|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
12.12.2001 00:44:00
|
|
|
Ehee ! Väike update - sai windows XP peale pandud ja draiveriteks 23.11
AMD Athlon 1,2 GHz 266 FSB
Epox 8KHA+
Kingston 256 Mb DDRam PC 2100
Leadtek Geforse 2Ti
3d 2001 - 5434 punkti 1024*768 32 bit
enne oli 4745 punkti.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladex
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2001
|
12.12.2001 01:05:00
|
|
|
| Mis see 3DMark on ja kus seda testi teha saab?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
12.12.2001 13:15:00
|
|
|
Andresele:
Mis op. sys sul enne siis oli?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
12.12.2001 21:05:00
|
|
|
| Ennem oli 98SE. Oleks vist see jäänudki kuid ei saanud viimaseid nvidia draivereid normaalselt tööle ja tuligi XP peale lasta.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muumy
külaline
|
12.12.2001 21:11:00
|
|
|
hmm... ma vaatan, et GF2 GTS vendadel siin 2600 pointsa ja natu rohkem. Imelik tundub see:
Mul Athlon 1400MHz
256MB DDRAM
GF2 MX 400 (Abit Silurio T400) 64MB
Abit KG7 emme
WinXP Pro
Kõik jubinad klokkimata
3DMark 2001 default test: 3248 punni
no ja kui värvisügavuseks 16bit panna, siis palju rohkem.
Imelik on asja juures aga hoopis see, et Win98SE all sain ka ainult u. 2600 pointsa. Tundub, et XP kasutab arvuti ressursse paremini ära, korralku GF2 GTS'ga võib vast 4K tulemuseks saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
12.12.2001 21:36:00
|
|
|
AMD 900@1000MHz
512MB
GF3Ti500
Abit K7A
3DMark 2001
W2K 6273
WinXP 6004
[ Seda sõnumit muutis: phleg on 12.12.2001 20:37 ]
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EML
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.11.2001
|
13.12.2001 00:57:00
|
|
|
| AMD 1200,138 FSB ,Creative MX200 ilma cooleri ja radikata 3Dmark2000=5503 punni
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
13.12.2001 08:49:00
|
|
|
| tsitaat: |
12.12.2001 20:11 muumy kirjutas:
3DMark 2001 default test: 3248 punni
no ja kui värvisügavuseks 16bit panna, siis palju rohkem.
Imelik on asja juures aga hoopis see, et Win98SE all sain ka ainult u. 2600 pointsa. Tundub, et XP kasutab arvuti ressursse paremini ära, korralku GF2 GTS'ga võib vast 4K tulemuseks saada.
|
kas 98 all on via drv installitud?
tavaliselt on ikka xp halvem skooriga kui w2k ja 98
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Varvas
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2001
|
13.12.2001 10:12:00
|
|
|
MOBO: Epox 8KHA+
CPU: AMD xp 1600+
MEMORY: HYUNDAI 256 DDR
VIDEO: Creative GeForce 2GTS DDR - 3Dmark2001 = 4155
VIDEO: Abit Siluro GeForce 3 DVI - 3Dmark2001 = 7276
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
14.12.2001 00:00:00
|
|
|
Ka Arvokene otsustas oma tagasihoidliku low-end komponentidest, aasta tagasi koostatud, arvutiga skoorid kirja panna:
Duron 800@880Mhz/220MHz FSB
Chaintech AIA7/100
128MB 133@146MHz SDram
40GB Quantum Fireball 40 AS
Chaintech Geforce2 mx 175/160@220/190
3dmark 2000:5548
3dmark 2001:2669
Sellise konfiga norm. tulemus küll!
