Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  tooltip märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 10.06.2003 00:06:47 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
nagu soovitud -> alguses profiilist paika ja siis sirvima


Ma olen vist päris pime aga ei leia profiili alt midagi uut. Kirjutage keegi kus seda paika panna saab.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart
HV kasutaja
Mart

liitunud: 07.01.2003




sõnum 10.06.2003 00:08:49 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
nevermind kirjutas:
nagu soovitud -> alguses profiilist paika ja siis sirvima

Ma olen vist päris pime aga ei leia profiili alt midagi uut. Kirjutage keegi kus seda paika panna saab.

Vaata profiilist sellist asja: Kuidas näidata tooltip-i: See on seal selle kuupäeva formaadi all...


viimati muutis Mart 10.06.2003 00:10:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 10.06.2003 00:09:55 vasta tsitaadiga

mine profiili alla, vajuta ctrl+f ja kasti tooltip ning search. siis leiad üles
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 10.06.2003 00:12:42 vasta tsitaadiga

valin "tooltip esimese kirjaga", aga tooltipina näidatakse hoopis teema viimast postitust
valin "tooltip viimase kirjaga" ja näidatakse samuti teema viimast postitust
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 10.06.2003 00:16:13 vasta tsitaadiga

Mart kirjutas:
Vaata profiilist sellist asja: Kuidas näidata tooltip-i: See on seal selle kuupäeva formaadi all...


Kuupäeva formaat all tulevad sellised asjad
juhiseid kuidas kuupäeva formaati paika panna leiate siit
lehel näidatavate teemade arv:
lehel näidatavate kirjade arv:
tekstikasti kõrgus (10):
tekstikasti laius (80):

Mitte kuskil ei ole tooltip-i. Proovisin Ctrl+F-iga otsida aga ei leia. Mingi bug?

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2003 00:16:36 vasta tsitaadiga

näedsa leidsidki vea icon_wink.gif

tegelikult "teadeanded" jms. kleepuvad asjad näitavadki esimest kirja aga muudel on konfitav

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart
HV kasutaja
Mart

liitunud: 07.01.2003




sõnum 10.06.2003 00:16:40 vasta tsitaadiga

univerzoid kirjutas:
valin "tooltip esimese kirjaga", aga tooltipina näidatakse hoopis teema viimast postitust

Ei tea. Mul küll töötas ilusti. Panin näita esimest posti, näitas esimest ning kui panin näita viimas, näitas viimast. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 10.06.2003 00:17:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Proovisin Ctrl+F-iga otsida aga ei leia

aga proovi esmalt mitte Ctrl+F vaid Ctrl+F5 icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2003 00:19:21 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Mart kirjutas:
Vaata profiilist sellist asja: Kuidas näidata tooltip-i: See on seal selle kuupäeva formaadi all...


Kuupäeva formaat all tulevad sellised asjad
juhiseid kuidas kuupäeva formaati paika panna leiate siit
lehel näidatavate teemade arv:
lehel näidatavate kirjade arv:
tekstikasti kõrgus (10):
tekstikasti laius (80):

Mitte kuskil ei ole tooltip-i. Proovisin Ctrl+F-iga otsida aga ei leia. Mingi bug?

Sama probleem icon_sad.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2003 00:21:18 vasta tsitaadiga

Miks siis ei tööta,kui ma võtan lahti"vaata postitusi alates viimasest külastusest" icon_question.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 10.06.2003 00:22:15 vasta tsitaadiga

univerzoid kirjutas:
tsitaat:

Proovisin Ctrl+F-iga otsida aga ei leia

aga proovi esmalt mitte Ctrl+F vaid Ctrl+F5 icon_wink.gif


Ka ei aita. icon_sad.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2003 00:23:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mitte kuskil ei ole tooltip-i. Proovisin Ctrl+F-iga otsida aga ei leia. Mingi bug?

bug jah, nimelt jäi vastav template laasdimata - sul SubSilver ju

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2003 00:24:39 vasta tsitaadiga

A no ma muudan siis korra template. Tšekkan ära, millega hakkama on saadud.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 10.06.2003 00:27:01 vasta tsitaadiga

Vääga hea icon_biggrin.gif thumbs_up.gif täpselt nii nagu ette kujutasin
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 10.06.2003 00:30:21 vasta tsitaadiga

