Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung D600 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
deface
HV kasutaja
deface

liitunud: 11.06.2004




sõnum 10.03.2005 02:59:43 Samsung D600 vasta tsitaadiga

The screen is 262K with the resolution of 240x320 pixels
The dimensions are 96 x 46.5 x 21.5 mm while the weight is 99 grams
Memory capacity is 88 MB
integrated 2-megapixel camera goes with a flash
T-Flash card slot
I think one of the best phones in 2005


Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TT-
HV vaatleja
-TT-

liitunud: 17.09.2004




sõnum 10.03.2005 14:13:56 Re: Uus Samsung D600 vasta tsitaadiga

deface kirjutas:
The screen is 262K with the resolution of 240x320 pixels


icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 10.03.2005 16:06:25 vasta tsitaadiga

Sarnane on ka Samsung SHG-Z700 ainult et 3MP kaameraga ja klapiga.
Ja kõige parema ekraaniga telefonid peaks olema uuted panasonicud, näiteks MX7
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Desmond5
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2002




sõnum 26.06.2005 07:20:48 vasta tsitaadiga

Mõtlesin tükk aega D500 osta, aga nüüd mõtlen, et äkki ootaks D600 ära. Kas keegi teab millal see Eesti lettidele jõuab ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2005 13:33:53 vasta tsitaadiga

Nojah, kena ta on, kuid ise lootsin mingit uut moodi disani võrreldes d500'ga.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 26.06.2005 23:36:48 vasta tsitaadiga

Desmond5 kirjutas:
Mõtlesin tükk aega D500 osta, aga nüüd mõtlen, et äkki ootaks D600 ära. Kas keegi teab millal see Eesti lettidele jõuab ?

aug lõpp sept algus
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2005 20:18:23 vasta tsitaadiga

Sept algus käes kuid müügil pole veel näha....lugesin kah terve ülevaate läbi...sama kuid venekeelse:

http://www.mobile-review.com/review/samsung-d600-en.shtml
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2005 20:32:37 vasta tsitaadiga

muidu kena küll, aga võrreldes d500'ga ka paar miinust:
1) suurus - d600 siiski suurem (minimaalselt, aga norimiseks tõin välja icon_razz1.gif )
2) kaamera - ta võib küll 2MP olla, aga sellest on vähe tolku, kui kaamera "läätsed" taskus iga minutiga aina rohkem määrduvad.
samas väga suureks plussiks mälukaardivõimalus thumbs_up.gif

mul on tunne, et Samsungi D-seerialt ma enam ei koli icon_biggrin.gif (kui just Alcatel millegi väga heaga lõpuks hakkama ei saa)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2005 20:54:32 vasta tsitaadiga

arm2004, D600-ja pilti saab lasta ka TV-sse + veel mainimata jäi , et seal saab ka vaadata igast dokumente....world jne...presentatsiooniks isegi kõlbulik...mini icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2005 22:40:45 vasta tsitaadiga

aga disain ikkagi mu meelest D500'l parem icon_razz1.gif
mitte sellest, et oman d500, vaid sellest, et liiga e630 moodi. tõmbab müügiedu maha icon_rolleyes.gif (kes tahab kalli raha eest odavat asja? icon_wink.gif ) selles hinnaklassis otsitakse välimuse ja omaduste kooskõla...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Whitetiger
HV vaatleja
Whitetiger

liitunud: 13.09.2005




sõnum 13.09.2005 21:56:17 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
aga disain ikkagi mu meelest D500'l parem icon_razz1.gif

Mul on D-500 kuskil 3 kuud ja olen täiesti rahul sellega, väga mugav kasutada. Vaba mälu 96 Mb (tegelikult 128 Mb, aga 32 on progrede all jms). Kui osta veel hea Blootooth device arvutile, siis on väga mugav tõmmata ükskõik mida sellele mobiilile (mp3, *.jad ja *.jar applete, jpg ja gif-e). Ja 1,3 MegaPixeline kaamera ajab asja täitsa ära, kui käsi ei värise väga, siis tuleb üsnagi ilus pilt (Kui võrrelda normaalse digikaga res. 1280*1024). Nii et minu jaoks on ikka D-500 vägagi hea mudel Samsungitel.
P.S kaasaskantav kõlar on veel üks pluss. Ainus miinus on minu jaoks, et ei saa nagu nokiatel igale asjale (Alarm, SMS helin jms ise helinat valida, vaid on piiratud)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2005 22:02:04 vasta tsitaadiga

