Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2001 00:44:00 vasta tsitaadiga

Ehee ! Väike update - sai windows XP peale pandud ja draiveriteks 23.11

AMD Athlon 1,2 GHz 266 FSB
Epox 8KHA+
Kingston 256 Mb DDRam PC 2100
Leadtek Geforse 2Ti

3d 2001 - 5434 punkti 1024*768 32 bit
enne oli 4745 punkti.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladex
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2001




sõnum 12.12.2001 01:05:00 vasta tsitaadiga

Mis see 3DMark on ja kus seda testi teha saab?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2001 01:14:00 vasta tsitaadiga

3D Mark tuleb sul võrgust tõmmata -
3D Mark 2001 - http://gamershq.madonion.com/download/?3dmark2001.shtml
3D Mark 2000 - http://gamershq.madonion.com/download/?3dmark2000.shtml
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.12.2001 13:15:00 vasta tsitaadiga

Andresele:

Mis op. sys sul enne siis oli?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2001 21:05:00 vasta tsitaadiga

Ennem oli 98SE. Oleks vist see jäänudki kuid ei saanud viimaseid nvidia draivereid normaalselt tööle ja tuligi XP peale lasta.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muumy
külaline






sõnum 12.12.2001 21:11:00 vasta tsitaadiga

hmm... ma vaatan, et GF2 GTS vendadel siin 2600 pointsa ja natu rohkem. Imelik tundub see:

Mul Athlon 1400MHz
256MB DDRAM
GF2 MX 400 (Abit Silurio T400) 64MB
Abit KG7 emme
WinXP Pro
Kõik jubinad klokkimata
3DMark 2001 default test: 3248 punni
no ja kui värvisügavuseks 16bit panna, siis palju rohkem.

Imelik on asja juures aga hoopis see, et Win98SE all sain ka ainult u. 2600 pointsa. Tundub, et XP kasutab arvuti ressursse paremini ära, korralku GF2 GTS'ga võib vast 4K tulemuseks saada.
tagasi üles
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2001 21:36:00 vasta tsitaadiga

AMD 900@1000MHz
512MB
GF3Ti500
Abit K7A
3DMark 2001
W2K 6273
WinXP 6004

[ Seda sõnumit muutis: phleg on 12.12.2001 20:37 ]
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EML
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2001 00:57:00 vasta tsitaadiga

AMD 1200,138 FSB ,Creative MX200 ilma cooleri ja radikata 3Dmark2000=5503 punni
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2001 08:49:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

12.12.2001 20:11 muumy kirjutas:
3DMark 2001 default test: 3248 punni
no ja kui värvisügavuseks 16bit panna, siis palju rohkem.

Imelik on asja juures aga hoopis see, et Win98SE all sain ka ainult u. 2600 pointsa. Tundub, et XP kasutab arvuti ressursse paremini ära, korralku GF2 GTS'ga võib vast 4K tulemuseks saada.

kas 98 all on via drv installitud?
tavaliselt on ikka xp halvem skooriga kui w2k ja 98
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Varvas
HV kasutaja
Varvas

liitunud: 08.12.2001




sõnum 13.12.2001 10:12:00 vasta tsitaadiga

MOBO: Epox 8KHA+
CPU: AMD xp 1600+
MEMORY: HYUNDAI 256 DDR
VIDEO: Creative GeForce 2GTS DDR - 3Dmark2001 = 4155
VIDEO: Abit Siluro GeForce 3 DVI - 3Dmark2001 = 7276


Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.12.2001 00:00:00 vasta tsitaadiga

Ka Arvokene otsustas oma tagasihoidliku low-end komponentidest, aasta tagasi koostatud, arvutiga skoorid kirja panna:

Duron 800@880Mhz/220MHz FSB
Chaintech AIA7/100
128MB 133@146MHz SDram
40GB Quantum Fireball 40 AS
Chaintech Geforce2 mx 175/160@220/190

3dmark 2000:5548
3dmark 2001:2669

Sellise konfiga norm. tulemus küll!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HK
HV kasutaja
HK

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.12.2001 12:00:00 vasta tsitaadiga

AMD 1600+
MSI PRO2 A
256 DDRAM Hynday
Sound Blasters Live 5.1
IBM 40 GB
Ati Radeon 7500

