Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Age of Empires III: Age of Discovery märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 10.09.2005 20:35:31 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
Vigadest veel niipalju, et trade route'i mööda sõitvad vankrid sõidavad sõduritest läbi nagu kummitused. Minu sõdurid seisid lihtsalt tee peal ja kui vanker tuli siis sõitis lihtsalt läbi.
Teine asi on see, et vibunooltega saab kivimüüre hävitada icon_eek.gif AoE 2's sai ka, aga seal võttis see vähemalt kauem aega. Vaenlane tuli mind suure vibumeeste armeega ründama ja kivimüürid lõhuti päris ruttu maha.

Ja üldse kuidagi vähe asju saab seal ehitada: isegi väravaid ei saa vist? Väravad olid AoE 2's minu meelest üks parimaid uuendusi esimese osaga võrreldes.



eem kindlasti on trialis lihtsalt puudub...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 20:38:05 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
Vigadest veel niipalju, et trade route'i mööda sõitvad vankrid sõidavad sõduritest läbi nagu kummitused. Minu sõdurid seisid lihtsalt tee peal ja kui vanker tuli siis sõitis lihtsalt läbi.
Teine asi on see, et vibunooltega saab kivimüüre hävitada icon_eek.gif AoE 2's sai ka, aga seal võttis see vähemalt kauem aega. Vaenlane tuli mind suure vibumeeste armeega ründama ja kivimüürid lõhuti päris ruttu maha.

Ja üldse kuidagi vähe asju saab seal ehitada: isegi väravaid ei saa vist? Väravad olid AoE 2's minu meelest üks parimaid uuendusi esimese osaga võrreldes.



saab küll väravaid teha

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 10.09.2005 20:44:16 vasta tsitaadiga

Minu arust on see eriti hea, et resursside kogumine on tehtud kiiremaks ja lihtsamaks.


Ja CnZ, see 2/10 kõlab küll rohkem nagu mingi pürg olla eriline teistest või mässumeelne vms.

Muidugi on selles oma jagu vigu ja ma olen 100 protsenti kindel, et kui mäng välja tuleb on need eemaldatud.
Kuid "the bottom line" on selles, et mäng on lõbus ja see ongi põhiline.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 20:44:54 vasta tsitaadiga

värvaid saab nii ehitada, et vajutad mingi müürijupi peale, ja sealt Build Gate vms icon_wink.gif
sain endal ka purustused tööle, no ikka sigavinge. lähed oma 10-20 imperial falconeti vms peale, ja terves linnas näeb ainult pilpaid ja veerevaid inimesi icon_eek.gif
ja minu masina peal jookseb asi ilma hakkimatta..
cannot wait for full game!!!111oneoneone

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 10.09.2005 21:15:37 vasta tsitaadiga

Aga populatsioon? icon_confused.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 21:52:40 vasta tsitaadiga

Üldiselt vigu väga palju mängus veel. Näiteks praegu sõdisin enda müüri sees vaenlaste vastu kes väljas varitsesid... järsku üks minu mees sattus kuidagi LÄBI seina icon_eek.gif :S siis hitpointe ei näe kusagil... alati mingi roheline joon ainult thumbs_down.gif ja populationit ei näe thumbs_down.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 10.09.2005 22:05:48, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 10.09.2005 22:03:59 vasta tsitaadiga

Oskate öelda kas täisversioonil on see sõjaväeliste unitie stareegiline paiknemine jälle tagasi?
Mäletate nagu teises osas ? Et kas paikenvad ruudu kujuliselt või nagu kabe nupud etc?

Aga jah.... palju võiks veel täiustada... !
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 22:05:29 vasta tsitaadiga

näeb mõlemat. Game UI optionsist lülitasin sisse
Show Unit training que (suht kasulik asi imo!)
Show Gatherers per resource ( see vist panigi popi näitama)
ja Show advanced formations

nii näen vähemalt mina popi , ja muideks, unit informationit näeb siis, kui vajutad uniti peale, ja seal kus näitab uniti skille või actioneid, on 2 tabi, milles ülemine aktiveeritud, vajutad teisele, ja siis ilmub sinna ka igasugune info

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 22:12:47 vasta tsitaadiga

irwwwwwwww icon_lol.gif mingi hullem sõjavägi tuli kallale just.. granaadiheitjad viskasid lõpupoole ühele granaadi ja mees lendas kaarega üle mu kindluse müüri icon_lol.gif

Sõja algus: http://www.zone.ee/wrc2006/1/age3%202008-09-10%2022-00-05-03.jpg?2
Lõpp, üks laip lendas üle müüri icon_lol.gif http://www.zone.ee/wrc2006/1/age3%202008-09-10%2022-00-39-26.jpg?2

