|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
05.10.2005 15:15:18
|
|
|
mul paps pleab suht palju cod moh et rtce.. bloodomen siis ka mingid soul reaver jne
ise ta 42
pidevalt käib whinemas et lase tal mängida .. jube
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
05.10.2005 15:27:18
|
|
|
Njaa..
Sõbra isa pelab koguaeg HOMM3'e..
Praegust ongi jama, et sõber ei saa laupäevaks ja pühapäevaks LanPartyle tulla, sest isa tahab arvutit mängida..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aarnet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003
|
05.10.2005 16:12:19
|
|
|
Eile painas 9a tütar, et teeksime koduvõrgus paar raundi Unreal Tournament'i.
_________________ -- Aarne bloog -- |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
06.10.2005 02:04:59
|
|
|
Eks ikka kallimaga aega-ajalt Heroes of Might and Magic, Worms seeria, Diablo 2jms mängitud.
Vanemaid huvitavad rohkem solitaire ja..
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
06.10.2005 07:11:57
|
|
|
| Mul mängivad õed Sims 2-te, hea et nemad kõrgemat frame rate-i ei taha, vahepeal kukub see 3-4 peale, ütlen et võtku graafikat maha (full graphics peal) aga ei, nemad ei taha, parem vaatavad slaidikat.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svenman
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.04.2003
|
06.10.2005 09:26:47
|
|
|
| Väikse õe sain kunagi tycoon deluxe-t mängima, krt pärast ei saanud enam arvuti eest ära teda. Mitu sõpra on nakatatud kunagi cmr piskusse ja nüüd juba rbr-iga sama lugu. Mõned on juba rooli muretsenud. Töö jätkub. banaanitants
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldarion
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2004
|
06.10.2005 10:02:30
:) |
|
|
| Mina olen suutnud 2 inimest meelitada MUDa mängima ja 4 inimest Wow-i...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
06.10.2005 10:44:13
|
|
|
yksp2ev oli mul 2 tydrukut kylas ja uks neist tahtis mingit tulistamis m2ngu m2ngida, andsin talle siis cod k2tte ja hakkaski meeldima, see sai ysna ruttu l2bi tehtud ja siis suskasin veel united offencive ette, selle j2ras ta ka ysna ruttu l8puni.
tundub h2mmastav arvestades et alguses olid p2ris suured raskused klahvide ja hiire liikumise synkrooni saamisega
vahepel oli veel hull kisa kui m6lemad neiud j2llu korraga kylas olid, sest teine tydruk tahtis solitare m2ngida
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhvini
külaline
|
06.10.2005 10:53:39
|
|
|
| tsitaat: |
sest isa tahab arvutit mängida
|
Täitsa normaalne IMO.
Mehed selles suhtes täiskasvanuks vist ei saagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
06.10.2005 11:00:11
|
|
|
Kui naine hakkab Freecelli taguma siis on arvutile üsna raske ligi pääseda
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhvini
külaline
|
06.10.2005 11:06:46
|
|
|
Windowsi kaardimängud on parem jätta installimata....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
06.10.2005 12:27:01
|
|
|
Minu tüdruk tahtis kah kohe natuke sõita kui ma NFSU2-te mängisin
Ütles et kui mõnele teisele sõidule on vaja sõita siis pole aeg tähtis ju ja sõitis ühest sõidust teise ise ära. Aga tema tahtis et auto näeks seksikas ja ilus välja, muidu tema ei sõida
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
06.10.2005 12:40:27
|
|
|
| artur- kirjutas: |
Minu tüdruk tahtis kah kohe natuke sõita kui ma NFSU2-te mängisin
Ütles et kui mõnele teisele sõidule on vaja sõita siis pole aeg tähtis ju ja sõitis ühest sõidust teise ise ära. Aga tema tahtis et auto näeks seksikas ja ilus välja, muidu tema ei sõida  |
Õige kah
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zammy
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2003
|
06.10.2005 13:28:54
|
|
|
Isa mängib mul pidevalt rallimänge (Colin 2 ). Õde on kuue aastane ja Vice City´s on päris osav.
