|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
20.09.2005 13:40:28
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| sevenhugs kirjutas: |
seltsis segasem.
Kas suurem mälukaart juba ostetud? |
Ei ole jõudnud veel, pole eriti vaba raha panna selle alla. Kui keegi soodsalt pakuks siis mõtleks... |
Tee siis kuulutus:
V: SE T630 vahet. 512mb MS Duo ja kahe kasti õunamahla vastu.
Kas kellelgi on õnnestunud telefoni kokku ka jooksutada? Kas Outlookiga ühildumine on sama/parem/halvem?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.09.2005 13:48:31
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
Tee siis kuulutus:
V: SE T630 vahet. 512mb MS Duo ja kahe kasti õunamahla vastu.
Kas kellelgi on õnnestunud telefoni kokku ka jooksutada? Kas Outlookiga ühildumine on sama/parem/halvem? |
T630 kasutusel teise telefonina. Kokku ma esimese näd vah'ga ei suutnud jooksutada. Kuid eile kui näitasin sõbrale, siis täpselt sel hetkel kui sõbra kätte andsin, jooksis kokku, selle kaasas olnud 3D java lennukimängu loadimisel. Võimalik et põhjuseks oli mu eelnev erinevate java progedega jamamine, panin peale ja tõmbasin maha igasugu kraami, vahepeal andis mingit veateadet.
Igatahes rohkem kui see üks kord pole kokku jooksnud.
Korra olen tarkvara ka juba uuendanud. Lõpuks ometi saab seda ise teha ka SE telefonidega (tegelt K700 vist sai ka juba), USB kaabel millega toimetada on kaasas.
Sync outlookiga tundub et on kiirem ja parem, selles mõttes et rohkem välju tunnistab. SE vist on lõpuks pikalt saatnud selle mõttetu tootja kes T68 ja T630 jaoks tegi sync softi, too oli ikka mõttetu aeglane jura.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Desmond5
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2002
|
20.09.2005 15:34:11
|
|
|
| Huvitav, et kas videot saab selle moblaga nõnda vaadata, et konverdin arvutis filmi õigesse formaati (MPEG ?) ja õigesse resolutsiooni ? Tavaline film läheb siis ilmselt küll liiga kribuks, kui näiteks Simpsoneid vms peaks vist kannatama vaadata veel ... Milleks ? Igavad bussisõidud jne.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.09.2005 15:38:23
|
|
|
| Desmond5 kirjutas: |
| Huvitav, et kas videot saab selle moblaga nõnda vaadata, et konverdin arvutis filmi õigesse formaati (MPEG ?) ja õigesse resolutsiooni ? Tavaline film läheb siis ilmselt küll liiga kribuks, kui näiteks Simpsoneid vms peaks vist kannatama vaadata veel ... Milleks ? Igavad bussisõidud jne. |
Tõenäoliselt saab. Ühte proovivideot vaatasin, mis Sonyericssoni wap lehelt sai tõmmatud. Täitsa normaalselt sai aru ka tavalise filmi moodi klipist. Aint subtiitrid võib kohe kindlasti ära unustada. Formaat on muidu MP4 või 3GP.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
20.09.2005 17:58:00
|
|
|
See videoit/filmide/sarjade vaatamine mobiililt on geniaalne idee, Symbian telefonidel on see aastaid toiminud, küll vast K750i peal ka
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Desmond5
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2002
|
20.09.2005 19:22:43
|
|
|
| yellowboost kirjutas: |
See videoit/filmide/sarjade vaatamine mobiililt on geniaalne idee, Symbian telefonidel on see aastaid toiminud, küll vast K750i peal ka   |
Peab mingi hea Memory Sticki sisse viskama ainult ...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
21.09.2005 12:29:12
|
|
|
ahjah, veel üks küsimus. Oluline pealekauba:
kuidas aadressiraamatuga on? Mitme tähe järgi otsida saab, ainult esitähe järgi või lubab ka rohkem sisse toksida? Ilmselt pole ma ainus, kellel on näiteks k-tähe all 30 nime.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.09.2005 13:20:27
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
ahjah, veel üks küsimus. Oluline pealekauba:
kuidas aadressiraamatuga on? Mitme tähe järgi otsida saab, ainult esitähe järgi või lubab ka rohkem sisse toksida? Ilmselt pole ma ainus, kellel on näiteks k-tähe all 30 nime. |
Esmapilgul vaatasin vanast harjumusest et pole midagi muutunud. Aga tegelikult on ka see lahendatud. Saab rohkem sisse toksida.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
21.09.2005 13:49:36
|
|
|
Oskab keegi öelda, milliste suuremate muutuste ja ümberharjumistega peab arvestama 6230 pealt üle minekul?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.09.2005 13:58:31
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, milliste suuremate muutuste ja ümberharjumistega peab arvestama 6230 pealt üle minekul? |
6230 olen kasutanud nädal aega, kuid loobusin ja otsustasin T630 kasuks tol hetkel.
