|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
31.10.2005 18:48:33
|
|
|
aga kuidas siis nüüd klanniga lood on?
Edit: ega ei läinudki kaua aega millal server jõudis kokku visata ennast
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
01.11.2005 10:53:36
|
|
|
inimesi kes pole vanad clani liikmed neid ma alla 30 kindlalt clani ei võta, niiet kui 30+ siis anna teada.
Ingame name: Snax
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
01.11.2005 16:13:10
|
|
|
mis sellel enraged serveril viga on, et iga minuti tagant kokku jookseb?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
01.11.2005 16:18:56
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
mis sellel enraged serveril viga on, et iga minuti tagant kokku jookseb?  |
ei kujuta ette ..mingi ebastabiilsus on sees
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
01.11.2005 16:24:51
|
|
|
Cry me a river......cry me a riiiveeer.....
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
01.11.2005 16:34:22
|
|
|
DDoS'i moodi paistab...Aeon rääkis et mingi räige mass üritab enraged häkkida
aga seekord peab cololocation vähemalt vastu. ja fu too @vent
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
01.11.2005 16:38:46
|
|
|
Äkki keegi annaks juba Venti passwordi?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
01.11.2005 16:40:05
|
|
|
ja mis mõtte on seda häkkida ma ei saa aru... mõnel inimesel ikka täitsa ajud puuduvad.
krt nad võiks selle asemel rate.ee-d häkkida... vot siis ma neid toetaks
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
01.11.2005 16:41:50
|
|
|
vana parool kehtib ikka veel vist...ja DDoS'i suhtes oli mul õigus xD
viimati muutis Dominus 01.11.2005 19:07:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
01.11.2005 16:42:01
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| Äkki keegi annaks juba Venti passwordi? |
lol
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
01.11.2005 20:25:44
|
|
|
Oh sa vana perse, ma sain vist Enragest Ban4life
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
01.11.2005 20:37:39
|
|
|
pole ime ju...vahi mis pildi sa postitasid :@
Aeon peab hetkel läbirääkimisi nende colo vendadega...
aga krt ma ei saa aru noh,mis hea pärast on vaja DDoS'ida...niikuinii need kes Enraged'is pelavad mingisse l2extreme või hsc tagasi ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maarjuzz
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2005
|
01.11.2005 20:50:25
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
pole ime ju...vahi mis pildi sa postitasid :@
Aeon peab hetkel läbirääkimisi nende colo vendadega...
aga krt ma ei saa aru noh,mis hea pärast on vaja DDoS'ida...niikuinii need kes Enraged'is pelavad mingisse l2extreme või hsc tagasi ei lähe. |
...kui sa ei ole minuga..ei ole sa kellegagi.. bang-bang-bang 8)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
01.11.2005 20:51:55
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
| pole ime ju...vahi mis pildi sa postitasid :@ |
show MEEEE!!!!!!!!!
ja MJ.. kuss!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
01.11.2005 21:53:42
|
|
|
http://goatse.ca/ enjoy!!
DDOS attack on nii koba, et seda oskab iga loll teha. Ma teeks nii, et koguks endale armee ja DDOS'iks need attackivad serverid maha.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
01.11.2005 23:05:56
|
|
|
umm ma banniks ise sind kah selle pildi eest
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
01.11.2005 23:06:59
|
|
|
Juba unbanniti ja siis sa oleks tõeliselt nõrganärviline arvuti geek.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
01.11.2005 23:16:28
|
|
|
Pole midagi nõrganärviline, see lilt lihtsalt ei ole lahe, vaid on kahtlase väärtusega. Ütleks ainult, et sul on kahtlane fetish selliste asjade suhtes, pole esimene kord, kus sarnaseid asju levitad
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
01.11.2005 23:46:27
|
|
|
ewwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww ever... see on rõve.. lihtsalt.. R Õ V E...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
01.11.2005 23:54:39
|
|
|
päris nunnu pilt jah...
aga ega nendest colo vendadest midagi tea, meil ju holiday praegu ehk siis paar päeva võib jälle aega minna
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
02.11.2005 00:02:31
|
|
|
See pilt oli naljana mõeldud, mitte rõvedusena, no tegelikult mõlemat.