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HK
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
14.12.2001 12:00:00
|
|
|
AMD 1600+
MSI PRO2 A
256 DDRAM Hynday
Sound Blasters Live 5.1
IBM 40 GB
Ati Radeon 7500
3DMark 2000 -- 8153
3DMark 2001 --- 4450
Kõik defauldis ja clokimatta
Nonii , sai masinat natuke kõpitsetud, tulemus siis järgmine:
AMD (1512Mhz)1600+
ATI 7500 339,75/285,75
CPU Speed 658
Came1 - helicopter - Low Detail 189,5
Came1 - helicopter - Medium Detail 133,2
Came1 - helicopter - Hight Detail 66,5
Came2 - Adventure - Low Detail 201,8
Came2 - Adventure - Medium Detail 114,3
Came2 - Adventure - Hight Detail 69,7
Fill Rate (Single- Textyring) 469,4
Fill Rate (Multi- Textyring) 1025
High Polygon Count (1 Lights) 19616
High Polygon Count (4 Lights) 12012
Hight Polygon Count (8 Lights) 7995
8MB Texture Rendering Speed 551,5
16MB Texture Rendering Speed 469,9
32MB Texture Rendering Speed 258,3
64MB Texture rendering Speed 130,4
Bump Mapping (Emboss, 3-pass) 304,3
Bump Mapping (Emboss, 2-pass) 380,3
Bump Mapping (Emboss,1-pass) 790,7
Bump Mapping (Environment) 204,3
Summaks siis 9299
3DMark 2001
AMD (1512Mhz)1600+
ATI 7500 339,75/285,75
Came1- Car Chase- Low Detail 78,8
Came1- Car Chase- Hight Detail 37,8
Came2- Dragothic - Low Detail 84,5
Came2- Dragothic - Hight Detail 40,6
Came3- Lobby - Low Detail 97,3
Came3- Lobby - Hight Detail 45,1
Fill Rate (Single - Texturing) 467,4
Fill Rate (Multi - Texturing) 1317,3
Hight polygon Count (1 Light) 14,2
Hight polygon Count (8 Light) 3,3
Environment Bump Mapping 117,9
DOT3 Bump Mapping 69,5
Vertex Shader 34
Point Sprites 0,4
Summaks siis 5076
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
14.12.2001 15:23:00
|
|
|
Njaa, rahvale meeldib ikka vaadata, et kellel ikka pikem on...
AMD Thunderbird 1333MHz
Epox 8K7A (AMD 760 chipset)
Gainward GeForce2 MX o/c-d
256MB DDR SDRAM Hyundai mälu
Windows 2000 proffesional
DirectX 8.1
Detonator 23.11 driverid
3146 punkti
http://gamershq.madonion.com/compare2k1.shtml?2182609
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
19.12.2001 12:39:00
|
|
|
Kuidas DirectX 8.1 on teie skoorile mõjunud?Mul tõmbas
23.11 driveritega ikka mõnusalt maha.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rcu
külaline
|
19.12.2001 12:57:00
|
|
|
[quote]
25.11.2001 10:39 XXXHARDCORE kirjutas:
Masin on
1,2Ghz Athlon @266Mhz FSB
ABIT KT7E
512Mb Cruicial SDRAM @ 133Mhz CL2
ASUS V7700 GF2GTS Deluxe @ Detonator 22.50
Opsys Win2K ja WinXP
3dMark2001 in Win2k: 3540
3dMark2001 in WinXP: 3570
Vabandan et tülitan kuid...
1.2G amd /266
MSI k7266-pro/266FSB VIAkt266
Radeon7200
256DDR
Kõik on Default'is midagi pole klokitud
Nii edasi .. kuidas seda testi korraldada..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Confer
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2001
|
21.12.2001 10:55:00
|
|
|
Hellou, kuidas Te kõik nii suured tulemused saite??? Mul arvuti nii palju kehvem?
