|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
27.09.2005 07:00:32
|
|
|
| crypto kirjutas: |
Ma arvan, et ta mõtleb rohkem neid dummy'sid keda saab kutsuda kui avad konsoolist mingi mapi harjutamiseks. |
Kuidas neid veel saab?
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
27.09.2005 08:46:53
|
|
|
| Tegelikult saab neid väljakutsutud "nukke" kustuda küll teatava AI varustatuks, kuivõrd tuld annavad üsna viisaka täpsusega, kuigi nad ei liigu.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oth
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2003
|
27.09.2005 19:56:07
|
|
|
| Selle harjutamisega seoses. Kas granaatide lennutrajektoore on tehtud juhuslikumaks või on see plaanis? Mängin näiteks Urbanit 2.3-ga ja see on ausalt öeldes ysna tyytu ja mittelõbus kui osavaks mõned tyybid on granaatide spämmimisel muutunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
27.09.2005 20:04:50
|
|
|
| Urban on üldse nii väike kaart, et pole eriline oskus teada, kuhu vastane liigub ja siis üle objektide see mõni granaat lennutada...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
27.09.2005 21:06:09
|
|
|
| Mul väike probleem seoses hospidaliga.Nimelt selline et täna mängides 2 korda juhtus taoline asi.Kui serverisse sisenesin ja alustasin esimest roundi siis tiimikaaslased lasid muidugi kähku VIP-i maha nagu tihti juhtub.Nüüd siis probleem,et kui vip killitud ja punktitabeli ette lõi oli mulle tekkinud 140 ROE-d.Ja niimodi kaks korda järjest,kusjuures esimene kordei saand ma püssist isegi paukku teha.Imelik kui lamppi ROE-d kingitakse.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dust Rocke
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2005
|
27.09.2005 23:21:17
|
|
|
| jeanman kirjutas: |
| Mul väike probleem seoses hospidaliga.Nimelt selline et täna mängides 2 korda juhtus taoline asi.Kui serverisse sisenesin ja alustasin esimest roundi siis tiimikaaslased lasid muidugi kähku VIP-i maha nagu tihti juhtub.Nüüd siis probleem,et kui vip killitud ja punktitabeli ette lõi oli mulle tekkinud 140 ROE-d.Ja niimodi kaks korda järjest,kusjuures esimene kordei saand ma püssist isegi paukku teha.Imelik kui lamppi ROE-d kingitakse. |
Kindel et neid raamidel lamavaid tonte ei tulistanud või kössitavaid kujusid?
_________________ Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summutaja
HV veteran

liitunud: 04.02.2004
|
27.09.2005 23:48:39
|
|
|
| jeanman kirjutas: |
| Mul väike probleem seoses hospidaliga.Nimelt selline et täna mängides 2 korda juhtus taoline asi.Kui serverisse sisenesin ja alustasin esimest roundi siis tiimikaaslased lasid muidugi kähku VIP-i maha nagu tihti juhtub.Nüüd siis probleem,et kui vip killitud ja punktitabeli ette lõi oli mulle tekkinud 140 ROE-d.Ja niimodi kaks korda järjest,kusjuures esimene kordei saand ma püssist isegi paukku teha.Imelik kui lamppi ROE-d kingitakse. |
Teine asi, mis väga nõenäoline, et kui alustad oma mängu, siis mõned tihtipelae hakkavad kohe hiirt klõbistama kui vooro laeb. Kellel aga väiksem ping ja kiirem arvuti sellel tekib mees kiiremini serverisse. Seega võisid kohe roundi alguses mõnele oma mehele paar g tina kerre jooksutada ise seda teadmata, endal oli kah alguses sedasi. See 140 ROE on täpselt paras, et vigastada, kuna tapmise eest visatakse välja (mitte küll alati) ja lahingu käigus oma mehe maha laskmise eest saab nii 300 ROE
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
27.09.2005 23:52:35
|
|
|
| urbanis tuleb lihtsalt silmad lahti hoida ning alguses sammu aeglustada, et ei jookseks otse granaaditulle
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
28.09.2005 07:03:07
|
|
|
Bridge Crossingu puhul on nii, et Middle Toweri juurde ei tasu kohe joosta, kuna siis saab ka granaati tunda.
Vähemalt enamus kordadest.Oleneb vastastest.
