Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dr.Peep märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2005 21:11:55 vasta tsitaadiga

Ega ma mingit scami pole ju teinud ? Kakkusin kogemata kleepsu ainult ära.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2005 21:31:23 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Ega ma mingit scami pole ju teinud ? Kakkusin kogemata kleepsu ainult ära.


Jajah, ma niisama ajan iba icon_razz1.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 24.08.2005 21:43:19 vasta tsitaadiga

Tellisin MP3-playeri, pärast maksmist klikkisin "tagasi kaupmehe juurde". Selle peale viskas errori. Nüüd on "arvete" all ikka veel link, kust maksta saab. icon_confused.gif
Lugesin seda teemat siin ja tundub, et teistel sama asi olnud, et homme on vast ilusti maksmiskuupäev olemas.
Nad on üldse kuidagi uimased seal, nt kasutajakonto aktiveeriti järgmisel päeval alles.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2005 00:00:51 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
Tellisin MP3-playeri, pärast maksmist klikkisin "tagasi kaupmehe juurde". Selle peale viskas errori. Nüüd on "arvete" all ikka veel link, kust maksta saab. icon_confused.gif
Lugesin seda teemat siin ja tundub, et teistel sama asi olnud, et homme on vast ilusti maksmiskuupäev olemas.
Nad on üldse kuidagi uimased seal, nt kasutajakonto aktiveeriti järgmisel päeval alles.


Seda on tulnud ette küll jah, aga erilist vahet see ei tee ... Kätte saad ikka õigeaegselt ...
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pompea
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2005




sõnum 25.08.2005 14:59:21 vasta tsitaadiga

mina ootasin seda aktiveerimist nädal aega. siis kui olin kirja saatnud, avasid konto järgmisel päeval. muidu teenindus oli kiire ja korralik. tellsin esmaspäeva õhtul kell 9 zen nano plus'i ja kolmapäeva hommikul kell 10 oli see mul käes(elan viljandis). tore koht.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 25.08.2005 20:37:43 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
Tellisin MP3-playeri, pärast maksmist klikkisin "tagasi kaupmehe juurde". Selle peale viskas errori. Nüüd on "arvete" all ikka veel link, kust maksta saab. icon_confused.gif
Lugesin seda teemat siin ja tundub, et teistel sama asi olnud, et homme on vast ilusti maksmiskuupäev olemas.
Nad on üldse kuidagi uimased seal, nt kasutajakonto aktiveeriti järgmisel päeval alles.

Maksmiskuupäev tekkis kenasti. thumbs_up.gif

Heh, konreetne mudel oli mul CREATIVE MUVO TX SE 256MB, mis maksis kahtlaselt vähe (paar koidulat vähem kui ükskõik kus Eestis), nii et andsin tellimuse sisse. icon_razz.gif Peale seda võeti asi müüginimekirjast maha. icon_eek.gif
Täna helistasin firmasse, keegi kena häälega näitsik teatas, et seda jah, kahjuks pole praegu isegi Soome laos, tuleb tellida. Pakkus igasugu teisi variante, nt valin välja teise mudeli või saan raha tagasi.. täitsa mures oli. icon_smile.gif
Lubati tagasi helistada, ootan siis homme kõnet.. ei tea kas nad "eripakkumisi" ei tee? icon_razz.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 26.08.2005 06:55:17 vasta tsitaadiga

Minul läks tellimine küll kenasti, prose ja emaplaat tulid Soomest 5 päevaga kohale, kõvaketas oli Eestis ja see oli järgmine päev kohal Viljandis. Väga rahul! thumbs_up.gif
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 26.08.2005 18:24:18 vasta tsitaadiga

Mulle helistati täna, et pleier jõuab homme Soome lattu, mina saan vast teisipäeval kätte (ehk siis kokku läheks umbes nädal).
Müügilisti pandi ka asi tagasi..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodybadg
HV kasutaja
bloodybadg

liitunud: 29.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2005 12:47:28 vasta tsitaadiga

Ei jõudnud kõiki poste läbi lugeda....

