Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need for Speed: Most Wanted märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 27.09.2005 11:57:21 vasta tsitaadiga

Ja väga änxa 3 aastase idee onju ka see, kui 350mph-ga miski riisikaga ca 0.5m laiusel tänaval kimad ja siis kuskile vastu riivad, siis midagi eriti ei juhtugi. Eriti mitte lauslollus onju??? icon_evil.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 27.09.2005 12:07:26 vasta tsitaadiga

teil on mingi käsk seda mängida, et siin ohite ve. keegi ei käsi teil seda osta/tirida.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2005 12:11:05 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
Ja väga änxa 3 aastase idee onju ka see, kui 350mph-ga miski riisikaga ca 0.5m laiusel tänaval kimad ja siis kuskile vastu riivad, siis midagi eriti ei juhtugi. Eriti mitte lauslollus onju??? icon_evil.gif


See on selleks, et muidu kõik suured tugitooli "sõiduprofid" ei oleks suutelised võitma kui teeks, et arvuti sõidab profitasemel ja kõik damage ja asi on nagu real.Ja veelkord ärge võrrelge seda, et mängu pole tehtud damaget sellega, et ummes murcielagoga kimad kuskil alutaguse metsades üle puujuurikate.Parem puudus kui juurdetopitud lollus.

PS:Ühest asjast ei saa ma vel aru, et mis värk nende nn. "riisikatega" on?Kas lapse või rullnokamõistus tunnistab ainult pemmi ja usakat ve? icon_wink.gif Saage ennem load ja sõitke IRL piisavalt erinevate kvaliteetautodega siis võtke ka sõna.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.09.2005 12:28:32 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
kui 350mph-ga miski riisikaga :

ma laseks päriselus kah aga 350mph ei võta vast ükski auto sissegi icon_lol.gif
ning jah, igatahes on normim kui masinad katki ei lähe..
ma küll ei viitsiks igat rada 500x uuesti sõita ja koguaeg jumalat paluda, et
seekord seina ei pane icon_lol.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 27.09.2005 12:30:06 vasta tsitaadiga

Kle ma ei väida sul siin vastu... minuarust on terve NFS seeria suur arkaad olnud koguaeg. Lihtsalt ära tüütab ühes linnas ja ööse sõitmine. Ja ega NFS MW siis põllupeal sõideta ju icon_lol.gif ikka linnad ka olemas. Ma ple tegelt pilti mudasest maast näinudki tegelikult.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2005 12:35:18 vasta tsitaadiga

pooldan ka seda linnast väljast radadega varianti vahelduseks, u oli hea ja uudne, u2 kiskus juba igavaks veits. aga mw screenide järgi on mõlemat. ja samuti tahaks sõita porschede ja lambodega. reaalne pole ju kumbki variant(linnas 350 mööda seinu ja lamboga mudas), pigem maitse asi. damage võiks muidugi olla, aga nfsi puhul pole eriline puudus. mw ootan küll huviga, ea ei tee küll midagi põrutavalt uudset, aga korralik arkaade kimamine on kindlustatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 1296 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 917
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 27.09.2005 12:57:34 vasta tsitaadiga

Öelge mis tahate, aga minu silmis on siiski 3 sotiga autolaiusel uulitsal kimamine sama hea kui selle murtsijalaagiga kuskil maitia mingi offroad tsällensit teha.
Kui mõnele meeldibki sõita koguaeg öösel ja neoonidest üleküllastunud linnas miski üle kolmesaja ja riisiautoga, siis palun väga, aga et seda reaalsemaks pidada võsarallist itaalia masinaga on siiski suht lapsik.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2005 13:17:34 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, seda ma ei mõelnudki, et MW' mingi mudaralli on, mainisin seda sellepeale kus ülistati HP2'te.

Cooler(-10), suht lapsik on sinul võrrelda seda linnas sõitmist metsassõitmisega.Toon kohe sulle lapsele loogilise näite.NFSU's oleks võinud kiiruse näitamise ümber progeda,et max spiidiks spidokal kus muidu näitas tobedalt 300 oleks lihtsalt 200 ja olekski vigin kadund ehk siis probleem on ainult selles mis numbrit spidokas näitas.Ferrariga metsas sõitmine aga jääb igatepidi ebaks ja seda niilihtsalt muuta ei saa.Get the point ükskord.