_________________ www.blender.ee |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
06.10.2005 16:19:47
|
|
|
| minu perekonnast ei kasuta arvutit mängimiseks mitte keegi. maitse asi
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
06.10.2005 16:51:03
|
|
|
Mul naine mängis Call Of Duty läbi peale seda, kui olin talle korra mängu näidanud
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
06.10.2005 17:00:38
|
|
|
| madmel kirjutas: |
Kui naine hakkab Freecelli taguma siis on arvutile üsna raske ligi pääseda  |
Ja naisele kah
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
06.10.2005 17:05:22
|
|
|
| globostrat kirjutas: |
| madmel kirjutas: |
Kui naine hakkab Freecelli taguma siis on arvutile üsna raske ligi pääseda  |
Ja naisele kah  |
Eh see ei ole nii hull nüüd
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
06.10.2005 17:44:07
|
|
|
| bigmarx kirjutas: |
Mul naine mängis Call Of Duty läbi peale seda, kui olin talle korra mängu näidanud  |
huvitav et just cod mõnedele naistele peale läheb
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
06.10.2005 18:40:29
|
|
|
Ma üritasin vanaemale rallit õpetada, kuid ei meeldinud see talle
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
06.10.2005 19:07:17
|
|
|
Oi, mis mul meelde tuli..
Ükskord ema peksis CMR2004 arvutis.. Tasaselt sõitis, sest ei tahtnud autot ära lõhkuda, aga lõpuks sai selgeks..
Nüüd isal puhkus ja siis ema soovitas tal kah mängida.. 
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
06.10.2005 19:29:29
|
|
|
Ema kunagi Colin 2`te proovis mõned korrad, ei istunud, muidugi windowsi minesweeper ajas ta lausa hulluks, oma 5 aastat kui tal midagi targemat teha polnud leidsin ta jälle arvutis miine otsimas nüüd enam ei mängi.Õde mängib Sims 2`te, ja isa mängis kunagi päris palju sellist väga vanat rallit nagu Network W rally vms.
Aga see ka veel et teemaks ei olnud mitte see kuidas sa oma sõpru mängima oled meelitanud või nakatanud, vaid perekonna nakatamine eks!
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
06.10.2005 23:19:22
|
|
|
Noh, Sims ja selle derivaadid levivad nagu katk, tüdruksõber mängib, õde mängib, kursaõde mängib ja nii edasi...
Aga kui tõsisematest saavutustest rääkida, siis sain oma 15-aastase õe Unreal Tournamenti endaga üle LANi taguma ja viimased paar nädalat on ta kõvasti Fable'it mänginud
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomson
HV veteran

liitunud: 22.08.2003
|
07.10.2005 00:18:42
|
|
|
| Mu ema mängis kunagi Quake IIte.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
07.10.2005 13:23:00
|
|
|
Ema sain arvutimängudest haardesse. Kõik algas Kings Bontyga nüüd juba kogu might and magic ja heroes of might and magic läbi mänginud ja toksib WoW nigu hullumeelne.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eints
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2003
|
07.10.2005 13:33:41
|
|
|
| isa paneb kogu aeg spear resurrectioni ja wolf3d-d.Kunagi pani ka RTCW-d, kuid tema massina peal see väga puhtalt ei jooksnud talutava graafikaga.muidu igasugu freecelle ja solitaire-sid laseb ta koguaeg.Ema ei puutugi arvutimänge, õde vahest mängib freecelli ja solitaire-i.Õnneks on igaühel oma raal(mina+isa lauakad, ema+õde läpparid)
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oz
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2005
|
07.10.2005 13:35:25
|
|
|
mul oli isal ming vana kontoriarvuti millele ma doom 2 peale lasin,talle hakkas see meeldima,hiljem nägi kui ma oma arvutis codi mängisin,ta andis mulle raha et talle uue arvuti ostaksin,ta tegi cod kõikide tasemetega läbi,hetkel ta pelab commandos-t ,far cry-d ja doom3-me,ta ütles et mängib kuna see rahustab närve peale tööd
_________________ Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
 |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
07.10.2005 13:45:42
|
|
|
_________________ the future sound of london
viimati muutis krr 14.01.2006 19:26:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
07.10.2005 14:24:26
|
|
|
| Mul hamster mängib Soldier of Fortune 2-te online ja paremini kui enamus inimesi.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
07.10.2005 17:48:22
|
|
|
| globostrat kirjutas: |
| Mul hamster mängib Soldier of Fortune 2-te online ja paremini kui enamus inimesi. |
hmm...Teema pealkirjaks on ...Olete kedagi oma perekonnast...
