Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.09.2005 02:54:31 vasta tsitaadiga

LauriTed, uuemates mängudes hakkab ka 512M juba tõsiselt pidurdama, 256 on ikka tõsiselt vähe.

FX'l on SM2 kehv kui ei viitsita spetskoodi teha(12/16bit vs 32bit), 3dmarkis ja HL2's ei tehtud, sellepärast on aeglane. Samas kui oma 5600u'd kellasin sain 2k3's ~2.5k kätte, 2k5't ei mäleta. Kusagilt hmälusügavustest meenuks justkui number 1.2k kuid vaadates rekordeid (~600pts) ei tahaks väga seda uskida, mis number see 1.2k oli seda ka ei mäleta icon_razz1.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 10.09.2005 15:03:38 vasta tsitaadiga

Athlon 64 (939) 1,8 @ 2,2ghz
512ddr
PNY 7800gtx 430/1200 @ 485/1350

Score.........8520punni

Täiesti toores.......esimese korra scoor...... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 10.09.2005 16:01:13 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
Kaardiks Club 3D 7800GTX
470/1350

8247 punkti icon_cry.gif


Mul selline tulemus, aga kui laseks teha voltmodi, kas siis saaks täis 500/1400 kui tõstan 475/1360, siis mängud jooksevad ilusti, ainult vahest käivad sellised ebasümeetrilised valged vilksatused ja laigud ekraanilt läbi. Kas see v-mode aitab?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 16:05:28 vasta tsitaadiga

Aitab aga paremat jahutust vajad
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 10.09.2005 16:21:25 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Aitab aga paremat jahutust vajad


soovita mõnda, mis oleks ikka õhk jahutus. Aga arvan, et see mis mul praegult peal ei ole sugugi paha, kuna töötab nii vaikselt, et ei ole kuuldagi ja max graafika juures on 71c
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 10.09.2005 16:41:24 vasta tsitaadiga

Ära ruuna oma masinat.....sul on viga mingis muus asjas....draiverites või miskit muud.....
Mul jooksevad kõik asjad puhtalt(mis vähegi veel peale panna saab).......Pole veel asja mis hakkind oleks....
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 10.09.2005 19:20:51 vasta tsitaadiga

[hwbot] razor - 4848 - A64 Venice 3200+@ 2700mhz / Corsair BH5 270mhz 2/2/2/5/7/12 / vmoded Leadtek 6600GT 640/1325[/hwbot]
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joosep00
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005




sõnum 10.09.2005 23:12:15 vasta tsitaadiga

Link ka @ Geforce FX5700, tulemus väga lahja icon_redface.gif @617
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1198656

_________________
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 23:27:55 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
[hwbot] razor - 4848 - A64 Venice 3200+@ 2700mhz / Corsair BH5 270mhz 2/2/2/5/7/12 / vmoded Leadtek 6600GT 640/1325[/hwbot]


5k ka pressid ?

väga nice tulemus muidu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.09.2005 12:57:17 vasta tsitaadiga

5k ikka pressin - praegu oleks vist natukene kõrgemast cpu taktist ka piisanud.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 11.09.2005 19:59:38 vasta tsitaadiga

Mis siis muud kui poodi 7800gtx järele icon_smile.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 11.09.2005 23:12:15 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Ära ruuna oma masinat.....sul on viga mingis muus asjas....draiverites või miskit muud.....
Mul jooksevad kõik asjad puhtalt(mis vähegi veel peale panna saab).......Pole veel asja mis hakkind oleks....


Sellisel juhul soovitan sul proovida selliseid mänge nagu Battlefield 2 ja Act of War. Pane kõik filtrid ja kvaliteedid põhja ja näed ise, et fps langeb nii 35 kanti.

AA 4x
AF 16x
lülita ka sisse color aa ja supersampler
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2005 14:51:48 vasta tsitaadiga

sain 2000+ oma 9600xt'ga
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 15.09.2005 11:40:35 vasta tsitaadiga

6545 thumbs_up.gif
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 15.09.2005 19:45:16 vasta tsitaadiga

Uus tulemus siis GF 7800GTX @ 475/1350

8554p

GT1 36.0 fps
GT2 26,6 fps
GT3 41,9 fps
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2005 22:32:30 vasta tsitaadiga

Tegid volt moddid ära?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 15.09.2005 23:12:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Tegid volt moddid ära?