Konkreetselt on raske öelda, ütleks lihtsalt et kõik on kuidagi natuke intuitiivsem K750 puhul.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
0tt
HV vaatleja
liitunud: 05.06.2005
|
21.09.2005 14:50:44
|
|
|
Kas oskab keegi k750i kasutajatest öelda, kas pildistamise hääli maha saab võtta? Kui jah, siis kuidas? Näppisin tuttava w800-t ja ei leidnud kuidagi ja see tuttav ise ka ei teadnud. Kui ei saa, siis jääb telefon kahjuks ostmata
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.09.2005 14:52:21
|
|
|
| 0tt kirjutas: |
Kas oskab keegi k750i kasutajatest öelda, kas pildistamise hääli maha saab võtta? Kui jah, siis kuidas? Näppisin tuttava w800-t ja ei leidnud kuidagi ja see tuttav ise ka ei teadnud. Kui ei saa, siis jääb telefon kahjuks ostmata  |
Paned telefoni üldiselt hääletuks siis saab K750i puhul pilte ka hääletult teha, vähemalt praegusel hetkel värskeima firmware versiooniga.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
21.09.2005 14:58:41
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| 0tt kirjutas: |
Kas oskab keegi k750i kasutajatest öelda, kas pildistamise hääli maha saab võtta? Kui jah, siis kuidas? Näppisin tuttava w800-t ja ei leidnud kuidagi ja see tuttav ise ka ei teadnud. Kui ei saa, siis jääb telefon kahjuks ostmata  |
Paned telefoni üldiselt hääletuks siis saab K750i puhul pilte ka hääletult teha, vähemalt praegusel hetkel värskeima firmware versiooniga. |
Aga kui telefon muidu häälekas on, siis ei saa kaamerat vaikseks muuta? Eldar rääkis, et valida saab kolme erineva klõpsu vahel, aga klõpsu maha võtta ei saa, aga värske firmwarega võib asi paranenud olla.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.09.2005 15:39:36
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| 0tt kirjutas: |
Kas oskab keegi k750i kasutajatest öelda, kas pildistamise hääli maha saab võtta? Kui jah, siis kuidas? Näppisin tuttava w800-t ja ei leidnud kuidagi ja see tuttav ise ka ei teadnud. Kui ei saa, siis jääb telefon kahjuks ostmata  |
Paned telefoni üldiselt hääletuks siis saab K750i puhul pilte ka hääletult teha, vähemalt praegusel hetkel värskeima firmware versiooniga. |
Aga kui telefon muidu häälekas on, siis ei saa kaamerat vaikseks muuta? Eldar rääkis, et valida saab kolme erineva klõpsu vahel, aga klõpsu maha võtta ei saa, aga värske firmwarega võib asi paranenud olla. |
Vaatasin SonyEricu lehelt manuaali, sealt ei leidnud ühtegi märget kaamera hääle muutmise kohta. Telefonist endast ei leidnud ka, ei kaamera seadete alt ega üldiste märguannete alt kaamera hääle muutmist. Eldar näppis tõenäolist mingit beeta fw'd.
