Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
FPSrulez
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005




sõnum 11.09.2005 22:01:29 vasta tsitaadiga

Heroes must conquer.
Rootsis vist thumbs_up.gif

On olemas nii 64 kui 40 server. Error controliga ping alla 60 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 20:30:17 vasta tsitaadiga

Tere, oskab keegi öelda, et milles probleem on, et mul on Sparkle 6600GT ja ma ostsin uue monitori ja sellega enam mäng tööle ei lähe icon_sad.gif
Vana monitoriga töötas, aga uuega enam mitte icon_sad.gif, teeb paar sellist musta vilksatust ja toob desktopi uuesti ette. Video on mul AGP. On kellelgi veel nii olnud, et oskab kuidagi aitada?

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 21:17:37 vasta tsitaadiga

Äkki ei sobi uuele monitorile see hertz mis ennem mängus oli määratud? Kontrolli üle kas mingi programm force´ib sellist Hz´i mida su uus monitor ei toeta. Teine võimalus on "My Documents/Battlefield 2/Profiles" kaust ära kustutada, et mäng ennast uuesti confiks käivitamisel ja saaksid kõik uuesti mängu seadetest paika pannai.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 21:40:17 vasta tsitaadiga

TanelJ kirjutas:
Äkki ei sobi uuele monitorile see hertz mis enne mängus oli määratud? Kontrolli üle kas mingi programm force´ib sellist Hz´i mida su uus monitor ei toeta. Teine võimalus on "My Documents/Battlefield 2/Profiles" kaust ära kustutada, et mäng ennast uuesti confiks käivitamisel ja saaksid kõik uuesti mängu seadetest paika pannai.


Tänan, profiles kaust tuli ära kustutada icon_wink.gif

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2005 00:25:32 vasta tsitaadiga

huvitav palju inimesi bf2 klanni loomiseks vaja läheb? paneks mingi mõistliku meeskonna kokku...
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2005 08:06:52 vasta tsitaadiga

TanelJ kirjutas:
huvitav palju inimesi bf2 klanni loomiseks vaja läheb? paneks mingi mõistliku meeskonna kokku...


Seda värki ei tea, aga ma pakun, et umbes 10?-16? kuna kaardid on ikkagi suured ja miski 5mehega oleks suht mõttetu.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2005 08:57:12 vasta tsitaadiga

TanelJ kirjutas:
huvitav palju inimesi bf2 klanni loomiseks vaja läheb? paneks mingi mõistliku meeskonna kokku...

eestlastel toimiv BF2 klann ju täitsa olemas, milleks hakata jalgratast leiutama...

http://esf-clan.pri.ee/

ja 8vs8 on kõige populaarsem formaat mängimiseks.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 13.09.2005 13:06:25 vasta tsitaadiga

See on ikka tõsiselt räme, et "Favourites" alla ei saa servereid panna.
Ehk keegi teab, et kas seda "favourites" värki on plaanis järgmistes patchides realiseerida ?

Kuidas selle All_seeing eye -ga lood on, kas peale servu valimist käivitatakse mäng nii, et peab need reklaamklipid ka ära vaatama või läheb suht kohe game loadingusse ? icon_rolleyes.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 13.09.2005 13:14:55 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif http://www.esf-clan.pri.ee


Kes ikka mängumees on võiks ühineda ja kellel korraldajapooltki paistab oleks väga oodatud. Viimaselajal minul rohkem tegemis oma isikliku eluga ja klanni lehega. icon_wink.gif

_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 13.09.2005 13:15:38 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
See on ikka tõsiselt räme, et "Favourites" alla ei saa servereid panna.
Ehk keegi teab, et kas seda "favourites" värki on plaanis järgmistes patchides realiseerida ?

Kuidas selle All_seeing eye -ga lood on, kas peale servu valimist käivitatakse mäng nii, et peab need reklaamklipid ka ära vaatama või läheb suht kohe game loadingusse ? icon_rolleyes.gif


jah. favourites ja viimaste serverite list, kus käinud oled, on järgmises patchis. see tuleb alles aga kuu aja pärast vms..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2005 16:01:45 vasta tsitaadiga

Roger10 kirjutas:
icon_lol.gif http://www.esf-clan.pri.ee


Kes ikka mängumees on võiks ühineda ja kellel korraldajapooltki paistab oleks väga oodatud. Viimaselajal minul rohkem tegemis oma isikliku eluga ja klanni lehega. icon_wink.gif


Mnjah võiks kah mõned lahingud eesti poistega maha pidada .. senimaani on kõige eksootilisem vend hiinlane olnud, kes kuidagi ei saanud aru et meist keegi teine mandariinide keelt ei oska ...

