|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
10.04.2004 11:03:36
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tsitaat: |
Midagi seal vist ikka liigub (hetkel halvemuse poole:D)
|
eriti huvitav süsteem - kui klõpsad vasaku menüü mõne lingi peal, kaob osa linke ära...
|
ei tea mis praegu, aga teisipäev oli selle kasutamine täitsa võimatu, kuna nad olid seda uuendanud või midagi
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
12.04.2004 11:43:27
|
|
|
| khan kirjutas: |
| kuulsin nüüd sellist asja, et paljud pole oma paroole saanud, kuna hotmail kvalifitseerib selle rämps postiks. telliga ta mõnele teisele aadressile ja saate arvatavasti kätte (hotiga seda ei kindlusta, kuna see on omadega üpris õhtul.) |
Mina tean kõrvalkanaleidpidi, et mitte kättesaamisega pole probleemid, vaid süsteemike on nii mäda, et paroolid lihtsalt ei tööta! Kasutatakse massiliselt teiste, kellel imekombel töötab, paroole.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
12.04.2004 17:16:19
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| khan kirjutas: |
| kuulsin nüüd sellist asja, et paljud pole oma paroole saanud, kuna hotmail kvalifitseerib selle rämps postiks. telliga ta mõnele teisele aadressile ja saate arvatavasti kätte (hotiga seda ei kindlusta, kuna see on omadega üpris õhtul.) |
Mina tean kõrvalkanaleidpidi, et mitte kättesaamisega pole probleemid, vaid süsteemike on nii mäda, et paroolid lihtsalt ei tööta! Kasutatakse massiliselt teiste, kellel imekombel töötab, paroole. |
eks ikka on kättesaamisega ka probleeme, kuna meie klassi 36st õpilasest, kes on seda kõik vähemalt 2 korda küsinud, saanud selle parooli kätte ainult 8 tükki. ise pole kuulnud kordagi, et oleks parool kätte saadud, aga see ei tööta. seda juhtus vist selle õppeaasta algul, kui vist kõik paroolid tühistati.
üks positiivne uudis siis ka, neljapäeval peale tundide lõpu keelati meie koolis arvuites rate.ee ära . tänane paanika oli täitsa huvitav.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
14.04.2004 17:14:10
|
|
|
Ossa... seda ma pole kuulnudki
Seda ratevärki.
Aga kes seda tegi? Rinde? Või uus IT Tugiisik aka Gatski Ja mis eesmärgil?
Mul on kuradi suur isu rate-lt keeld maha võtta.
Sest kus kurat on demokraatia ja inimõigused, mida meie koolis muidu niikuinii pidevalt rikutakse?
See rate-vastasus on eriti naeruväärseks ja mõttetuks muutunud.
Ja see kys ka, et mis sai arvutiklassi arvutitest peale "riistvara uuendamist"?
Pole jõudnud vaatama minna... Kas 700-sed cellud asendati 2400 celludega?
Või on kool mõistuse pähe võtnud ja AMD peale yle läinud?
Aga topicu kohapealt: Tänaseks olen seitse e-maili saatnud. Ükski pole vastust saanud.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
14.04.2004 19:43:07
|
|
|
| _marek kirjutas: |
Ossa... seda ma pole kuulnudki
Seda ratevärki.
Aga kes seda tegi? Rinde? Või uus IT Tugiisik aka Gatski Ja mis eesmärgil?
Mul on kuradi suur isu rate-lt keeld maha võtta.
Sest kus kurat on demokraatia ja inimõigused, mida meie koolis muidu niikuinii pidevalt rikutakse?
See rate-vastasus on eriti naeruväärseks ja mõttetuks muutunud.
Ja see kys ka, et mis sai arvutiklassi arvutitest peale "riistvara uuendamist"?
Pole jõudnud vaatama minna... Kas 700-sed cellud asendati 2400 celludega?
Või on kool mõistuse pähe võtnud ja AMD peale yle läinud?