Sa oled Hamstriga ühest perekonnast
Või kutsud sa oma õde/venda või kedagi teist nii?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Luury
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
07.10.2005 17:55:43
|
|
|
Kuule..Kas sul koer on? Kui on, siis kas ta pole su perekonna liige?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
07.10.2005 18:10:00
|
|
|
| Isa pelab Microsoft Flight Simulator 2004ja ema igasuguseid muid kaardi jms mänge
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
07.10.2005 19:15:18
|
|
|
Hamstrid on kah inimesed ja elavad meiega koos
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
07.10.2005 20:33:27
|
|
|
| globostrat kirjutas: |
| Mul hamster mängib Soldier of Fortune 2-te online ja paremini kui enamus inimesi. |
Seleta lahti kuidas hamster seda mängib, võimalusel tee pilti ka.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
07.10.2005 20:40:53
|
|
|
meie koer õppis naabri kuke pealt kiremise ära, nüüd naabri kukk haugub tänava ääres vööraste peale ja koer kireb hommikuti päiksetõusul
anyway, õde on cs fänn, häkib nii et maa mustab enamus ajalt muidugi kickitakse ja bännitakse
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
07.10.2005 21:25:38
|
|
|
| Luury kirjutas: |
| Kuule..Kas sul koer on? Kui on, siis kas ta pole su perekonna liige? |
No sinusuguste targutamine ajab ausaltöeldes ikka hinge täis küll, sa mõtled ka või üritad ennast lihtsalt targaks teha?
Kuidas näeb hamstri mängimine arvutil välja? pannakse mäng käima, tõstetakse hamster klaviatuurile, see jookseb suurest hirmust edasi - tagasi, see on mängimine?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
08.10.2005 16:17:25
|
|
|
| wazaa kirjutas: |
| Luury kirjutas: |
| Kuule..Kas sul koer on? Kui on, siis kas ta pole su perekonna liige? |
No sinusuguste targutamine ajab ausaltöeldes ikka hinge täis küll, sa mõtled ka või üritad ennast lihtsalt targaks teha?
Kuidas näeb hamstri mängimine arvutil välja? pannakse mäng käima, tõstetakse hamster klaviatuurile, see jookseb suurest hirmust edasi - tagasi, see on mängimine? |
Hamstril pole hirmu midagi, hirm on tema online vastastel
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
08.10.2005 21:39:50
|
|
|
Kui arvuti vabaneb siis ema paneb 100% solitairet
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
08.10.2005 21:55:08
|
|
|
| Minu ema mängib Winlinez't ja isa rooliga Colin Mcrae 2'te.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
08.10.2005 21:57:40
|
|
|
| isa mängib igasugu mänge ja õde simsi
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TitaNiuz
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2003
|
09.10.2005 09:25:32
|
|
|
| Sathanas kirjutas: |
| bigmarx kirjutas: |
Mul naine mängis Call Of Duty läbi peale seda, kui olin talle korra mängu näidanud  |
huvitav et just cod mõnedele naistele peale läheb |
Aga teada fakt ju - sõdurid on seksikad. Reaalses elus samuti. Ehk mängivad seepärast, et sõdureid näha saab?
Endast noorem õde pelas simsi ja selle omfg roxx expansione kunagi. Slideshow, aga noh mängimata ei saa ju jätta. Nüüd, kui on kätte jõudnud see reidi ja msn'i kombinatsiooni hiilgeaeg (või on see juba möödas?), pelab ta Empire Earthi vahetevahel.Mõnikord ka koos omavanuse naabriga võrgus. Nägi ükskord ära Empire Earth 2'e ilusat,"Pixel shaded" vett ja tahtis selle peale panna - ei saanud teeisel arvutil polnd vindil ruumi.
