Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Age of Empires III: Age of Discovery märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 03:02:00 vasta tsitaadiga

Jep icon_lol.gif kõik nVidiat ostma või aasta lõppu ootama tee, mis tahad aga ATI kaardiga sellist pilti ei saa.

edit: Igatahes leidsin probleemi lahenduse interface jaoks icon_biggrin.gif Nüüd saan zoomida kaugele tahan ja vaatevälja mõnusal kaugusel hoida.

Niih keegi 6600 või 6800 kaardiga tehke siit kohast max detailidega pilt... PS3 toed peal... vesi paistab üldse nagu dx8 ATI kaardiga... see nVidia PS3 tugi tegi palju kenamaks minuarust vett aga ple endal ühtegi pilti alles kohast

http://www.zone.ee/wrc2006/1/Age3_ATI.jpg?2

Ja interface probleemi lahendus: http://aoe3.heavengames.com/cgi-bin/forums/display.cgi?action=ct&f=1,23534,,all

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 10.09.2005 08:10:37 vasta tsitaadiga

Mängu alguses näitab, et jookseb parimalt P4 HT prosega.Mis ta kasutab siis HT seal ära ?
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 08:14:06 vasta tsitaadiga

Hmm tundub kena asi olevat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 10.09.2005 08:28:26 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
huntermagic kirjutas:
:S Install võttis juba arvutist viimast. Üli aeglaseks läks. Kuigi ple tegemist sita arvutiga....egas ta väga hea ei ole kh aga 9800 pro ja pool giga mälu peaks installe ikka kannatama ju...

Mul 9800 Pro, mul pool giga mälu, ta korraks VIst jookstuas kokku ehk mediaplayer jõnskas ja korraks kõik freezis muidu kena...
Ja mängida sai kah väga kenasti üritasin toppida kõik mis võimalik kenaks settingutest kah....

Ei tore,et selline mäng tuleb...

Kuid samas ma vaatasin hetkel demo.... mängisin vist mediumiga või kergema kanti elveliga- oli tõesti kerge... aga ei tea kas viga selles,et ei jõudnud pikalt areneda või ei arendanud strateegiat vaid niisama vaatsin mis majakesed ja asjad on..

või ,et demo ja piiratud asjad... igatahes kuidagi... "ei midagi erilist" tundus icon_rolleyes.gif


Tegin siis 2 levelit üli kõva icon_smile.gif Mängu endale osta küll ei raatsi aga kui asi singel player on siis peaks kuskilt F*P *kka s**m*
Sai isegi kõva raha HL2 peale kulutatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 10.09.2005 10:40:05 vasta tsitaadiga

http://i8.photobucket.com/albums/a23/The_Highwayman/Vesi2.jpg
http://i8.photobucket.com/albums/a23/The_Highwayman/Vesi1.jpg

Üsnagi ühesugused.


viimati muutis Kellogg's 10.09.2005 10:41:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:40:37 vasta tsitaadiga

Kle maisihelbed tee samast kohasat... see järv seal
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 10.09.2005 10:42:52 vasta tsitaadiga

Ma tegin.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.09.2005 10:46:14 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, mis kaardiga sa pildi tegid?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:48:21 vasta tsitaadiga

X800GT. Noo mai tea... mängides tundub vahe suurem icon_biggrin.gif
Maisihelbed tee seal pilt korra kus mängu sisse tuled... see sadam.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:50:03 vasta tsitaadiga



ma tahan ka võistelda.. icon_biggrin.gif
ma teen ka kohe sadamast pildi.. icon_lol.gif

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif


viimati muutis Kustav 10.09.2005 10:50:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.09.2005 10:50:20 vasta tsitaadiga

Ega siin piltide pealt õiget aimu saagi... vaja ikka kaks arvutit kõrvuti panna ja siis võrrelda.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:52:15 vasta tsitaadiga

Kustutada
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 10.09.2005 10:57:23, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:53:05 vasta tsitaadiga


weasel, siis loeb palju monitoridest ka..