Edit: teine asi mis väga häirib on, et inimesed lähevad puud raiuma... raiuvad, raiuvad, raiuvad, raiuvad... puud tuleb hullu moodi... ja järsku kui kõik otsa saab kaob puu ära icon_eek.gif mai saa aru... asi peaks ikka olema nii, et kui hitpoindid löödud puul siis puu kukub maha.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 10.09.2005 22:14:39 vasta tsitaadiga

Proovisin ka ära, jubedalt meeldib.
Ma isegi ei tea mitu tundi selle taga täna veetsin icon_lol.gif
Graafikal ka möned efektid puudu, aga jookseb max settingutel väga hästi
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 22:20:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Edit: teine asi mis väga häirib on, et inimesed lähevad puud raiuma... raiuvad, raiuvad, raiuvad, raiuvad... puud tuleb hullu moodi... ja järsku kui kõik otsa saab kaob puu ära icon_eek.gif mai saa aru... asi peaks ikka olema nii, et kui hitpoindid löödud puul siis puu kukub maha.

no kui tegelikult selle kallal norida, siis loogiliselt võttes peaks kõigepealtnad peksma puu hitpoindid maha - siis peaks puu maha kukkuma, ning siis nad peaks seda mahakukkunud palki peksma. imho eriti ei tee midagi mingite puu küljest pekstud laastudega icon_biggrin.gif

ahjah, ma ei tea kuidas teil on, aga minu brittide munk käib igastahes vertikaalselt, nagu hõljuks magades.

ja väga haige asi on see, et pikemanid ei olegi enam nii tugevad cavalry vastu kui nad kunagi olid

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 23:15:13 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
tsitaat:

Edit: teine asi mis väga häirib on, et inimesed lähevad puud raiuma... raiuvad, raiuvad, raiuvad, raiuvad... puud tuleb hullu moodi... ja järsku kui kõik otsa saab kaob puu ära icon_eek.gif mai saa aru... asi peaks ikka olema nii, et kui hitpoindid löödud puul siis puu kukub maha.

no kui tegelikult selle kallal norida, siis loogiliselt võttes peaks kõigepealtnad peksma puu hitpoindid maha - siis peaks puu maha kukkuma, ning siis nad peaks seda mahakukkunud palki peksma. imho eriti ei tee midagi mingite puu küljest pekstud laastudega icon_biggrin.gif

ahjah, ma ei tea kuidas teil on, aga minu brittide munk käib igastahes vertikaalselt, nagu hõljuks magades.

ja väga haige asi on see, et pikemanid ei olegi enam nii tugevad cavalry vastu kui nad kunagi olid


Sa lõpetasid minu lause lihtsalt praegu... ma uurima korra foorumeid kas asi tõesti veel beta vms? Rohkem nagu selline hea beta demo kui final demo

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 10.09.2005 23:22:11 vasta tsitaadiga

Ikkagi see vana hea süsteem võiks olla, et inimesed peavad varusid ka kuskile ära viima. Ainult ühe koha peal ja tegelevad ainult kindla ülesandega.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 00:04:35 vasta tsitaadiga

Jep, suur loogika kadu on millegipärast... liiga suur sellise mängu kohta... väga kahtlane värk... loodame, et fullis kõik täiesti teine.. graafika norm muidu.

edit: Holy moly... mehed räägivad, et 45 päeva pärast asi väljas icon_eek.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 11.09.2005 00:15:27 vasta tsitaadiga

mehed? pigem naised saunas icon_razz1.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 00:18:03 vasta tsitaadiga

http://aoe3.heavengames.com/ icon_rolleyes.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 11.09.2005 04:55:57 vasta tsitaadiga

Väga hea, loodame, et pannakse juurde rohkem sõjaväe positsioone ja selline võimalus, et saab panna kõik laskurid kas siis konsentreeritud ühe sihtmärgi pihta lasta või nii, et näiteks kui sinu mehi on 10 ja vastasel on 5, siis igat vastase meest laseb 2 sinu oma.
Lisaks siis veel stopp nupp ja kõik muu jätta samaks.

Aga muidu 45 päeva on päris pikk aeg.

[EDIT] See, et töölised ei pea resursse kuhugile viia.
Näiteks täna oli mul valmis pandud 15 töölist kahurilihaks, kuid mul oli veel vaja üks mortar teha aga oli mingi 500 puud puudu ja siis ma panin nad seal koha peal tööle ja kui vaenlane oleks mind ennem jõudnud rünnata oleksin ma niikuinii saanud kohe kahuriliha kasutusse panna.

Aga muidu, mis raskusastmega te mängite?

