Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Olete kedagi perekonnast mängima meelitanud? peale venna :P märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 14:41:07 Olete kedagi perekonnast mängima meelitanud? peale venna :P vasta tsitaadiga

Ise õnneks ainult eks tüdruku sain haardesse (Carmageddonit mängima) kunagi aga õnneks kõik sai läbi icon_lol.gif aga hullemat pole vist kellelgi juhtunud kui sellel vennal siin icon_lol.gif

http://discuss.futuremark.com/forum/showflat.pl?Cat=&Board=gaminggeneral&Number=5586062&page=0&view=collapsed&sb=5&o=0&fpart=1

icon_lol.gif thumbs_up.gif

Kuda teiega lood on?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 05.10.2005 15:15:18 vasta tsitaadiga

mul paps pleab suht palju cod moh et rtce.. bloodomen siis ka mingid soul reaver jne
ise ta 42
pidevalt käib whinemas et lase tal mängida .. jube

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 05.10.2005 15:27:18 vasta tsitaadiga

Njaa..
Sõbra isa pelab koguaeg HOMM3'e.. icon_lol.gif
Praegust ongi jama, et sõber ei saa laupäevaks ja pühapäevaks LanPartyle tulla, sest isa tahab arvutit mängida.. icon_lol.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 16:12:19 vasta tsitaadiga

Eile painas 9a tütar, et teeksime koduvõrgus paar raundi Unreal Tournament'i.
_________________
-- Aarne bloog --
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 02:04:59 vasta tsitaadiga

Eks ikka kallimaga aega-ajalt Heroes of Might and Magic, Worms seeria, Diablo 2jms mängitud.
Vanemaid huvitavad rohkem solitaire ja..
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 07:11:57 vasta tsitaadiga

Mul mängivad õed Sims 2-te, hea et nemad kõrgemat frame rate-i ei taha, vahepeal kukub see 3-4 peale, ütlen et võtku graafikat maha (full graphics peal) aga ei, nemad ei taha, parem vaatavad slaidikat.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 09:26:47 vasta tsitaadiga

Väikse õe sain kunagi tycoon deluxe-t mängima, krt pärast ei saanud enam arvuti eest ära teda. Mitu sõpra on nakatatud kunagi cmr piskusse ja nüüd juba rbr-iga sama lugu. Mõned on juba rooli muretsenud. Töö jätkub. banaanitants
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldarion
HV vaatleja
eldarion

liitunud: 24.10.2004




sõnum 06.10.2005 10:02:30 :) vasta tsitaadiga

Mina olen suutnud 2 inimest meelitada MUDa mängima ja 4 inimest Wow-i...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 10:44:13 vasta tsitaadiga

yksp2ev oli mul 2 tydrukut kylas ja uks neist tahtis mingit tulistamis m2ngu m2ngida, andsin talle siis cod k2tte ja hakkaski meeldima, see sai ysna ruttu l2bi tehtud ja siis suskasin veel united offencive ette, selle j2ras ta ka ysna ruttu l8puni.
tundub h2mmastav arvestades et alguses olid p2ris suured raskused klahvide ja hiire liikumise synkrooni saamisega icon_lol.gif
vahepel oli veel hull kisa kui m6lemad neiud j2llu korraga kylas olid, sest teine tydruk tahtis solitare m2ngida icon_lol.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhvini
külaline






sõnum 06.10.2005 10:53:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sest isa tahab arvutit mängida



Täitsa normaalne IMO.
Mehed selles suhtes täiskasvanuks vist ei saagi.
tagasi üles
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 11:00:11 vasta tsitaadiga

Kui naine hakkab Freecelli taguma siis on arvutile üsna raske ligi pääseda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhvini
külaline






sõnum 06.10.2005 11:06:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Freecelli



Windowsi kaardimängud on parem jätta installimata....
tagasi üles
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 12:27:01 vasta tsitaadiga

