|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
14.09.2005 21:58:54
Kasutaja hinnangute sorteerimine |
|
|
Austatud Kõigevägevamad! Kas oleks võimalik teha kasutajate hinnangud selekteeritavaks? Ehk nt väga eeskujulik HV-lane, kellel profiilis 200 positiivset ja 5 negatiivset. Ja tehes neg kommentaari pildil ehk siis kliki, tulevad ette kõik vastavad kommentaarid selle kasutaja kohta, sest on ju väga tüütu kerida läbi 6lk kommentaare et leida miks on ka negatiivseid pandud.
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yourfriend
HV veteran

liitunud: 10.05.2005
|
14.09.2005 22:00:41
|
|
|
see on küll väärt mõte, ise ka kerinud mõne kasutaja kommentaare et leida neid negativseid positiivsete vahelt!
Vahel ajab see lausa hulluks...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OFFF
HV veteran

liitunud: 29.07.2004
|
14.09.2005 22:31:15
|
|
|
Naljakas kysimus - "miks on ka negatiivseid pandud"? Vaata peegilisse ja esita see kysimus isendale. Siis vasta iseendale ja"rgnevalt: "Ega ma nii s-i-t-t mees kah pole, et mul yldse vaenlasi ei oleks!"
A.
_________________ Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame! |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yourfriend
HV veteran

liitunud: 10.05.2005
|
14.09.2005 22:34:09
|
|
|
OFFF tahad sa öelda et kui kellegagi äri teed siis sa tema negatiivseid kommentaare ei vaata? vaevalt küll
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
14.09.2005 22:35:09
|
|
|
| OFFF kirjutas: |
| Naljakas kysimus - "miks on ka negatiivseid pandud"? Vaata peegilisse ja esita see kysimus isendale. Siis vasta iseendale ja"rgnevalt: "Ega ma nii s-i-t-t mees kah pole, et mul yldse vaenlasi ei oleks!"A. |
WTF sa asjad???
See ei ole lasna gängi weeb. Hinnanguid antakse tehtud/tegemata tehingutele. Kui see oli suunatud minu pihta siis saada täpsem kirjeldus oma teksti kohta, praegune pilt peeglis mulle täitsa istub.
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.09.2005 22:40:14
|
|
|
ctrl +f "nega" ning klõpsin enterit kaks korda et näha esimest negatiivset kommentaari. Lisaks sellele näeb ära ka vastused neile kommentaaridele.
Pole ju nii keeruline
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
14.09.2005 22:44:42
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
ctrl +f "nega" ning klõpsin enterit kaks korda et näha esimest negatiivset kommentaari. Pole ju nii keeruline  |
Aga 1 klikk sellel oleks ju meie kiires ühiskonnas hoopis parem 8)
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.09.2005 22:49:04
|
|
|
aga koormaks ka mõttetult serverit. Samuti ma kahtlen et vastus genereeritakse ja kuvatakse kiiremini kui lihtsa tekstiotsinguga
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OFFF
HV veteran