mulle pole küll seda vaja rääkida, mul D500 umbkaudu 5 kuud olnud icon_razz1.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2005 23:57:59 vasta tsitaadiga

milleks sa seda kaasaskantavat kõlarit kasutad? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2005 10:41:16 vasta tsitaadiga

sevenhugs, teeb pidusid sellega icon_wink.gif icon_lol.gif ...ju siis mp3 kuulamiseks
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2005 07:37:44 vasta tsitaadiga

Samsungi eesti lehel on D600 igatahes olemas thumbs_up.gif
eks varsti saab näha mis ta meil maksma hakkab icon_smile.gif
aga sellest ei saanud aru, et miski T-Flash mälukaardi seade vmt. pole kuulnudki sellisest asjast icon_confused.gif
aga aku vähemalt kõvem, kui D500'l (800 vs. 950) thumbs_up.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supsu
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 14.10.2005 11:01:50 vasta tsitaadiga

http://www.kermet.ee/index.php?action=2&sub_id=5&id=2247

umbkaudne hind algul, eks hakkab mõnisadea siia sinna maksma. aga kas on ka oma 7 kilost hinda väärt?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2005 12:49:54 vasta tsitaadiga

oleks miski 256MB mälukaart kaasas, siis IMO oleks küll seda väärt.
omadused muidu samad mis SE K750i'l mis maksab kah umbes samasse kanti...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2005 15:49:06 vasta tsitaadiga

T-flashi all mõeldakse ilmselt transflashi. Eestis tuntud telefonidest kasutusel näiteks Motorola E398 puhul.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Desmond5
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2002




sõnum 14.10.2005 15:55:26 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
oleks miski 256MB mälukaart kaasas, siis IMO oleks küll seda väärt.
omadused muidu samad mis SE K750i'l mis maksab kah umbes samasse kanti...


Päris samad ikka ei ole ... kuigi D600 on ka 2 MP kaamera, on kvaliteet siiski halvem, kui K750'l.
Samuti puudub raadio ning ka aku kestvus on väiksem. Plussideks on minujaoks välimus, suurem
ekraan, EDGE (D600E mudelil ainult) toetus ja stereo spiikerid (sellest tunnen ma K750 puhul eriti
puudust). See palju reklaamitud TV-OUT jätab mind täiesti külmaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2005 15:57:01 vasta tsitaadiga

palju sellised asjad üldse maksavad?
HV hinnakirjast ei suutnud igatahes leida icon_confused.gif
kui selline haruldane (s.t. kallis) kaart kasutusel, siis hakkan tõsiselt kahtlema D500=>D600 üleminekut...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2005 16:00:28 vasta tsitaadiga

neti.ee annab esimesena selle lehe ja hinna:
http://www.maksifoto.ee/index.php?main=17&productCat=150
128mb, 490 krooni

edit: zebras hoopis zebralikumad-sõbralikumad hinnad:
http://www.zebra.ee/S2/Products.aspx?iCatID=1556&iShopID=1
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2005 16:00:40 vasta tsitaadiga

Desmond5 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
oleks miski 256MB mälukaart kaasas, siis IMO oleks küll seda väärt.
omadused muidu samad mis SE K750i'l mis maksab kah umbes samasse kanti...


Päris samad ikka ei ole ... kuigi D600 on ka 2 MP kaamera, on kvaliteet siiski halvem, kui K750'l.
Samuti puudub raadio ning ka aku kestvus on väiksem. Plussideks on minujaoks välimus, suurem
ekraan, EDGE (D600E mudelil ainult) toetus ja stereo spiikerid (sellest tunnen ma K750 puhul eriti
puudust). See palju reklaamitud TV-OUT jätab mind täiesti külmaks.