Minu tüdruk tahtis kah kohe natuke sõita kui ma NFSU2-te mängisin icon_biggrin.gif
Ütles et kui mõnele teisele sõidule on vaja sõita siis pole aeg tähtis ju ja sõitis ühest sõidust teise ise ära. Aga tema tahtis et auto näeks seksikas ja ilus välja, muidu tema ei sõida icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 12:40:27 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Minu tüdruk tahtis kah kohe natuke sõita kui ma NFSU2-te mängisin icon_biggrin.gif
Ütles et kui mõnele teisele sõidule on vaja sõita siis pole aeg tähtis ju ja sõitis ühest sõidust teise ise ära. Aga tema tahtis et auto näeks seksikas ja ilus välja, muidu tema ei sõida icon_lol.gif


thumbs_up.gif Õige kah icon_razz1.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zammy
HV vaatleja
Zammy

liitunud: 18.06.2003




sõnum 06.10.2005 13:28:54 vasta tsitaadiga

Isa mängib mul pidevalt rallimänge (Colin 2 ). Õde on kuue aastane ja Vice City´s on päris osav.
_________________
www.blender.ee
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 16:19:47 vasta tsitaadiga

minu perekonnast ei kasuta arvutit mängimiseks mitte keegi. maitse asi
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 06.10.2005 16:51:03 vasta tsitaadiga

Mul naine mängis Call Of Duty läbi peale seda, kui olin talle korra mängu näidanud icon_razz.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 06.10.2005 17:00:38 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
Kui naine hakkab Freecelli taguma siis on arvutile üsna raske ligi pääseda icon_neutral.gif


Ja naisele kah icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 17:05:22 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
madmel kirjutas:
Kui naine hakkab Freecelli taguma siis on arvutile üsna raske ligi pääseda icon_neutral.gif


Ja naisele kah icon_wink.gif


Eh see ei ole nii hull nüüd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 17:44:07 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
Mul naine mängis Call Of Duty läbi peale seda, kui olin talle korra mängu näidanud icon_razz.gif
huvitav et just cod mõnedele naistele peale läheb
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 18:40:29 vasta tsitaadiga

Ma üritasin vanaemale rallit õpetada, kuid ei meeldinud see talle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 06.10.2005 19:07:17 vasta tsitaadiga

Oi, mis mul meelde tuli.. icon_lol.gif
Ükskord ema peksis CMR2004 arvutis.. Tasaselt sõitis, sest ei tahtnud autot ära lõhkuda, aga lõpuks sai selgeks..
Nüüd isal puhkus ja siis ema soovitas tal kah mängida.. thumbs_up.gificon_lol.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 19:29:29 vasta tsitaadiga

Ema kunagi Colin 2`te proovis mõned korrad, ei istunud, muidugi windowsi minesweeper ajas ta lausa hulluks, oma 5 aastat kui tal midagi targemat teha polnud leidsin ta jälle arvutis miine otsimas icon_lol.gif nüüd enam ei mängi.Õde mängib Sims 2`te, ja isa mängis kunagi päris palju sellist väga vanat rallit nagu Network W rally vms.

Aga see ka veel et teemaks ei olnud mitte see kuidas sa oma sõpru mängima oled meelitanud või nakatanud, vaid perekonna nakatamine eks!
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.10.2005 23:19:22 vasta tsitaadiga

Noh, Sims ja selle derivaadid levivad nagu katk, tüdruksõber mängib, õde mängib, kursaõde mängib ja nii edasi...

Aga kui tõsisematest saavutustest rääkida, siis sain oma 15-aastase õe Unreal Tournamenti endaga üle LANi taguma ja viimased paar nädalat on ta kõvasti Fable'it mänginud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 07.10.2005 00:18:42 vasta tsitaadiga

Mu ema mängis kunagi Quake IIte.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 13:23:00 vasta tsitaadiga

Ema sain arvutimängudest haardesse. Kõik algas Kings Bontyga nüüd juba kogu might and magic ja heroes of might and magic läbi mänginud ja toksib WoW nigu hullumeelne.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 13:33:41 vasta tsitaadiga

isa paneb kogu aeg spear resurrectioni ja wolf3d-d.Kunagi pani ka RTCW-d, kuid tema massina peal see väga puhtalt ei jooksnud talutava graafikaga.muidu igasugu freecelle ja solitaire-sid laseb ta koguaeg.Ema ei puutugi arvutimänge, õde vahest mängib freecelli ja solitaire-i.Õnneks on igaühel oma raal(mina+isa lauakad, ema+õde läpparid)
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 07.10.2005 13:35:25 vasta tsitaadiga

mul oli isal ming vana kontoriarvuti millele ma doom 2 peale lasin,talle hakkas see meeldima,hiljem nägi kui ma oma arvutis codi mängisin,ta andis mulle raha et talle uue arvuti ostaksin,ta tegi cod kõikide tasemetega läbi,hetkel ta pelab commandos-t ,far cry-d ja doom3-me,ta ütles et mängib kuna see rahustab närve peale tööd
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 13:45:42 vasta tsitaadiga

icon_confused.gif
_________________
the future sound of london


viimati muutis krr 14.01.2006 19:26:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 07.10.2005 14:24:26 vasta tsitaadiga

