|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
deface
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004
|
10.03.2005 02:59:43
Samsung D600 |
|
|
The screen is 262K with the resolution of 240x320 pixels
The dimensions are 96 x 46.5 x 21.5 mm while the weight is 99 grams
Memory capacity is 88 MB
integrated 2-megapixel camera goes with a flash
T-Flash card slot
I think one of the best phones in 2005
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-TT-
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
10.03.2005 14:13:56
Re: Uus Samsung D600 |
|
|
| deface kirjutas: |
The screen is 262K with the resolution of 240x320 pixels
|
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
10.03.2005 16:06:25
|
|
|
Sarnane on ka Samsung SHG-Z700 ainult et 3MP kaameraga ja klapiga.
Ja kõige parema ekraaniga telefonid peaks olema uuted panasonicud, näiteks MX7
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Desmond5
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2002
|
26.06.2005 07:20:48
|
|
|
| Mõtlesin tükk aega D500 osta, aga nüüd mõtlen, et äkki ootaks D600 ära. Kas keegi teab millal see Eesti lettidele jõuab ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
26.06.2005 13:33:53
|
|
|
| Nojah, kena ta on, kuid ise lootsin mingit uut moodi disani võrreldes d500'ga.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
26.06.2005 23:36:48
|
|
|
| Desmond5 kirjutas: |
| Mõtlesin tükk aega D500 osta, aga nüüd mõtlen, et äkki ootaks D600 ära. Kas keegi teab millal see Eesti lettidele jõuab ? |
aug lõpp sept algus
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.09.2005 20:32:37
|
|
|
muidu kena küll, aga võrreldes d500'ga ka paar miinust:
1) suurus - d600 siiski suurem (minimaalselt, aga norimiseks tõin välja )
2) kaamera - ta võib küll 2MP olla, aga sellest on vähe tolku, kui kaamera "läätsed" taskus iga minutiga aina rohkem määrduvad.
samas väga suureks plussiks mälukaardivõimalus
mul on tunne, et Samsungi D-seerialt ma enam ei koli (kui just Alcatel millegi väga heaga lõpuks hakkama ei saa)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
05.09.2005 20:54:32
|
|
|
arm2004, D600-ja pilti saab lasta ka TV-sse + veel mainimata jäi , et seal saab ka vaadata igast dokumente....world jne...presentatsiooniks isegi kõlbulik...mini
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.09.2005 22:40:45
|
|
|
aga disain ikkagi mu meelest D500'l parem
mitte sellest, et oman d500, vaid sellest, et liiga e630 moodi. tõmbab müügiedu maha (kes tahab kalli raha eest odavat asja? ) selles hinnaklassis otsitakse välimuse ja omaduste kooskõla...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Whitetiger
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2005
|
13.09.2005 21:56:17
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
aga disain ikkagi mu meelest D500'l parem  |
Mul on D-500 kuskil 3 kuud ja olen täiesti rahul sellega, väga mugav kasutada. Vaba mälu 96 Mb (tegelikult 128 Mb, aga 32 on progrede all jms). Kui osta veel hea Blootooth device arvutile, siis on väga mugav tõmmata ükskõik mida sellele mobiilile (mp3, *.jad ja *.jar applete, jpg ja gif-e). Ja 1,3 MegaPixeline kaamera ajab asja täitsa ära, kui käsi ei värise väga, siis tuleb üsnagi ilus pilt (Kui võrrelda normaalse digikaga res. 1280*1024). Nii et minu jaoks on ikka D-500 vägagi hea mudel Samsungitel.
P.S kaasaskantav kõlar on veel üks pluss. Ainus miinus on minu jaoks, et ei saa nagu nokiatel igale asjale (Alarm, SMS helin jms ise helinat valida, vaid on piiratud)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.09.2005 22:02:04
|
|
|
mulle pole küll seda vaja rääkida, mul D500 umbkaudu 5 kuud olnud
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
13.09.2005 23:57:59
|
|
|
milleks sa seda kaasaskantavat kõlarit kasutad?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
14.09.2005 10:41:16
|
|
|
sevenhugs, teeb pidusid sellega ...ju siis mp3 kuulamiseks
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.10.2005 07:37:44
|
|
|
Samsungi eesti lehel on D600 igatahes olemas
eks varsti saab näha mis ta meil maksma hakkab
aga sellest ei saanud aru, et miski T-Flash mälukaardi seade vmt. pole kuulnudki sellisest asjast
aga aku vähemalt kõvem, kui D500'l (800 vs. 950)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supsu
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.10.2005 12:49:54
|
|
|
oleks miski 256MB mälukaart kaasas, siis IMO oleks küll seda väärt.