Uuemate fw'dega on pigem oodata et kaamera hääletuks tegemine muutub üldse võimatuks. Nagu see ka K700 puhul viimaste fw'dega on. Lihtsalt leidub palju kisavaid paranoikuid kes arvavad et muidu salaja pildistavate pervode elu liiga lihtne - muud seletust ma leida ei oska.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
0tt
HV vaatleja
liitunud: 05.06.2005
|
21.09.2005 16:45:11
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Uuemate fw'dega on pigem oodata et kaamera hääletuks tegemine muutub üldse võimatuks. Nagu see ka K700 puhul viimaste fw'dega on. Lihtsalt leidub palju kisavaid paranoikuid kes arvavad et muidu salaja pildistavate pervode elu liiga lihtne - muud seletust ma leida ei oska. |
Siis on see kaamera siis suisa tuunitud pervertidele- nimelt ei tee kaamera häält kõne ajal. Nii et helistad mingile vabale numbrile ja muudkui klõpsid- kõik ju teavad, et see kaamera peaks häält tegema
A tõsiselt- veebist lugesin, et mingitel Saksas müüdud mudelitel olla kaamera hääle deaktiveerimise võimalus, kuid nt Hollandi omadel mitte- olla regioonist sõltuvuses. Osadel maadel olla koguni seadusandlusega määratud, et kaamera-telefonid peavad häält tegema.
Aga juba nikerdatakse ka mingit soft taolise funktsionaalsuse lisamiseks, kahjuks pole see tasuta saadaval: http://www.gsm-support.net/shop/generated/496_en.html .
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Desmond5
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2002
|
23.09.2005 13:31:22
|
|
|
| 0tt kirjutas: |
Kas oskab keegi k750i kasutajatest öelda, kas pildistamise hääli maha saab võtta? Kui jah, siis kuidas? Näppisin tuttava w800-t ja ei leidnud kuidagi ja see tuttav ise ka ei teadnud. Kui ei saa, siis jääb telefon kahjuks ostmata  |
Miks seda kõigil nii väga vaja on ? Tavaline (digi)fotokas teeb ka ju häält ...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
23.09.2005 13:54:16
|
|
|
| Desmond5 kirjutas: |
| 0tt kirjutas: |
Kas oskab keegi k750i kasutajatest öelda, kas pildistamise hääli maha saab võtta? Kui jah, siis kuidas? Näppisin tuttava w800-t ja ei leidnud kuidagi ja see tuttav ise ka ei teadnud. Kui ei saa, siis jääb telefon kahjuks ostmata  |
Miks seda kõigil nii väga vaja on ? Tavaline (digi)fotokas teeb ka ju häält ... |
Telefoniga pildistatakse tihtipeale vaiksetes kohtades, kuhu digikaga ei roniks ja kus lärmata ei sobi. Ja muidugi ka salapildistamiseks.
Kuna K750i (ja W800) kaameral on autofookus, siis küsiks kasutajatelt, kui lärmakas fokusseerimine on (digikatel ta ikka ju mingit häält teeb). Ja kas pildistamisel klõps ka käib (et kas mehhaaniline katik on?)?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.09.2005 14:08:35
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Desmond5 kirjutas: |
| 0tt kirjutas: |
Kas oskab keegi k750i kasutajatest öelda, kas pildistamise hääli maha saab võtta? Kui jah, siis kuidas? Näppisin tuttava w800-t ja ei leidnud kuidagi ja see tuttav ise ka ei teadnud. Kui ei saa, siis jääb telefon kahjuks ostmata  |
Miks seda kõigil nii väga vaja on ? Tavaline (digi)fotokas teeb ka ju häält ... |
Telefoniga pildistatakse tihtipeale vaiksetes kohtades, kuhu digikaga ei roniks ja kus lärmata ei sobi. Ja muidugi ka salapildistamiseks.
Kuna K750i (ja W800) kaameral on autofookus, siis küsiks kasutajatelt, kui lärmakas fokusseerimine on (digikatel ta ikka ju mingit häält teeb). Ja kas pildistamisel klõps ka käib (et kas mehhaaniline katik on?)? |
Kui tahan pildistada teisi häirimata siis lükkan kahe nupuvajutusega telefoni hääletuks (ei tee mingit häält ka pildistamisel), seega minu jaoks kaamera hääle eraldi mahakeeramise võimatus probleem pole.