Kle ei ole veel teinud, asi seisab jahutuse taga, pole norm jahutust leidnud.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 17.09.2005 18:00:37 vasta tsitaadiga

Club 3D Radeon X800RX (GT) 5552 punni
screen
orb link teine tulemus hetkel, esimene on 16piipuga GT ilmselt icon_neutral.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2005 18:07:47 vasta tsitaadiga

Kärab kah icon_razz1.gif tee 6k ära icon_wink.gif külmaga saab vast hakkama... 700MHz core pigista välja
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2005 18:09:59 vasta tsitaadiga

5,5k imho rämedalt kõva skoor icon_biggrin.gif
Edit: õhuga on ikka suht raske 6k teha... 700 mhz corest ei piisaks
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsaarts
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2005 18:12:07 vasta tsitaadiga

Lisan ka siis oma tagasihoidliku skoori
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1086731
Põhionkel on siis Palit X800 391/452.
Ilma kolkkimatta ja deafult seadetega siis 4258 punkti.


viimati muutis tsaarts 17.09.2005 18:19:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2005 18:13:30 vasta tsitaadiga

siin siis minu hale tulemus kah
4822 punni siis ainult
ja mu mant
Prose: p4 2,6ghz
Mälu: 4x256mb
Toide:codegen 350w
Video:GForce 6800GT Golden Sample
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2005 18:14:40 vasta tsitaadiga

tsaarts kirjutas:
Lisan ka siis oma tagasihoidliku skoori
http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&projectType=12
Põhionkel on siis Palit X800 391/452.
Ilma kolkkimatta ja deafult seadetega siis 4258 punkti.
link ei tööta, ja Alvaaro, vaata mida 2300.- kaart suudab 05es icon_razz.gif vs sinu ~4-5k maksva suhtes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2005 18:17:18 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
tsaarts kirjutas:
Lisan ka siis oma tagasihoidliku skoori
http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&projectType=12
Põhionkel on siis Palit X800 391/452.
Ilma kolkkimatta ja deafult seadetega siis 4258 punkti.
link ei tööta, ja Alvaaro, vaata mida 2300.- kaart suudab 05es icon_razz.gif vs sinu ~4-5k maksva suhtes icon_biggrin.gif

no ma näen jah aga ma ei tea miks nii vähe tuleb öeldi et asi toites aga ega mina ei tea ju kas on või mitte
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimmu B
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.12.2004




sõnum 18.09.2005 00:05:08 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
heh, aru ma ei saa miks kõik kipuvad kohe ohkima, et mõttetud asjad kui endal pole võimu selliseid saada icon_razz.gif las igaüks ostab endale seda mida tema tahab.


Heh, mul näiteks. oleks võimalus osta SLi 7800GTX ja Fx-57 aga see on lihtsalt mõttetu mingi 14k'd prose eest ... mõte icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2005 04:21:27 vasta tsitaadiga

Dimmu B kirjutas:
etc_Shelob kirjutas:
heh, aru ma ei saa miks kõik kipuvad kohe ohkima, et mõttetud asjad kui endal pole võimu selliseid saada icon_razz.gif las igaüks ostab endale seda mida tema tahab.


Heh, mul näiteks. oleks võimalus osta SLi 7800GTX ja Fx-57 aga see on lihtsalt (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> mingi 14k'd prose eest ... mõte icon_lol.gif


sinu arust mõttetu, mõne teise jaoks mõttekas, minu jaoks on ka mõttetu näiteks raha kulutamine viinale icon_razz.gif see ei tähenda, et teised seda teha ei võiks.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimmu B
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.12.2004




sõnum 18.09.2005 09:11:49 vasta tsitaadiga

noh, mehed klokkime we ? Praegu juba 2 päeva mõnus külm ilm icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2005 10:18:40 vasta tsitaadiga

Homme õhtu icon_razz1.gif siis 7800GTX käes ja kaks vaba päeva jälle 8)
Krt peaks IHS maha võtma... benchiks 3GHz peal ilusti

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dimmu B
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.12.2004




sõnum 18.09.2005 12:01:03 vasta tsitaadiga

õue kella 9 paiku täna oli ikka rämedalt külm ... oleks pidanud minema arvutiga veranda või õuemajja minema siis oleks kaane maha võtnud ja klokkinud icon_lol.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2005 17:38:24 vasta tsitaadiga

P4 2,8 @ 3,7Ghz
4 x 256mb Corsair BH5 @ 176mhz / 2-2-2-5
Asus P4GD1
X300 325/192 @ 636/276

3DMark Score 2367
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1231136
X300 wr, üks X550 vant on orbis eespool vaid icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2005 17:52:02 vasta tsitaadiga

Impressive klokk gpu-l icon_razz1.gif jäävesi?
Volt modded? tegid ise? X300 võiks ise ka piinama hakata icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2005 17:53:28 vasta tsitaadiga

minu kaart, müüsin talle maha, vmod on mu enda tehtud. õhuga käis 627/276
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2005 21:09:19 vasta tsitaadiga

venice 3500+ @ 2,5ghz
3x 512 AM1/PQI icon_razz.gif
Abit AN8 Ultra
Club 3D 7800GT 455/1210 stock jahutus

3DMark Score 7805
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2005 21:18:35 vasta tsitaadiga

Duron 1600 @ Athlon XP 1900+ OC (205mhz FSB, ~1650mhz, 8x kordaja)
Abit NF7-SL
Club3D GeForce 6800LE 16/6 pixel & vertex 350mhz core 945mhz memory.
no mods, õhkjahutus.

