Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  America's Army märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 27.09.2005 07:00:32 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:

Ma arvan, et ta mõtleb rohkem neid dummy'sid keda saab kutsuda kui avad konsoolist mingi mapi harjutamiseks.


Kuidas neid veel saab?

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 27.09.2005 07:41:05 vasta tsitaadiga

Juhan88, loe seda teemat - http://forum.americasarmy.com/viewtopic.php?t=127 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2005 08:46:53 vasta tsitaadiga

Tegelikult saab neid väljakutsutud "nukke" kustuda küll teatava AI varustatuks, kuivõrd tuld annavad üsna viisaka täpsusega, kuigi nad ei liigu.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oth
HV vaatleja
oth

liitunud: 21.10.2003




sõnum 27.09.2005 19:56:07 vasta tsitaadiga

Selle harjutamisega seoses. Kas granaatide lennutrajektoore on tehtud juhuslikumaks või on see plaanis? Mängin näiteks Urbanit 2.3-ga ja see on ausalt öeldes ysna tyytu ja mittelõbus kui osavaks mõned tyybid on granaatide spämmimisel muutunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2005 20:04:50 vasta tsitaadiga

Urban on üldse nii väike kaart, et pole eriline oskus teada, kuhu vastane liigub ja siis üle objektide see mõni granaat lennutada...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2005 21:06:09 vasta tsitaadiga

Mul väike probleem seoses hospidaliga.Nimelt selline et täna mängides 2 korda juhtus taoline asi.Kui serverisse sisenesin ja alustasin esimest roundi siis tiimikaaslased lasid muidugi kähku VIP-i maha nagu tihti juhtub.Nüüd siis probleem,et kui vip killitud ja punktitabeli ette lõi oli mulle tekkinud 140 ROE-d.Ja niimodi kaks korda järjest,kusjuures esimene kordei saand ma püssist isegi paukku teha.Imelik kui lamppi ROE-d kingitakse.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dust Rocke
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 27.09.2005 23:21:17 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Mul väike probleem seoses hospidaliga.Nimelt selline et täna mängides 2 korda juhtus taoline asi.Kui serverisse sisenesin ja alustasin esimest roundi siis tiimikaaslased lasid muidugi kähku VIP-i maha nagu tihti juhtub.Nüüd siis probleem,et kui vip killitud ja punktitabeli ette lõi oli mulle tekkinud 140 ROE-d.Ja niimodi kaks korda järjest,kusjuures esimene kordei saand ma püssist isegi paukku teha.Imelik kui lamppi ROE-d kingitakse.

Kindel et neid raamidel lamavaid tonte ei tulistanud või kössitavaid kujusid? beer_yum.gif icon_confused.gif icon_wink.gif

_________________
Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 27.09.2005 23:48:39 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Mul väike probleem seoses hospidaliga.Nimelt selline et täna mängides 2 korda juhtus taoline asi.Kui serverisse sisenesin ja alustasin esimest roundi siis tiimikaaslased lasid muidugi kähku VIP-i maha nagu tihti juhtub.Nüüd siis probleem,et kui vip killitud ja punktitabeli ette lõi oli mulle tekkinud 140 ROE-d.Ja niimodi kaks korda järjest,kusjuures esimene kordei saand ma püssist isegi paukku teha.Imelik kui lamppi ROE-d kingitakse.


Teine asi, mis väga nõenäoline, et kui alustad oma mängu, siis mõned tihtipelae hakkavad kohe hiirt klõbistama kui vooro laeb. Kellel aga väiksem ping ja kiirem arvuti sellel tekib mees kiiremini serverisse. Seega võisid kohe roundi alguses mõnele oma mehele paar g tina kerre jooksutada ise seda teadmata, endal oli kah alguses sedasi. See 140 ROE on täpselt paras, et vigastada, kuna tapmise eest visatakse välja (mitte küll alati) ja lahingu käigus oma mehe maha laskmise eest saab nii 300 ROE
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 27.09.2005 23:52:35 vasta tsitaadiga

urbanis tuleb lihtsalt silmad lahti hoida ning alguses sammu aeglustada, et ei jookseks otse granaaditulle
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 28.09.2005 07:03:07 vasta tsitaadiga

Bridge Crossingu puhul on nii, et Middle Toweri juurde ei tasu kohe joosta, kuna siis saab ka granaati tunda.
Vähemalt enamus kordadest.Oleneb vastastest.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dust Rocke
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 28.09.2005 12:23:53 vasta tsitaadiga

Tegelikult oleneb se ROE väga paljudest asjadest. N: Ma olen saanud urbanis miski ~900 Roed ja jäänud mängu (ilmselt se server adminni teha kui suure roega välja heidetakse). Samuti olen sanud oma mehe killimise eest ~80 ROEd aga vend oli jumala punane ja veritses. Oleneb paljudest asjadest flash annab muide ainult miski 5 ROE:wink:
_________________
Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oth
HV vaatleja
oth

liitunud: 21.10.2003




sõnum 28.09.2005 13:50:07 vasta tsitaadiga

Kui Urbanis passima jääda, siis tehakse mäng enne ära, kui arugi saad icon_razz.gif. Aga ma pidasin silmas seda, et visatakse yle kogu mapi akendest ja muudest aukudest sisse, niiet ka majadesse varjumisest ei pruugi abi olla. Õnneks selliseid tyype väga palju ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dust Rocke
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 28.09.2005 15:07:54 vasta tsitaadiga

oth kirjutas:
Kui Urbanis passima jääda, siis tehakse mäng enne ära, kui arugi saad icon_razz.gif. Aga ma pidasin silmas seda, et visatakse yle kogu mapi akendest ja muudest aukudest sisse, niiet ka majadesse varjumisest ei pruugi abi olla. Õnneks selliseid tyype väga palju ei ole.


