Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  mis monitori omate? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis firma monitori kasutad?
Acer
2%
 2%  [ 7 ]
AG Neovo
0%
 0%  [ 1 ]
AOC
0%
 0%  [ 1 ]
Apple
0%
 0%  [ 1 ]
Asus
2%
 2%  [ 8 ]
BenQ
9%
 9%  [ 26 ]
Dell
14%
 14%  [ 43 ]
Elo
0%
 0%  [ 0 ]
Iiyama
0%
 0%  [ 0 ]
Fujitsu
1%
 1%  [ 5 ]
HP
3%
 3%  [ 11 ]
Hyundai
0%
 0%  [ 0 ]
LaCie
0%
 0%  [ 1 ]
Lenovo
0%
 0%  [ 1 ]
LG
18%
 18%  [ 52 ]
NEC
0%
 0%  [ 1 ]
Philips
2%
 2%  [ 7 ]
Samsung
33%
 33%  [ 97 ]
ViewSonic
5%
 5%  [ 15 ]
Miski muu ..
3%
 3%  [ 10 ]
hääli kokku : 287

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2005 20:02:13 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Praegu mingi vana ja udune Hitachi CM615. Saja krooniga saadud icon_razz.gif

tea mis sellega tehtud on, endal küll viimased aastad asi fantastkorras 8)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 21.09.2005 00:24:11 vasta tsitaadiga

endal LG Flatron T710BH, väga rahul sellega.
_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luury
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 21.09.2005 15:51:50 vasta tsitaadiga

LG Flatron L1730S
Täitsa tore asi. Näitab pilti ja puha..

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 22:21:30 vasta tsitaadiga

Microlink A500 icon_lol.gif Ei näe kas kirjutasin õieti silmad juba valutavad peas ja pilt virvendab.
Eih tegelt ei ytle midagi halba thumbs_up.gif hea molu oma aastakohta thumbs_up.gif 15" siis
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 08:09:36 vasta tsitaadiga

Ma olen juba pikemat aega Samsung SyncMaster 757NF taga, ei saa kurta.
1280*1024@85Hz.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2005 18:32:22 vasta tsitaadiga

Hyundai ImageQuest L72S
Mikromaailmas oli kirjas L72S+, aga sain hoopis L72S, õiendasin ja vastuseks sain, et Hyundai viga oli, et sellist mudelit nagu L72S+ pole olemas. Rahul olen ikkagi oma monitoriga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 29.09.2005 23:24:50 vasta tsitaadiga

niih, tänasest siis Compaq 7550 õnnelik omanik ka icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 09:11:43 vasta tsitaadiga

17" Hyundai ImageQuest B70A 8)
_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikat
Kreisi kasutaja
vikat

liitunud: 24.09.2002




sõnum 30.09.2005 20:16:58 vasta tsitaadiga

acer al1715 olen sellega rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry111
HV veteran

liitunud: 10.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 20:18:02 vasta tsitaadiga

LG Studioworks E700b ja väga rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2005 10:39:34 vasta tsitaadiga

LG F700B
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2005 10:44:24 vasta tsitaadiga

LG F900B, 1280x1024@85Hz, aga juba vaatan 17" LCD poole icon_smile.gif
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 03.10.2005 18:38:24 vasta tsitaadiga

link :: Info

17" LG Flatron L1740PQ TFT LCD 8ms DVI

selge pilt, ilus disain
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 04.10.2005 18:14:12 vasta tsitaadiga

ViewSonic E70
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2005 18:19:50 vasta tsitaadiga

apple cinema display "20
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 04.10.2005 18:24:06 vasta tsitaadiga

Hitachi CM721F
http://www.hitachidigitalmedia.com/DMG/viewProduct_1.jsp?productid=129

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muchoman
HV vaatleja
muchoman

liitunud: 11.07.2004




sõnum 04.10.2005 18:28:57 vasta tsitaadiga

Samsung 17" SyncMaster 757DFX Flat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 04.10.2005 18:30:19 vasta tsitaadiga

Samsung syncmaster713n
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 04.10.2005 22:01:03 vasta tsitaadiga

Killer89 kirjutas:
Mul LG 775FT. Pilt kah http://www.umd.es/prensa/imagenes/lg/775ft.jpg

Mul ka lg 775ft.

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 22:17:14 vasta tsitaadiga

Ma ostsin omale täna Hyundai ImageQuest L720D ja on ikka kena ja tore küll icon_biggrin.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 09:53:10 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Ma ostsin omale täna Hyundai ImageQuest L720D ja on ikka kena ja tore küll icon_biggrin.gif


Kas siis nüüd võid oma allkirja ära muuta? icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 13:17:11 vasta tsitaadiga

JoeKing kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:
Ma ostsin omale täna Hyundai ImageQuest L720D ja on ikka kena ja tore küll icon_biggrin.gif


Kas siis nüüd võid oma allkirja ära muuta? icon_lol.gif icon_lol.gif


Pmst mul isegi ei pruukind olla ainult 1'e vaja, aga jah, hetkel uusi ostma ei hakka, niiet icon_biggrin.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CurJam
HV kasutaja
CurJam

liitunud: 05.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 18:42:40 vasta tsitaadiga

AOC Spectrum 7F Ei saa just kiita aga eks ta ajab asja ära icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 20:24:48 vasta tsitaadiga

Hyndai Imagequest L70N
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 22:32:29 vasta tsitaadiga

HYUNDAI* ImageQuest L70N.
See monitor?