Mul hamster mängib Soldier of Fortune 2-te online ja paremini kui enamus inimesi.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 17:48:22 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Mul hamster mängib Soldier of Fortune 2-te online ja paremini kui enamus inimesi.


hmm...Teema pealkirjaks on ...Olete kedagi oma perekonnast...

Sa oled Hamstriga ühest perekonnast icon_eek.gif
Või kutsud sa oma õde/venda või kedagi teist nii?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luury
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 07.10.2005 17:55:43 vasta tsitaadiga

Kuule..Kas sul koer on? Kui on, siis kas ta pole su perekonna liige?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 18:10:00 vasta tsitaadiga

Isa pelab Microsoft Flight Simulator 2004ja ema igasuguseid muid kaardi jms mänge
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 07.10.2005 19:15:18 vasta tsitaadiga

Hamstrid on kah inimesed ja elavad meiega koos thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 20:33:27 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Mul hamster mängib Soldier of Fortune 2-te online ja paremini kui enamus inimesi.

Seleta lahti kuidas hamster seda mängib, võimalusel tee pilti ka.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 20:40:53 vasta tsitaadiga

meie koer õppis naabri kuke pealt kiremise ära, nüüd naabri kukk haugub tänava ääres vööraste peale ja koer kireb hommikuti päiksetõusul icon_rolleyes.gif

anyway, õde on cs fänn, häkib nii et maa mustab enamus ajalt muidugi kickitakse ja bännitakse icon_biggrin.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 21:25:38 vasta tsitaadiga

Luury kirjutas:
Kuule..Kas sul koer on? Kui on, siis kas ta pole su perekonna liige?


No sinusuguste targutamine ajab ausaltöeldes ikka hinge täis küll, sa mõtled ka või üritad ennast lihtsalt targaks teha?
Kuidas näeb hamstri mängimine arvutil välja? pannakse mäng käima, tõstetakse hamster klaviatuurile, see jookseb suurest hirmust edasi - tagasi, see on mängimine?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 08.10.2005 16:17:25 vasta tsitaadiga

wazaa kirjutas:
Luury kirjutas:
Kuule..Kas sul koer on? Kui on, siis kas ta pole su perekonna liige?


No sinusuguste targutamine ajab ausaltöeldes ikka hinge täis küll, sa mõtled ka või üritad ennast lihtsalt targaks teha?
Kuidas näeb hamstri mängimine arvutil välja? pannakse mäng käima, tõstetakse hamster klaviatuurile, see jookseb suurest hirmust edasi - tagasi, see on mängimine?


Hamstril pole hirmu midagi, hirm on tema online vastastel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 08.10.2005 21:39:50 vasta tsitaadiga

Kui arvuti vabaneb siis ema paneb 100% solitairet icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 21:55:08 vasta tsitaadiga

Minu ema mängib Winlinez't ja isa rooliga Colin Mcrae 2'te.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 21:57:40 vasta tsitaadiga

isa mängib igasugu mänge ja õde simsi
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TitaNiuz
HV kasutaja


liitunud: 23.03.2003




sõnum 09.10.2005 09:25:32 vasta tsitaadiga

Sathanas kirjutas:
bigmarx kirjutas:
Mul naine mängis Call Of Duty läbi peale seda, kui olin talle korra mängu näidanud icon_razz.gif
huvitav et just cod mõnedele naistele peale läheb


Aga teada fakt ju - sõdurid on seksikad. Reaalses elus samuti. Ehk mängivad seepärast, et sõdureid näha saab? icon_smile.gif

Endast noorem õde pelas simsi ja selle omfg roxx expansione kunagi. Slideshow, aga noh mängimata ei saa ju jätta. Nüüd, kui on kätte jõudnud see reidi ja msn'i kombinatsiooni hiilgeaeg (või on see juba möödas?), pelab ta Empire Earthi vahetevahel.Mõnikord ka koos omavanuse naabriga võrgus. Nägi ükskord ära Empire Earth 2'e ilusat,"Pixel shaded" vett ja tahtis selle peale panna - ei saanud teeisel arvutil polnd vindil ruumi.