Mul SubSilveris oli profiili all nüüd lõpuks olemas kuid ei töötanud. Muutsin HinnaVaatluse skini peale ja töötas.
Väga hea asi thumbs_up.gif. Loodan, et SubSilver-i skiniga saab ka asjad korda.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.06.2003 00:32:00 vasta tsitaadiga

kui esimene post sisaldab jutum2rke, siis tooltip lõppeb enne esimest jutum2rki, aga see on kyllalt loogiline icon_rolleyes.gif
aga tooltip v6iks olla ehk pisut kauem aktiivne

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2003 00:38:53 vasta tsitaadiga

hmm jutu"märgid" - nagu oli "fixitud"
SubSilver võiks ka töötada

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2003 00:39:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui esimene post sisaldab jutum2rke, siis tooltip lõppeb enne esimest jutum2rki, aga see on kyllalt loogiline
aga tooltip v6iks olla ehk pisut kauem aktiivne

viska üks link, kus nii on

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 10.06.2003 00:51:52 vasta tsitaadiga

mul on selline küsimus, et kas ie 5.0 ga peab tooltipe näitama? mul igatahes ei näita kummagi settinguga ... icon_evil.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2003 00:54:08 vasta tsitaadiga

100% muidugi kindel ei ole aga minu teada see tag toimis ie5.5 küll
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 10.06.2003 00:58:11 vasta tsitaadiga

ipruul kirjutas:
mul on selline küsimus, et kas ie 5.0 ga peab tooltipe näitama? mul igatahes ei näita kummagi settinguga ... icon_evil.gif


Proovisin ja minul IE 5.0 töötas.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 10.06.2003 00:58:43 vasta tsitaadiga

proovisin opera 7.10 ga ka ning icon_mad.gif icon_evil.gif ... krt, miks ma kunagi midagi tööle ei saa icon_cry.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 10.06.2003 01:01:40 vasta tsitaadiga

ipruul kirjutas:
proovisin opera 7.10 ga ka ning icon_mad.gif icon_evil.gif ... krt, miks ma kunagi midagi tööle ei saa icon_cry.gif


Mis skin sul on? Mul ei töötanud Subsilver-iga. Panin HinnaVaatluse oma ja sellega on kõik korras.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 10.06.2003 01:15:10 vasta tsitaadiga

mul peaks default skin olema(ei ole seda ise muutnud)
edit: sain lõpuks tööle selle icon_smile.gif thumbs_up.gif päris hea asi, aga kas seda kuidagi avalehele ka saaks panna(et nende viimase 5 e postituse kohta seda näha)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.06.2003 04:18:03 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
tsitaat:

kui esimene post sisaldab jutum2rke, siis tooltip lõppeb enne esimest jutum2rki, aga see on kyllalt loogiline
aga tooltip v6iks olla ehk pisut kauem aktiivne

viska üks link, kus nii on

arvutifirmade foorumis :: mine lehele: 1 ... 6, 7, 8
siin ta on

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krisx
HV kasutaja
Krisx

liitunud: 03.12.2001




sõnum 10.06.2003 04:54:46 vasta tsitaadiga

Idee on hea aga mõned vead on küll jutumärkidega. Kui on pikem post siis ei jõuagi kohe kõike läbi lugeda, tooltip kaob ära. Vahest tuleb küll kasuks, kui laisk oled icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2003 08:25:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui on pikem post siis ei jõuagi kohe kõike läbi lugeda, tooltip kaob ära.

ongi hea, et ära kaob icon_smile.gif
siis saab selgeks, et teemat tuleb alustada lühidalt, selgelt ja informatiivselt.
eriti kui tahad, et laisemad vennad su posti loeks.
vahest ongi see häda, et avad teema ja siis tuleb pikk jobutamine.
aga kuna teema on juba avatud siis loed läbi ja konstateerid, et jobutamine jääb jobutamiseks icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2003 08:37:18 vasta tsitaadiga

... ülivägahea icon_smile.gif

... aint' seda kestvust võiks kah profiili alt muuta saada ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 11.06.2003 23:10:01 vasta tsitaadiga

Nimeta kirjutas:
mugav asi küll, aga kas seda asja saaks rakendada www.hv.ee / www.hinnavaatlus.ee viimase 5 postituse juures?


kuda minu ideega siis oleks? on mingit lootust selline asi teoks teha?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2003 10:19:41 vasta tsitaadiga

lootus jääb...
autor on seal tooltipis juba väga kaua olnud.