Server pidi juba korras olema ja kohe uuesti üles tulema.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
02.11.2005 00:21:32
|
|
|
207.210.232.67 server1.l2enraged.com windows/system32/drivers/etc
online,kui kellelgi muidu ei funka.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
02.11.2005 01:04:17
|
|
|
väga hea, nii kaua ei lähegi nagu ma arvasin...Aeon sai siis teada, kus kohast need DDoS attackid tulevad ja tänu sellele leidis ta ka võimaluse, kuidas neid peatada
see muidugi võtab aega ja nõuab ka uut patchi...ta pidi asjad tehtud saama varsti, aga mitte enne kui 1h
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
02.11.2005 07:45:48
|
|
|
| rsk ma just sõin kui seda pilti nägin ....bõõk
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
02.11.2005 09:09:17
|
|
|
Mafka, mine hunti mulle Hex'i spellbook
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
02.11.2005 09:31:44
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
Mafka, mine hunti mulle Hex'i spellbook  |
seda on ju eriti labane saada..
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
02.11.2005 14:10:02
|
|
|
No kui ta juba seal ümbruses on.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
03.11.2005 12:39:25
|
|
|
YAY 40 retailis saavutatud, nüüd saab paar päeva rahus magada, kuni tuleb tuju 52 ära teha
http://insomnia.pri.ee/l2/retail40.jpg
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
03.11.2005 13:00:05
|
|
|
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> heh
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> you told me to keep it up
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> that's ok... won't need to worry about it tomorrow
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> do you have nothing better to do than piss off a bunch of people?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> im working right now
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> ahh so your a non american tard then huh?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> no
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> heh
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> so americans dont work?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> at 3:30 in the morning?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> so you never answered me... you have nothing better to do?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> all the time my boy
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> all the time
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> boy? sorry son but I think I passed that stage a long time ago
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> :p
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> your skirting my question....
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> afraid to answer?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> yes, i have better things to do
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> but, i like this one
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> So how come your picking on ERL2 then
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> let me guess I hurt your little feelings or something?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC>
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> no you didnt hurt my little feelings
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> no straight answer?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC>
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> ahh so your a nobody acting like a somebody
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> its all good...
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> cold outside where your at huh?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> maybe
[11:42am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> heh yea Wisconsin is cold this time of year
[11:42am] <[HGM]Aeon> <ABC> yes it is
[11:42am] <[HGM]Aeon> <ABC> brb
[11:42am] <[HGM]Aeon> <ABC> here is moscow is cold too
[11:42am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> da
[11:42am] <[HGM]Aeon> <ABC> xaxaxa
[11:42am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> ya omne americanitz... ti glypii russki?
[11:42am] <[HGM]Aeon> <ABC> da
[11:42am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> well I know your not Russian
[11:42am] <[HGM]Aeon> <ABC>
[11:42am] <[HGM]Aeon> just a kid playing games
[11:42am] <[HGM]Aeon> I guess I hit a little close to home
[11:42am] <[HGM]Aeon> when I found out he lives in Wisconsin
[11:42am] <[HGM]Aeon> and he tries playing it off like he is Russian
[11:57am] <[HGM]Aeon> it's not a russian
[11:57am] <[HGM]Aeon> i asked him if he was an idiot and he said yes
[11:57am] <[HGM]Aeon> so I know he isn't from russia
[11:58am] <[HGM]Aeon> he is some dweeb who works at an ISP or Colo 3rd shift
[11:58am] <[HGM]Aeon> and is using their network to DDoS until his boss comes in
[11:58am] <[HGM]Aeon> thus the reason we run during the day... until he comes to work
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maarjuzz
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2005
|
03.11.2005 13:05:59
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> heh
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> you told me to keep it up
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> that's ok... won't need to worry about it tomorrow
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> do you have nothing better to do than piss off a bunch of people?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> im working right now
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> ahh so your a non american tard then huh?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> no
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> heh
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> so americans dont work?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> at 3:30 in the morning?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> so you never answered me... you have nothing better to do?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> all the time my boy
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> all the time
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> boy? sorry son but I think I passed that stage a long time ago
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> :p
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> your skirting my question....
