Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tehke mängud tundmatuks! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 309, 310, 311  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 29.09.2005 13:51:48 vasta tsitaadiga

Kas see mitte kaasa ei tulnud opposingu või blue-shiftiga? Ma tean, et olen seda mänginud, aga nu vot ei mäleta, mis nimi oli. Alguses lähed Gmani käsul mingit nänni pätsama kellegi käest sealt Himaalajast?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 29.09.2005 14:36:45 vasta tsitaadiga

ei tulnud.
see tuli hiljem kaasa küll CS Retail versiooniga, aga nagu öeldud.. ka poeriiulitel on ta olnud.
kirjeldus on siiski sama jah icon_biggrin.gif
nüüd veel nimi ka ära arvata...

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 29.09.2005 15:25:20 vasta tsitaadiga

Redemption
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 29.09.2005 16:27:22 vasta tsitaadiga

see on HL1 Svens co-op'iga.. icon_razz.gif endal ka peal, sai päris palju hjäid tunde veetud sellega icon_biggrin.gif

EDIT: kurat, ei ole ka icon_biggrin.gif kuidagi sarnane ju... icon_biggrin.gif

EDIT 2 : kui keegi ei soovi siis kustutan ära: http://www.zone.ee/subaru9/Pildid/Misc%20Pildid/picture.jpg?2

kõige lihtsam ma pakun icon_smile.gif

_________________
Minu Blogi


viimati muutis MMX-Power 29.09.2005 16:38:55, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 29.09.2005 16:29:44 vasta tsitaadiga

Zooter kirjutas:
Redemption


õige.
ma lootsin küll, et kauem läheb aga olgu nii icon_smile.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 29.09.2005 16:51:58 vasta tsitaadiga

MMX-Power kirjutas:
EDIT 2 : kui keegi ei soovi siis kustutan ära: http://www.zone.ee/subaru9/Pildid/Misc%20Pildid/picture.jpg?2

Unreal Tournament 2004
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 29.09.2005 16:55:34 vasta tsitaadiga

ütsin ju et lihtne icon_smile.gif

mu lemmikpela hetkel icon_razz.gif

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 29.09.2005 16:58:49 vasta tsitaadiga

Enne postitamist lugege reegleid!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 29.09.2005 19:03:55 vasta tsitaadiga

Teeme seekord hoopis nii:
http://www.zone.ee/zooter/enough.mp3
Millisest mängust helikatkend pärit?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2005 19:05:25 vasta tsitaadiga

Zooter kirjutas:
Teeme seekord hoopis nii:
http://www.zone.ee/zooter/enough.mp3
Millisest mängust helikatkend pärit?


hehe see on tomb raideri lõpp. vist oli teine seeria kui lara läks dushi alla icon_razz.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 29.09.2005 19:07:12 vasta tsitaadiga

Täitsa õige...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2005 19:19:48 vasta tsitaadiga

http://img223.imageshack.us/my.php?image=kruus3dd.jpg arvake see ära
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 29.09.2005 19:23:25 vasta tsitaadiga

Colin McRae Rally...
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 29.09.2005 19:24:06 vasta tsitaadiga

mingi v-rally? 2 näiteks?

viimati muutis SunBear 29.09.2005 19:24:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2005 19:24:25 vasta tsitaadiga

ei ole kumbki
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 29.09.2005 19:29:10 vasta tsitaadiga

v-rally 3
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 29.09.2005 19:40:10 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
http://img223.imageshack.us/my.php?image=kruus3dd.jpg arvake see ära




RALLYMASTER?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 29.09.2005 20:54:36 vasta tsitaadiga

Richard burns rally?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 29.09.2005 21:38:09 vasta tsitaadiga

Rally Championship
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 09:52:02 vasta tsitaadiga

H!tman, õige. mäng siis michelin rally masters.
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.09.2005 11:06:17 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
H!tman, õige. mäng siis michelin rally masters.




hehe icon_smile.gif ma teadsin icon_biggrin.gif omal ajal sai mängitud icon_razz.gif



aga minu pilt siis http://www.hot.ee/h1tman/1.JPG
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 30.09.2005 11:07:38 vasta tsitaadiga

Mingi Legacy of Kain?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.09.2005 11:14:31 vasta tsitaadiga