PS:Muide ma ei teadnudki, et mustang, hummer ja lincoln on riisikad nagu su jutust tahab välja tulla nagu aint jaapani autod oleks NFSU's olnud.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 27.09.2005 14:02:09 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Cooler(-10) kirjutas:
kui 350mph-ga miski riisikaga :

ma laseks päriselus kah aga 350mph ei võta vast ükski auto sissegi icon_lol.gif
ning jah, igatahes on normim kui masinad katki ei lähe..
ma küll ei viitsiks igat rada 500x uuesti sõita ja koguaeg jumalat paluda, et
seekord seina ei pane icon_lol.gif


Eh vaata teisest küljest asja... Sõidad oma lemmik Porchega... 1600 reso, FSAA peal maksimumis.. kõik kenasti põhjas... üks kurv ilusti.. teine kenasti... kolmas... oi rsk puu ees... KÕMAKI... igasugu pisikesi detaile lendaks ja nina oleks sees ja spoila läinud ning klaasid purud ja uks meibi lahti icon_biggrin.gif see korruta siis ilusa graafikaga nagu sellel pildil.
Mõtlen liiga palju ette vist icon_razz1.gif ilus oleks asi küll.. kõvasti parem kui mitte mingit damaget saav auto

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 27.09.2005 14:07:33 vasta tsitaadiga

To Auron. Jaa Jaa oki teeme, et 2 sotiga, aga sa ikka vaata ka kui laiad need tänavad seal olid vahepeal! Niiet auto vaevalt mahub sinna tänavale ja seal sa hui kimadki 200 torus. Ja seda metsas-linnas sõitmise võrdluse algatasid küll sina.

Auron kirjutas:
Jah ferrari enzoga kuskil mägedes hüppeid teha ja läbi metsa mööda sammalt lõigata on oh so real ja originaalne

Auron kirjutas:
Ma ei mõtlegi seda, et tõesti reaalne aga kamoon lauslollust kah pole mõtet panna mille fun factor mingite väikeste laste tasemele jääb a'la kes arvaks, et ilgelt vägev oleks ka see kui saaks Porsche taha saha panna millega põldu künda

JNE.

Kui ei ole lauslollus 200-ga ülikitsal tänaval sõitmine, siis seleta miks on põllul porschega kimamine idiootlik asi.

PS. NFS seerias pole ma näinud veel mitte 1 kordagi põllul sõitmist. Alati on olnud see kimamine toimund asfaltil. Mõned shortcutid olid porsche unleashedis kruusal, kuid ega seal see sõitmine liiga mõnus ei old küll.

To Platoon: Damage võiks olla sisse-välja lülitatav, et kui ikka vahest tulevad miskid hääled a´la "must demolish" ja siis oleks küll lahe damga mode sisse lükata ja romurallit korraldada selle asemel, et klaverit vms laamendada icon_biggrin.gif


viimati muutis Cooler(-10) 27.09.2005 14:11:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.09.2005 14:08:47 vasta tsitaadiga

platuun siis jääks sõit katki ja olekski game over icon_lol.gif
tegelane surnud ja hakkad jälle algusest peale uue tegelasega..
see oleks jah väga fun icon_lol.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 27.09.2005 14:10:07 vasta tsitaadiga

Miks nii icon_razz1.gif ikka restart race icon_wink.gif asi ei pea reaalne olema icon_razz1.gif damage võiks norm olla. Burnout Revenge vaata näiteks icon_razz1.gif seal tohutu kimamine aga damage norm enamvähem. Aga ei kujutaks ette kuda sellise graafikaga Porsche puruks lendaks icon_eek.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 27.09.2005 14:10:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

350mph

see teeb siis ligikaudu 560KM/h icon_eek.gif

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 27.09.2005 14:14:03 vasta tsitaadiga

No mine sa tea, milleks EA võimeline on icon_lol.gif Mõtlevad sapparile miski raketimootori külge ja ongi ja siis sõidad jaapani tänavatel sellega icon_lol.gif
Tulex demo välja, siis oleks kohe vähem möla siin a´la riis ruulib icon_lol.gif .
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2005 14:59:42 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
Kui ei ole lauslollus 200-ga ülikitsal tänaval sõitmine, siis seleta miks on põllul porschega kimamine idiootlik asi.


