|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
blind
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2005
|
29.10.2005 20:56:15
|
|
|
Heh.... Mul sai nii kõrini sellest, et ei tahtnud mind sisse lasta( ja need servud mida ma proovisin ei olnud passi peal ) andis nagu lahtri kus oli minu kasutaja nimi( mida ei saanud ää kustutada).... No ma installisin selle C.S maha...Et nagu Tõmban uuema versiooni võis siis ostan( äkki keegi ütleleks palju plekib )
Ja sorry et teid segasin....
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
29.10.2005 21:02:33
|
|
|
| 600 krooni
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
30.10.2005 00:05:45
|
|
|
Kaugemalt ja lähemalt.
Praegu on arvutis GF2 MX400 ning CSS näeb päris pull välja, riistvaraline wallhack. Paljusid asju pole eemalt vaadates näha aga lähemale minnes tekivad(igasugused kastid, tünnid jms). Samas mängijate modelid on kogu aeg näha. Eriti kaua ei mänginud publicus kuna vägisi kutsus seda bugi ära kasutama.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
30.10.2005 10:12:04
|
|
|
See tundub olevat MX seeria kaartide viga Igatahes kunagi leidsin steami foorumitest teema, nii, et proovi, äkki aitab
Link
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
30.10.2005 13:27:13
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
Kaugemalt ja lähemalt.
Praegu on arvutis GF2 MX400 ning CSS näeb päris pull välja, riistvaraline wallhack. Paljusid asju pole eemalt vaadates näha aga lähemale minnes tekivad(igasugused kastid, tünnid jms). Samas mängijate modelid on kogu aeg näha. Eriti kaua ei mänginud publicus kuna vägisi kutsus seda bugi ära kasutama. |
Hahaha peaks ka endale mx-i muretsema
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.10.2005 13:38:52
|
|
|
mul oli üks kord ka nn "wallhack" Seinad virvendasid jms jamad. Ühesõnaga nägin mapist läbi. Põhjus oli: üks vigane mälupulk
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
30.10.2005 13:40:39
|
|
|
| 486 kirjutas: |
Hahaha peaks ka endale mx-i muretsema :lol: |
:)
Pilt ujub MX'iga muidu tsipa(hiirt liigutades tekib väike viide, umbes nagu oleks kehv juhtmeta hiir kasutusel) kuigi fps on viisakas. Ning snaipritega zoomida ei saa eriti, kisub fps'i meeletult alla.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
30.10.2005 14:27:42
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
Hahaha peaks ka endale mx-i muretsema  |
Pilt ujub MX'iga muidu tsipa(hiirt liigutades tekib väike viide, umbes nagu oleks kehv juhtmeta hiir kasutusel) kuigi fps on viisakas. Ning snaipritega zoomida ei saa eriti, kisub fps'i meeletult alla. |
mouse filter ei ole peal? minu mx kardiga oli btw korras kunagi..
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
30.10.2005 14:33:50
|
|
|
| m_filter on kogu aeg 0 olnud, pealegi oli varem 9800pro'ga kõik ok. Ausalt üteldes sellel väga suurt tähtsust pole kuna ma mx400ga ei plaani CSSi niikuinii mängida. Olen hea fpsi ja ilusa pildiga ära hellitatud :).
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
01.11.2005 18:15:53
|
|
|
| mis programmiga saab css muuvisi vaadata ja editida?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maniacaic
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
01.11.2005 18:24:24
|
|
|
Minu Lemmik mäng.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
01.11.2005 18:40:24
|
|
|
| huntermagic kirjutas: |
| mis programmiga saab css muuvisi vaadata ja editida? |
.dem failid (ehk mängus lindistatud demod) tuleb panna õigesse kausta ja sis konsooli play demonimi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
01.11.2005 19:40:19
|
|
|
| Seda teab iga loll. Ma mõtlen, et kas mõni teine proge kah neid sööb
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piq
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
01.11.2005 19:50:32
|
|
|
| iga loll kasutab guuglit ja saab teada et ega ikka ei söö küll miks muidu kõik muuvid frapsiga tehakse või mõne muu progega mis salvestab eesolevat pilti
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
02.11.2005 11:25:35
|
|
|
| piq kirjutas: |
| iga loll kasutab guuglit ja saab teada et ega ikka ei söö küll miks muidu kõik muuvid frapsiga tehakse või mõne muu progega mis salvestab eesolevat pilti |
Siis on suht nõme :/
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
02.11.2005 12:06:28
|
|
|
siiski jääb võimalus ingame hakata demot mängima ja seda frapsiga loindistada, kuigi buyscreene jms siis ei tule
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
02.11.2005 12:50:59
|
|
|
Hmm, tegelikult ju on võimalus mingite käskudega pildifailidena salvestada demo... aga jah, niisama ei saa...