K750i'l on ju 850mAh aku. ei tahaks uskuda, et Samsa oma suurema akuga peab vähem vastu icon_rolleyes.gif
olen proovinud K750i ainult ühte klappi (ja selle heli oli parem kui D500'l). mõlemit klappi proovinud pole, aga esmaspäeval teen seda icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2005 16:06:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

K750i'l on ju 850mAh aku. ei tahaks uskuda, et Samsa oma suurema akuga peab vähem vastu


Arvesta sellega, et telefonidel on erinevad voolutarbimised.

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2005 16:29:34 vasta tsitaadiga

Samsungi suurim tarbija on displei (mis on teistest peajagu üle), ikkagi ei taha uskuda, et SE kauem peab.
muidu need SE ametlikud andmed on ka nii nagu nad on. töökaaslase 630 pidi suutma 9h rääkida, kuid asi oli sellest kaugel. aku pidas umbes sama kaua rääkimist kui minu Samsa D500 icon_razz.gif
ja krt see K750i displei jääb isegi minu telefonile alla (nii kiiruselt kui selguselt), ei kujuta ette mis see D600 disp. on icon_eek.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 16.10.2005 17:26:26 vasta tsitaadiga

kas selline suur ekraan taskus ajapikku kriimustuma ei hakka? saan aru küll, et kallis telefon ja seda hoiad ikka rohkem, kuid taskus kandes ja ise küljega nt bussi ust riivates on ikka ekraan ju kriimuline...

ise samsa x640 omanik, tollel on peal selline must läikiv plast vms. hoian küll telefoni hästi, kuid taskus olev tolm või sinna sattunud liivaterad on ikka selle musta plasti suutnud päris normilt ära kriimustada. teised vb ei märkagi alguses, aga omanik saab aru...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2005 18:36:20 vasta tsitaadiga

minu D500 displei on küll nagu uus icon_rolleyes.gif (üle viie kuu kasutanud)
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 16.10.2005 20:54:52 vasta tsitaadiga

d600 ei ole just eriti huvitav...
võrreldes sellise asjaga icon_smile.gif
http://mobileburn.com/gallery.jsp?Id=1720&source=HOMETOP
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2005 21:00:55 vasta tsitaadiga

mina isiklikult võtaks D600 vast parema meelega.
minu jaoks on kaamera üsna tähtis (1Mpx vs 2Mpx). ja hind on ka vist sellel T809'l mõnusalt soolane.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 16.10.2005 21:53:12 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mina isiklikult võtaks D600 vast parema meelega.
minu jaoks on kaamera üsna tähtis (1Mpx vs 2Mpx). ja hind on ka vist sellel T809'l mõnusalt soolane.

njah see T809 (ma arvan, et non-branded versioon tuleb äkki T800(arnie, anyone icon_lol.gif )? ), on veel suht kaugel omadega ning ega D600 ka väga odav just ei tule.
vähemalt kui ma D500 ostsin kunagi ammu, siis küll süda tilkus verd icon_razz.gif

edit:
omg, luts
http://www.phonescoop.com/articles/digital_2005/index.php?p=t809
tundus väiksem :S
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2005 22:10:22 vasta tsitaadiga

mina teen arvatavasti nii: maikuus saab D500 järelmaks läbi. müün maha (hea müügiargument on veel see, et selleks ajaks on 2a. garantiid veel alles icon_razz.gif ). saadud raha eest saan osta miski normaalse suurema mälukaardi plus D600 sissemaks (tegelt peaks veelgi rohkem üle jääma, niiet beer_yum.gif peaks ka saama icon_biggrin.gif ). ning siis jälle aasta aega plekin 400.- kuus vmt.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2005 21:30:20 vasta tsitaadiga

paksust ei anna muidugi võrrelda neil kahel pillil...T809 vs D600 mõtlen
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2005 21:50:49 vasta tsitaadiga

IMO sellist kilu käes ka üsna ebamugav hoida, eriti suuremate kätega.
taskus muidugi hea. aga telefoni kasutatakse üldjuhul siiski käes icon_wink.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2005 21:23:52 vasta tsitaadiga

nüüd jäi see telefon mulle ka silma, hinna pärast. 3870 eeku tele2-s.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 21.10.2005 21:49:52 vasta tsitaadiga