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> afraid to answer?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> yes, i have better things to do
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> but, i like this one
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> So how come your picking on ERL2 then
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> let me guess I hurt your little feelings or something?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC>
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> no you didnt hurt my little feelings
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> no straight answer?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC>
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> ahh so your a nobody acting like a somebody
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> its all good...
[11:41am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> cold outside where your at huh?
[11:41am] <[HGM]Aeon> <ABC> maybe
[11:42am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> heh yea Wisconsin is cold this time of year
[11:42am] <[HGM]Aeon> <ABC> yes it is
[11:42am] <[HGM]Aeon> <ABC> brb
[11:42am] <[HGM]Aeon> <ABC> here is moscow is cold too
[11:42am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> da
[11:42am] <[HGM]Aeon> <ABC> xaxaxa
[11:42am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> ya omne americanitz... ti glypii russki?
[11:42am] <[HGM]Aeon> <ABC> da
[11:42am] <[HGM]Aeon> <[HGM]Aeon> well I know your not Russian
[11:42am] <[HGM]Aeon> <ABC>
[11:42am] <[HGM]Aeon> just a kid playing games
[11:42am] <[HGM]Aeon> I guess I hit a little close to home
[11:42am] <[HGM]Aeon> when I found out he lives in Wisconsin
[11:42am] <[HGM]Aeon> and he tries playing it off like he is Russian
[11:57am] <[HGM]Aeon> it's not a russian
[11:57am] <[HGM]Aeon> i asked him if he was an idiot and he said yes
[11:57am] <[HGM]Aeon> so I know he isn't from russia
[11:58am] <[HGM]Aeon> he is some dweeb who works at an ISP or Colo 3rd shift
[11:58am] <[HGM]Aeon> and is using their network to DDoS until his boss comes in
[11:58am] <[HGM]Aeon> thus the reason we run during the day... until he comes to work |
HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH...... no comments needed!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
03.11.2005 14:41:21
|
|
|
Oot, kas ta töötab siis samas ISP firmas, kus servergi asub või teises ISP firmas kusagil?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
03.11.2005 15:08:09
|
|
|
Deem.. tahtsin täna mängu mängima hakata aga lõi mingisuguse errori ette ''Can not resolve hostname''
Kas keegi teab miss värk on ??
Kiire.. tahaks mängida!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elar555
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2003
|
03.11.2005 15:31:27
|
|
|
| lordscorp kirjutas: |
Deem.. tahtsin täna mängu mängima hakata aga lõi mingisuguse errori ette ''Can not resolve hostname'' :(
Kas keegi teab miss värk on ?? :-?
Kiire.. tahaks mängida! |
tõmba uus patch http://www.ix713.com/erl2_official_patch_01112005.rar
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
03.11.2005 16:11:26
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| Oot, kas ta töötab siis samas ISP firmas, kus servergi asub või teises ISP firmas kusagil? |
Süvene pisut teksti
Ta töötab teises firmas ja kasutab selle võrku ddossimiseks, kui ta oleks samas oleks ju palju lihtsamaid viise enragedi häirida
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
03.11.2005 18:24:36
|
|
|
No, Dominus hakkas sogama, et ta töötab seal samas firmas, kus server on.
Ma näen ainult ühte väljapääsu, kui meie server kasutab vaid 5% CPU ja ühendusest, siis võiks muu osa rakendada selle attackeri DDOS'i peale. DDOS'ime tema servereid, et tema ei saaks meid DDOS'ida.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
03.11.2005 18:31:05
|
|
|
Ma ei tea midagi,mIRC'us keegi rääkis et samast firmast xD
| tsitaat: |
[17:11] <[SB]Genocide> <[SB]Genocide> whats ur reason for ddosing it anyway?
[17:11] <[SB]Genocide> <[SB]Genocide> u a rival l2 server?
[17:11] <[SB]Genocide> <ABC> no
[17:11] <[SB]Genocide> <[SB]Genocide> go on..let it all out, ill be ur psychiatrist
[17:11] <[SB]Genocide> <[SB]Genocide> ill be ur shoulder to cry on
[17:11] <[SB]Genocide> <ABC> i appreciate
[17:11] <[SB]Genocide> <[SB]Genocide> i appreciate ur 2 word answers ^_^
[17:11] <[SB]Genocide> <ABC> and the cs?