Teine võimalus oleks pidevalt F5 vajutada
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crv
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2004
|
02.11.2005 13:56:34
|
|
|
| piq kirjutas: |
| iga loll kasutab guuglit ja saab teada et ega ikka ei söö küll miks muidu kõik muuvid frapsiga tehakse või mõne muu progega mis salvestab eesolevat pilti |
professionaalsed movied tehakse startmovie 90'ga ja sealt edasi gamma ja britnessi muutmisega.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hunter
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2004
|
04.11.2005 19:24:54
|
|
|
Tekkis imelik probleem.Nimelt polnud ma ca nädal css puutunud ja täna mõtlesin,et pelan väheke.
Nii connectisin steami ära ja siis viskas sellise sildi a´la sa oled valmis counter strike installimiseks
ja tahab 951mb läbi steami tõmmata?Ometigi on mul mäng peal,tegin veel restardi ikka ei aita.
Pean ma siis tõesti uuesti re-installima? originaalplaat on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004

|
04.11.2005 19:27:27
|
|
|
heheh pane lihtsalt next ja siis ta 1 sekund mõtleb ja kohe tuleb kiri et play game
ei tea mis tüng see selline on doh
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hunter
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2004
|
04.11.2005 19:41:51
|
|
|
| darknes89 kirjutas: |
heheh pane lihtsalt next ja siis ta 1 sekund mõtleb ja kohe tuleb kiri et play game
ei tea mis tüng see selline on doh |
Oligi tyng
Kõik on ok nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crv
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2004
|
04.11.2005 23:18:59
|
|
|
| hunter kirjutas: |
| darknes89 kirjutas: |
heheh pane lihtsalt next ja siis ta 1 sekund mõtleb ja kohe tuleb kiri et play game
ei tea mis tüng see selline on doh |
Oligi tyng
Kõik on ok nüüd. |
mul ennemgi nii olnud,tüng jah.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piq
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
05.11.2005 11:48:34
|
|
|
| crv kirjutas: |
| piq kirjutas: |
| iga loll kasutab guuglit ja saab teada et ega ikka ei söö küll miks muidu kõik muuvid frapsiga tehakse või mõne muu progega mis salvestab eesolevat pilti |
professionaalsed movied tehakse startmovie 90'ga ja sealt edasi gamma ja britnessi muutmisega. |
kesse rumaluke sul gamma ja brightnessi muutmisega muuvit Teeb ??
tundub veider tavaliselt nagu ikka lõigutakse monteeritakse jne. lisatakse miski muusika mis vabsee pildiga kokku ei jookse ja siis kuulutatakse ircus et sigavinge muuvi tegin valmis bla bla bla
enivei olen vist ainult yhte normaalset muuvit näinud (kvaliteedilt) ylejäänud selle saasta frapsiga keeratud ja kvaliteet nagu tavaliselt ikka tollega et hea muuvi tiritud läbi miski karu staka ja sis tagasi topitud ja ongi resoks 160Xxxx ja miskit tarka sealt näha poel võimalik kuna vaatamine tekitab vastikust
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004

|
05.11.2005 11:57:14
|
|
|
noh kuida uued skinnid tunduvad.......see guirella näeb küll päris hea välja minu arust.....selline musklites doh
aga jah de_nuke saab siis olema esimene HDR map sourceis
2 nädala jooksul tuleb eks siis näeb milline ta on
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
05.11.2005 11:58:43
|
|
|
| darknes89 kirjutas: |
noh kuida uued skinnid tunduvad.......see guirella näeb küll päris hea välja minu arust.....selline musklites doh
aga jah de_nuke saab siis olema esimene HDR map sourceis
2 nädala jooksul tuleb eks siis näeb milline ta on |
'
Irw ma olen seda oma 3 n2dalat tagasi juba m2nginud
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
05.11.2005 12:03:37
|
|
|
see võib lol küsimus olla aga kuidas saada bote või neid tööle
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004

|
05.11.2005 12:06:37
|
|
|
| huntermagic kirjutas: |
| darknes89 kirjutas: |
noh kuida uued skinnid tunduvad.......see guirella näeb küll päris hea välja minu arust.....selline musklites doh
aga jah de_nuke saab siis olema esimene HDR map sourceis
2 nädala jooksul tuleb eks siis näeb milline ta on |
'
Irw ma olen seda oma 3 n2dalat tagasi juba m2nginud  |
mida sa oled mänginud de_nuke mapi?