liitunud: 29.07.2004
|
14.09.2005 23:11:34
|
|
|
| matu21 kirjutas: |
| OFFF kirjutas: |
| Naljakas kysimus - "miks on ka negatiivseid pandud"? Vaata peegilisse ja esita see kysimus isendale. Siis vasta iseendale ja"rgnevalt: "Ega ma nii s-i-t-t mees kah pole, et mul yldse vaenlasi ei oleks!"A. |
WTF sa asjad???
See ei ole lasna gängi weeb. Hinnanguid antakse tehtud/tegemata tehingutele. Kui see oli suunatud minu pihta siis saada täpsem kirjeldus oma teksti kohta, praegune pilt peeglis mulle täitsa istub. |
Ei - kindlasti mitte sinu pihta. Kuidas saadakse negatiivne - pisikesed tatipritsid la"rmavad mingis teemas ja on omast arust j6le targad. Tulen mina palun la"buritel biheivida ja mitte jura ajada (ysna teravas toonis). Psike tige tatikas tuleb ja va"a"nab "ka"ttemaksusks" negatiivse. Sedasi neid korjatakse V6i m6ni raevunud n00b keerab neg. selle peale kui tema 1001. korda yles v6etud RTFM teema lukku pannakse. Ma ausalt ytleda ei usaldaks seda "reitingute" systeemi nii pimesi. Isegi positiivseid komme korjatakse siin vahel nagu redis - pane mulle + siis ma panen sulle kah +
A.
_________________ Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame! |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
14.09.2005 23:24:25
|
|
|
| pole paha mõte
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
14.09.2005 23:28:14
|
|
|
| Kindlasti pole ka 100% positiivsed kasutajad tegelikult nii puhtad.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
14.09.2005 23:30:16
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Kindlasti pole ka 100% positiivsed kasutajad tegelikult nii puhtad. |
Kui hetkel vaadata petturite foorumit, siis ei tea enam eales keda usaldada
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
14.09.2005 23:35:15
|
|
|
| Terminator III kirjutas: |
... keda usaldada  |
... tervet mõistust ja elukogemust (kellel on) ehk ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
15.09.2005 06:38:27
|
|
|
off.. selleks, et saaks selekteerida rate-bande pandud negatiivseid tõsistest probleemidest, olekski hea, kui kõik negatiivsed järjest tuleks, sest kui iminemisel on paarsada hinnangut, ning nende sees mõned negatiivsed, on äärmiselt tüütu nendeni jõuda- vahepeal võib kommenteeritust nõukogude töökangelase illusioon tekkida
ise ei poolda eraldi vidina külge pookimist, sest praegu on juba pilt piisavalt kirju, et harva külastaja suudaks lõviosa võimalusi kasutada..
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.09.2005 09:43:28
|
|
|
sorteerides kaoks ära üks väga tähtis asi: kommentaarid poleks enam sisestamise järjekorras. Sedasi ei saaks enam aru kuidas keegi mingile kommentaarile vastas. Et vastust näha peaks ikka vaatama kommentaaret nende originaal-järjekorras.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
15.09.2005 18:28:32
|
|
|
| OFFF kirjutas: |
| ...Psike tige tatikas tuleb ja va"a"nab "ka"ttemaksusks" negatiivse. V6i m6ni raevunud n00b keerab neg. selle peale kui tema 1001. korda yles v6etud RTFM teema lukku pannakse. |
See on moderaatori töö üks osa. Lihtsalt on ja kõik.
Pole just eriti palju modesid HV's, kellel poleks negatiivset
kommentaari lammastelt.
Antud hetkel on see aga offtopic ning ei puutu kuidagi sorteerimisse.
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OFFF
HV veteran

liitunud: 29.07.2004
|
15.09.2005 21:39:40
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Antud hetkel on see aga offtopic ning ei puutu kuidagi sorteerimisse. |
Mina na"en siin küll ilmselget analoogiat. Oletame, et meil on aus müüja, kes satub kokku mingi tainaga stiilis "tahan seda: ei-tea-mida, selleks: ei-tea-milleks". Pa"rast pritsib see tainas terve "seadusega pahuksis" tatti ta"is stiilis "peteti, peteti, vale asi myydi!" ja va"a"nab myyjale kah ta"ie rauaga. müüja ei saa selle vastu 6ieti midagi teha.