Fokusseerimisel käib väike mõnus 'krr', selline hästi vaikne, aga pildistamisel kuuldavat klõpsu ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
0tt
HV vaatleja
liitunud: 05.06.2005
|
23.09.2005 15:03:49
|
|
|
| Desmond5 kirjutas: |
| 0tt kirjutas: |
Kas oskab keegi k750i kasutajatest öelda, kas pildistamise hääli maha saab võtta? Kui jah, siis kuidas? Näppisin tuttava w800-t ja ei leidnud kuidagi ja see tuttav ise ka ei teadnud. Kui ei saa, siis jääb telefon kahjuks ostmata  |
Miks seda kõigil nii väga vaja on ? Tavaline (digi)fotokas teeb ka ju häält ... |
No see hääl on ikka räme, kõva ja lärmakas... häirib nii pildistajat kui ka pildistatavat ka siis kui poosetatakse. Kusjuures ei tee (digi)fotokas häält, mul on fotokatel kõik hääled maha keeratud (ainult peegli kolks käib).
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
30.09.2005 20:46:29
|
|
|
No nii. Olen siis alates juulist seda K750i'd kasutanud ning igati rahul olnud, kuid täna uurisin, et kuidas on lood järjekordse uuendusega. Kuid võtta näppust. Tea kas hakata juba kahetsema. Eelmine kord (07.07.05) läbi SEUS'i R1A044 pealt R1L002 peale minekuga küll jama ei olnud kuid täna äkki pääää... mitte muffigi...
mySEUSlog.log peksab mingit segast:
****************************************************************
* Application started: 2005-09-30, 18:00:39. *
* *
* Application version: 1.47. *
* Install package version: 1.19. *
* Upgrade package version: 1.00. *
****************************************************************
18.00.47:212 2 Info Device IMEI number: xxxxxxxxxxxxxxx (by) homeflash.jd
18.00.48:914 3 Info Device IMEI number: xxxxxxxxxxxxxxx (by) homeflash.jd
18.00.50:166 4 Info Battery: +CBC: 1, 89 (by) homeflash.jd
18.00.50:166 5 Info Rev: R1L002 R1L002 prgCXC125952_EU_1_CL (by) homeflash.zd
18.00.50:166 6 Info CDA: CDAxxxxxx/xx (by) homeflash.zd
18.00.50:166 7 Error No prop! (by) homeflash.zd
****************************************************************
* Application closed: 2005-09-30, 18:01:02. *
* *
* Application version: 1.47. *
* Install package version: 1.19. *
* Upgrade package version: 1.00. *
**************************************************************** |
Ometi nagu uus FW on väljas. Aga nuh, eks uurime värki edasi.
EDIT: Praegu Esato foorumit lugedes tundub, et hetkel SEUS'il mingi ull kala sees.
_________________ D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.09.2005 20:51:20
|
|
|
| Cancer kirjutas: |
No nii. Olen siis alates juulist seda K750i'd kasutanud ning igati rahul olnud, kuid täna uurisin, et kuidas on lood järjekordse uuendusega. Kuid võtta näppust. Tea kas hakata juba kahetsema. Eelmine kord (07.07.05) läbi SEUS'i R1A044 pealt R1L002 peale minekuga küll jama ei olnud kuid täna äkki pääää... mitte muffigi...
mySEUSlog.log peksab mingit segast:
****************************************************************
* Application started: 2005-09-30, 18:00:39. *
* *
* Application version: 1.47. *
* Install package version: 1.19. *
* Upgrade package version: 1.00. *
****************************************************************
18.00.47:212 2 Info Device IMEI number: xxxxxxxxxxxxxxx (by) homeflash.jd
18.00.48:914 3 Info Device IMEI number: xxxxxxxxxxxxxxx (by) homeflash.jd
18.00.50:166 4 Info Battery: +CBC: 1, 89 (by) homeflash.jd
18.00.50:166 5 Info Rev: R1L002 R1L002 prgCXC125952_EU_1_CL (by) homeflash.zd
18.00.50:166 6 Info CDA: CDAxxxxxx/xx (by) homeflash.zd
18.00.50:166 7 Error No prop! (by) homeflash.zd
****************************************************************
* Application closed: 2005-09-30, 18:01:02. *
* *
* Application version: 1.47. *
* Install package version: 1.19. *
* Upgrade package version: 1.00. *
**************************************************************** |
Ometi nagu uus FW on väljas. Aga nuh, eks uurime värki edasi.