Aga topicu kohapealt: Tänaseks olen seitse e-maili saatnud. Ükski pole vastust saanud. |
ei tea miks, aga tore oli vaadata paanikat, kuidas inimesed püüavad saada rate.ee lehele ja kogu aeg viskab ette et forbidden. ei tea, kas sellest kõvasti rääkida, aga mina olen ka mõnedes meie kooli arvutites pannud restricted siteide alla businesia ja crimei. mõnikord ajab ikka vihale küll, kui tahaks midagi arvuti klassist vaadata, aga kõik istuvad businesias. nüüd on vist jah 2,4sed pennud kohale veetud ja rammi on 512 ddr vist.
nii palju sain veel infot, et meie kodulehe admin on paavo viilup ja serveri haldaja on rinde.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
28.04.2004 13:04:46
|
|
|
TIKi lehele tekkis infot paroolide kohta... toon siin sealse teksti ära selle teema selguse huvides, sest niikuinii see asi sealt millalgi kustutatakse...
Kergesti korduvad küsimused kontode ja paroolide kohta
Küsimus: Olen saatnud viimase nelja nädala jooksul kirja veebimeistrile, ent kasutajatunnust ega parooli pole saanud. Milles asi?
Vastus: Märsti lõpus algas TIK-i serverite migreerimine. Sellega seoses oli veebileht nädal aega täiesti töövõimetu. Kasutajatunnuste ning paroolide saatmine, nagu ka materjalide hankimine veebilehelt, on endiselt häiritud.
Küsimus: Millal siis saab tunnuse ja parooli?
Vastus: Täpset kuupäeva ei ole teada. Kui kõik toimima hakkab, siis on ka kontod kiired tekkima.
Küsimus: Olen viis/seitse/kaheksateist korda meili saatnud, aga kontot endiselt ei ole. Milles asi?
Vastus: Tõenäoliselt on teile ka iga meili vastuseks konto ja parool saadetud. Te ei ole seda lihtsalt kätte saanud. See probleem on eriti aktuaalne Hotmaili-ga, sest seal kipuvad meie meilid prahtposti kausta liigitatavat ning sealt siis ka mulje, et kontot ja parooli pole tulnudki. On olnud ka juhtumeid, kus mõni teine üliaktiivne prahifilter meie meili eemaldab. Palun kontrollida, et aadress webmaster@tik.edu.ee oleks arvatud sõbralike meiliaadresside hulka.
Küsimus: Unustasin parooli, aga veebileht mulle uut parooli ei saada. Mis teha?
Vastus: Veebileht saadab teile automaatselt uue parooli ainult siis, kui sisestatud kasutajatunnus on korrektne (PerekonnanimiEesnimi) ning sisestatud meiliaadress vastab meie andmebaasis olevale aadressile (sellele saadeti ka unustatud parool). Kui Te enam seda meiliaadressi ei kasuta, siis saatke meil veebimeistrile.
Küsimus: Olen vilistlane. Tahan parooli, aga pole siiani saanud. Miks nii?
Vastus: Vilistlaste andmebaas on meil auklik ning hetkel suhteliselt võimatu kasutada. Arendustööd algasid aprilli keskel ning loodetavasti saab ka selle baasi siis korrektselt toimima. Seni kogub veebimeister sooviavaldajate andmeid ning teeb kontod valmis siis, kui baas tööle hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
02.10.2004 00:35:11
|
|
|
update:
täna kaks aastat tagasi avati TIKi uus koduleht.
homme kaks aastat tagasi kirjutasin ma esimese kirja lehe kasutajakonto ja parooli saamiseks.
mul ei ole neid ikka veel.
kaks aastat kaks
pole viga, läheb jälle uus teade teele TIKi aadressil ja äkki mõne aasta pärast saan ka mina ligi 100 000 maksnud imevärgile, sest see ootamise aeg on seda väärt, et näha, mis imelisi saladusi ja omadusi nii kallis leht tavakasutajate eest varjab
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
02.10.2004 01:23:44
|
|
|
jõudu paroolide kättesaamisel
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
02.10.2004 01:31:34
|
|
|
| mu ema kysis lastevanemate koosolekul direktori k2est, et millal leht valmis saab. nagu tavaliselt, seletas pool tundi kui keeruline see k6ik on ja kysimusele otse loomulikult ei vastanud. igastahes kui ma kooliaasta alguses parooli k2tte sain, ei leidnud ma sealt lehelt küll midagi mis mul tegemiseks yle n2dala v6taks aega. sellise struktuuriga lehti tehakse ~$500 eest. aga ämber on ämber.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.10.2004 10:22:58
|
|
|
Muide, sama firma, kes lehe kunagi "tootis" haldab seda veel edasi
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
02.10.2004 10:29:59
|
|
|
| _marek kirjutas: |
| Muide, sama firma, kes lehe kunagi "tootis" haldab seda veel edasi (n) |
more like... sama "firma", kes "lehe" kunagi "tootis" "haldab" seda veel edasi :P
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.10.2004 11:49:29
|
|
|
Nojah.. ja lehe pidevas mahakukkumises ei pidanud ka mitte inglise kolledzhi serverites viga olema, vaid hoopis halvasti kirjutatud koodis.