Kuna AoE2 ja muid real-time strateegia mänge mängisin väga halvasti tegin esimesed 5 või nii skirmishit sandboxi peal ja võitsin kõik siis otsustasin panna medium'i peale ja see mäng läks ka väga hästi. Olin kogu aeg ees. Homme vaatan, kuidas nende raskematega on.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 06:59:47 vasta tsitaadiga

no ma ei tia mida ette võtta, raibe lihtsalt ei hakka tööle.........käivitan mängu ja "kõmm", restart icon_neutral.gif
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 09:35:47 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
no ma ei tia mida ette võtta, raibe lihtsalt ei hakka tööle.........käivitan mängu ja "kõmm", restart icon_neutral.gif


Sama siin.
Event viewer:
Event Type: Error
Event Source: EventSystem
Event Category: (50)
Event ID: 4609
Date: 11.09.2005
Time: 9:27:54
User: N/A
Computer: ARVUTI
Description:
The COM+ Event System detected a bad return code during its internal processing. HRESULT was C0000005 from line 44 of d:\qxp_slp\com\com1x\src\events\tier1\eventsystemobj.cpp. Please contact Microsoft Product Support Services to report this error.

For more information, see Help and Support Center at http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 11.09.2005 12:23:40 vasta tsitaadiga

Mis operasiooni süsteemid?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 12:57:38 vasta tsitaadiga

Windows XP Professional /w sp2 mul

viimati muutis ZerOZer05 11.09.2005 13:11:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 13:01:27 vasta tsitaadiga

ja minul Win XP HE w/ SP2 icon_rolleyes.gif
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 11.09.2005 15:08:04 vasta tsitaadiga

AOEIII ju vist ei pidandki töötama (demo) mingi vähemaga kui XP icon_lol.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 17:02:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

AOEIII ju vist ei pidandki töötama (demo) mingi vähemaga kui XP


nii on kirjas jah, aga ma ei saa aru, miks talle osad XP´d ei meeldi icon_rolleyes.gif v ei meeldi talle mõni riistvaraline osa

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 17:27:32 vasta tsitaadiga

Töötab 2000 peal ka
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ImZ
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003




sõnum 11.09.2005 17:31:39 vasta tsitaadiga

Millal Full tuleb?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 11.09.2005 18:07:51 vasta tsitaadiga

see menüü seal all võiks 2x väiksem olla
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 11.09.2005 18:10:29 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
see menüü seal all võiks 2x väiksem olla


Mind see eriti ei häiri. aga minimapp on kahtlane ....
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 11.09.2005 18:56:32 vasta tsitaadiga

ImZ kirjutas:
Millal Full tuleb?

Raske lehte natuke üles poole kerida?
45 päeva pärast
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 11.09.2005 18:59:19 vasta tsitaadiga

redenergy kirjutas:
ImZ kirjutas:
Millal Full tuleb?

Raske lehte natuke üles poole kerida?
45 päeva pärast


Suurem osa inimestel on 25 posti lehelt (default).....Aga siiski oleks võind eelmist lehte jah vaadata...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.09.2005 19:00:23 vasta tsitaadiga

aoe2 oli , on tase.
enda netiühendusega ei saa kahjuks mängida.
PS icon_evil.gif ei süüdista neti pakkujat beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omnibook
HV kasutaja
omnibook

liitunud: 17.07.2005




sõnum 11.09.2005 20:19:37 vasta tsitaadiga

mul ei lännud profiilis oleva arvutiga tööle, ütles et direct x on vigane, graafikakaarti driverid on vigased ja muud sellist jama, on mul veel võimalust asi funkama saada :-/ ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
telefoon
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2003




sõnum 11.09.2005 20:43:44 vasta tsitaadiga

See on küll jama, et ressursse ära ei pea viima thumbs_down.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 11.09.2005 20:46:12 vasta tsitaadiga

telefoon kirjutas:
See on küll jama, et ressursse ära ei pea viima thumbs_down.gif


Mulle just meeldib, et ressursidega sellist n*ssi nagu teistes AOE-des oli. näiteks kui ei ole kulla kaevandusi kuskil. Siis sa lihtsalt kulda ei saagi icon_confused.gif ....See paatide jamamine oli kah liiga riskantne ja aeglane. Nüüd ikka mingi tõlla/rongi värk ja factory jne RUULIB noh icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tähtis@mi
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005




sõnum 11.09.2005 22:16:32 vasta tsitaadiga

http://ageofempires3.com/DevelopersBlog/Default.aspx?Post=17&blogger=1 mängu full tuleb küll bug free
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 22:29:26 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Mille poolest mobo sinna kuulub? mõttekas on jah vist ikka format teha ja kõik uuesti peale.