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dust Rocke
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2005
|
28.09.2005 12:23:53
|
|
|
Tegelikult oleneb se ROE väga paljudest asjadest. N: Ma olen saanud urbanis miski ~900 Roed ja jäänud mängu (ilmselt se server adminni teha kui suure roega välja heidetakse). Samuti olen sanud oma mehe killimise eest ~80 ROEd aga vend oli jumala punane ja veritses. Oleneb paljudest asjadest flash annab muide ainult miski 5 ROE:wink:
_________________ Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oth
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2003
|
28.09.2005 13:50:07
|
|
|
Kui Urbanis passima jääda, siis tehakse mäng enne ära, kui arugi saad . Aga ma pidasin silmas seda, et visatakse yle kogu mapi akendest ja muudest aukudest sisse, niiet ka majadesse varjumisest ei pruugi abi olla. Õnneks selliseid tyype väga palju ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dust Rocke
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2005
|
28.09.2005 15:07:54
|
|
|
| oth kirjutas: |
Kui Urbanis passima jääda, siis tehakse mäng enne ära, kui arugi saad . Aga ma pidasin silmas seda, et visatakse yle kogu mapi akendest ja muudest aukudest sisse, niiet ka majadesse varjumisest ei pruugi abi olla. Õnneks selliseid tyype väga palju ei ole. |
Urban on map mis vajab teadmisi ja oskusi(siin kohal ei väida et ükski teine map ei vaja )
Mõlemal poolel on kohad kuhu kindlalt ei saa nadet visata aga neid ma ei ütle
_________________ Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vilkuur
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2004
|
28.09.2005 15:59:04
|
|
|
| oth kirjutas: |
Kui Urbanis passima jääda, siis tehakse mäng enne ära, kui arugi saad . Aga ma pidasin silmas seda, et visatakse yle kogu mapi akendest ja muudest aukudest sisse, niiet ka majadesse varjumisest ei pruugi abi olla. Õnneks selliseid tyype väga palju ei ole. |
uus patch granaadi meestele meeldima ei hakka , lõhkeraadius väheneb poole võrra
_________________ The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
28.09.2005 20:22:20
|
|
|
| lõhkeraadios on okei...aga viskekaugus on ikka veel liiga hull
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GertR
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2003
|
28.09.2005 20:27:30
|
|
|
| Palju see viskekaugus on üldse mängus
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
29.09.2005 07:03:17
|
|
|
Mingi 10-12 meetrit vbl.
Ma ei oska eriti mängusiseselt arvestada..
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
29.09.2005 11:19:41
|
|
|
| kindlasti rohkem , ma ei tea kas hüppega rohkem viskab aga mingi 40m on ikka. ega naati ei näe, kui ta lõpuks maandub.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
29.09.2005 11:21:44
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
| kindlasti rohkem , ma ei tea kas hüppega rohkem viskab aga mingi 40m on ikka. ega naati ei näe, kui ta lõpuks maandub. |
Ma eriti ei tahaks uskuda et 40m on, pakuks rohkem 20-30m.
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GertR
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2003
|
29.09.2005 12:29:33
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
| lõhkeraadios on okei...aga viskekaugus on ikka veel liiga hull |
no aga mis viskekaugusel viga on kui ta 40m kanti jääb
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dust Rocke
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2005
|
29.09.2005 14:42:26
|
|
|
No proovisin urbanis kui kaugele nade lendab. Seistes Westi poolse maja akna all viskasin nade ja see lendas kuni selle veidra puust käruni (ok nati kaugemale). Kaardipealt vaatasin et se on kuskil 1/3 kaarti ja tavaliste sammudega oli kuskil 20 sammu. Nii et ei lenda need naded midagi nii müstiliselt kaugele.
Jooksu pealt või kõrgematelt positsioonidelt visatud naded on teine asi
_________________ Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
30.09.2005 09:01:07
|
|
|
| maybe, lihtsalt häirib see, et teed paar jooksusammu ning kuuled, kuidas gräna sulle kõrvale kolksatab. juu on siis kaart väike.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
30.09.2005 15:54:21
|
|
|
| Mul probleem, nimelt tirisin AA 2.4.0 ja upgradesin PB manuaalselt läbi pbweb.exe faili. Kui lähen servusse siis kisab et upgradeb PB-d. Konsoolist vaadatuna kisab et ERROR:Cant copy blalbla.dll to pbag.dll ja nii kahe failiga. Milles probleem? mÄngida ei saa...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
30.09.2005 18:51:11
|
|
|
Äkki neid blablabla.dll faile siis pole.
Ja äkki tuleb nad uuesti kausta lahti pakkida.
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
30.09.2005 19:48:16
|
|
|
| Juhan88 kirjutas: |
Äkki neid blablabla.dll faile siis pole.
Ja äkki tuleb nad uuesti kausta lahti pakkida. |
täiesti olemas kõik faildi. pbweb.exe fail tirib need...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summutaja
HV veteran

liitunud: 04.02.2004
|
30.09.2005 20:14:52
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Juhan88 kirjutas: |
Äkki neid blablabla.dll faile siis pole.
Ja äkki tuleb nad uuesti kausta lahti pakkida. |
täiesti olemas kõik faildi. pbweb.exe fail tirib need... |
proovi nii, et kui lähed AA-se, siis võta tulemüür maha, vaata mis siis teeb.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
30.09.2005 21:06:32
|
|
|
| summutaja kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| Juhan88 kirjutas: |
Äkki neid blablabla.dll faile siis pole.