EDIT: Praegu Esato foorumit lugedes tundub, et hetkel SEUS'il mingi ull kala sees. |
Kle jah, osad inglismaalt räägivad et K750i peale uuendust hakkas ennast W800i'ks pidama, kuigi menüüd ega midagi ei muutunud. Õnneks ise sain enne nende jamade algust R1N peale.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
30.09.2005 21:55:28
|
|
|
| Cancer kirjutas: |
Ahjaa... Vahepeal sai veel moblale pisike upgrade tehtud 8)
 |
Sa r@isk, see on ju pool telefoni hinnast!
Palju maksid selle eest?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
30.09.2005 22:33:58
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Cancer kirjutas: |
| Ahjaa... Vahepeal sai veel moblale pisike upgrade tehtud 8) |
Sa r@isk, see on ju pool telefoni hinnast!
Palju maksid selle eest? |
Barcelona lennujaamast ostsin umbes 2900.- eegu eest, aga samas ma pean tõdema, et ega seal suurt kiiruse vahet pole aru saada. Kirjade järgi peaks see moodul toetama up to 80Mbps. Ju siis telefon ise pidurdab.
| Draqula kirjutas: |
| Õnneks ise sain enne nende jamade algust R1N peale. |
Millal see oli?
_________________ D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.10.2005 02:39:32
|
|
|
| Cancer kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Õnneks ise sain enne nende jamade algust R1N peale. |
Millal see oli? |
Update tegin 18. septembril.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pixma
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.10.2005 20:10:27
|
|
|
Elionist täna küsisin, neil polnud. Kui leiad koha kust saab, siis anna foorumisse ka teada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
01.10.2005 20:14:50
|
|
|
kuhu kanti selliste hind üldse jääb ?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
02.10.2005 17:47:33
|
|
|
| Oskab keegi öelda kuidas SE File Manageri ikooni desktopilt ära kaotada.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
02.10.2005 18:41:40
|
|
|
| Heins kirjutas: |
| Oskab keegi öelda kuidas SE File Manageri ikooni desktopilt ära kaotada. |
Parem klikk ja Delete...?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
02.10.2005 18:59:34
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Heins kirjutas: |
| Oskab keegi öelda kuidas SE File Manageri ikooni desktopilt ära kaotada. |
Parem klikk ja Delete...? |
Või siis mitte (pole sellist võimalust). Päris Dumbuser ka nagu pole. Mingit Tweakimis proget ka nagu ei tahaks peale panna
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.10.2005 19:08:15
|
|
|
| Katsetasin ise ka, parema kliki ega prügikasti lohistamisega seda ei murra...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pixma
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
02.10.2005 21:00:16
|
|
|
Kuskil settingutes pole vastavat linnukest?
Ja seda ka, et kaua aku peab?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
03.10.2005 12:24:28
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
Kuskil settingutes pole vastavat linnukest?
Ja seda ka, et kaua aku peab? |
Pole leidnud sellist linnukest
Aku pidavus oleneb suuresti sellest mida teed.
Ise kuulan mingi 2h päevas mp3-sid ja räägin umbes 0,5h päevas. Siis peab aku mingi 3-4 päeva.
viimati muutis Heins 03.10.2005 15:01:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Desmond5
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2002
|
03.10.2005 15:00:35
|
|
|
Sai ka täna see telefon endale soetatud EMT-st topeltplus hinnaga 4990 EEK. Ei tea, kas tasuks kohe firmware'i uuendama hakata ?
