Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2005 20:48:34 vasta tsitaadiga

Mis kuradi uuest modemist siin jahute.
Rääkisin meeldiva klienditeenindajannaga, kes ütles, et kiiruseid tõstetakse järk-järgult septembri jooksul.
Seega rahu vennaksed, aega on veel.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2005 20:50:38 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Mis kuradi uuest modemist siin jahute.
Rääkisin meeldiva klienditeenindajannaga, kes ütles, et kiiruseid tõstetakse järk-järgult septembri jooksul.
Seega rahu vennaksed, aega on veel.


point selles, et kui uut modemit pole(selle telefonitoega) siis kiirust EI tõsteta!!!

ma ei ütle seda, et kaabel+interneti kasutajatel KUNAGI ei tõsteta... kunagi kindlasti...

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DRage
HV kasutaja
DRage

liitunud: 05.02.2004




sõnum 07.09.2005 21:10:36 vasta tsitaadiga

tõstetakse aint kolmikpaketil, ja sinna teatavasti kuulub ka telefon ... ni et ...
_________________
Kui midagi enam juurde ei mahu siis pudel õlut ikka mahub!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2005 08:25:40 vasta tsitaadiga

strman ilmeb vilinal, yleeile 6htust saati ilma netita ja probleem olevat minu juhtmetes, ei saa mina aru kuidas nüüd siis 2kki t88le akkas
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 08.09.2005 09:21:57 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
strman ilmeb vilinal, yleeile 6htust saati ilma netita ja probleem olevat minu juhtmetes, ei saa mina aru kuidas nüüd siis 2kki t88le akkas

Ega sul mingeid lisasplittereid näiteks kuskil vahel pole? Ma otsisin ka tükk aega viga, netti kord oli ja siis jälle mitu päeva mitte. Lõpuks siis ilmnes viga õhtal splitteris, mis küll lasi ilusti telepildi läbi, aga mitte internetti. Isegi modem sai välja vahetatud vahepeal. Lõpuks telefonitoes tuldi selle peale (tehnik ei tulnud).
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2005 17:36:27 vasta tsitaadiga

vadeva, tehnik käis ja pani mulle kolmikpaketi ja 2mb ühendus, hetkel olen rahul, eks kuni esimese katkestuseni icon_razz.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2005 19:35:48 vasta tsitaadiga

Starman tüstab kiiruseid :O? Millal elion vastab?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2005 19:37:05 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
Starman tüstab kiiruseid :O? Millal elion vastab?

Elionil on juba ju 2MB, ainult uutele liitujatele icon_lol.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2005 20:06:11 vasta tsitaadiga

K-Pax ee, väikekontoit võiks 4mb peale ajada (see vist enne 2010.a ei juhtu icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 09.09.2005 22:04:14 vasta tsitaadiga

Kas see oli minupoolne probleem või praegu uimaski nett? Suht kümme minutit...
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2005 22:05:28 vasta tsitaadiga

võis täiesti uimata icon_wink.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 09.09.2005 22:06:25 vasta tsitaadiga

hmh... krt, mõtlesingi, et mis jama oli... icon_confused.gif Ei tea mis kuradi töid nad jälle tegid.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2005 22:08:19 vasta tsitaadiga

teevad koguaeg miskit, aga nuh ehk asi stabiliseerub icon_rolleyes.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 11.09.2005 14:59:30 vasta tsitaadiga

jälle nett uimerdab icon_evil.gif mis kurat see olgu! Mul olid tähtsad asjad pooleli mis nõudsid interneti veatult töötamist!!! tõsiselt närvi ajab, ja ei teatata ka midagi. Ja kui nad loodavad, et ma nüüd helistan neile ja küsin et mis värk on ja annan jälle neile 50 krooni selle kõne eest, siis nad eksivad.
Selline netiühenduse uimamine ei ole aktsepteeritav!

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 11.09.2005 16:16:07 vasta tsitaadiga

pole küll mingit muret täheldanud icon_biggrin.gif eriti veel täna täitsa ok kõik
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 11.09.2005 23:09:47 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
pole küll mingit muret täheldanud icon_biggrin.gif eriti veel täna täitsa ok kõik


Olen päri, interneti ühendus täna väga hea, lehed avanevad kähku, paistab olevat kõik
tasakaalus thumbs_up.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clint
HV kasutaja


liitunud: 25.05.2002




sõnum 13.09.2005 11:39:24 kiiruse tõstmine vasta tsitaadiga

Kas ma sain õieti aru, et
endistel StarLightidel jääb ikka 1mbit,
ei mingit kiiruse tõstmist kahekordseks ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2005 13:06:52 Re: kiiruse tõstmine vasta tsitaadiga

clint kirjutas:
Kas ma sain õieti aru, et
endistel StarLightidel jääb ikka 1mbit,
ei mingit kiiruse tõstmist kahekordseks ?