Na"ite modedest t6in seet6ttu, et tihitpeale peavad nad v6tma vastu otsuseid mis k6igile ei meeldi ja teenivad sellega samuti negatiivseid. Mind ISIKLIKULT ja"tab see +/- absoluutselt kylmaks, kuna minu jaoks pole see reitingute systeem niiehknii usaldusva"a"rne. Ma julgeksin suisa arvata, et oma erapoolikuse t6ttu tekitab ta kerge v6ltsturvalisuse illusiooni - "oli kasutajal 150 positiivset ja ikka sain petta". Samas - VASTUPIDI see reitingute systeem natukenegi toimib. Saad teada kellega mingil juhul a"ri teha ei tohiks. V6imalik, et see 1. neg. on sinna kellgi kiusu pa"rast va"a"natud, aga mis kindel, see kindel
A.
_________________ Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame! |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.09.2005 21:55:39
|
|
|
| OFFF kirjutas: |
V6imalik, et see 1. neg. on sinna kellgi kiusu pa"rast va"a"natud, aga mis kindel, see kindel
A. |
konks on selles, et hindele on ka kommentaar, millele lisandub vaidlus ja mida kaetakse argumentidega
iga homo sapiens suudab mõista kes ajab ümmargust ja kes õiget
ja kui inimene sellest aru ei saa, siis teeb see tolle ettevaatlikuks. seega pole siin nagu vaielda midagi selle punktisüsteemi mõttekuse või mõttetuse üle
mis puutub sorteerimisse, siis on see pointless, kuna igale negatiivsele kommentaarile reeglina järgneb ka sõnavõtt/diskussioon
ja sorteerides poleks järjekord enam sama ja oleks kogu materjal segamini nagu pudru ja kapsad
nagu juba kasutaja Ho Ho märkis
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
16.09.2005 01:05:50
|
|
|
| libe kirjutas: |
| mis puutub sorteerimisse, siis on see pointless |
Ma küll ei leia et see pointless oleks. Sama on ju nt hinnakirjade puhul - algselt kuvatakse nii nagu jumal juhatab, siis on ise võimalik sorteerida kas hinna, tootja vms järgi.
Samamoodi mõtlesin ma ka seda teemat tehes. Võtame kasutaja Mõmm näiteks, temal on 196pos (ka minult 1) ja 1 neg kommentaar. Ma ei viitsi lapata läbi 5lk hinnanguid, et näha miks on talle see 1 neg pandud. Kui oleks selekteerimine, näeksin kiiresti ära selle hinnangu sisu ja siis on juba minu enda asi kas ma tahan ka järgnevat diskussiooni lugeda või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
17.09.2005 14:28:06
|
|
|
Lisaks kommentaaride (posittivsed-negatiivsed) suhtele ei tohiks kahe silma vahele jätta ka seda, et mis aja jooksul on nad jäätud. Kui mees teenib kuu ajaga 20 positiivset komentaari, siis see ei ole veel näitaja. Kui ta on suutnud ikka aastaga head muljet jätta, siis on teine asi.
See et oluline on näha, millega seoses on negatiived tekkinud, siis võiks ju olla võimalus, et profiili omanik saab oma kommentaarid siduda konkreetse arvamusega ja kui negatiivsed sortitaksegi välja, siis tulevad nad koos kasutaja enda kommentaaridega. Iseenesest väärt mõte, kuid ma ei usu, et ma seda kasutama hakkaksin, sest olulised ei ole mitte ainult negatiivsed kommentaarid vaid ka positiivsed. Minu jaoks ei ole kellegi positivne kommentaar midagi väärt kui andja on foorumis olnud kaks päeva. Hinnangule endale annab kaalu siiski hinnangu andja enda väärtus et see omaks ka mingisugust kaalu minu silmis.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
19.09.2005 23:00:32
|
|
|
kes otsib, see leiab!
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
19.09.2005 23:33:40
|
|
|
no comments
_________________ ---
viimati muutis alliance 22.09.2005 14:56:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurix
Piiratud kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
19.09.2005 23:38:20
|
|
|
minu arust on see lyke v2ga asjalik
kiitus tegijale
_________________ müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do? |
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
19.09.2005 23:42:54
|
|
|
Negatiivsed tähendavad ka seda ,et kellelegi negatiivset pannes saad selle vastu automaatselt.Puhtalt positiivsed tegelased sellepärast mõnegi asja neelavad vaikides alla.Mõned kasutajad väga paluvad oma neg kommentaar ära võtta ja kui kõik sellele vastu tulevad on jälle ebaobjektiivne olukord.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
19.09.2005 23:51:29
|
|
|
Ma ei tea, kas see on nüüd selle teema peale tehtud featuur, aga praegu saab ju negatiivsed eraldi välja filtreerida
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yourfriend
HV veteran