Kas tellija ja maksja võivad olla erinevad inimesed?
st. Tellin oma nimele, maksan kellegi teise nimelt?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2005 12:48:10 vasta tsitaadiga

bloodybadg kirjutas:
Ei jõudnud kõiki poste läbi lugeda....

Kas tellija ja maksja võivad olla erinevad inimesed?
st. Tellin oma nimele, maksan kellegi teise nimelt?

Võib küll jah

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avalanche6
HV vaatleja
avalanche6

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2005 12:51:06 vasta tsitaadiga

bloodybadg kirjutas:
Ei jõudnud kõiki poste läbi lugeda....

Kas tellija ja maksja võivad olla erinevad inimesed?
st. Tellin oma nimele, maksan kellegi teise nimelt?

Võivad olla erinevad ja mul ongi. Mingeid probleeme pole tekkinud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2005 19:38:39 vasta tsitaadiga

mul mingi kamm: enam ei lasknud sisse logida. mingit veateadet ka ei anna. tegin uue konto (täpselt samade andmete ja kasutajanimedega nagu eelmine konto) mis nüüd ootab aktiveerimist vms.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodybadg
HV kasutaja
bloodybadg

liitunud: 29.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2005 12:34:48 vasta tsitaadiga

Saadetised on väljunud. Õnnelik inimene....
Saadetis on soomest väljunud?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 29.08.2005 12:37:26 vasta tsitaadiga

bloodybadg kirjutas:
Saadetised on väljunud. Õnnelik inimene....
Saadetis on soomest väljunud?

Helista ja küsi järgi kui vaja täpselt teada, kaugel kaup.
Need teatised ei ütle üldiselt midagi.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2005 13:46:32 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
bloodybadg kirjutas:
Saadetised on väljunud. Õnnelik inimene....
Saadetis on soomest väljunud?

Helista ja küsi järgi kui vaja täpselt teada, kaugel kaup.
Need teatised ei ütle üldiselt midagi.
igatähes parem kui K pood, seal ei ole vist isegi kuskil kirjas mida tellind oled ja kas see üldse väljunud on.
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2005 14:27:15 vasta tsitaadiga

Ei saanud selle pärast ära vahetada ,et kaardil pole kleepsu icon_evil.gif

viimati muutis der hammer 29.08.2005 19:41:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 29.08.2005 16:50:02 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Kurat käisin täna beestingus ja öeldi ,et kaart vaadati üle ja ei tööta (thank you for that useful information) ,aga kleepsu ei ole ja ära vahetada ei saa icon_evil.gif
Keegi andke mõtteid kuidas see kleeps saada. Äkki keegi töötab arvuti poes või kellelgi on see sama kaart mis minul (sapphire 9600xt Ultimate) ,et saaks kleepsust koopia teha. Muidugi väikse tasu eest. Kui kellelgi on evil master scam plaan siis öelga.
Ka Beestingu rahvas loeb HV-d.
_________________
Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 29.08.2005 18:35:46 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Kakkusin radikad maha ja viisin garantiisse. Sealt öeldi ,et mingi seeria number on kaardil puudu (mingi kleepekas). Aga ma olin selle ka vist juba ammu maha võtnud kuna see nägi seal kole välja icon_biggrin.gif . Ütlesin ,et ei tea midagi ja võeti garantiisse.


Eh jah naera või surnuks ennast.

Hea, et täna mainiti, et peaks seda foorumit vaatama.

