Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  võlts Hanzanet :-)) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2002 20:28:26 võlts Hanzanet :-)) vasta tsitaadiga

link :: NANZANETTTTTTTTTTTTT

icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_lol.gif


viimati muutis meesmetsast 17.07.2006 23:50:39, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2002 20:37:42 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif 2x beer_yum.gif

UPDATE:
Kuna vanast kohast võeti asi maha, siis anname uue koha lingi ka.
link ::: GANZANET :::


viimati muutis voyager_est 25.05.2006 18:25:18, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2002 20:41:07 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 24.12.2002 20:44:20 vasta tsitaadiga

irw
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Insidefake
HV kasutaja
Insidefake

liitunud: 12.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2002 00:32:26 vasta tsitaadiga

irw päris valus asi icon_razz.gif saadaks hanza töötajatele vennad vist lähex natuke leili icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2002 00:49:12 vasta tsitaadiga

Huvitav kes selle autor. icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2002 00:53:00 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_smile.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif
thumbs_up.gif

huvitav kui kaua see seal püsib
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.12.2002 01:12:31 vasta tsitaadiga

See ei ole esimene kord, kui sellist asja tehakse. Samuti pole see parim tehtutest. Labasevõitu, aga naljakas ikkagi icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2002 01:30:42 vasta tsitaadiga

rofl icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2002 01:42:31 vasta tsitaadiga

OK! Asi võib tõesti naljakas olla!
KUID KAS KEEGI SELETAKS ÄRA NENDE EELNEVATE POSTITUSTE MÕTTE???? icon_eek.gif

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2002 01:51:52 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
OK! Asi võib tõesti naljakas olla!
KUID KAS KEEGI SELETAKS ÄRA NENDE EELNEVATE POSTITUSTE MÕTTE???? icon_eek.gif

Kuule ega sa pornokomisjonis eip tööta öled nii toriseva moega.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 25.12.2002 01:58:47 vasta tsitaadiga

no kamoon,
mingi 10 rida järjest irw,
pangu siis mingi kommentaargi vms thumbs_down.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2002 02:37:06 vasta tsitaadiga

Ajas naerma küll icon_lol.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2002 13:15:05 vasta tsitaadiga

meesmetsast kirjutas:
Trainspotting kirjutas:
OK! Asi võib tõesti naljakas olla!
KUID KAS KEEGI SELETAKS ÄRA NENDE EELNEVATE POSTITUSTE MÕTTE???? icon_eek.gif

Kuule ega sa pornokomisjonis eip tööta öled nii toriseva moega.

Miks siis kohe pornokomisjonis icon_biggrin.gif
lihtsalt närvi ajavad taolised mõttetud postitused, nagu thumbs_up.gif , beer_yum.gif , icon_lol.gif jne!
Kui midagi tarka juurde pole öelda, siis pole üldse mõtet postitada!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2002 13:42:07 Re: võlts Hanzanet :-)) vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
/---/
lihtsalt närvi ajavad taolised mõttetud postitused, nagu thumbs_up.gif , beer_yum.gif , icon_lol.gif jne!
Kui midagi tarka juurde pole öelda, siis pole üldse mõtet postitada!


Sa mees vaata kõigepealt, mida teemapüstitaja ütles.

meesmetsast kirjutas:
icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_lol.gif


Siis ütle, mida terka üldse saaks sellisel puhul juurde öelda?

Ja lõpetuseks biz.dets'i kohta: thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kmail
HV kasutaja


liitunud: 07.10.2002




sõnum 25.12.2002 13:44:48 vasta tsitaadiga

inimesed lihtsalt avaldasid oma arvamust et oli naljakas
nii peabki!
ega meil sinn mingi matustefoorum pole vaid naljakad juhtumised
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2002 14:26:42 vasta tsitaadiga

Tõlgin siis asja arusaadavaks ;
Vaatasin ja naersin icon_lol.gif ,siis vaatasin ja naersin veelkord icon_lol.gif ,siis mõtlesin, et nii laheda asja thumbs_up.gif peale peaks väikse õlle laskma beer_yum.gif ,ning kui õlu juba sees(saaremaa x),tuli väike irw veel icon_lol.gif
Polnudki nii väga keeruline ja egas emotsioone saa alati sõnadega väljendadaö
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan
HV kasutaja


liitunud: 05.10.2002




sõnum 25.12.2002 14:36:35 vasta tsitaadiga

kriimsilm kirjutas:
icon_biggrin.gif icon_smile.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif
thumbs_up.gif

huvitav kui kaua see seal püsib


Praegu enam üleval pole, kuigi oleks oma silmagagi tahtnud näha mida värki (kuuldavasti pidi olema icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif ). Huvitav, kas mulle ainult tundub või ongi nii et Hansa kuidagi väga sihikule võetud? Hobuseraua a la Ühispanga kohta pole näinud midagi liikumas? icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 25.12.2002 15:03:23 vasta tsitaadiga

kmail kirjutas:
inimesed lihtsalt avaldasid oma arvamust et oli naljakas
nii peabki!