PII 466/133hz (clockitud)
RAM - 256MB 133hz
Video - 32MB Nvidia TNT 64 (midagi taolist, ic)
OP - WinXp pro
HDD - 7200rpm, 9,1 GB
3DMark 2000 -- 1222 (ma vist nii kehva tulemust ei näinudki!)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
21.12.2001 11:22:00
|
|
|
Masin: Celeron 900@1132 MHz (MSI-6163 Pro emme), FSB: 126
256 MB SDRAM, 45 GB 7200 rpm IBM HDD, Geforce 2 Pro 64 MB,
Detonator: 12.81, DirectX 8.1. 3DMark 2001: 3281 punkti.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XXXHARDCORE
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
21.12.2001 11:59:00
|
|
|
To RCU
Ma eriti ei saa sinu kysimusest või ytlusest aru...
Mull on 2 OP.sys'i dual boodis win2k ja winxp
Tõmbad Madonion.com kodukalt 3dmark2001 installid ära ja viid testi läbi ja tulevadki punktid...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antoonio
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2001
|
21.12.2001 12:27:00
|
|
|
MSI Socket A MS-K7T266 Pro2, VIA KT266A
AMD Athlon 1600+
GF2 TI 64MB
256 DDRam
Win98
DirectX 8.1
miskit klokitud ei ole
3DMark 2001 (default) 4143 punkti
Peale Win updati tulemuseks 4755
[ Seda sõnumit muutis: antoonio on 21.12.2001 21:39 ]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
21.12.2001 13:41:00
|
|
|
| tsitaat: |
21.12.2001 09:55 Confer kirjutas:
Hellou, kuidas Te kõik nii suured tulemused saite??? Mul arvuti nii palju kehvem?
PII 466/133hz (clockitud)
RAM - 256MB 133hz
Video - 32MB Nvidia TNT 64 (midagi taolist, ic)
OP - WinXp pro
HDD - 7200rpm, 9,1 GB
3DMark 2000 -- 1222 (ma vist nii kehva tulemust ei näinudki!)
|
Vat selles videokaardis ongi põhjus
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
21.12.2001 18:05:00
|
|
|
Sai kah ommekul uus skoor tehtud! ja taas esimene (Duron+Gf1 klass, 3DMark 2001, Def. 1024@32bit)
Enamus kindlasti ei usu kui panen siia kirja Duron + Gf1 = 4004 punkti... aga selle ümberlükkamiseks panen lingi!
http://gamershq.madonion.com/compare2k1.shtml?2271724
see peaks kõik kahtlused ümber lükkama! muide on see esimene Gf1 + duron kes 4K piiri ületanud... ja üle üldse on 3Dmark 2001 baasi järgi 12 Gf1 selle triki ära teinud!
TT
|
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ed
HV kasutaja
liitunud: 08.11.2001
|
21.12.2001 19:44:00
|
|
|
mingi aeg tagasi lykkasin detanaatorid peale, enne seda oli scoor 3700 ja p2rast 4400 punni...
conf:
amd tb 1,4/266
ga-7dxr
2 x 256 ddr
aopen gf2pro-vo 64ddr
seagate barracuda iv
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MaT
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 159 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oodin
külaline
|
14.01.2002 18:39:00
|
|
|
3D mark 2001 pole proovind, aga 2000 kül-
AMD 750/256SD RAM/Abit siluro 64MB/ 3D mark 2000 4400 p
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
14.01.2002 21:06:00
|
|
|
Athlon TBird 1,2 GHz
Pcchips 830 emme
256 DDR (Hunday)
Leadtek GF2 MX 100 32mb
3D-mark-2001 jättis 3 testi vahele, kui raud renderdas sai tulemuseks 1162, softi puhul 100p suurem...
miks nii kesine? videokaart?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jacky13
külaline
|
15.01.2002 10:12:00
|
|
|
suht uus Pentium4 2,5GHz;1024rdramm mingise rimm pesas;
64mb G.F.3agp;HDD80Gb jne ajab asja ää
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tuumaparakas
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sabs
külaline
|
17.01.2002 15:11:00
|
|
|
Athlon 1.2G
256 DDR SDRAM
MSI GF2Ti, 64 DDR
3DMark2001 4231
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hägger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2001
|
17.01.2002 23:07:00
|
|
|
Athlon 1.2G
128 DDR SDRAM
MSI KT266A
MSI GF2Ti, 64 DDR
3DMark2001 4600~
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
18.01.2002 00:48:00
|
|
|
Naljaks siin vaadata kuidas inimestel ei saa kõrini kõvaks ajamisest . Vanasti oli selleks ka muid vahendeid kui arvuti.