3DMark 2000 -- 8153
3DMark 2001 --- 4450
Kõik defauldis ja clokimatta

Nonii , sai masinat natuke kõpitsetud, tulemus siis järgmine:
AMD (1512Mhz)1600+
ATI 7500 339,75/285,75

CPU Speed 658
Came1 - helicopter - Low Detail 189,5
Came1 - helicopter - Medium Detail 133,2
Came1 - helicopter - Hight Detail 66,5
Came2 - Adventure - Low Detail 201,8
Came2 - Adventure - Medium Detail 114,3
Came2 - Adventure - Hight Detail 69,7
Fill Rate (Single- Textyring) 469,4
Fill Rate (Multi- Textyring) 1025
High Polygon Count (1 Lights) 19616
High Polygon Count (4 Lights) 12012
Hight Polygon Count (8 Lights) 7995
8MB Texture Rendering Speed 551,5
16MB Texture Rendering Speed 469,9
32MB Texture Rendering Speed 258,3
64MB Texture rendering Speed 130,4
Bump Mapping (Emboss, 3-pass) 304,3
Bump Mapping (Emboss, 2-pass) 380,3
Bump Mapping (Emboss,1-pass) 790,7
Bump Mapping (Environment) 204,3

Summaks siis 9299




3DMark 2001

AMD (1512Mhz)1600+
ATI 7500 339,75/285,75

Came1- Car Chase- Low Detail 78,8
Came1- Car Chase- Hight Detail 37,8
Came2- Dragothic - Low Detail 84,5
Came2- Dragothic - Hight Detail 40,6
Came3- Lobby - Low Detail 97,3
Came3- Lobby - Hight Detail 45,1
Fill Rate (Single - Texturing) 467,4
Fill Rate (Multi - Texturing) 1317,3
Hight polygon Count (1 Light) 14,2
Hight polygon Count (8 Light) 3,3
Environment Bump Mapping 117,9
DOT3 Bump Mapping 69,5
Vertex Shader 34
Point Sprites 0,4

Summaks siis 5076
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2001 15:23:00 vasta tsitaadiga

Njaa, rahvale meeldib ikka vaadata, et kellel ikka pikem on...

AMD Thunderbird 1333MHz
Epox 8K7A (AMD 760 chipset)
Gainward GeForce2 MX o/c-d
256MB DDR SDRAM Hyundai mälu
Windows 2000 proffesional
DirectX 8.1
Detonator 23.11 driverid

3146 punkti

http://gamershq.madonion.com/compare2k1.shtml?2182609
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 19.12.2001 12:39:00 vasta tsitaadiga

Kuidas DirectX 8.1 on teie skoorile mõjunud?Mul tõmbas
23.11 driveritega ikka mõnusalt maha.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rcu
külaline






sõnum 19.12.2001 12:57:00 vasta tsitaadiga

[quote]
25.11.2001 10:39 XXXHARDCORE kirjutas:
Masin on
1,2Ghz Athlon @266Mhz FSB
ABIT KT7E
512Mb Cruicial SDRAM @ 133Mhz CL2
ASUS V7700 GF2GTS Deluxe @ Detonator 22.50
Opsys Win2K ja WinXP
3dMark2001 in Win2k: 3540
3dMark2001 in WinXP: 3570


Vabandan et tülitan kuid...
1.2G amd /266
MSI k7266-pro/266FSB VIAkt266
Radeon7200
256DDR
Kõik on Default'is midagi pole klokitud

Nii edasi .. kuidas seda testi korraldada..
tagasi üles
Confer
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2001




sõnum 21.12.2001 10:55:00 vasta tsitaadiga

Hellou, kuidas Te kõik nii suured tulemused saite??? Mul arvuti nii palju kehvem?

PII 466/133hz (clockitud)
RAM - 256MB 133hz
Video - 32MB Nvidia TNT 64 (midagi taolist, ic)
OP - WinXp pro
HDD - 7200rpm, 9,1 GB

3DMark 2000 -- 1222 (ma vist nii kehva tulemust ei näinudki!)