Paraku ei saa esf' foorumis anonüümseid postitusi teha, muidu võiks näiteks xfire kaudu ühendust saada. Ise pelan poole kohaga .:INCN:. klannis ... ( http://s9.invisionfree.com/INC ).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 14.09.2005 15:31:44 vasta tsitaadiga

registeerinud ja valmis käske täitma...aga ikka ei leia mängu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 14.09.2005 18:35:28 vasta tsitaadiga

no minu pea rohkem ei m6ika... 2ki keegi teist oskab aidata...

Kui ma BF2'te singelis pelasin, oli k6ik korras m2ng jooksid jummala puhtalt... aga kui l2hen yxk6ik mis servusse netti pelama siis saan teha ytleme 20 sammu( max. isegi 5 min pelada) ja siis jooksem k6ik lihtsalt kokku( ja mitte miski enam ei funka, ka Alt+Ctrl+Del mitte) ja pean rebu tegema arvutile, m6ned p22vad tagasi jooksis 2 korda j2rjest kinni ja peale teist korda arvut ei buutind end isegi ylesse, keeras BIOS'i sassi... ma ei saa aru, arvutit peaks mul olema rohkem kui vaja aga netis pelades jookseb vana rott ikka kokku...

on kellelgi 2kki veel selline probla olnud ? oskab keegi aidata?
post peaks nagu siia teemasse sobima... icon_redface.gif

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 14.09.2005 20:09:47 vasta tsitaadiga

Kas ilma netti ühendamata ja oma accoundiga sisse logimata saab kuidagi ka Singleplayerit mängida ?
_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 14.09.2005 20:49:41 vasta tsitaadiga

jah, singeli m2ngimiseks pole vaja sul ONLINE accounti, teeb offline accounti kui m2ngu l2hed ja saad singelit pelada
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 15.09.2005 10:10:31 vasta tsitaadiga

Lase mäng maha ja installi uuesti (samuti kustuta kogu seonduv enne installi masinast - peakatalog ja ka my documentsi alt).

Installi bf2 uuesti (et vältida jamasid siis c kettale kuna ta ise seda panna tahab) ja tiri viimane patch eks siis hetkel 1.02 ja installi peale (siin siis ka põhjus miks default kohta vaja installida, patch ei taha installida autoinstalleriga kui mäng ei asu default kohas!) Kui aga oled kogenum arvutikasutaja ja oskad cmd käsureaga patchi installida siis vahet pole kuhu installid!

thumbs_up.gif Proovi järgi. Muud võimalust ma ei oska pakkuda. Masina konf sul nagu täiesti bf2 jaoks loodud! (kui ikka on see mis sul seal allkirjas)

Samas veendu alati et sul oleks directx peal ja ka viimane nvidia driver! (kui on nvidia kaart)

_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 15.09.2005 18:43:10 vasta tsitaadiga

t2itsa pael, ma ei saa enam aru mis selle BF2´ga viga on... yritan minna siis kas singeli v6i multiplayer kasutajaga sisse ja ta j22bki connectima rsk... ja siis tegin uuesti restardi ja nüüd j2lle BIOS peetis. mai saa aru kas viga arvutis v6i selles f*kin battlefieldis endas... omast heast tahtest kas yhendab sind account serveriga v6i mitte ja kui ei yhenda jookseb kokku
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 15.09.2005 19:06:38 vasta tsitaadiga

Kui BF2 mängin, siis kaob hiir ja klaver ära:/ lihtsalt hakkab arvuti piiksuma, nagu vajutaks mitut klahvi korraga ja miskit teha ei saa, peale reseti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 15.09.2005 21:11:05 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
t2itsa pael, ma ei saa enam aru mis selle BF2´ga viga on... yritan minna siis kas singeli v6i multiplayer kasutajaga sisse ja ta j22bki connectima rsk... ja siis tegin uuesti restardi ja nüüd j2lle BIOS peetis. mai saa aru kas viga arvutis v6i selles f*kin battlefieldis endas... omast heast tahtest kas yhendab sind account serveriga v6i mitte ja kui ei yhenda jookseb kokku