Ühesõnaga igasugu koledad kleepsud on ikkagi kaartidel omakohapeal, eks see ole paras kooliraha sulle:P

BTW: Kaardile selliseid mini radikaid küll peale ei tasu panna nagu sellel olid olnud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2005 19:47:24 vasta tsitaadiga

Noh see läks natuke halvasti icon_redface.gif
Kurat see kleeps...see oli seal otsast lahti natuke ja võtsin ära. Halvasti.
Btw: Ma kahtlen ,et need mini radikad kaardi ära rikkusid...nemad olid oma koha peal juba mitu kuud.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 29.08.2005 20:38:51 vasta tsitaadiga

Ei need küll seda arvatavasti ära ei rikkunud aga mingit kasu kah nagu ei too.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 30.08.2005 13:38:24 vasta tsitaadiga

On see normaalne, et kui olen pannud panga maksmise dialoogis "Tagasi kaupmehe juurde" ja lähen tagasi peebu lehele, siis Saabuvate tellimuste all pole minu tellimust?
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2005 14:00:31 vasta tsitaadiga

Dr. Peebus on selle värgiga üldse korrast ää midagi....
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 30.08.2005 14:54:55 vasta tsitaadiga

Weeb vajaks neil jah natsa nokitsemist veel. Muidu aga igati norm koht. Ostetud sealt igast stuffi juba algusest saati. Suuremaid probleeme pole tekkinud kordagi, pisemad aga alati lahendunud tänu heale teenindusele kiiresti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 30.08.2005 15:35:06 vasta tsitaadiga

See "e-pood" on ikka jube käkerdis, tõeliselt ebamugav/-meeldiv kasutada, eriti võrreldes nt Zebraga icon_wink.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2005 03:34:49 vasta tsitaadiga

Tellisin neilt ühe arvutijupi, lubati, et tuleb 3-4 päevaga, tegelikult tuli 28 tunniga. Väga hea mulje jättis, julgen soovitada.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 31.08.2005 09:34:05 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
On see normaalne, et kui olen pannud panga maksmise dialoogis "Tagasi kaupmehe juurde" ja lähen tagasi peebu lehele, siis Saabuvate tellimuste all pole minu tellimust?
Loe seda sama teemat, sarnast jama esineb paljudel (ka minul). See ei muuda midagi.

Et mina sain igatahes eile siis oma kauba kätte, ümbrik oli kuidagi kortsus, aga pole hullu, õnneks oli kogu asi mullikilega vooderdatud.

Mina võin ainult soovitada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yakooza666
Piiratud kasutaja
yakooza666

liitunud: 12.11.2004




sõnum 31.08.2005 10:17:25 vasta tsitaadiga

2 ostu olen peebutohtri juurest varem teinud, kõik on korras olnd ja nüüd on väikesed probleemid. Nimelt andsin eile tellimuse sisse AXP 2600+Bartonile. Siis oli lattu saabumiskuupäev 30. august. Täna on see kummalisel kombel alles 6 september. Helistasin, küsisin mis kamm on, pean nädal aega ootama. Vot sulle nalja! Aga eks ma ootan ja vaatan, kas saab sitast saia või ei saa.
_________________
Töö on meie sõber - teda me ei puutu. Viin on meie vaenlane - teda me peame hävitama;)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2005 10:22:54 vasta tsitaadiga

yakooza666 kirjutas:
2 ostu olen peebutohtri juurest varem teinud, kõik on korras olnd ja nüüd on väikesed probleemid. Nimelt andsin eile tellimuse sisse AXP 2600+Bartonile. Siis oli lattu saabumiskuupäev 30. august. Täna on see kummalisel kombel alles 6 september. Helistasin, küsisin mis kamm on, pean nädal aega ootama. Vot sulle nalja! Aga eks ma ootan ja vaatan, kas saab sitast saia või ei saa.


millal helistasid? ma täna kl 9.05 helistasin, aga keegi ei võtnud vastu
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yakooza666
Piiratud kasutaja
yakooza666

liitunud: 12.11.2004




sõnum 31.08.2005 10:32:28 vasta tsitaadiga

ma helistasin ca. 9.45. Ma ka 9.22 proovisin, vastu ei võetud.
_________________
Töö on meie sõber - teda me ei puutu. Viin on meie vaenlane - teda me peame hävitama;)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 01.09.2005 13:03:52 vasta tsitaadiga