[17:11] <[SB]Genocide> <ABC> go play
[17:11] <[SB]Genocide> <ABC> you have a big and long day
[17:11] <[SB]Genocide> <[SB]Genocide> wanna come play?
[17:11] <[SB]Genocide> <ABC> go there, login, i will drop the login server and you play on enraged alone for 3days
[17:11] <[SB]Genocide> <ABC> be the strongers on server
[17:11] <[SB]Genocide> <ABC> and kill all
[17:11] <[SB]Genocide> <ABC> ok/
[17:11] <[SB]Genocide> <ABC> ?
[17:11] <[SB]Genocide> <ABC> but u cant logout
[17:11] <[SB]Genocide> <[SB]Genocide> lol
[17:11] <[SB]Genocide> <[SB]Genocide> that wud be boring..main reason i play is to pvp
[17:11] <[SB]Genocide> <ABC> you will be like, the uber one
[17:11] <[SB]Genocide> lowl
[17:11] <[SB]Genocide> looks like he knows what hes doing |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
03.11.2005 19:36:36
|
|
|
| Jamps värk ikka servu maas :S tahaks naq mängida :S
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
03.11.2005 19:44:00
|
|
|
| aga mis nagu see joppar laseb lõpmatuseni neid ddos attacke ja siis nagu server koguaeg lagib ja down ? et kas kunagi vb normaalseks ka läheb ..krt nii nagu eile oli võimatu 5 sek game 15sek lag pilt kinni ja pilt tagasi jooksma hakkas ...20hp järel veel 1 litt daaah surnud ...lahe
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
03.11.2005 19:55:39
|
|
|
njah mina nendest haigetest ddoseritest aru ei saa...päriselus mingid äbarikud kes muidu hakkama ei saa...
Loodame et Aeon ikka sellest tüübist jagu saab.
viimati muutis Dominus 03.11.2005 20:10:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demonium
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2005
|
03.11.2005 19:56:42
|
|
|
Ongi noh....ma mingi seal oma level 17 spsiga....sellel nagu suht väha hp-d.....mingi punaseid mobe võtsin......suht lõbus oli......mingi ühe spelli castisin ära....siis mingi 5-20 seci laggi.,.....normaalne ju...
2 kord asain sellepärast surma....ja mitu korda peaaegu surma.........
_________________ The future will be a vast black memory on your grave! |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
03.11.2005 20:00:42
|
|
|
Hmm lahe puberteedi jutt siin vahel(dominus),... Nii ainus, mis aeon teha saab on oma isp poolt lasta asjale seaduslik käik anda. Kui tõesti on nii, et see paharett töötab kuskil teises ISP-s ja kasutab sealset võrku pahandusteks saab, AEONI isp teise isp-ga ühendust võtta ja probleemi lahendada(teavitada neid sellest, millega nende võrk tegeleb, ma arvan, et nad ise pole kah asjatust ressursi raiskamisest huvitatud).. Üldiselt ei tea kuis seal USA-s asjad käivad, kuid Eestis jääks see paharett oma tööst ilma
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
03.11.2005 20:27:03
|
|
|
EvilMick007, no anna andeks aga ma olen suht vihane ikka asjade käigu üle...ei leia sõnu lihtsalt,on vaja siis teiste rõõmu rikkuda noh
tüüp ise on jumala õnnelik irc'us et serverit kogu aeg maha võtab...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
03.11.2005 23:31:30
|
|
|
väga hea statuse link !
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
03.11.2005 23:39:06
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
väga hea statuse link !  |
nagunii maas, mida seal ikka vaadata...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
04.11.2005 00:33:27
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| biomehanik kirjutas: |
väga hea statuse link !  |
nagunii maas, mida seal ikka vaadata...  |
lol seda küll jah, aga kui üles saab siis hea vaadata
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
04.11.2005 08:27:09
|
|
|
Uued patchid väljas,vaadake Golden Tavern'ist järgi ja minge mängima kuniks saab
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
05.11.2005 23:40:30
|
|
|
Kuna mul kadus isogames-s char ära ja nüüd tekkis jälle mänguisu ja teksti on siin palju siis kas keegi oskaks mõnda head servut soovitada ?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|