Mul oli ka vahel nii, et BF2 oli not responding ja jäigi connectima. Vist lasin uuesti peale ja läks korda.
Vahel aga connectib hästi kaua, isegi mingi minut aega mäle järgi

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 15.09.2005 21:14:50 vasta tsitaadiga

nuh see connectimine on v2ike prob, aga nii kui ma mingisse servusse pelama l2hen jookseb keset m2ngu k6ik kokku ja tihtipeale ajab restartimine mul BIOSi sassi, rebu on ainuke asi mida teha saan kui m2ng kokku jookseb, nagu ma ei saa aru, krt oleks ameerikas rsk, kaebaks kohtusse selle EA icon_biggrin.gif mingi p6hjuse ikka leiaks beer_yum.gif

2kki keegi oskab aidata ?

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 15.09.2005 21:17:03 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
nuh see connectimine on v2ike prob, aga nii kui ma mingisse servusse pelama l2hen jookseb keset m2ngu k6ik kokku ja tihtipeale ajab restartimine mul BIOSi sassi, rebu on ainuke asi mida teha saan kui m2ng kokku jookseb, nagu ma ei saa aru, krt oleks ameerikas rsk, kaebaks kohtusse selle EA icon_biggrin.gif mingi p6hjuse ikka leiaks beer_yum.gif

2kki keegi oskab aidata ?


ot kas ajab BIOS -i selles mõttes sassi, et settingud muutuvad ? Näiteks prose ja mälu FSB ?
Ehk sul liialt klokitud ja prose või mälu ei pea vastu icon_rolleyes.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 15.09.2005 21:53:00 vasta tsitaadiga

ei ei prosega ple mingit seost, ta enableb mul k6ik 4 SATA RAID´i "Integrated Periphels" all 2ra, et uuesti arvuti ennas korralikult yles bootiks, pean ned uuesti disablema
ainuke mida klokkanud olen, on video ja seda ka ypris v2he

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2005 08:54:02 vasta tsitaadiga

Ehk on raudvara kuidagi konfliktis? RAID on suht õrnake kooslus ...

Otsustasin ka paremat fps oma videokaardiga püüda ning tõmbasin "dynamic shadow" "low" peale ning kohe kargas pea 10 FPS juurde (kuigi pildikvaliteedis ei näe erilist langust ...). Aga huvitava kombel hakkab mängi peale 2..3 h mängimist lihtsalt FPS'i sõna otseses mõttes kaotama. Ühtäkki oli keskmise 40 asemel 30 ning mäng hakkas tihedamini hakkima. Oma oletuste kinnitamiseks panin mängu kinni ja käivitasin uuesti ning ühinesin samassse serverisse (kaart oli sama). Ohh imet 30 asemel oli nüüd 40..45 keskmist, hakkimist polnud ja mäng jooksis libedalt.

Kokkuvõtvalt BF2 lekitab mälu nii mis kole. Selleks et 1 GB korralikult mängida saaks võiks peale 2..3 h mängimist mängu kinni panna ja uuesti käivitada.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2005 09:21:23 vasta tsitaadiga

... sellest lekkivast mälus pasundab ju terve internet ja on ka siin teemas juttu olnud. Reeglina panen peale ~3 kaardi läbi mängimist mängu kinni ja avan uuesti, et mälu pidevalt optimaalselt kasutuses oleks. Masin on piisavalt kiire, et keegi ei jõua minust sellepärast veel puudust tundma hakata ...

... sama jutt on ka seadetega - jätke meelde ja õppige pähe - alati ei tähenda max. seaded maksimaalset mänguelamust ja seda mitte, et masin max. seadeid idee poolest välja ei veaks ja lonkama hakkaks, vaid tihti on tegijad efektide ja silmailuga ka vähe üle pingutanud, ning pole haruldane nähtus, kus lihtne efekt, mis ei tohiks üldse kuigi palju ressurssi õiga, teeb seda aga mõnuga, kuna mängu progemisel või viimistlemisel on mõni loll näpukas tehtud. Seega alati, kui uut mängu seadistate, kontrollige seadeid ja nagu Le Inc avastas, võib tihti vaid imeväikse muudatusega, parandada mängu jooksmist uskumatult palju ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 16.09.2005 09:53:08 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Kuskilt foorumist lugesin et relva, mis on lahti juba lukustatud saab vahetada, a la täna on spec. op. relv, homme aga näiteks kuuliprits.