OT: aga mul tööarvutis oli ka ühe progega probleem, et kiilub kinni ja kiilub kinni.. sysadmin uuendas mobo draiverid ära ja töötas nagu siidi.. seega.. miks mitte icon_wink.gif

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 22:30:04 vasta tsitaadiga

sellises environment'is tahaks juba AoE'd proovida thumbs_up.gif

http://ageofempires3.com/ScreenshotsMedia/ScreenshotView.aspx?ss=Lostinca_800x600.jpg
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 11.09.2005 22:40:21 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Mille poolest mobo sinna kuulub? mõttekas on jah vist ikka format teha ja kõik uuesti peale.
ära esita lolle küsimusi, mobo driverid installimatta/uuendamata jättes võivad sul muud asjad töötada, aga.. Dumbuserutel/lohakatel on tihti mobo driverid uuendamatta.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 01:29:27 vasta tsitaadiga

Panin mängu tööle ja läksin natukeseks arvutist eemale ...tulin tagasi ja naine istus arvutitaga ja mängis icon_neutral.gif roll: Sellist asja pole varem juhtunud icon_razz1.gif Irwwww icon_lol.gif icon_lol.gif Nüüd on juba sõltuvuses icon_razz1.gif icon_lol.gif Ta eriti sõdida ei viitsi ...paneb inimesed marju korjama, puid raiduma ...ehitab küla jne ja siis on hämmingus kui kari vastaseid peale lendab ja küla maani maha põletavad. Naiivitar icon_smile.gif ..aga ta õpib ....või midagi icon_smile.gif

Ei muidu pädev mäng, veits bugine esialgu aga küllap täisversioonis asi parandatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 08:01:45 vasta tsitaadiga

ZHarp kirjutas:
Ei muidu pädev mäng, veits bugine esialgu aga küllap täisversioonis asi parandatud thumbs_up.gif

Kas mingi feedpack Microsoftile sel asjal ka on? Kui oleks saaks neile teada anda, et see all menüü vms. on liiga suur ning ka muid parandus ettepanekuid neile teha. Natuke niru on kui full peaks samasugune tulema.
See on ka suts jama jah, et töölised kohapeal asju korjavad. Viimine lisaks ikka reaalsust ja elu linna, kuigi jah nii on ikka tunduvalt lihtsam.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 10:22:19 vasta tsitaadiga

viimine v6iks olla selline nagu aom is oli thori rahval - on hobusekaarik mida saad ise liigutada ning kuhu töölised saavad kogutud resursse viia beer_yum.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 12.09.2005 11:51:49 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
viimine v6iks olla selline nagu aom is oli thori rahval - on hobusekaarik mida saad ise liigutada ning kuhu töölised saavad kogutud resursse viia beer_yum.gif

Ja vaenlane vöiks saada seda vankrit ka pätsata.
Saades kogu selle sisu endale. Et tuleks oma ressursse valvata ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 12.09.2005 12:13:55 vasta tsitaadiga

mulle meeldis ka see vankri lähenemine. samas, võiks veel olla selline väike kogumistelk kuhu kõik töölised oma ressursid veavad, ja sealt siis tuleb mingi suure ja valvatud konvoiga või kaarikutega toidu/ehitus kraamil järel käia
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 12:20:51 vasta tsitaadiga

Rohkem võimalusi igasuguseid asju arendada, et oleks võimalik mitut moodi mäng võita, mitte ainult kahurite ja püssimeestega icon_biggrin.gif
uuemate nVidia kaartidega on mäng ikka poole ilusam aga tõsiselt mängima asudes ei oma see eriti tähtsust, kuigi Demos oli ainult hea seda sillerdavat vett vaadata ja lagunevaid maju
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 15:20:51 vasta tsitaadiga

Eelmises osas sai ju muud moodi, näiteks ehitasid Wonderi
Või siis teed omale paarkümmend munka ja pöörad kõik vastased oma usku.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss


viimati muutis Nu 12.09.2005 15:24:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 15:21:11 vasta tsitaadiga

platvormi vahetuse laks icon_sad.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 12.09.2005 16:40:46 vasta tsitaadiga

Ma usun, et fullis tuleb igast nänni juurde, näiteks Wonder...
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
comcute
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 09.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 17:10:41 vasta tsitaadiga

Jaa, väga super mäng tuleb sellest. Demo jätab hea mulje.
Loodetavasti see UI tehakse paremaks. Praegu on ta nii suur ja tühi.
1 pilt kah laevast: http://rio.ee/~comcute/aoe/screen25.jpg

_________________
Show someone an MS OS if they've never seen a computer, and see how surprised they are that you turn it off by going to the start button.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 12.09.2005 17:46:03 vasta tsitaadiga

keegi laevu on õhku lasknud? et kuidas nad lagunevad? kas nii nagu majad (jupi haaval) või on kuidagi teistmoodi asi lahendatud?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 17:59:03 vasta tsitaadiga

millegipärast ei mõika mul bloom efekt
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Age of Empires III: Age of Discovery mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.