täpselt nii
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 15.09.2005 19:14:13 vasta tsitaadiga

Nii, sai ka siis 2mbps sisse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 15.09.2005 20:54:34 vasta tsitaadiga

Ka tellimus sees ja 20. kuupäeval peaks ka siis 2MB saama.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 15.09.2005 21:57:18 vasta tsitaadiga

Linnavurle, mine too ise modem ära, saad momentaanselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2005 22:24:35 vasta tsitaadiga

mingi 5min tagasi uimerdas. ja päris korralikult. nüüd paistab asi jälle korras olevat. nõme värk.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 15.09.2005 22:35:44 vasta tsitaadiga

Nad peavad kapis ka filtreid liigutama. Tahan ikkagi kõiki programme näha.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 31.12.2002




sõnum 16.09.2005 00:23:02 vasta tsitaadiga

Linnavurle kirjutas:
Nad peavad kapis ka filtreid liigutama. Tahan ikkagi kõiki programme näha.

neti panevad kohe ära aga kanalid siis kui tehnik sinu maja juurde jõuab
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2005 16:14:28 vasta tsitaadiga

starman ikka imeb täiega icon_evil.gif sai täna käidud ära nende kohalikus kontoris (Iidla), ise asun Jõhvis ja tellitud oma uuele aadressile väikseim tv pakett ja lepingut sõlmides mainis teenindaja et liitumine 140.-eeku icon_eek.gif ...kusjuures sai enne sinnaminekut ilusti netist nende nii-öelda kodulehelt järgi vaadatud teenuste hinnakiri ja seal annab selgelt vastuse et antud aadressil kus ma elan on liitumine 0.- eeku......prrrr....marru ajavad siuksed asjad icon_evil.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clint
HV kasutaja


liitunud: 25.05.2002




sõnum 19.09.2005 15:40:49 vasta tsitaadiga

droz kirjutas:
Linnavurle kirjutas:
Nad peavad kapis ka filtreid liigutama. Tahan ikkagi kõiki programme näha.

neti panevad kohe ära aga kanalid siis kui tehnik sinu maja juurde jõuab


saan ma õieti aru, et kui võtan selle telefoniga paketi,
siis võin võtta oma modemi kohe kaasa, teen lepingu, saan
teise modemi vastu, ja panen kodus järgi, ja ongi 2 Mbitti,
ja pole vaja, et nemad mulle koju seda modemit vahetama üldse tuleksid ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.09.2005 16:30:28 vasta tsitaadiga

ei, kiirusemuutmine sõltub sinule genereeritud konfifailist, mitte konkreetselt modemist või firmwarest vms. Genereerib selle konfifaili aga süsteem ja see on otseselt sõltuv teenustest mida sa kasutad ja mis andmebaasides on kirjas. Kui sa uuele teenusele üle kolid, siis automaatselt genereeritakse sinu jaoks uus konf, mis laseb sul juba kiiremat netti kasutada.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2005 08:07:13 vasta tsitaadiga

klge - kas kellelgi veel starmani kasutajatest on kõigil telekanalitel texti tv kadunud?
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raix122
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005




sõnum 20.09.2005 11:47:45 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
klge - kas kellelgi veel starmani kasutajatest on kõigil telekanalitel texti tv kadunud?

Mul on olemat tv tekst
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2005 13:41:16 vasta tsitaadiga

Tervist, olen nüüd siin valikuotsuse taga, kas võtta KODU Kolmikpakett või mitte. Suurem küsimus on selle telefoniga, on kõned hea kvaliteediga välismaale helistades? Pean silmas Venemaad, ja loomulikult milline on kõnekvaliteet Eestis Elioni mobiilil/tavatelefonile helistades. Muu on kõik korras.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 20.09.2005 15:48:09 vasta tsitaadiga

Rootsi helistades on küll väga hea kvaliteet, mujale välja pole helistanud thumbs_up.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2005 22:47:41 vasta tsitaadiga

Olles juba üsna pikalt Starmani telefoniteenuse kasutaja pean ütlema et mina küll ei oska Starmani kõnekvaliteeti Elioni omast paremaks või halvemaks pidada. Suhteliselt sarnane tundub olevat, seda nii fixvõrku kui mobiilile helistades. Starmani puhul on boonuseks täiesti tasuta ja kohe toimiv numbrinäit.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 20.09.2005 22:51:46 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ka õnnelik 2Mb tarbija.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 21.09.2005 00:56:27 vasta tsitaadiga

Välisühendus lahkus meie hulgast?