Kas koolis ka kui õpetaja küsib su arvamust millegi kohta-et siis hakkad kõva häälega irvitama ja õllet viskama tunnis? icon_razz.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.12.2002 15:09:45 vasta tsitaadiga

postid mis koosnevad ainult v6i v2ga rohketest smiledest j2rjestikku
a'la icon_smile.gif icon_wink.gif icon_rolleyes.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif thumbs_down.gif
v6ib v2ga lihtsalt lugeda läbuks ja kujundab ka kasutaja mainet omajagu icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 25.12.2002 15:40:50 vasta tsitaadiga

päris koom asi oli...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 25.12.2002 18:39:11 vasta tsitaadiga

Naljakas oli see "moditud" pilt ja tekst,a eriti ajasid naerma need variandid.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.12.2002 21:54:40 vasta tsitaadiga

Krt ma naersin seda terve päeva läbi icon_smile.gif mega irwwww....
Tegijatele au ja kiitus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 25.12.2002 23:16:28 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Krt ma naersin seda terve päeva läbi icon_smile.gif mega irwwww....
Tegijatele au ja kiitus icon_biggrin.gif


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Mul vanemad olid kah kägaras seda nähes ! BRAVO POISID ... tjelleril ljäks djata kjaabel sjassi . beer_yum.gif icon_lol.gif mai kannata seda lehte vaadta ... mai saaaaaaaaaaa .... naera ribadeks . icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
typical
HV kasutaja
typical

liitunud: 02.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2002 23:36:57 vasta tsitaadiga

kristjan kirjutas:


Praegu enam üleval pole, kuigi oleks oma silmagagi tahtnud näha mida värki (kuuldavasti pidi olema icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif )....


on veel üleval (vähemalt minul)
proovi veelkord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 26.12.2002 00:38:25 vasta tsitaadiga

link :: Eesti Ühispang

Mai tea tegin kah lambist midagi siis ühispangast icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2002 00:44:45 vasta tsitaadiga

:[Noodle]: kirjutas:
Mai tea tegin kah lambist midagi siis ühispangast icon_biggrin.gif icon_wink.gif

No aga viletsalt tegid icon_biggrin.gif
index leht on puudu icon_biggrin.gif (minul ei avanud)
Kui viletsalt, siis uuesti

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2002 00:45:51 vasta tsitaadiga

mul avas enne küll, aga nüüd enam jah ei ava millegipärast
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 26.12.2002 00:49:28 vasta tsitaadiga

seoses muudatustega vabandame hetkel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan
HV kasutaja


liitunud: 05.10.2002




sõnum 26.12.2002 00:59:17 vasta tsitaadiga

:[Noodle]: kirjutas:
seoses muudatustega vabandame hetkel icon_biggrin.gif


Tüüpiline: just siis kui vaja mõni ülekanne kiirelt teha, vabandatakse, et asi rivist väljas. Kuhu me niimoodi jõuame? icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 26.12.2002 01:53:25 vasta tsitaadiga

töötame jälle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan
HV kasutaja


liitunud: 05.10.2002




sõnum 26.12.2002 01:55:26 vasta tsitaadiga

:[Noodle]: kirjutas:
Mai tea tegin kah lambist midagi siis ühispangast icon_biggrin.gif icon_wink.gif


Tegelikult ma üldse ei tahtnud ajendada kedagi nüüd Ühispanka hambusse võtma. Nii et visake pahad kavatsused peast !! icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2002 01:56:52 vasta tsitaadiga

:[Noodle]: kirjutas:
töötame jälle icon_biggrin.gif

Seda arvad sina icon_biggrin.gif
No nii panges see Eesti pangandus nüüd ka pole icon_biggrin.gif
Aga äkki ma ei saagi sinna ligi icon_eek.gif Pole ju Ühispange klient, turvanõuded on karmid thumbs_up.gif

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 26.12.2002 01:57:01 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis millivatt 26.12.2002 15:41:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 26.12.2002 02:16:08 vasta tsitaadiga

see juba on midagi,tuleb lausa lapsepõlv meelde kui Arnold NSVLiidu heaks rügas icon_razz.gif
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2002 12:15:37 vasta tsitaadiga

:[Noodle]: kirjutas:
Mai tea tegin kah lambist midagi siis ühispangast icon_biggrin.gif icon_wink.gif