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:54:01 vasta tsitaadiga

Võta see teine linn... seal rohkem detailsust.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.09.2005 10:54:26 vasta tsitaadiga

Ühelt kauguselt peaksid olema.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:54:38 vasta tsitaadiga

ok, vaatan, äki tuleb teine linn.. ee kuidas ma teist linna nagu saan icon_lol.gif
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif


viimati muutis Kustav 10.09.2005 10:55:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:55:28 vasta tsitaadiga

Keegi ATI kaardiga tehke sama kaugelt pilti... ma teen õhtu kodus ise kui keegi ennem ei tee ja Inglismaa linnast kah
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 10.09.2005 10:56:40 vasta tsitaadiga

Kui ma lähen mängus, siis vaatab mulle selline asi otsa:
http://i8.photobucket.com/albums/a23/The_Highwayman/AoE3.jpg

Aga võib ka sellist näha:
http://i8.photobucket.com/albums/a23/The_Highwayman/Vesi3.jpg


viimati muutis Kellogg's 10.09.2005 11:01:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:58:25 vasta tsitaadiga

Niih nüüd hea vaade vast:

ATI
Mängus - http://www.zone.ee/wrc2006/1/Age3_ATI.jpg?2
Algus menüüs -

nVidia 6x00, 7x00
Mängus - http://img388.imageshack.us/my.php?image=screenshot0223ap.jpg
Algus menüüs - http://i8.photobucket.com/albums/a23/The_Highwayman/AoE3.jpg

Kodus teen ATI-ga sama suure ja ka linnast kui keegi enne ära ei teeks

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 11:01:33 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, sa teed nalja ? kuule võta se teine pilt.. see ju väga kõrgelt tehtud.. ja pilved tegid uduseks. ! icon_wink.gif

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 10.09.2005 11:02:45 vasta tsitaadiga

Kurat, ma ei saagi nii kõrgele minna icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 11:02:49 vasta tsitaadiga

Ongi hea... saab suurema ala vaate icon_smile.gif
Hea oleks loomulikult ehitada linn üles ja siis uurida vahe nagu majade detailsuse üle

interface probleemi lahendus: http://aoe3.heavengames.com/cgi-bin/forums/display.cgi?action=ct&f=1,23534,,all

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 10.09.2005 11:03:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 11:04:34 vasta tsitaadiga

vhttp://aoe3.heavengames.com/cgi-bin/forums/display.cgi?action=ct&f=1,23534,,all
ehitame kõik marketi? ja paar inimest juurde? ok?
Mis ajastu marekti teeme, igas ajastus on väike muudatus ju?

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif


viimati muutis Kustav 10.09.2005 11:06:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 10.09.2005 11:04:58 vasta tsitaadiga

Sõdurite detailsust ka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 11:07:48 vasta tsitaadiga

Hmm sõdurid kah.. kolmanda ajastu näiteks... Castle võiks kah pildile jääda. Ja sõdurid. Tehke enamvähem korralikult siis saan õhtu kergelt järgi teha
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 10.09.2005 11:09:23 vasta tsitaadiga

Kaniyodrift kirjutas:
lugemist


Mis me selle kiviaja tekstiga teeme :S...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 11:18:54 vasta tsitaadiga

noh, hakkan meisterdama.. icon_biggrin.gif midagi ilusat ..

tehke midagi paremat, et ikka nvidia omaks. icon_confused.gif

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 10.09.2005 11:50:26 vasta tsitaadiga

Trial nüüd igatpidi läbi proovitud.

Imestasin väga, et isegi 1154x864 reso peal jooksis mäng puhtalt.
Igatahes vägagi efektne on majade lagunemine ja varjud. Proportsioonid on ka viimase peal. näiteks elumaja uks on inimesest õige pisut kõrgem jms.

Gameplay on ka viimase peal. Ainus mis häirib, on nende shipmentide tellimine, neid ei pane vahest üldse tähele. Smile

Ootan suure põnevusega täisversiooni.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 12:14:04 vasta tsitaadiga

ATI
Algus menüüs - http://img400.imageshack.us/img400/2923/untitled0gn.jpg

nVidia 6x00, 7x00
Algus menüüs - http://i8.photobucket.com/albums/a23/The_Highwayman/AoE3.jpg


Nüüd saate aru miks mõni ütleb kehv graafika... ATI kaart lihtsalt

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 12:15:28 vasta tsitaadiga

1280x1024 k6ik põhjas jookseb P4 HT + 6800GT peal nagu siid t6esti .icon_smile.gif Kui täisversioon tuleb peab poest kindlasti ostma:=) Saaks netis pelada HV laste vahel nt
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.09.2005 12:18:37 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
ATI
Algus menüüs - http://img400.imageshack.us/img400/2923/untitled0gn.jpg

nVidia 6x00, 7x00
Algus menüüs - http://i8.photobucket.com/albums/a23/The_Highwayman/AoE3.jpg


Nüüd saate aru miks mõni ütleb kehv graafika... ATI kaart lihtsalt


Siuke tunne lihtsalt, et ATI kaardiga tehtud pildil pole seda "Bloom" valgusefekti peal. Ja kehvaks ma seda isegi ilma selle "Bloom"-ta ei nimetaks.