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
05.11.2005 12:10:45
|
|
|
| darknes89 kirjutas: |
| huntermagic kirjutas: |
| darknes89 kirjutas: |
noh kuida uued skinnid tunduvad.......see guirella näeb küll päris hea välja minu arust.....selline musklites doh
aga jah de_nuke saab siis olema esimene HDR map sourceis
2 nädala jooksul tuleb eks siis näeb milline ta on |
'
Irw ma olen seda oma 3 n2dalat tagasi juba m2nginud  |
mida sa oled mänginud de_nuke mapi? |
Jah
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
05.11.2005 12:13:58
|
|
|
| keegi? oskab midagi botide kohta ütelda siis või ei
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
05.11.2005 12:56:43
|
|
|
MoosiVaras, kirjutad konsooli bot_quota ja siis number kui palju botte tahad..
Näiteks:
bot_quota 9
annab sulle 9 botti mis jagatakse tiimidesse ära. Lisaks saad, kui Create Server teed, valida kaardilt "Bots" erinevaid sätteid mida botid teha võivad.
huntermagic, (tahtsin juba kirjutada Unholy ) ametlikku de_nuke'i ei ole sa kohe mitte mänginud. See, mis on, on ühe teise inimese poolt tehtud ning ametlikuna on see küll kõige viimane mis valitakse. Turtle Rock Studios tegeleb ju ise selle mapi kallal niiet...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
05.11.2005 14:15:01
|
|
|
Parim cs muuvi on the| Gamers day
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
05.11.2005 14:24:09
|
|
|
ei saa miski pärast bote tööle ja seda kui creatid serverit mul küll kuskilt panna bote ei saa
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
05.11.2005 14:25:20
|
|
|
Keegi on teinud nendel settingutel Video Stress Testi ka , mis peaksid sinu arvutile kõige paremad olema ehk siis need * iga?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piq
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
05.11.2005 15:37:37
|
|
|
kunagi sai tehtud jah
ja päris mitme erineva kaardiga isegi mõlemaga oli keskmine kuskil 130fps
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
05.11.2005 15:38:57
|
|
|
| MoosiVaras kirjutas: |
ei saa miski pärast bote tööle ja seda kui creatid serverit mul küll kuskilt panna bote ei saa  |
Kas tegu ikka Steami CSS-iga?
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
05.11.2005 16:50:03
|
|
|
Unholy, nagu ma ütlesin... see pole official nuke. (märkad seda väikest "s"-i seal lõpus? See on lihtsalt ühe kuti poolt tehtud ja tänane steami update näitab ka seda
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
05.11.2005 16:57:42
|
|
|
| madedog kirjutas: |
| MoosiVaras kirjutas: |
ei saa miski pärast bote tööle ja seda kui creatid serverit mul küll kuskilt panna bote ei saa  |
Kas tegu ikka Steami CSS-iga?  |
ilma steamita nii et ei saa
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crv
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2004
|
05.11.2005 19:01:53
|
|
|
| piq kirjutas: |
| crv kirjutas: |
| piq kirjutas: |
| iga loll kasutab guuglit ja saab teada et ega ikka ei söö küll miks muidu kõik muuvid frapsiga tehakse või mõne muu progega mis salvestab eesolevat pilti |
professionaalsed movied tehakse startmovie 90'ga ja sealt edasi gamma ja britnessi muutmisega. |
kesse rumaluke sul gamma ja brightnessi muutmisega muuvit Teeb ??
tundub veider tavaliselt nagu ikka lõigutakse monteeritakse jne. lisatakse miski muusika mis vabsee pildiga kokku ei jookse ja siis kuulutatakse ircus et sigavinge muuvi tegin valmis bla bla bla
enivei olen vist ainult yhte normaalset muuvit näinud (kvaliteedilt) ylejäänud selle saasta frapsiga keeratud ja kvaliteet nagu tavaliselt ikka tollega et hea muuvi tiritud läbi miski karu staka ja sis tagasi topitud ja ongi resoks 160Xxxx ja miskit tarka sealt näha poel võimalik kuna vaatamine tekitab vastikust |
no vb siis sa vaadanud ainult neid CS:S moviesid,mina olen näinud väga palju tip moviesid,mis tehakse 90 fps ,gamma ja brightness annab parema välimuse veel + kasutatakse shineing efekte jne,muusika pannakse väga sobiv,mis on pildiga syncitud jne,ise teen ka hetkel moviet,põhirõhk kvaliteedil,muusikal ja sealhulgas ka syncil..
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
05.11.2005 21:34:50
|
|
|
| MoosiVaras kirjutas: |
ilma steamita nii et ei saa  |
Ei saa jah. Ja kuna tegu piraatlusega siis selle omajaid ei tohi hoopiski abistada. Ainuke lubatud avitamisvariant on see, et "lähed poodi, ostad mängu ja saad botid ka".