liitunud: 10.05.2005
|
20.09.2005 00:11:30
|
|
|
kuidas?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
20.09.2005 00:26:00
|
|
|
| yourfriend kirjutas: |
| kuidas? |
Kui sa lähed profiili lehele, siis nägude , ja ees olevad kirjad positiivne, neutraalne ning negatiivne on lingid
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yourfriend
HV veteran

liitunud: 10.05.2005
|
20.09.2005 00:29:28
|
|
|
jah, nüüd märkasin
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
20.09.2005 01:43:15
|
|
|
Ma ei tea, kas see on nüüd oluline, aga leidsin seoses sellega väikese bugi.
Kui inimesel ei ole näiteks ühtegi negatiivset kommentaari ja valida filtriks negatiivsed, siis ütleb tulemusse:
| Hinnavaatlus kirjutas: |
Kasutajat [kasutaja nimi] pole veel kommenteeritud. Sa võid sellega algust teha vajutades siia
|
Kuigi tegelikult on olemas postiivseid ja/või neutraalseid kommentaare...
Kui mingi filter on peal, siis võiks lihtsalt öelda vastavalt, et kasutajal ei ole ühtki negatiivset (positiivset, neutraalset) kommentaari.
Või siis nii
Kasutajal [kasutaja nimi] pole veel ühtegi negatiivset kommentaari. Sa võid sellega algust teha vajutades siia
|
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
20.09.2005 15:23:00
|
|
|
Nu selline kaheldava väärtusega featuur suudeti külge pookida aga mõningaid muid kasulikumaid soovitusi ei viitsi keegi valmis treida.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
20.09.2005 15:51:47
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
Nu selline kaheldava väärtusega featuur suudeti külge pookida aga mõningaid muid kasulikumaid soovitusi ei viitsi keegi valmis treida.  |
sinule tasuta foorumit teeb Nevermind oma vabast ajast ja tahtest - olgem selle eest tänulikud
Kui on soov midagi parandada, siis lööge ise kaasa
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
20.09.2005 15:55:28
|
|
|
Aga miks ei tööta otselinkimine profiilis? Viskab kohe profiili algusesse
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.09.2005 16:01:55
|
|
|
taifunk
... kui sa oleks siin foorumis figureerinud selle aegade algusest peale, siis ilmselt ei teeks nii kergekäelisi üldistusi. HV foorumiga sarnast funktsionaalsust ei leia just igast teisest foorumist ja paljud neist funktsioonidest on sisse viidud just tänu HV kasutajate soovitustele. Samas, ei tohi unustada, et paljuski püsib kogu HV püsti puhtast entusiasmist, seega oleks väga kohatu midagi nõuda või sedamoodi kritiseerida, nagu sina seda teed ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
20.09.2005 16:33:09
|
|
|
Ei mõelnud seda üldse halva pärast ning saan aru, et HV on püsti kellegi (eelkõige Tanel, nevermind, moded ning loomulikult kasutajad) vaba aja arvelt ja entusiasmist. Miski pole ju tasuta. Vabandan kui kellelegi halvustav mulje jäi.
Lihtsalt siin alafoorumis on ikka päris palju erinevaid ideid (mõningad mõttetud, mõningad väga asjalikud) välja käidud ning eks ka teostuseni jõuab neist mingi hulk. Aga siiski oli mure selles, et välja on käidud palju paremaid mõtteid kui see minu arvates ning ehk oleks kasulikum aega pigem nende peale kulutada. Loomulikult on iga kasutajate soovidele vastutulemine tervitatav ent jah.... seaks prioriteete
Kaasa lööks jah heameelega (eriti kui antud vallas oskusi piisavalt jaguks) aga las iga kingsepp jääb oma liistude juurde ehk.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.09.2005 16:45:46
|
|
|
... prioriteedid on muidugi olulised, kuid üle oma varju ei hüppa keegi ja iga idee juures pole vähem oluline selle teostuse keerukusaste ja vajaminev ressurss ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
20.09.2005 17:00:39
|
|
|
taifunk, olen põhimõtteliselt sinu arvamusega nõus aga siin on mitu aga:
1. esimese osa moodustavad parandused, mille muutmine on kiire.
2. osad parandused on suure töömahukad, kuid nendelt saadav kasu pakub huvi liiga väikesele grupile kasutajatele
3. teised on küll töömahukad ja pakuksid huvi suuremale osale aga idee ilmumise ajal ei ole leidunud vaba aega.
paraku juhtub pahatihti nii, et idee kaob ajaloo hämarusse e. kasti.
rääkides nüüd liistudest ning abist, võiksid näiteks kõik head ideed, mis on teenimatult tähelepanuta jäänud ühte teemasse kokku korjata ja miski "todo" listi tekitada - asi kõigi jaoks ülevaatlikum ning siis ei kipu ka järg kaduma.
NB! eelpool mainitud teema peaks olema suletud vaba arutelu jaoks - pigem olgu igal ideel viit juba toimunud või toimuva arutelu juurde!
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
20.09.2005 17:32:53
|
|
|
On jah ennegi märgatud , et mingi lisa featuur räägitakse põmst selgeks ja kõik on sellega nõus kuid kuna kellelgi pole hetkel aega sellega tegeleda siis asi vaikselt vajub ning vajub kuni uued teemad on koha juba ära vallutanud. Seega taoline avalik (mitte kuskil adminnifoorumis pesitsev valitud isikuile nähtav) "todo list" teema antud "Parem HV" alafoorumis oleks igati väärt mõte! Nõustuks sellega, et teema võiks tõesti lukus hoida ning vajalikud sissekanded tehtaks siis adminnide või modede poolt kui teemas kus ettepanek algselt tehti on kõik konkreetselt selgeks vaieldud. Nagu öeldud siis jätta ka link algsele teemale.
Aegajalt (ehk isegi korrapäraselt nii 2xkuus ) võiks siis lisada ka töösaavutusi (nigu vanal hääl "plaanimajanduse" ajal ) ning hetkelist progressi.
Edit: HV foorumitreimise "todo" list
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time.
viimati muutis taifunk 21.09.2005 01:03:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
20.09.2005 22:24:53
|
|
|
taifunk, ma tegelikult päris otse mõtlesin, et ehk tahad selle ära teha?
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
20.09.2005 22:25:48
|
|
|
kes märkasid päeval mingit jama profiilidega, siis praeguseks peaks kõik OK olema!
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.09.2005 01:03:52
|
|
|
Samuti tahaks näha kasutaja poolt antud kommentaare. Et näiteks mille/kelle kohta tegelane negatiivseid jagab. Näitaks kohe ära kas on reitija või on asja pärast.
Samuti positiivsete kohta. näiteks on mu profiili üks minu jaoks tundmatu positiivse tekitanud. Kui tegelase sõnumeid vaatasin, selgus et ta on neid päris mitmele järjest ladunud copy/paste tekstiga.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
27.09.2005 11:01:11
|
|
|
noh suure vajaduse rahuldab ka lihtne otsing:
otsi autori järgi: elukaz
foorum: Kommentaarid kasutajatele
otsi: sõnumeid
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|