Kaska kirjutas:
Mingi Legacy of Kain?



eip vihjeks nii palju ise tegin mängus sees pildi icon_wink.gif neti online mäng
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 12:16:31 vasta tsitaadiga

The Saga of Ryzom?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.09.2005 12:42:45 vasta tsitaadiga

Vops kirjutas:
The Saga of Ryzom?


nop!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 30.09.2005 13:28:33 vasta tsitaadiga

the gunz
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.09.2005 13:37:33 vasta tsitaadiga

reitz90 kirjutas:
the gunz




jap õige!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 30.09.2005 13:39:05 vasta tsitaadiga

mõista mõista mis mäng see on:
http://img153.imageshack.us/img153/5416/whatgame9wp.jpg
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 30.09.2005 13:41:30 vasta tsitaadiga

SWAT?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 30.09.2005 13:43:46 vasta tsitaadiga

ei

annan vihje: see mäng on/või tehakse veel (pole 100% kindel) PSP peal
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 14:54:09 vasta tsitaadiga

GTA Liberty City Stories?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häpijoii
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 30.09.2005 15:26:00 vasta tsitaadiga

diablo 1 või siis redneck rambage 2
_________________
99999999999 in 1
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 30.09.2005 15:36:46 vasta tsitaadiga

Vops kirjutas:
GTA Liberty City Stories?



tin tin tin tin tin tin tin tin ten points to you!


just nimelt. viska uus
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 17:00:15 vasta tsitaadiga

http://www.aodts.pri.ee/figure08.jpg icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 17:15:43 vasta tsitaadiga

rise of nations icon_razz.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 17:21:01 vasta tsitaadiga

Correct, viska uus
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 17:27:51 vasta tsitaadiga

http://img288.imageshack.us/my.php?image=motorsports1nr.jpg aga palun. täpne mängu nimi paluks icon_razz.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 17:46:34 vasta tsitaadiga

Nascar simracing?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 17:46:47 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
http://img288.imageshack.us/my.php?image=motorsports1nr.jpg aga palun. täpne mängu nimi paluks icon_razz.gif
nascar 05
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häpijoii
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 30.09.2005 18:38:27 vasta tsitaadiga

super mario bros icon_neutral.gif
_________________
99999999999 in 1
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 18:41:01 vasta tsitaadiga

Vops kirjutas:
Nascar simracing?


õige



häpijoii on vaja läbustada?

_________________
!!


viimati muutis renx09 30.09.2005 18:41:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.09.2005 18:41:17 vasta tsitaadiga

3d sex village icon_biggrin.gif oih see nüüd küll see pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 30.09.2005 18:43:37 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
http://img288.imageshack.us/my.php?image=motorsports1nr.jpg aga palun. täpne mängu nimi paluks icon_razz.gif

häpijoii kirjutas:
super mario bros icon_neutral.gif

Andretti arvad ?
H!tman kirjutas:
3d sex village icon_biggrin.gif oih see nüüd küll see pole icon_biggrin.gif

Ennustage ikka viimast pilti - vaadake, et olete viimasel lehel asuvat pilti inspekteerimas.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.09.2005 18:51:13 vasta tsitaadiga

kes järgmise paneb?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 30.09.2005 19:05:22 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/sawukoll/misseon.JPG
vast ei tekita erilisi raskusi
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.09.2005 19:24:27 vasta tsitaadiga

SunBear kirjutas:
http://www.zone.ee/sawukoll/misseon.JPG
vast ei tekita erilisi raskusi



Silent hill 4 icon_wink.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 30.09.2005 19:25:20 vasta tsitaadiga

nähh...nii pole üldse aus icon_sad.gif
a muidu õige
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 30.09.2005 19:29:43 vasta tsitaadiga

http://www.estirc.net/taavi/fafa2.jpg arvake seda
edit: panin pildi sest tean juba et H!tman-il saavad mängud muidu otsa icon_biggrin.gif
edit2: sul see pilt ei tööta millegipärast... icon_razz1.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!


viimati muutis limp 30.09.2005 19:33:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.09.2005 19:32:59 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/h1tman.1JPG


minu kord oli pilti panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 19:36:57 vasta tsitaadiga

mingi Myst'i osa?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tehke mängud tundmatuks! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 309, 310, 311  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.