On see mingi kampaania? D500 on kallim. icon_lol.gif
Sellise über hinna eest tuleb ta vist ära osta. Olgugi, et Tele2. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pixma
HV kasutaja
pixma

liitunud: 08.04.2005




sõnum 21.10.2005 21:51:36 vasta tsitaadiga

kas keegi juba ostis endale selle telefon tele2 selle hinnaga? minu meelest see on mingi viga
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2005 22:17:30 vasta tsitaadiga

viga kindlasti mitte, asjalikke samsunge enam-vähem samas hinnaklassis on ju teisigi, E730 näiteks. Ilusa mattmustana pealekauba (veebis on hõbedane). Arvan, et kas homme või lähipäevil on D600 müügil ka, hinnasildid on igatahes juba valmis vorbitud.

edit: miks, oo miks ei võiks D600 raadioga olla. Siis ostaks kohemaid ära.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pixma
HV kasutaja
pixma

liitunud: 08.04.2005




sõnum 21.10.2005 23:19:53 vasta tsitaadiga

raadio ei ole kõige tähtsam seal on üks parimatest ekraanides mobiiltelefonidel 262 144 värvi QVGA TFT, 320 x 240 pikselit, 8 rida, seal on 3d sound, mp3, 2mp, card slot, tvout, ja Pixel viewer minu meelest kõige olulisem programm )saab vaadata ms office ja pdf faile=.. ja ikka hind peab olema kuskil 6500 miinumum
ja veel d500 on slaider siis e720 on sama nagu d500 aga teises form faktoris ja siis e730 on sama mudel nagu e720 lihtsalt raadio lisatud. D600 on praegu samsungil topp produkt
http://www.kermet.ee/index.php?action=2&sub_id=5&id=2247
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2005 14:03:54 vasta tsitaadiga

mulle oleks raadio küll tähtis, aga 3,9k eest võin ka silma kinni pigistada...
Oskab keegi aimata, kui hästi-halvasti D600 Outlook'iga suhtleb?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 22.10.2005 18:38:35 vasta tsitaadiga

pixma kirjutas:
kas keegi juba ostis endale selle telefon tele2 selle hinnaga? minu meelest see on mingi viga

Tartu Lõunakeskuse esindusest öeldi, et tuleb müügile nädala pärast.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2005 18:53:38 vasta tsitaadiga

tea kas mulle ainult tundub, või slider-tüüpi telefonide akud kannatavad palju rohkem rääkimist? icon_rolleyes.gif
mahud ju iseenesest akudel enam-vähem ühte auku, aga aegadel kõvad vahed. (a'la 7h vs. 3h)
clamshell'idel küll töötab rääkimise ajal 2 displeid korraga, aga sellist vahet ikka ei tohiks tulla icon_confused.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2005 19:22:36 vasta tsitaadiga

teab keegi pakkuda, mis selle telefoni karbist leida võib? Peale telefoni enda, muidugi.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2005 19:39:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Package Contents:

Samsung SGH-D600
Li-ion Battery
Travel Charger
USB Cable
AV Cable
Handsfree
CD Rom
User Manual

siit siis selline info.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2005 20:22:33 vasta tsitaadiga

bluetooth stereo handsfree võiks kaasas olla icon_smile.gif
transflashist - zebra laos on ümmargune null. http://www.zebra.ee/S2/Products.aspx?iCatID=1556&iShopID=1
554kr eest saab 256mb kaardi aga siit: http://ee.nomatica.com/index.asp?chargement=/memoire/transflash256ET.htm

OT: See telefon muutub vaikselt kinnisideeks. Ühtlasi sobiks Samsung D600 hästi kokku mu Dell D600'ga 8)
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2005 20:51:23 vasta tsitaadiga

krt kui kaasas oleks stereo BT handsfree, siis käiks selle eest lõdvalt 7k ka välja icon_biggrin.gif
see kinnisidee toimib ka minul icon_smile.gif kuigi D500'ga olen ülimalt rahul, siis tahaks ikkagi D600 saada icon_biggrin.gif
muidu on kellelgi silma jäänud, kas slideri konstruktsioon on plastist (nagu E630) või ikka metallist (nagu D500)?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2005 20:52:38 vasta tsitaadiga

piltidelt paistab küll sama metalne kui D500.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2005 21:19:30 vasta tsitaadiga

aga üht ma kardan D600 puhul: suunaklahvide mugavust!
D500'l nad kenasti kõrgemal ja väga mugav vajutada. aga D600'l nad "augus" icon_rolleyes.gif
ja teine asi on kaamera "silm". D500'l klapi all peidus ja ei määrdu ega saa kraapse. D600'l aga hõõrub koguaeg vastu pükste taskut.
klapi üleslükkamine kah D600'l tõenäoliselt ebamugavam (D500'l kummiriba, mis mõnes mõttes hea, samas ka paha).