omadused muidu samad mis SE K750i'l mis maksab kah umbes samasse kanti...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
14.10.2005 15:49:06
|
|
|
| T-flashi all mõeldakse ilmselt transflashi. Eestis tuntud telefonidest kasutusel näiteks Motorola E398 puhul.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Desmond5
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2002
|
14.10.2005 15:55:26
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
oleks miski 256MB mälukaart kaasas, siis IMO oleks küll seda väärt.
omadused muidu samad mis SE K750i'l mis maksab kah umbes samasse kanti... |
Päris samad ikka ei ole ... kuigi D600 on ka 2 MP kaamera, on kvaliteet siiski halvem, kui K750'l.
Samuti puudub raadio ning ka aku kestvus on väiksem. Plussideks on minujaoks välimus, suurem
ekraan, EDGE (D600E mudelil ainult) toetus ja stereo spiikerid (sellest tunnen ma K750 puhul eriti
puudust). See palju reklaamitud TV-OUT jätab mind täiesti külmaks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.10.2005 15:57:01
|
|
|
palju sellised asjad üldse maksavad?
HV hinnakirjast ei suutnud igatahes leida
kui selline haruldane (s.t. kallis) kaart kasutusel, siis hakkan tõsiselt kahtlema D500=>D600 üleminekut...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.10.2005 16:00:40
|
|
|
| Desmond5 kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
oleks miski 256MB mälukaart kaasas, siis IMO oleks küll seda väärt.
omadused muidu samad mis SE K750i'l mis maksab kah umbes samasse kanti... |
Päris samad ikka ei ole ... kuigi D600 on ka 2 MP kaamera, on kvaliteet siiski halvem, kui K750'l.
Samuti puudub raadio ning ka aku kestvus on väiksem. Plussideks on minujaoks välimus, suurem
ekraan, EDGE (D600E mudelil ainult) toetus ja stereo spiikerid (sellest tunnen ma K750 puhul eriti
puudust). See palju reklaamitud TV-OUT jätab mind täiesti külmaks. |
K750i'l on ju 850mAh aku. ei tahaks uskuda, et Samsa oma suurema akuga peab vähem vastu
olen proovinud K750i ainult ühte klappi (ja selle heli oli parem kui D500'l). mõlemit klappi proovinud pole, aga esmaspäeval teen seda
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
14.10.2005 16:06:45
|
|
|
| tsitaat: |
K750i'l on ju 850mAh aku. ei tahaks uskuda, et Samsa oma suurema akuga peab vähem vastu
|
Arvesta sellega, et telefonidel on erinevad voolutarbimised.
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.10.2005 16:29:34
|
|
|
Samsungi suurim tarbija on displei (mis on teistest peajagu üle), ikkagi ei taha uskuda, et SE kauem peab.
muidu need SE ametlikud andmed on ka nii nagu nad on. töökaaslase 630 pidi suutma 9h rääkida, kuid asi oli sellest kaugel. aku pidas umbes sama kaua rääkimist kui minu Samsa D500
ja krt see K750i displei jääb isegi minu telefonile alla (nii kiiruselt kui selguselt), ei kujuta ette mis see D600 disp. on
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
16.10.2005 17:26:26
|
|
|
kas selline suur ekraan taskus ajapikku kriimustuma ei hakka? saan aru küll, et kallis telefon ja seda hoiad ikka rohkem, kuid taskus kandes ja ise küljega nt bussi ust riivates on ikka ekraan ju kriimuline...
ise samsa x640 omanik, tollel on peal selline must läikiv plast vms. hoian küll telefoni hästi, kuid taskus olev tolm või sinna sattunud liivaterad on ikka selle musta plasti suutnud päris normilt ära kriimustada. teised vb ei märkagi alguses, aga omanik saab aru...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.10.2005 18:36:20
|
|
|
minu D500 displei on küll nagu uus (üle viie kuu kasutanud)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.10.2005 21:00:55
|
|
|
mina isiklikult võtaks D600 vast parema meelega.
minu jaoks on kaamera üsna tähtis (1Mpx vs 2Mpx). ja hind on ka vist sellel T809'l mõnusalt soolane.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
16.10.2005 21:53:12
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
mina isiklikult võtaks D600 vast parema meelega.
minu jaoks on kaamera üsna tähtis (1Mpx vs 2Mpx). ja hind on ka vist sellel T809'l mõnusalt soolane. |
njah see T809 (ma arvan, et non-branded versioon tuleb äkki T800(arnie, anyone )? ), on veel suht kaugel omadega ning ega D600 ka väga odav just ei tule.