viimati muutis weasel 10.09.2005 12:19:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 10.09.2005 12:18:59 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
ATI
Algus menüüs - http://img400.imageshack.us/img400/2923/untitled0gn.jpg

nVidia 6x00, 7x00
Algus menüüs - http://i8.photobucket.com/albums/a23/The_Highwayman/AoE3.jpg

Nüüd saate aru miks mõni ütleb kehv graafika... ATI kaart lihtsalt


nvididia'l on t6esti palju parem graafika, juba paljalt vett vahtides on n2ha beer_yum.gif

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 12:24:57 vasta tsitaadiga

Ma hakkasin ka siis seda eila mängima....panin mängu tööle, kõik jooksis ilusti, kenasti, aga ühtäkki akkas kõvaketas hullult ragisema....mõtlen, et mis kamm on, kõik nagu jookseb ilusti ja aga hullult ragistas icon_biggrin.gif . No ei midagi...olin juba fortress agei jõudnud ja mõtlesin, et äkki on mingi kala vms ja quittisin mängust (seivida ei saa mudugi ju icon_sad.gif ) desktopile jõudes, vaatasin, et ikka hull ragin käib ja siis avastasin, et krdi Kaspersky hakkas just sel ajal system skänni tegema....oi ma olin tige krt icon_lol.gif . Panin kinni ja läksin mängisin edasi off-coors icon_smile.gif
P.S. mis raskusastmega keegi mängib? ma ise "sandbox" ja jube lihtne on icon_razz.gif ehitasin linnale aia ümber ja ei ole keegi läbi tulnd veel icon_lol.gif

Lorien.

_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 12:26:03 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/wrc2006/1/Age3_ATI_9200.JPG

ATI 9200 mu tööarvutis icon_lol.gif Võimas graafika thumbs_up.gif aga täiesti mängitav thumbs_up.gif väga suured plussid... vägahea mootor!!!!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 10.09.2005 12:27:51 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
http://www.zone.ee/wrc2006/1/Age3_ATI_9200.JPG

ATI 9200 mu tööarvutis icon_lol.gif Võimas graafika thumbs_up.gif aga täiesti mängitav thumbs_up.gif väga suured plussid... vägahea mootor!!!!


võimas graafika t6esti thumbs_up.gif icon_razz1.gif

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 13:43:49 vasta tsitaadiga

siin siis minu oma www.zone.ee/ageman/age.jpg ATI radeon 9550

viimati muutis Lordlesta 10.09.2005 16:57:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 10.09.2005 14:23:35 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, kuidas sa nii kõrgele zoomida saad?
Ma tahaks ka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 14:26:50 vasta tsitaadiga

Muid mina olen rahul mänguga ja jookseb hästi thumbs_up.gif

http://www.hot.ee/fkfk/9800pro.JPG <---9800pro siis
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 14:36:36 vasta tsitaadiga

kvaliteet: http://img394.imageshack.us/my.php?image=quality2ni.jpg
low kvaliteet: http://img394.imageshack.us/my.php?image=low2aa.jpg

võrdluseks niisama
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 10.09.2005 15:05:58 vasta tsitaadiga

teeks isegi pilte,kuidas minu raal seda m2ngu jooksutab , aga vana kakk ei l2he t66le enam
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.09.2005 15:15:56 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
http://www.zone.ee/wrc2006/1/Age3_ATI_9200.JPG

ATI 9200 mu tööarvutis icon_lol.gif Võimas graafika thumbs_up.gif aga täiesti mängitav thumbs_up.gif väga suured plussid... vägahea mootor!!!!


platoon, lolli ei maksa mängida. lükka ja ps1.4 peale ja ongi pixel shader vee peal. ära tee inimesi lolliks, eks?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 15:19:57 vasta tsitaadiga

Sellise pildi pani mul kohe alguses ja mingi water reflectioni lükkasin peale. Enam paremaks pilti ei saanud selle kaardiga
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tähtis@mi
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005




sõnum 10.09.2005 15:22:05 vasta tsitaadiga

endal on radeon9700pro, prose 2,4 GHz ja 1 gig rammi.
Töötab hästi, kõik fullis.
Väga hea mäng, kaua oodatud. Viimane normaalne RTS mida ma mängisin oli Red Alert 2, aga Age of Empires 3 suutis üllatada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.09.2005 15:46:17 vasta tsitaadiga

2/10

põhjus: mida microsoft peale graafika uuendamise veel siin mängus teinud on? peaks veel mainima, et AoE2 neljast resurssist on kolm alles jäänud - allakäik thumbs_down.gif
mäng on "praktiliselt" sama mis AoE2, peale selle lolli uuendamise. ja interface kuradimaa koledalt suur, tõesti ei saa aru.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
System
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004




sõnum 10.09.2005 16:24:37 vasta tsitaadiga

Interface on jah vastikult suur. Häirib veel see, et töölised ei vii oma kogutud toorainet enam kuhugi, lihtsalt ühe koha peal korjavad kuni maavara otsa saab. Pole küll tähtis, aga minuarust lisas see aoe 2's näiteks linnadesse rohkem elu.
Muidu on korralik mäng.