Kuigi jah olen 2000 ka vahel kasutanud kuid seda selleks et saada teada kas uued draivid olid paremad või mitte
_________________
Arvamused on isiklikud
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mehka
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
18.01.2002 09:44:00
|
|
|
xp1600
Dragon+
GF2ti
3dmark2000 9000
3dmark2001 4000
krt see oli esmane katse
midagi masina juures ei olnud puutunud
kuratlikult v2he
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
19.01.2002 02:52:00
|
|
|
mis te siin ikka oma marki taga ajate
minu arust on see saast ko~ik uued proged
la"evad ainult aeglasemaks mitte kiiremaks
pilt kah ei muutu suurt
mark 2000
3803 punni
mark 2001
1888 punni
radeon ve
_________________
Do You Genoming Whay Not
Go To Genoming
http://www.hot.ee/marg/
[ Seda sõnumit muutis: Margus on 19.01.2002 01:54 ]
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NikeFila
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2001
|
19.01.2002 02:57:00
|
|
|
Athlon XP 1600+
Epox 8KHA+
256MB RAM
Leadtek Gf2 Ti 64MB
3dmark 2001 u.4500
(mulle isiklikult tundub, et seda on kuidagi vähe võitu)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
veix
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
19.01.2002 13:01:00
|
|
|
Athlon XP 1600+
Gigabyte GA-7VTXH
512MB RAM
Aopen Gf3 Ti200 64MB
3dmark 2001.. 7021
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
20.01.2002 03:40:00
|
|
|
p4@3.6GHZ
4gb ecc registered pc2700 DDRRAM cl2
gf4 4600@must/miljon
abitKGRATWEMR7ABC
jnejne
watercollin igal asjal mis võimalik jne
3dmark 2001 15000+
okok
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuumaparakas
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
21.01.2002 14:37:00
|
|
|
Kodanik GETO ega sa nõrgalt ju ei valeta! 15000+ 3Dmark 2001, oled teggiam kui macci??? skoori sul küll üleval ei ole... ja P4 3,6Ghz on wiljamette või northwood Core??? (viimasest lausest sa vist küll midagi aru ei saand)
Vaba riik kes tahab see valetab!
TT
|
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonyx
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2001
|
22.01.2002 23:51:00
|
|
|
AMD Athlon XP 3600+ (Clawhammer) @ 3700 Mhz
Nvidia GeForce5 Ultra, 256 DDR
3DMark2001 @ 17000
3DMark2002 @ 8100
yea beat that:)
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
23.01.2002 00:17:00
|
|
|
| Tulge ikka Maa peale tagasi ja kirjutage ikka reaalselt saadud numbreid siia foorumisse.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
23.01.2002 09:23:00
|
|
|
tonyx, kahju, et sul isegi kujutlusvõimet ei ole
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
23.01.2002 10:52:00
|
|
|
neid skoore on siin juba nii palju... ei tea kas keegi enam
viitsibki vaadata. No aga ma ikka ei saa uhkustamata jätta )))
2001 - 7699p
2000 - üle 10K
AthlonXP 1600+
GF3 Ti 200
256DDR
<font size=-1>[ Seda sõnumit muutis: Nu on 26.01.2002 09:33 ]</font>
[ Seda sõnumit muutis: Nu on 26.01.2002 09:33 ]
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joss
HV veteran

liitunud: 16.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
orbital
külaline
|
25.01.2002 08:21:00
|
|
|
PIII @504
Creative GTS
Chaintechi btml vms
IBM 60Gb 60 gxp vms :p
3dmark2000: 4300
3dmark2001: 2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
25.01.2002 10:44:00
|
|
|
Celeron 600@900
MB Asus P2B
Mem 512M
Radeon7500
IBM 75gxp 30GB
Win Me
DX 8.1
3DMark2001 = 2756 (Default Bench.)