Kuidas see käib? Ma unlockisin lolli peaga .50 snaipri, aga see on ilge pask. icon_sad.gif icon_evil.gif

Muide 2 giga mälu ruulib thumbs_up.gif. Mingit jõnksutamist ei ole, ning mappidele pääsen alati esimesena, nii et saab kohe omale tanki-helikopteri nabida. icon_razz.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2005 11:24:22 vasta tsitaadiga

Ohh ma ei mäleta enam kust ma seda lugesin ... see käis vist sealt profiili failis kus need relvade unlock'id kirjas on (a la [0,0,0,0] tuleb muuta [1,1,1,1] jne.) Aga kuskil oli tõesti kirjas et mingite nippidega saab lukustatud relvi vahetada, isegi pisike õpetus oli. Kuna endal sai võetud meediku optiline automaat (FN seeriast vist), siis polnud vajadust.

Tõsi, ma olen ka tavaliselt 1..2 kes kaardile pääseb, räägitakse et see oleneb ka neti kiirusest. Mõnedes kaartides on alguse aeg pandud tervele minutile, et kõik mängijad oleksid võrdsel stardipositsioonil.

Desert Rat's 64 mängijaga servud on peris hääd, vahel küll läägib, aga mängijad on koostööaltid ja vähe on lennukiga lendajad icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 16.09.2005 14:10:35 vasta tsitaadiga

8) see ei olene ainult masina confist ja ka ühendusest. Seal seos ka andmete kontrollis tracker serveris - seega kellel seal rohkem medaleid jne on seda pikem on kontrollaeg ja seda kauem läheb ka aega. Kuid loomlikult kompenseeri asja kiirem ühendus! icon_wink.gif
_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 16.09.2005 19:17:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ehk on raudvara kuidagi konfliktis? RAID on suht õrnake kooslus ...

no ma ei tea kuda selline asi juhtuda saab, tutikas masin ei tohiks ju mingeid konflikte tekitada ??
HELP icon_exclaim.gif

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 16.09.2005 21:22:36 vasta tsitaadiga

Battlefield 2 21st Century Warfare Mod
http://www.gamershell.com/news/24867.html
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 19.09.2005 09:00:15 vasta tsitaadiga

Singleplayeris botid on päris asjalikud. Võtavad tihti auto peale, tihti elustavad ja ravivad (medicud), loobivad granaate ja lasevad ka C4 -ga masinaid õhku, helikopteriga oskavad ka hästi sõita...
Proovisin ka seda 32 ja 64 botti mapile, aga see ruunas liialt arvutit, mul mälu aint 512MB

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 19.09.2005 11:10:38 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
Singleplayeris botid on päris asjalikud. Võtavad tihti auto peale, tihti elustavad ja ravivad (medicud), loobivad granaate ja lasevad ka C4 -ga masinaid õhku, helikopteriga oskavad ka hästi sõita...
Proovisin ka seda 32 ja 64 botti mapile, aga see ruunas liialt arvutit, mul mälu aint 512MB


jah. ja kui tahad mõnda sõidukit endale, ütled Bail Out ja kõik põgenevad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2005 15:11:52 vasta tsitaadiga

... jap, bot'idega mängimine pole mulle üheski teises mängus nii palju lõbu pakkunud, kui läbi aegade BF seerias. Järgmisena võiks tulla õppivad bot'id ja mingi moodus, kuidas saaks ilma käsi mullaseks tegemata, mingi lihtsa skeemi järgi, ise bot'e programmeerida ja neile taktikaid õpetada ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2005 12:08:01 vasta tsitaadiga

bf1942 sai nii s6idukit endale, et kui oled nt tangis mg taga, ja bot on juht, siis kl6psid nr 1 e (ehk siis juhi kohta) ja bot hyppab v2lja. bf2 es ei tulnud kunagi meelde j2rgi proovida, 2kki keegi teab kas nii funksab
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2005 12:09:42 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
bf1942 sai nii s6idukit endale, et kui oled nt tangis mg taga, ja bot on juht, siis kl6psid nr 1 e (ehk siis juhi kohta) ja bot hyppab v2lja. bf2 es ei tulnud kunagi meelde j2rgi proovida, 2kki keegi teab kas nii funksab