Üldine iseloomustus sinu tehtud soperdisele: Hale matkimine!
Paistab, et sul vene rahvusega just kõige paremad läbisaamised pole! Ja arvad, et kõik, mis nad teevad on vilets ja naljakas. ja selle pärast neid matkidki!
Tahaks näha seda lehte, mille sina peaksid näiteks vene keeles tegema? Oleksid samuti paljud naerust kõveras!
Lingid on sul ka endiselt EÜP omad! Muutsid ainult natuke nimesid!
Mina seda asja enam naljakaks ei pea! Labane lahendus! Sama kehtib ka Millivatti lingi kohta!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristjan
HV kasutaja


liitunud: 05.10.2002




sõnum 26.12.2002 15:06:23 vasta tsitaadiga

Ja üldse, te hakkate vaikselt liikuma seadusega vastuollu. Soovitaks lõpetada, kuniks veel selle üle naerda annab... Sõbralik soovitus igaksjuhuks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.12.2002 15:23:42 vasta tsitaadiga

esimene link oli naljakas tõesti.... sest see oli selle hanza.net-i jura paroodia.... Aga need teised on juba niisama mingid jamad... Pole enam asjal pointi mu meelest.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2002 15:45:10 vasta tsitaadiga

Mõnitage keda tahate, aga president jätke rahule.
Kurat, riigi esimese mehega ei tehta nii.

Update: HVF on vastav link nüüd kadunud
Aga kui "rahuriigi" autor peaks seda siin lugema, siis ole mees ja võta see web üldse maha.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2rt_m2ger
HV vaatleja
m2rt_m2ger

liitunud: 30.09.2002




sõnum 26.12.2002 15:57:10 vasta tsitaadiga

Mehed madjarid!

Seoses pühade-aegse rohke alkoholitarbimise jääknähtudega soovitan teil soojalt MITTE KARJUDA!!!!
Tõestatud on jällegi, et isegi siis, kui laual säriseb verivorst, ei suuda eestlane hoida hambaid eemal liigikaaslastest...

m2ger

PS See, mis tundub mulle naljakas, ei pruugi olla sinu jaoks naljakas...
ehk, kellele ema, kellele tütar.

PPS Seaduste piirest mindi juba teema algatamisega välja.

_________________
Weaseling out of things is important to learn. It's what separates us from the animals... except the weasel.
/Homer Simpson/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristjan
HV kasutaja


liitunud: 05.10.2002




sõnum 26.12.2002 17:42:41 vasta tsitaadiga

m2rt_m2ger kirjutas:

PS See, mis tundub mulle naljakas, ei pruugi olla sinu jaoks naljakas...
ehk, kellele ema, kellele tütar.

PPS Seaduste piirest mindi juba teema algatamisega välja.


Vähemalt alguses oli naljakas, aga tõesti ... Teema äkki kinni ?!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 26.12.2002 18:16:42 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif ei kõigutand eriti... ma niisama tegin asja 10minutiga ja ei oodanudki mingit lainet lüüa icon_razz.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2002 00:09:03 vasta tsitaadiga

link :: SCREENSHOT---GANZANET ;-))

Korjatigi see leht maha,niipalju siis huumorist.
Tegin asjast screenshoti,kes soovib see proovib
Eip tea kas see ka kellelegi jalgu jääb ah icon_question.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 31.12.2002 01:18:49 vasta tsitaadiga

ega jah hetkehuumor oli asja eest nagu alati icon_rolleyes.gif
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nalja44
HV kasutaja
nalja44

liitunud: 15.07.2002




sõnum 02.01.2003 06:08:48 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/nalja44/ganzanet.zip
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 03.01.2003 21:04:43 vasta tsitaadiga

lahe leht oli icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 29.09.2003 18:29:46 vasta tsitaadiga

näh...maha võetud. ma tahtsin ka näha... icon_sad.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 29.09.2003 18:31:18 vasta tsitaadiga

insane clown posse kirjutas:
näh...maha võetud. ma tahtsin ka näha... icon_sad.gif

kaevur icon_neutral.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2003 18:45:00 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
insane clown posse kirjutas:
näh...maha võetud. ma tahtsin ka näha... icon_sad.gif

kaevur icon_neutral.gif
Selle aasta kaevurite päev oli 31. augustil - hiljaks jäid.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 29.09.2003 18:46:20 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
pang kirjutas:
insane clown posse kirjutas:
näh...maha võetud. ma tahtsin ka näha... icon_sad.gif

kaevur icon_neutral.gif
Selle aasta kaevurite päev oli 31. augustil - hiljaks jäid.

mõtlesin seda, et kaevas vana teema üles
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  võlts Hanzanet :-)) mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.