Üleeile tellisin emaplaadi, täna kella 1'ks oli ilusti Bizpakiga maja ees. Siiani küll eeskujulik teenindus thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 01.09.2005 13:19:45 vasta tsitaadiga

yakooza666 kirjutas:
2 ostu olen peebutohtri juurest varem teinud, kõik on korras olnd ja nüüd on väikesed probleemid. Nimelt andsin eile tellimuse sisse AXP 2600+Bartonile. Siis oli lattu saabumiskuupäev 30. august. Täna on see kummalisel kombel alles 6 september. Helistasin, küsisin mis kamm on, pean nädal aega ootama. Vot sulle nalja! Aga eks ma ootan ja vaatan, kas saab sitast saia või ei saa.

Vaat nende saabumiskuupäevadega peab seal küll ettevaatlik olema, need ei näita õieti midagi. Kauba saab kiiresti kätte siis, kui see on kas Eesti või Soome laos olemas, muul juhul teab ainult vanajumal taevas, millal kohale jõuab.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 01.09.2005 13:26:42 vasta tsitaadiga

Protsessorit, mida ma tellisin, oli tellimise ajal Soome laos veel 90 tükki. Nüüd on tellimisel ja hinnakirjast eemaldatud. Eks peab siis ootama veits icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.09.2005 19:09:02 vasta tsitaadiga

Tellisin Club3d Geforce 6600GT AGP 128mb

Järgmine päev sain kätte. Hea thumbs_up.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 22:26:31 vasta tsitaadiga

Tellisin siis eile, 31. augustil Epoxi emaplaadi, maksin kohe raha ära ja jäin siis ootama. Ja täna, täiesti ootamatult, kl 13 päeval helistati, et teile on pakk. Ja emaplaat see oligi. Seekord käis eriti kiirelt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 22:46:11 vasta tsitaadiga

Ma tellisin pühap. Creative MuVo V200. Eile siis teatati, et pakk on kohal, aga kedagi polnud kodus. Täna sai uuesti helistatud ja kaup toodi teise kohta tasuta ära. Väga head transpordi teenust kasutavad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 22:51:24 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja kirjutas:
Ma tellisin pühap. Creative MuVo V200. Eile siis teatati, et pakk on kohal, aga kedagi polnud kodus. Täna sai uuesti helistatud ja kaup toodi teise kohta tasuta ära. Väga head transpordi teenust kasutavad. thumbs_up.gif
bizbak thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 02.09.2005 22:19:21 vasta tsitaadiga

CBR Socket a prosedega on suhteliselt finito ehk ühesõnaga mahakantd seeria täielikult, neid tulevikus enam praktiliselt ei liigu uutena(kui mitte öelda, et üldse).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 02.09.2005 23:59:45 vasta tsitaadiga

raull kirjutas:
CBR Socket a prosedega on suhteliselt finito ehk ühesõnaga mahakantd seeria täielikult, neid tulevikus enam praktiliselt ei liigu uutena(kui mitte öelda, et üldse).

No ma tellisin socket 939 õnneks icon_razz1.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yakooza666
Piiratud kasutaja
yakooza666

liitunud: 12.11.2004




sõnum 03.09.2005 10:16:43 vasta tsitaadiga

Nonii. Mina sain oma athloni kätte. rahul olen.
_________________
Töö on meie sõber - teda me ei puutu. Viin on meie vaenlane - teda me peame hävitama;)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 06.09.2005 22:28:41 vasta tsitaadiga

Nuh täna jõudsin kohale DVD kirjutaja...
Palju aega läks? Em - nädalavahetusel tellisin. Arvestades seda ,et pangaülekande said nad vist alles esmaspeäval kätte vms ja midagi ikak peavad seal jamama icon_razz.gif
Siis olen küll rahul ,et täna juba sain kätte, ise päeval kodus ei olnud, tundmatu nr helistas paar korda- vastu võtta e isaanud, kuid õhtu poole tõid ikkagi ära icon_smile.gif

See oli mul juba siis 5 kord kui midagi sai seal ostetud ja oioi mitmes tuhandes kroon mis läbi minu nendeni jõudnud....