Kui võtta maximumidelt 100 km/h maha siis highwayl kus oli 300 on nüüd 200 ja seal kus oli kitsas tänavas 200 oleks nüüd 100.Ise eriti ei mäleta vaevalt autolaiust tänavat kus stabiilselt 300'ga oleks sõita saanud.Loomulikult oli highway pealt maha keerates võimalik kuhugi kitsasse tänavasse põigata kus hetke jõudis see 300 kiirus püsida aga siis suht kiiresti oli ka mats.Hirmkitsad tänavad olid ju mingites tagahoovides jne. ja seal küll 350'ga ei õnnestund sõita icon_rolleyes.gif Samuti arvestades, et see überkiirus tuli lõpptuuningus autodega ehk siis ligi 500hp masinatega siis 500 jõulise autoga tuleb 200 tegelt niikähku, et ei saa arugi.Kamoon isegi mina oma mõttetu mõnesajajõulise "riisiga" olen Pärnu linnas üle 200 sisse saand(ei propageeri kihutamist), asi see 500hp masinaga siis mängus seda saada ei ole icon_wink.gif
tsitaat:
PS. NFS seerias pole ma näinud veel mitte 1 kordagi põllul sõitmist. Alati on olnud see kimamine toimund asfaltil. Mõned shortcutid olid porsche unleashedis kruusal, kuid ega seal see sõitmine liiga mõnus ei old küll.

HP2'es mäletan küll, et oli siukesi lõikamiskohti kus panid kuskilt puudevahelt metsas läbi ja lõikasid kuskilt põlluäärt mööda.Samuti oli suht huvitav kuidas nagu laia asfaltee peal sõites osade radade peal mingi 250 pealt tõusis auto lendu ja hüppas vastu puud nagu gravitatsiooni poleksi eriti ja auto oleks sulgkerge, rääkimata siis hüpekatest kuhugi kõrgematele radadele hüppamine icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2005 15:06:17 vasta tsitaadiga

oijah, mul Auronist täitsa kahju juba icon_lol.gif toetan igati tema juttu, kuid naljaks on vaadata kuidas ta iga paari lehekülje tagant peab jälle sama juttu algusest peale ketrama hakkama icon_smile.gif

see MW saab niikuinii samamoodi läbi tehtud nagu kõik teised NFSid (siiani pole veel ühtegi vahele jäänud, kuna ma põhimõtteliselt automängude fänn). paar päeva tagasi mängisin NFSIISE-d - juhitavus pole eriti muutunud sellest ajast saadik (mõned erandid välja arvata), vaevalt ka see MW erineb teistest icon_razz.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 27.09.2005 15:07:19 vasta tsitaadiga

NFSIISE <- mis see on?`oot. kas MW-is saab autosid tuunida nagu U ja U2-s?
_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2005 15:11:48 vasta tsitaadiga

rait kirjutas:
oot. kas MW-is saab autosid tuunida nagu U ja U2-s?


Midagi pidi näppida saama.Performance asju mu mäletamist mööda ei olnud.Välimust saab muuta aga mitte enam erinevaid spoileriringe valides vaid terved bodykit'id on mida siis mingi 5-6 erinevat.Usutavalt on ka kleepekad ja siuke stuff aga ma küll eriti ei kipu mingit KENWOOD kleepekat carrera tuuleklaasile teipima icon_rolleyes.gif , ilma ju ilusam ja sellistele autodele nagu lambod, ferrari, porka ei sobi siuke asi IMHO.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2005 15:14:14 vasta tsitaadiga

rait kirjutas:
NFSIISE <- mis see on?


Seal oli paar rada ja paar autot rohkem kui tavalises nfs kahes.
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002




sõnum 27.09.2005 15:14:39 vasta tsitaadiga

tehke mis tahate aa mulle meeldib siiani sisult NFS1SE ehk siis esimene NFS seeria thumbs_up.gif seal on nagu stock superautod NSX,RX7 Diablo jne thumbs_up.gif autodel on eraldi olemas
tutvustav video + spec thumbs_up.gif vot see on mäng thumbs_up.gif kuigi jah juba vana ja ei hiilga graafikalt aga vot see idee on supper panna kokku kõik parimad autod ja teha mäng thumbs_up.gif
NFS2 läks juba käest ära 3 oli juba jura ja Pursuit thumbs_down.gif ! NFS oleks minuarust pidanud jätkuma alates esimesest samasugusena thumbs_up.gif