Nii ma kuulsin isikult, kes lehte administreerib.
Kuigi ka sellel, olgu siis "firmal", pidi oma osa olema lehe "haldamises" siiamaani.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
afex
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
05.10.2004 18:53:51
|
|
|
| Netgroup.ee kirjutas: |
| Infosüsteem, mille kasutamine on käepärane nii õpetajatele, õpilastele kui ka kõigile teistele kasutajatele. Süsteem võimaldab registreerunud kasutajatel (lapsevanematel, õpilastel) jälgida hindeid, laenutada raamatuid ja korraldada kõiki teisi igapäevases koolielus ettetulevaid protseduure. |
Teise lause algusest on puudu sõna "EI". (Süsteem EI võimalda ... )
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
30.01.2005 20:35:13
|
|
|
võiks siis natuke jälle kirjutada, mis vahepeal juhtunud on.
paroolide kättesaadavus pole paranenud. aeg-ajalt neid küll mõnele valitud inimestele saadetakse. päevas õpilane üle ühe hinde aines saada ei saa . võin kinnitada, et ka õpetajate poolel ei ole midagi, mis oleks seda summat väärt (lähemalt PS.)
igatahes on koolil vahepeal tööle hakanud raadio. igal hommikul 7.45-8.15 kõlab koolikellaks mõeldud kõlaritest muusika. kui asi tegemisse läks öeldi, et küsige kõike mida vaja, raha pole probleem.
ka dvd vader pole vahepeal passi saanud
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
01.02.2005 18:45:07
|
|
|
arvestades projekti mahtu (kui seal taga on ka tõesti õppeinfosüsteem) siis on see 200k suhteliselt soodne. 6 aastat tagasi osalesin veebiprojektis, kus tehti põllumeestele väetiste kasutamise õpetusega leht (erinevad taimede kasvufaasid, väetise kogused jms valemid, mis hiljem kuvati kokku üheks ilusaks pirnditavaks kalendriks, mis oli seotud netipoe kataloogiga) ning hind oli enamvähem sama ehk siis tundub, et töö on odavnenud vahepeal.
odava raha eest korraliku veebisüsteemi (tasemel graafika, cms, spetsiifilisi featuure) saab vaid mustalt ning 'odav' on siin mõistes, et riik makse ei saa, andekas progeja/graafik/analüütik ei hakka alla 500+ eeki/tund ju ennast liigutama, sest normaalset palka saab ka siis, kui ei rabele eriti 15-aastaste tehtud lehtedest võib sinna teha omaette alamkataloogi, mille nimi võiks olla: 'halvad näited'.
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
01.02.2005 19:05:08
|
|
|
ragface, TIKi leht on 100 000, mitte 200 000.
| tsitaat: |
odava raha eest korraliku veebisüsteemi (tasemel graafika, cms, spetsiifilisi featuure) saab vaid mustalt
|
kui sa ütled, et 100 000 on tegelikult odav, kas see on ikka piisav põhjus põhjendamaks seda, et peaaegu mitte miski sellel lehel ei tööta nii nagu oleks vaja, isegi mitte 2 aastat ja 4 kuud peale lehe käivitumist. st selle 28 kuu jooksul pole mitte midagi muutunud paremuse poole
terve eesti on täis teiste koolide kodulehti, mis on tehtud väga-väga-väga eeskujulikult ja kas lausa tasuta oma õpilaste poolt või tunduvalt väiksema raha eest kui 100 000
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
01.02.2005 19:23:17
|
|
|
| ja eriti nõme on see, et õpetajad ise tahaksid liituda riikliku e-kooli süsteemiga, mis töötab juba kolmandat aastat vist suht veatult
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
02.02.2005 18:28:03
|
|
|
| u. 5k pakun.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
03.02.2005 09:24:42
|
|
|
| khan kirjutas: |
| ja eriti nõme on see, et õpetajad ise tahaksid liituda riikliku e-kooli süsteemiga, mis töötab juba kolmandat aastat vist suht veatult |
/disagreement...
