http://www.zone.ee/neoman/imelik.JPG?2


proovi konsooli: mat_fastnobump 0
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 06.11.2005 14:25:31 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Keegi oskab öelda miks mul CS:S is meestel mingi imelik läikiv kiht on peal ? sama asi on relval ja käel. http://www.zone.ee/neoman/imelik.JPG?2


mat_dxlevel 70
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.