Ja äkki tuleb nad uuesti kausta lahti pakkida. |
täiesti olemas kõik faildi. pbweb.exe fail tirib need... |
proovi nii, et kui lähed AA-se, siis võta tulemüür maha, vaata mis siis teeb. |
Nothin, sama tulemus. Võtsin logist ka täpse asja mis ta ütleb: "PunkBuster Client: ERROR Copying F:\Mängud\America's Army\System\pb\dll\wa001357.dll to pbag.dll"
Seda pbag.dll faili ei saa niisamagi windowsis muuta. Ei saa kustutada, renameda jms. Kisab et acces denied [jada jada jada].
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dust Rocke
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2005
|
04.10.2005 13:37:14
|
|
|
Ok poisid täna MOD servus, Urban Assault, lahing algusega.........
(täitke tühjad kohad)
OK äärmisel juhul hospidal aga ainult VILKUURI auks
_________________ Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
04.10.2005 17:39:18
|
|
|
| Dust Rocke kirjutas: |
Ok poisid täna MOD servus, Urban Assault, lahing algusega.........
(täitke tühjad kohad)
OK äärmisel juhul hospidal aga ainult VILKUURI auks  |
Ip?
Bridge crossingut ei viitsi?
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dust Rocke
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2005
|
04.10.2005 19:47:58
|
|
|
sorry bridge on minu jaoks jama
_________________ Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
04.10.2005 21:16:19
|
|
|
ma tegin ise servu Aga ma ei oska adminn olla eriti. et kuidas ma mingeid asju seal teha saan???(relvi vahetada jne)
kuuekesi olime serveris ping oli mingi 20-30 keskmiselt.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
05.10.2005 06:51:45
|
|
|
Relvi saab muuta multiplayer koodide abil minumeelest.
Admin trükib sisse ja kõigil need relvad.
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
05.10.2005 15:12:37
|
|
|
| Juhan88 kirjutas: |
Relvi saab muuta multiplayer koodide abil minumeelest.
Admin trükib sisse ja kõigil need relvad. |
kust ma koodid võiks saada??
Võik HV-s natuke rahvast kokku ajada ja proovida mängida
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
05.10.2005 15:16:45
|
|
|
mina oleks kella 15:30-21:00 üks mängja
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
05.10.2005 16:29:03
|
|
|
| Liituks siis kah jube kaua pole mänginud mänginud.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
05.10.2005 16:52:16
|
|
|
keegi võiks servu teha mingi kell 19:00
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
05.10.2005 17:25:58
|
|
|
| Mängiks ka natuke, ping on küll üsna kehvake tavaliselt, muidu honor 12 ja SF mape mängida ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
05.10.2005 17:26:52
|
|
|
| Aa ja tuli meelde ma ei saa ju mängida pole kasutajat enam :S
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
05.10.2005 17:40:05
|
|
|
| tahaks ka korralikult tööle saada pela aga krt ikka peksab segast.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summutaja
HV veteran

liitunud: 04.02.2004
|
05.10.2005 17:43:47
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| tahaks ka korralikult tööle saada pela aga krt ikka peksab segast. |
Mis ta siis peksab?
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dust Rocke
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2005
|
05.10.2005 17:53:17
|
|
|
Mängime urbanis ja MOD (menthors of death ) suhteliselt talutav ping ja puha miski 19.00 i paiku
_________________ Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
05.10.2005 18:45:38
|
|
|
sobiks küll
kelle servus.. minu yhendus kanntaks kuskil 8nängijat ära
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
05.10.2005 18:52:20
|
|
|
| summutaja kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| tahaks ka korralikult tööle saada pela aga krt ikka peksab segast. |
Mis ta siis peksab? |
enne kirjutasin juba, topelt ei kärise: "PunkBuster Client: ERROR Copying F:\Mängud\America's Army\System\pb\dll\wa001357.dll to pbag.dll"
manuaalselt üritasin pb-d upgradeda, ikka sama kepp.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
05.10.2005 19:23:35
|
|
|
| mida te korraldate siin? ei näe ühtegi IP-d ega midagi.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
05.10.2005 19:28:50
|
|
|
keegi võiks servu püsti panna. paneks ise aga net jamab praegu elion is devil him self
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
05.10.2005 19:52:29
|
|
|
ma kahjuks ei saa, pean nati tyyd tegema seega minu servu jääb ära... muidugist ma võin taju nii sama jooksma ka panna urban assualt est on serverinimese kirjutatud
84.50.22.153 ip ka
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
12.10.2005 06:43:19
|
|
|
Ma olen praegu mingi kuu aega mänginud ja ainult 1 mappi- Bridge Crossingut.
Siiamaani pole ära tüüdanud 8)
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IffikaS
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
13.10.2005 09:48:00
|
|
|
Nu täna sisi 2.5 välja, millalgi öö poole
Aga mina sain just kätte pachi
viimati muutis IffikaS 13.10.2005 17:00:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
13.10.2005 14:14:31
|
|
|
| 250 valmis?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|