Urban on map mis vajab teadmisi ja oskusi(siin kohal ei väida et ükski teine map ei vaja icon_wink.gif )
Mõlemal poolel on kohad kuhu kindlalt ei saa nadet visata aga neid ma ei ütle icon_wink.gif

_________________
Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilkuur
HV kasutaja
vilkuur

liitunud: 20.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2005 15:59:04 vasta tsitaadiga

oth kirjutas:
Kui Urbanis passima jääda, siis tehakse mäng enne ära, kui arugi saad icon_razz.gif. Aga ma pidasin silmas seda, et visatakse yle kogu mapi akendest ja muudest aukudest sisse, niiet ka majadesse varjumisest ei pruugi abi olla. Õnneks selliseid tyype väga palju ei ole.


uus patch granaadi meestele meeldima ei hakka icon_biggrin.gif , lõhkeraadius väheneb poole võrra

_________________
The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 28.09.2005 20:22:20 vasta tsitaadiga

lõhkeraadios on okei...aga viskekaugus on ikka veel liiga hull
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2005 20:27:30 vasta tsitaadiga

Palju see viskekaugus on üldse mängus
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 29.09.2005 07:03:17 vasta tsitaadiga

Mingi 10-12 meetrit vbl.
Ma ei oska eriti mängusiseselt arvestada..

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 29.09.2005 11:19:41 vasta tsitaadiga

kindlasti rohkem , ma ei tea kas hüppega rohkem viskab aga mingi 40m on ikka. ega naati ei näe, kui ta lõpuks maandub.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 29.09.2005 11:21:44 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
kindlasti rohkem , ma ei tea kas hüppega rohkem viskab aga mingi 40m on ikka. ega naati ei näe, kui ta lõpuks maandub.


Ma eriti ei tahaks uskuda et 40m on, pakuks rohkem 20-30m.

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2005 12:29:33 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
lõhkeraadios on okei...aga viskekaugus on ikka veel liiga hull

no aga mis viskekaugusel viga on kui ta 40m kanti jääb
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dust Rocke
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 29.09.2005 14:42:26 vasta tsitaadiga

No proovisin urbanis kui kaugele nade lendab. Seistes Westi poolse maja akna all viskasin nade ja see lendas kuni selle veidra puust käruni (ok nati kaugemale). Kaardipealt vaatasin et se on kuskil 1/3 kaarti ja tavaliste sammudega oli kuskil 20 sammu. Nii et ei lenda need naded midagi nii müstiliselt kaugele.

Jooksu pealt või kõrgematelt positsioonidelt visatud naded on teine asi icon_wink.gif

_________________
Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 30.09.2005 09:01:07 vasta tsitaadiga

maybe, lihtsalt häirib see, et teed paar jooksusammu ning kuuled, kuidas gräna sulle kõrvale kolksatab. juu on siis kaart väike.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.09.2005 15:54:21 vasta tsitaadiga

Mul probleem, nimelt tirisin AA 2.4.0 ja upgradesin PB manuaalselt läbi pbweb.exe faili. Kui lähen servusse siis kisab et upgradeb PB-d. Konsoolist vaadatuna kisab et ERROR:Cant copy blalbla.dll to pbag.dll ja nii kahe failiga. Milles probleem? mÄngida ei saa...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 30.09.2005 18:51:11 vasta tsitaadiga

Äkki neid blablabla.dll faile siis pole.
Ja äkki tuleb nad uuesti kausta lahti pakkida.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.09.2005 19:48:16 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
Äkki neid blablabla.dll faile siis pole.
Ja äkki tuleb nad uuesti kausta lahti pakkida.


täiesti olemas kõik faildi. pbweb.exe fail tirib need...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 30.09.2005 20:14:52 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Juhan88 kirjutas:
Äkki neid blablabla.dll faile siis pole.
Ja äkki tuleb nad uuesti kausta lahti pakkida.


täiesti olemas kõik faildi. pbweb.exe fail tirib need...


proovi nii, et kui lähed AA-se, siis võta tulemüür maha, vaata mis siis teeb.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.09.2005 21:06:32 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Juhan88 kirjutas:
Äkki neid blablabla.dll faile siis pole.
Ja äkki tuleb nad uuesti kausta lahti pakkida.


täiesti olemas kõik faildi. pbweb.exe fail tirib need...


proovi nii, et kui lähed AA-se, siis võta tulemüür maha, vaata mis siis teeb.