_________________ Meet my two friends: Smith & Wesson... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
09.10.2005 21:14:19
|
|
|
Õde küsis kunagi NFSU'd ja NFSU2
kahjuks ei läinud tema arvutis tööle, ja siis oli vaja mu arvuti okupeerida
Õnneks läks suur vaimustus üle, nüüd on siklimänge küsinud, otsigu ise, minul on ainult vigane motoracer 3
Aga jah, tal on isegi see Sims deluxe package. kus on migni 5 või 4 plaati, simsi täis. Vahel mängib seda.
Aga NFSU's õpetasin kurvis teda sõitma, et enne võta laptas ära ja pidurda, kuna kurvis on juba hilja Ning poolekurvipeal anna juurde..
Lõpuks sai küll, ise kiitis, et näh, sa ei oska, mööda seinu saab tegelt kiiremini. (rahulikult seinapõrgetega)
Paps mängib Caesar 3'e, küsis venekeelset varianti. Aga saab inglisekeelsega ka hakkama.
Aga ema, tema ala on Supaplex. 10 a tagasi oli meie esimene mäng, nüüd leidsin talle selle XP peale ka. Endalgi päris asjalik mängida. Meeletult hea mäng tegelikult, annab ikka ajusi ragistada mõnel levelil
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
10.10.2005 22:26:42
|
|
|
endal õnnestus ema nfsu2 'te mängima saada... algul oli ikka päris raskusi auto õigesti juhtimisega aga pärast oli juba enamvähem.. andsin cs 1.6 'te ka proovida aga nfsu2 pidi normaalsem olema
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
11.10.2005 16:55:39
|
|
|
mul mängib 11. a õde igapäev quake 3
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
11.10.2005 16:59:47
|
|
|
| qwerty007 kirjutas: |
mul mängib 11. a õde igapäev quake 3  |
Kui hea mängija ta siis on?
Hardcore botid omab ära?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
11.10.2005 18:45:12
|
|
|
Vend oli kunagi tõsine Dune 2000 fänn. Ta küll kasutas trainer'i abi, kuid toksis seda päris kaua.
Ühe nieu olen kah pannud mängima. Tema pärusmaaks on rallimängud nagu SRS ja NFSU 1/2. Transport Tycooni oskab kah pelada.
viimati muutis Vidget 11.10.2005 19:17:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
11.10.2005 18:58:28
|
|
|
Sõber Soomest pinnis, et proovigu ma muudkui runescapet. 2 kuuga veenis ära. Nüüd on muidugi suurem vaimustus üle läinud... Ise nakatasin kunagi teda aga Stars!-i taguma.
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.10.2005 19:10:19
|
|
|
õele sai sonyga aetud strateegia mängude huvi ning nüüd siis hoian teda uute strateegi mängudega kursis ning vajaduel pean üles ka otsima arvutile (õnneks tal oma elamine ja arvuti )
õnneks peale naabripiiga pole kellelegi suutnud veel mängumaaniat peale ajada, ning talle sai antud GTA VC-t mängida, vähe aktsioonis oli
tüdruk ei teinud väljagi, kui palusin tal proovida paari mängu, ja jumal tänatud ka, mida ma lolli aruga mõtlesin
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
13.10.2005 04:16:34
|
|
|
oeh , mul õde omaksvist enamus csis siin ära , õde vist juba 3 aasta mängib, ja okupeeris minu uue arvuti ja ma pidin omale läpaka soetama , naabri poisile sai nett pandud 8 aastane, see ainult gtad mängibki, kõiki neid gta osasid koguaeg nõuab mult, suutis nakatada ka oma v anema õe 21 aastase gtasse aga talle tundub nfs rohkem meeldivat kuan seal ilusad autod . ise enam ma ei mängi yldse .
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|