EDIT : muidu see NFSU oli ka hea vaheldus asjale et tuunitud riisikad jne jne thumbs_up.gif aa muidu jah nad võiksid teha midagi NFS1 sarnast jälle thumbs_up.gif


viimati muutis reimers66 27.09.2005 15:16:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 27.09.2005 15:15:48 vasta tsitaadiga

hea et täitsa stock autodega autodega ei pea koguaeg ringi sõitma icon_razz.gif
kummi võiks saada rohkem vilistada. kohalt minema minnes. u2 oli see olemas aga eriti haledal kujul. ise sai teha muidugi teatud klahvikombinatsioonidega ka suuri burnoute aga enne pidi seisma kohal natuke.

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 27.09.2005 16:50:21 vasta tsitaadiga

to Auron: Eino miks pidada mind bemmi, riisi ja usa tundjaks ma ei saa aru? icon_lol.gif

Juhiluba on olemas ja kui sa teaks mis mudelit ma austan ja oman siis muutuks ehk su mõtlemine icon_lol.gif
Igaljuhul seda marki masinat pole ma veel arvutimängudes näinud icon_sad.gif Kuigi üks kuri "Aero" mudel võiks olla täitsa vabalt NFS sarnases mängus kui mingid Golfid ja Z3-d on NFS seeria mängudesse sattunud...

200-ga olen sõitnud kiirteel... ja ei kujuta tõesti ette kus pärnus LINNAS sellist kiirust arendada oleks võimalik, või on sul mingi Supra või Type-R, mitsu 3000 või midagi taolist? Riia maanteel sõitsid siis või? Ja suht kindlalt pidi see ka öösel toimuma. See veel ei tähenda, et NFS-is ei tohiks metsa vahel teedel suurte kiirustega kulgeda, sul ju pole isegi võimalik öelda palju NFS4/HP2-s kuskil aeglase kohapeal kiirus näit on... või on mõni ebareaalne screenshot pakkuda ??


Lihtsalt point on selles, et on hea näha nüüd ehk jälle midagi eelmiste NFS-ide sarnast tulemas, igal ühel omad plussid juures. Mulle läks Underground ka algul päris peale, tuunimine oli väga huvitav ikka sest ühesgis mängus varem ei saanud nii palju erinevaid auto kujundusi endale teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ronk
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2004




sõnum 27.09.2005 16:58:21 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:

tsitaat:
PS. NFS seerias pole ma näinud veel mitte 1 kordagi põllul sõitmist. Alati on olnud see kimamine toimund asfaltil. Mõned shortcutid olid porsche unleashedis kruusal, kuid ega seal see sõitmine liiga mõnus ei old küll.

HP2'es mäletan küll, et oli siukesi lõikamiskohti kus panid kuskilt puudevahelt metsas läbi ja lõikasid kuskilt põlluäärt mööda.Samuti oli suht huvitav kuidas nagu laia asfaltee peal sõites osade radade peal mingi 250 pealt tõusis auto lendu ja hüppas vastu puud nagu gravitatsiooni poleksi eriti ja auto oleks sulgkerge, rääkimata siis hüpekatest kuhugi kõrgematele radadele hüppamine icon_rolleyes.gif


HP2 ei ole normaalne nfs ka
ja keegi ei käsigi sul sealt lõigata icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 27.09.2005 17:06:48 vasta tsitaadiga

Krt kui nii närvi käib see corvettiga metsas vuramine, ja on miski ülima reaalsuse tagaajamise maania, siis ärge parem üldse vaadakegi nfsi poole ja pole ka mõtet risustada teemat sellepärast, et 1 ja teine asi käib põhimõtteliselt arcade juures närvi icon_evil.gif Elage oma collkoll2005 või ritsard pöörnsi ralli maailmas ja olge õnnelikud. Ja kui see jälle liiga raske on, siis te ei tea isegi mis tahate!!!

PS: no offence ja ise mängin ka kollkoll5-te ja burnsi olen proovinud ja mitte 1 halb sõna nende kohta ei tule. Nii nfs kui ka koll täidavad omi ülesandeid suht hästi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 27.09.2005 17:23:53 vasta tsitaadiga

Colin2k5 on küll TÄIESTI ämbrisse kukkunud... nii jubedat juhitavust pole vist üheski mängus icon_rolleyes.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need for Speed: Most Wanted mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.