muudatus nõuab aega, seda natuke rohkem nädalavahetustel

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zupska
HV vaatleja


liitunud: 04.07.2003




sõnum 04.07.2003 20:48:18 vasta tsitaadiga

nüüd siis olemas, kui keegi veel märganud pole. Profiili alt saab sättida icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2003 21:20:56 vasta tsitaadiga

zupska kirjutas:
nüüd siis olemas, kui keegi veel märganud pole. Profiili alt saab sättida icon_smile.gif

... kui Sa veel pole märganud, siis see võimalus juba kuu aega eksisteerinud icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.07.2003 23:00:57 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
zupska kirjutas:
nüüd siis olemas, kui keegi veel märganud pole. Profiili alt saab sättida icon_smile.gif

... kui Sa veel pole märganud, siis see võimalus juba kuu aega eksisteerinud icon_smile.gif

sellisest asendist on üsna raske miskit märgata icon_wink.gif
pealegi on zupska liitumisaeg väga värske.
kui ta just ei võtnud nagu mina enne liitumist pikka mõtlemisaega icon_smile.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2003 23:22:16 vasta tsitaadiga

... asend ei riku naist ja see konkreetne ei eelda just pikki mõtteid icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.07.2003 01:26:35 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... asend ei riku naist ja see konkreetne ei eelda just pikki mõtteid icon_lol.gif

kas see on tooltip? icon_wink.gif

DigeBeni kirjutas:
... asend ei riku naist

muuseas, kas sind tohib tulevikus tsiteerida? või polegi sa esimene lausuja?
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2003 11:35:03 vasta tsitaadiga

Peegus kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... asend ei riku naist ja see konkreetne ei eelda just pikki mõtteid icon_lol.gif

kas see on tooltip? icon_wink.gif

DigeBeni kirjutas:
... asend ei riku naist

muuseas, kas sind tohib tulevikus tsiteerida? või polegi sa esimene lausuja?

... võta kuidas soovid ja tsiteeri palju jaksad, ei tea ise kah, kust selline loominguline sähvatus keset ööd niimoodi icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2003 17:37:34 vasta tsitaadiga

kas oleks võimalik tooltip saada ka privaatsõnumitesse?
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.04.2004 21:24:38 vasta tsitaadiga

link :: www.shareconnector.com

nevermind kirjutas:
kuna esmapostitaja ei julgenud linki panna, siis pakun ehkupeale, et leht läheb kuni 3x suuremaks - seda sellepärast, et asi oleks loetav nii ie, mozilla, kui ka operaga...
tooltip-i kohta käivate puuduste kohta jagan univerzoid-i arvamust
vaadake ise kui kiiresti tip ära kaob kas või "vasta" nupult ja nüüd kujutage ette, et tegu on pika kirjaga
formindamisest ei ole tooltipi puhul eriti juttugi
lehe sisu pole oluline icon_rolleyes.gif lihtsalt et asi on lahendayud pisut mahukamalt t6en2oliselt, kuid palju toredamalt
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2004 16:55:21 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
nevermind kirjutas:
kuna esmapostitaja ei julgenud linki panna, siis pakun ehkupeale, et leht läheb kuni 3x suuremaks - seda sellepärast, et asi oleks loetav nii ie, mozilla, kui ka operaga...
tooltip-i kohta käivate puuduste kohta jagan univerzoid-i arvamust
vaadake ise kui kiiresti tip ära kaob kas või "vasta" nupult ja nüüd kujutage ette, et tegu on pika kirjaga
formindamisest ei ole tooltipi puhul eriti juttugi
lehe sisu pole oluline icon_rolleyes.gif lihtsalt et asi on lahendayud pisut mahukamalt t6en2oliselt, kuid palju toredamalt
Taolise lahenduse ma tegin kunagi valmis ka ja saatsin Nevermindile icon_confused.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 22.04.2004 13:18:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui asi oleks profiili alt valitav, siis kolme käega poolt.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atu1234
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 07.03.2005 00:31:58 vasta tsitaadiga

Tooltipi kuvamisaega ei anna vähe pikendada?
_________________
Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 00:40:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tooltipi kuvamisaega ei anna vähe pikendada?


see sõltub brauserist. vähemalt praeguse lahenduse juures. operaga näiteks püsib tooltip senikaua, kuni hiir õiges kohas hoida.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atu1234
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 28.09.2005 00:26:49 vasta tsitaadiga

Püsib jah, aga paadunud IE kasutajana pole siis mingit väljapääsu?
_________________
Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.09.2005 00:33:42 vasta tsitaadiga

Muuda oma eelistusi ning vahetada brauserit?
Mina muud lahendust ei näe icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  tooltip mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.