vähemalt kui ma D500 ostsin kunagi ammu, siis küll süda tilkus verd
edit:
omg, luts
http://www.phonescoop.com/articles/digital_2005/index.php?p=t809
tundus väiksem :S
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.10.2005 22:10:22
|
|
|
mina teen arvatavasti nii: maikuus saab D500 järelmaks läbi. müün maha (hea müügiargument on veel see, et selleks ajaks on 2a. garantiid veel alles ). saadud raha eest saan osta miski normaalse suurema mälukaardi plus D600 sissemaks (tegelt peaks veelgi rohkem üle jääma, niiet peaks ka saama ). ning siis jälle aasta aega plekin 400.- kuus vmt.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
17.10.2005 21:30:20
|
|
|
| paksust ei anna muidugi võrrelda neil kahel pillil...T809 vs D600 mõtlen
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.10.2005 21:50:49
|
|
|
IMO sellist kilu käes ka üsna ebamugav hoida, eriti suuremate kätega.
taskus muidugi hea. aga telefoni kasutatakse üldjuhul siiski käes
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
21.10.2005 21:23:52
|
|
|
| nüüd jäi see telefon mulle ka silma, hinna pärast. 3870 eeku tele2-s.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
21.10.2005 21:49:52
|
|
|
On see mingi kampaania? D500 on kallim.
Sellise über hinna eest tuleb ta vist ära osta. Olgugi, et Tele2.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pixma
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
21.10.2005 21:51:36
|
|
|
| kas keegi juba ostis endale selle telefon tele2 selle hinnaga? minu meelest see on mingi viga
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
21.10.2005 22:17:30
|
|
|
viga kindlasti mitte, asjalikke samsunge enam-vähem samas hinnaklassis on ju teisigi, E730 näiteks. Ilusa mattmustana pealekauba (veebis on hõbedane). Arvan, et kas homme või lähipäevil on D600 müügil ka, hinnasildid on igatahes juba valmis vorbitud.
edit: miks, oo miks ei võiks D600 raadioga olla. Siis ostaks kohemaid ära.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pixma
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
21.10.2005 23:19:53
|
|
|
raadio ei ole kõige tähtsam seal on üks parimatest ekraanides mobiiltelefonidel 262 144 värvi QVGA TFT, 320 x 240 pikselit, 8 rida, seal on 3d sound, mp3, 2mp, card slot, tvout, ja Pixel viewer minu meelest kõige olulisem programm )saab vaadata ms office ja pdf faile=.. ja ikka hind peab olema kuskil 6500 miinumum
ja veel d500 on slaider siis e720 on sama nagu d500 aga teises form faktoris ja siis e730 on sama mudel nagu e720 lihtsalt raadio lisatud. D600 on praegu samsungil topp produkt
http://www.kermet.ee/index.php?action=2&sub_id=5&id=2247
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
22.10.2005 14:03:54
|
|
|
mulle oleks raadio küll tähtis, aga 3,9k eest võin ka silma kinni pigistada...
Oskab keegi aimata, kui hästi-halvasti D600 Outlook'iga suhtleb?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
22.10.2005 18:38:35
|
|
|
| pixma kirjutas: |
| kas keegi juba ostis endale selle telefon tele2 selle hinnaga? minu meelest see on mingi viga |
Tartu Lõunakeskuse esindusest öeldi, et tuleb müügile nädala pärast.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.10.2005 18:53:38
|
|
|
tea kas mulle ainult tundub, või slider-tüüpi telefonide akud kannatavad palju rohkem rääkimist?
mahud ju iseenesest akudel enam-vähem ühte auku, aga aegadel kõvad vahed. (a'la 7h vs. 3h)
clamshell'idel küll töötab rääkimise ajal 2 displeid korraga, aga sellist vahet ikka ei tohiks tulla
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
22.10.2005 19:22:36
|
|
|
| teab keegi pakkuda, mis selle telefoni karbist leida võib? Peale telefoni enda, muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.10.2005 19:39:29
|
|
|
| tsitaat: |
Package Contents:
Samsung SGH-D600
Li-ion Battery
Travel Charger
USB Cable
AV Cable
Handsfree
CD Rom
User Manual |
siit siis selline info.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.10.2005 20:51:23
|
|
|
krt kui kaasas oleks stereo BT handsfree, siis käiks selle eest lõdvalt 7k ka välja
see kinnisidee toimib ka minul kuigi D500'ga olen ülimalt rahul, siis tahaks ikkagi D600 saada
muidu on kellelgi silma jäänud, kas slideri konstruktsioon on plastist (nagu E630) või ikka metallist (nagu D500)?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
22.10.2005 20:52:38
|
|
|
| piltidelt paistab küll sama metalne kui D500.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.10.2005 21:19:30
|
|
|
aga üht ma kardan D600 puhul: suunaklahvide mugavust!
