Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2005 18:13:24 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
miksa 3dmarki 4x256 teed? icon_rolleyes.gif

kahega saab parema tulemuse? icon_lol.gif
ega jah, millegipärast ei saa memi klokkuma...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2005 18:21:10 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
lamp kirjutas:
miksa 3dmarki 4x256 teed? icon_rolleyes.gif

kahega saab parema tulemuse? icon_lol.gif
ega jah, millegipärast ei saa memi klokkuma...

mitte kahega ei saa otseselt paremat tulemust, aga 1G ei anna midagi juurde icon_wink.gif
ja loomulikult 512 klokkub rohkem.. võibolla sinu puhul isegi 270 vs 255 kuskil.
aga sa memile pinget annad ka? tead, bh5 tahad pinget.. icon_lol.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2005 18:27:10 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
aga sa memile pinget annad ka?

niipalju kui ma tean on mul mem voltage 3,3v railist otse..
ehk siis 24/7 3,3v icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2005 11:26:30 vasta tsitaadiga

Niih, viimane stabiilne clock antud jahutusega. Kuradi overclockimine on nagu nakkushaigus korra natuke torgid ei saa kuidagi rahule jätta. Mis teha, eks tuleb oma barton millalgi wasserkuulingu alla panna ja paremini kellatavad mälud ja kordaja lahti jne icon_biggrin.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8731830

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2005 12:17:59 vasta tsitaadiga

Antikrist icon_razz1.gif mul tuleb vist varsti Big Water müüki... peaks Socket A peale ka minema... 800.- kogu kupatus icon_razz1.gif

http://www.overclockercafe.com/Reviews/cooling/Tt_Bigwater/

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2005 15:45:03 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Antikrist icon_razz1.gif mul tuleb vist varsti Big Water müüki... peaks Socket A peale ka minema... 800.- kogu kupatus icon_razz1.gif

http://www.overclockercafe.com/Reviews/cooling/Tt_Bigwater/
Paltoon kas K-sse tuleb müügile või sina müüd enda oma ?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2005 15:52:33 vasta tsitaadiga

enda oma müün
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2005 15:56:03 vasta tsitaadiga

Tahad siis Vapo peale yle minna ? icon_smile.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 26.09.2005 16:01:36 vasta tsitaadiga

kuskil ta juba kilkas, et tellis uued veejupid.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2005 01:31:35 vasta tsitaadiga

[hwbot]virx - 754 - Pentium III 550Mhz, Riva TNT2 32MBSDR[/hwbot]
lol
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2005 14:05:33 vasta tsitaadiga

pisike kähkukas toas ja voodi kõrval icon_razz1.gif

[hwbot] Tbit - 12172 - Sempron64 2800+ @ 2600MHz | Vitesta 256MB TCCD @ 325MHz 3,0 - 4 - 3 - 7 1T | PoV 8500 64MB @ 300/600 [/hwbot]

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipelgas
HV kasutaja
zipelgas

liitunud: 07.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2005 17:38:43 vasta tsitaadiga

[hwbot]zipelgas - 26073 - P4 3675mhz | 2x512mb 1:1 @245mhz 2,5.3.3.6 | x850xt @560/610[/hwbot]

stock jahutusega rohkem kätte ei saanud..

_________________
Overkill is just about enough!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 28.09.2005 18:45:49 vasta tsitaadiga

P4 on ikka suhteliselt saast - http://service.futuremark.com/compare?2k1=8724885

3200+ @ 2800mhz stock jahutusel
2*256BH5 250mhz 2-2-2-5
6600GT 600/1250
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2005 18:48:35 vasta tsitaadiga

mis siis praegune 3dmark 2000 world record on?

linki kah?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 29.09.2005 05:08:19 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, miks 3DMark2001SE FPSi 60Hz peal piirab?
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2005 06:23:09 vasta tsitaadiga

vsync peal?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 29.09.2005 06:54:23 vasta tsitaadiga

Tänud thumbs_up.gif, oligi vsynci süü.
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 29.09.2005 21:53:20 vasta tsitaadiga