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 21.12.2001 11:22:00 vasta tsitaadiga

Masin: Celeron 900@1132 MHz (MSI-6163 Pro emme), FSB: 126
256 MB SDRAM, 45 GB 7200 rpm IBM HDD, Geforce 2 Pro 64 MB,
Detonator: 12.81, DirectX 8.1. 3DMark 2001: 3281 punkti.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XXXHARDCORE
HV kasutaja


liitunud: 06.11.2001




sõnum 21.12.2001 11:59:00 vasta tsitaadiga

To RCU
Ma eriti ei saa sinu kysimusest või ytlusest aru...
Mull on 2 OP.sys'i dual boodis win2k ja winxp
Tõmbad Madonion.com kodukalt 3dmark2001 installid ära ja viid testi läbi ja tulevadki punktid...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antoonio
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001




sõnum 21.12.2001 12:27:00 vasta tsitaadiga

MSI Socket A MS-K7T266 Pro2, VIA KT266A
AMD Athlon 1600+
GF2 TI 64MB
256 DDRam
Win98
DirectX 8.1
miskit klokitud ei ole

3DMark 2001 (default) 4143 punkti

Peale Win updati tulemuseks 4755


[ Seda sõnumit muutis: antoonio on 21.12.2001 21:39 ]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2001 13:41:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

21.12.2001 09:55 Confer kirjutas:
Hellou, kuidas Te kõik nii suured tulemused saite??? Mul arvuti nii palju kehvem?

PII 466/133hz (clockitud)
RAM - 256MB 133hz
Video - 32MB Nvidia TNT 64 (midagi taolist, ic)
OP - WinXp pro
HDD - 7200rpm, 9,1 GB

3DMark 2000 -- 1222 (ma vist nii kehva tulemust ei näinudki!)




Vat selles videokaardis ongi põhjus
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2001 18:05:00 vasta tsitaadiga

Sai kah ommekul uus skoor tehtud! ja taas esimene (Duron+Gf1 klass, 3DMark 2001, Def. 1024@32bit)
Enamus kindlasti ei usu kui panen siia kirja Duron + Gf1 = 4004 punkti... aga selle ümberlükkamiseks panen lingi!
http://gamershq.madonion.com/compare2k1.shtml?2271724
see peaks kõik kahtlused ümber lükkama! muide on see esimene Gf1 + duron kes 4K piiri ületanud... ja üle üldse on 3Dmark 2001 baasi järgi 12 Gf1 selle triki ära teinud!

TT
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ed
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 21.12.2001 19:44:00 vasta tsitaadiga

mingi aeg tagasi lykkasin detanaatorid peale, enne seda oli scoor 3700 ja p2rast 4400 punni...
conf:
amd tb 1,4/266
ga-7dxr
2 x 256 ddr
aopen gf2pro-vo 64ddr
seagate barracuda iv
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaT
Kreisi kasutaja
MaT

liitunud: 19.11.2001




sõnum 21.12.2001 21:43:00 vasta tsitaadiga

AMD Athlon 1200@1428mhz
Creative GeForce 256 SDR 32MB core 120@155 mem 166@210
Epox 8KHA+
256MB DDR SDRAM Huyndai
WIN 2K + SP2
detonator XP 23.11

3DMark2001: 3100 punkti
http://gamershq.madonion.com/compare2k1.shtml?2255161
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oodin
külaline






sõnum 14.01.2002 18:39:00 vasta tsitaadiga

3D mark 2001 pole proovind, aga 2000 kül-
AMD 750/256SD RAM/Abit siluro 64MB/ 3D mark 2000 4400 p


tagasi üles
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2002 21:06:00 vasta tsitaadiga

Athlon TBird 1,2 GHz
Pcchips 830 emme
256 DDR (Hunday)
Leadtek GF2 MX 100 32mb

3D-mark-2001 jättis 3 testi vahele, kui raud renderdas sai tulemuseks 1162, softi puhul 100p suurem...

miks nii kesine? videokaart?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jacky13
külaline






sõnum 15.01.2002 10:12:00 vasta tsitaadiga

suht uus Pentium4 2,5GHz;1024rdramm mingise rimm pesas;
64mb G.F.3agp;HDD80Gb jne ajab asja ää
tagasi üles
tuumaparakas
Piiratud kasutaja
tuumaparakas

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.01.2002 18:12:00 vasta tsitaadiga

Sain default settingutega 2416 punkti

Systeem:
P4 1500Mhz
Abit BW7
256 Pc133
Chaintech 64MB Mx-400
Windows Me


_________________
O: Socket A emaplaadi
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=242051&highlight=
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sabs
külaline






sõnum 17.01.2002 15:11:00 vasta tsitaadiga

Athlon 1.2G
256 DDR SDRAM
MSI GF2Ti, 64 DDR
3DMark2001 4231
tagasi üles
Hägger
HV kasutaja


liitunud: 27.12.2001




sõnum 17.01.2002 23:07:00 vasta tsitaadiga

Athlon 1.2G
128 DDR SDRAM
MSI KT266A
MSI GF2Ti, 64 DDR
3DMark2001 4600~
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2002 00:48:00 vasta tsitaadiga