olen nüüd ise kolmandat aastat selle "sinu arust suht veatu" süsteemi kasutaja (näen küll ainult õpilase kasutajaliidest)... ja vinguda saab ikka... osa aineid kaob vahepeal kuhugile ära, serverivõimsusest ja selle vastupidavustest tipphooaegadel (veerandite lõpud, eriti õppeaasta lõpud) ma ei hakka rääkimagi... õpilaste ligipääs keelatakse üldse ära õppeveerandi viimastel nädalatel... yhesnaga, ekooli süsteem ise on võimas, aga serverid mis seda üleval hoiavad on ilmselgelt liiga nõrgad...vahel võib isegi kõige tavalisemal veerandi keskel oleva õhtu jooksul leht olla üliaeglane...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
03.02.2005 23:06:22
|
|
|
| mks kirjutas: |
| khan kirjutas: |
| ja eriti nõme on see, et õpetajad ise tahaksid liituda riikliku e-kooli süsteemiga, mis töötab juba kolmandat aastat vist suht veatult |
/disagreement...
olen nüüd ise kolmandat aastat selle "sinu arust suht veatu" süsteemi kasutaja (näen küll ainult õpilase kasutajaliidest)... ja vinguda saab ikka... osa aineid kaob vahepeal kuhugile ära, serverivõimsusest ja selle vastupidavustest tipphooaegadel (veerandite lõpud, eriti õppeaasta lõpud) ma ei hakka rääkimagi... õpilaste ligipääs keelatakse üldse ära õppeveerandi viimastel nädalatel... yhesnaga, ekooli süsteem ise on võimas, aga serverid mis seda üleval hoiavad on ilmselgelt liiga nõrgad...vahel võib isegi kõige tavalisemal veerandi keskel oleva õhtu jooksul leht olla üliaeglane... |
aga teil on ikkagi ainuke viga serveris, meil selles ja kõigis teistes ka. ise olen vaadanud ka seda riiklikku süsteemi ja ta on küll natuke lihtsam kui meie oma, aga vähemalt ta töötab.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
03.10.2005 10:02:40
|
|
|
update
täna saab täis kolm aastat sellest päevast - 3. okt. 2002 - , kui saatsin esimese kirja, kus soovisin saada kodulehe kasutajakontot
aga nüüd avastasin, et kodulehel on kadunud sõna "vilistlased", nüüd on seal kirjas, et
| tsitaat: |
| Hetkel luuakse kontosid ainult õpilastele ning lastevanematele. |
lisaks on kodulehelt maha võetud vilistlaste ja õpetajate nimekirjad
samuti ei vasta koduleht endiselt siin teemas varem välja toodud dokumendi (rtf) nõuetele, endiselt puuduvad klasside nimekirjad jne.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
03.10.2005 16:17:00
|
|
|
Kunagi ammu lugesin selle teema läbi ning olen hoidnud ka edaspidi silma peal. Lihtsalt halenaljakas ning samas ka üsna tõsine lugu
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
04.10.2005 01:49:12
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
update
täna saab täis kolm aastat sellest päevast - 3. okt. 2002 - , kui saatsin esimese kirja, kus soovisin saada kodulehe kasutajakontot
aga nüüd avastasin, et kodulehel on kadunud sõna "vilistlased", nüüd on seal kirjas, et
| tsitaat: |
| Hetkel luuakse kontosid ainult õpilastele ning lastevanematele. |
lisaks on kodulehelt maha võetud vilistlaste ja õpetajate nimekirjad
samuti ei vasta koduleht endiselt siin teemas varem välja toodud dokumendi (rtf) nõuetele, endiselt puuduvad klasside nimekirjad jne. |
Muhahahaaaaa enne jõuab SEE sulle postkasti, kui sa sealt oma paroolid kätte saad
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
04.10.2005 14:48:41
|
|
|
ikka veel pole see teema lahendust leidnud?... deem... Ja ikka veel samad isikud asja peal? Ülemuste/klientide viga siis... imo.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
04.10.2005 17:17:18
|
|
|
Võin taaskord Inglise Kolledzhi gümnasistina pisut kommenteerida seda teemat: Hetkel pole vaid vilistlaste osa valmis saadud.