_________________
Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 16:41:27 vasta tsitaadiga

Nii, toon ka mõned võrdlevad screenid: kõik detailid põhjas mis panna sai nii põhja kui annab va. shadows mis on kõigil puhul low peal

http://kriku.gameland.ee/aoe3-6800le.JPG
http://kriku.gameland.ee/aoe3-ti4200.JPG
http://kriku.gameland.ee/aoe3-mx440.JPG

Tehke samasuguseid pilte näiteks ATI directx8 klassi kaardiga, directx9 klassi kaardiga ja nVidia FX seeria kaardiga pilti tahaks ka näha.

NVIDIA ROCKS thumbs_up.gif edu saladus: HDR
Viimaks ometi mäng kus nVidia kaartide head küljed välja hakkavad lõpuks tulema!

NB: Miks ma ei saa particles high panna isegi 6800 süsteemiga? icon_eek.gif Kõige rohkem sai normal vist panna kõigi masinatega mis mul siin on praegu.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 16:56:37 vasta tsitaadiga

kust te selle glow effekti peale panete :S ma kll ei märka we ei peagi minu kaardiga seda näitama icon_confused.gif

System kirjutas:
Interface on jah vastikult suur. Häirib veel see, et töölised ei vii oma kogutud toorainet enam kuhugi, lihtsalt ühe koha peal korjavad kuni maavara otsa saab. Pole küll tähtis, aga minuarust lisas see aoe 2's näiteks linnadesse rohkem elu.
Muidu on korralik mäng.

njah ressursse wõiks kll rohkem ku 3 olla

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 17:43:23 vasta tsitaadiga

Bloom on settingutes. Enivei mina igatahes tellisin oma uue 7800GTX ära icon_razz1.gif kui RMA läbi läheb hiljem siis saab 2x7800GTX SLI-d kasutada icon_biggrin.gif tahaks fps vahe näha. Tean, et 6800Ultral oli seal menüüs 26-28fps kõik max.

Aga demost... väga palju vigasi on tegelt icon_razz1.gif töökaaslasega arutasime. Näiteks kui korjad põõsast marjad ära siis võiks põõsas alles jääda ja uued marjad kasvada aja pikku. Siis Oma laevaga sõitsin küll osade majade sees ja ilusti maa sisse icon_eek.gif Siis kahuri kuuliga otse tabamus ei tapa meest ära :S vahest tapab aga vahest mitte... eriti julmalt jabur oli kui lasin kõige kallima laevaga hobusega ratsanikku ja vaenlane ei saanud ikka surma. Siis kuda enda maju hävitada? Destroy nupp ei mõju.. mõjub vaid inimestele. Siis oma mehi ja maju ei saa mingi nupuga hävitada? vanasti mäletan, et hoidsin ctrl all ja siis sain enda majadele või sõduritele kallale minna. Siis kui läksin maju hävitama... viskasid ja lasid põlevate vibu nooltega aga põlema ei läinud midagi.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 10.09.2005 17:48:45 vasta tsitaadiga

nvidia efektid omasid ati ära praegu icon_razz1.gif
a põmst BFME tundus lahedam

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 20:32:51 vasta tsitaadiga

Vigadest veel niipalju, et trade route'i mööda sõitvad vankrid sõidavad sõduritest läbi nagu kummitused. Minu sõdurid seisid lihtsalt tee peal ja kui vanker tuli siis sõitis lihtsalt läbi.
Teine asi on see, et vibunooltega saab kivimüüre hävitada icon_eek.gif AoE 2's sai ka, aga seal võttis see vähemalt kauem aega. Vaenlane tuli mind suure vibumeeste armeega ründama ja kivimüürid lõhuti päris ruttu maha.

Ja üldse kuidagi vähe asju saab seal ehitada: isegi väravaid ei saa vist? Väravad olid AoE 2's minu meelest üks parimaid uuendusi esimese osaga võrreldes.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Age of Empires III: Age of Discovery mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.