A64 3000+ 2200mhz
2x512mb 220mhz cl 2,5
ATI 7000 155/155
2572
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 00:09:25 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, mis HVs R9800PRO rekord on?
Ise sain kellamata tulemuseks üle 18k, prose oli vaid kellatud ~2100mhz icon_razz.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Synergy
HV kasutaja
Synergy

liitunud: 23.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 00:13:29 vasta tsitaadiga

Futuremarki lehel on miski tüüp 32076 saanud 9800pro'ga. icon_wink.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 00:33:45 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
Keegi oskab öelda, mis HVs R9800PRO rekord on?
Ise sain kellamata tulemuseks üle 18k, prose oli vaid kellatud ~2100mhz icon_razz.gif

eks ta kuskil natuke alla 30k ole.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 02:04:48 vasta tsitaadiga

Synergy kirjutas:
Futuremarki lehel on miski tüüp 32076 saanud 9800pro'ga. icon_wink.gif


Vaata mis protsessor tal ka oli, arvatavasti mingi P4 EE vms. FX55.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 03:16:31 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
Synergy kirjutas:
Futuremarki lehel on miski tüüp 32076 saanud 9800pro'ga. icon_wink.gif

Vaata mis protsessor tal ka oli, arvatavasti mingi P4 EE vms. FX55.

ega selleks ei pea ee või fx55 olema.. ma usun, et oma odava prosega meelitaks ka 30k välja 9800st..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 07:15:58 vasta tsitaadiga

ma ei kujuta ette mis ma oma kaardiga peaks tegema, et 30k kätte saada icon_lol.gif
siiani üle 19 7xx pole tulnud...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 07:35:55 vasta tsitaadiga

Duron 1400MHz , 256MB PC2100 @ 133MHz 2.3.3.6 , Radeon 9800Pro 128MB @ def 9708 punni icon_sad.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 17:45:35 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ma ei kujuta ette mis ma oma kaardiga peaks tegema, et 30k kätte saada icon_lol.gif
siiani üle 19 7xx pole tulnud...
sa peaks korraliku prose ostma icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2005 11:36:06 vasta tsitaadiga

et mõnda punkti saada, selleks ma küll ei hakka nii emaplaati kui proset välja vahetama icon_razz1.gif
praegu kena tasakaalus süsteem, mitte mõni Celeron2,0+X850XT jurakas icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2005 11:38:06 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
et mõnda punkti saada, selleks ma küll ei hakka nii emaplaati kui proset välja vahetama icon_razz1.gif
praegu kena tasakaalus süsteem, mitte mõni Celeron2,0+X850XT jurakas icon_biggrin.gif


X850XT tahab 64bitist ikka. Tasakaalus oli amd xp 2500@3200 ja 9800PRO icon_wink.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2005 11:47:03 vasta tsitaadiga

vaata mu profiili icon_wink.gif
seda räägingi, et tasakaalus praegu.
kui välja vahetada, siis kogu süsteem...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.10.2005 19:34:48 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
vaata mu profiili icon_wink.gif
seda räägingi, et tasakaalus praegu.
kui välja vahetada, siis kogu süsteem...

täpselt... see süsteem klapib väga hästi...
ise tahaks enda süsteemipõhja uuendamisega venitada niikaua, kui see dual-prose ka mängudesse jõuab icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2005 01:14:06 vasta tsitaadiga

ma kannatan nii kaua, kuni asi (dualcore) muutub taskukohaseks, s.t. tavaliseks. mitu korda orki astunud innovatiivsete toodetega icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2005 15:15:47 vasta tsitaadiga

P4 3,2ghz
Shuttle AB60N
256mb noname
HIS X700PRO @ def

3DMark Score 15109
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8739685
lambidraiverid, segane win jne..
muidu suht ok arvestades kui vigane masin on icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaUQ
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2005




sõnum 05.10.2005 16:08:26 vasta tsitaadiga

Mul läppar AMD 3300+ 512 RAM 128Ati rAdeon graafika

ega keegi ei oska öelda palju sellel võimalik oleks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 15:19:08 vasta tsitaadiga

thaUQ kirjutas:
Mul läppar AMD 3300+ 512 RAM 128Ati rAdeon graafika

ega keegi ei oska öelda palju sellel võimalik oleks?