Naljaks siin vaadata kuidas inimestel ei saa kõrini kõvaks ajamisest . Vanasti oli selleks ka muid vahendeid kui arvuti.
Kuigi jah olen 2000 ka vahel kasutanud kuid seda selleks et saada teada kas uued draivid olid paremad või mitte
_________________
Arvamused on isiklikud

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehka
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2002 09:44:00 vasta tsitaadiga

xp1600
Dragon+
GF2ti
3dmark2000 9000
3dmark2001 4000
krt see oli esmane katse
midagi masina juures ei olnud puutunud
kuratlikult v2he
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2002 02:52:00 vasta tsitaadiga

mis te siin ikka oma marki taga ajate
minu arust on see saast ko~ik uued proged
la"evad ainult aeglasemaks mitte kiiremaks
pilt kah ei muutu suurt

mark 2000
3803 punni

mark 2001
1888 punni
radeon ve

_________________
Do You Genoming Whay Not
Go To Genoming
http://www.hot.ee/marg/

[ Seda sõnumit muutis: Margus on 19.01.2002 01:54 ]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NikeFila
HV vaatleja


liitunud: 12.11.2001




sõnum 19.01.2002 02:57:00 vasta tsitaadiga

Athlon XP 1600+
Epox 8KHA+
256MB RAM
Leadtek Gf2 Ti 64MB

3dmark 2001 u.4500
(mulle isiklikult tundub, et seda on kuidagi vähe võitu)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veix
HV kasutaja
veix

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.01.2002 13:01:00 vasta tsitaadiga

Athlon XP 1600+
Gigabyte GA-7VTXH
512MB RAM
Aopen Gf3 Ti200 64MB

3dmark 2001.. 7021
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 20.01.2002 03:40:00 vasta tsitaadiga

p4@3.6GHZ
4gb ecc registered pc2700 DDRRAM cl2
gf4 4600@must/miljon
abitKGRATWEMR7ABC
jnejne
watercollin igal asjal mis võimalik jne
3dmark 2001 15000+

okok
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuumaparakas
Piiratud kasutaja
tuumaparakas

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.01.2002 11:47:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

20.01.2002 02:40 GETO kirjutas:
p4@3.6GHZ
4gb ecc registered pc2700 DDRRAM cl2
gf4 4600@must/miljon
abitKGRATWEMR7ABC
jnejne
watercollin igal asjal mis võimalik jne
3dmark 2001 15000+

okok



Whatever icon_smile.gif

_________________
O: Socket A emaplaadi
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=242051&highlight=
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2002 14:37:00 vasta tsitaadiga

Kodanik GETO ega sa nõrgalt ju ei valeta! 15000+ 3Dmark 2001, oled teggiam kui macci??? skoori sul küll üleval ei ole... ja P4 3,6Ghz on wiljamette või northwood Core??? (viimasest lausest sa vist küll midagi aru ei saand)
Vaba riik kes tahab see valetab!

TT
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonyx
Kreisi kasutaja


liitunud: 10.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2002 23:51:00 vasta tsitaadiga

AMD Athlon XP 3600+ (Clawhammer) @ 3700 Mhz
Nvidia GeForce5 Ultra, 256 DDR

3DMark2001 @ 17000
3DMark2002 @ 8100

yea beat that:)
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 23.01.2002 00:17:00 vasta tsitaadiga

Tulge ikka Maa peale tagasi ja kirjutage ikka reaalselt saadud numbreid siia foorumisse.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2002 09:23:00 vasta tsitaadiga

tonyx, kahju, et sul isegi kujutlusvõimet ei ole

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2002 10:52:00 vasta tsitaadiga

neid skoore on siin juba nii palju... ei tea kas keegi enam
viitsibki vaadata. No aga ma ikka ei saa uhkustamata jätta )))

2001 - 7699p
2000 - üle 10K

AthlonXP 1600+
GF3 Ti 200
256DDR

<font size=-1>[ Seda sõnumit muutis: Nu on 26.01.2002 09:33 ]</font>

[ Seda sõnumit muutis: Nu on 26.01.2002 09:33 ]
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joss
HV veteran
Joss

liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2002 06:32:00 vasta tsitaadiga