F1, F2 saab kohti vahetada
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 20.09.2005 21:33:08 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
bf1942 sai nii s6idukit endale, et kui oled nt tangis mg taga, ja bot on juht, siis kl6psid nr 1 e (ehk siis juhi kohta) ja bot hyppab v2lja. bf2 es ei tulnud kunagi meelde j2rgi proovida, 2kki keegi teab kas nii funksab

funkab icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 23:17:48 vasta tsitaadiga

Tulge mängima fulli server: a1.serverid.ee:16567 32 kohta.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 11:56:57 vasta tsitaadiga

Proovisin eila 6800 GT BF2, lisajõudu andmas A65 2,55 GHz ja 1 GB mälu. Kuigi kaardil on jõudu mängu vedada kõik "high" + 2 või 4 AA (1280x960 reso) siis süsteemi mälu puudumine teeb sellele lõpu peale. Peaaegu iga säte mis "high" -> "medium" sai tõmmatud vähendas süsteemi mälu koormust. Näiteks 64 mängijaga kaardil näitas windows'i task manager mälu hõivatuseks 1,35 GB, mis ületab tunduvalt 1 GB piiri. Järjest igast vidinaid maha tõmmates vähenes ka mälu hõivatus. Lõpuks tuli välja et vaatamata piisavalt kiirele kaardile, pean ma ikkagi kasutama kohati "medium" sätteid. Õnneks pole sellega väga suurt pildikvaliteedi kadu märgata. Näiteks 16 mängijaga kaardid jooksid sootuks mahedamalt.

Jämedalt öeldes võttes online 64 kaart vs. üksikmängu 16 mängijaga kaart siis samadel sättetel oli mälu hõivatus vastavalt 1,35 GB ja 0,8 GB. Seega tõesti 1,5 GB peaks olema miinimum sujuvaks mängimiseks, 2 GB suisa soovitav. Minu masinal tekkis meeletu hakkimine, ehk RAID'i süsteemiga saaks seda veidike leevendada ...

Nagu paljud asjakohased interneti saidid on öelnud annab BF2 resolutsiooni tõstmine parema pildikvaliteedi kui AA kasutamine. Lõik hardocp'ist:

This game suffers from horrible aliasing that you can see in the vegetation. With the GeForce 6 series, the only cure for this issue is to raise the resolution.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.09.2005 11:59:33 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2220045#2220045
Ati mehed, proovige uusi drivereid. Peaks suht tuntavalt perfi tõusu andma.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 14:23:15 vasta tsitaadiga

üsna andekas video BF2 ainetel icon_lol.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 22.09.2005 19:01:54 vasta tsitaadiga

Kui muidu kasutada mängudes AA -d ja AF -i, siis kas see suurendab mälu vajadust või ei suurendab ? icon_rolleyes.gif
_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 20:38:30 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Proovisin eila 6800 GT BF2, lisajõudu andmas A65 2,55 GHz ja 1 GB mälu. Kuigi kaardil on jõudu mängu vedada kõik "high" + 2 või 4 AA (1280x960 reso) siis süsteemi mälu puudumine teeb sellele lõpu peale. Peaaegu iga säte mis "high" -> "medium" sai tõmmatud vähendas süsteemi mälu koormust. Näiteks 64 mängijaga kaardil näitas windows'i task manager mälu hõivatuseks 1,35 GB, mis ületab tunduvalt 1 GB piiri. Järjest igast vidinaid maha tõmmates vähenes ka mälu hõivatus. Lõpuks tuli välja et vaatamata piisavalt kiirele kaardile, pean ma ikkagi kasutama kohati "medium" sätteid. Õnneks pole sellega väga suurt pildikvaliteedi kadu märgata. Näiteks 16 mängijaga kaardid jooksid sootuks mahedamalt.