EDIT: Minutiks .. nüüd tagasi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muku
HV kasutaja
muku

liitunud: 20.08.2002




sõnum 21.09.2005 00:59:21 vasta tsitaadiga

Mis tüüpi telefoniga toimib numbrinäit? näiteks selle Tele2 müüdud traadita junniga töötab?
Jah, soovitage mõnda normaalset traadita telefoni ka nüüd icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 01:21:24 vasta tsitaadiga

Olen kasutanud kahe Panasonicu juhtmeta telefoniga: mingi aja KX-TCD440 ja praegu KX-TCD210.
Mõlemad näitavad ilusti numbrit.
Tele2 junni kohta ei oska midagi öelda peale selle et kuuldavasti pidid lausa legendaarselt kiiresti ära lagunema...

Edit: Sain Starmanilt sellise maili : "Teatame Teile, et ööl vastu 21.09.2005 ajavahemikul 01:00-07:00 toimuvad Starmani internetivõrgu plaanilised hooldustööd, mille käigus võib esineda lühiajalisi katkestusi Teie interneti- ning telefoniühenduses."
Nendele kes pole seda maili saanud, või pole seda lugenud, teadmiseks, et vältida asjatut hala ühenduse puudumise üle.
Loodetavasti saan mina ka nende tööde tulemusena lõpuks oma 2Mb/s kätte.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somekas
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 08:31:23 vasta tsitaadiga

sain ka mina starmani "hea teeninduse" osaliseks.

panin eile teise arvuti neti taha, nett kadus ja tagasi enam ei saanudki icon_sad.gif

sai 3x satrmani helistatud ja nemad siis teged mingit restarti omaltpoolt, kuid midagi ei mõjunud ja tänu suuremahulistele töödele mustamäel vastas kolmas klienditeenindaja, et mul ei saagi netti olla, kuigi ise elan koplis.

Igal juhul edastasid nad mu probleemi tehnilisele toele ja panid ilusasti kliendikontakti ka kirja ning soovitasid soojalt helistada alates kella 8 hommikul siis pidavat saama asi korda thumbs_up.gif

praegu vahelduva eduga kuulatud muusikat mille lõpus öeldakse, et võrk ülekoormatud icon_biggrin.gif

kuna tööpäev nagunii 8h siis aega proovida veel on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 08:57:04 vasta tsitaadiga

Leidsin minut.ee-st ühe huvitava info, mida pean vajalikuks ka siia edastada...sest äkki kellelgi veel on sama probleem (olnud). Ise kasutan ka starmani aga mitte digiTV-d.

KKristo kirjutab: "Nädala jagu tagasi tõi Starman turule oma digi-tv teenuse. Liitumine käis kiirelt. Eenne liitumist ei hoitanud keegi, et tegu on alles testimise alguses oleva süsteemiga.
Varsti oli selge, et iga 10-15 minuti tagant jookseb pilt omadega kinni, hääl kaob ja lõpuks ütleb vastuvõtja, et puudub ligipääs teenusele. Ja iga 15 minuti tagant kordub kõik uuesti.

Nädala alguses (12 september) tehti tarkvaras uuendusi. Pilt ja heli töötasid kenasti. Täpsemini, pilt kiilus ainult kohati kinni. Ja see suurt ei seganud.

Võrreldes eelmise versiooniga, oli edasiminekut näha. Aga kõike töötavat on vaja veel torkida. Nii laupäeval tehti veelkord tarkvaras uuendusi. Iga 5 minuti tagant heli katkes ja pilt seiskus! Nüüd ei saanud enam telekat üldse vaadata, aitas digi-tv aparaadi väljalülitamine.
Pühapäeva õhtuks on asi siis nii kaugel, et soome TV3 ja Nelonen on kadunud digi-tv pealt. Enne esmaspäeva ei ilmugi tagasi (inff: starmani klienditeenindus 1770). Samuti ei paista ühelgi kanalil olevat heli!

Polegi nagu varem maksnud selle eest , et saaks testida uut teenust. Kuus tuleb maksta 129 krooni digi-tv ja 29 krooni vastuvõtja eest.

Muidu need imelised hetked kui digi-tv töötab kenasti, siis jahh.. pildil ja pildil on vahe olemas. Digi-tv pilt on ütlemata puhas.Kahjuks: päevast-päeva läheb teenuse enda kvaliteet alla.


PS.Kui tahad suhelda starmani klienditeenindusega e-posti vahendusel, siis tea, et vastuse kirjutamine võtab aega 3 ööpäeva! Ja ei pruugita ka selle ajaga valmis saada. Kindlam hlistada 1770. E-teenindus ???"

http://www.minut.ee/article.pl?sid=05/09/19/050212&mode=nested

Lorien.

_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 21.09.2005 09:05:40 vasta tsitaadiga

somekas kirjutas:
sain ka mina starmani "hea teeninduse" osaliseks.

panin eile teise arvuti neti taha, nett kadus ja tagasi enam ei saanudki icon_sad.gif

...