Athlon 1,4@1,5
512DDR
GF2ti

2k1=5050

http://gamershq.madonion.com/compare2k1.shtml?2531727
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
orbital
külaline






sõnum 25.01.2002 08:21:00 vasta tsitaadiga

PIII @504
Creative GTS
Chaintechi btml vms
IBM 60Gb 60 gxp vms :p
3dmark2000: 4300
3dmark2001: 2010
tagasi üles
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2002 10:44:00 vasta tsitaadiga

Celeron 600@900
MB Asus P2B
Mem 512M
Radeon7500
IBM 75gxp 30GB
Win Me
DX 8.1
3DMark2001 = 2756 (Default Bench.)
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrus
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 25.01.2002 16:57:00 vasta tsitaadiga

Athlon XP1600+
Kingstone 256 MB CL2 ( Turbo settings in BIOS )
GF3 Ti200
IBM GX60 20 GB HDD
SB Live! 5.1
3COM 905B

3D Mark 2001 - 6500

P.S Masin on klokkimata nii video kui prose @ default

Andrus
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrus
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 25.01.2002 17:03:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

19.01.2002 01:57 NikeFila kirjutas:
Athlon XP 1600+
Epox 8KHA+
256MB RAM
Leadtek Gf2 Ti 64MB

3dmark 2001 u.4500
(mulle isiklikult tundub, et seda on kuidagi vähe võitu)


U. 4500 peaks sellises konfis ja CL 2.5 mäluga tulemagi, mu GTS PRO andis umbes sama tulemi ... default setingutega
Nii nagu masina installisin nii testisin - no tweaks ...

http://gamershq.madonion.com/compare2k1.shtml?2054305
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.01.2002 19:43:00 vasta tsitaadiga

ORBITAL!
mx sul nii vähe punkte on???
mul siuke kast:

PIII 500@515mhz
Asus V7700 GeForce2 GTS 32MB DDR 200/333@240/410
256mb SDRAM @ CL2
MS-6119 emaplaat (1xagp, kuna kui panna 2xagp sis akkab crashima)
Quantum FireBall SE4.3A
Windows XP professional.. (kui panexin win98SE peale siis oleks yle 2300 punkti)

3dmark 2001 - 2202 punkti

http://gamershq.madonion.com/compare2k1.shtml?2551912
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agent53
HV veteran
agent53

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2002 20:16:00 vasta tsitaadiga

CPU: p3 733@825 fsb 150, ram 117 mhz
MB: chaintech 6via4
VGA: default tnt2 M64 (on jah sitt, ärge naerge)
hdd: 20gb 7200 fjiutsu
os: winxp

1796 punni ainult.
kasutan drivereid 5.04. kõik teised driverid crashivad 3d progedes. see krdi xp. peab me tagasi panema. seal oli mul defauldina kõik asjad ja 21.81 driverid mingi 2300 punni.
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 26.01.2002 03:16:00 vasta tsitaadiga

duron@666
256ram@135
vt-7aja
tnt2/m64@155/170
Quantum fiaaarbaaaaaaaaallllll 15gb
WinXP 2600
VIA SP4.37
Detonaato XP 23.11
VIA latency patch jn.jne.jne.
3dmark2k-3595
33dmark2k1-1442

Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
orbital
külaline






sõnum 26.01.2002 03:32:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

25.01.2002 18:43 InterFace kirjutas:
ORBITAL!
mx sul nii vähe punkte on???
mul siuke kast:

PIII 500@515mhz
Asus V7700 GeForce2 GTS 32MB DDR 200/333@240/410
256mb SDRAM @ CL2
MS-6119 emaplaat (1xagp, kuna kui panna 2xagp sis akkab crashima)
Quantum FireBall SE4.3A
Windows XP professional.. (kui panexin win98SE peale siis oleks yle 2300 punkti)

3dmark 2001 - 2202 punkti

http://gamershq.madonion.com/compare2k1.shtml?2551912



rohkem ma sellest kastist lihtsalt v2lja ei pigista icon_razz.gif

http://gamershq.madonion.com/compare2k1.shtml?1366756

[ Seda sõnumit muutis: orbital on 26.01.2002 02:33 ]
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.