Jämedalt öeldes võttes online 64 kaart vs. üksikmängu 16 mängijaga kaart siis samadel sättetel oli mälu hõivatus vastavalt 1,35 GB ja 0,8 GB. Seega tõesti 1,5 GB peaks olema miinimum sujuvaks mängimiseks, 2 GB suisa soovitav. Minu masinal tekkis meeletu hakkimine, ehk RAID'i süsteemiga saaks seda veidike leevendada ...

Nagu paljud asjakohased interneti saidid on öelnud annab BF2 resolutsiooni tõstmine parema pildikvaliteedi kui AA kasutamine. Lõik hardocp'ist:

This game suffers from horrible aliasing that you can see in the vegetation. With the GeForce 6 series, the only cure for this issue is to raise the resolution.


lõpuks sai üks mees sellest aru, kui ma enne sama juttu ajasin ei uskunud keegi.
ise saand max seadetega pelada, 512+512+256 thumbs_up.gif

Nu kirjutas:
üsna andekas video BF2 ainetel icon_lol.gif

Hea jah thumbs_up.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2005 13:26:21 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
Kui muidu kasutada mängudes AA -d ja AF -i, siis kas see suurendab mälu vajadust või ei suurendab ? icon_rolleyes.gif


Julgeks väita et AA ja AF ei tohiks suurendada märkimisväärselt süsteemimälu "nõudlust" (kui siis AF vast). Pigem hakkab siis pidurdama graafikakaardi enda mälu ja selle läbilase. Kõike näljasemad tegelinskid on ikka need tekstuurid, efektid jms. mis sealt video paneelist maha/peale saab keerata. Igatahes 2xAA vs. 4xAA vahe on ainult pildi kvaliteedis (viimane on sutsu siledam), üksikuid hakkimisi tuleb mõlemaga ette, kuid loomulikult on keskmine fps ca. 10 pügalat väiksem (siiski 50..100 vahel).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.09.2005 13:57:51 vasta tsitaadiga

koom C4 video
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 00:32:00 vasta tsitaadiga

Kuidas nende eesti BF2 mängijatega on lood? Mängib siit ka keegi? Fulli ma mõtlen muidugi. Ma teeks 32 servu kus saaks pelada, aga peaks olema ka pelajaid.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 00:47:46 vasta tsitaadiga

Sai ka siis kätte võetud ja ära proovitud, pole häda midagi ...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 24.09.2005 01:03:01 vasta tsitaadiga

Tulge rattusnorvegicus.net servusse.
see 64 inimesele, suht tühi on.

Keskmise sissetulekuga eesti mees saab ka sisse beer_yum.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2005 02:33:38 vasta tsitaadiga

redenergy kirjutas:
Tulge rattusnorvegicus.net servusse.
see 64 inimesele, suht tühi on.

Keskmise sissetulekuga eesti mees saab ka sisse beer_yum.gif icon_wink.gif icon_lol.gif


hea tong thumbs_up.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 02:43:43 vasta tsitaadiga

redenergy kirjutas:
Tulge rattusnorvegicus.net servusse.
see 64 inimesele, suht tühi on.

Keskmise sissetulekuga eesti mees saab ka sisse beer_yum.gif icon_wink.gif icon_lol.gif


Kasutage seda ASE Serverlisti ja tulge -=Rulez=- saksa servusse kus 64 inimest ja alati rahvast sees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 06:08:36 vasta tsitaadiga

sigakoer kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Kuskilt foorumist lugesin et relva, mis on lahti juba lukustatud saab vahetada, a la täna on spec. op. relv, homme aga näiteks kuuliprits.

Kuidas see käib? Ma unlockisin lolli peaga .50 snaipri, aga see on ilge pask. icon_sad.gif icon_evil.gif

Muide 2 giga mälu ruulib thumbs_up.gif. Mingit jõnksutamist ei ole, ning mappidele pääsen alati esimesena, nii et saab kohe omale tanki-helikopteri nabida. icon_razz.gif

see "ilge pask" on väga tõhus riistapuu madala pingiga serverites

samuti ka ainus käsirelv millega on võimalik 100% terve ja ründav Apache-kopter ühe lasuga alla tulistada
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 24.09.2005 11:02:46 vasta tsitaadiga

Milliseid uusi mappe see saksa servu -=Rulez=- kasutab?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.