Et panna rõhku õpetajate innovatiseerimisele, tuli sellest aastast kooliellu muudatus: klassipäevikut, kui sellist, enam ei eksisteeri.
On vaid virtuaalne hinnetesüsteem. Ning see ka enam-vähem toimib. Hindeid saavad vaadata õpilased ja lapsevanemad.
Muidugi on esimesed kasvuraskused: küll ei saa mõni õpetaja päris hästi aru, kuhu ta mis hinde sisestama peab või on lihtsalt mõni hinne internetist "kaduma läinud".
Seetõttu peavad õpetajad siiski iseenda jaoks mingisugust märkmikku. Kuid asi on siiski vahepeal arenenud.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
04.10.2005 17:54:56
|
|
|
| _marek kirjutas: |
Võin taaskord Inglise Kolledzhi gümnasistina pisut kommenteerida seda teemat: Hetkel pole vaid vilistlaste osa valmis saadud.
Et panna rõhku õpetajate innovatiseerimisele, tuli sellest aastast kooliellu muudatus: klassipäevikut, kui sellist, enam ei eksisteeri.
On vaid virtuaalne hinnetesüsteem. Ning see ka enam-vähem toimib. Hindeid saavad vaadata õpilased ja lapsevanemad.
Muidugi on esimesed kasvuraskused: küll ei saa mõni õpetaja päris hästi aru, kuhu ta mis hinde sisestama peab või on lihtsalt mõni hinne internetist "kaduma läinud".
Seetõttu peavad õpetajad siiski iseenda jaoks mingisugust märkmikku. Kuid asi on siiski vahepeal arenenud. |
See süsteem on juba enamustes Tallinna koolides.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
04.10.2005 21:39:52
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| _marek kirjutas: |
Võin taaskord Inglise Kolledzhi gümnasistina pisut kommenteerida seda teemat: Hetkel pole vaid vilistlaste osa valmis saadud.
Et panna rõhku õpetajate innovatiseerimisele, tuli sellest aastast kooliellu muudatus: klassipäevikut, kui sellist, enam ei eksisteeri.
On vaid virtuaalne hinnetesüsteem. Ning see ka enam-vähem toimib. Hindeid saavad vaadata õpilased ja lapsevanemad.
Muidugi on esimesed kasvuraskused: küll ei saa mõni õpetaja päris hästi aru, kuhu ta mis hinde sisestama peab või on lihtsalt mõni hinne internetist "kaduma läinud".
Seetõttu peavad õpetajad siiski iseenda jaoks mingisugust märkmikku. Kuid asi on siiski vahepeal arenenud. |
See süsteem on juba enamustes Tallinna koolides. |
jah, aga meie koolil on enda väljatöötatud süsteem, mis nüüd esimest korda peale mitme aasta töötab. samas sellele ei ole mingeid nõudmisi esitatud. õigel ekoolil on ikka et kella kaheksaks olgu hinded välja jne. meil küll keegi ei tea midagi sellest.
viilup tegelt isegi suht agaralt paneb asju sinna juurde. lubas panna isegi konsultatsiooni ajad sinna üles jne.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.10.2005 07:58:47
|
|
|
| khan kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
| _marek kirjutas: |
Võin taaskord Inglise Kolledzhi gümnasistina pisut kommenteerida seda teemat: Hetkel pole vaid vilistlaste osa valmis saadud.
Et panna rõhku õpetajate innovatiseerimisele, tuli sellest aastast kooliellu muudatus: klassipäevikut, kui sellist, enam ei eksisteeri.
On vaid virtuaalne hinnetesüsteem. Ning see ka enam-vähem toimib. Hindeid saavad vaadata õpilased ja lapsevanemad.