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
05.11.2005 22:57:57
|
|
|
| madedog kirjutas: |
| MoosiVaras kirjutas: |
ilma steamita nii et ei saa  |
Ei saa jah. Ja kuna tegu piraatlusega siis selle omajaid ei tohi hoopiski abistada. Ainuke lubatud avitamisvariant on see, et "lähed poodi, ostad mängu ja saad botid ka".  |
see on minu demo ver. plaan ongi hl2 osta endale
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gensoft
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2002
|
06.11.2005 02:48:27
|
|
|
keegi oskab öelda, kus tsaab kõge soodsamalt osta HL2`e ?
_________________ Photography by Gen http://www.genvagula.com |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
06.11.2005 06:06:49
|
|
|
| Mingi Prismas oli vist kuus sotti, kui välja tuli.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
06.11.2005 10:20:24
|
|
|
Tõesti vabandust kui ma kedagi pro-CS-ori muuvimaitset riivan ühe enda kunagise (nov 2004) CS:S public muuviga, mille leiate siit -> http://silc.wizsrealm.pri.ee/movies/FarOutSource.avi
Kriitika läägiva pildiga asja kohta on vältimatu ja oodatud peaks jaguma synci, efekte ja muud bs-i
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piq
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
06.11.2005 12:03:53
|
|
|
90fps muuvi tegemine on täiesti kasutu kui mitte öelda et lauslollus
tavalised divx muuvid kõik 23-30fps ja ei jää midagi nägemata , heal juhul võiks natuke yle 30 pingutada aga yle 60 on juba täiesti kasutu seda asja teha eriti veel 90fps
tõesti pointless
ja filmile gammat ja brightnessi lisades saavutad sa ainult heledama või tumedama pildi muud midagi
effektide lisamine see veel aga gamma ja brightnessiga võin ma ise oma ´videokaardiga mängida kui mulle tundub et asi liiga hele või liiga tume
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004

|
06.11.2005 12:05:46
|
|
|
| siLc kirjutas: |
Tõesti vabandust kui ma kedagi pro-CS-ori muuvimaitset riivan ühe enda kunagise (nov 2004) CS:S public muuviga, mille leiate siit -> http://silc.wizsrealm.pri.ee/movies/FarOutSource.avi
Kriitika läägiva pildiga asja kohta on vältimatu ja oodatud peaks jaguma synci, efekte ja muud bs-i  |
nu ma nägin vaeva tõmbasin selle aga noh tuleb välja et fail ei ole terve vähemalt ükski player ei suuda seda mängida mul
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
06.11.2005 13:50:15
|
|
|
| piq kirjutas: |
90fps muuvi tegemine on täiesti kasutu kui mitte öelda et lauslollus
tavalised divx muuvid kõik 23-30fps ja ei jää midagi nägemata , heal juhul võiks natuke yle 30 pingutada aga yle 60 on juba täiesti kasutu seda asja teha eriti veel 90fps
tõesti pointless
ja filmile gammat ja brightnessi lisades saavutad sa ainult heledama või tumedama pildi muud midagi
effektide lisamine see veel aga gamma ja brightnessiga võin ma ise oma ´videokaardiga mängida kui mulle tundub et asi liiga hele või liiga tume |
Mängust salvestatakse 90fps, tehakse sest toores .avi 90fps-l ja editimise käigus resample`takse see automaatselt 30-ks. Sellega saavutatakse frame`de blendimise teel parem sujuvus ja võimalus Vegas`ses (või mingis muus edit proges) kasutada slow-motionit kuni 1/3 mängu algsest kiirusest
| darknes89 kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
Tõesti vabandust kui ma kedagi pro-CS-ori muuvimaitset riivan ühe enda kunagise (nov 2004) CS:S public muuviga, mille leiate siit -> http://silc.wizsrealm.pri.ee/movies/FarOutSource.avi
Kriitika läägiva pildiga asja kohta on vältimatu ja oodatud peaks jaguma synci, efekte ja muud bs-i  |
nu ma nägin vaeva tõmbasin selle aga noh tuleb välja et fail ei ole terve vähemalt ükski player ei suuda seda mängida mul  |
Imelik...peaks nagu kõik üleval olema
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
06.11.2005 14:14:07
|
|
|
Keegi oskab öelda miks mul CS:S is meestel mingi imelik läikiv kiht on peal ? sama asi on relval ja käel. http://www.zone.ee/neoman/imelik.JPG?2
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
06.11.2005 14:22:05
|
|
|
proovi konsooli: mat_fastnobump 0
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
06.11.2005 14:25:31
|
|
|
mat_dxlevel 70
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|