D500'l nad kenasti kõrgemal ja väga mugav vajutada. aga D600'l nad "augus"
ja teine asi on kaamera "silm". D500'l klapi all peidus ja ei määrdu ega saa kraapse. D600'l aga hõõrub koguaeg vastu pükste taskut.
klapi üleslükkamine kah D600'l tõenäoliselt ebamugavam (D500'l kummiriba, mis mõnes mõttes hea, samas ka paha).
igatahes saatsin EMT'i maili millal ja mis hinnaga D600 müüki saabub
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
23.10.2005 00:02:11
|
|
|
Einoh, las tuleb müüki ja küll siis vaatab-mõtleb. Kui tele2-s K750i hind kolinal kukuks, mõtleks ka tolle peale (aasta lõpuks on kindlasti sealgi ca 3,5k).
Kui D600 osutub täiesti vastupandamatuks, siis ostan ära. Kui aga miskit liigselt häirivat on, siis mitte - pole mõtet järjekordset "poolikut" ostu teha, mis mind sisimas ei rahulda. Tahaks lõpuks ometi partnerit aastateks.
K750i ees on nii mõnigi eelis - stiilsem, parem ekraan, võimalus kasutada numbriklahve kiirvalikuks ning mulle meelepärasem kõneregister.
edit: kaamerasilma paigutus pole minu jaoks väga hull, T630'l on ka väljaspool ja siiamaani kriimudeta. Eks siis tuleks ka D600 tarvis korralik vöökott osta. Telefon säilib paremini, mugavam kätte saada ning tasku jääb kah muu kraami tarvis vabaks.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
23.10.2005 00:12:43
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| K750i ees on nii mõnigi eelis - stiilsem, parem ekraan, võimalus kasutada numbriklahve kiirvalikuks ning mulle meelepärasem kõneregister. |
Millest sa seda järeldad?
K750i: 176 x 220 pixels & 256K colors
D600: 240 x 320 pixels & 256K colors
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.10.2005 00:20:26
|
|
|
Enamik ülevaateid peab D600 ekraani paremaks.
Ühe kasutaja hinnang:
| tsitaat: |
Naim.F.C
I bought my GF a D600 a few days back.
Played with it for 2 full days before giving it to her.
Very nice fone.
Cute, very high build quality, decent battery life, speaker volume.
All interfaces and UI look very smart and the screen is gorgeous.
But the camera is lackluster and takes an age to take/save shots.
Video is very good, but still not 903 quality even with CIF resolutions.
No memory card included! Why?!
The UI, although nice to look at, is no where near as efficient, customisable, feature rich and useful as SE's. The only thing it had that I liked over SE UI was that you could password protect certain elements of the fone.
Pics, Vids etc. Though I believe you could also do this on the D500?
Overall the W800i/K750i easily take it for me.
Definately the best all round 2G fone available on the market.
It near enough hits all the right spots. Camera, UI, MP3, bettery life etc, all just make it much more user friendly and appealing.
The video quality is good, just not as good as the Samsungs, especially on PC anyway.
It's MP3, Camera, Speed, UI and battery (K750i/W800i)
vs
Video, better looking UI, better screen and form factor (D600)
K750i/W800i for me.
P.S The D600 also has a web browser, but the cahe/memory limit is ridiculous. It loads up about 20% of ebay.co.uk before running out of space!
Not very useful at all.
|
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.10.2005 00:25:30
|
|
|
| fly2k kirjutas: |
| sevenhugs kirjutas: |
| K750i ees on nii mõnigi eelis - stiilsem, parem ekraan, võimalus kasutada numbriklahve kiirvalikuks ning mulle meelepärasem kõneregister. |
Millest sa seda järeldad?
K750i: 176 x 220 pixels & 256K colors
D600: 240 x 320 pixels & 256K colors |
ise küsid ja ise vastad?
muidu töökaaslasel kah oli 630, ning peale 9 kuud kasutamist ei suutnud ühtki selget pilti teha (mitte, et ta oleks seda kunagi suutnudki aga pildi kvaliteet langes kordades).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|