_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trussik
HV kasutaja
trussik

liitunud: 13.01.2003




sõnum 22.10.2005 14:22:02 vasta tsitaadiga

AOC Spectrum 7F-pole just parim monitor icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 22.10.2005 14:38:17 vasta tsitaadiga

SONY Trinitron CPD-E220(E), 1280x1024@85Hz
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2005 14:41:36 vasta tsitaadiga

IBM ThinkPad 1024x768 TFT LCD

ehk siis läpaka ekraan. alguses kartsin et 1280x960 pealt tagasi 1024x768 peale minek on hullem, kuid kannatab ära
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2005 14:53:58 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 795DFX 1024x768@85Hz thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 30.10.2005 19:56:28 vasta tsitaadiga

Samsung 913V 19"
1280 x 1024 punkter
12 ms
250 cd/m2
600:1
TCO-standard: TCO 99
Tilkoblinger: D-Sub / VGA
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2005 20:00:39 vasta tsitaadiga

kuna vana postitust muuta ei saa ja ekraan on uus siis:

IBM ThinkPad 1400x1050 TFT LCD. jube hea tihe on küll
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 30.10.2005 20:08:05 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 05:16:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PaRaZiD
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2005 23:00:53 vasta tsitaadiga

LG T710BH
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2005 23:13:21 vasta tsitaadiga

yusmart 17''
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 00:02:29 vasta tsitaadiga

ordi läpaka 15", 1400x1050 reso on ikka suhteliselt VÕIMAS. vaadata on palju ^^
väga mõnus lcd igastahes. kannatab fpsi ka taguda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 00:05:08 vasta tsitaadiga

üks vana fujitsu e177 icon_cry.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 08.11.2005 01:12:07 vasta tsitaadiga

Hitachi CM630ET

8aastat vana, kuid väga kasutajasõbralik ja 1280x1024 võtab vajadusel välja 100Hz icon_smile.gif

maksis uuena ostes tubli tükk üle 10k


enne välja ei vaheta kindlalt kui ära kõngeb icon_cry.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2005 02:06:27 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 793DF
Jube kehva monitor on kusjuures. Endal andis üks selline otsad juba, kuid garantii kaudu sain uue samasuguse. Nüüd pool aastat hiljem hakkab asi jälle surema.
Ja tegelikult oli ühel tuttaval sama monitoriga sama probleem.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2005 14:47:38 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Samsung SyncMaster 793DF
Jube kehva monitor on kusjuures. Endal andis üks selline otsad juba, kuid garantii kaudu sain uue samasuguse. Nüüd pool aastat hiljem hakkab asi jälle surema.
Ja tegelikult oli ühel tuttaval sama monitoriga sama probleem.


Endal sama ja tõesti, pilt on juba viltu ja normaalseks ei saa panna icon_neutral.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2005 04:38:31 vasta tsitaadiga

Philips Brilliance 1709.
Suht haruldus, kahjuks ei ole lame niet varsti uus kuvar.
Topeltdispley on lahe, all näitab vedelkristall reso mis parajasti on.
btw reso 1280x1024, hz ei tea kuna ükski proge ei näita neid õieti, win näitab 180hz mis on kaheldav

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2005 09:31:58 vasta tsitaadiga

PowerStrip näitab monitori hertse väga täpselt. 180 Hz on väga ebatõenäoline, sest Hsync rate peaks antud juhul olema vähemalt 192KHz. Minu 21" Nokia 445Xpro profimonitori Hsync rate on 124,5KHz ja 1280*1024 annab max 116,7Hz, kusjuures 1024*768 tuleb siis vastavalt 155,5 ja 800*600@199Hz. Tavalised praegu turulolevad 1024*768@100Hz on Hsync rate'ga 95 või paremal juhul ka 107kHz. Antud monitori puhul kahtlen, et sellel resol üle 85Hz võimaldab, kui niipaljugi, pigem kaldun arvama, et 75Hz, kuid põgusa otsingu tulemusel ei suutnud oma väitele kinnitust leida. Hsync rate on paljudel monitoridel ka taga leiduvale infoplaadile kantud. icon_wink.gif
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 12.11.2005 00:04:19 vasta tsitaadiga

SyncMaster 753dfx 17"
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uueke
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2004




sõnum 12.11.2005 01:10:35 vasta tsitaadiga

Sony CPD-E220E olen väga rahul sellega, pilt on terav ja reso hea. Mis siis et vana, vahetamise plaani kül veel pole.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 12.11.2005 01:50:24 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 753DFX "17
Igavene saan on... icon_rolleyes.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 12.11.2005 11:35:34 vasta tsitaadiga

miks saan?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 12:25:31 vasta tsitaadiga

TFT/LCD Samsung SyncMaster 710v
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 12:27:47 vasta tsitaadiga

NEC MultiSync FE791sb,1024x768@100hz thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 12:28:08 vasta tsitaadiga

minu laual on juba mitmendat kuud 19" lcd, Acer 1912, pilt on hea ja surnud piksleid ka ei ole icon_smile.gif
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 12:33:00 vasta tsitaadiga

LG Flatron L1730S
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 14.11.2005 01:13:30 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 930BF 19" thumbs_up.gif
_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  mis monitori omate? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.