Nothin, sama tulemus. Võtsin logist ka täpse asja mis ta ütleb: "PunkBuster Client: ERROR Copying F:\Mängud\America's Army\System\pb\dll\wa001357.dll to pbag.dll"

Seda pbag.dll faili ei saa niisamagi windowsis muuta. Ei saa kustutada, renameda jms. Kisab et acces denied [jada jada jada].
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dust Rocke
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 04.10.2005 13:37:14 vasta tsitaadiga

Ok poisid täna MOD servus, Urban Assault, lahing algusega.........
(täitke tühjad kohad)

OK äärmisel juhul hospidal aga ainult VILKUURI auks icon_redface.gif icon_lol.gif

_________________
Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 04.10.2005 17:39:18 vasta tsitaadiga

Dust Rocke kirjutas:
Ok poisid täna MOD servus, Urban Assault, lahing algusega.........
(täitke tühjad kohad)

OK äärmisel juhul hospidal aga ainult VILKUURI auks icon_redface.gif icon_lol.gif


Ip?
Bridge crossingut ei viitsi?

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dust Rocke
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 04.10.2005 19:47:58 vasta tsitaadiga

sorry bridge on minu jaoks jama
icon_redface.gif icon_redface.gif

_________________
Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 04.10.2005 21:16:19 vasta tsitaadiga

ma tegin ise servu icon_biggrin.gif Aga ma ei oska adminn olla eriti. et kuidas ma mingeid asju seal teha saan???(relvi vahetada jne)
kuuekesi olime serveris ping oli mingi 20-30 keskmiselt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 05.10.2005 06:51:45 vasta tsitaadiga

Relvi saab muuta multiplayer koodide abil minumeelest.
Admin trükib sisse ja kõigil need relvad.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 05.10.2005 15:12:37 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
Relvi saab muuta multiplayer koodide abil minumeelest.
Admin trükib sisse ja kõigil need relvad.


kust ma koodid võiks saada??


Võik HV-s natuke rahvast kokku ajada ja proovida mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 05.10.2005 15:16:45 vasta tsitaadiga

mina oleks kella 15:30-21:00 üks mängja icon_razz1.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 05.10.2005 16:29:03 vasta tsitaadiga

Liituks siis kah jube kaua pole mänginud mänginud.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 05.10.2005 16:52:16 vasta tsitaadiga

keegi võiks servu teha mingi kell 19:00 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 17:25:58 vasta tsitaadiga

Mängiks ka natuke, ping on küll üsna kehvake tavaliselt, muidu honor 12 ja SF mape mängida ei saa.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 05.10.2005 17:26:52 vasta tsitaadiga

Aa ja tuli meelde ma ei saa ju mängida pole kasutajat enam :S
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 05.10.2005 17:40:05 vasta tsitaadiga

tahaks ka korralikult tööle saada pela aga krt ikka peksab segast.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 05.10.2005 17:43:47 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
tahaks ka korralikult tööle saada pela aga krt ikka peksab segast.


Mis ta siis peksab?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dust Rocke
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 05.10.2005 17:53:17 vasta tsitaadiga

Mängime urbanis ja MOD (menthors of death ) suhteliselt talutav ping ja puha miski 19.00 i paiku
_________________
Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 05.10.2005 18:45:38 vasta tsitaadiga

sobiks küll
kelle servus.. minu yhendus kanntaks kuskil 8nängijat ära
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 05.10.2005 18:52:20 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
RustyZ kirjutas:
tahaks ka korralikult tööle saada pela aga krt ikka peksab segast.


Mis ta siis peksab?


enne kirjutasin juba, topelt ei kärise: "PunkBuster Client: ERROR Copying F:\Mängud\America's Army\System\pb\dll\wa001357.dll to pbag.dll"

manuaalselt üritasin pb-d upgradeda, ikka sama kepp.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 19:23:35 vasta tsitaadiga

mida te korraldate siin? ei näe ühtegi IP-d ega midagi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 05.10.2005 19:28:50 vasta tsitaadiga

keegi võiks servu püsti panna. paneks ise aga net jamab praegu icon_evil.gif elion is devil him self icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 05.10.2005 19:52:29 vasta tsitaadiga

ma kahjuks ei saa, pean nati tyyd tegema icon_sad.gif seega minu servu jääb ära... muidugist ma võin taju nii sama jooksma ka panna urban assualt est on serverinimese kirjutatud


84.50.22.153 ip ka
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 12.10.2005 06:01:59 vasta tsitaadiga

Versioon 2.5 tulevate uute mappide pildid üleval: http://www.americasarmy.com/intel/fullstory.php?i=1454
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 12.10.2005 06:43:19 vasta tsitaadiga

Ma olen praegu mingi kuu aega mänginud ja ainult 1 mappi- Bridge Crossingut.
Siiamaani pole ära tüüdanud 8)

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2005 09:48:00 vasta tsitaadiga

Nu täna sisi 2.5 välja, millalgi öö poole icon_smile.gif

Aga mina sain just kätte pachi icon_exclaim.gif


viimati muutis IffikaS 13.10.2005 17:00:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.10.2005 14:14:31 vasta tsitaadiga

250 valmis?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  America's Army mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.