_________________
Meet my two friends: Smith & Wesson...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 09.10.2005 21:14:19 vasta tsitaadiga

Õde küsis kunagi NFSU'd ja NFSU2
kahjuks ei läinud tema arvutis tööle, ja siis oli vaja mu arvuti okupeerida icon_evil.gif
Õnneks läks suur vaimustus üle, nüüd on siklimänge küsinud, otsigu ise, minul on ainult vigane motoracer 3 icon_biggrin.gif
Aga jah, tal on isegi see Sims deluxe package. kus on migni 5 või 4 plaati, simsi täis. Vahel mängib seda.


Aga NFSU's õpetasin kurvis teda sõitma, et enne võta laptas ära ja pidurda, kuna kurvis on juba hilja Ning poolekurvipeal anna juurde..
Lõpuks sai küll, ise kiitis, et näh, sa ei oska, mööda seinu saab tegelt kiiremini. (rahulikult seinapõrgetega)

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Paps mängib Caesar 3'e, küsis venekeelset varianti. Aga saab inglisekeelsega ka hakkama.

Aga ema, tema ala on Supaplex. 10 a tagasi oli meie esimene mäng, nüüd leidsin talle selle XP peale ka. Endalgi päris asjalik mängida. Meeletult hea mäng tegelikult, annab ikka ajusi ragistada mõnel levelil
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 22:26:42 vasta tsitaadiga

endal õnnestus ema nfsu2 'te mängima saada... algul oli ikka päris raskusi auto õigesti juhtimisega aga pärast oli juba enamvähem.. andsin cs 1.6 'te ka proovida aga nfsu2 pidi normaalsem olema icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 11.10.2005 16:55:39 vasta tsitaadiga

mul mängib 11. a õde igapäev quake 3 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2005 16:59:47 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
mul mängib 11. a õde igapäev quake 3 icon_biggrin.gif


Kui hea mängija ta siis on?
Hardcore botid omab ära? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 11.10.2005 18:45:12 vasta tsitaadiga

Vend oli kunagi tõsine Dune 2000 fänn. Ta küll kasutas trainer'i abi, kuid toksis seda päris kaua.
Ühe nieu olen kah pannud mängima. Tema pärusmaaks on rallimängud nagu SRS ja NFSU 1/2. Transport Tycooni oskab kah pelada.


viimati muutis Vidget 11.10.2005 19:17:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 11.10.2005 18:58:28 vasta tsitaadiga

Sõber Soomest pinnis, et proovigu ma muudkui runescapet. 2 kuuga veenis ära. Nüüd on muidugi suurem vaimustus üle läinud... Ise nakatasin kunagi teda aga Stars!-i taguma.
_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2005 19:10:19 vasta tsitaadiga

õele sai sonyga aetud strateegia mängude huvi ning nüüd siis hoian teda uute strateegi mängudega kursis ning vajaduel pean üles ka otsima icon_neutral.gif arvutile (õnneks tal oma elamine ja arvuti icon_razz1.gif )
õnneks peale naabripiiga pole kellelegi suutnud veel mängumaaniat peale ajada, ning talle sai antud GTA VC-t mängida, vähe aktsioonis oli icon_lol.gif
tüdruk ei teinud väljagi, kui palusin tal proovida paari mängu, ja jumal tänatud ka, mida ma lolli aruga mõtlesin icon_rolleyes.gif
icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 13.10.2005 04:16:34 vasta tsitaadiga

oeh , mul õde omaksvist enamus csis siin ära icon_biggrin.gif , õde vist juba 3 aasta mängib, ja okupeeris minu uue arvuti ja ma pidin omale läpaka soetama icon_biggrin.gif , naabri poisile sai nett pandud 8 aastane, see ainult gtad mängibki, kõiki neid gta osasid koguaeg nõuab mult, suutis nakatada ka oma v anema õe 21 aastase gtasse aga talle tundub nfs rohkem meeldivat kuan seal ilusad autod icon_razz.gif . ise enam ma ei mängi yldse icon_razz.gif .
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Olete kedagi perekonnast mängima meelitanud? peale venna :P mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.