Muidugi on esimesed kasvuraskused: küll ei saa mõni õpetaja päris hästi aru, kuhu ta mis hinde sisestama peab või on lihtsalt mõni hinne internetist "kaduma läinud".
Seetõttu peavad õpetajad siiski iseenda jaoks mingisugust märkmikku. Kuid asi on siiski vahepeal arenenud. |
See süsteem on juba enamustes Tallinna koolides. |
jah, aga meie koolil on enda väljatöötatud süsteem, mis nüüd esimest korda peale mitme aasta töötab. samas sellele ei ole mingeid nõudmisi esitatud. õigel ekoolil on ikka et kella kaheksaks olgu hinded välja jne. meil küll keegi ei tea midagi sellest.
viilup tegelt isegi suht agaralt paneb asju sinna juurde. lubas panna isegi konsultatsiooni ajad sinna üles jne. |
Loe parem teemat algusest peale, et mitte sedasi valeinfot levitada. Mingi kooli omalooming see pole, vaid hoopis koolipoolne kohutav raha raiskamine/minemakantimine. Kui ta tänaseks päevaks on kooli enda hoole alla võetud ja tänu sellele lõpuks mingitmoodi funksima hakkab, siis võib ehk paari kooli õpetajat kiita aga samas seda suurem häbiplekk kooli juhtkonnale!
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
06.10.2005 22:38:14
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| khan kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
| _marek kirjutas: |
Võin taaskord Inglise Kolledzhi gümnasistina pisut kommenteerida seda teemat: Hetkel pole vaid vilistlaste osa valmis saadud.
Et panna rõhku õpetajate innovatiseerimisele, tuli sellest aastast kooliellu muudatus: klassipäevikut, kui sellist, enam ei eksisteeri.
On vaid virtuaalne hinnetesüsteem. Ning see ka enam-vähem toimib. Hindeid saavad vaadata õpilased ja lapsevanemad.
Muidugi on esimesed kasvuraskused: küll ei saa mõni õpetaja päris hästi aru, kuhu ta mis hinde sisestama peab või on lihtsalt mõni hinne internetist "kaduma läinud".
Seetõttu peavad õpetajad siiski iseenda jaoks mingisugust märkmikku. Kuid asi on siiski vahepeal arenenud. |
See süsteem on juba enamustes Tallinna koolides. |
jah, aga meie koolil on enda väljatöötatud süsteem, mis nüüd esimest korda peale mitme aasta töötab. samas sellele ei ole mingeid nõudmisi esitatud. õigel ekoolil on ikka et kella kaheksaks olgu hinded välja jne. meil küll keegi ei tea midagi sellest.
viilup tegelt isegi suht agaralt paneb asju sinna juurde. lubas panna isegi konsultatsiooni ajad sinna üles jne. |
Loe parem teemat algusest peale, et mitte sedasi valeinfot levitada. Mingi kooli omalooming see pole, vaid hoopis koolipoolne kohutav raha raiskamine/minemakantimine. Kui ta tänaseks päevaks on kooli enda hoole alla võetud ja tänu sellele lõpuks mingitmoodi funksima hakkab, siis võib ehk paari kooli õpetajat kiita aga samas seda suurem häbiplekk kooli juhtkonnale! |
lugend seda teemat ja mitu korda. aga ma mõtlesin selle all ikka seda, et ei kasuta me ju riigi poolset süsteemi vaid ikka enda poolt välja lastud töötatud süsteemi.
kui ma ütlen, et ehitame praegu võimlat ei mõtle ma selle all ju ka seda, et õpilased kehalise tundides käivad vundamenti tegemas
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
07.10.2005 15:47:57
|
|
|
ei ütleks, et see eriti korralik koduleht on. ilmselt on kodulehe teinud firma ka hindamissüsteemi netisieselt teinud (see kooliaasta ongi hinded ainult internetis, no more klassipäevik), aga probleeme on sellega küllalt. täna kui hinnetelehed kätte saime õpetaja veel küsis kah, et kas on hinded seal kõik õiged, et võivad valed olla
krt asi vahest jamab ja seda veel kooli ajal
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
07.10.2005 15:52:21
|
|
|
Seda loetakse ju lepingu mittetäitmise alla.
Soovitan lapsevanematel sihtasutuse poole pöörduda ning
selle firmaga leping ära lõpetada, kuna firma keeldub seda korralikult täitmast.