Muide, kuidas ma oma vanast 3310'st SMS'id uude telefoni saaks ? Datakaabliga, jah ? Aga kust ma sellise asja veel nüüd juba antiiksele 3310'le leiaksin ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.10.2005 15:05:18
|
|
|
| Desmond5 kirjutas: |
| Muide, kuidas ma oma vanast 3310'st SMS'id uude telefoni saaks ? Datakaabliga, jah ? Aga kust ma sellise asja veel nüüd juba antiiksele 3310'le leiaksin ? |
... ma pakun, et lihtsam on neist SMS'idest tähtis info lihtsalt välja kirjutada ja uude telefoni sünkida. Kuid kui siiski jebida tahad, siis HV Ärifoorumites pakutakse igasugu kola, ilmselt leiaksid ka kaabli ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
03.10.2005 15:06:00
|
|
|
| Desmond5 kirjutas: |
Sai ka täna see telefon endale soetatud EMT-st topeltplus hinnaga 4990 EEK. Ei tea, kas tasuks kohe firmware'i uuendama hakata ?
Muide, kuidas ma oma vanast 3310'st SMS'id uude telefoni saaks ? Datakaabliga, jah ? Aga kust ma sellise asja veel nüüd juba antiiksele 3310'le leiaksin ? |
pmst jah datakaabliga. Vaata äkki leiad siit foorumist mõne vastutuleliku kasutaja, kes oleks nõus sulle kaablit laenama mõneks tunniks.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Desmond5
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2002
|
03.10.2005 16:02:51
|
|
|
Muide, kuidas saab järgi vaadata, mis firmware parajasti peal on ?
Ja kas keegi oskab öelda kuidas teha tavalisi MPG/AVI faile 3gp-ks ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.10.2005 17:37:02
|
|
|
| Desmond5 kirjutas: |
Muide, kuidas saab järgi vaadata, mis firmware parajasti peal on ?
Ja kas keegi oskab öelda kuidas teha tavalisi MPG/AVI faile 3gp-ks ? |
Firmware vaatamine kõigil ericutel ja sonyericutel käib joystick'i liigutuste ja tärnide kombinatsiooniga:
paremale * vasakul vasakule * vasakule *
Värskeim versioon hetkel: R1N035, ise lasin selle kohe peale ostmist peale, eelkõige fotoka käitumine läks palju paremaks.
Samas on paljudel kasutajatel hiljuti olnud K750 uuendamisega probleeme. Ei oska öelda kas tõesti probleemid SEUS serveriga.
Sellel, pidevalt värskendataval lehel, on erinevate versioonide kohta info: http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=92737
MPG/AVI K750'le söödavaks tegemise lihtsat varianti otsin isegi veel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pixma
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Desmond5
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pixma
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
03.10.2005 20:33:24
|
|
|
| kas keegil k750i gmail töötab korralikult?... mul kirjutab et TLS/SSL unknown certigicate authority....
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
03.10.2005 20:50:59
|
|
|
| pixma kirjutas: |
| kas keegil k750i gmail töötab korralikult?... mul kirjutab et TLS/SSL unknown certigicate authority.... |
Just proovisin ja ilusti töötab
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
03.10.2005 20:58:42
|
|
|
| Keegi saab täpsed andmed anda et gmaili kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.10.2005 21:09:29
|
|
|
| rocket kirjutas: |
| Keegi saab täpsed andmed anda et gmaili kasutada? |
Kas siseneva serveri pordi panid õige? Täpselt ei mäleta mis see oli, kuid mitte tavaline POP3 port.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pixma
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
03.10.2005 21:23:16
|
|
|
Incoming Mail (POP3) Server - requires SSL: pop.gmail.com
Use SSL: Yes
Port: 995
Outgoing Mail (SMTP) Server - requires TLS: smtp.gmail.com (use authentication)
Use Authentication: Yes
Use STARTTLS: Yes (some clients call this SSL)
Port: 465 or 587
Account Name: your Gmail username (including '@gmail.com')
Email Address: your full Gmail email address (username@gmail.com)
Password: your Gmail password
-----------------------
endal Firmware R1L002 ja ei tööta
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Desmond5
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|