78.01 driverid, image settings: high quality

4246

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1220926
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juser
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2001




sõnum 20.09.2005 23:26:45 vasta tsitaadiga

AMD64 3500+ Venice
4x 512 PQI
Abit AX8
Club 3D 7800GT drv. 78.01
OS - WinXP 64
kõik default

3dmark05 - 6722
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2005 23:32:30 vasta tsitaadiga

OT: juser, mis toide sul on?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juser
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2001




sõnum 21.09.2005 01:46:28 vasta tsitaadiga

Chieftec GPS-400AA-101A 400W

K-Pax kirjutas:
OT: juser, mis toide sul on?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.09.2005 14:10:30 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Duron 1600 @ Athlon XP 1900+ OC (205mhz FSB, ~1650mhz, 8x kordaja)
Abit NF7-SL
Club3D GeForce 6800LE 16/6 pixel & vertex 350mhz core 945mhz memory.
no mods, õhkjahutus.

78.01 driverid, image settings: high quality

4246

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1220926

hmm... siis mul 16pipe/6vertex ikka miski jama icon_confused.gif
sain 4,3K, aga märksa parema baassüsteemiga... vigu iseenesest ei näita
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 21.09.2005 15:56:18 vasta tsitaadiga

juser kirjutas:
AMD64 3500+ Venice
4x 512 PQI
Abit AX8
Club 3D 7800GT drv. 78.01
OS - WinXP 64
kõik default

3dmark05 - 6722


Mul enamvähem sama konf ja def kelladega on ikka 7500, sul kuidagi väga vähe
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 15:58:31 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
juser kirjutas:
AMD64 3500+ Venice
4x 512 PQI
Abit AX8
Club 3D 7800GT drv. 78.01
OS - WinXP 64
kõik default

3dmark05 - 6722


Mul enamvähem sama konf ja def kelladega on ikka 7500, sul kuidagi väga vähe


rolli võib mängida see, et tal WinXP 64bit
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 21.09.2005 16:00:14 vasta tsitaadiga

tal äkki High Quality / AA / AF peal
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
käbi
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003




sõnum 21.09.2005 16:05:52 vasta tsitaadiga

tal äkki 7800gt (vs 7800gtx)

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1227384
6071
edit:enda oma ka


viimati muutis käbi 21.09.2005 16:14:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 23:58:47 vasta tsitaadiga

käbi kirjutas:
tal äkki 7800gt (vs 7800gtx)


pigem mängib jah see rolli, et 4 pipe vähem ja väiksemad default kellad icon_razz.gif

ise sain ka 6700p defaultis kaardiga. aga 8-8,5k plaanin ära teha

[hwbot]Shelob - 8001 - 7800GT 400/1000 @ 460/1200 3500+ venice @ 2.68 / 1.675v 2x 512 corsair 2.5/3/3/8 [/hwbot]
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.09.2005 18:49:35 vasta tsitaadiga

[hwbot]margusser - 3570 - 9800pro @ 472/378 3000+ winchester @ 2.64 / 1.600v 2x 512 PQI 2.5/4/4/7 [/hwbot]

Saaks nüüd mingi jahutuse video peale oleks tore.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 19:53:29 vasta tsitaadiga

Uued drivud omavad thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 19:55:46 vasta tsitaadiga

[hwbot]Shelob - 8649 - 7800GTX 525/1300 @ 460/1200 3500+ venice @ 2.68 / 1.675v 2x 512 corsair 2.5/3/3/8 [/hwbot]

stock jahutusega rohkem ei julge icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 20:18:54 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
[hwbot]Shelob - 8649 - 7800GTX 525/1300 @ 460/1200 3500+ venice @ 2.68 / 1.675v 2x 512 corsair 2.5/3/3/8 [/hwbot]

stock jahutusega rohkem ei julge icon_biggrin.gif


uus jahutus ja modid 10k ja 20k olgu olla icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.09.2005 20:45:43 vasta tsitaadiga

Kuulge seletage nüüd kuidas seda seivitud faili publisheda saab?
PRO user on olemas. Kõik ostetud jms.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2005 01:09:07 vasta tsitaadiga

Avad 3DMarki ja klõps paremat klahvi ja sealt leiad ise juba vajaliku valiku icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2005 10:16:02 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Avad 3DMarki ja klõps paremat klahvi ja sealt leiad ise juba vajaliku valiku icon_razz1.gif

õhtul proovib, mul mõlemad PRO-d icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.