Jällegi kiidan neid, kõik tibend tobens.. ! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoV
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2005 17:01:31 vasta tsitaadiga

Tellisin mp3 mängija, neljapäeva õhtul vormistasin tellimuse ning kandsin raha üle ning juba laupäeval sain asja kätte. Kaup oli Soome laos. Hinnaga ei vedanud, kui tellisin, siis maksis Zen Nano 1630.-, järgmisel päeval oli hinnaks 1560.-. Muidu ütleks vaid kiidusõnu, kaup kiiresti käes ning tuuakse tasuta kohale ka - Mina olen rahul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 19.09.2005 17:14:34 vasta tsitaadiga

Kodulehel neil nii emaplaate kui mälusid pole eriti enam- kas ootavad euro langemise lõppu või mida?
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2005 17:36:58 vasta tsitaadiga

aru ma ei saa, peebust on tuul yle käinud? täielik tyhjus haigutab
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.09.2005 17:55:47 vasta tsitaadiga

seal mingi andmebaasi jama, niipalju sain mina gl jutuka logist aru...
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.09.2005 22:36:41 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
aru ma ei saa, peebust on tuul yle käinud? täielik tyhjus haigutab

on jah... midagi pole neil enam saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 19.09.2005 23:37:22 vasta tsitaadiga

Tellisin eelmise nädala esmaspäeval endale sealt DVD kirjutaja. Teisipäeval sai raha ülekantud (kuna esmaspäeval polnud selleks võimalust). Selgus, et Eesti laos neil seda vist pole. Kolmapäevaks olid asjad nii kaugel, et nad suutsid paki teele panna. Pakk jõudis minu koduni reedel kuid kuna kedagi parasjagu kodus polnud siis jäeti teade, et tulevad esmaspäeval uuesti. Täna hommikul kell 9:45 sain siis lõpuks kirjutaja kätte. Ei tea keda nüüd süüdistada aga pakend oli mõttetult suur. Suhteliselt suur piklik karp oli täis topitud kokku kortsutatud paberit ja põhjast leidsin ka väikese dvd kirjutaja. Aga noh külm talv tulemas ja kütte materjali vaja kuigi karp oleks võinud olla ka 10 korda väiksem. Kaup ise korras ja sain normaalse ajaga kätte. Kulleriks oli BizPak.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2005 23:39:10 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Ei tea keda nüüd süüdistada aga pakend oli mõttetult suur. Suhteliselt suur piklik karp oli täis topitud kokku kortsutatud paberit ja põhjast leidsin ka väikese dvd kirjutaja.
Minu arust pole siin midagi halba, et asi hästi pakitud on. No kui seda pappi ja paberit kuhugi visata pole, siis küll kehva jah 8)
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.09.2005 14:12:01 vasta tsitaadiga

Nüüd tulid siis asjad nimekirja tagasi- uute kõrgemate hindadega.Saame ka olla naftakriisis osalised thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 20.09.2005 16:10:41 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Nüüd tulid siis asjad nimekirja tagasi- uute kõrgemate hindadega.Saame ka olla naftakriisis osalised thumbs_up.gif

Eelmisel nädalal tellitud DVD kirjutaja hind on küll langenud 30.- EEK icon_rolleyes.gif Tegemist siis "NEC ND-3540 DVD+-RW DL 16X WHITE BULK"

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2005 16:17:05 vasta tsitaadiga

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=80&id=244331
http://www.palit.com.tw/en/products/vga_9800.html

Uus odava hinnaga 9800Pro ilmunud. Asi 128 bitine, ärge siis ämbrisse astuge.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dr.Peep mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.