Kas vana arvuti taga uuesti proovisid. Starmanil on mingi teatud aeg mille jooksul ta peab meeles võrku ühildumise seadme maci. Aga sinu puhul oleks ta ikkagi mingi aja jooksul ju vabanema. Äkki oleks aidanud modemi restart või siis proovi üldse teatud aja ilma "kliendita" olla.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 21.09.2005 09:07:54 vasta tsitaadiga

Endal nüüd kolmandat päeva ka digibox nurgas. No kohe mitte ei jõua seda ära kiita. Pilt on ikka superpuhas võrreldes analoogrežiimiga. Mingit kaadrikadu pole ka märgata (nagu siit lugeda võib), väga stabiilne pilt. Suur boonus on telekavad teleekraanilt, mida veel võiks tahta. Ainukeseks miinuseks tooks ära järjekordse puldi tekkimise lauale, neid juba niigi palju.
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somekas
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 14:13:41 vasta tsitaadiga

somekas kirjutas:
sain ka mina starmani "hea teeninduse" osaliseks.

panin eile teise arvuti neti taha, nett kadus ja tagasi enam ei saanudki

...

Dellu kirjutas
tsitaat:

Kas vana arvuti taga uuesti proovisid. Starmanil on mingi teatud aeg mille jooksul ta peab meeles võrku ühildumise seadme maci. Aga sinu puhul oleks ta ikkagi mingi aja jooksul ju vabanema. Äkki oleks aidanud modemi restart või siis proovi üldse teatud aja ilma "kliendita" olla.



Kõike proovisin mis omaltpoolt sain teha. Eelmine kord läks lihtamalt, sain tehnilise toega ühenduse ja kõik laabus.

Praegu 50 EEK toetanud Starmani infoliini ja netti põle icon_cry.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanno1
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2004




sõnum 21.09.2005 19:39:44 vasta tsitaadiga

Sai 09.09 Digi-TV sama rõõmsalt tellitud.
Täna läksin viisin Digi-boxi tagasi.
Ükski päev ei möödunud ilma viperusteta. Küll kadus heli ära, küll jooksis box kokku, siis pilt kogu aeg hakkis, aeg ajalt ütles, et pole sginaali või on kanal kodeeritud jne jne jne.
Tehnik käis kohal, signaaliga ok. Arvasid et äkki boxi viga, kuid selles kahtlen sügavalt kuna probleemid on sarnased minut.ee-s välja toodutega ning ka ajad klapivad.

Muidu oli pilt hea ja ka telekava oli supermugav otse ekraanilt kohe võtta, aga see ei kaalunud neid tehnilisi tõrkeid ikka üles.
Ootame parem aastakese kuni starman saab oma teenuse kvaliteedi normaalseks. Praegu nad ju nagunii ainult Elioni klientide võitmiseks turule sellega tulid.

_________________
viperdome-ät-hot.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 23:14:01 vasta tsitaadiga

Septembri lõpp kohe käes aga kiirus ikka vana. Seekord pidurdavad ikka tugevalt, eelmise kiirusetõstmise ajal oli 1Mb/s käes juba varem kui kiirusetõus ametlikult välja kuulutati...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 23:26:15 vasta tsitaadiga

on sul ikka kolmikpakett?
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 23:45:49 vasta tsitaadiga

Eile sai ka ühte digiboxi näpitud tunnike ja esmamulje oli normaalne.Hakkimisi ei täheldanud selle aja sees(20.30-21-30 kuskl).Ainult saksa kanalite dolby digital heli kokutas hirmsasti thumbs_down.gif .
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 23:54:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

on sul ikka kolmikpakett?

Loomulikult on mul kolmikpakett, kuidas muidu oleksin ma saanud paar posti tagasi Starmani numbrinäidust muljetada....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 23:56:04 vasta tsitaadiga

kahtlane värk siis, mul tuli koos modemivahetusega kohe, helista neile
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joey
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2005 08:56:48 vasta tsitaadiga

endal sama olukord, mis vortexil, sai klienditoe käest uuritud, et millal nagu võiks kiirustõusta. Vastus kõlas lühidalt, Septembri kuu jooksul, ehk siis 7 päeva peab veel ootama icon_cry.gif .
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prixik
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2003




sõnum 26.09.2005 22:43:28 vasta tsitaadiga

Kodu kolmikpakett Tammsaare-Sõpruse-Vilde nurgas ootab ka kiiruse tõstmmist. Nüüd aga kiirus üldse langenud ja kõikuv. Helbist vastus, et antud piirkond on ülekoormatud. Nii võib küll asi kauem aega võtta, kui seda kuud on.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2005 22:54:11 vasta tsitaadiga

prixik, ma siis elan 3-4 maja edasi, mul tuli kohe, aga peale seda koguaeg mingid jamad, tihtipeale pole netti, eile näiteks õhtul oli tunnike kadund, eks siin seda ülekoormust jagub icon_evil.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.