Lahendus on lihtsalt olemasolev andmebaas kiiresti portida ning lasta asjalikemal
vendadel asi ära teha!
Selline asi ei tohiks tõesti aastaid aega võtta.
Asisem firma teostaks selle paari kuuga:)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
12.10.2005 21:59:08
|
|
|
| lubati et selle aasta sees saab ka see vilistlaste osa valmis. viilupil pidi olema olemas andmestik, aga andmebaasi selle ümber veel ehitatakse.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
13.10.2005 19:23:00
|
|
|
viilup võib sõnnikut kah süüa
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
27.11.2005 19:47:21
|
|
|
www.tik.edu.ee
rinde vist lasknud seitsmendikel lume flashi teha
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
08.10.2006 18:55:22
|
|
|
sorry kaevamise pärast, aga teema on jätkuvalt aktuaalne mõned päevad tagasi sai täis NELJAS AASTA kooli kodulehe avamisest ja mul pole ikka kasutajakontot. nüüd siis viies aasta läheb juba... tahaks siiski ükskord ära näha, mis selle saja tuhande krooni eest siis seal nii imeväärset on...
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
08.10.2006 19:48:31
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
sorry kaevamise pärast, aga teema on jätkuvalt aktuaalne mõned päevad tagasi sai täis NELJAS AASTA kooli kodulehe avamisest ja mul pole ikka kasutajakontot. nüüd siis viies aasta läheb juba... tahaks siiski ükskord ära näha, mis selle saja tuhande krooni eest siis seal nii imeväärset on... |
Kas enam maksab endale nii valusat pettumust korraldada
Jurandi kodukaga see krempel seal küll võrdlust välja ei kannata, vaid jääb sügavasse häbisse. Ainus millega seal kiidelda on ju võimalik, on "vasakule" haihtunud raha.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
09.10.2006 19:30:56
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
sorry kaevamise pärast, aga teema on jätkuvalt aktuaalne mõned päevad tagasi sai täis NELJAS AASTA kooli kodulehe avamisest ja mul pole ikka kasutajakontot. nüüd siis viies aasta läheb juba... tahaks siiski ükskord ära näha, mis selle saja tuhande krooni eest siis seal nii imeväärset on... |
ma usun, et kui sa nüüd uue kirja saadad, siis on sul hea võimalus seda saada ka
asjad tegelikult paranenud ja meil on ka uus õpihalduse süsteem, kuhu siis panevad õpetajad materjale ja õppimist jms
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
10.10.2006 18:26:45
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.09.2013 09:24:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
23.11.2007 02:17:36
|
|
|
vahepeal on märkamatult möödunud viis aastat TIKi kodulehe avamisest, kuid endiselt asjad on täpselt samamoodi seal nagu viis aastat tagasi, mingeid märgatavaid muutusi ei ole toimunud, näiteks endiselt ei ole kooli kodulehel üleval kohustuslikke õpilaste nimekirju. ja endiselt ei ole mulle kui vilistlasele seal lubatud kontot tekitatud.
vahepeal siis üles kerkinud sama vana teema - lastevanematelt küsitakse rämedat pappi
meenutame, et see TIK-i kodulehe käkerdis on samuti lastevanemate rahade eest tehtud
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
23.11.2007 10:04:42
|
|
|
Sa pead saavutama vist kogu kooli juhtkonna vahetuse, et seal mingit muutust saaks toimuda.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
25.08.2008 22:58:06
|
|
|
saaga hakkab vist lõpule jõudma - veidi enne seda kui saab täis kuus aastat kodulehe avamisest, võeti koduleht maha
http://www.tik.edu.ee/
äkki on nüüd oodata uut ja huvitavamat kodulehte samas siiamaani mina näiteks pole näinud, kuhu see sada tonni läks, mis eelmise kodulehe peale kulus, sest juurdepääsuõigusi kodulehe varjatud osale, kus "kõik see, millele see raha kulutati" väidetavalt pidi paiknema, ma ei saanudki
samas see on ikka täiesti ainulaadne vist eesti koolide kodulehtede osas - ligi kuus aastat tehakse lehte korda ja lubatakse see kohe-kohe töökorda saada
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
25.08.2008 23:28:49
|
|
|
Naera ennast lolliks. See uks kallimaid kodukaid ning kaua tehtud kaunikesi mis maailmas tehtud. Kus uks leht maksab 100 000 kr. peaks vist
Guinness World Records see kuuluma. Kodukas on nagu TLN mis kunagi valmis ei saa.