igatahes saatsin EMT'i maili millal ja mis hinnaga D600 müüki saabub icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2005 00:02:11 vasta tsitaadiga

Einoh, las tuleb müüki ja küll siis vaatab-mõtleb. Kui tele2-s K750i hind kolinal kukuks, mõtleks ka tolle peale (aasta lõpuks on kindlasti sealgi ca 3,5k).
Kui D600 osutub täiesti vastupandamatuks, siis ostan ära. Kui aga miskit liigselt häirivat on, siis mitte - pole mõtet järjekordset "poolikut" ostu teha, mis mind sisimas ei rahulda. Tahaks lõpuks ometi partnerit aastateks.
K750i ees on nii mõnigi eelis - stiilsem, parem ekraan, võimalus kasutada numbriklahve kiirvalikuks ning mulle meelepärasem kõneregister.

edit: kaamerasilma paigutus pole minu jaoks väga hull, T630'l on ka väljaspool ja siiamaani kriimudeta. Eks siis tuleks ka D600 tarvis korralik vöökott osta. Telefon säilib paremini, mugavam kätte saada ning tasku jääb kah muu kraami tarvis vabaks.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 23.10.2005 00:12:43 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
K750i ees on nii mõnigi eelis - stiilsem, parem ekraan, võimalus kasutada numbriklahve kiirvalikuks ning mulle meelepärasem kõneregister.

Millest sa seda järeldad? icon_rolleyes.gif

K750i: 176 x 220 pixels & 256K colors
D600: 240 x 320 pixels & 256K colors
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2005 00:20:26 vasta tsitaadiga

Enamik ülevaateid peab D600 ekraani paremaks.

Ühe kasutaja hinnang:

tsitaat:

Naim.F.C
I bought my GF a D600 a few days back.
Played with it for 2 full days before giving it to her.

Very nice fone.
Cute, very high build quality, decent battery life, speaker volume.
All interfaces and UI look very smart and the screen is gorgeous.

But the camera is lackluster and takes an age to take/save shots.
Video is very good, but still not 903 quality even with CIF resolutions.

No memory card included! Why?!

The UI, although nice to look at, is no where near as efficient, customisable, feature rich and useful as SE's. The only thing it had that I liked over SE UI was that you could password protect certain elements of the fone.
Pics, Vids etc. Though I believe you could also do this on the D500?

Overall the W800i/K750i easily take it for me.
Definately the best all round 2G fone available on the market.
It near enough hits all the right spots. Camera, UI, MP3, bettery life etc, all just make it much more user friendly and appealing.
The video quality is good, just not as good as the Samsungs, especially on PC anyway.

It's MP3, Camera, Speed, UI and battery (K750i/W800i)

vs

Video, better looking UI, better screen and form factor (D600)

K750i/W800i for me.


P.S The D600 also has a web browser, but the cahe/memory limit is ridiculous. It loads up about 20% of ebay.co.uk before running out of space!
Not very useful at all.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2005 00:25:30 vasta tsitaadiga

fly2k kirjutas:
sevenhugs kirjutas:
K750i ees on nii mõnigi eelis - stiilsem, parem ekraan, võimalus kasutada numbriklahve kiirvalikuks ning mulle meelepärasem kõneregister.

Millest sa seda järeldad? icon_rolleyes.gif

K750i: 176 x 220 pixels & 256K colors
D600: 240 x 320 pixels & 256K colors

ise küsid ja ise vastad? icon_razz.gif

muidu töökaaslasel kah oli 630, ning peale 9 kuud kasutamist ei suutnud ühtki selget pilti teha (mitte, et ta oleks seda kunagi suutnudki icon_razz.gif aga pildi kvaliteet langes kordades).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung D600 mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.