Tee test ära, muudmoodi teada ei saagi icon_wink.gif
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 20:55:03 vasta tsitaadiga

väike OC toimus 18,4**k
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 06.10.2005 23:33:52 vasta tsitaadiga

Profiilis oleva masinaga on skoor 9251

Video default kelladel (500/900) ja agp 4x.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 23:52:11 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Profiilis oleva masinaga on skoor 9251

Video default kelladel (500/900) ja agp 4x.


Väga kahtlane icon_rolleyes.gif 13000p peaks ikka sellise konfiga saama .
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 07:11:28 vasta tsitaadiga

Igatahes minu aegade parim tulemus icon_razz1.gif

AMD64 3200+ 2900MHz
ASUS 7800GTX GPU: 630MHz\Mem: 1700MHz (2.6volti mälul ja 1.63volti tuumal)
2x256Mb Corsair BH5 263MHz CAS 2-2-2-4 3.5v

3DMark 2001: 33,455p http://service.futuremark.com/compare?2k1=8743890

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 10:27:12 vasta tsitaadiga

Ma vaatan, et nende uumema seeria kaartidega on 3DMark01 ikka lahja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 11:57:22 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
Ma vaatan, et nende uumema seeria kaartidega on 3DMark01 ikka lahja icon_rolleyes.gif

ati on 01'le natuke rohkem "optimiseeritud".. platoonil lahja prose ka icon_rolleyes.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 07.10.2005 13:20:44 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Profiilis oleva masinaga on skoor 9251

Video default kelladel (500/900) ja agp 4x.


Väga kahtlane icon_rolleyes.gif 13000p peaks ikka sellise konfiga saama .


prose ei ole originaalkelladel ju....1,8ghz peal jookseb kuna mu mobo peal ei lähe kiiremaks, kusjuures kodukal ja manualis on kirjas et toetab 533FSB aga tegelikkuses on bioses locked ja jumperitega vahetan siis must pilt ja midagi ette ei tule...ehk aitab bios upgrade, ei tea igatahes mingi 2002 aasta bios on ja uuema install on olemas aga pole julgust seda teha.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 14:33:03 vasta tsitaadiga

RustyZ, kui mobol õige bios, siis pole minuteada küll põhjust karta uuendada. Endal vahetub bios kord nädala tagant icon_wink.gif (mõnikord kuu tagant, oleneb millal vana suudan beeti keerata või uus reliis tuleb icon_lol.gif )
Tee ära, siis arvuti suhteliselt palju jõulisem icon_razz1.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 19:15:06 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif
mida ei suutnud AXP+6800GT
seda tegi A64+6600GT ehk siis 20K
1000p rohkem kui ma 6800GT'st üldse kätte sain
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8744431

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.10.2005 19:31:04 vasta tsitaadiga

vähevõitu... 6600GT peaks olema tõsine 01 loom icon_razz.gif muideks märksa parem, kui 6800 seeria
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 19:39:31 vasta tsitaadiga

vähe jah (orb'is ~10.koht sama cpu takti piires) aga ikkagi imelik, et 8/3 kaart skoorib paremini kui 16/6 kaart.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 20:16:49 vasta tsitaadiga

Ei scoori ta midagi , ma sain 23k nt ,saaks ka rohkem
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 20:44:10 vasta tsitaadiga

PNY GeForce FX 5900XT @400/850 - 18585
http://www.zone.ee/rutz/5900xt%2001.JPG

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 20:48:41 vasta tsitaadiga

Rutz kirjutas:
PNY GeForce FX 5900XT @400/850 - 18585
http://www.zone.ee/rutz/5900xt%2001.JPG
nii vähe, see xt ikka räige pidur icon_eek.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.10.2005 21:21:43 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
vähe jah (orb'is ~10.koht sama cpu takti piires) aga ikkagi imelik, et 8/3 kaart skoorib paremini kui 16/6 kaart.

jah... imelik küll... 16/6 on tulemus kehvem, kui 8/6... icon_razz.gif
eelmise 6800LE-ga sain ligi 21K uuega sain natuke üle 20K... kuigi jah Nature paranes
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 22:29:34 vasta tsitaadiga

a64 3000+ //1gb pc3200 //x800rx ,sain ~17k 3dm2k1 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.