Ma vaatan, et seal inimesed peaksid kull purulollid olema, et ennast sedasi lupsta lasevad. Ma voin ka neile WebMaster olla. Mis firma seda teeb siis?
DVD Vader homme ei joua kunagi katte. Kui soovid, et seal asja saaks pead ise korda looma minema. Muidu seal asja ei saa.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
26.08.2008 10:49:44
|
|
|
Tõenäoliselt probleem ongi selles, et kooli juhtkond ja firma, kes teenust provaidis, olid arvatavasti seotud.
Seda on antud kooliga seoses ka muudes valdkondades näha olnud.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
26.08.2008 18:32:00
|
|
|
Ma olen ise ka kasutanud soprade abi, ning soprade firmadest asju tellinud. Ega selleparast siis asjad seisma ei jää voi tegemata. Mõnikord isegi kiiremini on asjad sõprade kaudu läinud.
Äri suur saladus ongi, et kellel rohkem sidemeid see võidumees.
Kooli juhtkond on ikka seal probla. Nagu vanasõna ütleb Lollilt tulebki raha ära võtta ning kui võtta siis juba palju.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
10.09.2008 23:54:26
|
|
|
TIK-i uus koduleht on nüüd siis üleval
http://www.tik.edu.ee/
esimene mulje kohe lehele tulles - määramata on lehe taustavärv. nii et kui brauseris määratud default taust on näiteks roosa, siis on ka leht roosa. see on nagu suht räme asi mida lehe puhul teha minu meelest lehe default font on ka jube pisike
üks huvitav asi: rubriigi "klubid" all:
| tsitaat: |
Klubid
TIK-is on tegevad väitlusklubi, ajalooklubi, füüsikaklubi, keemiaklubi ning bioloogiaklubi.
Klubidest ja nendega liitumisest siin peatselt täpsemalt.
|
ma fikseeriks tänase kuupäeva - 10. september 2008. ma kahtlustan, et täpselt sama tekst on seal ka kuu ja ka poole aasta pärast. ilmselt ka aasta ja kahe pärast
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
11.09.2008 00:04:32
|
|
|
| Andium kirjutas: |
Naera ennast lolliks. See uks kallimaid kodukaid ning kaua tehtud kaunikesi mis maailmas tehtud. Kus uks leht maksab 100 000 kr. peaks vist
Guinness World Records see kuuluma. |
100k on täiesti normaalne korraliku erilahendusega veebi hind.
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
11.09.2008 00:15:23
|
|
|
| O kirjutas: |
| Andium kirjutas: |
Naera ennast lolliks. See uks kallimaid kodukaid ning kaua tehtud kaunikesi mis maailmas tehtud. Kus uks leht maksab 100 000 kr. peaks vist
Guinness World Records see kuuluma. |
100k on täiesti normaalne korraliku erilahendusega veebi hind. |
ära unusta et 6 aastat on mööda läinud ja raha väärtus päääääris palju muutunud
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
11.09.2008 00:21:47
|
|
|
Sai ka 2001 aastal 100k+ projekte nähtud.
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
11.09.2008 00:30:42
|
|
|
O, sa vist ei näinudki seda eelmist lehte üldse, see ei olnud kohe kindlasti 100K väärt projekt, kuigi see summa välja käidi, eriti veel selles valguses, et see kuue aasta jooksul ei hakanudki tööle korralikult.
| tsitaat: |
ära unusta et 6 aastat on mööda läinud ja raha väärtus päääääris palju muutunud
|
täpselt-täpselt. 2002. aasta lõpus oli keskmine brutopalk näiteks 6512 krooni, mis teeb kättesaadavaks summaks u. 5000 krooni. 2008. aasta teises kvartalis oli vastavalt 13 306 ja umbes 11 000 krooni. seega seda vahet aluseks võttes oleks 6 aastat tagasi maksnud 2008. aasta hindades 220 000
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|