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrus
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
25.01.2002 16:57:00
|
|
|
Athlon XP1600+
Kingstone 256 MB CL2 ( Turbo settings in BIOS )
GF3 Ti200
IBM GX60 20 GB HDD
SB Live! 5.1
3COM 905B
3D Mark 2001 - 6500
P.S Masin on klokkimata nii video kui prose @ default
Andrus
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrus
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
25.01.2002 17:03:00
|
|
|
| tsitaat: |
19.01.2002 01:57 NikeFila kirjutas:
Athlon XP 1600+
Epox 8KHA+
256MB RAM
Leadtek Gf2 Ti 64MB
3dmark 2001 u.4500
(mulle isiklikult tundub, et seda on kuidagi vähe võitu)
|
U. 4500 peaks sellises konfis ja CL 2.5 mäluga tulemagi, mu GTS PRO andis umbes sama tulemi ... default setingutega
Nii nagu masina installisin nii testisin - no tweaks ...
http://gamershq.madonion.com/compare2k1.shtml?2054305
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
25.01.2002 19:43:00
|
|
|
ORBITAL!
mx sul nii vähe punkte on???
mul siuke kast:
PIII 500@515mhz
Asus V7700 GeForce2 GTS 32MB DDR 200/333@240/410
256mb SDRAM @ CL2
MS-6119 emaplaat (1xagp, kuna kui panna 2xagp sis akkab crashima)
Quantum FireBall SE4.3A
Windows XP professional.. (kui panexin win98SE peale siis oleks yle 2300 punkti)
3dmark 2001 - 2202 punkti
http://gamershq.madonion.com/compare2k1.shtml?2551912
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agent53
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
25.01.2002 20:16:00
|
|
|
CPU: p3 733@825 fsb 150, ram 117 mhz
MB: chaintech 6via4
VGA: default tnt2 M64 (on jah sitt, ärge naerge)
hdd: 20gb 7200 fjiutsu
os: winxp
1796 punni ainult.
kasutan drivereid 5.04. kõik teised driverid crashivad 3d progedes. see krdi xp. peab me tagasi panema. seal oli mul defauldina kõik asjad ja 21.81 driverid mingi 2300 punni.
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
26.01.2002 03:16:00
|
|
|
duron@666
256ram@135
vt-7aja
tnt2/m64@155/170
Quantum fiaaarbaaaaaaaaallllll 15gb
WinXP 2600
VIA SP4.37
Detonaato XP 23.11
VIA latency patch jn.jne.jne.
3dmark2k-3595
33dmark2k1-1442
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
orbital
külaline
|
26.01.2002 03:32:00
|
|
|
| tsitaat: |
25.01.2002 18:43 InterFace kirjutas:
ORBITAL!
mx sul nii vähe punkte on???
mul siuke kast:
PIII 500@515mhz
Asus V7700 GeForce2 GTS 32MB DDR 200/333@240/410
256mb SDRAM @ CL2
MS-6119 emaplaat (1xagp, kuna kui panna 2xagp sis akkab crashima)
Quantum FireBall SE4.3A
Windows XP professional.. (kui panexin win98SE peale siis oleks yle 2300 punkti)
3dmark 2001 - 2202 punkti
http://gamershq.madonion.com/compare2k1.shtml?2551912
|
rohkem ma sellest kastist lihtsalt v2lja ei pigista
http://gamershq.madonion.com/compare2k1.shtml?1366756
[ Seda sõnumit muutis: orbital on 26.01.2002 02:33 ]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|